background image
 
*

A-klasse zwemcompetitie: Vijf clubs in de slag om promotie naar de hoofdklasse;vergelijkende uitslagen 3e ronde

Door: Jos van Kuijeren   |   Bron: KNZB   |   15/01/2020
A-klasse zwemcompetitie: Vijf clubs in de slag om promotie naar de hoofdklasse;vergelijkende uitslagen 3e ronde
Robin Goossens (Nuenen), snelste 200 school A-klasse @Kees-Jan van Overbeeke

Dankzij de voortschrijdende uitslagenverwerking is het nu ook mogelijk op korte termijn de vergelijkende uitslagen te publiceren van bijvoorbeeld de A-klasse in de zwemcompetitie. Uit deze klasse komen veel zwemmers, die volgend jaar mogelijk in de hoofdklasse gaan meedoen om de punten.


Het blijft spannend bovenin, want de eerste vier promoveren naar de hoogste klasse. De eerste drie lijken vrij zeker van hun zaak, maar daarachter staat er in de laatste ronde nog een interessant duel te wachten. Het verschil tussen DAW en de SG Albion bedraagt 27,58 punten (seconden). DAW heeft al een paar keer eerder op het hoogste niveau mee gedaan, voor Albion is de hoofdklasse een onbekend gebied. 


Top-zes in de algemene rangschikking (eerste vier promoveren)
1.ZPC De Zeeuwse Kust (3e ronde  6468,39):  tussenstand 18967,73
2.MNC Dordrecht (3e ronde 6562,15): tussenstand 18971,42
3.SG The Hague Swimming  (3e ronde 6513,73): tussenstand 19006,69
4.DAW (3e ronde 6563,03): tussenstand 19101,06
5.SG Albion WSS (3e ronde 6631,29): tussenstand 19128,64
6.De Columbiaan (3e ronde 6514,48): tussenstand 19199,21


Vergelijkende uitslagen A-klasse (Ronde 3 Ė 11 en 12 januari 2020) (met dank aan de KNZB)


4x50m vrije slag est. jongens junioren 4 el.
FZC'54-De Vikings (SG) 1:45.19, De Columbiaan 1:46.47, The Hague Swimming (SG) 1:47.10, ZPC De Zeeuwse Kust 1:47.52, Deltasteur 1:51.98, ZV De Zaan 1:52.17, WZ&PC Purmerend 1:57.46, KSN (SG) 1:58.68, De Columbiaan 1:59.16, FZC'54-De Vikings (SG) 1:59.28

4x50m vrije slag est. meisjes junioren 4 el.
DAW 1:56.63, The Hague Swimming (SG) 1:56.63, Deltasteur 1:57.26, De Columbiaan 1:58.03, Albion WSS (SG) 1:58.77, ZPC De Zeeuwse Kust 1:58.89, WZ&PC Purmerend 1:59.66,DAW-2 2:00.73, Zwemsport Parkstad 2:01.71, MNC Dordrecht 2:02.17

50m vlinderslag heren senioren open
Floris Kotterink (Albion WSS (SG)) 24.94, Luuk Nijland (DWK) 25.16, Thomas Kappe (DWK) 25.38, Kalle van Gemert (ZPC De Zeeuwse Kust) 25.56, Gauke Eilander (KSN (SG)) 25.59, Alexander Nijst (Nuenen) 25.78, Melle van Gemert (ZPC De Zeeuwse Kust) 25.97, Jylano Nahr (Zwemsport Parkstad) 26.13, Stephan Putman (DWK) 26.22, Sven Kardol (Nuenen) 26.24

100m vrije slag dames senioren open
Tessa Giele (Albion WSS (SG)) 56.90, Ela Hutten (MNC Dordrecht) 58.24, Nikita van den Ouden (Nuenen) 58.44, Annet van Stratum (Deltasteur) 59.34, Marije Dinkelberg (Albion WSS (SG)) 59.60, Anneloes Peulen (Nuenen) 1:00.08, Susan Teijken (Nuenen) 1:00.32, Celine Schoenmaker (DWK) 1:00.39, Marit Boxum (Deltasteur) 1:00.48, Elisa Haverkate (ZPC De Hof) 1:00.70

200m wisselslag jongens jeugd 2 el.
Bram Zwetsloot (Nuenen) 2:08.80, Viktor Koets (De Columbiaan) 2:14.17, Jasper Thomas (Zwemsport Parkstad) 2:17.82, Milan Meurs (Nuenen) 2:18.16, Tycho Atanasov (KSN (SG)) 2:19.66, Cas Jansen (The Hague Swimming (SG)) 2:21.08, Job van Wanroij (Zwemclub Eijsden) 2:21.39, Dylan Donkersteeg (DWK) 2:21.79, Luc Mul (DAW) 2:21.83, Yoram van der Tuin (FZC'54-De Vikings (SG)) 2:21.90

200m vlinderslag meisjes jeugd 2 el.
Milou van Wijk (MNC Dordrecht) 2:32.70, Quinty Rouschop (Zwemsport Parkstad) 2:38.70, Melina Carrillo Moreno (ZV De Zaan) 2:40.23, Milou ten Koppel (Deltasteur) 2:41.97, Evy Rozeboom (DAW) 2:42.12, Isa Maes (Albion WSS (SG)) 2:42.60, Yvonne Engel (ZV De Zaan) 2:43.24, Babet de Voogd (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:43.68, DaniŽlle Vis (De Columbiaan) 2:43.83, Kayley Mc Ateer (Nuenen) 2:44.94

100m rugslag jongens junioren 2 el.
Kylian Oosterveen (ZPC De Zeeuwse Kust) 1:08.35, Giovanni (Gio) Phillipson (ZV De Zaan) 1:10.58, Mex Jansen (ESCA Zwemmen) 1:13.33, Sam Derkx (FZC'54-De Vikings (SG)) 1:13.61, Rein Stoel (De Columbiaan) 1:14.01, Wytse Broekstra (FZC'54-De Vikings (SG)) 1:14.40, Timo Vankan (De Columbiaan) 1:14.52, GaŽtan Spicq (The Hague Swimming (SG)) 1:15.09, Jetze de Vries (FZC'54-De Vikings (SG)) 1:15.78, Duncan Koridon (WZ&PC Purmerend) 1:16.71

200m schoolslag meisjes junioren 2 el.

Hylcke de Beer (Zwemsport Parkstad) 2:53.82, Thalia Meijer (MNC Dordrecht) 2:56.21, Benigna Kocsispeter (Zwemsport Parkstad) 3:00.90, Charlene Ruiter (De Columbiaan) 3:03.97, Sophie Adriaanse (De Columbiaan) 3:05.94, Tara de Jong (DAW) 3:08.05, Liv Heijdra (Albion WSS (SG)) 3:09.86, Arevik Hovsepian Singerdy (ESCA Zwemmen) 3:11.11, Shirley van Mourik (MNC Dordrecht) 3:11.88, Bo Peeters (ZPC De Zeeuwse Kust) 3:18.23

200m rugslag heren senioren open
Ensger Kotterink (Albion WSS (SG)) 2:04.28, Jorrick Druyven (DAW) 2:09.79, Toine Willigers (Zwemclub Eijsden) 2:10.38, Pascal Nuijten (Albion WSS (SG)) 2:10.96, Daan Jente (Zwemsport Parkstad) 2:11.09, Jorian Tanis (MNC Dordrecht) 2:11.28, Ingmar Hartman (KSN (SG)) 2:11.92, Thomas Kappe (DWK) 2:11.98, Sven Kardol (Nuenen) 2:12.06, Bart Muselaers (DWK) 2:12.08

200m schoolslag dames senioren open
Robin Goossens (Nuenen) 2:35.93, Colet Claessens (Nuenen) 2:42.72, Esmee Lanckohr (Zwemsport Parkstad) 2:43.49, Britt van den Boom (Zwemsport Parkstad) 2:43.59, Sharon van der Leest (WZ&PC Purmerend) 2:44.85, Tessa Giele (Albion WSS (SG)) 2:45.11, Ela Hutten (MNC Dordrecht) 2:45.46, Maaike Vooren (DAW) 2:45.51, Lois van Oijen (ESCA Zwemmen) 2:45.91, Marit Boxum (Deltasteur) 2:50.90

100m schoolslag jongens minioren 6 el.
Gerjan G. Berends (KSN (SG)) 1:32.15, Daan Westerhof (KSN (SG)) 1:32.80, Nathaniel van Wanroij (Zwemclub Eijsden) 1:34.47, Filip Piszczynski (KSN (SG)) 1:38.10, Neo Reiber (Albion WSS (SG)) 1:40.20, Isaiah Koningsbloem (ZV De Zaan) 1:40.28, Robbin Eijkelkamp (ZPC De Hof) 1:41.39, Tomas Ketelaars (De Columbiaan) 1:42.75, Dax van den Nouland (De Columbiaan) 1:42.75, Jochem Mensink (ZPC De Hof) 1:43.76

50m rugslag meisjes minioren 5 el
Charlotte Landman (ESCA Zwemmen) 39.04, Megan Snoek (DAW) 40.26, Lynn Bout (ZV De Zaan) 40.64, Amber Kunst (DAW) 41.50, Nena Jansen (ESCA Zwemmen) 41.74, Larissa Landus (ZV De Zaan) 41.93, Lili Oosting (DWK) 42.11, Indy Freriksen (ZPC De Hof) 43.78, Reina BŲhm (De Columbiaan) 43.94, Manon Bams (Zwemclub Eijsden) 44.05

400m wisselslag jongens junioren 4 el.
Hessel Broekstra (FZC'54-De Vikings (SG)) 4:58.13, Floris Sonneveld (Nuenen) 5:00.40, Bjorn Verkaik (The Hague Swimming (SG)) 5:01.14, Sebastian van Wanroij (Zwemclub Eijsden) 5:03.38, Damian Waas (De Warande) 5:09.18, RaphaŽl Dessart (ZV De Zaan) 5:09.72, Jacco Nijland (ZPC De Hof) 5:16.10, David Da Silva Miranda (FZC'54-De Vikings (SG)) 5:19.48, Sigsten Jonkman (ZPC De Zeeuwse Kust) 5:20.32, Quinten ten Dam (ZPC De Hof) 5:20.42

100m vrije slag meisjes junioren 4 el.
Robin Vermeulen (MNC Dordrecht) 1:00.86, Angelina Rolman (WZ&PC Purmerend) 1:01.07, Vivianne Woltjes (The Hague Swimming (SG)) 1:01.77, Lieke van Geijn (De Warande) 1:02.07, Emma van Leeuwen (DAW) 1:02.18, Madelief Mans (The Hague Swimming (SG)) 1:02.48, Britt van't Zant (Albion WSS (SG)) 1:02.62, Madelief Kranz (ZPC De Zeeuwse Kust) 1:03.15, Lynn Reitsma (Deltasteur) 1:03.18, Djanilla Brink (DAW) 1:03.20

200m schoolslag heren senioren open
Ensger Kotterink (Albion WSS (SG)) 2:21.60, Derk Jan van Duyn (KSN (SG)) 2:24.04, Kalle van Gemert (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:24.18, Ardi Knol (DWK) 2:24.48, Ruud van Heerbeek (Nuenen) 2:25.08, Stijn Geelen (Albion WSS (SG)) 2:26.23, Dave van den Nieuwendijk (De Columbiaan) 2:26.67, Jorrick Druyven (DAW) 2:28.56, Floris Kotterink (Albion WSS (SG)) 2:29.42, Jordy Zuidhoek (De Columbiaan) 2:30.93

200m rugslag dames senioren open
Nikita van den Ouden (Nuenen) 2:21.72, Isabel Aardema (DWK) 2:24.17, Marit Boxum (Deltasteur) 2:28.10, Tessa Giele (Albion WSS (SG)) 2:28.37, Merel Phaff (Nuenen) 2:28.54, Ela Hutten (MNC Dordrecht) 2:29.19, Ester Schirripa (The Hague Swimming (SG)) 2:29.34, Sanne Ditzel (DWK) 2:29.41, Kirsten Walraven (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:30.53, Julia Notenboom (De Columbiaan) 2:30.69

200m vlinderslag jongens jeugd 2 el.
Bram Zwetsloot (Nuenen) 2:16.86, Tristan Kloet (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:21.94, Cas Jansen (The Hague Swimming (SG)) 2:23.91, Viktor Koets (De Columbiaan) 2:24.54, Jasper Thomas (Zwemsport Parkstad) 2:26.00, Flynn Wolterman (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:26.96, Luuk van Holstein (Albion WSS (SG)) 2:28.92, Job van Wanroij (Zwemclub Eijsden) 2:31.37, Yoram van der Tuin (FZC'54-De Vikings (SG)) 2:31.80, Dylan Donkersteeg (DWK) 2:31.90

200m wisselslag meisjes jeugd 2 el.
Milou van Wijk (MNC Dordrecht) 2:26.50, Melina Carrillo Moreno (ZV De Zaan) 2:31.62, Babet de Voogd (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:32.06, DaniŽlle Vis (De Columbiaan) 2:32.74, Milou ten Koppel (Deltasteur) 2:32.91, Isa Maes (Albion WSS (SG)) 2:33.08, Lena Minderaa (DWK) 2:33.39, Inge Koekoek (ESCA Zwemmen) 2:33.64, Kayley Mc Ateer (Nuenen) 2:34.33, Quinty Rouschop (Zwemsport Parkstad) 2:34.35

200m schoolslag jongens junioren 2 el.
Maxime Koops (Zwemsport Parkstad) 2:55.05, Kylian Oosterveen (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:57.43, Sam Derkx (FZC'54-De Vikings (SG)) 2:58.55, Mex Jansen (ESCA Zwemmen) 3:01.61, Wytse Broekstra (FZC'54-De Vikings (SG)) 3:02.23, James Lawton (De Columbiaan) 3:06.08, Jetze de Vries (FZC'54-De Vikings (SG)) 3:06.25, Jelte de Boer (FZC'54-De Vikings (SG)) 3:06.39, Lars Kool (DAW) 3:07.34, Giovanni (Gio) Phillipson (ZV De Zaan) 3:08.21

100m rugslag meisjes junioren 2 el.
Hylcke de Beer (Zwemsport Parkstad) 1:13.26, Elin Brinkhof (WZ&PC Purmerend) 1:15.07, Laura Volkers (DWK) 1:16.68, Liv Heijdra (Albion WSS (SG)) 1:17.33, Thalia Meijer (MNC Dordrecht) 1:18.30, Charlene Ruiter (De Columbiaan) 1:18.38, Kyona Steffe (The Hague Swimming (SG)) 1:18.91, Madeleine Bertram (WZ&PC Purmerend) 1:19.76, Feline Piek (ESCA Zwemmen) 1:20.06, Tara de Jong (DAW) 1:20.32

100m vrije slag heren senioren open
Floris Kotterink (Albion WSS (SG)) 51.57, Pascal Nuijten (Albion WSS (SG)) 51.96, Ingmar Hartman (KSN (SG)) 52.24, Stephan Putman (DWK) 52.77, Thomas Kappe (DWK) 52.81, Kalle van Gemert (ZPC De Zeeuwse Kust) 53.11, Jeffrey Appel (WZ&PC Purmerend) 53.29, Alexander Nijst (Nuenen) 53.34, Bart Muselaers (DWK) 53.53, Melvin van de Meij (MNC Dordrecht) 53.54

50m vlinderslag dames senioren open
Tessa Giele (Albion WSS (SG)) 28.52, Britt van den Boom (Zwemsport Parkstad) 28.57, Nikita van den Ouden (Nuenen) 29.28, Colet Claessens (Nuenen) 29.33, Marije Dinkelberg (Albion WSS (SG)) 29.52, Ela Hutten (MNC Dordrecht) 29.58, Anouk Zandbergen (DAW) 29.82, Annet van Stratum (Deltasteur) 29.84, Anneloes Peulen (Nuenen) 30.04, Celine Schoenmaker (DWK) 30.42

50m rugslag jongens minioren 6 el.
Filip Piszczynski (KSN (SG)) 38.31, Sven Bakker (ZV De Zaan) 38.46, Nathaniel van Wanroij (Zwemclub Eijsden) 40.54, Isaiah Koningsbloem (ZV De Zaan) 40.69, Daan Westerhof (KSN (SG)) 40.99, Neo Reiber (Albion WSS (SG)) 41.09, Maurits Korenstra (ZV De Zaan) 41.46, Mauro Bedeke (DAW) 41.59, Jochem Mensink (ZPC De Hof) 41.75, David Balan (Albion WSS (SG)) 41.77

100m schoolslag meisjes minioren 5 el.
Amber Kunst (DAW) 1:33.94, Nena Jansen (ESCA Zwemmen) 1:38.69, Danique Koster (De Warande) 1:42.98, Charlotte Landman (ESCA Zwemmen) 1:43.60, Flo Streep (DAW) 1:44.32, Megan Snoek (DAW) 1:44.88, Reina BŲhm (De Columbiaan) 1:44.88, Lynn Bout (ZV De Zaan) 1:45.09, Dante van Meene (DAW) 1:45.34, Manon Bams (Zwemclub Eijsden) 1:47.54

100m vrije slag jongens junioren 4 el.
Jacco Nijland (ZPC De Hof) 54.53, Koen Groot, de (Zwemclub Eijsden) 54.67, Hessel Broekstra (FZC'54-De Vikings (SG)) 56.17, Damian Waas (De Warande) 56.98, Max van Schagen (De Columbiaan) 57.03, Floris Sonneveld (Nuenen) 57.04, RaphaŽl Dessart (ZV De Zaan) 57.06, Owen Riemens (ZPC De Zeeuwse Kust) 58.02, Bjorn Verkaik (The Hague Swimming (SG)) 58.49, Sigsten Jonkman (ZPC De Zeeuwse Kust) 58.59

400m wisselslag meisjes junioren 4 el.
Emma van Leeuwen (DAW) 5:17.10, Djanilla Brink (DAW) 5:32.20, Julia van den Bosch (Deltasteur) 5:32.78, Aisha Nobels (Albion WSS (SG)) 5:34.93, Madelief Mans (The Hague Swimming (SG)) 5:35.14, Eline van Unen (Deltasteur) 5:36.05, Angelina Rolman (WZ&PC Purmerend) 5:36.16, Jasmijn van Genderen (WZ&PC Purmerend) 5:36.61, Vivianne Woltjes (The Hague Swimming (SG)) 5:37.32, ChloŽ Boes (WZ&PC Purmerend) 5:38.49

4x200m vrije slag est heren senioren open
Albion WSS (SG) 7:53.79, DWK 7:54.18, Nuenen 8:01.94, Zwemclub Eijsden 8:08.92, Zwemsport Parkstad 8:10.43, DAW 8:10.89, MNC Dordrecht 8:13.56, ZPC De Zeeuwse Kust 8:14.23, De Columbiaan 8:16.74, KSN (SG) 8:23.42

4x100m wisselslag est dames senioren open
Nuenen 4:27.98, MNC Dordrecht 4:30.56, Zwemsport Parkstad 4:31.26, DWK 4:31.33, Albion WSS (SG) 4:34.34, Deltasteur 4:37.93, DAW 4:38.60, De Columbiaan 4:38.74, WZ&PC Purmerend 4:40.52, Nuenen 4:41.51



Reacties:

  • Nog geen reacties aanwezig.

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen plaatsen.



Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.