background image
 
*

ONK Amersfoort dag 1: Maarten Brzoskowski zwemt WK-limiet op 200m vrije slag

21/06/2019
ONK Amersfoort dag 1: Maarten Brzoskowski zwemt WK-limiet op 200m vrije slag
@Facebook ZPC Amersfoort

DE toptijd van de 1e ONK dag in Amersfoort was de 1:46.62 (pr) op de 200m vrije slag van Maarten Brzoskowski En daarmee kwalificeerde hij zich alsnog voor de WK in Wangju. "Supergaaf" reageerde coach Marcel Wouda vanuit Rome. De limiet was 1:46.68! |

De eerste finales waren een afwisseling van enkele uitstekende prestaties, een wk-limiet, een rentree, een ex aequo en de gewone gang van zaken.


ONK-uitslagen finales
1500m vrije slag 1. Erik Nijholt DZ&PC 16:03.07 2. David Kuipers Orca 16:41.35 3. Niels Dijkshoorn ZVVS 17:11.68 4. Olivier Jans De Fuut 18:07.79

400m vrije slag dames

1. Silke Holkenborg OC - VZC 4:17.71 2.Loulou Vos, PSV 4:18.75 3. Laura Setz OC - Nova 4:19.03 4.Marij van der Mast PSV 4:21.13 5. Leonie van Noort WVZ 4:24.18 6. Manon Ritten Hellas-Glana 4:30.30 7. Gaia Sterre Mirotti VZC 4:33.73 (4:33.27) 7. Soraya Wasser PSV 4:30.95 B-finale 9. Bridget Vermeer, VZC 4.31.40 10. Lize Janna de Vries, Orca 4:33.21;

100m rugslag heren

1.Tom Donker PSV 55.58 2. Baptiste Leger ES Massy Natation 57.15 (56.64) 3. Ensger Kotterink Feijenoord Albion Zwemclub 57.22 4. Austin Namesnik ZPC Amersfoort 57.88 5. Jelle Betten OC - DZ&PC 57.52 7. Dennis Kamps De Dinkel 58.52 8. Niek Heethaar DWK 59.25 9. B-finale 9. Aidan Baines PSV 59.26 10. Raf Hendriks Hellas-Glana 59.79 (59.63)11. Tom Laarhuis De Dinkel 59.84 12. Jorrick Druyven DAW 59.96

200m rugslag dames

1.Marieke Tienstra OC - TriVia en Sterre Mooiweer, ZPC Amersfoort 2.14.15 23 3. Indy Jongman OC - PSV 2:16.80 3. Sterre Mooiweer ZPC AMERSFOORT  2:18.89 4. Alinda Dingshoff ZPC Hoogeveen 2:18.99 5. Manon Manning Nova 2:21.28 6. Carlijn Hansté WS Twente 2:21.80 7. Josse Bergman VZC 2:24.13 8. Arianne Kooijinga TriVia 2:25.77 B-finale 9. Aniek van de Weerd VZC 2:24.03 13 10. Wiktoria Redzimska ZPC Hoogeveen 2:24.74 11. Yara van Kalmthout Nova 2:27.33

50m schoolslag heren

1. Kasper Leeuw ZPC AMERSFOORT 28.16 2. Wietse Waninge ZPC Amersfoort28.39 3. Thomas de Lange WS Twente 28.46 4. Kingue Struijf ZPC Amersfoort 28.77 5. Juri Dijkstra OC - TriVia 29.08 8. Niels van Eck ZPC Hoogeveen 29.31 (29.27) 7. Mark Baars The Hague Swimming 29.59 (29.00) Koen Lems ZPC Amersfoort gediskwalificeerd B-finale 9. Jeroen Baars, The Hague Swimming 29.01 10. Ardi Knol, DWK 29.16 11. Max Peters De Dommelbaarzen 29.38 (29.31)

50m vrije slag dames

1. Tamara van Vliet De Dolfijn 25.52 (25.42) 2. Valerie van Roon HPC - WVZ 25.58 3. Robin Neumann De Dolfijn 25.62 4. Marrit Steenbergen HPC - DZ&PC 25.70 70 5. Elise Hardeman ZPC Amersfoort 25.84 6. Nelly Velthuijs, PSV 25.97 7. Tessa Vermeulen HPC - De Dolfijn 26.05 8. Sam van Nunen PSV 26.11 B-finale 9.Milou van Wijk MNC Dordrecht 26.46 10, Femke Hoppenbrouwer The Hague Swimming 26.52 11. Indy Jongman OC - PSV 26.72 12. Britta Koehorst OC - De Lansingh 26.73 


Later meer




De series van hedenmorgen in Amersfoort verliepen zonder noemenswaardige opwinding. Toch maar even de uitslagen publiceren. Daarom is de 1.47.51 van Maarten Brzoskowski zeker het vermelden waard. Het is zijn beste seizoenstijd. De WK-limiet staat op 1.46.69.

Teleurstellend was het aantal inschrijvingen op de estafettes: slechts tien op de 4x100m wisselslag heren en acht voor de 4x200m vrije slag dames (geen series noodzakelijk). Armoe troef in het Nederlandse verenigingszwemmen.

 

400m vrije slag dames
1.Marij van der Mast PSV 4:21.41 2.Loulou Vos, PSV 4:21.97 3. Laura Setz OC - Nova 4:23.97 4. Silke Holkenborg OC - VZC 4:25.92 5. Leonie van Noort WVZ 4:27.85

6. Manon Ritten Hellas-Glana 4:32.49 7. Gaia Sterre Mirotti VZC 4:33.27 8. Soraya Wasser PSV  9. Sophie de Jonge WVZ  4:34.30 10. Dorien Butter The Hague Swimming 4:35.29

100m rugslag heren

1.Tom Donker PSV 55.84 2. Baptiste Leger ES Massy Natation 56.64 3. Ensger Kotterink Feijenoord Albion Zwemclub 57.41 4. Austin Namesnik ZPC AMERSFOORT 58.08 5. Jelle Betten OC - DZ&PC  58.20 7. Dennis Kamps De Dinkel 58.90 8. Niek Heethaar DWK 59.34 9. Raf Hendriks Hellas-Glana 59.63 10. Aidan Baines PSV 59.73 11. Tom Laarhuis De Dinkel 1:00.20 12. Jorrick Druyven DAW 1:00.33 13. Melvin Prins Wiekslag 1:01.04 14. Lars Verhalle VZC 1:01.13

200m rugslag dames

1.Marieke Tienstra OC - TriVia 2:17.73 2. Indy Jongman OC - PSV 2:17.88 3. Sterre Mooiweer ZPC AMERSFOORT  2:18.89 4. Alinda Dingshoff ZPC Hoogeveen 2:20.49 5. Manon Manning Nova 2:21.45 6. Carlijn Hansté WS Twente 2:23.56 7. Josse Bergman VZC 2:24.16 8. Arianne Kooijinga TriVia 2:26.01 9. Anabel Ivanov SSG Saar Max Ritter 2:26.24 10. Wiktoria Redzimska ZPC Hoogeveen 2:26.53 11. Yara van Kalmthout Nova 2:27.80 12. Aniek van de Weerd VZC 2:27.98 13. Sanne Ditzel DWK  2:29.47 14. Renée Vanderheyden ReVeLie Swim Team 2:29.64

50m schoolslag heren

1. Kasper Leeuw ZPC AMERSFOORT 28.17 2. Wietse Waninge ZPC AMERSFOORT 28.40 3. Thomas de Lange WS Twente 28.61 4. Mark Baars The Hague Swimming 29.00 5. Koen Lems ZPC AMERSFOORT 29.07 6. Juri Dijkstra OC - TriVia 29.13 7. Kingue Struijf ZPC AMERSFOORT 29.18 8. Niels van Eck ZPC Hoogeveen 29.27 9. Duncan van Haaren WIDEX GZC DONK 29.29 10. Max Peters De Dommelbaarzen 29.31 11. Ardi Knol DWK 29.36 12. Jeroen Baars The Hague Swimming 29.39 13. Jonne Schaafsma The Hague Swimming 29.41 14. Koen Koster HZPC 29.44 15. Nicholas Theunissen De Dolfijn 29.52 16. Thomas Verhoeven The Hague Swimming 29.59 17. Jordan Kraaijenhof ZPC AMERSFOORT 29.69

50m vrije slag dames

1. Tamara van Vliet De Dolfijn  25.42 2. Valerie van Roon HPC - WVZ 25.58 3. Robin Neumann De Dolfijn 25.95 4. Marrit Steenbergen HPC - DZ&PC 26.06 5. Tessa Vermeulen HPC - De Dolfijn 26.15  6. Nelly Velthuijs PSV 26.16 7. Elise Hardeman ZPC AMERSFOORT 26.21 8. Sam van Nunen PSV 26.36 9. Josien Wijkhuijs Orca 26.40 10. Milou van Wijk MNC Dordrecht 26.60 11. Dorien Butter The Hague Swimming 26.81 12. Britta Koehorst OC - De Lansingh 26.86 13. Femke Hoppenbrouwer The Hague Swimming 26.94 14. Indy Jongman OC - PSV 27.16 15. Amy de Langen PSV 27.19 16. Saskia de Klerk GoSwim 27.21 17. Arianne Kooijinga TriVia 27.22

200m vlinderslag heren

1. Alexander Kunert SV Gelnhausen 1924 2:03.44 2. Aaron Schmidt SG Neuss 2.03.53

3. Joeri Verlinden PSV 2:04.22 4. Daan Zwertbroek PSV 2:06.70 5. Tim Hoogerwerf DWK 2:07.21 6. Junior de Bruin OC - ZPC Hoogeveen 2:09.52 7. Jesse van Dijk ZPC AMERSFOORT 2:12.55 8. Niels de Boer Hellas-Glana 2:14.87 9. Ebel van Geemen WS Twente 2:15.53 10. Lucas Peters Nextline Swimming 2:16.34 11. Lars Schoffelmeer ZPB H&L Productions  2:16.50 12. Guus Hoogduin ZVL-1886  2:17.51 13. Brent GŁnther VZC 2:18.07

100m schoolslag

1.Lonne Dijkhuis De Dinkel 1:11.58 2. Lynn Blommers The Hague Swimming (SG) 1:11.80 3. Madelijne Schothans De Dinkel 1:12.35 4. Anne Palmans OC - WVZ 1:12.48 5. Anouk Elzerman De Dolfijn 1:12.85 6. Sanne Busch PSV 1:12.93 7. Kim Jansen van Galen PSV 1:13.35 8. Karin Rijkelijkhuizen DZ&PC 1:13.59 9. Anouk Knippers De Dinkel 1:13.89 10. Zara Konstapel NDD  1:13.97 11. Larissa Brak ZPC AMERSFOORT 1:14.27 12. Michelle Pschuk SG Ruhr 246475 1:14.48 13. Robin Goossens Nuenen  1:14.84

200m vrije slag heren

1.Maarten Brzoskowski HPC - PSV 1:47.51 2. Bart Sommeling OC - De Dolfijn 1:51.24 3. Ben Schwietert HPC - ZPC AMERSFOORT 1:51.92 4. Dion Dreesens KNZB 1:53.30 5. Erik Nijholt DZ&PC 1:53.84 6. Alexander Skinner Dolphins Swimming Club 1:54.13 7. Lleyton Plattel OC - PSV 1:54.20 8. Valentin Borisavljevic Leuven Aquatics 1:54.43 9. Bjorn van Doesburg Aquarijn 1:56.41 10. Karst Boersma De Dinkel 1:56.44

50m vlinderslag dames

1. Tessa Vermeulen HPC - De Dolfijn 27.24 2. Kinge Zandringa HPC - De Dolfijn 27.37 3. Josien Wijkhuijs Orca 27.38 4. Elinore de Jong The Hague Swimming 27.47 5. Tamara van Vliet De Dolfijn 27.72 en Chefanja Nunes OC - WVZ 27.72 7. Valerie van Roon HPC - WVZ 27.79 8. Lotte Hosper OC - Racing Club 27.82 9. Danique Stoop Zuiderzeezwemmers 27.96 10. Manon Manning Nova 28.31 11. Sam van Nunen PSV 28.38 12. Britta Koehorst OC - De Lansingh 28.46 13. Alinda Dingshoff ZPC Hoogeveen 28.48 14. Mendy de Rooi DWK 28.55 15. Julia van Leeuwen PSV 28.65 16. Nelly Velthuijs PSV 28.68

4x100m wisselslag estafette heren(10 teams)

1. De Dolfijn 3.54.13 2. PSV 3:55.28 3. ZPC Amersfoort 3:56.82 4. DWK 3:57.14 5. 5. Feijenoord Albion Zwemclub 4:01.33 6. SG The Hague Swimming 4:0.43 7. TriVia 4:02.28 8. De Dinkel 4:04.13 9. De Dolfijn 2 4:04.16 10. Hellas/Glana 4:12.03

Rubriek: KNZB, Nieuws


Reacties:

  • Nog geen reacties aanwezig.

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen plaatsen.



Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.