background image
 
*

WR's gehandicapten Toeters en Van der Kulk, NR junioren/14 jaar Marrit Steenbergen

Door: Jos van Kuijeren   |   Bron: KNZB   |   08/06/2014
WR's gehandicapten Toeters en Van der Kulk, NR junioren/14 jaar Marrit Steenbergen

Op de tweede dag van de NK Club in Eindhoven vestigde Magda Toeters (NTC Paralympisch) in de ochtendsessie

op de 200 meter schoolslag (SB14) met 2:50.40 een wereldrecord bij de gehandicapten. Ook voor Marlou van der Kulk (NTC Paralympisch) was er een toptijd van wereldrecordklasse op de 400 meter wisselslag (SM14). Zij kreeg de bloemen voor haar 5:23.64


De deelnemerslijst telde op Pinkstermorgen alleen RTC-deelnemers uit Drachten. Marrit Steenbergen greep de NK-club aan om een NR Junioren én 14 jaar te vestigen op de 50 meter vlinderslag. Met 
een tijd van 28.30 verbeterde zij de toptijden van Maaike de Waard, die op 12 juli 2010 eveneens in het Pieter van den Hoogenband stadion uitkwam op 28.62.  

De top drie van de ochtendseries:


200m vlinderslag dames
1. Jannah Sonnenschein, PSV 2:31.19

2. Melissa Baars, De Fuut 2:40.43

3. Laura Advocaat, MNC Dordrecht 2:41.98
200m rugslag heren
1. Sven Kardol, Nuenen 2:11.85
2. Arjan Knipping, PSV  2:12.71

3. Ivo van Dijck, Racing Club 2:25.32
200m schoolslag dames
1. Kristel Doreleijers PSV  2:40.03

2. Anouk Elzerman, De Dolfijn 2:40.68

3. Loulou Janssen, De Columbiaan 2:49.76
800m vrije slag heren
1. Pepijn Smits, PSV 8.48.17
2. Jan van Aken, SG Hellas/Glana/Nimo 9.11.21
3. Fabio Mieris, MNC Dordrecht 10.16.60
400m vrije slag dames
1. Jamilla van Veen, ZPC Woerden 4.44.81
2. Lindi Verkooijen, PSV 4.45.59
3. Tessa Bruijgoms, MNC Dordrecht 4.50.49
100m rugslag dames
1. Anouque Berghuis, Racing Club 1:08.31

2. Romy van Alphen, Olympia 1:08.42

3. Joyce Feith Tafatatha, PSV 1:09.52
100m vlinderslag heren
1. Sven Kardol, Nuenen 58.97

2. Jonne Schaafsma, Racing Club 1:00.24

3. Youri Kool, Olympia 1:01.35
100m vrije slag dames
1. Nelly Velthuijs, PSV 58.26

2. Joelle Scheps, WVZ 58.55

3. Marrit Steenbergen, DZ&PC 58.91
100m schoolslag heren
1. Bram Dekker, PSV 1:04.47

2. Arno Kamminga, De Columbiaan 1:05.18

3. Stefan Hazeleger, Olympia 1:08.00
200m vrije slag heren
1. Pepijn Smits, PSV 2:01.50

2. Nordin Termoshuizen, WVZ 2:04.65

3. Krijn de Kievit, Racing Club 2:06.57
400m wisselslag dames
1. Marlou van der Kulk, NTC Paralympisch 5:23.64
2. Lindi Verkooijen, PSV 5.39.14
3. Tatum Reppel MNC, Dordrecht 5.55.95
200m wisselslag heren
1. Arjan Knipping, PSV 2:08.56

2. Arno Kamminga, De Columbiaan 2:19.93

3. Egbert Stolk, D'elft/ Wave 2:20.20
50m vlinderslag dames
1. Marrit Steenbergen, DZ&PC 28.30

2. Kinge Zandringa, Orca 28.63

3. Marieke Tienstra, TriVia 28.85

50m rugslag heren
1. Alan Smeets, SG HGN 30.07

2. Krijn de Kievit, Racing Club 30.40

3. Frans Slaats, Nuenen 30.62
50m schoolslag dames
1. Anouk Elzerman, De Dolfijn 33.05

2. Femke Hendrikx, Nuenen 35.61

3. Estrella Wierikx, PSV 35.71
50m vrije slag heren
1. Coen de Bruijn, Hieronymus 24.88
2. Jonne Schaafsma, Racing Club 25.41

3. Ivo van Dijck, Racing Club 25.51
4x200m vrije slag estafette dames
1. PSV (Dian van Leeuwen, Gaby Ponson, Soraya Wasser, Nelly Velthuijs) 9.03.97 2. Olympia 9.30.40 3. Z&PC Nuenen 10.10.04




Rubriek: KNZB, Nieuws


Reacties:

  • Nog geen reacties aanwezig.

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen plaatsen.



Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.