background image
 
*

Ranglijst rugslag lange baan 2009

Per 29 november 2009 bijgewerkt op 5 december 2009 16.00 uur
Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com 
Samenstelling Jos van Kuijeren
* = opgenomen met digitale chronometers

Meisjes-Dames
50 m. rugslag meisjes minioren 5 en later
40.09 Ruby Belfor 99 De Columbiaan
40.25 Jade Groeneveld 99 de Biesboschzwemmers
41.19 Naomi Rozema 99 DZ&PC
42.98 Erica Schoenmakers 99 Z&PV Nuenen
43.23 Vivian van de Wolfshaar 99 ZV Kerkdriel
43.67 Katja Kuijlaars 99 MNC Dordrecht
44.21 Anne Smit 99 Eiffel Swimmers PSV
44.48* Nikita van den Ouden 99 Luctor et Emergo 
45.18 Sanne Ditzel 99 Aquapoldro
45.19 Maaike Past 99 Aquapoldro

50 m. rugslag meisjes junioren 1
37.20 Chelsea Merfol 98 De Rijn
38.46 Raiesha Sardar 98 ZC Ooievaar
38.74 Sallie Winkler 98 Rapido '82
39.35 Sanne ten Kate 98 Eiffel Swimmers PSV
39.87 Marloes van der Vlies 98 Luctor et Emergo
39.96 Tamara Brouwers 98 Eiffel Swimmers PSV
40.04* Sterre Mooiweer 98 de Maarkel
40.29 Eva van Ginneken 98 de Vennen
40.30 Chiara van Winsum 98 AZ&PC
40.32 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht

50 m. rugslag meisjes junioren 2
33.88 Denise Schulpen 97 Aquarijn
35.34 Maaike van Veen 97 Dedemsvaart AC
35.71 Danique Scheepers 97 ZPK Budel
35.81 Naomi Janssen 97 ZV Wijchen
36.05 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
36.19 Mirl de Boer 97 DAW-Finenzo
36.24* JoŽlle Geerts 97 Poseidon '56
36.28* Marije Verhofstadt 97 SG Vecht&Rijn
36.37* Belle van Diermen 97 IJZ&PC
36.37* Marije Dinkelberg 97 Vlaardingen

50 m. rugslag meisjes junioren 3
31.40 Esmée Bos 96 DWK
31.91 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
32.11 Marceline de Cloe 96 TRB-RES
32.39* Sabine van den Hoeven 96 de Veene 
32.72* Rosa Veerman 96 WZ&PC
33.79 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
33.92* Julia Brouwers 96 WZ&PC Purmerend
33.93 Jaimy Mous 96 Njord
34.30 Sabine van den Hoeven 96 de Veene
34.36* Jamilla van Veen 96 One Team Swimming 

50 m.rugslag meisjes jeugd 1
31.13 Sylvia Dik 95 TriVia
31.37 Annemarie Worst 95 Octopus
31.67 Michelle de Bruijn 95 TRB-RES
32.29* Mirre Thomas 95 SG Zwemlust/Utrecht
32.78* Lin he Yu 95 Poseidon '56
32.93* Lizzy Janssen 95 Heldense Zwemvereniging
32.98* Maxime Verschuur 95 De Dolfijn 
33.06* LuciŽnne van der Linde 95 ZV Zwartsluis 
33.10 Noortje Timmerman 95 de Dinkel
33.10* Anne Kooijman 95 SG Zwemlust/Utrecht

50 m.rugslag meisjes jeugd 2 
30.65 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
31.28 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan
31.34 Mirthe Lanfermeijer 94 TriVia
31.95* Parand Zarekiani De Dolfijn 
32.13* Claire de Winter 94 GoSwim
32.14 Dané Mulder 94 Aquarijn
32.56 Sharon Gelmers 94 Octopus
33.02 Marjolein Delno 94 de Rijn
33.19 Chantal Grove 94 Oceanus 
33.26* Jaimy Lee Taskin 94 Noordwijkerhout

50 m. rugslag dames senioren 1
29.74 Sharon van Rouwendaal 93 CN Braud St.Louis
30.39 Ashley Verburg 93 Eiffel Swimmers PSV
31.53 Merel van der Ent 93 de Stormvogel
31.78 Judith Stap 93 de Stormvogel
31.82 DaniŽlle Middel 93 Bikkel Hoogeveen
31.92* Rebecca Vroomen 93 Eurode KZC 
31.98 Annelinde Veldman 93 ZPCA
32.15 Kyra Rietveld 93 TriVia
32.33** Kiki Klerks 93 Vlaardingen
32.97 Femke Swier 93 ZV Hoorn

50 m. rugslag dames 1992 
29.45 Kimberley Albers 92 Vlaardingen 
30.37 Miranda Nijenhuis 92 de Columbiaan/E.ON-NZA
31.07* Malissa van der Horst 92 SG Zwemlust/Utrecht 
31.54 Maud van der Meer 92 Eiffel Swimmers PSV
31.58* Marloes Giesselink 92 OZ&PC 
32.19 Chantalle van der Fluit 92 DAW-Finenzo
32.41* Naomi Julicher 92 Wiekslag
32.52* JoŽlle Scheps 92 Van Uden-de Gouwe
32.62 Denise Boereboom 92 Van Vliet Barracuda
32.64 Loes van Ooijen 92 De Rijn

50 m. rugslag dames allemaal  
27.77 Hinkelien Schreuder 84 Eiffel Swimmers PSV
28.78 Ranomi Kromowidjojo 90 Eiffel Swimmers PSV
29.45 Kimberley Albers 92 Vlaardingen 
29.46 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
29.74 Sharon van Rouwendaal 93 CN Braud St.Louis
29.80 Anja van der Hout 90 de Dolfijn
29.88 Femke Heemskerk 87 de Dolfijn/ E.ON-NZA
30.17 MariŽt Koster 83 Bikkel Hoogeveen
30.25 Willemijn Knot 90 De Dolfijn/E.ON-NZA
30.37 Miranda Nijenhuis 92 de Columbiaan/E.ON-NZA

100 m. rugslag meisjes minioren 5 en later
1.21.76 Ruby Belfor 99 de Columbiaan 
1.22.04* Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
1.22.50* Eelke Roman 99 LZ 1886
1.24.66* Manon Aerssens 99 Scheldestroom
1.25.31 Nina Geul 99 Aqua Novio '94
1.27.45* Marieke Tienstra 99 TriVia
1.27.59 Anne Smit 99 Eiffel Swimmers PSV
1.27.59 Naomi Rozema 99 DZ&PC
1.27.66* Laura Stegge 99 de Dinkel
1.28.19 Sophie Schagen 99 de Houtrib

100 m. rugslag meisjes junioren 1
1.15.88* Chelsea Merfol 98 de Rijn
1.15.93* Raiesha Sardar 98 ZC Ooievaar
1.19.29* Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
1.19.64* Daniek Platje 98 de Pinquin
1.20.05* Valerie van Roon 98 D'Elft
1.20.07 Daphne de Wildt 98 Aqua Novio '94
1.20.59* Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn
1.21.03 Lilly de Wit 98 MNC Dordrecht
1.22.27* Michelle Meulenbroek 98 Oceanus
1.22.36* Rosanne Leeuwis 98 DWK

100 m. rugslag meisjes junioren 2  
1.12.43 Maaike van Veen 97 Dedemsvaart-AC 
1.12.84 Denise Schulpen 97 Aquarijn 
1.14.85 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
1.15.53 Naomi Janssen 97 ZV Wijchen
1.15.59 Marre Zandringa 97 Orca
1.15.84 Amy van Blitterswijk 97 BZC Dolfijnen
1.16.05 Claris de Vries 97 DZ&PC
1.16.66 Manon Friskes 97 DWK
1.16.90 Mirl de Boer 95 DAW-Finenzo
1.18.18 Danique Scheepers 97 ZPK Budel

100 m. rugslag meisjes junioren 3 
1.07.01 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
1.08.49 Esmée Bos 96 DWK
1.09.01 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.09.32 Marceline de Cloe 96 TRB-RES
1.09.89 Rosa Veerman 96 WZ&PC  
1.10.36 Julia Brouwers 96 WZ&PC Purmerend
1.11.73* Sabine van den Hoeven 96 de Veene 
1.12.76* Femke Remmits 96 One Team Swimming
1.12.90* Lotte Dalmeijer 96 Luctor et Emergo 
1.13.40 Claudia Rijkhoff 96 ZV Hoorn

100 m. rugslag meisjes jeugd 1 
1.06.37 Annemarie Worst 95 Octopus
1.07.66 Monique van der Struik 95  Stadskanaal
1.07.73 Sylvia Dik 95 TriVia
1.08.90 Michelle de Bruijn 95 TRB-RES
1.10.37 Maxime Verschuur 95 de Dolfijn 
1.11.03 Cynthia van Beusekom 95 TriVia
1.11.08 Carmen Nijenhuis 95 Livo
1.12.04* Noortje Timmerman 95 de Dinkel
1.12.07 Anne Kooijman 95 SG Zwemlust/Utrecht
1.12.54* Rachelle Visser 95 AZ&PC

100 m. rugslag meisjes jeugd 2 
1.05.66 Kira Toussaint 94 E.ON-NZA
1.07.56 Mirthe Lanfermeijer 94 Trivia 
1.08.86 Marjolein Delno 94 de Rijn
1.09.15 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan/E.ON-NZA
1.09.40 Merle Verkijk 94 Van Uden de Gouwe
1.10.07 Dané Mulder 94 Aquarijn
1.10.11* Dian Kortleve 94 Wiekslag
1.10.29 Claire de Winter 94 GoSwim
1.10.33 Sharon Gelmers 94 Octopus
1.10.48 Michelle Verouden 94 Eiffel Swimmers PSV

100 m. rugslag dames senioren 1
1.02.02 Sharon van Rouwendaal 93 Valkenburg
1.05.97 Ashley Verburg 93 Eiffel Swimmers PSV
1.06.42 Judith Stap 93 de Stormvogel
1.06.47 DaniŽlle Middel 93 Bikkel Hoogeveen 
1.08.28 Andrea Kneppers 93 ZV Hoorn
1.08.96 Kiki Klerks 93 Vlaardingen
1.09.24 Kyra Rietveld 93 Trivia 
1.09.46 Merel van der Ent 93 de Stormvogel
1.10.10 Lodi Broeder 93 de Gelenberg
1.10.32 Manon Minneboo 93 de Stormvogel

100 m. rugslag dames 1992
1.03.21 Kimberley Albers 92 Vlaardingen
1.04.67 Miranda Nijenhuis 92 de Columbiaan/E.ON-NZA
1.07.70 Malissa van der Horst 92 SG Zwemlust/Utrecht 
1.08.71 JoŽlle Scheps 92 Van Uden de Gouwe
1.09.18* Denise Boereboom 92 Van Vliet Barracuda
1.10.19 MariŽl Borgerink 92 de Dinkel
1.10.59 Maud van der Meer 92 Zeester-Meerval
1.10.72* Naomi Julicher 92 Wiekslag
1.11.80* Yvon Versteeg 92 de Veene
1.12.12 Desirée Emmen 92 de Vennen

100 m rugslag dames allemaal 
1.01.28 Femke Heemskerk 87 de Dolfijn/ E.ON-NZA
1.02.02 Sharon van Rouwendaal 93 CN Braud St.Louis
1.02.76 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
1.03.21 Kimberley Albers 92 Vlaardingen
1.03.79 MariŽt Koster 83 Bikkel Hoogeveen 
1.04.67 Miranda Nijenhuis 92 de Columbiaan/E.ON-NZA
1.04.89 Rieneke Terink 84 AZ&PC
1.04.98 Anja van der Hout 90 de Dolfijn
1.05.66 Kira Toussaint 94 E.ON-NZA
1.05.97 Ashley Verburg 93 Eiffel Swimmers PSV

200 m. rugslag meisjes junioren 2
2.34.01 Maaike van Veen 97 Dedemsvaart-AC 
2.39.12 Denise Schulpen 97 Aquarijn
2.41.70 Esmée Six 97 Eiffel Swimmers PSV
2.41.79 Claris de Vries 97 DZ&PC
2.42.26 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
2.42.30 Naomi Janssen 97 ZV Wijchen
2.43.27* Marre Zandringa 97 Orca
2.46.81 Amy van Blitterswijk 97 BZC Dolfijnen
2.47.18 Mirl de Boer 97 DAW-Finenzo 
2.47.41 Angelique van Vark 97 Van Uden de Gouwe

200 m. rugslag meisjes junioren 3
2.24.35 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.25.35 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
2.28.00 Esmée Bos 96 DWK
2.30.21 Marceline de Cloe 96 TRB-RES
2.31.68 Julia Brouwers 96 WZ&PC Purmerend
2.33.18 Rosa Veerman 96 WZ&PC Purmerend
2.35.73 Sabine  van den Hoeven 96 De Veene
2.36.50 Lotte Dalmeijer 96 Luctor et Emergo
2.37.43 Elisabeth Rivard 96 WVZ
2.37.91* Claudia Rijkhoff 96 ZV Hoorn

200 m. rugslag meisjes jeugd 1
2.22.08 Annemarie Worst 95 Octopus
2.23.89 Monique van der Struik 95 Stadskanaal 
2.30.87 Michelle de Bruijn 95 TRB-RES
2.32.14 Sylvia Dik 95 TriVia
2.33.66 Carmen Nijenhuis 95 Livo
2.34.33 Cynthia van Beusekom 95 TriVia
2.35.75 Femke Leenstra 95 Orca
2.35.87* Anne Kooijman 95 SG Zwemlust/Utrecht
2.36.16 Maartje de Wit 95 Westland Dijkglas
2.36.60* Lin he Yu 95 Poseidon '56

200 m. rugslag jeugd 2
2.21.66 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.27.09 Dané Mulder 94 Aquarijn
2.28.61 Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen
2.29.07 Michelle Verouden 94 Eiffel Swimmers PSV
2.29.20 Merle Verkijk 94 Van Uden de Gouwe
2.30.30* Dian Kortleve 94 Wiekslag
2.30.98 Marjolein Delno 94 de Rijn
2.31.41 Mirthe Lanfermeijer 94 TriVia
2.31.73 Jaimy Lee Taskin 94 Noordwijkerhout
2.31.79* Claire de Winter 94 GoSwim 

200 m. rugslag senioren 1
2.13.33 Sharon van Rouwendaal 93 CN Braud St.Louis
2.22.08 Judith Stap 93 de Stormvogel
2.23.39 DaniŽlle Middel 93 Bikkel Hoogeveen 
2.25.35* Andrea Kneppers 93 ZV Hoorn
2.27.77 Leonie van Noort 93 de Zijl-LGB
2.28.66 Kiki Klerks 93 Vlaardingen
2.31.09 Milou Julicher 93 Wiekslag
2.31.15* Rebecca Vroomen 93 Eurode KZC
2.31.49 Kris Siegers 93 Zoetermeer
2.33.58 Lodi Broeder 93 de Gelenberg

200 m. rugslag dames 1992
2.17.19 Kimberley Albers 92 Vlaardingen
2.20.28 Miranda Nijenhuis 92 E.ON-NZA
2.26.92 Malissa van der Horst 92 SG Zwemlust/Utrecht
2.29.98* Naomi Julicher 92 Wiekslag
2.30.14 Inge Arts 92 Zeester-Meerval
2.30.65 MariŽl Borgerink 92 de Dinkel
2.32.48 Marloes Giesselink OZ&PC Oldenzaal
2.33.62 Sharon van der Leest 92 WZ&PC
2.33.82 Desirée Emmen 92 de Vennen
2.33.84* Sharon van der Leest 92 WZ&PC Purmerend 

200 m. rugslag dames allemaal 
2.13.33 Sharon van Rouwendaal 93 CN Braud St.Louis
2.13.40 Femke Heemskerk 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.14.36 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
2.16.88 MariŽt Koster 83 Bikkel Hoogeveen
2.17.19 Kimberley Albers 92 Vlaardingen
2.20.28 Miranda Nijenhuis 92 de Columbiaan/E.ON-NZA
2.21.22 Evy Witlox 88 E.ON-NZA
2.21.42* Rieneke Terink 84 AZ&PC
2.21.66 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.22.08 Judith Stap 93 de Stormvogel
2.22.08 Annemarie Worst 95 Octopus

Jongens-Heren
50 m. rugslag jongens minioren 5 en later
39.33 Jens Krijgsman 99 de Lansingh
40.40 Ruben Griffioen 99 Oceanus
41.03 Toine Willigers 99 ZC Eijsden
41.10 Jacob de Roos 99 DZ&PC
41.88 Antoine Habeck 99 Aqua Novio ī94
42.87 Sam Haring 99 ZV Hoorn
42.91 Thijs van Wieringen 99 De Columbiaan
43.67 Niek Heethaar 99 Aquapoldro
43.70 Joko Vievermans 99 Eiffel Swimmers PSV
44.96 Melvin van Nassau 99 MNC Dordrecht

50 m. rugslag jongens minioren 6
37.82 Floris Kotterink 98 WVZ
38.67 Loed Jacobs 98 DZT '62
40.10 Jelle de Wind 98 Z&PV Nuenen
40.64 Martijn de Leeuw 98 Rapido '82
40.72 Jelmer Lankhorst 98 WVZ
40.82 Ramůn Pleijers 98 Dommelbaarzen
41.08 Joey Papaioannou 98 Aqua Novio ī94
41.38 Elwin van Gerwen 98 Njord
41.80 Simon de Groot 98 Rapido '82
42.28 Stefan van de Wijdeven 98 Njord

50 m. rugslag jongens junioren 1
36.33 Philip van Moll 97 Luctor et Emergo
37.75 Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
37.92 Robin Lefeu 97 de Warande
37.95 Floris van Mierlo 97 Eiffel Swimmers PSV
38.32 Daniel van Dijk 97 SG Tritium
38.37 Roy van der Woude 97 Rapido '82
39.34 Jonathan Davidse 97 de Stormvogel
39.36 Krijn de Kievit 97 WVZ
39.62 Ruben Schellekens 97 TRB-RES
39.78 Wouter Stap 97 de Stormvogel

50 m. rugslag jongens junioren 2
31.81 Niels Kemperink 96 OZ&PC
32.56 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV
32.97* Yamiko Steenhoek 96 de Zeehond '73
33.18* Twan Boot 96 AZ&PC
33.47 Thierry Feld 96 ZV Hoorn
33.57 Kaspur van der Lem 96 Kon. AZ 1870
33.64* Bjorn Scherbeijn 96 Scheldestroom
33.73* Rick Theijn 96 ZC Zeist
33.94 Mike van de Kraats 96 de Rijn
33.99 Laurent Bams 96 ZC Eijsden

50 m. rugslag jongens junioren 3
29.48 Daniel van der Deen 95 Borger
31.25* Mike Bravenboer 95 Poseidon '56
31.44 Milan GrŁnewald 95 TriVia
31.45* Jeffrey Buddenberg 95 de Zeehond '73
31.69 Floris Polman 95 Dedemsvaart-AC 
31.86* Dave Heshof 95 WZ&PC Purmerend 
32.28 Levi Hilbolling 95 Stadskanaal
32.31 Jens Kobesen 95 Stadskanaal
32.32 Jeffrey Reijnders 95 Oceanus
32.65 John Smit 95 Poseidon '56

50 m. rugslag jongens junioren 4
29.39 Ensger Kotterink 94 WVZ
29.52* Yorrick Druyven 94 DAW-Finenzo 
29.60 Marciano Lynch 94 WVZ
29.76* Robert Ligtenberg 94 het Ravijn 
29.93* Jesse Puts 94 SG Zwemlust/Utrecht
30.36 Bob Dalmeijer 94 Luctor et Emergo
30.51 Istvan Spaargaren 94 Oceanus
30.53 Frank van der Wolff 94 ZV Hoorn
30.96 Willem Kees Roos 94 Orca
30.99* Mike ter Horst 94 NVA/HHC 

50 m. rugslag jongens jeugd 1
28.64 Sven Kardol 93 Z&PV Nuenen
29.00 Ruben Dekker 93 de Dolfijn
29.18* Timo Dinkelberg 93 Vlaardingen
29.65 Jonathan Cassuto 93 de Columbiaan
29.82* Bart Arendshorst 93 de Veene
29.84 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
29.87 Mart Hendriks 93 SG Tritium
29.90 Sam van de Schootbrugge 93 Eiffel Swimmers PSV
30.13* Lars Sieval 93 LZ 1886
30.13* Menno Manning 93 de Dinkel 

50 m. rugslag jongens jeugd 2 
27.53 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht
28.01 Mark Costeris 92 de Schotejil
27.93 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
28.58 Mike Marissen 92 AZ&PC
28.98* Joost Groeneveld 92 VZC E&P
29.05 Pascal Timmermans 92 RZC
29.18* Alwin Hillebrink 92 MNC Dordrecht
29.82* Jeffrey Appel 92 WZ&PC Purmerend 
30.19* Jeroen Eggeraat 92 de Columbiaan
30.33* Jeroen Feijs 92 ZC Valkenburg

50 m. rugslag heren senioren 1 
26.96 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
27.84 Jos de Graaf 91 DWK
28.30 Tim van Deutekom 91 DWK
29.04* Rense Loohuis 91 de Dinkel
29.23* Fabian Beimin 91 OZ&PC 
29.28 Oscar Sondermeijer 91 de Columbiaan
29.73 Erik Hagting 91 NOVA
29.81 Gerben Fiere 91 de Warande
30.01 Robert Klinkhamer 91 Bikkel Hoogeveen
30.02 Roy Awater 91 RZC

50 m. rugslag heren 1990
25.88 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
27.09 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
28.65 Aljan Tempel 90 Dedemsvaart AC
29.18 Joeri van Wallenburg 90 Luctor et Emergo
29.38 Theo Beglinger 90 Oceanus
29.86 Tom Lommers 90 WZV
30.03 Jelmer Meijer 90 HZ&PC Heerenveen
30.04 Olaf Achterberg 90 DWK
30.25 Matthijs Dekker 90 de Dolfijn
31.04 Lars van der Heijden 90 Eiffel Swimmers PSV

50 m. rugslag heren allemaal 
25.08 Nick Driebergen 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
25.88 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
26.54 Jan Kersten 86 de Columbiaan
26.96 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
27.09 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
27.23 Mitja Zastrow 77 SG Essen
27.53 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht
27.57 Merijn Ellenkamp 85 DWK
27.84 Robert Yallop 89 AZ&PC
27.84 Jos de Graaf 91 DWK

100 m. rugslag jongens minioren 5 en later
1.19.99* Nyls Korstanje 99 Aqua Novio '94
1.20.95* Justus Ykema 99 VZC E&P
1.21.91 Ruben Griffioen 99 Oceanus
1.22.31 Jens Krijgsman 99 de Lansingh
1.22.62* Toine Willigers 99 ZC Eijsden
1.23.36* Thijs van Wieringen 99 de Columbiaan
1.24.13 Jacob de Roos 99 DZ&PC
1.25.65* Bas Martelhoff 99 het Y
1.25.89 Antoine Habeck 99 Aqua Novio ī94
1.26.45* Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers

100 m. rugslag jongens minioren 5
1.15.13* Tom Laarhuis 98 de Dinkel Denekamp
1.17.67 Frank Roovers 98 de Houtrib
1.21.78 Loed Jacobs 98 DZT '62
1.21.92* Floris Kotterink 98 WVZ
1.24.24* Vincent Jacobs 98 NIMO
1.24.73 Joey Papaioannou 98 Aqua Novio ī94
1.24.77* Remco van Velzen 98 de Zeehond '73
1.24.77* Gauke Eilander 98 Bikkel Hoogeveen
1.24.95 Jelle de Wind 98 Z&PV Nuenen
1.24.99* Sook Willemsen 98 DWK

100 m. rugslag jongens junioren 1
1.15.62* Michael Tonsbeek 97 de Dolfijn
1.15.83 Philip van Moll 97 Luctor et Emergo
1.17.54* Max Hermans 97 HZPC Horst
1.17.98* Ryan Beugels 97 de Spatters
1.19.10* Maurice van der Ploeg 97 de Kikker
1.19.53* Jeroen de Croock 97 ZC Valkenburg
1.20.31 Jeroen van der Beek 97 ZVV
1.20.36 Wouter Stap 97 de Stormvogel
1.20.54* Peter Rothengatter 97 Aqua Novio '94
1.20.78* Jorn Steenbergen 97 DZ&PC

100 m. rugslag jongens junioren 2 
1.06.80 Niels Kemperink 96 OZ&PC 
1.08.73 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV 
1.10.38 Laurent Bams 96 ZC Eijsden
1.10.40 Bjorn Scherbeijn 96 Scheldestroom
1.11.06 Erik van Lopik 96 PCG
1.11.26 Tim Furer 96 Aqua Novio '94
1.12.12 Mike van de Kraats 96 de Rijn
1.12.57 Rick Theijn 96 ZC Zeist
1.12.72 Yoran Klos 96 de Dinkel
1.12.93 Yamiko Steenhoek 96 ZOB '66

100 m. rugslag jongens junioren 3
1.04.48 Milan GrŁnewald 95 Trivia 
1.05.47 Daniel van der Deen 95 ZC Borger
1.05.66 Dave Heshof 95 WZ&PC Purmerend
1.05.89 Floris Polman 96 Dedemsvaart AC
1.06.52* Mike Bravenboer 95 Podeidon ī56
1.06.57 John Smit 95 Poseidon '56
1.06.77 Levi Hilbolling 95 Nova 
1.07.01 Jens Kobesen 95 Stadskanaal
1.07.41 David Koers 95 Zaltbommel
1.08.05 Chris Bolding 95 Bikkel Hoogeveen
1.08.05* Jeffrey Buddenberg 95 de Zeehond '73

100 m. rugslag jongens junioren 4
1.01.86 Bob Dalmeijer 94 Luctor et Emergo
1.02.86 Willem Kees Roos 94 Orca 
1.03.02 Marciano Lynch 94 WVZ
1.03.65 Ensger Kotterink 94 WVZ
1.03.69 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV
1.04.43 Yorrick Druyven 94 DAW Finenzo
1.04.71 Istvan Spaargaren 94 Oceanus
1.04.76 Frank van der Wolff 94 Hoorn 
1.05.16* Robert Ligtenberg 94 Het Ravijn
1.05.46 Jurgen Peltzer 94 Valkenburg

100 m. rugslag jongens jeugd 1
1.01.03 Sven Kardol 93 Nuenen
1.01.87 Ruben Dekker 93 SG Zaanstad
1.02.32 Sam van de Schootbrugge 93 Eiffel Swimmers PSV
1.02.37 Timo Dinkelberg 93 Vlaardingen
1.02.72 Philippe Rivard 93 WVZ 
1.03.52 Jonathan Cassuto 93 de Columbiaan
1.04.38 Wessel van der Maarel 93 de Rijn
1.04.50 Sven Alkema 93 Orca
1.04.61 Bart Arendshorst 93 de Veene 
1.04.61 Dion Dreesens 93 SG Noord Limburg

100 m. rugslag jongens jeugd 2
0.59.04 Sverre Eschweiler 92 MSV Zeemacht
0.59.20 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
1.01.32* Mark Costeris 92 de Schotejil
1.01.86 Pascal Timmermans 92 RZC
1.02.14 Mitch Notten 92 ZC Valkenburg
1.02.45* Jeroen Feijs 92 ZC Valkenburg
1.02.98 Dennis Cramer 92 Appingedam
1.03.11 Dennis Eliveld 92 DAW Finenzo
1.03.93 Victor Poot 92 Vlaardingen
1.03.99* Jeroen Eggeraat 92 de Columbiaan

100 m. rugslag heren senioren 1
0.58.52 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
0.58.99 Jos de Graaf 91 DWK
1.01.76 Erik Hagting 91 Nova  
1.01.98 Rense Loohuis 91 de Dinkel 
1.02.63 Aziz Nosairi 91 SG Zwemlust/Utrecht
1.03.76* Fabian Beimin 91 OZ&PC 
1.04.09 Tim van Deutekom 91 DWK
1.04.13 Gerben Fiere 91 de Warande
1.04.24 Nick Hessing 91 de Dolfijn
1.04.43 Vincent van Iperen 91 Orca

100 m. rugslag heren 2000
0.55.90 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
0.57.33 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
1.01.05 Felix Broekhuizen 90 DWK/E.ON-NZA
1.01.99 Theo Beglinger 90 Oceanus
1.02.94 Jelmer Meijer 90 HZ&PC Heerenveen 
1.03.28 Daan Ratering 90 Livo
1.03.44 Sebas van Lith 90 Aqua Novio '94
1.04.47 Olaf Achterberg 90 DWK
1.05.26 Matthijs Dekker 90 de Dolfijn 
1.05.79 Emile Manni 90 Octopus

100 m. rugslag heren allemaal 
53.78 Nick Driebergen 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
55.90 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
57.33 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
58.52 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
58.99 Jos de Graaf 91 DWK  
59.03 Henk van Niejenhuis 89 de Dolfijn
59.04 Sverre Eschweiler 92 MSV Zeemacht
59.20 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
59.85 Joran Barends 85 AZ&PC
1.00.08 Robert Yallop 89 AZ&PC

200 m. rugslag jongens minioren 6
2.48.04* Tom Laarhuis 98 de Dinkel Denekamp 

200 m. rugslag jongens junioren 1
2.51.64 Krijn de Kievit 97 WVZ
2.55.90 Philip van Moll 97 Luctor et Emergo
2.59.70* Luuk Hendriksen 97 de Dinkel Denekamp

200 m. rugslag jongens junioren 2
2.24.31 Niels Kemperink 96 OZ&PC
2.24.39 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV
2.28.04 Laurent Bams 96 ZC Eijsden
2.31.27 Tim Furer 96 Aqua Novio '94
2.34.17 Lars Haarsma 96 ZV Hoorn
2.34.63 Twan Boot 96 AZ&PC
2.34.87 Bjorn Scherbeijn 96 Scheldestroom
2.35.62 Mike van der Kraats 96 de Rijn
2.36.08 Yamiko Steenhoek 92 ZOB '66
2.36.11 Thierry Feld 96 ZV Hoorn

200 m. rugslag jongens junioren 3
2.19.76 Daniel van der Deen 95 ZC Borger
2.21.48 Milan GrŁnewald 95 TriVia
2.23.54 Floris Polman 95 Dedemsvaart-AC 
2.25.02* Max de Voogt 95 One Team Swimming 
2.25.19* Mike Bravenboer 95 Poseidon'56
2.25.34 Damon Peperkamp 95 de Dinkel
2.26.23 Lucas Greven 95 ZC Valkenburg
2.26.27 Dave Heshof 95 WZ&PC Purmerend
2.27.30 David Koers 95 ZV Zaltbommel
2.27.50 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV

200 m. rugslag jongens junioren 4
2.15.10 Willem Kees Roos 94 Orca
2.16.45 Frank van der Wolff 94 Hoorn
2.17.85 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV
2.21.12 Istvan Spaargaren 94 Oceanus
2.21.48 Ensger Kotterink WVZ
2.22.03 Marciano Lynch 94 WVZ
2.22.65* Yorrick Druyven 94 DAW Finenzo
2.22.73 Bob Dalmeijer 94 Luctor et Emergo
2.23.29* Niels van Basten Batenburg 94 Hellas-Glana
2.24.58* Jordy Vroomen 94 Eurode KZC

200 m. rugslag jongens jeugd 1
2.07.68 Sam van de Schootbrugge 93 Eiffel Swimmers PSV
2.14.31 Sven Kardol 93 Z&PV Nuenen
2.14.85 Timo Dinkelberg 93 ZV Vlaardingen
2.15.70 Philippe Rivard 93 WVZ
2.16.13 Ruben Dekker 93 de Dolfijn 
2.18.65 Wessel van der Maarel 93 de Rijn
2.19.24 Jonathan Cassuto 93 de Columbiaan
2.19.82 Marcel Schouten 93 Rapido '82
2.22.05* Lars Sieval 93 LZ 1886
2.22.07 Bart Arendshorst 93 De Veene

200 m. rugslag jongens jeugd 2
2.08.30 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
2.09.71 Mike Marissen 92 AZ&PC
2.13.80 Sverre Eschweiler 92 Zeemacht
2.13.99* Mitch Notten 92 ZC Valkenburg
2.16.72 Joost Groeneveld 92 VZC-E&P
2.16.91 Dennis Cramer 92 Appingedam
2.17.77 Jeroen Feijs 92 ZC Valkenburg
2.18.29* Victor Poot 92 Vlaardingen
2.19.19 Dennis Eliveld 92 DAW-Finenzo
2.20.18* Jelmar Kluiwstra 92 LZ 1886

200 m. rugslag heren senioren 1
2.09.92 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
2.11.11 Jos de Graaf 91 DWK 
2.12.66 Rense Loohuis 91 de Dinkel
2.13.05 Erik Hagting 91 NOVA
2.17.36 Aziz Nosairi 91 SG Zwemlust/Utrecht
2.20.97 Roy Awater 91 RZC
2.22.19 Hans Peter Hartog 91 DAW Finenzo
2.22.26* Joeri, Scheidt 91 VZC-E&P
2.22.46* Dean Coert 91 ZC Valkenburg
2.22.57 Oscar Sondermeijer 91 de Columbiaan

200 m. rugslag heren 1990
2.03.13 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
2.10.53 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
2.13.90 Theo Beglinger 90 Oceanus
2.14.04 Jelmer Meijer 90 HZ&PC Heerenveen
2.15.08 Wouter Houtman 90 Eiffel Swimmers PSV
2.15.86 Daan Ratering 90 Livo
2.16.46 Loek Herberts 90 Zeester-Meerval
2.17.04 Sebas van Lith 90 Aqua Novio '94
2.23.84* Matthijs Dekker 90 de Dolfijn 
2.24.70 Emile Manni 90 Octopus

200 m. rugslag heren allemaal 
1.56.85 Nick Driebergen 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.03.13 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
2.07.00 Sebastiaan Verschuren 88 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.07.68 Sam van de Schootbrugge 93 Eiffel Swimmers PSV
2.08.30 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
2.08.59 Henk van Niejenhuis 89 de Dolfijn
2.09.71 Mike Marissen 92 AZ&PC
2.09.92 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
2.10.53 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
2.11.11 Jos de Graaf 91 DWK