background image
 
*

Ranglijst rugslag lange baan 2010

Per 19 december 2010 bijgewerkt op 26 december 2010

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com 

Samenstelling Jos van Kuijeren 

* = opgenomen met digitale chronometers

Meisjes-Dames
50 m. rugslag meisjes minioren 5 en later
38.96 Jade Groeneveld 99 De Biesboschzwemmers 
38.98* Valerie Klaaijsen 99 Scheldestroom
39.55* Katja Kuijlaars 99  MNC Dordrecht
40.75* Nathalie Bakker 99 de Columbiaan
41.05* Anne-May Alkemade 99 SBC2000
41.18* Nikita Vos 99 LZ 1886
41.44 Rebecca Koens 99 
41.82* Maaike Zandberg 99 TRB-RES
41.96* Gabrielle Bolk 99 de Grunte
42.03* Sophie 't Hart 00 de Columbiaan

50 m. rugslag meisjes junioren 1
34.21 Chelsea Merfol 98 De Rijn
34.52* Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
34.70* Brigitte Sleeking 98 MNC Dordrecht
35.34* Michelle Meulenbroek 98 Oceanus
35.51 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn
35.52* Nilce Mendes Barbosa 98 LAC 
35.53 Lobke Schoonderbeek 98 DWK
35.57 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
35.82 Carmen van de Rijt 98 ZC Valkenburg
35.95 Raiesha Sardar 98 ZC Ooijevaar

50 m. rugslag meisjes junioren 2
32.76* Amy de Langen 97 De Fuut
33.34 Denise Schulpen 97 Aquarijn
33.40* Joelle Geerts 97 Poseidon'56 
33.54* Maaike van Veen 97 Dedemsvaart-AC
34.15 Lisanne van Avezaath 97 Stadskanaal/RTC-Drachten
34.15* Mirl de Boer 97 DAW Finenzo
34.23* Babette Aubri 97 De Veene 
34.72 Nienke Pranger 97 De Zeehond '73
34.84* Els van Gemert 97 DZT '62
34.94* Marije Dinkelberg 97 ZV Vlaardingen 

50 m. rugslag meisjes junioren 3
30.32 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
30.66 Esmée Bos 96 DWK
32.22 Marceline de Cloe 96 TRB/RES
32.49 Lotte Langenhoff 96 Zeester Meerval 
32.62* Rosa Veerman 96 WZ&PC/E.ON-NZA
32.82 Sabine van den Hoeven 96 De Veene 
32.96 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
33.05 Jaimy Mous 96 Njord
33.37 Julia Brouwers 96 WZ&PC Purmerend
33.45 Claudia Rijkhoff 96 Zwemvereniging Hoorn
33.45* Iranila Pattipilohy 96 De Dolfijn

50 m.rugslag meisjes jeugd 1 (NK-limiet 33.01)
29.47 Sylvia Dik 95 TriVia
30.48 Annemarie Worst 95 Octopus
31.32 Lizzy Janssen 95 Heldense Zwemvereniging
31.35 Monique van der Struik 95 Stadskanaal/RTC Drachten
31.68 Michelle de Bruijn 96 TRB-RES
31.89* Michelle Hoogendoorn 95 ZPC de Hof
31.95* Lin he Yu 95 Poseidon '56
32.00* Noortje Timmerman 95 De Dinkel
32.10* Lisette Jansen 95 De Columbiaan
32.16* Sietske Veldkamp 95 ZPC de Hof

50 m.rugslag meisjes jeugd 2 (NK-limiet 32.64)
29.70 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
30.39 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan/E.ON-NZA
31.04 Mirthe Lanfermeijer 94 TriVia
31.45 Sharon Gelmers 94 Octopus
32.15* Claire de Winter 94 AZ&PC 
32.36 Dian Kortleve 94 Wiekslag
32.41 Jaimy Lee Taskin 94 Noordwijkerhout
32.48 Karlijn Hoogstede 94 Zeester-Meerval
32.81 Fiona van Heerde 94 Orca
32.89 Dané Mulder 94 Aquarijn

50 m. rugslag dames senioren 1 (NK-limiet 32.15) 
29.96 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
30.93 Merel van der Ent 93 De Stormvogel
31.40 Annelinde Veldman 93 ZPC Appingedam
31.40 Kyra Rietveld 93 TriVia
32.05 Judith Stap 93 De Stormvogel
32.21* Mariska Scheel 93 de Lansingh
32.43* Dian Kortleve 93 Wiekslag 
32.62 Manon Minneboo 93 De Stormvogel 
32.62* Kiki Klerks 93 ZV Vlaardingen
32.62* Shelley de Boer 93 WZ&PC Purmerend

50 m. rugslag dames allemaal  (NK-limiet 31.41)
28.76 Ranomi Kromowidjojo 90 Eiffel Swimmers PSV
28.80 Hinkelien Schreuder 84 Eiffel Swimmers PSV
29.47 Sylvia Dik 95 TriVia
29.54 Anja van der Hout 90 de Dolfijn
29.62 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
29.70 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
29.96 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
30.23 Femke Heemskerk 87 de Dolfijn/ E.ON-NZA
30.25 Evy Witlox 88 DWK/E.ON-NZA
30.31 Willemijn Knot 90 de Dolfijn

100m rugslag meisjes minioren 4 en later
1.19.20* Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
1.21.21* Jasmijn Boon 00 Electrolux AZC 
1.23.52* Marit Boxum 00 ZV ZwartsluisI
1.25.00* Josse Marsman 00 Njord 
1.25.00* Julia Barkhuis 00 Stadskanaal
1.26.13* Myrthe Bakker 00 Aquarijn
1.26.48* Laura van Engelen 00 AquAmigos
1.26.53 Valentina van der Weerden 00 Eiffel Swimmers PSV
1.27.63 Manon Kampman 00 Zegenwerp
1.28.42* Arita Tolman 00 de Valken

100 m. rugslag meisjes minioren 5 
1.16.75* Eelke Roman 99 LZ 1886 
1.18.58* Ruby Belfor 99 De Columbiaan  II
1.20.54 Nina Geul 99 Aqua Novio '94
1.21.16 Manon Aerssens 99 Scheldestroom
1.21.41 Erica Schoenmakers 99 Z&PV Nuenen
1.21.64* Frederique Janssen 99 Zeester-Meerval 
1.23.09 Jade Groeneveld 99 De Biesboschzwem 
1.23.26* Laura Stegge 99 de Dinkel
1.23.43* Manon Manning 99 Nova 
1.23.56 Moesha Wartes 99 De Dolfijn 

100 m. rugslag meisjes junioren 1 (NJK-limiet 1.20.79)
1.09.73 Chelsea Merfol 98 de Rijn
1.12.29 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn
1.12.93 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
1.13.46 Carmen van de Rijt 98 ZC Valkenburg
1.13.92 Lobke Schoonderbeek 98 DWK
1.15.08 Nynke Klokman 98 DZ&PC
1.15.28 Raiesha Sardar 98 SG ZC Ooievaar
1.16.32* Chayenne Poorts 98 Nimo
1.16.63 Daphne de Wildt 98 Aqua-Novio ´94
1.16.84 Jinte Worsteling 98 de Houtrib

100 m. rugslag meisjes junioren 2 (NJK-limiet 1.17.57) 
1.09.40 Maaike van Veen 97 Dedemsvaart-AC
1.10.35 Denise Schulpen 97 Aquarijn 
1.11.48 Amy de Langen 97 De Fuut
1.12.34 Claris de Vries 97 DZ&PC
1.12.45 Naomi Janssen 97 Aqua-Novio ´94
1.12.83 Mendy de Rooi 97 DWK
1.12.92 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
1.13.03 Joelle Geerts 97 Poseidon'56 
1.13.67 Robin Pameijer 97 de Dolfijn
1.13.68 Amy van Blitterswijk 97 Aqua-Novio ´94

100 m. rugslag meisjes junioren 3 (NJK-limiet 1.15.10)
1.04.50 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
1.05.52 Esmée Bos 96 DWK
1.07.62 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.08.25 Marceline de Cloe 96 TRB-RES
1.08.43 Rosa Veerman 96 WZ&PC/E.ON-NZA 
1.09.32 Lotte Langenhoff 96 Zeester Meerval
1.09.75 Claudia Rijkhoff 96 ZV Hoorn
1.10.36 Julia Brouwers 96 WZ&PC Purmerend
1.10.43 Dieudonnée Houtkamp 96 Bikkel Hoogeveen
1.10.72* Femke Remmits 96 One Team Swimming

100 m. rugslag meisjes jeugd 1 (NK-limiet 1.10.73)
1.03.88 Sylvia Dik 95 TriVia
1.04.37 Annemarie Worst 95 Octopus
1.05.87 Monique van der Struik 95  Stadskanaal/RTC Drachten
1.08.27 Rachelle Visser 95 AZ&PC
1.08.45 Kirsten Nieboer 95 TriVia
1.08.88 Noortje Timmerman 95 de Dinkel
1.09.25 Maartje de Wit 95 WVZ
1.09.64* Michelle de Bruijn 95 TRB-RES
1.10.32* Natasja Boers 95 De Columbiaan
1.10.39* Lizzy Janssen 95 Heldense ZV

100 m. rugslag meisjes jeugd 2 (NK-limiet 1.09.94)
1.04.59 Kira Toussaint 94 E.ON-NZA
1.06.31 Mirthe Lanfermeijer 94 Trivia 
1.08.11 Sharon Gelmers 94 Octopus 
1.08.44* Dian Kortleve 94 Wiekslag 
1.08.82 Marjolein Delno 94 de Rijn
1.08.84 Jaimy Lee Taskin 94 Noordwijkerhout
1.08.87 Claire de Winter 94 AZ&PC
1.09.57* Suzanne Mosch 94 MSV Zeemacht 
1.09.72 Fiona van Heerde 94 Orca
1.09.79 Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen

100 m. rugslag dames senioren 1 (NK-limiet 1.08.75)
1.02.46 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
1.06.80 Merel van der Ent 93 de Stormvogel
1.06.81 Judith Stap 93 de Stormvogel
1.07.27 Kyra Rietveld 93 TriVia
1.08.31 Andrea Kneppers 93 ZV Hoorn
1.08.63* Manon Minneboo 93 de Stormvogel
1.09.06* Milou Julicher 93 Wiekslag
1.09.41 Femke Swier 93 ZV Hoorn
1.09.62 Annelinde Veldman 93 ZPC Appingedam
1.09.65 Daniëlle Middel 93 Bikkel Hoogeveen 

100 m rugslag dames allemaal (NK-limiet 1.07.07)
1.01.77 Femke Heemskerk 87 de Dolfijn/ E.ON-NZA
1.02.30 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
1.02.46 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
1.03.47 Mariët Koster 83 Bikkel Hoogeveen 
1.03.82 Hinkelien Schreuder 84 Eiffel Swimmers PSV
1.03.88 Sylvia Dik 95 TriVia
1.04.31 Evy Witlox 88 DWK/E.ON-NZA
1.04.37 Annemarie Worst 95 Octopus
1.04.50 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
1.04.59 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA

200m rugslag meisjes minioren 5
3.06.57* Daphne Jurriens 99 de Veene

200 m. rugslag meisjes junioren 1 (NJK-limiet 2.52.70)
2.30.61 Chelsea Merfol 98 De Rijn
2.31.98 Tessa Vermeulen 98 De Dolfijn
2.38.10 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht 
2.39.40 Lobke Schoonderbeek 98 DWK
2.40.37 Nynke Klokman 98 DZ&PC
2.40.99 Carmen van de Rijt 98 ZC Valkenburg
2.41.37 Daphne de Wildt 98 Aqua-Novio ´94
2.43.26 Serena Stel 98 de Dolfijn
2.44.93 Revecka Reiber 98 Bikkel Hoogeveen
2.45.35 Brigitte Sleeking 98 MNC Dordrecht

200 m. rugslag meisjes junioren 2 (NJK-limiet 2.46.00)
2.28.86 Maaike van Veen 97 Dedemsvaart-AC 
2.31.89 Denise Schulpen 97 Aquarijn
2.34.08 Claris de Vries 97 DZ&PC
2.35.79 Mirl de Boer 97 DAW-Finenzo
2.37.04 Mendy de Rooi 97 DWK
2.37.27 Naomi Janssen 97 Aqua-Novio ´94
2.37.58 Esmée Six Eiffel Swimmers PSV
2.37.81 Amy van Blitterswijk 97 Aqua Novio '94
2.38.19 Judith Veldman 97 Eemsrobben 
2.38.95 Yasmin Esser 97 Zeester Meerval 

200 m. rugslag meisjes junioren 3 (NJK-limiet 2.39.30)
2.19.13 Esmée Bos 96 DWK
2.20.16 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
2.23.47 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.27.33 Rosa Veerman 96 WZ&PC/E.ON-NZA
2.29.25* Julia Brouwers 96 WZ&PC Purmerend
2.29.27 Marceline de Cloe 96 TRB-RES
2.29.85* Elisabeth Rivard 96 WVZ
2.30.46 Lotte Langenhoff 96 Zeester Meerval
2.30.93 Claudia Rijkhoff 96 ZV Hoorn
2.34.18 Nicole Bennis 96 Racing Club

200 m. rugslag meisjes jeugd 1 (NK-limiet 2.32.59)
2.18.69 Annemarie Worst 95 Octopus
2.22.27 Monique van der Struik 95 Stadskanaal 
2.24.36 Sylvia Dik 95 TriVia
2.28.29 Maartje de Wit 95 WVZ
2.29.06 Rachelle, Visser 95 AZ&PC
2.32.65 Noortje Timmerman 95 de Dinkel
2.33.11 Michelle de Bruijn 95 TRB-RES
2.33.48 Myrthe Sytsema 95 HZ&PC Heerenveen
2.33.85 Michelle Hoogendoorn 95 ZPC De Hof
2.33.86 Lisa Hummel 95 de Kempvis

200 m. rugslag jeugd 2 (NK-limiet 2.30.89)
2.20.13 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.25.29* Dian Kortleve 94 Wiekslag
2.26.19 Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen
2.27.25 Jaimy Lee Taskin 94 Noordwijkerhout
2.28.21 Mirthe Lanfermeijer 94 TriVia
2.28.33* Chantal Grove 94 Oceanus
2.29.34 Marjolein Delno 94 de Rijn
2.30.81 Fiona van Heerde 94 Orca
2.30.78* Sharona Mlcoch 94 DAW-Finenzo
2.30.92* Tanja van Essen 94 Wiekslag 

200 m. rugslag senioren 1 (NK-limiet 2.28.16)
2.12.68 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
2.24.12 Judith Stap 93 de Stormvogel
2.26.68* Milou Julicher 93 Wiekslag
2.28.73 Kyra Rietveld 93 TriVia
2.29.85* Leonie van Noort 93 De Zijl-LGB
2.30.10* Femke Swier 93 ZV Hoorn
2.30.19 Daniëlle Middel 93 Bikkel Hoogeveen 
2.31.46* Manon Minneboo 93 de Stormvogel
2.31.86* Kiki Klerks 93 ZV Vlaardingen 
2.32.05 Rebecca Vroomen 93 Eurode Kerkrade

200 m. rugslag dames allemaal (NK-limiet 2.24.39)
2.11.48 Femke Heemskerk 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.12.68 Sharon van Rouwendaal 93 Eiffel Swimmers PSV
2.14.18 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
2.17.35 Evy Witlox 88 DWK/ E.ON-NZA
2.17.47 Mariet Koster 83 Bikkel Hoogeveen
2.18.69 Annemarie Worst 95 Octopus
2.19.13 Esmée Bos 96 DWK
2.19.80* Rieneke Terink 84 AZ&PC
2.19.85 Kimberley Albers 92 Eiffel Swimmers PSV
2.20.13 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA

Jongens-Heren
50 m. rugslag jongens minioren 4 en later
37.26 Robin van Bommel 00 Zeester Meerval
41.95 Camo Mieris 00 DIO
42.57* Lucien van Esch 00 SBC2000
42.74* Doran Paap 00 Racing Club
42.97* Florian van Esch 00 SBC2000
43.66 Thijs Beumer 00 de Schelde
44.42* Dennis Orlik 00 Deltasteur
45.15* Tygo van Empel 01 Zegenwerp
45.68 Luke Verburg 01 Vlaardingen
46.43* Remi van der Schee 01 de Houtrib

50 m. rugslag jongens minioren 5 
35.82 Jens Krijgsman 99 de Lansingh
37.58 Joko Vievermanns 99 Eiffel Swimmers PSV
38.98* Thijs van Wieringen 99 de Columbiaan
39.51 Stijn Simons 99 Eiffel Swimmers PSV
39.77 Bas Martelhoff 99 het Y
40.34* Wesley Bos 99 HPC
40.53 Joris te Booy 99 De Dommelbaarzen
40.69 Wessel Brands 99 Argo
41.18 Marcoen Smits 99 Eiffel Swimmers PSV
42.41* Tim Kieft 99 SG Zaanstad

50 m. rugslag jongens minioren 6
33.01 Tom Laarhuis 98 de Dinkel
34.64 Frank Roovers 98 de Houtrib
36.10 Lars van der Velden 98 DAW-Finenzo 
36.38 Loed Jacobs 98 DZT '62
37.08 Remco van Velzen 98 de Zeehond '73
37.90 Tobias Geurts 98 Z&PV Nuenen
37.90 Jaro Musters 98 DIO 
37.96 Sezer Yas 98 ZV Utrecht
38.19 Elwin van Gerwen 98 Njord
38.35 Jelmer Lankhorst 98 Racing Club

50 m. rugslag jongens junioren 1
33.37 Ben Schwietert 97 de Otters het Gooi
33.55 Michael Tonsbeek 97 de Dolfijn
34.01 Tom van Elsen 97 de Stormvogel
34.54* Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
34.96* Mike Kouwenhoven 97 Wiekslag
34.99 Tom van Elsen 97 de Stormvogel
35.27 Ryan Beugels 97 de Spatters
35.36 Robin Lefeu 97 De Warande
35.39* Johan Speksnijder 97 RSW 
35.69 Krijn de Kievit 97 Racing Club

50 m. rugslag jongens junioren 2
31.00 Niels Kemperink 96 OZ&PC
31.23* Laurent Bams 96 ZC Eijsden
31.40 Bjorn Scherbeijn 96 Scheldestroom
31.44 Mike van de Kraats 96 de Rijn
31.60* Yamiko Steenhoek ZOB'66 
31.67 Mike van Herk 96  Eiffel Swimmers PSV
31.77 Yoran Klos 96 de Dinkel
31.87* Jesse de Win 96 De Geul 
31.88 Wessel de Jong 96 Oceanus
32.06 Ramon Verhulst 96 Hieronymus
32.06* Koen van de Velde KZC

50 m. rugslag jongens junioren 3
29.41 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten
29.60* John Smit Poseidon '56
30.00* Floris Polman 95 Dedemsvaart AC
30.04 Dave Heshof 95 WZ&PC Purmerend 
30.20 Levi Hilbolling 95 Stadskanaal
30.24 Milan Grünewald 95 TriVia
30.52 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
30.70 Chris Bolding 95 Bikkel Hoogeveen
30.74 Rick Hoekstra 95 TRB-RES
30.84 Jens Kobesen 95 Stadskanaal

50 m. rugslag jongens junioren 4
28.60* Yorrick Druyven 94 DAW-Finenzo
29.07 Bob Dalmeijer 94 Luctor et Emergo
29.58* Istvan Spaargaren 94 Oceanus
29.60* Jelle Peltzer 94 ZC Valkenburg
29.66 Willem Kees Roos 94 Orca
29.80* Vincent Schram 94 DAW-Finenzo
30.04* Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
30.07 Frank van der Wolff 94 ZV Hoorn
30.20* Robert Ligtenberg 94 Het Ravijn
30.25* Tom van de Putte 94 MNC Dordrecht 

50 m. rugslag jongens jeugd 1 (NK-limiet 29.70)
27.94* Ruben Dekker 93 de Dolfijn
29.13 Timo Dinkelberg 93 ZV Vlaardingen
29.31 Sven Kardol 93 Z&PV Nuenen
29.39* Bart Arendshorst 93 de Veene
29.62 Mart Hendriks 93 SG Tritium
29.72 Wessel van der Maarel 93 De Rijn
29.98* Menno Manning 93 De Dinkel
30.07* Jeroen Gijselaar 93 De Dinkel
30.33* Melvin van de Meij 93 MNC Dordrecht
30.45* Joeri Prins 93 de Devel

50 m. rugslag jongens jeugd 2 (NK-limiet 29.03)
27.04 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht
28.22* Jeffrey Appel 92 WZ&PC Purmerend
28.23 Mike Marissen 92 AZ&PC
28.29 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
28.50 Pascal Timmermans 92 RZC
29.49 Christiaan van Dijk 92 HZ&PC Heerenveen
29.65* Alwin Hillebrink 92 MNC Dordrecht
29.95* Rutger Kooistra 92 Het Ravijn
30.00* Victor Poot 92 ZV Vlaardingen
30.07* Jeroen Baars 92 Poseidon '56

50 m. rugslag heren senioren 1 (NK-limiet 28.56)
26.62 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
27.98 Jos de Graaf 91 DWK
28.45 Tim van Deutekom 91 DWK
29.25 Rense Loohuis 91 de Dinkel
29.36 Fabian Beimin 91 OZ&PC 
29.64 Erik Hagting 91 DZ&PC
30.04 Stefan Roovers 91 de Stormvogel
30.12 Sil Hoving Eiffel 91 Swimmers PSV
30.48* Roy Visser 91 De Otters Het Gooi
30.59 Jelte Schuurmans 91 SG Tritium

50 m. rugslag heren allemaal (NK-limiet 28.04)
25.21 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
25.51 Nick Driebergen 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
26.46 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
26.54 Jan Kersten 86 de Columbiaan
26.62 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
27.04 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht
27.30 Rudy Ted de Haan 84 Team Groningen
27.83 Robert Yallop 89 AZ&PC
27.94 Ruben Dekker 93 de Dolfijn
27.98 Jos de Graaf 91 DWK

100 m. rugslag jongens minioren 4 
1.20.07* Dennis Weening 00 Oceanus 
1.22.95* Axel Hanning 00 Stadskanaal 
1.23.83* Vincent de Munter 00 Brunssum 
1.23.93*  Robin van Bommel 00 Zeester-Meerval 
1.25.00 Robin van Bommel 00 Zeester Meerval
1.26.13*  Bas Wensink 00 De Berkelduikers 
1.26.33*  Django Klos 00 De Dinkel 
1.27.51 Florian van Esch 00 SBC2000
1.27.51* Jorgen Gerritsen 00 ZV Zwartsluis
1.27.60* Ian van Tiel 00 WZ&PC Purmerend 

100 m. rugslag jongens minioren 5 en later
1.13.63 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio ´94 
1.18.09* Jens Krijgsman 99 de Lansingh
1.18.54* Torben Lammerdink 99 De Berkelduikers
1.19.95* Bas Martelhoff 99 Het Y 
1.20.56 Justus Ykema 99 DWK
1.21.10* Toine Willigers 99 Zwemclub Eijsden 
1.21.26* Ruben Griffioen 99 Oceanus
1.21.50 Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV 
1.21.52* Sam Haring 99 ZV Hoorn
1.21.77 Jacob de Roos 99 DZ&PC

100 m. rugslag jongens minioren 5
1.09.47* Tom Laarhuis 98 de Dinkel
1.11.92 Frank Roovers 98 de Houtrib
1.16.12 Remco van Velzen 98 de Zeehond '73
1.17.67 Floris Kotterink 98 Racing Club
1.18.36* Tim Tuijp WZ&PC Purmerend 
1.18.64* Dennis Bougrimov 98 MNC Dordrecht 
1.18.92* Jordy van Oel 98 SG ZC Ooievaar
1.19.03 Gauke Eilander 98 Bikkel Hoogeveen
1.20.07* Loed Jacobs 98 DZT '62 1
1.20.08 Sook Willemsen 98 DWK
1.20.09* Friso van der Meulen 98 Aqua '68 

100 m. rugslag jongens junioren 1 (NJK-limiet 1.12.94)
1.08.29 Michael Tonsbeek 97 de Dolfijn
1.08.75 Ben Schwietert 97 de Otters het Gooi
1.12.19 Tom van Elsen 97 de Stormvogel
1.12.45* Max Hermans 97 HZPC Horst
1.13.18 Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
1.13.20 Ryan Beugels 97 de Spatters
1.13.52 Peter Rothengatter 97 ESCA
1.14.33* Owen van Krimpen 97 Van Vliet Barracuda
1.14.37 Krijn de Kievit 97 Racing Club
1.14.52 Philip van Moll 97 Luctor et Emergo

100 m. rugslag jongens junioren 2 (NJK-limiet 1.09.84)
1.04.38 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
1.04.67 Bjorn Scherbeijn 96 Scheldestroom
1.05.32 Niels Kemperink 96 OZ&PC
1.05.93 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV
1.05.96 Tim Furer 96 Aqua-Novio ´94
1.06.86 Mike van de Kraats 96 de Rijn
1.07.78 Thierry Feld 96 ZV Hoorn
1.07.86 Daniël Buijs 96 AZ&PC 
1.08.58 Thomas Leeuwis 96 DWK
1.08.64 Yamiko Steenhoek 96 ZOB'66 
1.08.64* Yoran Klos 96 De Dinkel

100 m. rugslag jongens junioren 3 (NJK-limiet 1.07.75)
0.59.99 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten
1.02.04 Milan Grünewald 95 Trivia 
1.03.23 Chris Bolding 95 Bikkel Hoogeveen
1.03.98 Levi Hilbolling 95 Stadskanaal 
1.04.42 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
1.04.58 Dave Heshof 95 WZ&PC Purmerend
1.04.61 Floris Polman 95 Dedemsvaart AC
1.04.92 John Smit 95 Poseidon '56
1.05.19 David Koers 95 ZV Zaltbommel
1.05.70 Jurian Beukers 95 WVZ

100 m. rugslag jongens junioren 4 (NJK-limiet 1.05.85)
1.01.07 Bob Dalmeijer 94 Luctor et Emergo
1.02.30* Willem Kees Roos 94 Orca 
1.02.62 Yorrick Druyven 94 DAW Finenzo
1.03.11 Istvan Spaargaren 94 Oceanus
1.03.70 Jelle Peltzer 94 ZC Valkenburg 
1.03.77 Ensger Kotterink 94 Racing Club
1.03.89 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV 
1.03.99 Marciano Lynch 94 WVZ 
1.04.02 Stan Tummers 94 Hellas-Glana
1.04.26 Frank van der Wolff 94 Hoorn

100 m. rugslag jongens jeugd 1 (NK-limiet 1.05.25)
1.00.52 Ruben Dekker 93 SG Zaanstad
1.01.73 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.01.89 Sven Kardol 93 Nuenen
1.02.00 Timo Dinkelberg 93 ZV Vlaardingen 
1.03.04 Philippe Rivard 93 WVZ/E.ON-NZA
1.03.14 Bart Arendshorst 93 de Veene 
1.04.51 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
1.04.56 Robin Bos 93 DWK
1.04.93 Mart Hendriks 93 SG Tritium
1.05.06 Wessel van der Maarel 93 de Rijn

100 m. rugslag jongens jeugd 2 (NK-limiet 1.02.18)
0.58.02 Sverre Eschweiler 92 MSV Zeemacht
1.00.40 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
1.01.29* Mike Marissen 92 AZ&PC
1.01.57* Mark Costeris 92 De Schotejil 
1.01.72 Mitch Notten 92 ZC Valkenburg
1.02.62 Pascal Timmermans 92 RZC
1.02.68* Jeffrey Appel 92 ZV Hoorn
1.03.05 Dennis Cramer 92 ZPC Appingedam
1.03.38* Joost Groeneveld 92 VZC E&P
1.03.38* Bas van Houwelingen 92 De Schelde

100 m. rugslag heren senioren 1 (NK-limiet 1.01.42)
0.58.07 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
0.58.47 Jos de Graaf 91 DWK
1.00.18 Erik Hagting 91 Nova  
1.01.98 Rense Loohuis 91 de Dinkel 
1.03.09 Aziz Nosairi 91 AZ&PC
1.03.12 Fabian Beimin 91 OZ&PC 
1.04.08 Nick Hessing 91 de Dolfijn
1.04.28 Stefan Roovers 91 de Stormvogel
1.04.29 Gerben Fiere 91 de Warande
1.04.36 Sil Hoving 91 Eiffel Swimmers PSV

100 m. rugslag heren allemaal (NK-limiet 1.00.44)
54.35 Nick Driebergen 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
54.79 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
56.35 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
58.02 Sverre Eschweiler 92 MSV Zeemacht
58.07 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
58.47 Jos de Graaf 91 DWK
58.65 Henk van Niejenhuis 89 de Dolfijn
59.39 Joran Barends 85 AZ&PC
59.48 Jan Kersten 86 de Columbiaan
59.99 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten

200 m. rugslag jongens minioren 5 en later
3.11.46 Dimitar Kamnarovski 00 Hellas-Glana

200 m. rugslag jongens minioren 6
2.31.95 Tom Laarhuis 98 De Dinkel 
2.32.79 Frank Roovers 98 de Houtrib
2.34.37 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
2.39.41 Floris Kotterink 98 Racing Club
2.49.54 Remco van Velzen 98 De Zeehond '73
2.51.97 Elwin van Gerwen 98 Njord
2.54.48 Timos Skotadis 98 Racing Club
2.58.55* Mathieu Boers 98 de Veene
2.59.60* Luc Kauhl 98 Hellas-Glana
2.59.78 Jelmer Lankhorst 98 Racing Club

200 m. rugslag jongens junioren 1 (NJK-limiet 2.38.59)
2.30.38 Ben Schwietert 97 de Otters het Gooi
2.32.53 Maurice van der Ploeg 97 de Kikker
2.33.36* Michael Tonsbeek 97 De Dolfijn
2.34.60 Max Hermans 97 HZPC Horst
2.35.76 Krijn de Kievit 97 WVZ
2.38.81 Ryan Beugels 97 De Spatters
2.39.94 Peter Rothengatter 97 ESCA 
2.41.17 Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
2.41.39 Nino Sieling 97 DWK 
2.41.80 Dion de Mooy 97 LZ 1886

200 m. rugslag jongens junioren 2 (NJK-limiet 2.31.85)
2.19.03 Laurent Bams 96 ZC Eijsden
2.20.59 Niels Kemperink 96 OZ&PC
2.20.65 Tim Furer 96 Aqua-Novio ´94
2.21.23 Bjorn Scherbeijn 96 Scheldestroom
2.21.39 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV
2.25.64 Mike van der Kraats 96 de Rijn
2.26.45 Thierry Feld 96 ZV Hoorn
2.27.12 Thomas Leeuwis 96 DWK 
2.29.02 Daniël Buijs 96 AZ&PC
2.29.50* Yamiko Steenhoek 96 ZOB'66 

200 m. rugslag jongens junioren 3 (NJK-limiet 2.27.29)
2.10.19 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten
2.15.61 Milan Grünewald 95 TriVia
2.20.08 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
2.20.71 Damon Peperkamp 95 de Dinkel
2.21.24 David Koers 95 ZV Zaltbommel
2.21.45 Levi Hilbolling 95 Stadskanaal
2.21.69 Jens Kobesen 95 Stadskanaal
2.21.72 Chris Bolding 95 Bikkel Hoogeveen
2.22.11 Lucas Greven 95 ZC Valkenburg
2.22.27 Guus van Stiphout 95 Zeester-Meerval

200 m. rugslag jongens junioren 4 (NJK-limiet 2.23.17)
2.14.54 Frank van der Wolff 94 Hoorn
2.14.83 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV 
2.15.22 Willem Kees Roos 94 Orca
2.15.70 Ensger Kotterink 94 Racing Club
2.16.72 Istvan Spaargaren 94 Oceanus
2.18.54 Yorrick Druyven 94 DAW Finenzo
2.19.53 Bob Dalmeijer 94 Luctor et Emergo
2.19.69* Stan Tummers 94 Hellas-Glana
2.20.49 Tom Brouwers 94 RZC
2.21.90 Niels van Basten Batenburg 94 Hellas-Glana

200 m. rugslag jongens jeugd 1 (NK-limiet 2.21.85) 
2.11.50 Ruben Dekker 93 de Dolfijn 
2.11.76 Sven Kardol 93 Z&PV Nuenen
2.15.61* Timo Dinkelberg 93 ZV Vlaardingen 
2.18.11 Marcel Schouten 93 SG Haerlem 04
2.18.45* Bart Arendshorst 93 De Veene
2.21.37 Robin Bos 93 DWK
2.21.63 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
2.22.64 Sebastiaan de Been 93 de Warande
2.23.29* Menno Manning 93 De Dinkel
2.23.44 Wessel van de Maarel 93 De Rijn

200 m. rugslag jongens jeugd 2 (NK-limiet 2.15.18)
2.08.02 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht
2.12.59 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
2.12.66 Joost Groeneveld 92 VZC-E&P
2.13.46 Mitch Notten 92 ZC Valkenburg
2.16.78* Victor Poot 92 Vlaardingen
2.17.45* Bas van Houwelingen 92 de Schelde
2.19.85 Pascal Timmermans 92 RZC
2.22.26* Jeroen Eggeraat 92 De Columbiaan
2.23.30* Menno van den Heuvel 92 Noordwijkerhout
2.24.26* Jory Niemark 92 Hellas-Glana

200 m. rugslag heren senioren 1 (NK-limiet 2.13.51)
2.09.00 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
2.10.34 Jos de Graaf 91 DWK
2.11.55 Rense Loohuis 91 de Dinkel
2.14.37 Erik Hagting 91 DZPC
2.16.76* Fabian Beimin 91 OZ&PC
2.23.53 Thomas Nijenhuis 91 OZ&PC
2.23.74* Robbert Vink 91 Aqua Novio '94
2.24.73* Jelte Schuurmans 91 SG Tritium
2.24.74 Stefan Roovers 91 de Stormvogel
2.26.42* Richard Veerman 91 Ed-Vo

200 m. rugslag heren allemaal (NK-limiet 2.11.37)
1.58.70 Nick Driebergen 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.02.71 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
2.03.55 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
2.07.24 Henk van Niejenhuis 89 de Dolfijn
2.08.02 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht
2.08.08 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
2.10.19 Daniel van der Deen 95 ZC Borger/RTC Drachten
2.10.34 Jos de Graaf 91 DWK
2.11.50 Ruben Dekker 93 de Dolfijn 
2.11.55 Rense Loohuis 91 de Dinkel