background image
 
*

Ranglijst schoolslag korte baan 2014

Per 30 december 2014 bijgewerkt op 31 december 2014 
Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com

Samenstelling Jos van Kuijeren


50m schoolslag 2004 en later
NR 9 jaar 40.30 Elsemieke van den Bogaard, De Rog
14-11-1999 Blerick
NR 10 jaar 38.32 Elsemieke van den Bogaard, De Rog
02-12-2000 Weert

40.95 Anna van Droffelaar, ZVVS
41.33 Myrthe Natzijl, Borger
41.69 Sterre Hendriks, VZV Njord
41.69 Jetske Moot, de Houtrib
41.90 Luka de Neef, Hieronymus
42.20 Audrey Pieck, Zeester Meerval
42.49 Sanne Lukken, PSV
43.02 Puck Koopman, de Dinkel
43.20 Leonoor van Dijk, Racing Club
43.23 Britt van den Boom, SG Hellas/Glana/Nimo
50m schoolslag 2003
NR 11 jaar 35.70 Britta Moonen, MZ&PC
12-12-1993 Blerick

37.56 Brigitte Koehorst, de Lansingh
38.33 Silke Bliek, SG Hellas/Glana/Nimo
38.69 Eva Geilenkirchen, Racing Club**
38.76 Mirthe Schenkel, Hoogeveen
38.90 Renske Dalm, PSV
38.92 Kim de Jong, LZ 1886
39.51 Lynn Joor, het Ravijn
39.60 Jade Hoppenbrouwers, WZV
40.04 Annemiek Huijsmans, VZC E&P
40.66 Maaike Issard, AZ&PC
50m schoolslag 2002
NR 12 jaar 34.88 Rafaëlla van Nee, De Dolfijn
11-12-2011 Amsterdam

36.45 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
36.78 Kemi van de Wetering, Arethusa
37.33 Sophie de Jonge, WVZ
37.56 Isa Boom, MNC Dordrecht
37.71 Tessa Loos, ZC Aquadream
37.73 Nikki Smeets, SG Hellas/Glana/Nimo
37.84 Jule Franken, AquAmigos
38.60 Nienke Jonk, Hieronymus
38.69 Anne Paulusse, SBC2000
38.75 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
50m schoolslag 2001
NR 13 jaar + NR Junioren 32.33 Rafaëlla van Nee, De Dolfijn
15-12-2012 Amsterdam

33.99 Rosey Metz, Wiekslag
34.19 Claire Verkijk, WVZ
34.28 Inge Vieveen, WVZ
35.53 Loulou Janssen, de Columbiaan
35.55 Marieke Wildeboer, TriVia
35.60 Zara Konstapel, NDD
35.96 Lonneke Kampman, PSV
36.53 Irene Fredriks, WS Twente
36.58 Noa de Vries, Swimteam Helden Mosa
36.92 Silke Holkenborg, Montferland
50m schoolslag 2000 (NJJK-limiet Amsterdam 34.98)
NR 14 jaar 32.12 Rafaëlla van Nee, De Dolfijn
14-12-2013 Amsterdam
33.70 Tes Schouten, BZ&PC
33.78 Kim Vos, SBC2000
34.19 Myrthe Bakker, SBC2000
34.45 Marrit Steenbergen, DZ&PC
34.81 Chantalle Zijderveld, de Devel
35.12 Iris Tjonk, WS Twente
35.16 Brigit van der Vegte, Octopus
35.26 Vera Lowe, Angoulème Natation Charente (Frankrijk)
35.56 Claudia Schouten, de Fuut
35.60 Laura Setz, Nova
50m schoolslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 34.91)
NR 15 jaar + NR Jeugd 31.23 Moniek Nijhuis, OZ&PC
11-12-2003 Dublin

32.05 Rafaëlla van Nee, de Dolfijn
34.50 Josien Wijkhuijs, Orca
34.76 Marieke Tienstra, TriVia
35.00 Myrna van Duijven, DZ&PC
35.04 Esmée Strieder, PSV
35.15 Isabel van der Boor, MNC Dordrecht
35.36 Nathalie Bakker, de Dolfijn
35.67 Arijana Alijagic, SG Hellas/Glana/Nimo
35.70 Sterre Schlicher, RZ
35.78 Rowan Reijmer, Natation sportive Genève (Zwitserland)
50m schoolslag 1998
NR 16 jaar 31.69 Moniek Nijhuis, OZ&PC
19-12-2004 Drachten
32.24 Uma Kraus, Racing Club
32.99 Carmen van de Rijt, PSV
33.03 Kim Busch, MNC Dordrecht
33.25 Valerie van Roon, WVZ
34.37 Silke Voets, Nuenen
34.94 Willemein Hoving, TriVia
34.98 Elise van Manen, de Columbiaan
35.31 Nadja Wortel, DIO
35.33 Loes van Herwijnen, SG Bommelerwaard
35.57 Ilse Rynja, DES
50m schoolslag 1997
NR 17 Jaar 31.25 Tessa Brouwer, de Dolfijn E.ON-NZA
11-12-2008 Rijeka
33.26 Manon Friskes, DWK
34.13 Lisanne van Avezaath, TriVia
34.29 Mirl de Boer, DAW
34.34 Lisanne Hassing, HZ&PC
34.80 Anouk Dijkstra, Eemsrobben
35.03 Joelle Geerts, Poseidon’56
35.13 Selene Wortel, DIO
35.20 Judith Veldman, de Eemsrobben
35.33 Senna Pols, SCOM/de Zeehond’73
35.35 Ina Willigers, Zwemclub Eijsden
50m schoolslag 1996
NR 18 jaar 30.99 Tessa Brouwer, de Dolfijn E.ON-NZA
10-12-2009 Istanbul

33.17 Nikki Habers, AZ&PC
33.83 Willeke Jonkman, DZ&PC
33.88 Nicole Bennis, WVZ
34.06 Lotte Langenhoff, Zeester Meerval
34.49 Renate Hemmes, DZ&PC
34.56 Cynthia Verkaik, Orca
35.07 Floor Ruwen, Nyade
35.09 Amber Ruig, ZV de Zaan
35.55 Stefanie Twisker, de Houtrib
35.80 Georgette Wortelboer, RZC
50m schoolslag allemaal
NR 29.62 Moniek Nijhuis, De Dolfijn
3-12-2014 Doha (QAT)
29.62 Moniek Nijhuis, de Dolfijn
31.19 Anouk Elzerman, de Dolfijn
31.58 Lia Dekker, AZ&PC
32.05 Rafaëlla van Nee, de Dolfijn
32.06 Chantal Senden, Genker ZV Neptunus (België)
32.24 Uma Kraus, Racing Club
32.40 Lotte Goosen, MNC Dordrecht
32.71 Larissa Brak, AZ&PC
32.83 Lona Kroese, de Dolfijn
32.87 Sanne Bommer, de Dolfijn

100m schoolslag 2004

NR 9 Jaar 1.27.91 Elsemieke van den Bogaard, De Rog
23-10-1999 Blerick
NR 10 jaar 1.24.00 Marlies van Breen, Laga
08-11-1981 Doetinchem
1.29.67 Myrthe Natzijl, Borger
1.30.33 Anna van Droffelaar, ZVVS
1.30.35 Jetske Moot, de Houtrib
1.31.20 Sterre Hendriks, PSV
1.31.90 Luka de Neef, Hieronymus
1.32.06 Audrey Pieck, Zeester Meerval
1.32.51 Anna Tiemersma, de Zeeuwse Kust
1.32.87 Luna de Vries, Swimteam Helden-Mosa
1.33.81 Lianne Beekman, ZVV
1.34.73 Sanne Lukken, PSV
100m schoolslag 2003 (NJJK-limiet 1.29.17)
NR 11 jaar 1.17.28 Marrit Steenbergen, DZ&PC
26-11-2011 Drachten

1.23.49 Britta Koehorst, de Lansingh
1.23.57 Lynn Joor, het Ravijn
1.23.66 Eva Geilenkirchen, Racing Club
1.24.32 Kim de Jong, LZ 1886
1.25.02 Mirthe Schenkel, Hoogeveen
1.26.19 Silke Bliek, SG Hellas/Glana/Nimo
1.27.21 Milou ten Koppel, Deltasteur
1.27.25 Maaike Issard, AZ&PC
1.27.49 Annemiek Huijsmans, VZC E&P
1.28.60 Judith Houtvast, SG Hellas/Glana/Nimo
100m schoolslag 2002 (NJJK-limiet 1.21.63)
NR 12 jaar 1.14.54 Lisanne van Avezaath, Stadskanaal
08-11-2009 Amsterdam

1.18.68 Sophie de Jonge, WVZ
1.20.12 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
1.21.50 Kemi van de Wetering, Arethusa
1.22.23 Esther Tiemersma, de Zeeuwse Kust
1.22.33 Jule Franken, AquAmigos
1.22.88 Isa Boom, MNC Dordrecht
1.23.04 Elise Tanis, de Schotejil
1.23.39 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
1.23.69 Nikki Smeets, SG Hellas/Glana/Nimo
1.24.01 Giorgia Colle, de Zeehond’73
100m schoolslag 2001 (NJJK-limiet 1.19.09)
NR 13 jaar + NR Junioren 1.11.24 Rafaëlla van Nee, De Dolfijn
16-12-2012 Amsterdam

1.13.13 Claire Verkijk, WVZ
1.15.73 Sanne Busch, MNC Dordrecht
1.16.03 Lonneke Kampman, PSV
1.16.13 Inge Vieveen, WVZ
1.16.48 Rosey Metz, MNC Dordrecht
1.16.68 Marieke Wildeboer, TriVia
1.16.70 Zara Konstapel, NDD
1.17.60 Loulou Janssen, de Columbiaan
1.17.62 Storm Willemsen, DWK
1.18.41 Irene Fredriks, WS Twente
100m schoolslag 2000 (NJJK-limiet 1.18.19)
NR 14 jaar 1.10.81 Moniek Nijhuis, OZ&PC
20-12-2002 Eindhoven
1.12.87 Kim Vos, SBC2000
1.12.99 Tes Schouten, WVZ
1.13.34 Marrit Steenbergen, DZ&PC
1.14.50 Iris Tjonk, WS Twente
1.16.28 Laura Setz, Nova
1.16.32 Brigit van der Vegte, Octopus
1.16.41 Myrthe Bakker, SBC2000
1.16.55 Vera Lowe, Angoulème Natation Charente (Frankrijk)
1.16.93 Esra Erer, TriVia
1.16.70 Madelijne Schothans, de Veene
100m schoolslag 1999 (NJJK-limiet 1.18.03)
NR 15 jaar + NR Jeugd 1.08.78 Moniek Nijhuis,            OZ&PC
13-12-2003 Dublin

1.12.32 Rafaëlla van Nee, de Dolfijn
1.16.14 Nathalie Bakker, de Dolfijn
1.16.69 Rowan Reijmer, Genève Natation
1.16.79 Myrna van Duijven, DZ&PC
1.17.06 Marieke Tienstra, TriVia
1.17.39 Nikita van den Ouden, de Zeeuwse Kust
1.17.58 Lonneke Graansma, TriVia
1.17.81 Hinke Groos, DZ&PC
1.17.90 Arijana Alijagic, SG Hellas/Glana/Nimo
1.18.24 Esmée Strieder, PSV
100m schoolslag 1998
NR 16 jaar 1.09.32 Linda Moes,            Eemsrobben
22-02-1987 Emmen
1.11.01 Carmen van de Rijt, PSV
1.11.97 Kim Busch, MNC Dordrecht
1.12.87 Uma Kraus, Racing Club
1.13.62 Tessa Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam

1.14.03 Silke Voets, Nuenen
1.14.78 Ilse Rynja, DES
1.14.78 Joyce Feith Tafatatha, PSV
1.15.06 Anouk van Nellestijn, Aqua-Novio’94
1.15.60 Elise van Manen, de Columbiaan
1.16.19 Anneliene Zuidema, Orca
100m schoolslag 1997
NR 17 jaar 1.07.46 Tessa Brouwer, de Dolfijn E.ON-NZA
13-12-2008 Rijeka

1.12.77 Lisanne van Avezaath, TriVia
1.14.03 Mirl de Boer, DAW
1.14.29 Manon Friskes, DWK
1.14.99 Anouk Dijkstra, Eemsrobben
1.14.67 Judith Veldman, Eemsrobben
1.15.85 Lisanne Hassing, HZ&PC Heerenveen
1.15.99 Ina Willigers, Zwemclub Eijsden
1.16.83 Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC
1.17.20 Senna Pols, SCOM/de Zeehond’73
1.17.98 Anouk Knippers, de Dinkel
100m schoolslag 1996
NR 18 jaar 1.06.54 Tessa Brouwer, de Dolfijn E.ON-NZA
18-12-2009 Amsterdam
1.12.50 Cynthia Verkaik, Orca
1.13.06 Nikki Habers, AZ&PC
1.13.92 Nicole Bennis, WVZ
1.14.28 Lotte Langenhoff, Zeester Meerval
1.14.60 Asmara Ritmeijer, ZVVS
1.14.64 Iris Brand, Santa Clara Swimming Club (USA)
1.14.76 Willeke Jonkman, DZ&PC 1.14.76
1.16.09 Stefanie Twisker, de Houtrib
1.16.50 Renate Hemmes, TriVia
1.16.53 Amber Ruig, ZV de Zaan
100m schoolslag allemaal
NR 1.03.96 Moniek Nijhuis, De Dolfijn
5-12-2014 Doha
1.03.96 Moniek Nijhuis, de Dolfijn NTC Eindhoven
1.06.94 Anouk Elzerman, de Dolfijn
1.07.87 Lia Dekker, AZ&PC
1.10.70 Lona Kroese, de Dolfijn
1.10.81 Sanne Bommer, de Dolfijn
1.11.01 Carmen van de Rijt, PSV
1.11.35 Chantal Senden, GZV Neptunus
1.11.41 Wendy van der Zanden, PSV
1.11.97 Kim Busch, MNC Dordrecht
1.12.01 Larissa Brak, AZ&PC
 
200m schoolslag 2004
NR 10 Jaar 3.01.84 Inge Vieveen, WVZ
18-12-2011 Purmerend
3.18.86 Anna Tiemersma, de Zeeuwse Kust
200m schoolslag 2003 (NJJK-limiet 3.09.61)
NR 11 jaar 2.48.80 Britta Moonen, MZ&PC
27-11-1993 Horst
3.02.82 Eva Geilenkirchen, Racing Club
3.03.42 Lynn Joor, het Ravijn
3.04.69 Silke Bliek, SG Hellas/Glan/Nimo
3.05.42 Kim de Jong, LZ 1886
3.06.24 Britta Koehorst, de Lansingh
3.07.98 Mirthe Schenkel, Hoogeveen
3.08.39 Maaike Issard, AZ&PC
3.09.58 Annemiek Huijsmans, VZC E&P
3.09.92 Renske Dalm, PSV
3.09.96 Milou ten Koppel, Deltasteur
200m schoolslag 2002 (NJJK-limiet 2.53.57)
NR 12 jaar 2.41.63 Lisanne van Avezaath, RTC Drachten
24-10-2009 Aken

2.50.91 Sophie de Jonge, WVZ
2.52.38 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
2.57.83 Anne Paulusse, SBC2000
2.58.06 Birgit van Buiten, Aquapoldro
2.58.51 Esther Tiemersma, de Zeeuwse Kust
2.58.90 Jule Franken, AquAmigos
3.00.76 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
3.01.44 Zoë Ulkeman, de Berkelduikers
3.03.60 Yentle Muller, ESCA
3.03.73 Isa Boom, MNC Dordrecht
200m schoolslag 2001 (NJJK-limiet 2.48.18)
NR Junioren: 2.37.64 Kim Busch, MNC Dordrecht
04-02-2012 Amsterdam
NEDNR 13 jaar 2.39.50 Petra Hillenius, De Zeeschuimers
21-11-1981 Schagen
2.44.42 Marieke Wildeboer, TriVia
2.44.59 Inge Vieveen, WVZ
2.45.17 Sanne Busch, MNC Dordrecht
2.46.31 Storm Willemsen, DWK
2.46.85 Lonneke Kampman, PSV
2.47.94 Isabel Aardema, ESCA
2.48.74 Zara Konstapel, NDD
2.48.94 Rosey Metz, MNC Dordrecht
2.50.08 Lize Janna de Vries, Orca
2.50.36 Indy Jongman, PSV
200m schoolslag 2000 (NJJK-limiet 2.46.25)
NR 14 jaar 2.33.47 Martine Janssen, TZC/Vahalis
21-12-1991 Uden
2.42.70 Tes Schouten, WVZ
2.43.67 Kim Vos, SBC2000
2.44.41 Brigit van der Vegte, Octopus
2.45.35 Myrthe Bakker, SBC2000
2.45.51 Esra Erer, TriVia
2.46.08 Lauren van IJll, WVZ
2.48.42 Laura Setz, Nova
2.49.50 Robin Goosens, Nuenen 
2.50.10 Esmee Lanckohr, SG Hellas/Glana/Nimo
2.50.19 Chantalle Zijderveld, de Devel
200m schoolslag 1999 (NJJK-limiet 2.45.91)
NR Jeugd 2.29.48 Linda Moes, Eemsrobben
14-02-1987 Emmen
NR 15 jaar 2.30.05 Martine Janssen, TZC/Vahalis
16-02-1992 Drachten

2.42.44 Nathalie Bakker, de Dolfijn
2.44.28 Nikita van den Ouden, de Zeeuwse Kust
2.44.78 Lonneke Graansma, TriVia
2.45.27 Annemarie Meijer, de Duck
2.45.63 Soraya Wasser, PSV
2.46.81 Isabel van der Boor, MNC Dordrecht
2.47.17 Rowan Reijmer, Genève Natation
2.48.10 Esmée Strieder, PSV
2.48.76 Myrna van Duijven, DZ&PC
2.50.00 Arijana Alijagic, SG Hellas/Glana/Nimo
200m schoolslag 1998
NR 16 jaar 2.29.48 Linda Moes, Eemsrobben
14-02-1987 Emmen

2.32.61 Carmen van de Rijt, PSV
2.37.45 Kim Busch, MNC Dordrecht
2.42.20 Uma Kraus, Racing Club
2.44.33 Aniek Bloemendaal, ESCA
2.44.45 Elise van Manen, de Columbiaan
2.44.65 Annick van der Kraats, de Veene
2.44.78 Ilse Rynja, DES
2.45.96 Silke Voets, Nuenen
2.46.58 Anouk van Nellestijn, Aqua-Novio’94
2.46.79 Valerie van Roon, WVZ
200m schoolslag 1997
NR 17 jaar 2.26.26 Linda Moes, Eemsrobben
27-02-1988 Emmen
2.41.14 Lisanne van Avezaath, TriVia
2.41.35 Mirl de Boer, DAW
2.43.80 Manon Friskes, DWK
2.46.47 Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC
2.46.82 Senna Pols, SCOM/de Zeehond’73
2.46.92 Lisanne Hassing, HZ&PC Heerenveen
2.49.26 Selene Wortel, DIO
2.49.38 Carolien Baarda, Orca
2.49.86 Joelle Geerts, Poseidon’56
2.50.03 Anouk Dijkstra, Eemsrobben
200m schoolslag 1996
NR 18 jaar 2.25.61 Tessa Brouwer, de Dolfijn/E.ON-NZA
19-12-2009 Amsterdam
2.37.98 Nikki Habers, AZ&PC
2.39.86 Nicole Bennis, WVZ
2.40.67 Asmara Ritmeijer, ZVVS
2.43.12 Willeke Jonkman, DZ&PC
2.45.48 Lotte Langenhoff, Zeester Meerval
2.47.19 Melissa Nauta, Orca
2.47.26 Moniek Heemskerk, LZ 1886
2.47.31 Elles Becker, Zwemclub Zeist
2.48.90 Nicky Deijl, ZOB’66
2.49.45 Anne Gibbels, Nuenen
200m schoolslag allemaal
NR 2.21.16 Moniek Nijhuis, de Dolfijn
7-12-2014 Doha (QAT)

2.21.16 Moniek Nijhuis, de Dolfijn
2.27.28 Anouk Elzerman, de Dolfijn
2.28.23 Lia Dekker, AZ&PC
2.32.61 Carmen van de Rijt, PSV
2.32.77 Kristel Dorleijers, PSV
2.33.06 Marjolein Delno, PSV
2.37.45 Kim Busch, MNC Dordrecht
2.37.98 Nikki Habers, AZ&PC
2.38.03 Judith van Meijel, HZPC Horst
2.38.71 Karin Rijkelijkhuizen, DZ&PC

Jongens/Heren

50m schoolslag 2004 en later
NR 9 jaar 37.80 Olaf Henselmans, PSV
16-11-1996 Amersfoort
NR 10 jaar 36.75 Tim Korstanje, Aqua-Novio '94
08-12-2013 Doetinchem
38.93 Jason van den Berg, Poseidon’56
41.01 Chris Verhoeven, Nuenen
42.27 Luuk van Rooij, PSV
42.36 Erik Oldenkamp, de Lansingh
42.41 Robin Schols, de Lansingh
42.49 Ruben Claasen, ZVV
44.04 Niek Lammertink, ZPC de Hof
44.12 Hessel Broekstra, de Vikings
44.20 Mika Groot Rouwen, OZ&PC
44.56 Max van Schagen, de Columbiaan
50m schoolslag 2003
NR 11 jaar 35.53 Olaf Henselmans, Njord
21-06-1998 Valkenswaard

35.58 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94
38.64 Kenan Cörüz, DWT
40.12 Wesley Zulver, ZVVS
40.39 Matias Jansen, Zignea
40.68 Esper Schreurs, SG Hellas/Glana/Nimo
41.35 Robin Udiljak, RZ
41.38 Kylian Heederik, Swol 1894
41.50 Sjors Lemmers, Merlet
41.60 Lucas Peters, PSV
41.76 Finn Kuijpers, EZC
50m schoolslag 2002
NR 12 jaar 32.76 Rick Bulman, ZC Aquadream
01-12-2013 Eindhoven
36.46 Timo Spaans, PSV
38.19 Gilles Cuijpers, Zwemclub Eijsden
38.94 Alex van Waveren, Waterland
39.17 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)
39.41 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
39.72 Luka Bouwman, PSV
39.86 Luuk Einhaus, SG Twenterand
39.89 Brandon van den Berg, Poseidon’56
40.32 Sweeder Braakman, de IJsel
40.39 Tijs Klaren, Thalassa
50m schoolslag 2001
NR 13 jaar 30.71 Rick Bulman, ZC Aquadream
7-12-2014 Roosendaal
30.71 Rick Bulman, ZC Aquadream
31.77 Caspar Corbeau, Tualatin Hills Swimming Club, USA
33.16 Fabian Velasquez Garcia, TRB/RES
33.18 Klaas Pit, de Forel
33.23 Quinn van den Heuvel, ZPC Numansdorp
33.31 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
34.74 Sem van Elsen, de Zeeuwse Kust
34.75 Jairo Kauwoh, MSV-Zeemacht
34.78 Mart Niehoff, de Zwoer
34.80 Dave van den Nieuwendijk, de Columbiaan
50m schoolslag 2000
NR 14 jaar 30.80 Marko van Brummelen, VZC Veenendaal
17-10-1987 Aken en
30.80 Aaron Eisank, ZON/S&S
30-12-2005 Maastricht
31.18 Juri Dijkstra, TriVia
32.23 Milan ten Broek, AZ&PC
32.24 Tyrese Wilson, de Fuut
32.52 Martin Ruiter, de Houtrib
32.62 Daniël Apperloo, WVZ
32.75 Vincent de Munter, SG Hellas/Glana/Nimo
32.89 Thom Delno, VZC E&P
33.47 Nick van der Woude, ZV Haerlem
33.63 Jelle Betten, DZ&PC
33.68 Bram van Gent, SG Bommelerwaard
50m schoolslag 1999
NR 15 jaar 29.89 Lennart Stekelenburg, ZPC Numansdorp
22-12-2001 Krimpen a/d IJssel
NR Junioren 29.21 Lennart Stekelenburg, ZPC Numansdorp
23-06-2002 Nieuwegein
30.97 Cas Louwarts, RZ
30.98 Jacob de Roos, DZ&PC
31.36 Nicko Kamphuis, de Warande
31.36 Koen Koster, HZPC Horst
31.43 Max Voortman, de Berkelduikers
31.60 Mike Morianner, DAW
31.65 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen
31.77 Jens Krijgsman, de Columbiaan
32.12 Sander Dorland, ZV de Zaan
32.53 Djurre Stoové, PSV
50m schoolslag 1998
NR 16 jaar 28.93 Roy Smeenge, TriVia
20-12-2009 Amsterdam

30.05 Stijn Geelen, MNC Dordrecht
30.30 Wietse Waninge, AZPC
30.55 Igor Ostrowski, MNC Dordrecht (POL)
30.57 Lars van der Velden, DAW
31.14 Kelt Garritsen, NDD
31.23 Pascal van Bakel, Argo
31.30 Floris Kotterink, Albion
31.47 Thomas Kappe, Hoogeveen
31.53 Jan Willem Veldman, ZPCA
31.73 Tom Laarhuis, de Dinkel
50m schoolslag 1997
NR 17 jaar + NR Jeugd 27.88 1993 Roy Smeenge, TriVia/ E.ON-NZA
05-12-2010 Amsterdam

28.28 Thomas Verhoeven, Wiekslag
29.68 Bram Lamberts, PSV
30.26 Youri Beugelsdijk, TriVia
30.85 Jurre Stammes, DWK
30.92 Joeri Snippert, Racing Club
31.04 Ruben Koek, ESCA
31.04 Jack Davies, WZK Zwemmen
31.24 Stijn Avezaat, ZPC Woerden
31.36 Thomas de Lange, WS Twente
31.65 Toby van Wijngaarde, Racing Club
50m schoolslag 1996
NR 18 jaar 27.91 Timon Evenhuis, Anker Team Groningen
21-12-2008 Amsterdam
28.71 Wimar Lindenberg, Hieronymus
28.86 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven
28.96 Nicholas Theunissen, Kimbria
29.24 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
29.42 Koen Lems, Hoogeveen
29.44 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht
29.48 Sem Hermans, SG Swimteam Helden Mosa
30.13 Bjorn Scherbeijn, Racing Club
30.31 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
30.44 Niels Kemperink, WS Twente
50m schoolslag allemaal
NR 26.34 Robin van Aggele, AZ&PC
11-12-2009 Istanbul

26.61 Timon Evenhuis, de Dolfijn
27.80 Bram Dekker, PSV
27.95 Kasper Leeuw, AZ&PC
28.00 Bastiaan Lijesen, PSV NTC Eindhoven
28.00 Ties Elzerman, de Dolfijn
28.36 Jordan Kraaijenhof, AZ&PC
28.42 Mark Baars, MNC Dordrecht
28.42 Kingue Struijf, AZ&PC
28.46 Coen de Bruijn, Hieronymus
28.52 Roy Smeenge, TriVia

100m schoolslag 2004 en later
NR 9 jaar 1.27.00 Olaf Henselmans, PSV
08-12-1996 Veghel
NR 10 jaar 1.20.70 Olaf Henselmans, DBD
19-10-1997 Uden
1.27.87 Jason van den Berg, Poseidon’56
1.28.70 Chris Verhoeven, Nuenen
1.30.13 Luuk van Rooij, PSV
1.30.47 Erik Oldenkamp, de Lansingh
1.32.71 Robin Schols, de Lansingh
1.32.98 Ruben Claasen, ZVV
1.34.72 David Groenewegen, PSV
1.36.68 Liam Breebaart, Oceanus
1.36.94 Steijn Louter, Hieronymus
1.37.44 Koen de Groot, Zwemclub Eijsden
100m schoolslag 2003
NR 11 jaar 1.16.40 Olaf Henselmans, Njord
12-12-1998 Veldhoven

1.21.18 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94
1.26.38 Kenan Cörüz, DWT
1.26.57 Kylian Heederik, Swol 1894
1.26.79 Matias Jansen, Zignea
1.28.02 Bo de Haas, Racing Club
1.28.17 Wesley Zulver, ZVVS
1.28.68 Rijk Heere (Achthoven), de Futen
1.28.97 Esper Schreurs, SG Hellas/Glana/Nimo
1.29.22 Finn Kuijpers, EZC
1.30.84 Lucas Peters, PSV
100m schoolslag 2002 (NJJK-limiet 1.22.68)
NR 12 jaar 1.13.05 Rick Bulman, ZC Aquadream
17-11-2013 Amsterdam

1.17.69 Bryan Agterdenbos, MNC
1.19.52 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)
1.19.67 Timo Spaans, PSV
1.19.99 Brandon van den Berg, Poseidon’56
1.21.36 Alex van Waveren, Waterland
1.21.46 Luuk Einhaus, VZ&PC
1.21.58 Anthony Huynh, VZC E&P
1.23.90 Guido Brink, de Zeeuwse Kust
1.24.39 Gilles Cuijpers, Zwemclub Eijsden
1.24.55 Milan Meurs, Nuenen
100m schoolslag 2001 (NJJK-limiet 1.19.17)
NR 13 jaar 1.07.61 Juri Dijkstra, TriVia
17-11-2013 Amsterdam

1.07.67 Caspar Corbeau, Tualatin Hills Swimming Club, USA
1.09.79 Rick Bulman, ZC Aquadream
1.11.96 Klaas Pit, de Forel
1.12.16 Jairo Kauwoh, MSV Zeemacht
1.13.11 Quinn van den Heuvel, Numansdorp
1.13.18 Stijn Boertien, Dedemsvaart-AC
1.15.07 Guy Hungens, Tempo Valkenswaard
1.15.41 Fabian Velasquez Garcia, TRB-RES
1.15.42 Marcel Delfstra, Orca
1.15.53 Daen Spoor, VZC E&P
1.15.58 Jesse Zweers, de Grunte
100m schoolslag 2000 (NJJK-limiet 1.11.23)
NR 14 jaar 1.06.41 Marko van Brummelen, VZC Veenendaal
28-12-1987 Sabadell
1.06.84 Juri Dijkstra, TriVia
1.08.57 Thom Delno, VZC E&P
1.10.62 Daniël Apperloo, WVZ
1.10.68 Martin Ruiter, de Houtrib
1.10.79 Milan ten Broek, AZ&PC
1.10.82 Vincent de Munter, SG Hellas/Glana/Nimo
1.10.94 Max Reinders, Racing Club
1.11.05 Tyrese Wilson, de Fuut
1.12.27 Sten Postma, VZC E&P
1.12.42 Jelle Betten, DZ&PC
100m schoolslag 1999 (NJJK-limiet 1.09.38)
NR 15 jaar 1.04.89 Marko van Brummelen, VZC Veenendaal
01-05-1988 Den Haag
1.05.71 Jacob de Roos, DZ&PC
1.06.64 Mike Morianner, DAW
1.06.66 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen
1.07.44 Koen Koster, HZPC
1.07.82 Cas Louwarts, RZ
1.08.64 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
1.08.94 Nicko Kamphuis, de Warande
1.09.03 Max Voortman, de Berkelduikers
1.09.59 Ruben Griffioen, de Columbiaan
1.09.80 Jesse van Dijk, de Houtrib
100m schoolslag 1998 (NJJK-limiet 1.08.25)
NR Junioren 1.03.70 Yamiko Steenhoek, RTC Dordrecht
05-02-2012 Amsterdam
NR 16 jaar 1.02.14 Roy Smeenge, TriVia
18-12-2009 Amsterdam

1.04.57 Igor Ostrowski, MNC Dordrecht (POL)
1.05.46 Wietse Waninge, AZ&PC
1.06.17 Stijn Geelen, MNC Dordrecht
1.06.37 Floris Kotterink, Albion
1.08.06 Thomas Kappe, Hoogeveen
1.08.16 Jan Willem Veldman, ZPCA
1.08.55 Jonne Schaafsma, Racing Club
1.08.61 Linquendo van der Klooster, ZPB H&L Productions
1.08.94 Kalt Garritsen, NDD
1.08.96 Lars van der Velden, DAW
100m schoolslag 1997 (NJJK-limiet 1.07.28)
NR 17 jaar + NR Jeugd 1.00.59 Roy Smeenge, TriVia/E.ON-NZA
03-12-2010 Amsterdam

1.04.89 Bram Lamberts, Swimming Luxemburg
1.05.37 Jack Davies, WZK Zwemmen
1.05.78 Youri Beugelsdijk, TriVia
1.06.44 Thomas Verhoeven, Wiekslag
1.06.97 Stijn Avezaat, ZPC Woerden
1.07.16 Ben Schwietert, AZ&PC
1.07.19 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
1.07.68 Richard Kuijpers, Orca
1.07.68 Joeri Snippert, Racing Club
1.07.84 Lars Bottelier, VZV
100m schoolslag 1996
NR 18 jaar 1.00.29 Lennart Stekelenburg, MNC Dordrecht
17-12-2004 Drachten
1.01.34 Nicholas Theunissen, Kimbria
1.03.63 Kyle Stolk, PSV
1.03.76 Koen Lems, Hoogeveen
1.04.28 Wimar Lindenberg, Hieronymus
1.04.58 Stan Pijnenburg, PSV NTC Eindhoven

1.04.89 Sem Hermans, Swimteam Helden Mosa
1.05.18 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht
1.05.27 Laurent Bams, Zwmclub Eijsden
1.05.33 Bjorn Scherbeijn, Racing Club
1.05.78 Timo Billman, Eurode Kerkrade
100m schoolslag allemaal
NR 56.29 Robin van Aggele, AZ&PC
11-12-2009 Istanbul

0.58.72 Timon Evenhuis, de Dolfijn
1.00.17 Bram Dekker, PSV
1.00.46 Lucas Greven, PSV
1.01.01 Kasper Leeuw, AZ&PC
1.01.12 Arno Kamminga, de Columbiaan
1.01.28 Jordan Kraaijenhof, AZ&PC
1.01.34 Nicholas Theunissen, Kimbria
1.01.62 Mark Baars, MNC Dordrecht
1.01.62 Sébas van Lith, Aqua-Novio’94
1.02.21 Ties Elzerman, de Dolfijn

200m schoolslag 2002 en later (NJJK-limiet 2.57.40)
NR 10 jaar 3.19.44 Vincent de Munter, Brunssum
28-03-2010 Brunssum
NR 11 jaar 2.51.13 Olaf Henselmans, Njord
29-11-1998 Dortmund
NR 12 jaar 2.38.60 Stan Steegeling, Het Y
06-11-1983 Leiden

2.52.62 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
2.53.42 Brandon van den Berg, Poseidon’56
2.53.83 Timo Spaans, PSV
2.54.30 Alex van Waveren, Waterland
2.58.83 Luka Bouwman, PSV
3.00.88 Anthony Huynh, VZC E&P
3.02.55 Elroy Schot, WZ&PC Purmerend
3.03.38 Guido Brink, de Zeeuwse Kust
3.03.55 Luuk Einhaus, VZC E&P
3.04.05 Dushan de Bruijn, de Forel
200m schoolslag 2001 (NJJK-limiet 2.49.87)
NR 13 jaar 2.27.53 Caspar Corbeau, Tualatin Hills Swimming Club, USA
12-12-2014 Beaverton (USA)
2.27.53 Caspar Corbeau, Tualatin Hills Swimming Club, USA
2.36.08 Klaas Pit, de Forel
2.36.52 Jairo Kauwoh, MSV Zeemacht
2.38.70 Marcel Delfstra, Orca
2.39.37 Rick Bulman, ZC Aquadream
2.43.47 Quinn van den Heuvel, Numansdorp
2.44.20 Coen de Lang, Hoogeveen
2.44.93 Sander Crooijmans, VZC E&P
2.45.30 Sem van Elsen, de Zeeuwse Kust
2.45.54 Dave van den Nieuwendijk, de Columbiaan
200m schoolslag 2000 (NJJK-limiet 2.32.82)
NR 14 jaar 2.23.39 Kevin Wolters, Hellas-Glana
08-11-2009 Wachtebeke

2.27.33 Juri Dijkstra, TriVia
2.29.95 Thom Delno, VZC E&P
2.31.93 Max Reinders, Racing Club
2.33.20 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
2.33.81 Vincent de Munter, Brunssum
2.34.66 Martin Ruiter, de Houtrib
2.35.52 Daniël Appeloo, WVZ
2.37.58 Tyrese Wilson, de Fuut
2.38.22 Noah Legerstee, D’elft
2.38.88 Jelle Betten, DZ&PC
200m schoolslag 1999 (NJJK-limiet 2.28.87)
NR 15 jaar 2.22.88 Yamiko Steenhoek, ZOB’66/RTC Dordrecht
11-12-2011 Amsterdam
2.22.51 Jacob de Roos, DZ&PC
2.27.27 Koen Koster, HZPC Horst
2.25.37 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen
2.27.79 Nicko Kamphuis, de Warande
2.28.77 Ruben Griffioen, de Columbiaan
2.28.95 Mike Morianner, DAW
2.32.69 Luuk Veldman, Orca
2.33.23 Cas Louwarts, RZ
2.34.34 Thomas van Ekert, Nuenen
2.36.81 Rico Keizer, Montferland
200m schoolslag 1998 (NJJK-limiet 2.26.44)
NR 16 jaar + NR Junioren 2.17.22 Lucas Greven, ZC Valkenburg
29-01-2011 Terneuzen

2.20.30 Igor Ostrowski, MNC Dordrecht (POL)
2.22.77 Stijn Geelen, MNC Dordrecht
2.23.80 Frank Roovers, PSV
2.25.29 Tom Laarhuis, de Dinkel
2.25.36 Wietse Waninge, AZ&PC
2.28.38 Jan Willem Veldman, ZPC Appingedam
2.30.12 Gauke Eilander, Hoogeveen
2.31.40 Sebastiaan Elias, Brabo Antwerpen, België
2.32.82 Leroy van Ooijik, VZC E&P
2.33.78 Carlos Ruiz Vicente, HZ&PC Heerenveen
2.34.94 Jorie Seubers, Hoogeveen
200m schoolslag 1997 (NJJK-limiet 2.24.35)
NR 17 jaar + NR jeugd 2.12.38 Lucas Greven, Eiffel Swimmers PSV
16-12-2012 Amsterdam
2.21.12 Bram Lamberts, Swimming Luxemburg
2.23.73 Joeri Beugelsdijk, TriVia
2.25.64 Stijn Avezaat, PSV
2.27.19 Ivar de Jong, de Dolfijn
2.28.19 Richard Kuipers, Orca
2.29.73 Roberto Hogerwerf, MNC Dordrecht
2.30.59 Thomas de Lange, WS Twente
2.31.25 Beau Kneppers, ZV Hoorn
2.31.87 Luuk Nijland, de Berkelduikers
2.32.05 Ruben Koek, ESCA
200m schoolslag 1996 (NJJK-limiet
NR 18 jaar 2.10.78 Lucas Greven, PSV
12-10-2013 Aken

2.14.68 Nicholas Theunissen, Kimbria
2.17.66 Koen Lems, ZPC Hoogeveen
2.25.06 Bjorn Scherbeijn, Racing Club
2.25.10 Timo Billman, Eurode Kerkrade (GER)
2.25.76 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
2.25.99 Erik Pape, Octopus
2.27.68 Teun Strijbosch, Merlet
2.30.36 Niels Kemperink, WS Twente
2.33.07 Casper Muselaers, Octopus
2.34.21 Mike van Herk, Tempo
200m schoolslag allemaal
NR 2.07.38 Lennart Stekelenburg, de Dolfijn/E.ON-NZA
17-12-2010 Dubai
2.08.95 Sébas van Lith, Aqua-Novio’94 NTC Amsterdam
2.09.08 Lucas Greven, PSV NTC Eindhoven
2.12.31 Bram Dekker, PSV NTC Eindhoven
2.13.28 Kasper Leeuw, AZ&PC
2.14.68 Nicholas Theunissen, Kimbria
2.14.75 Mark Baars, MNC Dordrecht
2.14.78 Arno Kamminga, de Columbiaan RTC Amsterdam
2.14.97 Jordan Kraaijenhof, AZ&PC
2.15.16 Jens Bakker, de Dolfijn
2.17.22 Timon Evenhuis, de Dolfijn