background image
 
*

Ranglijst rugslag lange baan 2011

Per 18 december 2011 bijgewerkt op 31 december  2011 
Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com 
Samenstelling Jos van Kuijeren 

* = opgenomen met digitale chronometers

Meisjes-Dames
50m rugslag meisjes junioren 1 
34.55 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
36.66 Marit Boxum 00 ZV Zwartsluis
37.09 Manon Kampman 00 Zegenwerp
38.20 Josse Marsman 00 Njord
38.22 Frouke Beeksma 00 de Kikker
38.56 Jasmijn Boon 00 Electrolux AZC
38.68 Laura van Engelen 00 AquAmigos
38.95 Myrthe Bakker 00 SBC2000
39.34 Lisa Vrensen 00 de Treffers
39.44 Kristy Nagtzaam 00 Hieronymus

50m rugslag meisjes junioren 2
33.34* Eelke Roman 99 LZ 1886
34.68 Frederique Janssen 99 Zeester-Meerval
34.97 Manon Manning 99 Nova
34.99 Marieke Tienstra 99 TriVia
35.04* Renée Vanderheyden 99 AZ&PC
35.45 Ruby Belfor 99 de Columbiaan
36.12 Laura Stegge 99 de Dinkel
36.21 Romy de Laat 99 Wiekslag
36.23 RafaŽlla van Nee 99 de Dolfijn
36.41 Erica Schoenmakers 99 Nuenen

50m rugslag meisjes junioren 3
32.06 Chelsea Merfol 98 de Rijn
32.68 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
33.36 Tobie Saparuwe 98 Kimbria
34.42 Serena Stel 98 de Dolfijn
34.59 Lotte Stoiber 98 de Fuut
34.60 Anneliene Zuidema 98 Orca
34.70* Jinte Worsteling 98 de Houtrib
34.76* Hanny van Dijk 98 Orca
34.90 Nilce Mendes Barbosa 98 LAC
34.91 Raiesha Sardar 98 ZC Ooievaar

50m rugslag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 33.27)
31.09 Saranda Hofstra 97 de Kikker
31.51 Amy de Langen 97 de Dolfijn
31.74 Denise Schulpen 97 Aquarijn
31.81 Claris de Vries 97 Orca
32.08 Maaike van Veen 97 Dedemsvaart-AC
32.34* Annelotte Mulder 97 de Columbiaan
32.47 Robin Neumann 97 de Dolfijn
32.82* Nine Roman 97 LZ 1886
33.18 Joelle Geerts 97 Poseidon '56
33.22 Lisanne van Avezaath 97 TriVia/RTC Drachten

50m rugslag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 33.01)
29.48 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
30.04 Esmée Bos 96 DWK
31.26 Laura Moolenaar 96 AZ&PC
31.67* Sabine van den Hoeven 96 de Veene
31.84* Mariska Teske 96 LZ 1886
31.88 Lotte Langenhoff 96 Zeester-Meerval
32.02* Anouk Hesseling 96 De Columbiaan
32.61 Kemi Alake 96 NDD
32.62 Rosa Veerman 96 WZ&PC/E.ON-NZA
32.67 Jamilla van Veen 96 One Team Swimming

50m rugslag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 32.63)
29.63 Annemarie Worst 95 Orca
29.90 Sylvia Dik 95 TriVia
30.63* Lisette Jansen 95 de Columbiaan
31.30* Lizzy Janssen 95 Heldense ZV
31.32 Michelle Hoogendoorn 95 OZ&PC
31.51 Anouk Frieman 95 TriVia
31.65 Maartje de Wit 95 WVZ
31.82* Loes Westerhof 95 de Dinkel
32.24 Monique van der Struik 95 RTC Drachten
32.39 Michelle de Bruijn 95 TRB-RES

50m rugslag dames senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 30.89)
29.52 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
30.16 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan/E.ON-NZA
30.47 Mirthe Lanfermeijer 94 TriVia
31.04 Parand Zarekiani 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
31.54 Sharon Gelmers 94 Octopus
31.67* Michelle Verouden 94 HZPC Horst
32.03 Chantal Grove 94 Oceanus
32.14 Claire de Winter 94 AZ&PC
32.31 Dian Kortleve 94 Wiekslag
32.37 Karlijn Hoogstede 94 Zeester Meerval

50m rugslag dames 1993 (ONK-limiet Amsterdam 30.89)
29.53 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
30.90 Merel van der Ent 93 de Stormvogel
31.28 Kyra Rietveld 93 TriVia
31.70 Annelinde Veldman 93 Appingedam
31.96 Mariska Scheel 93 de Lansingh
32.28 Shelley de Boer 93 SG Zaanstad
32.31 Ashley Verburg 93 Eiffel Swimmers PSV
32.69 Ela Hutten 93 SBS2000
32.76 Kiki Klerks 93 Wiekslag
32.81 Femke Swier 93 ZV Hoorn

50m rugslag dames allemaal  (ONK-limiet Amsterdam 30.89)
28.26 Femke Heemskerk 87 CN Marseille/E.ON-NZA
28.59 Hinkelien Schreuder 84 Eiffel Swimmers PSV
28.75 Ranomi Kromowidjojo 90 Eiffel Swimmers PSV
29.48 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
29.52 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
29.53 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
29.61 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
29.63 Annemarie Worst 95 Orca
29.87 Willemijn Knot 90 de Dolfijn
29.90 Sylvia Dik 95 TriVia
29.96 Anja van der Hout 90 de Dolfijn

100m rugslag meisjes minioren 5 en later
1.21.44 Loulou Janssen 01 de Columbiaan
1.22.73 Claire Verkijk 01 WVZ
1.24.39 Indy Jongman 01 ZeesterMeerval
1.25.07 Madelon van der Ploeg 01 de Kikker
1.25.48 Silke Holkenborg 01 Montferland
1.25.72 Isabel Aardema 01 ESCA
1.26.09 Sanne Heemskerk 01 LZ 1886
1.26.97 Marieke Wildeboer 01 GZVW
1.27.17 Eline van der Wal 01 Avéna
1.27.98 Kaylin Stel 01 de Dolfijn

100m rugslag meisjes junioren 1 (NJK-limiet 1.22.18)
1.11.54 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
1.15.79 Marit Boxum 00 ZV ZwartsluisI
1.17.80 Jasmijn Boon 00 Electrolux AZC
1.18.16 Frouke Beeksma 00 de Kikker
1.21.63 Iris Tjonk 00 de Veene
1.22.15 Manon Kampman 00 Zegenwerp
1.22.49 Laura van Engelen 00 AquAmigos
1.22.50 Julia Barkhuis 00 Stadskanaal
1.22.99 Rizzy Korevaar 00 LAC
1.23.18 Laura Setz 00 Stadskanaal

100m rugslag meisjes junioren 2 (NJK-limiet 1.15.30) 
1.11.78 Manon Manning 99 Nova 
1.12.24 Eelke Roman 99 LZ 1886 
1.13.28 Ruby Belfor 99 De Columbiaan
1.13.84 Marieke Tienstra 99 TriVia
1.15.63* Nina Geul 99 Aqua-Novio'94
1.15.68 Frederique Janssen 99 Zeester Meerval
1.16.64 Erica Schoenmakers 99 Nuenen
1.16.73 Cara Layden 99 WVZ
1.16.73 Manon Aerssens 99 Scheldestroom
1.17.22 Ellen Geertsma 99 Zuiderzeezwemmers

100m rugslag meisjes junioren 3 (NJK-limiet 1.13.09)
1.08.70 Chelsea Merfol 98 de Rijn
1.09.24 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
1.11.16 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn
1.11.95 Aniek Bloemendaal 98 DWV
1.11.95* Tobie Saparuwe 98 Kimbria
1.12.23* Serena Stel 98 de Dolfijn
1.12.49* Hanny van Dijk 98 Orca
1.12.85 Raiesha Sardar 98 ZC Ooievaar
1.13.17 Jinte Worsteling 98 de Hourib
1.13.39 Lobke Schoonderbeek 98 DWK

100m rugslag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 1.11.84) 
1.05.42 Robin Neumann 97 SG Werkstadt MŁnchen
1.07.36* Maaike van Veen 97 Dedemsvaart AC
1.07.81 Claris de Vries 97 Orca
1.08.36 Denise Schulpen 97 Aquarijn 
1.09.03 Saranda Hofstra 97 de Kikker
1.09.06* Amy de Langen 97 De Fuut
1.09.23* Esmé Heijnekamp 97 OZ&PC
1.10.66 Mirl de Boer 97 DAW
1.11.17 Judith Veldman 97 Eemsrobben
1.11.37 Mendy de Rooi 97 DWK

100m rugslag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 1.11.28)
1.03.54 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
1.05.55 Esmée Bos 96 DWK
1.07.59 Laura Moolenaar 96 AZ&PC
1.08.67 Sabine van den Hoeven 96 de Veene
1.08.80 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.08.96 Lotte Langenhoff 96 Zeester Meerval
1.09.52 Dieudonnee Houtkamp 96 Bikkel Hoogeveen
1.09.55 Rosa Veerman 96 WZ&PC/E.ON-NZA 
1.09.78 Nicole Bennis 96 WVZ
1.10.19 Cynthia Verkaik 96 Orca

100m rugslag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 1.10.27)
1.02.77 Annemarie Worst 95 Orca
1.04.54 Sylvia Dik 95 TriVia
1.07.75 Monique van der Struik 95 DZ&PCl/RTC Drachten
1.08.36 Michelle Hoogendoorn 95 ZPC de Hof
1.08.57 Iris Voogt 95 Westland Dijkglas
1.09.42 Noortje Timmerman 95 de Dinkel
1.09.46 Michelle de Bruijn 95 TRB-RES
1.09.62 Romy van Alphen 95 ZV Olympia
1.10.04 Lizzy Janssen 95 Heldense ZV
1.10.41 Carmen Nijenhuis 95 Livo

100m rugslag dames senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 1.06.37)
1.02.60 Kira Toussaint 94 E.ON-NZA
1.05.38 Mirthe Lanfermeijer 94 Trivia 
1.05.74 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan/E.ON-NZA
1.07.01 Marjolein Delno 94 de Rijn
1.07.88 Chantal Grove 94 Oceanus
1.07.94 Sharon Gelmers 94 Octopus
1.08.31 Dian Kortleve 94 Wiekslag
1.08.66 Claire de Winter 94 AZ&PC
1.08.95 Jaimy Taskin 94 de Columbiaan
1.09.21 Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen

100m rugslag dames 1993 (ONK-limiet Amsterdam 1.06.37)
1.00.14 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
1.07.02 Kyra Rietveld 93 TriVia
1.08.37 Merel van der Ent 93 de Stormvogel
1.08.75* Leonie van Noort 93 de Zijl-LGB
1.09.51 Ela Hutten 93 MNC Dordrecht
1.09.52 Femke Swier 93 ZV Hoorn
1.09.65 Marlou van der Kulk 93 AZ&PC
1.09.86 Milou Julicher 93 MNC Dordrecht
1.09.89 Annelinde Veldman 93 Appingedam
1.10.28 Judith Stap 93 Eiffel Swimmers PSV

100m rugslag dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 1.06.37)
1.00.03 Femke Heemskerk 87 CN Marseille/E.ON-NZA
1.00.14 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
1.02.49 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
1.02.60 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.02.77 Annemarie Worst 95 Orca
1.03.19 Evy Witlox 88 DWK/E.ON-NZA
1.03.47 Ranomi Kromowidjojo 94 Eiffel Swimmers PSV
1.03.54 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
1.03.87 Kimberley Albers 92 Eiffel Swimmers PSV
1.04.50 MariŽt Koster 83 Bikkel Hoogeveen

200m rugslag meisjes junioren 1 (NJK-limiet 2.56.86) 
2.35.14 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC

200m rugslag meisjes junioren 2 (NJK-limiet 2.42.06)
2.33.68 Manon Manning 99 Nova
2.35.53 Marieke Tienstra 99 TriVia
2.36.80 Eelke Roman 99 LZ 1886
2.37.59 Manon Aerssens 99 Scheldestroom 
2.41.79 Cara Layden 99 WVZ 
2.43.12 Moesha Wartes 99 de Dolfijn
2.43.21 Erica Schoenmakers 99 Nuenen
2.43.26 Ruby Belfor 99 de Columbiaan
2.43.55 Frederique Janssen 99 Zeester-Meerval
2.43.64 Nina Geul 99 Aqua-Novio'94

200m rugslag meisjes junioren 3 (NJK-limiet 2.37.29)
2.28.06 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
2.28.42 Tessa Vermeulen 98 De Dolfijn
2.28.65 Chelsea Merfol 98 de Rijn
2.32.16 Serena Stel 98 de Dolfijn
2.33.91 Carmen van de Rijt 98 Zeester-Meerval
2.36.59 Aniek Bloemendaal 98 DWV
2.37.10 Nynke Klokman 98 DZ&PC
2.37.27 Hanny van Dijk 98 Orca
2.37.51 Raiesha Sardar 98 ZC Ooievaar
2.38.37 Marlinde Schoonbeek 98 TriVia

200m rugslag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.34.60)
2.18.86 Robin Neumann 97 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.25.53 Claris de Vries 97 Orca
2.25.57* Maaike van Veen 97 Dedemsvaart AC
2.30.22 Judith Veldman 97 Eemsrobben
2.30.86 Denise Schulpen 97 Aquarijn
2.31.48* Mirl de Boer 97 DAW
2.34.35 Esmée Six 97 Eiffel Swimmers PSV
2.34.47* Amy de Langen 97 de Fuut
2.34.87 Naomi Janssen 97 Aqua-Novio'94
2.35.79 Sharonne Urbanus 97 Bikkel Hoogeveen

200m rugslag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.33.40)
2.18.14 Esmée Bos 96 DWK
2.19.24 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
2.20.32 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.27.20 Lotte Langenhoff 96 Zeester-Meerval
2.28.07 Cynthia Verkaik 96 Orca
2.28.08* Elisabeth Rivard 96 WVZ
2.29.75 Nicole Bennis 96 Racing Club
2.32.14* Sabine van den Hoeven 96 de Veene
2.32.47* Jamilla van Veen 96 One Team Swimming
2.32.99 Asmara Ritmeijer 96 ZVVS

200m rugslag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.31.25)
2.14.12 Annemarie Worst 95 Orca
2.24.99 Iris Voogt 95 Westland Dijkglas
2.27.28 Monique van der Struik 95 DZ&PC/RTC Drachten
2.29.32 Michelle Hoogendoorn 95 OZ&PC
2.32.13 Samantha Kardol 95 Nuenen
2.32.40 Romy van Alphen 95 Olympia
2.32.90 Sietske Veldkamp 95 ZPC de Hof
2.34.41 Noortje Timmerman 95 de Dinkel
2.35.09 Carmen Nijenhuis 95 Livo
2.35.21 Guusje Vrieze 95 NDD

200m rugslag dames senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.22.88)
2.14.72 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.24.76 Mirthe Lanfermeijer 94 TriVia
2.25.31 Chantal Grove 94 Oceanus
2.26.26 Kim Loeffen 94 Zeester-Meerval
2.26.76 Marjolein Delno 94 de Rijn
2.26.79 Dian Kortleve 94 Wiekslag
2.26.80 Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen
2.28.44 Jaimy Lee Taskin 94 Noordwijkerhout
2.30.44 Sharon Gelmers 94 Octopus
2.31.35 Claire de Winter 94 AZ&PC

200m rugslag dames 1993 (ONK-limiet Amsterdam 2.22.88)
2.07.78 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
2.23.45 Judith Stap 93 Eiffel Swimmers PSV
2.24.91* Leonie van Noort 93 de Zijl-LGB
2.28.48 Milou Julicher 93 MNC Dordrecht
2.28.87 Marlou van der Kulk 93 AZ&PC
2.30.28* Femke Swier 93 ZV Hoorn
2.31.25 Kyra Rietveld 93 TriVia
2.32.43 Kris Siegers 93 Zoetermee
2.35.63 Kiki Klerks 93 Wiekslag
2.36.01 Merel van der Ent 93 de Stormvogel

200m rugslag dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 2.22.88)
2.07.78 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
2.09.14 Femke Heemskerk 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.14.10 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
2.14.12 Annemarie Worst 95 Orca/E.ON-NZA
2.14.72 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.15.75 Evy Witlox 88 DWK/ E.ON-NZA
2.18.08 Kimberley Albers 92 Eiffel Swimmers PSV
2.18.14 Esmée Bos 96 DWK
2.18.30 MariŽt Koster 83 Bikkel Hoogeveen
2.18.86 Robin Neumann 97 MŁnchen

Jongens-Heren
50m rugslag jongens minioren 5
38.30 Ivo Stolk 01 de Duck
39.24 Jelle Smid 01 SG Tritium
39.67 Luc Kroon 01 Ed-Vo
40.47 Luuk Roosen 01 ZC Eijsden
41.30 Thomas Jansen 01 WVZ
41.62 Sem Dik 01 SG Zaanstad
41.68 Rick Bulman 01 Hieronymus
41.83 Raf Hendriks 01 ZC Valkenburg
42.22 Jeroen Aerssens 01 Scheldestroom
42.23 Melle van Gemert 01 de Schelde

50m rugslag jongens minioren 6
35.35 Robin van Bommel 00 Zeester-Meerval
38.52 Vincent de Munter 00 Brunssum
38.67 LuciŽn van Esch 00 SBC2000
38.84 Florian van Esch 00 SBC2000
38.97 Martin Ruiter 00 de Houtrib
38.97 Sebastiaan Rottier 00 TriVia
39.09 Jari Groenhart 00 Aqua'68
39.21 Axel Hanning 00 Stadskanaal
39.33* Phil Brantjes 00 KZC
39.54 Dimitri Kamnarovski 00 Hellas-Glana

50m rugslag jongens junioren 1 
31.20 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio '94
32.86* Jens Krijgsman 99 de Lansingh
35.14* Thijs van Wieringen 99 de Columbiaan
35.79 Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV 
36.13 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
36.75 Max-Fernon Troenokarso 99 Arethusa
36.83 Joko Vievermanns 99 Eiffel Swimmers PSV
37.03 Jan-Arnoud Melse 99 DZ&PC
37.19 Bas Martelhoff 99 het Y
37.47 Jacob de Roos 99 DZ&PC

50m rugslag jongens junioren 2
30.48 Tom Laarhuis 98 de Dinkel
31.67 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
32.31 Remco van Velzen 98 de Zeehond '73
32.42 Dennis Bougrimov 98 MNC Dordrecht
32.51* Lars van der Velden 98 DAW
32.94* Jeffrey Hahn 98 ZC Zeist
33.01 Frank Roovers 98 de Hotrib
33.47 Friso van der Meulen 98 Aqua'68
33.77 Cristhian van Schijndel 98 DZT'62
33.89 Tobias Geurts 98 Nuenen

50m rugslag jongens junioren 3
31.27 Michael Tonsbeek 97 de Dolfijn
31.64 Daniel van Dijk 97 SG Tritium
31.90 Thomas Zielhorst 97 de Biesboschzwemmers
32.34 Ben Schwietert 97 DWK
32.38 Ruben Delvoi 97 Kimbria
32.42* Max Hermans 97 HZPC Horst
32.63 Peter Rothengatter 97 ESCA
32.72 Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
32.87 Floris van Mierlo 97 Eiffel Swimmers PSV
32.96 Krijn de Kievit 97 Racing Club

50m rugslag jongens junioren 4
28.48* Laurent Bams 96 ZC Eijsden
30.41 Niels Kemperink 96 OZ&PC
30.55* Thierry Feld 96 ZV Hoorn
30.56 DaniŽl Buijs 96 AZ&PC
30.65 Yamiko Steenhoek 96 ZOB'66
30.70 Bjorn Scherbeijn 96 Scheldestroom
30.76 Yoran Klos 96 de Dinkel
30.86 Wessel de Jong 96 Oceanus
30.99 Tom Jongmans 96 de Spatters
31.03* Sem Hermans 96 HZPC Horst

50m rugslag jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 29.90)
26.85 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten
28.37 Chris Bolding 95 Bikkel Hoogeveen
28.70 Milan GrŁnewald 95 TriVia
28.80 Jurian Beukers 95 WVZ
29.53 Guus van Stiphout 95 Zeester-Meerval
29.62* Floris Polman 95 Dedemsvaart AC
29.71 Dominique Sikkema 95 Zignea
29.74 Jeffrey Buddenberg 95 de Zeehond '73
29.77 Rick Hoekstra 95 TRB-RES
29.88 Levi Hilbolling 95 TriVia

50m rugslag jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 29.52)
27.26 Jesse Puts 94 Zwemlust-den Hommel
27.79 Jorrick Druyven 94 DAW
29.13 Jelle Peltzer 94 ZC Valkenburg
29.35 Ramon Fredrik 94 Orca
29.40* Frank van der Wolf 94 ZV Hoorn
29.48 Willem Kees Roos 94 Orca
29.97 Ensger Kotterink 94 Camden Swiss Cottage SC
30.03 Tom van de Putte 94 MNC Dordrecht
30.16* Vincent Schram 94 DAW
30.41 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV

50m rugslag heren senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 28.93)
27.66 Ruben Dekker 93 de Dolfijn
28.54 Sven Kardol 93 Nuenen
28.65 Timo Dinkelberg 93 ZV Vlaardingen
29.21 Bart Arendshorst 93 de Veene
29.23 Maurice Soudant 93 Nuenen
29.67 Mart Hendriks 93 SG Tritium
29.68* Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
29.74* Marcel Schouten 93 ZV Haerlem
30.32 Simon van den Broek 93 SG Tritium
30.49 Jonathan Cassuto 93 de Columbiaan

50m rugslag senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 27.32)
26.64 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht
27.92 Jeffrey Appel 92 WZ&PC
28.42 Pascal Timmermans 92 RZC
28.43 Eduard Bremmer 92 de Columbiaan
28.44 Mark Costeris 92 de Dolfijn
28.47 Alwin Hillebrink 92 MNC Dordrecht
28.60 Mike Marissen 92 AZ&PC/RTC Drachten
29.33 Dennis Cramer 92 Appingedam
29.72 Rutger Kooistra 92 Fysius het Ravijn
29.94 Jeroen Baars 92 MNC Dordrecht

50m rugslag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 27.32)
25.04 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
25.30 Nick Driebergen 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
26.24 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
26.38 Jan Kersten 86 de Columbiaan
26.51 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
26.64 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht
26.85 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten
27.14 Rudy Ted de Haan 84 Anker Team Groningen
27.26 Jesse Puts 94 Zwemlust-den Hommel
27.38 Merijn Ellenkamp 85 DWK

100m rugslag jongens minioren 5 en later
1.21.00 Ivo Stolk 01 de Duck
1.22.29 Luc Kroon 01 Ed-Vo
1.22.73 Luuk Roosen 01 ZC Eijsden
1.23.56 Thoams Jansen 01 WVZ
1.24.43 Jelle Smid 01 Aqua-Novio '94
1.24.78 Sem Dik 01 SG Zaanstad
1.25.54 Valdemar de Jong 01 de Dolfijn
1.27.05 Marc Hoogeveen 01 Aqua'68
1.27.41Jeroen Aerssens 01 Scheldestroom
1.28.23 Melle van Gemert 01 de Stormvogel 

100m rugslag jongens minioren 6  
1.16.71 Robin van Bommel 00 Zeester Meerval
1.18.86 Dennis Weening 00 Oceanus
1.19.13 Axel Hanning 00 Stadskanaal 
1.19.95 Jari Groenhart 00 Aqua'68
1.20.11 Vincent de Munter 00 Brunssum 
1.20.68 Martin Ruiter 00 de Houtrib
1.20.92 Bas Wensink 00 de Berkelduikers
1.21.54 Ruden de Ridder 00 de Stormvogel
1.21.58 Sebastiaan Rottier 00 TriVia
1.22.43 Django Klos 00 de Dinkel

100m rugslag jongens junioren 1 (NJK-limiet 1.17.57) 
1.08.51 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio ī94 
1.12.45 Jens Krijgsman 99 de Lansingh
1.13.00 Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV 
1.14.27 Jacob de Roos 99 DZ&PC 
1.14.84 Ruben Griffioen 99 Oceanus
1.15.11 Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
1.15.39 Bas Martelhoff 99 het Y
1.16.29 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
1.16.56 Jan-Arnoud Melse 99 DZ&PC
1.17.07 Wesley Bos 99 HPC

100m rugslag jongens junioren 2 (NJK-limiet 1.14.32)
1.04.29 Tom Laarhuis 98 de Dinkel
1.08.35 Frank Roovers 98 de Houtrib
1.08.60 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
1.09.20 Friso van der Meulen 98 Aqua '68
1.10.12 Remco van Velzen 98 de Zeehond '73
1.10.21 Tim Tuijp 98 WZ&PC
1.10.40 Jeffrey Hahn 98 ZC Zeist
1.11.01 Floris Kotterink 98 Camden Swiss Cottage SC
1.11.37 Dennis Bougrimov 98 MNC Dordrecht
1.12.29 Gauke Eilander 98 Bikkel Hoogeveen

100m rugslag jongens junioren 3 (NJK-limiet 1.06.88)
1.04.53 Michael Tonsbeek 97 de Dolfijn
1.06.44 Ben Schwietert 97 DWK
1.07.11 Thomas Zielhorst 97 de Biesboschzwemmers
1.07.22 Daniel van Dijk 97 SG Tritium
1.07.23 Peter Rothengatter 97 ESCA
1.07.62 Maurice van der Ploeg 97 de Kikker
1.08.11 Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
1.09.20 Max Hermans 97 HZPC Horst
1.09.26 Krijn de Kievit 97 Racing Club
1.09.73 Tom van Elsen 97 de Stormvogel

100m rugslag jongens junioren 4 (NJK-limiet 1.05.29)
0.59.25 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
1.02.37 Bjorn Scherbeijn 96 Scheldestroom
1.03.74 Niels Kemperink 96 OZ&PC
1.04.13 Tim Furer 96 Aqua-Novio'94
1.04.55 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV
1.05.13 Yoran Klos 96 de Dinkel
1.05.19 Thierrry Feld 96 ZV Hoorn
1.05.60 Melvin van den Born 96 ESCA
1.06.62 Tom Jongmans 96 de Spatters
1.06.86 DaniŽl Buijs 96 AZ&PC

100m rugslag jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 1.04.86)
0.57.80 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten
1.00.74 Milan GrŁnewald 95 TriVia
1.01.06 Chris Bolding 95 Bikkel Hoogeveen
1.01.33 Jurian Beukers 95 WVZ
1.02.59 Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
1.02.96 John Smit 95 Poseidon '56
1.03.04 Arjan Hanse 95 Zuiderzeezwemmers
1.03.30 Floris Polman 95 Dedemsvaart AC
1.04.09 Guus van Stiphout 95 Zeester-Meerval
1.04.10* David Koers 95 Zaltbommel

100m rugslag jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 1.04.03)
1.01.04 Jorrick Druyven 94 DAW
1.01.37 Ramon Fredrik 94 Orca
1.02.18 Ensger Kotterink 94 Camden Swiss Cottage SC
1.02.94* Willem Kees Roos 94 Orca
1.03.21 Frank van der Wolff 94 ZV Hoorn
1.03.39 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV
1.04.01 Stan Tummers 94 Hellas-Glana
1.04.15 Tom Brouwers 94 RZC
1.04.46 Rikus de Lange 94 AZ&PC
1.04.73 Jelle Petzer 94 ZC Valkenburg

100m rugslag heren senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 1.02.81)
0.59.26 Ruben Dekker 93 De Dolfijn
1.00.42 Timo Dinkelberg 93 ZVVS
1.01.61 Sven Kardol 93 Nuenen
1.02.13 Bart Arendshorst 93 de Veene
1.03.15 Marcel Schouten 93 ZV Haerlem
1.03.51 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
1.04.15 Wessel van de Maarel 93 de Rijn
1.04.19 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
1.04.49* Lars Sieval 93 LZ 1886
1.05.19 Mart Hendriks 93 Zeester-Meerval

100m rugslag heren senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 59.34)
0.57.16 Sverre Eschweiler 92 MSV Zeemacht
0.59.35 Mike Marissen 92 RTC Drachten
1.01.26 Jeffrey Appel 92 WZ&PC Purmerend
1.01.77 Eduard Bremmer 92 de Columbiaan
1.01.82 Pascal Timmermans 92 RZC
1.02.20 Mark Costeris 92 De Dolfijn
1.02.47 Dennis Cramer 92 Appingedam
1.02.53 Victor Poot 92 MNC Dordrecht
1.03.25 Mitch Notten 92 GZ Neptunus
1.03.80 Alwin Hillebrink 92 MNC Dordrecht

100m rugslag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 59.34)
53.98 Nick Driebergen 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
54.15 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
56.01 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
56.49 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
57.16 Sverre Eschweiler 92 MSV Zeemacht
57.80 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten
58.47 Jan Kersten 86 de Columbiaan
59.25 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
59.26 Ruben Dekker 93 De Dolfijn
59.35 Mike Marissen 92 RTC Drachten

200m rugslag jongens junioren 1 (NJK-limiet 2.49.04)
2.39.56* Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
2.40.66 Jacob de Roos 99 DZ&PC
2.40.98 Jan-Arnoud Melse 99 DZ&PC
2.46.83* Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
2.51.82* Wesley Bos 99 HPC
2.54.76* Niek Heethaar 99 Aquapoldro

200m rugslag jongens junioren 2 (NJK-limiet 2.41.97)
2.20.16 Tom Laarhuis 98 de Dinkel
2.24.20 Frank Roovers 98 de Houtrib
2.26.02 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
2.27.91 Floris Kotterink 98 Camden Swiss Cottage SC
2.30.22 Tim Tuijp 98 WZ&PC
2.31.87* Lars van der Velden 98 DAW
2.31.94 Friso van der Meulen 98 Aqua'68
2.32.74 Gauke Eilander 98 Bikkel Hoogeveen
2.33.07 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
2.34.32* Jeljer Aldershof 98 ZV Haerlem

200m rugslag jongens junioren 3 (NJK-limiet 2.25.75)
2.23.04 Michael Tonsbeek 97 de Dolfijn
2.24.25 Ben Schwietert 97 DWK
2.24.74 Maurice van der Ploeg 97 de Kikker
2.25.58 Thomas Zielhorst 97 Biesboschzwemmers
2.27.39 Max Hermans 97 HZPC Horst
2.28.03 Krijn de Kievit 97 Racing Club
2.28.84 Peter Rothengatter 97 ESCA
2.30.08 Jonathan Davidse 97 de Stormvogel
2.31.12 Daniel van Dijk 97 SG Tritium
2.31.23 Floyd van Hoof 97 Van Vliet Barracuda

200m rugslag jongens junioren 4 (NJK-limiet 2.22.30)
2.09.87 Laurent Bams 96 ZC Eijsden
2.17.49 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV
2.17.58 Bjorn Scherbeijn 96 Scheldestroom
2.18.69 Niels Kemperink 96 OZ&PC
2.19.36 DaniŽl Buijs 96 AZ&PC
2.20.37 Tim Furer 96 Aqua-Novio'94
2.23.03 Thomas Leeuwis 96 DWK
2.23.68 Thierry Feld 96 ZV Hoorn
2.24.11 Sem Hermans 96 HZPC Horst
2.24.16 Frank de Graaf 96 DWK

200m rugslag jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.21.34)
2.10.24 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten
2.13.18 Milan GrŁnewald 95 TriVia
2.14.37 Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
2.14.97 Jurian Beukers 95 WVZ
2.16.17 Chris Bolding 95 Bikkel Hoogeveen
2.17.20 Arjan Hanse 95 AZ&PC
2.17.54* Bas Perik 95 Electrolux AZC
2.18.52 Lucas Greven 95 Zeester-Meerval
2.19.41 Guus van Stiphout 9 Zeester Meerval
2.19.70 David Koers 95 ZV Zaltbommel

200m rugslag jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.19.54)
2.14.58 Frank van der Wolff 94 ZV Hoorn
2.14.88 Ensger Kotterink 94 CSCSC
2.14.95 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV
2.17.88* Rowan Stobbart 94 LZ 1886
2.18.74* Jorrick Druijven 94 DAW
2.18.76 Willem Kees Roos, Orca
2.19.10* Arjan Hanse 94 AZ&PC
2.19.79 Arjan Knipping 94 Livo
2.20.45 Stan Tummers 94 Hellas-Glana
2.20.64 Jelle Peltzer 94 ZC Valkenburg

200m rugslag heren senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.17.39) 
2.08.95 Ruben Dekker 93 de Dolfijn 
2.10.36* Sven Kardol 93 Nuenen
2.12.64 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
2.14.16* Marcel Schouten 93 ZV Haerlem
2.16.64 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
2.16.66 Bart Arendhorst 93 de Veene
2.19.31* Lars Sieval 93 LZ 1886 
2.21.53 Paul Koster 93 Hieronymus
2.22.81 Wessel van de Maarel 93 de Rijn
2.22.93* Barry Kleijne 93 Oeza

200m rugslag heren senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.10.13)
2.06.83 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht/E.ON-NZA
2.14.86 Joost Groeneveld 92 DWK
2.15.70 Victor Poot 92 MNC Dordrecht
2.16.76* Jordy Zuidhoek 92 de Columbiaan
2.19.30 Pascal Timmermans 92 RZC
2.20.22 Bas van Houwelingen 92 de Schelde
2.21.66* Jeffrey Appel 92 WZ&PC
2.22.85 Dennis Cramer 92 Appingedam
2.37.82* Rutger Kooistra 92 Fysius het Ravijn
2.42.96* Jos Beeuwkes 92 Hoogenboom Tours BZ&PC

200m rugslag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 2.10.13)
1.58.08 Nick Driebergen 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.03.28 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
2.06.18 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
2.06.45 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
2.06.83 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht/E.ON-NZA
2.08.95 Ruben Dekker 93 de Dolfijn 
2.09.87 Laurent Bams 96 ZC Eijsden
2.10.06 Henk van Niejenhuis 89 de Dolfijn
2.10.24 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten
2.10.36* Sven Kardol 93 Nuenen