background image
 
*

Ranglijst vlinderslag lange baan 2014

Per 24 augustus 2014, bijgewerkt op 5 september 2014 

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com 


Meisjes en Dames

50m vlinderslag junioren 1: 2002

NR 30.31 Loulou Janssen, De Columbiaan (2001)
07.12.2013 Amsterdam
31.48 Elise Tanis, de Schotejil
32.76 Giogia Colle, de Zeehondí73
33.26 Niamh Hofland, PSV
33.37 Nienke Jonk, Hieronymus
33.67 Bibi Middelbos, de Schotejil
34.29 Sophie de Jonge, de Schotejil
34.43 Céline FouzaÔ, de Dolfijn
34.67 Yara van Kalmthout, Nova
34.92 Dionne Salomons, ZC Borger
34.98 Lindsey de Harde, VZC E&P

50m vlinderslag junioren 2: 2001

NR 28.77 Marrit Steenbergen, DZ&PC(2000)
07.04.2013 Eindhoven

29.36 Loulou Janssen, de Columbiaan
29.43 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
30.37 Claire Verkijk, WVZ 
30.49 Indy Jongman, Arethusa
31.46 Marit de Lau, PSV
31.83 Eline Brok, ZPC de Hof
32.23 Inge Vieveen, WVZ
32.30 Tessa Kempen, Zoetermeer
32.92 Laura Kajim, RZC
33.04 Nikky Keijzer, ZV de Zaan

50m vlinderslag junioren 3: 2000

NR 27.96 Marrit Steenbergen, DZ&PC (2000)
12.07.2014 Dordrecht
27.96 Marrit Steenbergen, DZ&PC
29.22 Jasmijn Boon, WVZ
30.98 Kristy Nagtzaam, ZC Aquadream
31.19 Myrthe Bakker, SBC2000
31.20 Sophie ít Hart, de Columbiaan
31.37 Laura van Engelen, AquAmigos
31.46 Vera Lowe, AngoulŤme Natation Charente (Frankrijk)
31.50 Lauren van IJll, WVZ
31.69 Marij van der Mast, Arethusa
31.70 Julia van Leeuwen, PSV

50m vlinderslag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 30.55)

NR 27.58 Kim Busch, MNC Dordrecht (1998)
07.12.2013 Amsterdam
28.84 Josien Wijkhuijs, DZ&PC
28.85 Marieke Tienstra, TriVia
29.71 Naomi Visser, de Dolfijn
29.71 Pien Schravesande, MNC Dordrecht
30.03 Romy de Laat, Wiekslag
30.11 Isobel Bowring, WVZ
30.16 Renée Vanderheyden, TriVia
30.42 Kyra Jongman, Arethusa
30.96 Riemke Bosma, AZ&PC
31.13 GabriŽlle Bolk, Swol 1894

50m vlinderslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 30.46)

NR 27.22 Maaike de Waard, de Zeehond'73 (1996)
08.07.2012 Antwerpen en Kim Busch, MNC Dordrecht (98) 13.04.2014 Eindhoven
27.22 Kim Busch, MNC Dordrecht
28.50 Tessa Vermeulen, de Dolfijn)
28.63 Kinge Zandringa, Orca
28.85 Juliette Hekman, TriVia
29.22 Lotte Stoiber, de Fuut
29.33 Valerie van Roon, WVZ
29.74 Amber Visser, TriVia
30.03 Anneliene Zuidema, Orca
30.09 Serafina Vlijt, HZPC Horst
30.12 Anouk Zandbergen, MSV-Zeemacht

50m vlinderslag dames allemaal 

25.50 Inge Dekker 85 NTC Amsterdam

26.61 Ranomi Kromowidjojo 90 NTC Eindhoven
26.73 Elinore de Jong 89 de Otters het Gooi

26.88 Maaike de Waard 96 PSV

27.22 Kim Busch 98 MNC Dordrecht

27.53 Femke Heemskerk 87 PSV NTC Eindhoven
27.59 Ilse Kraaijeveld 90 Orca
27.72 Esmée Bos 96 AZ&PC/RTC Drachten

27.74 Maartje de Wit 95 WVZ/RTC Amsterdam

27.89 Chantal Senden, GZV Neptunus (BelgiŽ)

27.96 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten

27.96 Tamara van Vliet, de Columbiaan NTC Amsterdam


100m vlinderslag junioren 1: 2002 (NK-limiet Amsterdam 1.21.11)

NR 1.08.69 Elise Tanis, de Schotejil (2002)
20.06.2014 Amsterdam
1.08.69 Elise Tanis, de Schotejil
1.11.05 Niamh Hofland, PSV
1.13.75 Giogia Colle, de Zeehondí73
1.14.57 Lindsey de Harde, VZC E&P
1.14.84 Tessa Kooi, Nova
1.15.05 Nienke Jonk, Hieronymus
1.15.15 Bibi Middelbos, de Schotejil
1.15.72 Imani de Jong, ZPCH
1.16.76 Iris Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo
1.18.00 Samantha van Vuure, de Dolfijn

100m vlinderslag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 1.13.20)

NR 1.05.73 Andrea Kneppers, Hoorn (1993)
03.12.2006 Eindhoven
1.06.71 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
1.07.22 Loulou Janssen, de Columbiaan
1.08.91 Indy Jongman, Arethusa
1.09.99 Eline Brok, WS Twente
1.11.26 Tessa Kempen, Zoetermeer
1.12.06 Linde van Duijnhove, RZC
1.12.50 Marit de Lau, PSV
1.14.35 Irene Fredriks, de Berkelduikers
1.15.28 Silke Molendijk, VZC E&P
1.15.51 Inge Vieveen, WVZ

100m vlinderslag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 1.10.67)

NR 1.02.90 Nathalie Koekkoek, HPC(1972)
26.07.1986 Berlijn
1.06.49 Jasmijn Boon, WVZ
1.08.47 Alinda Dingshoff, Hoogeveen
1.08.93 Laura Nieuwland, de Zeeuwse Kust
1.09.85 Frouke Beeksma, TriVia
1.10.29 Danieke van der Kooi, Orca
1.11.60 Lauren van IJll, WVZ
1.11.63 Brigit van der Vegte, Octopus
1.11.77 Marleen Ankersmit, Aqua-Novioí94
1.11.82 Sarah Scholten, de Columbiaan
1.11.84 Kristy Nagtzaam, de Warande

100m vlinderslag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 1.09.09)

NR 1.02.41 Nathalie Koekkoek, HPC(1972)
25.07.1987 Rome
1.05.66 Josien Wijkhuijs, DZ&PC
1.06.00 Naomi Visser, de Dolfijn
1.06.30 Marieke Tienstra, TriVia
1.07.42 Renée Vanderheyden, TriVia 
1.07.94 Kyra Jongman, Arethusa
1.10.05 Romy de Laat, Wiekslag
1.10.67 GabriŽlle Bolk, Swol 1894
1.11.36 Soraya Wasser, PSV
1.11.40 Melissa Baars, de Fuut
1.11.54 Fabienne Vork, Oceanus

100m vlinderslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 1.08.89)

NR 1.01.20 Chantal Groot, AZ&PC(1982)
2.08.1998 Antwerpen
1.02.49 Kim Busch, MNC Dordrecht
1.03.04 Kinge Zandringa, Orca
1.05.96 Juliette Hekman, TriVia
1.06.66 Lotte Stoiber, de Fuut
1.06.97 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
1.07.94 Anouk Zandbergen, MSV-Zeemacht
1.08.01 Tess Tjokrodikromo, de Houtrib
1.08.27 Aniek Bloemendaal, ESCA
1.08.30 Serafina Vlijt, HZPC Horst
1.08.78 Rian Bongers, RZL

100m vlinderslag dames allemaal 

0.57.32 Inge Dekker 85 NTC Amsterdam

0.58.99 Femke Heemskerk 87 PSV NTC Eindhoven
1.00.15 Elinore de Jong 89 de Otters het Gooi

1.00.28 Ranomi Kromowidjojo 90 PSV

1.01.23 Wendy van der Zanten 88 PSV NTC Eindhoven
1.01.64 Maartje de Wit, WVZ/RTC Amsterdam

1.02.49 Kim Busch 98 MNC Dordrecht

1.02.56 Lisa Dreesens 91  PSV

1.02.71 Parand Zarekiani 94 de Dolfijn

1.02.73 Saskia de Jonge, Ďt Tolhekke NTC Drachten


200m vlinderslag junioren 1: 2002

NR 2.37.50 Mirjan van Aarsen,  Zian Vitesse (1969)

19.06.1981 Den Haag

2.54.08 Giogia Colle, de Zeehondí73
2.56.95 Imani de Jong, ZPCH


200m vlinderslag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 2.53.47)

NR 2.19.24 Mirjan van Aarsen, ZIAN/Vitesse (1969)
27.08.1982 Amersfoort
2.33.50 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
2.38.80 Indy Jongman, Arethusa
2.42.73 Tessa Kempen, Zoetermee
2.47.35 Loulou Janssen, de Columbiaan
2.52.80 Sanne Barten, Aquarijn
2.52.92 Cynthia Smit, Zuiderzeezwemmers
2.53.54 Merel Phaff, Nuenen
2.53.80 Silke Molendijk, VZC E&P
2.58.01 Linde van Duijnhoven, RZC
2.59.00 Lotte Klerkx, WVZ

200m vlinderslag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 2.53.47)

NR 2.19.28 Mirjan van Aarsen, ZIAN/Vitesse(1969)
30.01.1983 Amersfoort
2.34.97 Laura Nieuwland, de Zeeuwse Kust
2.35.77 Danieke van der Kooi, Orca
2.39.61 Marij van der Mast, Arethusa
2.39.84 Alinda Dingshoff, Hoogeveen
2.42.60 Brigit van der Vegte, Octopus
2.45.13 Kaylee de Jong, ZPCH
2.46.61 Lené Doomen, de Warande
2.47.89 Esmee Breugem, WVZ
2.52.03 Sarah Scholten, de Columbiaan
2.53.59 Jill Blide, de Dolfijn

200m vlinderslag jeugd 1: 1999  (NJJK-limiet Amsterdam 2.35.40)

NR 2.14.23 Sharon van Rouwendaal, CN Braud (1993)
23.04.2008 Duinkerken
2.28.51 Naomi Visser, de Dolfijn
2.30.17 Kyra Jongman, Arethusa
2.36.81 Melissa Baars, de Fuut
2.41.16 GabriŽlle Bolk, Swol 1894
2.45.68 Renée Vanderheyden, TriVia
2.45.80 Gaetane Demyttenaere, DES
2.48.17 Nina van Maarle, LZ 1886
2.49.35 Ilse Wijnmalen, PCG
2.55.30 Romy de Laat, Wiekslag
2.55.88 Sanne Ditzel, Aquapoldro

200m vlinderslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 2.34.95)

NR 2.15.11 Sharon van Rouwendaal, CN Braud(1993)
28.02.2009 St.Raphael
2.25.57 Kinge Zandringa, Orca
2.30.14 McKenzie Kelly, SG Hellas/Glana/Nimo
2.34.33 Tess Tjokrodikromo, de Houtrib
2.35.64 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
2.37.13 Felicia Swets, Aquapoldro
2.39.76 Vivianne Dortmond, GZVW
2.40.24 Serafina Vlijt, HZPC Horst
2.42.67 Juliette Hekman, TriVia
2.42.98 Esmee Morel, AZ&PC
2.46.26 Lina Vanderliek, Eurode Kerkrade (GER)

200m vlinderslag dames allemaal 

2.10.02 Sharon van Rouwendaal 93 AAS Sarcelles 95 (FRA)

2.19.67 Merle Verkijk 94 WVZ 

2.19.94 Cynthia Verkaik 96 Orca

2.20.37 Lisa Dreesens 91 PSV

2.21.60 Leonie van Noort, WVZ

2.22.10 Judith van Meijel 91 HZPC Horst

2.24.82 Jannah Sonnenschein 96 PSV

2.25.57 Kinge Zandringa 98 Orca/RTC Drachten

2.26.97 Parand Zarekiani 94 de Dolfijn

2.28.24 Evelien Sohl 87 het Y

Jongens en heren

50m vlinderslag minioren 6: 2002

NR: 30.37 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978)
01.12.1990 Eindhoven
31.66 Kirill Hrabcuns, AZ&PC
32.06 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)
33.02 Maurice Pater, TriVia
33.41 Timo Spaans, PSV
33.60 Milan Meurs, Nuenen
33.99 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
34.03 Jarno Koster, Merlet

34.41 Brandon van den Berg, Poseidon'56

36.51 Raoul Witten, Hoogeveen

36.51 Coen Graat, Merlet

36.53 DaniŽl Rykov, AZ&PC


50m vlinderslag junioren 1: 2001

29.13 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo

30.48 Austin Namesnik, Zwemclub Zeist

30.69 Rick Bulman, ZC Aquadream
30.87 Sem van Elsen, De Zeeuwse Kust

31.54 Jeroen Aerssens, De Zeeuwse Kust
31.67 DaniŽl Vlijt, HZPC Horst

31.73 Pim Verdaasdonk, SBC2000

31.96 Quinn van den Heuvel, ZPC Numansdorp

32.07 Daen Sppor, VZC E&P

32.16 Ivo Stolk, de Zeehond'73


50m vlinderslag junioren 2: 2000

27.86 Ruden de Ridder, De Zeeuwse Kust

28.32 Calvin Lu, de Dolfijn (CHN)

28.64 Vincent de Munter, Brunssum

28.99 Juniore de Bruin, Hoogeveen

29.07 Wouter Schmit, Temp

29.22 Sjors Spronk, de Meer

29.76 Tyrese Wilson, de Fuut

29.82 Nick van Irsel, ZC Aquadream

30.16 Willem Frowein, Zaltbommel

30.20 Noah Legerstee, D'elft


50m vlinderslag junioren 3: 1999
26.87 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94
26.94 Jesse van Dijk, de Houtrib
27.58 Jens Krijgsman, de Columbiaan

27.58 Max Bond, Zwemlust den Hommel

27.93 Nicko Kamphuis, de Warande

27.97 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden

28.35 Mike Morianner, ZV de Zaan

28.37 Torben Lammerdink, de Berkelduikers

28.46 Cedric Broere, Hieronymus

28.58 Hendrik Faber, WS Twente


50m vlinderslag jongens 1998

25.79 Gauke Eilander, Hoogeveen

25.88 Ruben Stam, de Dolfijn RTC Amsterdam

26.64 Dennis Bougrimov, MNC Dordrecht

27.02 Leroy van Ooijik, VZC E&P

27.08 Berjen Mellema, Nova

27.11 Tom Laarhuis, de Dinkel

27.40 Simon Koopen, ZV de Zaan

27.41 Floris Kotterink, Albion

27.58 Jelmer Lankhorst, Racing Club

27.59 Thomas Kappe, Hoogeveen    


50m vlinderslag jongens 1997

25.08 Ben Schwietert, AZ&PC

25.73 Thomas Verhoeveb, Wiekslag

26.21 Luuk Nijland, de Berkelduikers

26.25 Marcel Groen, Nova

26.35 Ivo Grosveld, RZL

26.39 Mike Hoek, de Duck

26.39 Bram Lamberts, PSV

26.80 Sepp Kalter, Dedemsvaart-AC

26.99 Simon Cornelissen, Hydra 

27.22 Stijn Avezaat, ZPC Woerden        


50m vlinderslag jongens 1996

NR 24.13 Mathys Goosen, de Dolfijn (1996)

21.08.2014 Nanjing

24.13 Mathys Goosen, de Dolfijn RTC Amsterdam

25.37 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Eindhoven

25.42 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden

25.53 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven

25.75 Yoran Klos, PSV RTC Eindhoven

26.05 Bjorn Scherbeijn, PSV RTC Eindhoven

26.15 DaniŽl Buijs, AZ&PC

26.29 Marnox Ykema, DWK

26.35 Sem Hermans, Swimteam Helden-Mosa

26.43 Wimar Lindenberg, HiŽronymus

26.43 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven


50m vlinderslag allemaal

23.63 Joeri Verlinden 88 de Dolfijn NTC Amsterdam

24.13 Mathys Goosen 96 de Dolfijn RTC Amsterdam

24.51 Marc Kremer 90 Trivia

24.78 Jesse Puts94  Zwemlust den Hommel

24.80 Thom de Boer 91 de Dolfijn

24.81 Jeroen Baars 92 MNC Dordrecht

25.02 Fabian Beimin 91 AZ&PC

25.08 Ben Schwietert 97 AZ&PC

25.09 Tom Lommers 90 Nayade

25.17 Mike Marissen 92 AZ&PC NTC Drachten


100m vlinderslag jongens 2002

1.11.12 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)

1.12.99 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)

1.13.20 Maurice Pater, Trivia

1.14.32 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht

1.16.23 Jarno Koster, Arethusa

1.16.26 Thomas Weening, Oceanus

1.16.84 Gilles Cuijpers, Kimbria

1.17.40 Brandon van den Berg, Poseidon'56

1.21.39 Roel Stoopen, ZV Overbetuwe

1.22.08 Viktor Koets, LZ 1886


100m vlinderslag jongens 2001

1.05.83 Rick Bulman, ZC Aquadream

1.07.06 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo

1.08.77 Jeroen Aerssens, de Zeeuwse Kust

1.08.91 Leendert Paans, de Biesboschzwemmers

1.09.90 Luc Kroon, Ed-Vo

1.10.83 Austin Namesnik, Zwemclub Zeist

1.11.37 Ivo Stolk, de Zeehond '73

1.11.54 DaniŽl Vlijt, HZPC Horst

1.11.87 Bas Morelissen, AZ&PC

1.12.42 Marcel Delfstra, Orca


100m vlinderslag jongens 2000

1.01.04 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust

1.03.90 Willem Frowein, Zaltbommel

1.04.78 Vincent de Munter, Brunssum

1.04.81 Calvin Lu, de Dolfijn (CHN)

1.05.49 Junior de Bruijn, Hoogeveen

1.06.65 Noah Legerstee, D'elft

1.06.80 Dennis Kamps, OX&PC

1.07.07 Brandon Lino, de Aalscholver

1.07.10 Wouter Schmit, Tempo

1.07.15 Camo Mieris, MNC Dordrecht


100m vlinderslag jongens 1999

0.57.72 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94

0.59.66 Jens Krijgsman, de Columbiaan

0.59.70 Jesse van Dijk, de Houtrib

1.01.80 Max Bons, Zwemlust den Hommel

1.01.94 Jacob de Roos, DZ&PC

1.02.02 Hendrik Faber, WS Twente

1.02.08 Luuk Veldman, Orca

1.02.94 Torben Lammerdink, de Berkelduikers

1.03.10 Jurre Dielen, ZPCH

1.03.83 Noa Eversdijk, de Zeeuwse Kust


100m vlinderslag jongens 1998

0.57.58 Floris Kotterink, Albion

0.57.87 Ruben Stam, de Dolfijn RTC Amsterdam

0.57.92 Gauke Eilander, Hoogeveen

0.59.91 Jonne Schaafsma, Racing Club

1.00.30 Berjen Mellema, Nova

1.00.70 Simon Koopen, ZV de Zaan

1.00.78 Jorgos Skotadis, Racing Club

1.00.91 Leroy van Ooijik, VZC E&P

1.01.48 Dennis Bougrimov, MNC Dordrecht

1.02.23 Jori Seubers, Nova


100m vlinderslag Jongens 2001-1998 Allemaal

0.57.58 Floris Kotterink 98 Albion

0.57.72 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94

0.57.87 Ruben Stam 98 de Dolfijn RTC Amsterdam

0.57.92 Gauke Eilander 98 Hoogeveen

0.59.66 Jens Krijgsman 99 de Columbiaan

0.59.70 Jesse van Dijk 99 de Houtrib
0.59.91 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
1.00.30 Berjen Mellema 98 Nova

1.00.70 Simon Koopen 98 ZV de Zaan

1.00.78 Jorgos Skotadis 98 Racing Club


100m vlinderslag Jongens 1997

0.55.68 Ben Schwietert, AZ&PC

0.57.20 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
0.58.39 Luuk Nijland, de Berkelduikers

1.00.97 Marcel Groen, Nova

1.01.04 Sepp Kalter, Dedemsvaart-AC

1.01.14 Mike Hoek, de Duck

1.01.27 Thomas Verhoeven, Wiekslag

1.01.36 Simon Cornelissen, Hydra

1.01.60 Pascal Nuijten, ZV Westland

1.02.04 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust


100m vlinderslag Jongens 1996

NR 53.64 Mathys Goosen, de Dolfijn RTC Amsterdam

19.08.2014 Nanjing

53.64 Mathys Goosen, de Dolfijn RTC Amsterdam

55.17 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden

55.83 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven

56.85 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Eindhoven

57.97 Yoran Klos, PSV RTC Eindhoven

58.55 DaniŽl Buijs, AZ&PC

59.53 Swimteam Helden-Mosa

59.68 Marnix Ykema, DWK

59.86 Bjorn Scherbeijn, PSV RTC Eindhoven

1.00.54 Wimar Lindenberg, HiŽronymus


100m vlinderslag Heren allemaal

52.03 Joeri Verlinden 88 de Dolfijn NTC Eindhoven

53.64 Mathys Goosen 88 de Dolfijn RTC Amsterdam

54.91 Mike Marissen 92 AZ&PC NTC Drachten

55.17 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden

55.27 Fabian Beimin 91 AZ&PC

55.68 Ben Schietwert 97 AZ&PC

55.69 Jens Bakker 93 de Dolfijn

55.79 Jeroen Baars 92 MNC Dordrecht

55.83 Kyle Stolk 96 PSV RTC Eindhoven

55.83 Marc Kremer 90 Trivia


200m vlinderslag jongens 2001

2.34.00 Jelmar Koopman, de Forel

2.34.73 Luc Kroon, Ed-Vo

2.39.35 Ivo Stolk, de Zeehond'73

2.41.22 Melle van Gemert, de Zeeuwse Kust

2.42.71 Marcel Delfstra, Orca

2.45.60 DaniŽl Vlijt, HZPC Horst

2.45.63 Stefan Waalkens, de Houtrib

2.48.51 Rolf Jens, PCG

2.49.22 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo

2.50.36 Mathys Verdonck, PSV


200m vlinderslag jongens 2000

2.24.18 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust

2.27.26 Brandon Lino, de Alscholver

2.30.20 Ruben van Vierzen, Oceanus

2.30.51 Dennis Kamps, OZ&PC
2.33.43 David Kuipers, Orca

2.35.10 Niels de Boer, Eurode Kerkrade

2.36.33 Axel Hanning, Stadskanaal

2.36.72 Willem Frowein, Zaltbommel

2.37.20 Zeno Koutsocheras, Wijchen

2.39.24 Tyrese Wilson, de Fuut


200m vlinderslag jongens 1999

2.18.37 Hendrik Faber, WS Twente

2.18.99 Jens Krijgsman, de Columbiaan

2.22.00 Jesse van Dijk, de Houtrib

2.23.95 Luuk Veldman, Orca

2.24.55 Max Bond, Zwemlust den Hommel

2.25.14 Ebel van Geemen, NDD

2.27.21 Stijn Simons, PSV

2.29.12 Nicko Kamphuis, de Warande

2.30.03 Jurre Dielen, ZPCH

2.30.81 Noa Eversdijk, de Zeeuwse Kust


200m vlinderslag jongens 1998

2.13.50 Floris Kotterink, Albion

2.14.15 Jorgos Skotadis, Racing Club

2.14.58 Gauke Eilander, Hoogeveen

2.14.84 Niels Post, de Otters het Gooi

2.19.16 Ruben Stam, de Dolfijn

2.19.82 Igor Ostrowski, de Kempvis (POL)

2.20.68 Leroy van Ooijik, VZC E&P

2.21.64 Sander Krillova, Albion

2.23.39 Matthew Dullemond, de Kempvis

2.23.68 Timos Skotadis, Racing Club


200m vlinderslag jongens 1997

2.06.64 Ruben van Leeuwen, VZC E&P

2.14.64 Lars Bottelier, VZV

2.18.59 Luuk Nijland, de Berkelduikers

2.20.18 Sepp Kalter, Dedemsvaart-AC

2.22.83 Ivar de Jong, de Dolfijn

2.23.76 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust

2.28.07 Hans-Jan Westerhof, WS Twente

2.28.81 Max Hermans, Swimteam Helden-Mosa

2.31.73 Mike Hoek, de Duck

2.33.34 Pascal Nuijten, ZV Westland


200m vlinderslag jongens 1996

2.08.93 DaniŽl Buijs, AZ&PC

2.14.90 Sem Hermans, Swimteam Helden Mosa

2.15.31 Timo Billman, Eurode Kerkrade (GER)

2.20.28 Timo van der Ende, WVZ

2.21.41 Josha van den Elzen, AZ&PC

2.22.76 Teun Strijbosch, Merlet

2.22.99 Casper Muselaers, Octopus

2.25.39 Nordin Termoshuizen, WVZ

2.27.52 Youri Kool, Olympia

2.29.00 Jeroen Jongert, AZVD


200m vlinderslag heren allemaal 

2.03.55 Fabian Beimin 91 AZ&PC

2.04.56 Bram Dekker 89 PSV

2.05.15 Ensger Kotterink 94 Albion 2.05.15

2.06.64 Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P

2.06.92 Maarten Brzoskowski 95 PSV RTC Eindhoven

2.07.89 Jeroen Lorius 95 Hoogeveen

2.08.93 DaniŽl Buijs 96 AZ&PC

2.10.40 Alex Schelvis 87 NZ&PC

2.10.45 Jens Bakker 93 de Dolfijn

2.11.49 Sven Kardol 93 Nuenen