background image
 
*

Zwemkroniek Blog Competitie: PSV opnieuw aan kop in de Hoofdklasse

Door: Jos van Kuijeren   |   01/10/2017
Zwemkroniek Blog Competitie: PSV opnieuw aan kop in de Hoofdklasse
@zwemsite

Na éen ronde heeft PSV zich een mooie uitgangspositie verschaft om opnieuw een gooi te doen naar de landstitel in de verenigingszwemcompetitie. Het weekend kon worden afgesloten met ruim 64 seconden voorsprong op het in kracht toenemende VZC Veenendaal. Vlak daarachter nestelde WVZ zich op de derde plaats met een achterstand van 84 seconden, terwijl de vice-kampioen van het afgelopen seizoen De Dolfijn meer dan 100 seconden moest toegeven op de landskampioen.

Aan de onderkant van de ranglijst moet Orca nu al vrezen voor degradatie en ook het pas gepromoveerde Hellas-Glana gaat het moeilijk krijgen.

De officieuze uitslag van de Hoofdklasse eerste ronde

PSV 5267,74
VZC 5331,53
WVZ 5351,37
De Dolfijn 5369,19
De Dinkel 5386,39
ZPC Amersfoort 5395,23
SG The Hague Swimming 5453,03
Aqua-Novio’94 5462,25
TriVia
5468,24
ZPC Hoogeveen 5509,58
WS Twente 5551,92
Hieronymus 5557,35
Dedemsvaart-AC 5577,78
Hellas-Glana 5629,05
Orca 5676,92

Vergelijkende uitslagen, (onvolledig)

1. 4x200m vrije slag dames 11 - 13 jaar (Junioren 3 en later)
Trivia 9.27.30 Aqua-Novio’94 9;27.05 VZC 9.29.64 de Dinkel 9:31.10 ZPC Hoogeveen 9:35.80 ZPC Amersfoort 9:36.54 WS Twente 9.46.82 PSV 9:50.39 WVZ 9:57.19 The Hague Swumming 9.57.93

3. 100m schoolslag – Dames vanaf 11 jaar (Senioren Open)
Kim Busch MNC Dordrecht 1:08.20 Marjolein Delno, VZC 1:09.48 Lonne Dijkhuis, de Dinkel 1:10.46 Anne Louise Palmans, WVZ 1:11.16 Valerie van Roon, WVZ 1:11.99  Kim Vos, SBC2000 1.12.47 Karin Rijkelijkhuizen, DZ&PC 1.13.16 Elise Pennings, De Dolfijn 1:13.19 Nicole Bennis, WVZ 1:13.37, Irene Teufer, de Dolfijn 1:13.42 Selene Wortel 1:13.54 Sharon van der Leest, WZ&PC 1:13.81 Elise Tanis, de Schotejil 1.14.14 Larissa Brak, ZPC Amf 1:14.62 

4. 400m vrije slag – Heren vanaf 11 jaar (Senioren Open)
Maarten Brzoskowski, PSV 3:54.18 Arjan Knipping, PSV 3:54.53 Mathys Goossen, de Dolfijn 3.55.20 Jorgos Skotadis, de Dolfijn 3:55.80 Bart Sommeling, de Dolfijn 3:59.93 Erik Nijholt, DZ&PC 3.59.99 Vincent Crooijmans, VZC 4:00.19 Luuk Nijland, DWK 4:00.76 Luc Kroon, Ed-Vo 4:01.60 Thomas Jansen, WVZ 4:01.68 Stan Pijnenburg 4:01.92 Sten Postma 4:03.19 Wietse Waninge, ZPC Amf 4:03.22 David Kuipers, Orca 4:04.00 Koen Lems, ZPC Amf 4:05.47 

5.100m rugslag – Dames 11 - 17 jaar (Senioren 2 en later)
Chefanja Nunes, WVZ 1:03.09 Indy Jongman, Psv 1.03.27 Britta Koehorst, de Lansingh 1:04.30 Brigit van de Vegte 1:04.64 Eline van der Wal, DZ&PC 1:04.84 Lotte Hosper The Hague Swimming 1:05.00 Mathilde Stolmeijer, de Dinkel 1:05.09 Nikki Smeets, Hellas-Glana 1:05.70 Dionne Salomons, Borger 1:05.86 Manon Kampman, PSV 1:06.21 Lonneke Kampman, PSV 1:06.30 Kaylin Stel, de Dolfijn 1:06.32 Amber Celie, de Dolfijn1:06.59 Lynn Joor, WS Twente 1:06.56 

6. 200m schoolslag – Heren 11 - 17 jaar (Jeugd 2 en later) 02:22.87
Juri Dijkstra, Trivia 2.21.84 Stijn Boertien, DAC 2:22.07 Thom Delno, VZC 2:22.97 Joost de Roy van Zuydewijn, WVZ 2:23.23 Quinn van den Heuvel, WVZ 2:24.54 Olivier Jans The Hague Swimming 2:27.30 Gijsbert Pelleboer, de Dinkel 2:25.41 Vincent de Munter Zwemsport Parkstad 2.26.86 David Anthonio, SG KSN 2.27.22 Rick Bulman, PSV 2:27.64 Sander Crooymans, VZC 2.27.86 Austin Namesnik 2:28.13 Emile Dost, Borger Jesse Zweers, DAC 2:28.80 Klaas Pit, DZ&PC 2:29.01 Rijk Dragtstra, ZPC Amf 2.29.57

7. 200m vrije slag – Dames 11 - 15 jaar (Jeugd 2 en later)
Imani de Jong, ZPCH 2.02.84, Femke Spiering 2:03.64 Nienke Jonk, Hieronymus 2:03.71 Christy Geurts, WVZ 2:08.17 Lize van den Nieuwenhuijzen, PSV 2:09.39 Kiki Koopman, de Dinkel 2:09.67 Yara van Kalmthout, Nova 2:10.03 Silke Huisman, Orca 2:10.06 Maaike Issard The Hague Swimming 2:10.64 Vera Renshof, DWK 2:10.68 2:10.73 Leonie van Wier, HZ&PC Heerenveen 2:10.73 Ya'elle Lucht, Batavia Swim 2:10.87 Carlijn Hansté, WS Twente 1:10.89

8. 100m schoolslag – Heren 11 - 15 jaar (Junioren 4 en later)
Tim Korstanje, Aqua-Novio’94 1:06.86 Timo Spaans, PSV 1:07.13 Bram Zwetsloot, Nuenen 1:07.82  Lars Verhalle, VZC 1:08.78 Scott Jansen, WVZ 1:09.01 Sean Niewold, WVZ 1:09.10 Jurre Hanstede, de Dinkel 1:09.15 Kirill Hrabcuns, ZPC Amf 1:09.89 Kylian Heederik, Deltasteur 1:09.89 Jarno Koster, Aqua-Novio'94 1:10.23  

9. 50m rugslag – Heren vanaf 11 jaar (Senioren Open)
Jesse Puts, Aquarijn 25.55 Stan Pijnenburg, PSV 25.76 Ben Schwietert, ZPC Amf 26.14 Jelle Betten, DZ&PC 26.38 Maarten Brzoskowski, PSV 26.55 Mathys Goosen, de Dolfijn 26.41 Luuk Nijland, DWK 26.53 Sem Hermans, Zwemclub Eijsden 26.68 Luc Kroon, Ed-Vo 26.71 Jaro Musters, Hieronymus 26.85 Mark Baars The Hague Swimming en Tom Lommers, de Dolfijn 26.95 

10. 100m wisselslag – Dames vanaf 11 jaar (Senioren Open)
Kim Busch, MNC Dordrecht 1:01.55 Marjolein Delno, VZC 1:02.09 Tessa Vermeulen, de Dolfijn 1:02.81 Valerie van Roon, WVZ 1:03.91 Serena Stel 1:04.79 Josien Wijkhuijs, Orca 1:05.12 Lonne Dijkhuis, de Dinkel 1.:05.81 Elinore de Jong, The Hague Swimming 1.05.97 Sterre Mooiweer, de Dinkel 1:06.05 Claire Verkijk, WVZ 1:06.32 Silke Holkenborg, VZC 1:06.42

11 100m vlinderslag – Dames 11 - 13 jaar (Junioren 3 en later)
Sterre Hendriks, PSV 1:08.13 Ismay Lichtendonk, DAC 1:09.43  Britt van den Boom, Zwemsport Parkstad 1:11.17 Thera Janssen,Aqua-Novio'94 1:11.97 Puck Koopman, de Dinkel 1:12.74 Luna de Vries, Aqua-Novio'94 1:13.39 Kirsten Verhalle, VZC 1:13.84 Aniek van de Weerd, VZC 1.13.84 Jetske Moot, ZPC Amf 1:13.93

12. 200m rugslag – Heren 11 - 13 jaar (Junioren 2 en later)
Bram Verkuijlen, PSV 2:20.93 Luuk van Rooij, PSV 2:22.20 Jort van der Vlag, WS Twente 2:24.01 Abel te Riele, WVZ 2.24.45 Michael van der Wal, MSV-Zeemacht 2:24.91 Chris van der Hout, The Hague Swimming 2:26.81 Merlin Belmon, De Dolfijn 2:27.13 Ruben Claasen, ZPC Amf 2:27.17 Teun van der Schrier, Hieronymus 2:28.48 Mac Peeks, Hoogeveen 2:28.56 Daan Trinh, Hieronymus 2:28.92

16. 400m vrije slag – Dames vanaf 11 jaar (Senioren Open)
Marjolein Delno, VZC 4.16.80 Serena Stel, de Dolfijn 4.18.04 Marij van der Mast, PSV 4:19.45 Kim Busch 4:22.43 Tessa Vermeulen, de Dolfijn 4:23.02 Silke Holkenborg 4:24.02 Marieke Tienstra, Trivia 4:24.69 Laura Setz, Nova 4:25.59 Amy de Langen, PSV 4:27.27 Sterre Mooiweer, de Dinkel 4:27.93

17. 100m schoolslag – Heren vanaf 11 jaar (Senioren Open)
Wietse Waninge, ZPC Amf 1:01.62 Arjan Knipping, PSV en Timon Evenhuis, de Dolfijn 1:01.95 Ties Elzerman, de Dolfijn 1:02.40 Niels van Eck, Hoogeveen 1:02.49 Kevin Panoet, The Hague Swimming 1.02.54 Thomas Verhoeven, ZPC Amf en Kaspar Leeuw, ZPC Amf 1:02.80 Stan Pijnenburg, PSV 1:03.18, Mark Baars,The Hague Swimming 1:03.21 Koen Lems, ZPC Amf 1:03.40 Kingue Struijf, ZPC Amf 1:03.42 Koen Koster, HZPC Horst 1.03.61 Jeroen Baars, The Hague Swimming 1:03.93 

18. 200m schoolslag – Dames 11 - 17 jaar (Senioren 2 en later)
Madelijne Schothans, de Dinkel 2:32.70 Silke Molendijk, VZC 2:39.21 Birgit van Buiten, DWK 2.40.07 Sanne Busch, MNC Dordrecht 2:40.21 Storm Willemsen, ZPC Amf 2:41.05 Honia Ibrahim, Aqua-Novio'94 2:41.79 Lynn Joor, WS Twente 2.42.26 Lonneke Kampman, PSV 2:42.38 Rosey Metz, WVZ 2:42.67 Lotte Hosper, The Hague Swimming 2:43.51 Marlinde Beukers, WVZ 2:43.59 José Bijl, het IJ 2.43.82 Zara Konstapel, NDD 2.43.94 

19. 100m rugslag – Heren 11 - 17 jaar (Jeugd 2 en later)
Austin Namesnik, ZPC Amf 57.16, Jari Groenhart, Trivia 58.07 Niels Hofmeijer, WS Twente 58.52 Dennis Kamps, de Dinkel 58.77 Kenzo Simons, de Dolfijn 59.36 Juri Dijkstra, Trivia 59.40 Mart Niehoff, ZPC Amf 59.72 Emile Dost, Borger 59.83 Jelle Smid Aqua-Novio'94 59.94 Junior de Bruin, Hoogeveen 59.95 Melle van Gemert, De Zeeuwse Kust 1:00.61 Anne Schuurmans, WVZ 1.01.00 

20. 100m schoolslag – Dames 11 - 15 jaar (Jeugd 2 en later)
Jule Franken, PSV 1:14.46 Silke Huisman, Orca 1.14.78 Amy de Sain, de Dolfijn 1:15.29 Mandy van Rossum, Aqua-Novio'94 1.15.47 Zanthe Janssen Aqua-Novio'94 1:15.51 Kim Jansen van Galen, PSV 1:16.05 Nienke Jonk, Hieronymus 1:16.36 Mirthe Schenkel, Hoogeveen 1:17.19 Femke Spiering, VZC 1:18.12 Grace Anderson, WVZ 1:18.34

21. 200m vrije slag – Heren 11 - 15 jaar (Junioren 4 en later)
Leon van den Hof, DAC 1:59.41 Tim Korstanje Aqua-Novio'94 1:59.94 Elroy Schot, de Dolfijn 2:00.13 Sem Zijl, de Dolfijn 2:00.49 Sean Siewold, WVZ 2:00.88 Lars Verhalle, VZC 2:01.18 Jarno Koster, Aqua-Novio'94 2:01.36 Lucas Peters, PSV 2:01.52

22. 100m wisselslag – Heren vanaf 11 jaar (Senioren Open)
Arjan Knipping, PSV 55.69 Timon Evenhuis, de Dolfijn 56.33 Stan Pijnenburg, PSV 56.46 Jeroen Baars The Hague Swimming 57.93 Niels van Eck, Hoogeveen 58.01 Bjorn Scherbeijn, The Hague Swimming 58.23 Wietse Waninge, ZPC Amf 58.39 Maarten Brzoskowski, PSV 58.47, Jesse van Dijk, ZPC Amf 58.49

23. 50m rugslag – Dames vanaf 11 jaar (Senioren Open)
Marieke Tienstra, Trivia 28.80 Iis Tjonk, WS Twente 29.15 Josien Wijkhuijs, Orca 29.21 Tessa Vermeulen, de Dolfijn 29.40 Sterre Mooiweer, de Dinkel 29.61 Marjolein Delno, VZC 29.84 Valerie van Roon, WVZ 30.08 Saranda Hofstra, SG KSN 30.47 Elinore de Jong, The Hague Swimming 30.74 Kim Busch, MNC Dordrecht 30.78  

24. 200m rugslag – Dames 11 - 13 jaar (Junioren 3 en later)
Jetske Moot, ZPC 2:25.65 Ismay Lichtendonk, DAC 2:25.84 Charlotte Wilbers, Hoogeveen 2:28.26 Aniek van de Weerd, VZC 2:29.09 Puck Koopman, de Dinkel 2:29.54 Sterre Hendriks, PSV 2:29.72 Kim van Dongen, Aqua-Novio'94 2:29.91

26. 100m vlinderslag – Heren 11 - 13 jaar (Junioren 2 en later)
Simon Claasen, ZPC Amf 1:04.16 Teun van der Schrier, Hieronymus 1:08.34 Merlin Belmon 1:08.93 Luuk van Rooij, PSV 1:09.23 Jort van der Vlag, WS Twente 1:09.67 Pepijn van Egmond, WVZ 1:10.88

27. 100m wisselslag – Dames 9 - 11 jaar (Junioren 1 en later)
Robin Vermeulen, MNC Dordrecht 1:22.81 Lyke Bellert, ZVV 1:26.47 Christel Manuela, ZVV 1:27.03 Femke Kats, VZC 1:27.48 Félinn van Lienden, Hieronymus 1:27.96  

28. 50m vrije slag – Heren 9 - 11 jaar (Minioren 6 en later)
Ingmar Mulder, MNC Dordrecht 31.21 Sem Beekhuis, ZVV 31.85 Casper Spaans, PSV 32.30 Tiede Groener, de Dinkel 32.89 Daniel Simons, PSV 33.03

31. 4x100m wisselslag dames vanaf 11 jaar (Senioren Open)
VZC 4:17.76 WVZ 4:18.04 De Dolfijn 2:19.27 de Dinkel 4:19.62 PSV 4:20.59 The Hague Swimming 4:23.74 MNC Dordrecht 4:24.23 Orca 4:26.96 DZ&PC 4:28.12 Hieronymus 4:28.96 Hellas Glana 4:29.51 ZPC Hoogeveen 4:32.07 Aqua-Novio'94 4:35.64

32. 4x100m vrije slag heren vanaf 11 jaar (Senioren Open)
De Dolfijn 3:21.59 Aqua-Novio'94 3:28.07 PSV 3:22.63 ZPC Amersfoort 3:23.62 Zwemclub Eijsden 3.30.64 Zwemsport Parkstad 3:31.13 The Hague Swimming 3:31.17 ZPC Hoogeveen 4:31.68 de Dinkel 4:32.14 WS Twente 3:33.45 DWK 3:33.89 Trivia 3.34.37 WVZ 3:34.65 VZC 3:34.92 ZPC Hieronymus 3:35.43 RZC 3:35.75 Orca 3:37.86 Dedemsvaart AC 3:38.46 De Zeeuwse Kust 3:38.55


Rubriek: KNZB, Nieuws


Reacties:

  • Nog geen reacties aanwezig.

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen plaatsen.



Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.