background image
 
*

Ranglijst vrije slag korte baan 2005

Per 31 december 2005, bijgewerkt op 26 januari 2006 13.20 uur 

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com 

Samenstelling Aton Demuth & Jos van Kuijeren
x = gezwommen op een 50 meter baan
* = opgenomen met digitale chronometers

Meisjes/Dames
50 m.vrije slag meisjes minioren 4
0.33.74* Fanne van Eldik 96 ZVW '74

50 m.vrije slag meisjes minioren 5
0.30.54* Lin he Yu 95 Poseidon '56
0.32.10* Rachelle Visser 95 De Haaien
0.33.08* Marjolein van de Meiracker 95 de Kempvis
0.33.17* Anouk Limburg 95 SG Noordkop-Zeemacht
0.33.69* Liset Jansen 95 De Columbiaan
0.33.69* Karin Groen 95 GZVW
0.34.14* Elizabeth Muthert 95 Stadskanaal
0.34.18* Sofie Salimbeni 95 Eemsrobben
0.34.49* Nathalja Pragt 95 Stadskanaal
0.35.39* Janine Verhaegh 95 HZPC Horst

50 m. vrije slag meisjes minioren 6:   
0.29.64* Rianne Weijburg 94 De Zwoer
0.29.86* Cleo Denise Bol 94 WZ&PC
0.30.40* Lisa Boers 94 SG Noordkop-Zeemacht
0.30.73* Eefje Subroto 94 WVZ
0.30.75* Sharon Gelmers 94 Octopus
0.30.82* Christel Vinke 94 ZV Zwartsluis 
0.31.04* Lonne Dijkhuis 94 De Dinkel Denekamp
0.31.16* Melissa Koelewijn 94 Poseidon '56
0.31.27* Iris Riezebos 94 Deltasteur
0.31.38* Iris van den Heuvel 94 De Kempvis

50 m. vrije slag meisjes junioren 1:  (NK-limiet:  0.30.20) 
0.28.75* Andrea Kneppers 93 Hoorn-Aurik
0.28.90* Melanie van Gemert 93 de Schotejil
0.29.97* Milou Julicher 93 Wiekslag
0.29.42* Chantal Senden 93 ZEPS
0.29.49* Renske de Groot 93 't Tolhekke
0.29.61* Shelley de Boer 93 SG Zaanstad
0.29.73* Danielle van der Veer 93 PSV
0.29.77 Danique Olof 93 Hoorn-Aurik
0.29.82* Tamara Boeff 93 De Columbiaan
0.30.00x* Ela Hutten 93 MNC Dordrecht
0.30.05 Judith Stap 93 De Stormvogel
0.30.07* Danica Koedoet 93 de Schoteji

50 m. vrije slag meisjes junioren 2: (NK-limiet:  0.29.40)  
0.27.60 Maud van der Meer 92 Zeester-Meerval 
0.28.09 Roxanne Linders 92 Zeester-Meerval
0.28.42 Aukje Jenster 92 Hoogeveen
0.28.62* Lotte Goosen 92 DIO
0.28.78* Yvon Versteeg 92 De Veene
0.28.83* Kimberley Albers 92 LAC
0.28.97* Miranda Nijenhuis 92 De Columbiaan
0.29.19* Mellany Doldersum 92 Hoogeveen
0.29.31* Melissa van der Sluys 92 Kerkdriel
0.29.28* AngŤl Koenen 92 HZPC Horst

50 m. vrije slag meisjes jeugd 1: (NK-limiet: 0.28.30)  
0.26.61 Karen van der.Wal 91 De Lansingh 
0.26.80 Eline Boers 91 De Columbiaan
0.27.18 Charlotte Mol 91 Hoogeveen 
0.27.58* Nadine Straten 91 De Columbiaan 
0.27.86 Idoia Hidalgo 91 PSV 
0.27.89* Tessa Brouwer 91 Alliance DH 
0.27.98 Elise Bouwens 91 RZC
0.28.16* Kelly de Jong 91 De Dolfijn
0.28.19 Kelly ter Doest 91 De Dolfijn
0.28.28* Judith van Meijel 91 HZPC Horst

50 m. vrije slag meisjes jeugd 2: (NK-limiet: 0.28.30) 
0.25.34 Ranomi Kromowidjojo 90 TriVia 
0.27.11 Anja van de Hout 90 ZC Ooievaar
0.27.16 Marloes Nieberg 90 Aquarijn 
0.27.24* Willemijn Knot 90 Ritola 
0.27.68* Ziarah Janssen 90 BZV
0.27.77* Josje van Houwelingen 90 De Schelde 
0.27.84* Simone Hendrikse 90 PSV
0.27.89 Ilse Kraayeveld 90 De Granaet
0.28.01* Linda Weekers 90 PSV
0.28.08* Silke Oude Weernink 90 De Dinkel Denekamp
0.28.09 Elke Vens 90 De Dolfijn

50 m. vrije slag meisjes senioren 1: (NK-limiet: 0.27.00) 
0.26.24 Annelies Pol 89 Zignea
0.26.86 Esther de Boer 89 DZ&PC
0.27.05* Elinore de Jong 89 De Otters het Gooi 
0.27.35 Linda Koort 89 TriVia 
0.27.06* Anne Boomars 89 OZ&PC
0.27.86* Marcia Gaszpers 89 SG SC Ooievaar
0.27.84* Elise van der Wal 89 De Lansingh
0.28.04* Bianca Kossen 89 Aquarius 
0.28.14* Rosalie Torensma 89 Wijchen 
0.28.23* Monique van Vliet 89 DZ&PC
0.28.26* Bernadette Bol 89 Daw Finenzo

50 m. vrije slag dames all-in: (NK-limiet:  0.27.00)
0.24.07 Marleen Veldhuis 79 De Whee 
0.24.38 Hinkelien Schreuder 84 PSV 
0.24.84 Inge Dekker 85 De Kempvis 
0.25.32x Chantal Groot 82 XLence Swimteam
0.25.34 Ranomi Kromowidjojo 90 TriVia 
0.25.48 Annabel Kosten 77 AZ&PC
0.25.50 Saskia de Jonge 86 't Tolhekke
0.25.91 MariŽlle Janssen 82 DWK-XCESS
0.26.16 Barabara van Rhijn 81 DWK-XCESS
0.26.17 Femke Heemskerk 87 De Zijl/LGB
0.26.17 Rieneke Schinkel 83 XLence Swimteam
0.26.17 Saskia van der Wielen, 84 Zwemlust/den Hommel

100 m. vrije slag meisjes minioren 4:  
1.16.82* Fanne van Eldik 96 ZVW '74
1.16.96* Renate Hemmes 96 Bubble
1.17.99* Esmee Vermeulen 96 SG Zaanstad 

100 m. vrije slag meisjes minioren 5:  
1.06.82* Lin he Yu 95 Poseidon'56 
1.09.18* Rachelle Visser 95 De Haaien
1.11.86* Macy Oortwijn 95 Aquapoldro 
1.12.15* Annemarie Worst 95 Noord Veluwe 
1.12.87* I.Hamelink 95 SC Salland 
1.12.93* Sofie Salimbeni 95 Eemsrobben 
1.13.29* Cecily Sadowski 95 Aquapoldro 
1.13.97* Liset Jansen 95 De Zijl/LGB
1.14.13* Elisabeth Muthert 95 Stadskanaal
1.14.30* Marjolein van de Meiracker 95 De Kempvis

100 m. vrije slag meisjes minioren 6:
1.04.99* Rianne Weijburg 94 De Zwoer 
1.05.59* Lisa Boers 94 Noordkop Zeemacht 
1.06.33* Merle Verkijk 94 WVZ 
1.06.65* Iris van den Heuvel 94 De Kempvis 
1.07.51* Cleo Denise Bol 94 WZ&PC
1.07.66* Sharon Gelmers 94 Octopus 
1.07.87* Sahar Hamam 94 DZT'62
1.07.89* Iris Riezebos 94 Deltasteur
1.08.02* Eefje Subroto 94 WVZ
1.08.05* Karlijn Kolkman 94 ZVW '74

100 m. vrije slag meisjes junioren 1: (NK-limiet: 1.07.70) 
1.02.28* Andrea Kneppers 93 Hoorn-Aurik 
1.03.15* DaniŽlle v.d.Veer 93 PSV 
1.03.62* Judith Stap 93 Stormvogel 
1.03.95* Ela Hutten 93 MNC 
1.04.12* Renske de Groot 93 't Tolhekke
1.05.21* Tamara Boeff 93 De Columbiaan 
1.05.64* Danique Olof 93 Hoorn-Aurik 
1.05.66* Kiki Klerks 93 De Devel
1.05.70* Iris Erpelinck 93 De Honte
1.05.81* Marcha Admiraal 93 Biesboschzwemmers

100 m. vrije slag meisjes junioren 2: (NK-limiet: 1.05.10)  
0.59.64* Roxanne Linders 92 Zeester-Meerval 
1.01.63 Maud van der Meer 92 Zeester-Meerval 
1.01.80* Miranda Nijenhuis 92 De Columbiaan 
1.02.69* Marieke Nijhuis 92 OZ&PC
1.02.88* Lotte Goossen 92 DIO
1.02.89* Yvon Versteeg 92 De Veene 
1.03.71 MariŽl Borgerink 92 De Dinkel Denekamp
1.03.83* Nynke van der Steur 92 ESCA
1.03.92 Melissa van der Sluys 92 Kerkdriel 
1.03.94 Aukje Jenster 92 Hoogeveen     

100 m. vrije slag meisjes jeugd 1: (NK-limiet: 1.03.60)
0.58.47 Nadine Straten 91 De Dolfijn 
0.59.00 Charlotte Mol 91 Hoogeveen 
0.59.64* Tessa Brouwer 91 SG Zaanstad 
0.59.92* Eline Boers 91 De Columbiaan
1.00.20 Karen van der Wal 91 De Lansingh 
1.00.90* Elise Bouwens 91 RZC
1.01.11* Kelly ter Doest 91 De Whee 
1.01.23* Lisa Dreesens 91 SG Noord-Limburg
1.01.87 Idoia Hidalgo 91 PSV 
1.01.88* Judith van Meijel 91 HZPC Horst 

100 m. vrije slag meisjes jeugd 2: (NK-limiet: 1.02.10)
0.55.61 Ranomi Kromowidjojo 90 TriVia
0.59.28 Marloes Nieberg 90 Zwemlust/den Hommel 
0.59.40* Willemijn Knot 90 Ritola 
0.59.68* Anja van de Hout 90 ZC Ooievaar 
1.00.11* Lieke Verouden 90 PSV 
1.00.13* Josje van Houwelingen 90 De Schelde 
1.00.14 Linda Weekers 90 PSV
1.00.58* Silke OudeWeernink 90 Arke Dinkel 
1.00.70 Ilse Kraayeveld 90 De Granaet
1.01.03* Simone Hendrikse 90 PSV

100 m. vrije slag meisjes senioren 1: (NK-limiet: 0.59.10)
0.57.20 Anne Boomars 89 OZ&PC 
0.57.61 Esther de Boer 89 DZ&PC 
0.58.39* Annelies Pol 89 Zignea 
1.00.15* Marlynn Vermeer 89 De Kempvis
1.00.33* Marcia Gaspersz 89 ZC Ooievaar 
1.00.71* Natalie van der Hoeven 89 De Kempvis
1.00.78* Elinore de Jong 89 De Otters het Gooi 
1.00.86* Rosalie Torensma 89 Wijchen
1.01.18* Monique van Vliet 89 DZ&PC 
1.01.22* Marjolein Post 89 Aquarijn

100 m. vrije slag dames all-in: (NK-limiet: 0.59.10) 
0.52.84 Marleen Veldhuis 79 XLence Swimteam
0.53.89 Inge Dekker 85 De Kempvis 
0.54.39 Hinkelien Schreuder 84 PSV/NZE
0.55.01 Chantal Groot 82 XLence Swimteam
0.55.23 Femke Heemskerk 87 De Zijl/LGB 
0.55.61 Ranomi Kromowidjojo 90 TriVia
0.55.62 Haike van Stralen 83 De Kempvis 
0.56.23 Linda Bank 86 De Dolfijn/TZA
0.56.46 Melanie ten Brink 81 XLence Swimteam
0.56.51 Saskia de Jonge 86 't Tolhekke/TZA

200 m.vrije slag meisjes minioren 5:
2.39.38x Rachelle Visser 95 De Haaien

200 m.vrije slag meisjes minioren 6:
2.24.47* Iris van den Heuvel 94 De Kempvis
2.24.91* Lisa Boers 94 SG Noordkop-Zeemacht
2.25.04* Iris van den Heuvel 94 De Kempvis
2.29.47* Rianne Weijburg 94 De Zwoer
2.30.36* Kira Toussaint 94 De Futen 
2.30.79* Noortje van den Boom 94 PSV
2.34.23* Marjolein Delno 94 De Rijn
2.34.36* Minke Janssen 94 SG Noord-Limburg
2.34.80* Cleo Denise Bol 94 WZ&PC

200 m. vrije slag meisjes junioren 1: (NK-limiet: 2.28.30)
2.17.54* Andrea Kneppers 93 Hoorn-Aurik
2.17.66* Judith Stap 93 Stormvogel
2.17.68* DaniŽlle van der Veer 93 PSV
2.19.57* Carlie Mennen 93 DZT '62
2.20.66* Ela Hutten 93 MNC
2.23.95* Jamie de Jong 93 De Dolfijn
2.25.04* Kiki Klerks 93 De Devel
2.25.09* Tamara Boeff 93 De Columbiaan
2.26.24* Renske de Groot 93 't Tolhekke
2.26.95* Kaylee Koch 93 SG Het Y-mere
2.26.98* Misty Coert 93 SG Hellas/Glana/KZ

200 m. vrije slag meisjes junioren 2: (NK-limiet: 2.21.40)
2.11.06* Roxanne Linders 92 Zeester-Meerval 
2.17.04* Miranda Nijenhuis 92 De Columbiaan
2.17.16* MariŽl Borgerink 92 De Dinkel Denekamp 
2.17.89* Marieke Nijhuis 92 OZ&PC 
2.18.82* Yvon Versteeg 92 De Veene
2.19.05 Sabrina Charehbili 92 MNC
2.19.38* Ellis Mos 92 De Devel 
2.19.26 Maud van der Meer 92 Zeester-Meerval 
2.20.78* Aukje Jenster 92 Hoogeveen
2.21.16 Melissa van der Sluys 92 Kerkdriel 

200 m. vrije slag meisjes jeugd 1: (NK-limiet: 2.18.30)
2.10.74 Nadine Straten 91 De Dolfijn 
2.12.04 Elise Bouwens 91 RZC
2.12.14 Jessica Spruit 91 PSV
2.12.86 Britt Bakker 91 De Dolfijn
2.13.30 Kelly ter Doest 91 De Whee 
2.13.48 Charlotte Mol 91 Hoogeveen
2.13.54 Lisa Dreesens 91 SG Noord Limburg
2.13.58 Amy v.d.Berg 91 Sprey Hout AZC 
2.13.85* Judith van Meijel 91 HZPC Horst 
2.13.92* Tessa Brouwer 91 SG Zaanstad
2.13.95* Manon Baggerman 91 De Devel
2.13.97 Neiske Becks 91 HZPC Horst

200 m. vrije slag meisjes jeugd 2: (NK-limiet: 2.15.30)
2.03.49 Ranomi Kromowidjojo 90 Trivia 
2.08.00 Lieke Verouden 90 PSV 
2.09.91 Maaike Waaijer 90 SG Westland 
2.11.24 Elke Vens 90 De Dolfijn 
2.11.60* Willemijn Knot 90 Ritola
2.11.96 Marloes Nieberg 90 Zwemlust/den Hommel
2.11.98* Anja van der Hout 90 ZC Ooievaar 
2.12.06* Silke Oude Weernink 90 De Dinkel Denekamp 
2.12.43* Linda Weekers 90 Tempo 
2.12.99* Michal Thiele 90 MNC

200 m. vrije slag meisjes senioren 1: (NK-limiet: 2.09.20)  
2.08.63 Marjolijn Post 89 Aquarijn 
2.10.15* Marlynn Vermeer 89 De Kempvis 
2.10.37* Elinore de Jong 89 De Otters het Gooi 
2.11.14* Bernadette Bol 89 DAWFinenzo 
2.12.18* Marcia Gaspersz 89 SG ZC Ooievaar 
2.12.39* Annelies Pol 89 Zignea
2.12.54* Loes Wijlens 89 OZ&PC
2.13.11* Anne Boomars 89 OZ&PC 
2.13.28* MariŽtte Nijhof 89 Njord
2.13.95* Samantha Vuijst 89 De Otters het Gooi 

200 m. vrije slag dames all-in: (NK-limiet: 2.09.20) 
1.56.38 Marleen Veldhuis 79 XLence Swimteam
1.56.86 Inge Dekker 85 De Kempvis/TWN
1.58.70 Femke Heemskerk 87 De Zijl/LGB
1.58.73 Celina Lemmen 85 De Kempvis/TWN 
1.58.85 Linda Bank 86 De Dolfijn/TZA 
1.59.33 Haike van Stralen 83 De Kempvis/TWN
1.59.65 Chantal Groot 82 XLence Swimteam
1.59.91 Carla Geurts 71 Canada
2.01.10 Rieneke Terink 84 DWK-XCESS 
2.02.21* Melanie ten Brink 81 XLence Swimteam

400 m. vrije slag meisjes minioren 4:
6.24.44* Renate Hemmes 96 Bubble  

400 m. vrije slag meisjes minioren 5:  
5.21.47* Lin he Yu 95 Poseidon '56
5.32.78* Rachelle Visser 95 De Haaien
5.37.94* Sofie Salimbeni 95 Eemsrobben
5.43.22* Elisabeth Muthert 95 Stadskanaal
5.44.24* Sanne Bommer SG Zaanstreek
5.46.94* Kelly Wigleven 95 Poseidon '56
5.47.20* Aniek Resink 95 DIO 
5.47.47* Noortje Timmerman 95 De Dinkel Denekamp
5.50.51* Simone Soudant 95 SG Hellas/Glana/KZ 
5.52.05* Claudia den Ottelander 95 SG SBC-2000

400 m. vrije slag meisjes minioren 6:  
5.00.44* Lisa Boers 94 SG Noordkop-Zeemacht
5.04.08* Iris van den Heuvel 94 De Kempvis
5.06.84* Merle Verkijk 94 WVZ
5.11.03* Florence Coombes 94 De Dolfijn
5.13.50* Nicole Klijnstra 94 De Dolfijn
5.15.42* Kira Toussaint 94 De Futen
5.17.08* Minke Janssen 94 SG Noord Limburg 
5.20.54* Fiona van Heerde 94 De Vikings
5.24.85* Marjolein Maris 94 De Houtrib
5.24.89* Alinda Damsteegt 94 Poseidon '56

400 m. vrije slag meisjes Junioren 1: (NK-limiet: 5.14.80) 
4.53.44* Danielle v.d.Veer 93 PSV 
4.54.52* Carlie Mennen 93 DZT '62
4.59.76* Judith Stap 93 De Stormvogel
5.02.92 Renske de Groot 93 't Tolhekke
5.05.33* Ela Hutten 93 MNC
5.05.42* Jamie de Jong 93 De Dolfijn
5.06.50* Géke Heinsbroek 93 WVZ
5.08.09* Anniek Minderhoud 93 De Stormvogel
5.08.51* Leonie Taal 93 de Devel
5.09.01* ZoŽ Strohmayer 93 Vlaardingen 

400 m. vrije slag meisjes junioren 2: (NK-limiet: 4.58.40) 
4.39.27* Roxanne Linders 92 Zeester-Meerval 
4.49.32 MariŽl Borgerink 92 De Dinkel Denekamp
4.50.29 Yvon Versteeg 92 De Veene 
4.50.88 Sabrina Charehbili 92 MNC Dordrecht
4.52.29* Linda Kempen 92 WIDEX GZC DONK 
4.52.43* Tessa Kerkvliet 92 LZ 1886
4.52.97 Miranda Nijenhuis 92 De Columbiaan
4.54.16* Marieke Nijhuis 92 OZ&PC
4.55.63 Maud van der Meer 92 Zeester-Meerval 
4.56.61* Linda van der Voort 92 LZ 1886

400 m. vrije slag meisjes Jeugd 1: (NK-limiet: 4.52.20)
4.35.27 Britt Bakker 91 De Dolfijn 
4.37.01 Nadine Straten 91 De Dolfijn 
4.41.12* Maaike Vooren 91 DAW Finenzo 
4.42.93 Manon Baggerman 91 De Devel
4.43.91 Neiske Becks 91 HZPC Horst
4.44.63* Lana Voinov 91 De Dolfijn
4.44.68 Amy van den Berg 91 Sprey Hout AZC 
4.44.89* Tessa Vreeburg 91 De Columbiaan
4.48.98* Charlotte Mol 91 Hoogeveen
4.49.14* Wendan Poelstra 91 HZ&PC Heerenveen
4.49.35* Rosanne de Boer 91 LZ 1886 

400 m. vrije slag meisjes jeugd 2: (NK-limiet: 4.45.90)
4.29.20 Maaike Waaijer 90 SG Westland 
4.43.90 Elsemieke van de Bogaard 90 PSV
4.45.36* Robin Handana 90 De Dolfijn
4.45.86x Silke Oude Weernink 90 De Dinkel Denekamp
4.46.06x Lieke Verouden 90 PSV 
4.46.46 Marleen van Roessel 90 De Columbiaan
4.46.70* Lesley Koopmans 90 De Zijl-LGB
4.46.83* Marloes Resink 90 DWK-XCESS
4.47.73* Elke Vens 90 De Dolfijn
4.47.77* Shanyra van Bambost 90 De Schelde

400 m. vrije slag meisjes senioren 1: (NK-limiet: 4.33.40)
4.23.63 Marjolijn Post 89 Zwemlust/den Hommel 
4.35.78* MariŽtte Nijhoff 89 Njord 
4.36.66* Samantha Vuijst 89 De Otters het Gooi 
4.42.04* Bernadette Bol 89 DAW Finenzo
4.43.71 Marlynn Vermeer 89 De Kempvis
4.44.15* Avital Kuperman 89 SG Hellas/Glana/KZ
4.44.82* Nathalie van der Hoeven 89 De Kempvis
4.46.16* Loes Wijlens 89 OZ&PC
4.46.33* Inger Wouters 89 WVZ 
4.51.28* Laura van der Stee 89 De Zijl-LGB

400 m. vrije slag dames all-in: (NK-limiet: 4.33.40)
4.12.52 Linda Bank 86 De Dolfijn/TZA
4.12.82 Carla Geurts 71 Canada
4.17.05 Rieneke Terink 84 DWK-XCESS 
4.20.71* Melanie ten Brink 81 XLence Swimteam
4.20.81* Lona Kroese 87 De Dolfijn
4.21.33 Haike van Stralen 83 De Kempvis/TWN
4.21.38 Danielle uit den Bogaard 83 DWK-XCESS
4.22.02x Chantal Groot 82 XLence Swimteam
4.23.16* Femke Heemskerk 87 De Zijl/LGB 
4.23.63 Marjolijn Post 89 Zwemlust/den Hommel 

800 m. vrije slag meisjes minioren 6 el:  
10.17.39* Merle Verkijk 94 WVZ
11.17.26* Kira Toussaint 94 De Futen

800 m. vrije slag meisjes Junioren 1: (NK-limiet: 10.47.30) 
10.00.78 DaniŽlle van der Veer 93 RZ 
10.06.58 Carlie Mennen  93 DZT'62
10.17.23 Renske de Groot 93 't Tolhekke
10.24.39 Kiki Klerks 93 De Devel
10.27.43 Ela Hutten 93 MNC
10.28.28 Leonie van Noort 93 De Zijl/LGB
10.28.92 Géke Heinsbroek 93 WVZ
10.30.98* Aniek Minderhout 93 De Stormvogel
10.38.15* Shelley de Boer 93 SG Alliance-De Ham
10.39.59* Manon Minneboo 93 De Stormvogel

800 m. vrije slag meisjes junioren 2: (NK-limiet: 10.22.10) 
9.41.08* Roxanne Linders 92 Zeester-Meerval 
9.44.50 MariŽl Borgerink 92 De Dinkel Denekamp
9.58.08 Miranda Nijenhuis 92 De Columbiaan
10.02.13 Ellis Mos 92 De Devel
10.06.37* Melissa van der Sluys 92 Kerkdriel
10.08.45* Linda Kempen 92 Widex GZC DONK
10.09.56* Tessa Kerkvliet 92 LZ 1886
10.10.66 Corine Rooker 92 WZ&PC
10.17.39* JoŽlle Scheps 92 Van Uden de Gouwe
10.21.50 Yvon Versteeg 92 De Veene 

800 m. vrije slag meisjes Jeugd 1: (NK-limiet: 10.03.50) 
9.24.20 Britt Bakker 91De Dolfijn
9.42.85 Maaike Vooren 91 DAW Finenzo 
9.48.05* Manon Baggerman 91 De Devel
9.48.59* Lisa Dreesens 91 SG Noord-Limburg
9.52.23* Jessica Spruit 91 PSV
9.52.67 Neiske Becks 91 HZPC Horst
9.55.42* Winnie Timans 91 Eemsrobben
9.56.54 Iris Bioch 91 De Zijl/LGB
9.57.43* Lana Voinov 91 De Dolfijn
9.58.89x Nadine Straten 91 De Columbiaan

800 m. vrije slag meisjes jeugd 2: (NK-limiet: 9.50.60) 
9.13.59* Maaike Waaijer 90 SG Westland 
9.39.57* Elke Vens 90 De Dolfijn
9.39.76 Marleen van Roessel 90 De Columbiaan
9.42.98* Silke Oude Weernink 90 De Dinkel Denekamp
9.44.71 Elsemieke van den  Bogaard 90 PSV
9.50.22* Lesley Koopmans 90 De Zijl/LGB
9.56.24* Marloes Resink 90 DWK-XCESS 
9.57.07* Willemijn Knot 90 Ritola ZPC
10.04.63* Linda Weekers 90 Tempo
10.04.80* Robin Handana 90 De Dolfijn

800 m. vrije slag meisjes senioren 1: (NK-limiet: 9.24.70) 
8.59.69 Marjolijn Post 89 Zwemlust/den Hommel 
9.28.16* Samantha Vuijst 89 De Otters het Gooi 
9.35.10* MariŽtte Nijhof 89 Njord
9.47.08* Bernadette Bol 89 DAW Finenzo
9.53.23* Elinore de Jong 89 De Otters het Gooi 
10.02.84* Karin Ursem 89 Hoorn-Aurik
10.04.73* Mariska Meems 89 Stadskanaal
10.18.03* Rosa Bakker 89 SG ORZC '96 
10.21.32* Fieke Brands 89 SG SBC-2000
10.23.46* Angelique Schut 89 Hoorn-Aurik

800 m. vrije slag dames all-in: (NK-limiet: 9.24.70)  
8.39.23 Carla Geurts 71 Canada
8.47.93 Linda Bank 86 De Dolfijn 
8.51.98* Rieneke Terink 84 DWK-XCESS
8.55.41 Edith van Dijk 73 Hoorn-Aurik
8.56.82 Danielle uit den Bogaard 83 DWK-XCESS 
8.59.14 Marleen Veldhuis 79 XLence Swimteam
8.59.69 Marjolijn Post 89 Zwemlust/den Hommel 
9.03.15x Haike van Stralen 83 De Kempvis 
9.03.54 Denise de Riet 84 Van Vliet Barracuda
9.03.46 Linsy Heister 88 PSV 

1500 m. vrije slag meisjes junioren 2:  
19.36.28* Ellis Mos 92 De Devel
20.01.84* Debby den Besten 92 SG Westland

1500 m. vrije slag meisjes jeugd 1:  
18.26.77* Britt Bakker 91 De Dolfijn
18.39.44* Lisa Dreesens 91 SG Noord-Limburg}
18.39.73* Neiske Becks 91 HZPC Horst
18.49.10* Rosanne de Boer 91 LZ 1886
18.58.07* Maaike Vooren 91 DAW Finenzo
19.08.78* Winnie Timans 91 Eemsrobben
19.15.68* Lotte Aal 91 De Dolfijn
19.34.54* Manon Baggerman 91 De Devel

1500 m. vrije slag meisjes jeugd 2:  
17.36.68* Maaike Waaijer 90 SG Westland
18.09.10* Elke Vens 90 De Dolfijn
18.54.29* Marleen van Roessel 90 De Columbiaan
19.07.07* Robin Handana 90 De Dolfijn
19.28.11* Rachel Klamers 90 De Dinkel Denekamp
19.39.26* Elsemieke van de.Bogaard 90 PSV
19.47.71* Eeke van der Wal 90 TriVia 

1500 m. vrije slag meisjes senioren 1:  
17.06.19 Marjolijn Post 89 Zwemlust/den Hommel 
18.20.82* Samantha Vuijst 89 De Otters het Gooi 
18.33.95* Bernadette Bol 89 DAWFinenzo 
19.12.61* Karin Ursem 89 Hoorn-Aurik 
19.14.88* Hanneke Simons 89 Kimbria
19.19.19* Suzanne van den Bogaard 89 RZ 

1500 m. vrije slag dames all-in:  
16.54.09 Edith van Dijk 73 Hoorn 
17.06.19 Marjolein Post 89 Zwemlust/den Hommel 
17.10.93* Danielle uit den Bogaard 83 DWK-XCESS 
17.10.95 Linsy Heister 88 PSV
17.21.94 Denise de Riet 84 Van Vliet Barracuda
17.26.89* Bianca de Bruijn 84 MNC Dordrecht 
17.30.44 Maaike Waaijer 90 SG Westland
17.41.83* Linda Ronda 81 DZ&PC
17.50.74* Marinka Bil 87 De Stormvogel
17.52.96* Carmen de Ridder 88 Koewacht

Jongens/Heren
50 m.vrije slag jongens minioren 4
0.33.02* Yamiko Steenhoek 96 ZOB '66
0.33.53* Jesse de Win 96 de Geul
0.34.71* Stan Pijnenburg 96 PSV
0.34.87* Stef van Zitteren 96 PSV
0.34.93* Pepijn Smits 96 De Dommelbaarzen
0.35.95* Valéry Leusink 96 ZV Zwartslauis
0.36.78* Niels Kemperink 96 EZC

50 m.vrije slag jongens junioren 5
0.31.06* Daniel van der Deen 95 Borger 
0.32.47* Jan-Willem den Dunnen 95 PCG
0.32.61* John Smit 95 Poseidon '56
0.32.86* Mike Bravenboer 95 Poseidon '56
0.33.01* Geert Jan Rozeboom 95 TriVia 
0.33.18* Floris Polman 95 Dedemsvaart AC
0.33.20* Luc van der Wolde 95 Stadskanaal 
0.33.39 Jurian Beukers 95 Daphnia
0.33.89* Dominique Sikkema 95 Zignea
0.33.90* Ruben Rozeboom 95 TriVia
0.33.91* Jelmar Hillebrink 95 MNC Dordrecht

50 m. vrije slag jongens minioren 6: 
0.30.13* Ensger Kotterink 94 EZC
0.30.42* Marciano Lynch 94 DES
0.30.87* Aram Diks 94 Aquarijn  
0.31.20* Jurian de Groodt 94 Zeester-Meerval
0.31.39 Lester Snackers 94 ZON/S&S
0.31.45* Jeffrey Thijssen 94 Zeester-Meeval
0.31.49* Jacques Journée 94 De Dinkel Denekamp
0.31.53* Stef Heijnekamp 94 HZC-Weusthag
0.31.75* Kingue Struijf 94 WZ&PC
0.32.16* Michael van Dam 94 De Dolfijn

50 m. vrije slag jongens Junioren 1: (NK-limiet: 0.28.80) 
0.28.00* Sander Lamberts 93 Aqua '68
0.28.80* Sander Ariaansz 93 ZV Utrecht
0.29.18* Menno Manning 93 De Veene
0.29.25* Dion Dreesens 93 SG Noord-Limburg
0.29.35* Sam van de Schootbrugge 93 De Otters het Gooi
0.29.44* Lars Sieval 93 De Zijl/LGB
0.29.46* Thomas van Mierlo 93 Budel
0.29.48* Ruben Dekker 93 Oeza
0.29.61* Melvin Dobbe 93 WVZ
0.29.66 Ivan JŲbsis 93 AZ&PC

50 m. vrije slag jongens junioren 2: (NK-limiet: 0.27.70)  
0.26.31* John Verhagen 92 Neptunus'58       
0.26.43* Mark Costeris 92 de Schotejil
0.26.57* Jelle Blok 92 WVZ
0.27.01* Arvid Munsters 92 Mosa Regio
0.27.04* Mitch Notten 92 Brunssum
0.27.07* Erik Wegman 92 de Kempvis
0.27.59* Jeffrey van Mourik 92 MNC Dordrecht
0.27.80* Jeroen Feijs 92 SG Hellas/Glana/KZ
0.28.20 Alex van der Hoeven 92 NDD
0.28.25* Daniek Saman 92 Stadskanaal 
0.28.27* Johan Veenstra 92 DWK-XCESS
0.28.27* Dustin Bolte 92 Tempo
0.28.29 Kars ten Have 92 Hoogeveen

50 m. vrije slag jongens junioren 3: (NK-limiet: 0.27.00) 
0.25.82* Huub ter Laak 91 OZ&PC 
0.25.87* Sebastiaan Rosendaal 91 de Schotejil
0.25.93* Tim van Deutekom 91 DWK-XCESS
0.26.06 Patrick Janssen 91 PSV
0.26.19* Hugo Polman 91 Dedemsvaart AC
0.26.20* Bart Schram 91 DAW Finenzo   
0.26.45* Wouter de Mol 91 Hieronymus
0.26.72* Gerben Fiere 91 De Warande
0.26.82* Erwin Sneek 91 De Dolfijn
0.26.94* Tim Wagenmans 91 Aquarijn

50 m. vrije slag jongens junioren 4: (NK-limiet: 0.26.30)   
0.24.53 Vincent de Ruiter 90 Poseidon'56 
0.25.04* Rutger van Oosterhout 90 WVZ
0.25.28* Jasper van Mierlo 90 Budel
0.25.29 Pieter Jan de Vries 90 ZV Zwartsluis
0.25.35 Floor Verhaar 90 De Otters-het Gooi
0.25.36* Jurjen Willemsen 90 Aquapoldro
0.25.65* Steven Nonnekes 90 Van Vliet Barracuda
0.25.72 Tjarko Dijkstra 90 TriVia
0.25.75 Aljan Tempel 90 Hoogeveen
0.25.76* Jelle Piet 90 Oceanus
0.25.77* Felix Broekhuizen 90 ZC '90

50 m. vrije slag jongens jeugd 1: (NK-limiet: 0.25.30)   
0.23.73 Dennis Mooij 89 HZ&PC Heerenveen 
0.24.12 Marvin Kruin 89 Aquarijn 
0.24.22 Raga Flores 89 BZV 
0.24.38 Elmar Gouw 89 De Lansingh
0.24.41* Stefan Groeneweg 89 De Lansingh
0.24.53 Ricardo Kombrink 89 Widex GZC DONK
0.24.89 Arne Doddema 89 Eemsrobben
0.24.94* Ruud van Bommel 89 RZL
0.24.97 Henk van Niejenhuis 89 De Dolfijn
0.25.09* Jurjen Smits 89 DZ&PC 

50 m. vrije slag jongens jeugd 2: (NK-limiet: 0.25.30)  
0.23.75 Roland Boon 88 WWV 
0.23.77* Joeri Verlinden 88 RZ 
0.23.97 Gerjan de Jong 88 Sprey Hout AZC
0.24.08 Jeroen Stuut 88 TriVia 
0.24.26* Gernand Leusink 88 Deltasteur 
0.24.32 Stef Comello 88 OZ&PC 
0.24.12* Frank Boon 88 De Lansingh
0.24.57* Thomas Verburg 88 MNC 
0.24.74* YaÔr Wildeboer 88 TriVia
0.24.79 Maxim van Geffen 88 Hoogeveen

50 m. vrije slag jongens senioren 1: (NK-limiet: 0.24.10) 
0.23.32* Kai Pardieck 87 De Dolfijn 
0.23.66 Willem Jan v.d.Vegte 87 DZ&PC 
0.24.11* Joost Reijns 87 XLence Swimteam 
0.24.14* Tarikh Janssen 87 BZV
0.24.29 Jan Brouwer 87 Neptunia'24
0.24.43 Tom Driessen 87 ESCA 
0.24.44x* Ronald Vullings 87 Zeester-Meerval 
0.24.45 Jelte Stanic 87 De Lansingh
0.24.63* Joey van Doesburg 87 Tempo 
0.25.05* Alex Goeyenbier 87 WVZ

50 m. vrije slag heren all-in: (NK-limiet: 0.24.10) 
0.21.41 Johan Kenkhuis 80 XLence Swimteam
0.21.48 Mark Veens 78 PSV/NZE 
0.22.24 Bas van Velthoven 85 XLence Swimteam
0.22.27 Gijs Damen 79 PSV/NZE 
0.22.27 Robert Lijesen 85 MNC 
0.22.32 Patrick Martens 82 PSV/NZE 
0.22.45 Robin van Aggele 84 Zwemlust/den Hommel
0.22.46 Mitja Zastrow 77 PSV/NZE 
0.23.02 Jeroen van den Berkt 81 PSV/NZE
0.23.07* Rudy Ted de Haan 84 Aquaflippers

100 m. vrije slag jongens minioren 4 el:  
1.16.89* Lars Haarsma 96 Hoorn-Aurik
1.19.08* Valery Leusink 96 ZVZwartsluis
1.19.42* Stan Pijnenburg 96 PSV
1.20.74* Pepijn Smits 96 De Dommelbaarzen 

100 m. vrije slag jongens minioren 5:  
1.09.70* Daniel van der Deen 95 Borger 
1.10.29* Oscar v.d.Heuvel 95 Noordwijkerhout
1.10.80* Mike Bravenboer 95 Poseidon'56 
1.11.01 Geert Jan Rozeboom 95 TriVia 
1.11.37* Luc van der Wolde 95 Stadskanaal 
1.12.10* Ruben Rozeboom 95 TriVia 
1.11.51* Jurian Beukers 95 Daphnia 
1.12.10* Kjeld Gravesteijn 95 SG Zaanstad
1.12.34* Jan-Willem den Dunnen 95 PCG
1.12.71*  Maarten Brzoskowski 95 PSV 

100 m. vrije slag jongens minioren 6:  
1.04.92* Ensger Kotterink 94 EZC 
1.06.73* Stef Heijnekamp 94 HZC-Weusthag
1.06.81* Marciano Lynch 94 DES
1.07.20* Jacques Journee 94 De Dinkel Denekamp 
1.07.28* Michael van Dam 94 De Dolfijn
1.07.57* Jelle Derksen 94 DWK-XCESS 
1.07.73* Jordy Vroomen 94 Eurode KZC
1.07.73* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
1.07.88* Maxim Veldhuis 94 HZ&PC Heerenveen
1.08.14* Jeffrey Thijssen 94 Zeester-Meerval

100 m. vrije slag jongens junioren 1: (NK-limiet: 1.04.80)   
1.01.19* Sander Lamberts 93 Aqua '68 
1.01.72* Wouter Kaman 93 Aquarijn 
1.02.24 Sam van de Schootbrugge 93 De Otters Het Gooi 
1.02.52* Dion Dreesens 93 SG Noord Limburg 
1.03.04* Menno Manning 93 de Veene
1.03.92* Sander Ariaansz 93 ZV Utrecht
1.04.05* Melvin Dobbe 93 WVZ
1.04.16* Lars Sieval 93 De Zijl/LGB 
1.04.24* Michiel Pater 93 De Scheldestroom
1.04.38* Ruben Dekker 93 Oeza 

100 m. vrije slag jongens junioren 2: (NK-limiet: 1.01.90)  
0.55.86* Mike Marissen 92 Nunspeet 
0.56.55* John Verhagen 92 Neptunus'58 
0.58.12* Mark Costeris 92 de Schotejil
0.58.57* Erik Wegman 92 De Kempvis 
0.58.86* Jelle Blok 92 WVZ
0.59.08* Hans Peters 92 Aquarijn
0.59.43* Mitch Notten 92 Brunssum
0.59.54* Arvid Munsters 92 Mosa Regio
0.59.67* Robbin van Kilsdonk 92 IJZPC
0.59.88* Yorick Massink 92 DZT 

100 m. vrije slag jongens junioren 3: (NK-limiet: 1.00.30)  
0.55.30* Matthijs Boers 91 NoordkopZee 
0.55.70* Sebastiaan Rosendaal 91 Schotejil 
0.55.81 Patrick Janssen 91 PSV
0.57.49* Huub ter Laak 91 OZ&PC
0.57.58* Jan Plasmans 91 Aquarijn
0.57.68* Tim van Deutekom 91 DWK-XCESS 
0.57.78* Tim Wagenmans 91 Aquarijn
0.57.88* Sander van Nieuwenhuyzen 91 Stormvogel
0.58.02* Nick Hessing 91 De Dolfijn
0.58.07* Joey de Ruiter 91 SG Hellas/Glana/KZ
0.58.13* Roy Awater 91 RZC

100 m. vrije slag jongens junioren 4: (NK-limiet: 0.57.80)
0.53.68* Jurjen Willemsen 90 Aquapoldro 
0.53.73 Vincent de Ruiter 90 Poseidon'56 
0.54.23* Steven Nonnekes 90 Van Vliet Barracuda 
0.54.88* Mike Dobbe 90 WVZ 
0.55.15* Johan Wegman 90 De Kempvis
0.55.30* Mark Moussa 90 Zwemlust/den Hommel 
0.55.42* Floor Verhaar 90 De Otters-het Gooi
0.55.49* Micael Correia 90 Zeester-Meerval
0.55.65* Rutger van Oosterhout 90 WVZ
0.55.75* Aljan Tempel 90 Hoogeveen 

100 m. vrije slag jongens jeugd 1: (NK-limiet: 0.56.70) 
0.51.45* Dennis Mooij 89 HZ&PC Heerenveen 
0.53.09 Stefan Groeneweg 89 De Lansingh 
0.53.12 Ricardo Kombrink 89 WIDEXGZC D 
0.53.28 Marvin Kruin 89 Aquarijn 
0.53.40* Henk van Niejenhuis 89 De Dolfijn 
0.54.09 Jurjen Smits 89 DZ&PC 
0.54.09* Raga Flores 89 BZV 
0.54.11 Bo Wullings 89 De Dolfijn
0.54.50 Arne Doddema 89 GZVW 
0.54.65* Ruud van Bommel 89 RZL

100 m. vrije slag jongens jeugd 2:  (NK-limiet: 0.55.40)
0.52.19* Joeri Verlinden 88 PSV/NZE
0.52.25 Roland Boon 88 WWV
0.53.12 Jeroen Stuut 88 TriVia
0.53.18* Stef Comello 88 OZ&PC 
0.53.53* Gernand Leusink 88 Deltasteur 
0.53.92 Gerjan de Jong 88 Sprey Hout-AZC
0.54.09 Frank Boon 88 De Lansingh
0.54.27 Kevin Hondsmerk 88 De Schelde
0.54.28* Sebastiaan Verschuren 88 Aquarijn
0.54.29* YaÔr Wildeboer 88 TriVia

100 m. vrije slag jongens senioren 1:  (NK-limiet: 0.52.70)
0.50.94 Joost Reijns 87 XLence Swimteam 
0.51.33 Kai Pardieck 87 De Dolfijn
0.51.75 Willem Jan v.d.Vegte 87 DZ&PC 
0.52.14* Nick Driebergen 87 LZ 1886
0.52.91* Joey van Doesburg 87 Tempo 
0.53.10 Tarikh Janssen 87 BZV 
0.53.28* Alex Schelvis 87 MNC
0.53.30* Ronald Vullings 87 Zeester-Meerval
0.54.02* Jelte Stanic 87 De Lansingh 
0.54.09* Tom Driessen 87 ESCA 

100 m. vrije slag heren all-in: (NK-limiet: 0.52.70) 
0.48.05 Mark Veens 78 PSV/NZE 
0.48.79 Bas van Velthoven 85 XLence Swimteam
0.48.93 Robert Lijesen 85 MNC 
0.49.00 Robin van Aggele 84 Zwemlust/den Hommel 
0.49.24 Mitja Zastrow 77 PSV/NZE 
0.49.29 Gijs Damen 79 PSV/NZE 
0.49.34x Pieter van den Hoogenband 78 PSV/NZE
0.49.79* Stefan Oosting 81 PSV/NZE
0.50.11 Thomas Felten 83 PSV/NZE
0.50.12 Patrick Martens 82 PSV/NZE
  
200 m. vrije slag jongens junioren 1:(NK-limiet: 2.24.00)  
2.11.98 Sam van de Schootbrugge 93 De Otters het Gooi
2.15.59* Dion Dreesens 93 SG Noord-Limburg
2.18.26* Menno Manning 93 De Veene
2.20.54* Lars Sieval 93 De Zijl/LGB
2.21.36* Bart de Gelder 93 De Dolfijn
2.21.39 Remon van Mil 93 WVZ
2.22.36* Leendert Valstar 93 SG Westland
2.22.44* Sander Ariaansze 93 ZV Utrecht
2.22.46* Melvin Dobbe 93 WVZ
2.22.97* Marcel Schouten 93 Rapido '82

200 m. vrije slag jongens junioren 2: (NK-limiet: 2.17.90)
2.07.78 Mitch Notten 92 Brunssum 
2.09.02* Robbin van Kilsdonk 92 IJZ&PC
2.09.15* Mike Marissen 92 Nunspeet 
2.11.97x John Verhagen 92 Neptunia'58
2.12.00* Barry Bloemberg 92 Livo
2.12.21* Julian van Leuven 92 Rapido '82
2.12.22* Julian Diaz 92 ZV Utrecht
2.12.29* Koen Sterenborg 92 Livo
2.12.62 Feike Zandstra 92 Sprey Hout AZC 
2.13.06* Albert Dijkstr 92 DZ&PC

200 m. vrije slag jongens junioren 3: (NK-limiet: 2.13.00)
1.59.56* Patrick Janssen 91 PSV 
2.02.62* Matthijs Boers 91 NoordkopZee 
2.02.72 Sebastiaan Rosendaal 91 Schotejil 
2.05.28* Yorick Hendriksen 91 De Columbiaan
2.05.96* Erik Hagting 91 Stadskanaal 
2.07.28 Niels van Polanen 91 De Zijl/LGB
2.08.10 Etienne Vrieling 91 TriVia
2.08.11* Joey de Ruiter 91 SG Hellas/Glana/KZ 
2.08.28* Handi Widjaja 91 PSV
2.08.31* Chris van Vliet 91 DZ&PC
2.08.31* Oscar Sondermeijer 91 De Columbiaan
2.08.37* Erik Koops 91 Zwemlust/den Hommel 

200 m. vrije slag jongens junioren 4:  (NK-limiet: 2.06.70)
1.58.62 Jurjen Willemsen 90 Aquapoldro 
2.00.30* Mark Moussa 90 Zwemlust/den Hommel 
2.01.45* Floor Verhaar 90 De Otters het Gooi
2.01.63* Marc kremer 90 TriVia
2.01.71* Vincent de Ruiter 90 Poseidon'56 
2.02.57 Mike Dobbe 90 WVZ 
2.02.69* Dingeman van der Pluijm 90 LZ 1886
2.03.72 Aljan Tempel 90 Hoogeveen
2.03.93* Daan Ratering 90 Livo
2.04.68* Oscar van de Biggelaar 90 PSV
2.04.73* Felix Broekhuizen 90 ZC '90

200 m. vrije slag jongens jeugd 1:  (NK-limiet: 2.04.70)
1.54.36* Henk van Niejenhuis 89 De Dolfijn 
1.55.77 Stefan Groeneweg 89 De Lansingh 
1.56.91 Ricardo Kombrink 89 WIDEX GZC DONK 
1.57.28* Dennis Mooij 89 HZ&PC Heerenveen 
1.57.88 Jurjen Smits 89 DZ&PC 
1.57.91 Bo Wullings 89 De Dolfijn
1.58.34 Job Kienhuis 89 De Dinkel Denekamp 
1.59.61 Davy Verreusel 89 SG Hellas/Glana/KZ
1.59.70 Ewoud Potiek 89 't Tolhekke
1.59.80 Marvin Kruin, Zwemlust/den Hommel
1.59.92 Peter van Heukelem 89 TriVia

200 m. vrije slag jongens jeugd 2: (NK-limiet: 2.02.10) 
1.52.09 Sebastiaan Verschuren 88 Aquarijn 
1.53.88 Joeri Verlinden 88 RZ 
1.56.74 Perry Arentsen 88 DWK-XCESS 
1.57.34 Pelger de Jong 88 De Kempvis 
1.58.34 Kevin Hondsmerk 88 De Schelde
1.59.43 Jeroen Stuut 88 TriVia 
1.59.10 Michael Schilders 88 De Kempvis
1.59.33* Gernand Leusink 88 Deltasteur
1.59.88 Raldi Jolink 88 DWK-XCESS
1.59.92* Joost SchrŲder 88 TriVia 

200 m. vrije slag jongens senioren 1:  (NK-limiet: 1.56.90)
1.49.86 Joost Reijns 87 XLence Swimteam 
1.50.76 Alex Schelvis 87 MNC 
1.52.87* Nick Driebergen 87 LZ 1886 
1.54.03 Willem Jan v.d.Vegte 87 DZ&PC 
1.56.35 Arjen van der Meulen 87 DZ&PC
1.57.86 Sem Bijl 87 MNC 
1.58.23* Kai Pardieck 87 De Dolfijn
1.58.58* Jelte Stanic 87 De Lansingh
1.58.61* Gert van 't Oever 87 OZPC 
1.59.24x Michel Heijnen 87 SG Hellas/Glana/KZ 
1.59.26* Joey van Doesburg 87 Tempo 

200 m. vrije slag heren all-in: (NK-limiet: 1.56.90) 
1.46.23x Pieter van den Hoogenband 78 PSV/NZE
1.46.70 Robin van Aggele 84 Zwemlust/den Hommel 
1.47.27 Bas van Velthoven 85 XLence Swimteam 
1.47.74 Thomas Felten 83 PSV/NZE 
1.49.07 Stefan Oosting 81 PSV/NZE
1.49.13 Gijs Damen 79 PSV/NZE
1.49.86 Joost Reijns 87 XLence Swimteam
1.50.48 Robert Lijesen 85 MNC/TWN
1.50.76 Alex Schelvis 87 MNC 
1.51.33 Maarten van der Weijden 81 MNC
  
400 m. vrije slag jongens minioren 5:  
5.19.51* Jurian Beukers 95 Daphnia
5.25.89* Melvin Prins 95 DIO
5.33.61* Mike Bravenboer 95 Poseidon'56 
5.34.44* Geert Jan Rozeboom 95 TriVia 
5.38.64* Kjeld Gravesteijn 95 SG Zaanstad
5.41.10* Luc van der Wolde 95 Stadskanaal
5.41.50* Ruben Rozeboom 95 TriVia 
5.42.71* Daniel van der Deen 95 Borger
5.46.66* Jelmar Hillebrink 95 MNC Dordrecht
5.51.08* Damon Peperkamp 95 De Dinkel Denekamp

400 m. vrije slag jongens minioren 6:  
5.08.08* Ensger Kotterink 94 EZC
5.15.04* Stan Gorree 94 SG Noord-Limburg
5.19.28* Jacques Journée 94 De Dinkel Denekamp
5.19.94* Stef Heijnekamp 94 HZC Weusthag
5.23.71* Marciano Lynch 94 DES
5.23.87* Remy de Boer 94 de Warande
5.25.59* Renco Sloof 94 Poseidon '56
5.26.64* Michael van Dam 94 De Dolfijn 
5.27.73* Kingue Struijf 94 WZ&PC 
5.29.71* Lester Snackers 94 ZON/S&S

400 m. vrije slag jongens junioren 1:  (NK-limiet: 5.02.00)
4.42.59x Sam van de Schootbrugge 93 De Otters het Gooi
4.51.44 Lars Sieval 93 De Zijl/LGB
4.54.37* Dion Dreesens 93 SG Noord Limburg 
4.56.00* Menno Manning 93 De Veene
4.56.64* Leendert Valstar 93 SG Westland
4.56.92* Jens Bakker 93 De Dolfijn
4.58.15* Bart de Gelder 93 De Dolfijn 
4.58.87* Wouter Kaman 93 Aquarijn
4.59.89* Nils Veldkamp 93 De Whee
5.00.85* Sander Ariaansz 93 ZV Utrecht

400 m. vrije slag jongens junioren 2: (NK-limiet: 4.49.10) 
4.35.90 Julian van Leuven 92 Rapido '82 
4.36.81 Mitch Notten 92 Brunssum 
4.39.47 Hans Peters 92 Aquarijn 
4.41.18* Robbin van Kilsdonk 92 IJZ&PC
4.42.91 Feike Zandstra 92 Sprey Hout AZC 
4.44.21* Albert Dijkstra 92 DZ&PC
4.44.76* Donald Hillebregt 92 LZ 1886
4.45.23* Yorick Massink 92 DZT 
4.46.57* Daniek Saman 92 Stadskanaal
4.47.42* Maurits Muthert 92 Stadskanaal 

400 m. vrije slag jongens junioren 3: (NK-limiet: 4.39.90) 
4.23.59 Patrick Janssen 91 PSV 
4.25.34* Sebastiaan Rosendaal 91 Schotejil 
4.26.10* Matthijs Boers 91 SG Noordkop-Zeemacht 
4.29.11 Erik Hagting 91 Stadskanaal
4.29.15* Nick Hessing 91 De Dolfijn 
4.31.45* Tim Wagenmans 91 Aquarijn
4.31.70* Erik Koops 91 Zwemlust/den Hommel 
4.31.99* Thijs Hagelstein 91 VZC Veenendaal
4.32.06 Jorick Hendriksen 91 De Columbiaan 
4.32.09 Joey de Ruiter 91 SG Hellas/Glana/KZ

400 m. vrije slag jongens junioren 4:  (NK-limiet: 4.27.90)
4.14.98* Mark Moussa 90 Zwemlust/den Hommel 
4.16.63 Jurjen Willemsen 90 Aquapoldro 
4.18.57* Mike Dobbe 90 WVZ 
4.22.99 Sjoerd Sieval 90 De Zijl/LGB 
4.24.45 Diederic Brummer 90 RZ 
4.24.90* Dingeman van der Pluijm 90 LZ 1886 
4.24.95* Wouter Houtman 90 PSV
4.25.47* Daan Ratering 90 Livo
4.25.86* Vincent de Ruiter 90 Poseidon '56
4.26.78* Theo Beglinger 90 De Zijl/LGB

400 m. vrije slag jongens jeugd 1: (NK-limiet: 4.24.60) 
4.03.20* Henk van Niejenhuis 89 De Dolfijn 
4.07.58 Davy Verreusel 89 SG Hellas/Glana/KZ 
4.08.67 Job Kienhuis 89 De Dinkel Denekamp
4.10.46 Ricardo Kombrink 89 WIDEX GZC DONK 
4.12.14 Jurjen Smits 89 DZ&PC 
4.14.29 Stefan Groeneweg 89 De Lansingh
4.14.30 Boy Heijnekamp 89 LZ 1886
4.15.29 Bo Wullings 89 De Dolfijn
4.18.81 Marvin Kruin 89 Aquarijn 
4.19.88* Niels van Eck 89 Hoogeveen

400 m. vrije slag jongens jeugd 2: (NK-limiet: 4.20.10) 
3.56.93 Sebastiaan Verschuren 88 Aquarijn 
4.05.17 Joeri Verlinden 88 PSV/NZE
4.12.13 Perry Arentsen 88 DWK-XCESS
4.14.51 Kevin Hondsmerk 88 De Schelde
4.14.84 Pelger de Jong 88 De Kempvis
4.19.15* Niek de Ridder 88 De Bruinvis
4.19.93* Maxim van Geffen 88 Hoogeveen
4.20.75Joost SchrŲder 88 TriVia
4.21.19* Jeroen Stuut 88 TriVia
4.21.21* JurriŽn Hartman 88 Vlaardingen

400 m. vrije slag jongens senioren 1:  (NK-limiet: 4.11.10)
3.49.86 Alex Schelvis 87 MNC Dordrecht
3.56.31 Joost Reijns 87 XLence Swimteam
3.59.64 Arjen van der Meulen 87 DZ&PC
4.07.71 Michiel Heijnen 87 SG Hellas/Glana/KZ
4.15.04* Jeroen Beemster 87 WZ&PC
4.16.14* Niels Koster 87 Hoogeveen
4.16.16* Gert van 't Oever 87 OZ&PC
4.19.20* Pascal Lina 87 Dexxon-BZ&PC
4.19.92* Bart Beemster 87 WZ&PC

400 m. vrije slag heren all-in: (NK-limiet: 4.11.10) 
3.49.80 Robin van Aggele 84 Zwemlust/den Hommel
3.49.86 Alex Schelvis 87 MNC Dordrecht
3.51.94 Maarten van der Weijden 81 MNC Dordrecht
3.56.31 Joost Reijns 87 XLence Swimteam
3.56.93 Sebastiaan Verschuren 88 Aquarijn 
3.58.00x Thomas Felten 83 PSV 
3.59.64 Arjen van der Meulen 87 DZ&PC
4.00.83 Wouter Smeets 84 WVZ
4.01.35 Stefan Oosting 81 PSV
4.02.17 Stefan de Die 86 De Dolfijn/TZA

800 m.vrije slag jongens minioren 6:
10.57.69* Jacques Journee 94 De Dinkel Denekamp
10.58.43* Kingue Struijf 94 WZ&PC

800 m. vrije slag jongens junioren 1:  
9.55.48* Jens Bakker 93 De Dolfijn
9.58.67 Lars Sieval 93 De Zijl/LGB
9.58.90* Dion Dreesens 93 SG Noord Limburg 
10.12.69 Bart de Gelder 93 De Dolfijn 
10.14.10* Leendert Valstar 93 SG Westland
10.14.37 Maurice Soudant 93 SG Hellas/Glana/KZ
10.17.33* Bastiaan Waanders 93 De Zijl/LGB
10.17.61 Nils Veldkamp 93 De Whee
10.20.23 Melvin Dobbe 93 WVZ
10.20.40* Marcel Schouten 93 Rapido '82

800 m. vrije slag jongens junioren 2:  
9.29.85 Hans Peters 92 Aquarijn
9.30.99 Julian van Leuven 92 Rapido '82
9.41.26 Mitch Notten 92 Brunssum
9.47.07 Feike Zandstra 92 Sprey Hout AZC
9.48.28* Daniek Saman 92 Stadskanaal
9.49.64* Arvid Munsters 92 Mosa-Regio
9.55.78* Maurits Muthert 92 Stadskanaal
9.57.31 Koen Sterenborg 92 Livo
10.00.47 Donny van Alphen 92 Zeester-Meerval
10.09.51* Mark Costeris 92 De Schotejil

800 m. vrije slag jongens junioren 3:  
9.03.47 Patrick Janssen 91 PSV
9.11.11. Joey de Ruiter 91 SG Hellas/Glana/KZ
9.14.02 Matthijs Boers 91 SG Zeemacht-Noordkop
9.21.65 Bryan Mannaart 91 WVZ
9.22.22 Sebastiaan Rosendaal 91 De Schotejil
9.23.79 Chris van Vliet 91 DZ&PC
9.27.14 Roy Awater 91 Livo
9.29.09 Erik Hagting 91 Stadskanaal
9.35.95 Gerben Fiere 91 De Warande
9.36.65* Kay Beimin 91 De Whee

800 m. vrije slag jongens junioren 4:  
8.56.14 Sjoerd Sieval 90 De Zijl/LGB
8.58.85 Mark Moussa 90 Zwemlust/den Hommel
8.59.08* Daan Ratering 90 Livo
9.01.58 Jurjen Willemsen 90 Aquapoldro
9.05.69 Daan Ratering 90 Livo
9.06.13 Diederic Brummer 90 RZ
9.10.01 Felix Broekhuizen 90 DWK-XCESS
9.12.13 Mike Dobbe 90 WVZ
9.13.63 Dingeman van der Pluijm 90 LZ 1886
9.14.29 Wouter Houtman 90 PSV

800 m. vrije slag jongens jeugd 1
8.35.16 Davy Verreusel 89 SG Hellas/Glana/KZ
8.45.11 Job Kienhuis 89 De Dinkel Denekamp
8.47.01* Henk van Niejenhuis 89 De Dolfijn 
8.57.16 Ricardo Kombrink 89 Widex GZC DONK
8.57.47 Yvo op den Kamp 89 SG Hellas/Glana/KZ
8.59.77x Jorrit Visser 89 FZC '54
8.59.92* Mike Stoffer 89 ZVZ
9.00.63* Peter van Heukelem 89 TriVia
9.02.73 Robert Yallop 89 HZC Weusthag
9.03.10 Stefan Groeneweg 89 De Lansingh

800 m. vrije slag jongens jeugd 2:  
8.08.74 Sebastiaan Verschuren 88 Aquarijn 
8.35.91* Joeri Verlinden 88 RZ 
8.49.99* Kevin Hondsmerk 88 De Schelde 
8.50.89* Joost SchrŲder 88 TriVia
8.53.05 Pelger de Jong 88 Vlaardingen
9.00.93* Niek de Ridder 88 De Bruinvis
9.03.80* Michael Schilders 88 De Kempvis
9.09.31 Mathijs Brandhorst 88 OZ&PC
9.18.80 Haico Weijers 88 Numansdorp

800 m. vrije slag jongens senioren 1:  
8.03.55 Alex Schelvis 87 MNC Dordrecht
8.13.52 Arjen van der Meulen 87 DZ&PC
8.27.83 Michel Heijnen 87 SG Hellas/Glana/KZ
8.51.87* Joost Reijns 87 Hoorn-Aurik
8.57.04 Jeroen Beemster 87 WZ&PC
9.11.24* Devi Wolthuizen 87 DAW Finenzo 

800 m. vrije slag heren all-in:  
8.00.11 Maarten van der Weijden 81 MNC/TWN
8.03.55 Alex Schelvis 87 MNC Dordrecht
8.08.74 Sebastiaan Verschuren 88 Aquarijn 
8.13.52 Arjen van der Meulen 87 DZ&PC
8.27.83 Michel Heijnen 87 SG Hellas/Glana/KZ
8.34.47 Erik SchrŲder 84 TriVia
8.35.01 Michael van der Linden 86 LZ 1886
8.35.09 Sebastiaan Reijnen 86 Het Y-mere 
8.35.16 Davy Verreusel 89 SG Hellas/Glana/KZ
8.35.91* Joeri Verlinden 88 RZ 

1500 m.vrije slag junioren 1: 
18.49.24* Dion Dreesens 93 SG Noord-Limburg
18.53.31 Lars Sieval 93 De Zijl/LGB
19.15.70 Bart de Gelder 93 De Dolfijn
19.18.96 Maurice Soudant 93 SG Hellas/Glana/KZ
19.21.72 Nils Veldkamp 93 De Whee
19.26.17 Leendert Valstar 93 SG Westland
19.32.56 Marcel Schouten 93 Rapido '82
19.32.59 Ruben Dekker 93 Oeza
19.36.93 Melvin Dobbe 93 WVZ
19.45.14 Remon van Mil 93 WVZ

1500 m. vrije slag jongens junioren 2:  (NK-limiet: 19.05.60)
18.16.53* Mitch Notten 92 Brunssum
18.06.47 Julian van Leuven 92 Rapido '82
18.39.44* Koen Sterenborg 92 Livo
18.49.46* Daniek Saman 92 Stadskanaal
17.50.11 Hans Peters 92 Aquarijn 
18.49.17 Donny van Alphen 92 Zeester-Meerval
18.38.30 Feiko Zandstra 92 Sprey Hout AZC
19.20.62* Leendert Valstar 93 SG Westland
19.23.49* Roderick van Doeselaar 92 Koewacht
19.27.45* Maurits Muthert 92 Stadskanaal

1500 m. vrije slag jongens junioren 3:  (NK-limiet: 18.17.90)
16.58.14 Patrick Janssen 91 PSV
17.18.31 Joey de Ruiter 91 SG Hellas/Glana/KZ
17.21.57 Matthijs Boers 91 Noordkop-Zeemacht
17.35.64* Jorick Hendriksen 91 De Columbiaan
17.39.30* Chris van Vliet 91 DZ&PC
17.40.86* Tim Wagenmans 91 Aquarijn
17.46.61* Sebastiaan Rosendaal 91 De Schotejil 
17.47.02 Bryan Mannaart 91 WVZ
17.48.28 Erik Hagting 91 Stadskanaal
17.50.96* Niels van Polanen 91 De Zijl/LGB

1500 m. vrije slag jongens junioren 4:  (NK-limiet: 18.02.10)
16.49.26 Sjoerd Sieval 90 De Zijl/LGB
16.50.69 Mark Moussa 90 SG Midden-Nederland
17.06.66 Jurjen Willemsen 90 Aquapoldro
17.09.53 Diederic Brummer 90 RZ
17.09.90 Daan Ratering 90 Livo
17.10.73 Felix Broekhuizen 90 DWK-XCESS
17.28.17 Dingeman van der Pluijm 90 LZ 1886
17.29.11 Mike Dobbe 90 WVZ
17.32.52 Marc Kremer 90 TriVia
17.44.40* Wouter Houtman 90 PSV

1500 m.vrije slag jongens jeugd 1: (NK-limiet: 17.44.80) 
16.11.06 Davy Verreusel 89 SG Hellas/Glana/KZ
16.24.23 Job Kienhuis 89 De Dinkel Denekamp
16.38.30* Henk van Niejenhuis 89 De Dolfijn 
16.48.62 Yvo op den Kamp 89 SG Hellas/Glana/KZ
16.57.72* Ricardo Kombrink 89 Widex GZC DONK
16.59.43 Robert Yallop 89 HZC Weusthag
17.00.53 Stefan Groeneweg 89 De Lansingh 
17.04.86* Niels van Eck 89 Hoogeveen
17.21.74 Jan Willem v.d.Graaff 89 SG Nauthusa
17.24.52x Jurjen Smits 89 DZ&PC

1500 m.vrije slag jongens jeugd 2: (NK-limiet: 17.32.40) 
15.27.66 Sebastiaan Verschuren 88 Aquarijn 
16.11.56* Joeri Verlinden 88 RZ 
16.49.34* Kevin Hondsmerk 88 De Schelde
16.54.99 Pelger de Jong 88 De Kempvis 
16.56.66* Joost SchrŲder 88 TriVia
17.02.94* Michael Schilders 88 De Kempvis
17.16.59* Niek de Ridder 88 De Bruinvis
17.29.15* Haico Weijers 88 ZPC Numansdorp
17.37.48* Sander van Elburg 88 TRB/RES
17.48.00* Jelmer Waterlander 88 HZ&PC Heerenveen

1500 m.vrije slag jongens senioren 1: (NK-limiet: 17.08.10) 
15.18.04 Alex Schelvis 87 De Kempvis
15.46.63 Arjen van der Meulen 87 DZ&PC
16.11.15* Michel Heijnen 87 SG Hellas/Glana/KZ
16.36.60* Joost Reijns 87 Hoorn-Aurik 
17.28.60* Jeroen Beemster 87 WZ&PC
17.31.29* Martijn Rongen 87 Njord
17.40.31* Joey van Doesburg 87 Tempo
17.44.94* Bart Beemster 87 WZ&PC
17.46.66* Karel Bol 87 DAW Finenzo
17.52.44* Devi Wolthuizen 87 DAW Finenzo

1500 m. vrije slag heren all-in:  (NK-limiet: 17.08.10)
14.59.13 Maarten van der Weijden 81 MNC
15.18.04 Alex Schelvis 87 MNC
15.22.77 Sebastiaan Verschuren 88 Aquarijn 
15.31.65 Arjen van der Meulen 87 DZ&PC
16.10.13 Raymond van de Merwe 86 WVZ
16.10.27 Michael van der Linden 86 LZ 1886
16.11.15 Michel Heijnen 87 SG Hellas/Glana/KZ
16.11.06 Davy Verreusel 89 SG Hellas/Glana/KZ
16.11.56* Joeri Verlinden 88 RZ 
16.24.23 Job Kienhuis 89 De Dinkel Denekamp