background image
 
*

Ranglijst vlinderslag korte baan 2014

Per  29 december 2014 bijgewerkt op 29 december 2014 
Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com

Samenstelling Jos van Kuijeren
** tussentijd

Meisjes en Dames

50m vlinderslag 2004
NR 9 jaar 36.29 Claire Verkijk, WVZ
19-12-2010 Purmerend
NR 10 jaar 32.32 Marrit Steenbergen, DZ&PC
30-12-2010 Drachten
34.09 Sterre Hendriks, PSV
34.64 Leonoor van Dijk, Racing Club
34.84 Myrthe Natzijl, Borger
35.70 Sanne Lukken, PSV
35.82 Anne Theunissen, de Dommelbaarzen
35.96 Bridget de Bat, de Schelde
36.96 Kim van Dongen, Aqua-Novio’94
37.19 Anna van Droffelaar, ZVVS
37.24 Britt van den Boom, SG Hellas/Glana/Nimo
37.45 Noa Teuben, de Vikings (05)
50m vlinderslag 2003
NR 11 jaar 30.05 Marrit Steenbergen, DZ&PC
29-12-2011 Drachten
32.12 Britta Koehorst, de Lansingh
32.50 Ilse Verheij, de Rog
33.58 Eva Geilenkirchen, Racing Club**
33.67 Lynn Joor, het Ravijn
35.05 Demi van Hulst, ZC Valkenburg
35.05 Kim de Jong, LZ 1886
35.14 Gabriela Töpfer, PSV
35.61 Maaike Issard, AZ&PC
35.66 Judith Houtvast, SG Hellas/Glana/Nimo
35.76 Anisa Groeneschey, LZ 1886
50m vlinderslag 2002
NR 12 jaar 29.36 Marrit Steenbergen, DZ&PC
27-12-2012 Drachten
29.84 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
31.26 Elise Tanis, de Schotejil
32.11 Nienke Jonk, Hieronymus
32.40 Imani de Jong, ZPCH
32.40 Nikki Smeets, SG Hellas/Glana/Nimo
32.77 Isa Boom, MNC Dordrecht
33.16 Isabel Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo
33.25 Bibi Middelbos, de Schotejil
33.30 Kemi van de Wetering, Arethusa
33.39 Céline Fouzaï, de Dolfijn
50m vlinderslag 2001
NR Junioren 28.71 Femke Remmits, One Team Swimming
27-06-2010 Drachten
NR 13 jaar 28.74 Marrit Steenbergen, DZ&PC
28-12-2013 Drachten

29.74 Claire Verkijk, WVZ
29.92 Loulou Janssen, de Columbiaan
30.64 Marit de Lau, PSV
30.80 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
30.82 Ya'elle Lücht, De Houtrib
31.16 Inge Vieveen, WVZ
31.22 Irene Fredriks, de Berkelduikers
31.46 Nikky Keijzer, ZV de Zaan
31.48 Sam van Nunen, Nautilus
31.52 Tessa Kempen, Zoetermeer
50m vlinderslag 2000 (NJJK-limiet Amsterdam 30.00)
NR 14 jaar 27.61 Marrit Steenbergen, DZ&PC
18-10-2014 Aachen
27.37 Marrit Steenbergen, DZ&PC
29.31 Jasmijn Boon, WVZ
29.51 Frouke Beeksma, TriVia
29.52 Kirsty Nagtzaam, ZC Aquadream
29.80 Myrthe Bakker, SBC2000
30.07 Sarah Scholten, de Columbiaan
30.10 Linda Dingshoff, Hoogeveen
30.28 Marit Boxum, ZV Zwartsluis
30.29 Sophie ’t Hart, de Columbiaan
30.61 Kim Vos, SBC2000
50m vlinderslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 29.91)
NR Jeugd 27.61 Marrit Steenbergen, DZ&PC
18-10-2014 Aachen
NR 15 jaar 26.97 Kim Busch, MNC Dordrecht
03-11-2013 Dordrecht
28.04 Josien Wijkhuijs, Orca
28.28 Marieke Tienstra, TriVia
29.04 Pien Schravesande, MNC Dordrecht
29.14 Manon Manning, Nova
29.22 Naomi Visser, de Dolfijn
29.67 Romy de Laat, Wiekslag
29.81 Frederique Janssen, PSV
29.89 Isobel Bowring, WVZ
30.34 Renée Vanderheyden, TriVia
30.42 Soraya Wasser, PSV
50m vlinderslag 1998 (ONK-limiet Tilburg 29.02)
NR 16 jaar 26.39 Maaike de Waard, Eiffel Swimmers PSV
23-11-2012 Chartres

26.93 Kim Busch, MNC Dordrecht RTC Eindhoven
27.82 Kinge Zandringa, DZ&PC
28.74 Juliette Hekman, TriVia
28.79 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
28.93 Lotte Stoiber, de Fuut
29.11 Joyce Feith Tafatahta, PSV
29.23 Sanne Advocaat, MNC Dordrecht
29.27 Anouk Zandbergen, MSV Zeemacht
29.46 Carmen van de Rijt, PSV RTC Eindhoven
29.51 Serafina Vlijt, HZPC Horst
50m vlinderslag 1997
NR 17 jaar 26.67 Maaike de Waard, PSV
30-06-2013 Heerenveen
28.84 Amy de Langen, PSV NTC Eindhoven
29.34 Irma van den Brandt, Zwemclub Eijsden
29.55 Manon Friskes, DWK
29.58 Manon van Esch, TRB-RES
29.65 Ina Willigers, Zwemclub Eijsden
29.67 Marije Dinkelberg, SCOM/de Zeehond’73
29.79 Lisa Postma, WVZ
29.83 Amy van Blitterswijk, Aqua-Novio’94
29.98 Latascha Kilian, Olympia
30.04 Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC
50m vlinderslag 1996
NR 18 jaar 26.13 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV
29-12-2008 St. Paul La Réunion
26.47 Maaike de Waard, PSV NTC Eindhoven
28.05 Esmée Bos, AZ&PC NTC Eindhoven
28.13 Lotte Langenhoff, Zeester Meerval
28.42 Bente van Bergen, PSV
28.97 Evy Ulijn, Arethusa
28.98 Richelle Koot, Zwemlust den Hommel
29.08 Roxann Geenen, DAW
30.01 Cynthia Siebrand, de Haaien
30.06 Dominique Duesman, LZ 1886
30.12 Renate Hemmes, TriVia
50m vlinderslag allemaal (ONK-limiet Tilburg 29.02)
NR 24.59 Inge Dekker, PSV/NTC Amsterdam
01-09-2014 Dubai
24.59 Inge Dekker, PSV
25.47 Ranomi Kromowidjojo, PSV NTC Eindhoven
26.47 Maaike de Waard, PSV
26.56 Elinore de Jong, de Otters het Gooi
26.93 Kim Busch, MNC Dordrecht RTC Eindhoven
27.07 Chantal Senden, Genker ZV Neptunus
27.19 Parand Zarekiani, de Dolfijn
27.60 Joëlle Scheps, WVZ
27.61 Marrit Steenbergen, DZ&PC
27.77 Saskia de Jonge, NTC Eindhoven

100m vlinderslag 2004
NR 9 jaar 1.20.50 Natasja Sierag, LZ 1886
23-10-1988 Leiden
NR 10 jaar 1.15.30 Petra de Kock, Het Y
20-11-1976 Den Haag
NR 10 jaar 1.15.30 Martinique Koridon, De Steur
NED 27-12-1987 Lelystad
1.22.15 Sterre Hendriks, PSV
1.22.94 Myrthe Natzijl, Borger
1.26.33 Sanne Lukken, Budel
1.26.46 Alysha de Jong, ZPCH
1.28.09 Bridget de Bat, de Schelde
1.29.59 Leonoor van Dijk, Racing Club
1.30.18 Lianne Beekman, ZVV
1.30.78 Anne van Droffelaar, ZVVS
1.30.84 Lize van Stigt, LZ 1886
1.31.09 Kim van Dongen, Aqua-Novio’94
100m vlinderslag 2003 (NJJK-limiet 1.20.36 Amsterdam)
NR 11 jaar 1.10.06 Marrit Steenbergen, DZ&PC
06-11-2011 Amsterdam

1.13.07 Eva Geilenkirchen, Racing Club
1.17.20 Britta Koehorst, de Lansingh
1.17.77 Lynn Joor, het Ravijn
1.18.31 Ilse Verheij, de Rog
1.18.65 Amber Celie, Oceanus
1.19.69 Judith Houtvast, SG Hellas/Glana/Nimo
1.19.93 Anisa Groeneschey, LZ 1886
1.20.73 Maaike Issard, AZ&PC
1.21.26 Lieke Bastiaansen, MNC Dordrecht
1.22.92 Kim de Jong, LZ 1886
100m vlinderslag 2002 (NJJK-limiet Amsterdam 1.12.53)
NR 12 jaar 1.06.67 Marrit Steenbergen, DZ&PC
15-12-2012 Amsterdam
1.09.37 Elise Tanis, de Schotejil
1.11.47 Imani de Jong, ZPCH
1.11.75 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
1.11.76 Tessa Kooi, Nova
1.12.18 Nienke Jonk, Hieronymus
1.12.32 Tessa Giele, de Duck
1.13.10 Mariëlle Dolfijn, TriVia
1.13.70 Giorgia Colle, de Zeehond’73
1.15.89 Sophie de Jonge, WVZ
1.15.90 Lindsey de Harde, VZC E&P
100m vlinderslag 2001 (NJJK-limiet Amsterdam 1.10.01
NR 13 jaar 1.04.10 Mirjan van Aarsen,  Zian Vitesse
27-11-1982 Uden
1.08.18 Loulou Janssen, de Columbiaan
1.08.45 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
1.08.76 Indy Jongman, Arethusa
1.09.14 Claire Verkijk, WVZ
1.09.25 Eline Brok, WS Twente
1.09.27 Lisa Rijkhoff, de Dolfijn
1.09.75 Marit de Lau, PSV
1.09.88 Imke van den Hoef, HZPC Horst
1.10.45 Silke Molendijk, VZC E&P
1.10.92 Tessa Kempen, Zoetermeer
100m vlinderslag 2000 (NJJK-limiet Amsterdam 1.08.45)
NR 1.02.13 Mirjan van Aarsen, Zian Vitesse
20-02-1983 Dordrecht

1.04.45 Jasmijn Boon, WVZ
1.06.17 Iris Tjonk, WS Twente
1.06.76 Kristy Nagtzaam, ZC Aquadream
1.06.89 Frouke Beeksma, TriVia
1.07.13 Alinda Dingshoff, Hoogeveen
1.07.63 Laura van Engelen, PSV RTC Eindhoven
1.08.01 Laura Nieuwland, de Zeeuwse Kust
1.08.02 Danieke van der Kooi, Orca
1.08.22 Marit Boxum, ZV Zwartsluis
1.08.55 Sophie ’t Hart, de Columbiaan
100m vlinderslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 1.08.25)
NR jeugd 1.01.20x Chantal Groot, AZ&PC
02-08-1998 Antwerpen
NR1.01.56 Kim Busch, KNZB-RTC/MNC Dordrecht
02-11-2013 Dordrecht
1.02.31 Josien Wijkhuijs, Orca
1.04.38 Marieke Tienstra, TriVia
1.04.73 Naomi Visser, de Dolfijn
1.07.37 Kyra Jongman, PSV
1.07.68 Romy de Laat, Wiekslag
1.07.96 Anne Fleur Willemsen, ZPCA
1.08.09 Manon Manning, Nova
1.08.15 Gabriëlle Bolk, Swol 1894
1.09.52 Frederique Janssen, Arethusa
1.09.70 Isobel Bowring, WVZ
100m vlinderslag 1998 (ONK-limiet Tilburg 1.06.40)
NR 1.00.69 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
19-12-2009 Amsterdam
1.01.17 Kim Busch, MNC Dordrecht RTC Eindhoven
1.02.37 Kinge Zandringa, DZ&PC/RTC Drachten
1.02.93 Tessa Vermeulen, de Dolfijn/RTC Amsterdam
1.05.55 Anouk Zandbergen, MSV Zeemacht
1.06.19 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
1.06.64 Tess Tjokrodikromo, de Houtrib
1.06.74 Aniek Bloemendaal, ESCA
1.06.95 Serafina Vlijt, HZPC Horst
1.07.21 Anne Noom, ZV de Zaan
1.07.25 Sabrina Vosselman, ZVV
100m vlinderslag 1997
NR 17 jaar 1.00.02 Jessica Spruit, Eiffel Swimmers PSV
20-12-2008 Amsterdam
1.03.76 Amy de Langen, PSV RTC Eindhoven
1.05.22 Mirl de Boer, DAW
1.05.83 Mendy de Rooi, de Houtrib
1.05.86 Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC
1.06.35 Ina Willigers, Zwemclub Eijsden
1.06.99 Claris de Vries, Orca
1.07.01 Anouk Rekers, WS Twente
1.07.14 Marije Dinkelberg, SOM/de Zeehond’73
1.07.31 Manon Friskes, DWK
1.07.45 Caroline Damen, de Spatters
100m vlinderslag 1996
NR 18 jaar 59.60 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV
20-12-2008 Amsterdam
1.02.90 Esmée Bos, AZ&PC NTC Eindhoven
1.03.06 Lotte Langenhoff, Zeester Meerval
1.04.23 Cynthia Verkaik, Orca
1.04.86 Jannah Sonnenschein, PSV**
1.05.55 Anouque Berghuis, Racing Club
1.05.72 Bente van Bergen, PSV
1.05.94 Laura Moolenaar, AZ&PC
1.06.18 Denise van Ark, PSV
1.06.32 Linda Kamperman, Aquarijn
1.06.48 Kristel Hormann, de Spatters
100m vlinderslag allemaal (ONK limiet Tilburg 1.06.40)
NR 55.74 Inge Dekker, Eiffel Swimmers PSV
13-12-2009 Istanbul

0.56.03 Inge Dekker, NTC Amsterdam
0.58.68 Elinore de Jong, de Otters het Gooi
1.00.16 Chantal Senden, ZV Genk Neptunus (België)
1.00.86 Merle Verkijk, SG Hellas/Glana/Nimo
1.00.98 Rieneke Terink, PSV
1.01.07 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (Frankrijk)
1.01.17 Kim Busch, MNC Dordrecht RTC Eindhoven
1.01.19 Parand Zarekiani, de Dolfijn
1.01.39 Maartje de Wit, de Dolfijn
1.01.43 Joëlle Scheps, WVZ

200m vlinderslag 2002 (NJJK-limiet Amsterdam 2.43.40)
NR 11 jaar 2.42.10 Mirjan van Aarsen, Zian Vitesse
26-10-1980 Den Haag

NR 12 jaar 2.28.20 Mirjan van Aarsen, Zian Vitesse
22-11-1981 Den Haag

2.42.12 Imani de Jong, ZPCH
2.45.47 Giorgia Colle, de Zeehond’73
2.48.15 Sophie de Jonge, WVZ
2.49.94 Elise Tanis, de Schotejil
2.50.90 Tessa Giele, de Duck
2.52.59 Tessa Kooi, Nova
2.53.75 Ilse Kraaijeveld, MNC Dordrecht
2.53.76 Samantha van Vuure, de Dolfijn
2.53.92 Nikki Smeets, SG Hellas/Glana/Nimo
2.54.30 Isabel Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo
200m vlinderslag 2001 (NJJK-limiet Amsterdam 2.37.74)
NR 13 jaar 2.18.80 Mirjan van Aarsen, Zian Vitesse
28-11-1982 Uden
2.30.47 Chefanja, MNC Dordrecht
2.36.53 Lisa Rijkhoff, de Dolfijn
2.36.67 Tessa Kempen, Zoetermeer
2.38.11 Indy Jongman, Arethusa
2.43.56 Silke Molendijk, VZC E&P
2.46.13 Imke van den Hoef, HZPC Horst
2.47.36 Eva Willebrands, Orca
2.47.46 Valesca van den Bogert, Hieronymus
2.47.55 Janneke Weiland, Orca
2.50.30 Sanne Barten, Aquarijn
200m vlinderslag 2000 (NJJK-limiet Amsterdam 2.34.22)
NR 14 jaar + NR Junioren 2.13.68 Mirjan van Aarsen, Zian Vitesse
05-03-1983 Hengelo
2.28.63 Danieke van der Kooi, Orca
2.30.77 Jasmijn Boon, WVZ
2.30.92 Laura Nieuwland, de Zeeuwse Kust
2.35.12 Marij van der Mast, Arethusa
2.36.31 Alinda Dingshoff, Hoogeveen
2.37.22 Kim Vos, SBC2000
2.37.47 Kristy Nagtzaam, de Warande
2.39.88 Esmee Breugem, WVZ
2.40.12 Brigit van de Vegte, Octopus
2.42.81 Manon Kampman, Arethusa
200m vlinderslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 2.33.78)
NR 15 jaar + NR Jeugd 2.13.62 Sharon van Rouwendaal, CN Braud St-Louis
15-11-2008 Saint Dizier
2.20.14 Marieke Tienstra, TriVia
2.23.76 Josien Wijkhuijs, Orca
2.25.41 Naomi Visser, de Dolfijn
2.28.52 Kyra Jongman, Arethusa
2.32.95 Melissa Baars, de Fuut
2.34.16 Nikita van den Ouden, de Zeeuwse Kust
2.38.31 Gaetane Demyttenaere, DES
2.38.55 Nina van Maarle, LZ 1886
2.41.03 Frederique Janssen, Arethusa
2.42.66 Ilse Wijnmaalen, PCG
200m vlinderslag 1998 (ONK-limiet Tilburg 2.30.60)
NR 16 jaar 2.13.54 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
18-12-2009 Amsterdam
2.19.98 Kinge Zandringa, RTC Drachten
2.24.20 Tessa Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam
2.26.77 McKenzie Kelly, SG Hellas/Glana/Nimo
2.32.26 Tess Tjokrodikromo, de Houtrib
2.33.29 Eefje Slootweg, de Dinkel
2.33.69 Sterre Mooiweer, de Dinkel
2.33.95 Sabrina Vosselman, ZVV
2.35.03 Anouk Zandbergen, MSV Zeemacht 2.35.03
2.36.31 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
2.36.66 Vivianne Dortmond, GZVW
200m vlinderslag 1997
NR 17 jaar: 2.09.77 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
03-12-2010 Amsterdam
2.22.20 Lisanne van Avezaath, TriVia
2.28.18 Ina Willigers, TriVia
2.29.16 Amy de Langen, TriVia
2.29.92 Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC
2.30.70 Marije Dinkelberg, ZVVS
2.32.64 Givenchy Sneekes, de Dolfijn
2.34.87 Anouk Rekers, WS Twente
2.37.05 Jasmijn Bink, LZ 1886
2.39.42 Manon Friskes, DWK
2.39.84 Kelly de Jonge, Poseidon’56
200m vlinderslag 1996
NR 18 jaar 2.12.43 Annemarie Verstappen, BZV
05-03-1983 Hengelo
2.16.83 Cynthia Verkaik, Orca
2.19.92 Esmée Bos, AZ&PC
2.20.57 Jannah Sonnenschein, PSV (MOZ)
2.25.34 Linda Kamperman, Zwemlust den Hommel
2.27.36 Lotte Langenhoff, Zeester Meerval
2.27.68 Aileen Oskam, Schwimmclub Aarefisch (Zwitserland)
2.28.96 Brenda Zwarthoed, DAW
2.29.47 Nicole Bennis, WVZ
2.29.71 Ádája Stoetman, TriVia
2.30.06 Renate Hemmes, TriVia
200m vlinderslag allemaal (ONK-limiet Tilburg 2.30.60)
NR 2.06.20 Sharon van Rouwendaal, AAS Sarcelles Natation 95
20-11-2014 Montpellier
2.06.20 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (Frankrijk)
2.11.26 Inge Dekker, NTC Amsterdam
2.13.61 Merle Verkijk, SG Hellas/Glana/Nimo
2.14.39 Lisa Dreesens, PSV
2.16.83 Cynthia Verkaik, Orca
2.17.99 Parand Zarekiani, de Dolfijn
2.18.24 Marjolein Delno, PSV
2.19.30 Elinore de Jong, de Otters het Gooi
2.19.92 Esmée Bos, AZ&PC
2.19.94 Judith van Meijel, HZPC Horst

Jongens en heren
50m vlinderslag 2004
NR 9 jaar 34.09 Tim Korstanje, Aqua-Novio '94
09-12-2012 Oss
NR 10 jaar 32.88 Tim Korstanje, Aqua-Novio '94
08-12-2013 Doetinchem
34.18 Jay de Vries, de Devel
34.38 Jason van den Berg, Poseidon’56
36.08 Cyril Coonen, ESCA
36.16 Jaime Fais, TriVia
36.18 Luuk van Rooij, PSV
36.87 Simon Claasen, ZVV
37.28 Chris Verhoeven, Nuenen
37.66 Cas Vandewall, Kimbria
37.79 Sybren Beeksma, TriVia
37.86 Max van Schagen, de Columbiaan
50m vlinderslag 2003
NR 11 jaar 30.48 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94
08-11-2014 Doetinchem
30.48 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94
33.60 Lucas Peters, PSV
33.71 Dylan Jansen, LZ 1886
34.00 Rens van Beek, Aqua-Novio’94
34.29 Esper Schreurs, SG Hellas/Glana/Nimo
34.35 Matias Jansen, Zignea
34.60 Luuk Hulleman, ZVV
34.70 Jarno Bijsterbosch, Octopus
34.71 Kenan Cörüz, DWT
34.87 Nils Mulder, SBC2000
50m vlinderslag 2002
NR 12 jaar 29.26 Nyls Korstanje, Aqua-Novio '94
18-12-2011 Oss
30.30 Kirill Hrabcuns, AZ&PC
30.24 Maurice Pater, TriVia**
31.98 Gilles Cuijpers, Zwemclub Eijsden
32.09 Brandon van den Berg, Poseidon’56
32.51 Timo Spaans, PSV
32.86 Léon van der Geest, EZC
33.02 Thomas Weening, de Dolfijn
33.13 Milan Meurs, Nuenen
33.25 Joep Hoogerwerf, SC Wädenswil (Zwitserland)
33.49 Björn van Doesburg, Zwemlust den Hommel
50m vlinderslag 2001
NR 13 jaar 27.12 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
29-12-2014 Maastricht
27.12 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
29.65 Daniël Vlijt, HZPC Horst
30.01 Daniël Claasen, ZVV
30.07 Sem van Elsen, de Zeeuwse Kust
30.12 Quinn van den Heuvel, Numansdorp
30.17 Thomas Jansen, WVZ
30.31 Klaas Pit, de Forel
30.51 Luc Kroon, Ed-Vo
30.54 Daen Spoor, VZC E&P
30.68 Austin Namesnik, Zwemclub Zeist
50m vlinderslag 2000
NR 14 jaar 25.33 Nyls Korstanje, Aqua-Novio '94
08-12-2013 Doetinchem
26.26 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
27.60 Willem Frowein, Zaltbommel
27.88 Vincent de Munter, SG Hellas/Glana/Nimo
28.10 Koen Weustink, Ginasio de Vila Real (Portugal)
28.16 Sjors Spronk, 4 Stream Racing Team
28.52 Tyrese Wilson, de Fuut
28.77 Junior de Bruin, Hoogeveen
28.90 Jari Groenhart, TriVia
29.12 Noah Legerstee, D’elft
29.14 Camo Mieris, MNC Dordrecht
50m vlinderslag 1999
NR 15 jaar + NR Junioren 25.11 Korstanje, Aqua-Novio’94
07-11-2014 Tilburg
25.11 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
26.54 Jens Krijgsman, de Columbiaan
26.62 Jacob de Roos, DZ&PC
26.67 Klaas Arkesteijn, D’elft
26.72 Max Bond, Zwemlust den Hommel
26.82 Nicko Kamphuis, de Warande
27.09 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
27.19 Jesse van Dijk, de Houtrib
27.24 Mike Morianner, ZV de Zaan
27.25 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
50m vlinderslag 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 26.85)
NR 16 jaar 24.53 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV
28-10-2012 Amsterdam
25.44 Gauke Eilander, Hoogeveen
26.01 Ruben Stam, de Dolfijn
26.39 Floris Kotterink, Albion
26.56 Simon Koopen, ZV de Zaan
26.71 Jelmer Lankhorst, Racing Club
26.74 Dennis Bougrimov, MNC Dordrecht
26.86 Jorie Seubers, Hoogeveen
26.96 Tom Laarhuis, de Dinkel
27.03 Lars van der Velden, DAW
27.06 Berjen Mellema, Nova
50m vlinderslag 1997 (NJJK-limiet Amsterdam 26.58)
NR 17 jaar + NR Jeugd 24.40 Kyle Stolk, PSV
14-12-2013 Amsterdam

24.99 Thomas Verhoeven, Wiekslag
25.09 Ben Schwietert, AZ&PC
25.30 Luuk Nijland, de Berkelduikers
25.43 Peter Rothengatter, PSV
25.77 Bram Lamberts, PSV
26.14 Mike Hoek, de Duck
26.29 Marcel Groen, Nova
26.32 Ivo Grosveld, RZL
26.59 Ruben van Leeuwen, VZC E&P**
26.71 Simon Cornelissen, PSV
50m vlinderslag 1996
NR 18 jaar 24.23 Tim van Deutekom, DWK/E.ON-NZA
20-12-2009 Amsterdam
24.40 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
24.66 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Amsterdam
24.71 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
25.04 Björn Scherbeijn, SG Bayer (Duitsland)
25.09 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam
25.45 Yoran Klos, PSV NTC Eindhoven
25.55 Sem Hermans, Swimteam Helden-Mosa
25.65 Daniël Buijs, AZ&PC
25.83 Stan Pijnenburg, PSV NTC Eindhoven
25.99 Wimar Lindenberg, Hieronymus
26.42 Marnix Ykema, DWK
50m vlinderslag allemaal
NR 22.74 Bastiaan Tamminga, Eiffel Swimmers PSV
13-12-2009 Istanbul
23.60 Jesse Puts, Zwemlust den Hommel NTC Amsterdam
24.06 Mike Marissen, DZ&PC RTC Drachten
24.19 Tom Lommers, Nayade
24.37 Marc Kremer, TriVia
24.38 Jeroen Baars, MNC Dordrecht
24.40 Kyle Stolk. PSV NTC Eindhoven
24.44 Fabian Beimin, AZ&PC
24.66 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Amsterdam
24.71 Timon Evenhuis, de Dolfijn
24.71 Aziz Nosairi, de Fuut
24.71 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden

100m vlinderslag 2004
NR 10 jaar 1.13.50 Alwin Roest, AZ&PC
26-12-1991 Leiden
1.23.29 Luuk van Rooij, PSV
1.23.76 Jason van den Berg, Poseidon’56
1.28.39 Jaime Fais, TriVia
1.28.41 Chris Verhoeven, Nuenen
1.29.92 Jay de Vries, de Devel
1.30.99 David Groenewegen, PSV
1.32.87 Erik Oldenkamp, de Lansingh
1.34.35 Jort van der Vlag, WS Twente
1.35.80 Jos Vanderliek, Eurode Kerkrade (GER)
1.36.59 Vincent van Wely, WZ&PC Purmerend
100m vlinderslag 2003
NR 11 jaar 1.09.00 Maurice van den Berge, Zian/Vitesse
26-12-1980 Leiden
1.14.43 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94
1.15.30 Lucas Peters, PSV
1.18.04 Matias Jansen, Zignea
1.18.65 Nils Mulder, SBC2000
1.19.30 Sjors Lemmers, Merlet
1.19.48 Dylan Jansen, LZ 1886
1.19.74 Rens van Beek, Aqua-Novio’94
1.19.95 Luuk Hulleman, ZVV
1.20.16 Jarno Bijsterbosch, Octopus
1.21.38 Kenan Cörüz, DWT
100m vlinderslag 2002 (NJJK-limiet Amsterdam 1.14.27)
NR 12 jaar 1.06.60 Maurice Pater, TriVia
29-11-2014 Drachten

1.08.20 Maurice Pater, TriVia
1.09.81 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT
1.10.28 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
1.11.29 Joep Hoogerwerf, SC Wädenswil (Zwitserland)
1.12.38 Gilles Cuijpers, Kimbria
1.13.02 Brandon van den Berg, Poseidon’56

1.13.36 Jarno Koster, Aqua-Novio’94
1.13.45 Thomas Weening, de Dolfijn
1.14.06 Timo Spaans, PSV
1.15.46 Makai van Haren, de Forel
100m vlinderslag 2001 (NJJK-limiet Amsterdam 1.09.85)
NR 1.00.98 Jorgos Skotadis, Racing Club
11-12-2011 Amsterdam
1.01.69 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
1.05.75 Rick Bulman, ZC Aquadream
1.06.27 Luc Kroon, Ed-Vo
1.07.02 Daniël Vlijt, HZPC Hors
1.07.22 Jelmar Koopman, de Forel
1.08.17 Jeroen Aerssens, de Zeeuwse Kust
1.08.34 Leendert Paans, de Biesboschzwemmers
1.08.63 Thomas Jansen, WVZ
1.09.15 Mart Niehoff, de Zwoer
1.09.61 Marcel Delfstra, Orca
100m vlinderslag 2000 (NJJK-limiet Amsterdam 1.01.42)
NR 57.85 Mike Marissen, Nunspeet
05-11-2006 Amsterdam

0.58.83 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
1.01.03 Koen Weustink, Ginasio de Vila Real (Portugal)
1.01.75 Willem Frowein, Zaltbommel
1.02.11 Jari Groenhart, TriVia
1.02.34 Vincent de Munter, SG Hellas/Glana/Nimo
1.02.50 Jelle Betten, DZ&PC
1.02.95 Calvin Lu, de Dolfijn (CHN)
1.03.02 Getjo Gachatsjan, Wetterwille
1.03.85 Sjors Spronk, 4 Stream Racing Team
1.04.06 Tyrese Wilson, de Fuut
100m vlinderslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 1.00.81)
NR 15 jaar + NR Junioren 55.84 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV
16-12-2011 Lisburn
56.45 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
57.64 Luuk Veldman, Orca
58.75 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
59.00 Jesse van Dijk, de Houtrib
59.10 Jens Krijgsman, de Columbiaan
1.00.03 Max Bond, Zwemlust den Hommel
1.00.31 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
1.00.32 Klaas Arkesteijn, D’elft
1.00.39 Torben Lammerdink, WS Twente
1.00.45 Jacob de Roos, DZ&PC
100m vlinderslag 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 1.00.19)
NR 16 jaar 53.38 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV
16-12-2012 Amsterdam
56.57 Gauke Eilander, Hoogeveen
56.88 Ruben Stam, de Dolfijn
57.60 Floris Kotterink, Albion
58.44 Jorgos Skotadis, Racing Club
58.93 Berjen Mellema, Nova
59.46 Tom Laarhuis, de Dinkel
59.46 Frank Roovers, PSV
59.63 Simon Koopen, ZV de Zaan
59.12 Leroy van Ooijik, VZC E&P
1.00.02 Jonne Schaafsma, Racing Club
100m vlinderslag 1997 (NJJK-limiet Amsterdam 59.58)
NR Jeugd 53.38 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV
16-12-2012 Amsterdam
NR 17 jaar 53.96 Kyle Stolk, PSV
15-12-2013 Amsterdam
55.47 Ben Schwietert, AZ&PC
55.51 Ruben van Leeuwen, PSV
56.99 Thomas Verhoeven, Wiekslag
57.06 Luuk Nijland, de Berkelduikers
57.82 Peter Rothengatter, PSV RTC Eindhoven
58.53 Bram Lamberts, PSV
58.97 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
59.08 Lars Bottelier, VZV
59.19 Ivo Grosveld, RZL
59.38 Sepp Kalter, Dedemsvaart-AC
100m vlinderslag 1996
NR 18 jaar 53.10 Jens Bakker, de Dolfijn/E.ON-NZA
08-12-2011 Szczecin
53.89 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
54.32 Kyle Stolk, PSV
55.71 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Amsterdam
56.06 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam
56.08 Sem Hermans, Swimteam Helden-Mosa
57.44 Yoran Klos, OSV RTC Eindhoven
58.05 Daniël Buijs, AZ&PC
58.59 Timo Billman, Eurode Kerkrade (GER)
59.05 Nicholas Theunissen, Kimbria**
59.10 Philip Bams, Zwemclub Eijsden
100m vlinderslag allemaal
NR 49.86 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV
10-12-2009 Istanbul
53.43 Mike Marissen, RTC Drachten
53.46 Maarten Brzoskowski, PSV
53.89 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
54.05 Fabian Beimin, AZ&PC
54.32 Kyle Stolk, PSV
54.69 Jeroen Baars, MNC Dordrecht
54.70 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn NTC Amsterdam
54.72 Ensger Kotterink, Albion
54.73 Jens Bakker, de Dolfijn
54.75 Jurjen Willemsen, AZ&PC

200m vlinderslag 2002 (NJJK-limiet Amsterdam 2.47.25)
NR 12 jaar: 2.27.60 Maarten van der Weijden, DAW
29-05-1993 Z.O.Beemster
2.38.53 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil (Zwitserland)
2.44.23 Jarno Koster, Aqua-Novio’94
2.49.20 Makai van Haren, de Forel
2.50.10 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)
2.51.19 Guus Hoogduin, LZ 1886
2.52.54 Brandon van den Berg, Poseidon ‘56
2.59.23 Sweeder Braakman, de IJsel
3.01.95 Dushan de Bruijn, de Forel
3.03.81 Elroy Schot, WZ&PC Purmerend
3.04.31 Viktor Koets, LZ 1886
200m vlinderslag 2001 (NJJK-limiet Amsterdam 2.37.30)
NR 13 jaar: 2.20.51 Jorgos Skotadis, Racing Club
23-10-2011 Nieuwegein
2.25.09 Jelmar Koopman, de Forel
2.25.71 Luc Kroon, Ed-Vo
2.34.08 Daniël Vlijt, HZPC Horst
2.34.90 Rick Bulman, ZC Aquadream
2.35.76 Marcel Delfstra, Orca
2.36.01 Ivo Stolk, de Zeehond’73
2.36.14 Melle van Gemert, de Zeeuwse Kust
2.36.66 Jan Willem Töpfer, PSV
2.37.09 Mart Niehoff, de Zwoer
2.37.16 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
200m vlinderslag 2000 (NJJK-limiet 2.18.32)
NR 14 jaar 2.11.85 Ensger Kotterink, WVZ
18-10-2008 Aken
2.15.27 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
2.20.32 Getjo Gachatsjan, Wetterwille
2.21.31 David Kuipers, Orca
2.23.82 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil (Zwitserland)
2.26.32 Junior de Bruin, Hoogeveen
2.28.63 Brandon Lino, de Aalscholver
2.28.78 Tyrese Wilson, de Fuut
2.28.97 Jari Groenhart, TriVia
2.29.28 Vincent de Munter, SG Hellas/Glana/Nimo
2.30.26 Camo Mieris, MNC Dordrecht
200m vlinderslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 2.16.95)
NR 15 jaar 2.09.23 Luuk Veldman, Orca
09-11-2014 Tilburg
2.09.23 Luuk Veldman, Orca
2.13.76 Jens Krijgsman, de Columbiaan
2.14.83 Jacob de Roos, DZ&PC
2.17.23 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen
2.17.45 Jesse van Dijk, de Houtrib
2.17.56 Max Bond, Zwemlust den Hommel
2.19.51 Ebel van Geemen, NDD
2.19.63 Stijn Simons, PSV
2.25.53 Koen Koster, HZPC Heerenveen
2.25.95 Noah Oskam, Schwimmclub Aarefisch (Zwitserland)
200m vlinderslag 1998 (NJJK-limiet 2.15.55)
NR 16 jaar 2.04.07 Joeri Verlinden, RZ
17-12-2004 Drachten

2.09.66 Floris Kotterink, Albion
2.09.98 Jorgos Skotadis, Racing Club
2.10.87 Gauke Eilander, Hoogeveen
2.13.42 Leroy van Ooijik, VZC E&P
2.15.90 Sander Kirillova, Albion
2.17.47 Ruben Stam, de Dolfijn
2.18.16 Jonne Schaafsma, Racing Club
2.20.54 Niels Post, de Otters het Gooi
2.21.16 Bas Verdoes, LZ 1886
2.21.21 Kalle van Gemert, de Zeeuwse Kust
200m vlinderslag 1997 (NJJK-limiet 2.14.18)
NR 17 jaar 2.02.92 Joeri Verlinden, PSV
16-12-2005 Amsterdam
2.02.27 Ruben van Leeuwen, PSV RTC Eindhoven
2.08.69 Ben Schwietert, AZ&PC
2.09.66 Lars Bottelier, VZV
2.11.81 Luuk Nijland, de Berkelduikers
2.16.92 Sepp Kalter, Dedemsvaart-AC
2.18.11 Ivar de Jong, de Dolfijn
2.20.83 Olivier Victor van de Voort, DZ&PC
2.21.59 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
2.21.64 Hans-Jan Westerhof, WS Twente
2.22.13 Richard Kuipers, Orca
200m vlinderslag 1996
NR 18 jaar 1.58.87 Jurjen Willemsen, Eiffel Swimmers PSV
19-12-2008 Amsterdam
2.03.36 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
2.04.75 Nicholas Theunissen, Kimbria
2.07.56 Sem Hermans, Swimteam Helden-Mosa
2.10.42 Timo Billman, Eurode Kerkrade (GER)
2.11.33 Pepijn Smits, PSV
2.11.97 Oliver Brache, de Dolfijn (GBR)
2.12.00 Daniël Buijs, AZ&PC
2.15.78 Stan Pijnenburg, PSV
2.15.78 Yoran Klos, PSV 2.15.78
2.15.93 Marnix Ykema, DWK
200m vlinderslag allemaal
NR 1.51.36 Joeri Verlinden, Eiffel Swimmers PSV
12-12-2009 Istanbul
1.59.24 Fabian Beimin, AZ&PC
1.59.39 Bram Dekker, PSV
2.00.26 Maarten Brzoskowski, PSV
2.02.27 Ruben van Leeuwen, PSV RTC Eindhoven
2.03.22 Ensger Kotterink, Albion
2.03.36 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
2.03.97 Sébas van Lith, Aqua-Novio’94 NTC Amsterdam
2.04.75 Nicholas Theunissen, Kimbria
2.04.89 Kevin Eltink, DWK
2.06.96 Roy Smeenge, TriVia