background image
 
*

Live Timing

Startlijsten en live uitslagen

DatumWedstrijd
19-10-2019Martinez Cup 2019 (Amsterdam)

Archief uitslagen

DatumWedstrijd
03-07-2019Europese Jeugdkampioenschappen (Kazan)
30-06-2019Speedo SportEmotion Jaargangfinale 2019 (Dordrecht)
29-06-2019Speedo Fast Water Meet (Amsterdam)
13-06-2019NJJK (Eindhoven)
02-06-2019Laatste kans limietwedstrijd (Amsterdam)
30-06-2018Speedo Fast Water Meet (Amsterdam)
4-3-2018Speedo Challenge 2018 (Amsterdam)
25-11-2017Martinez Cup (Amsterdam)
08-07-2017Speedo Fast Water Meet (Amsterdam)
04-05-2017ONMK Lange baan (Eindhoven)
06-04-2017Swim Cup Eindhoven (Eindhoven)
25-03-2017Limietwedstrijd (Drachten)
18-03-2017KNZB Challenger (Dordrecht)
17-03-2017Grand Prix International de la Ville de Seraing (Seraing)
03-03-2017Swim Cup Den Haag (Den Haag)
03-03-2017Ranomi Cup(Den Haag)
19-2-2017Speedo Challenge 2017 (Amsterdam)
18-02-2017Jaargangwedstrijden (Leiden)
18-02-2017KNZB Challenger (Oosterhout)
26-01-2017NJJK Korte Baan (Eindhoven)
19-01-2017ONMK kb (Maastricht)
07-01-2017RK kb West (Den Haag)
07-01-2017Brabantse wk E'hoven (Eindhoven)
07-01-2017Gelderse kb (Doetichem)
07-01-2017Overijssel kb (Nijverdal)
07-01-2017Friesland kb (Heerenveen)
29-12-2016Orca's Christmas Swim (Leeuwarden)
28-12-2016Swim Meet (Maastricht)
28-12-2016Meeting de L'ocean (Saint-Paul)
16-12-2016Amsterdam Swim Meet (Amsterdam)
03-12-2016Martinez Cup (Amsterdam)
03-12-2016Martinez Cup (Amsterdam)
04-11-2016 Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2016 (Hoofddorp)
30-10-2016Speedo SportEmotion Cup 2016 (Amsterdam)
15-10-2016KNZB Challenger deel 1 (Roosendaal)
15-10-2016Merwestein Gala (Nieuwegein)
25-05-2016European Masters Championships 2016 (London)
16-05-2016European Aquatics Championships (London)
10-04-2016Junior Swim Cup 2016 (Eindhoven)
09-04-2016Pieter Cup 2015 Minioren 3 en 4 (Eindhoven)
09-04-2016Pieter Cup 2015 Minioren 5 en 6 (Eindhoven)
06-04-2016Swim Cup/NK Langebaan (Eindhoven)
18-03-2016Grand Prix (Seraing)
13-3-2016KNZB Challenger (Oosterhout )
13-3-2016LAC West Brabant en Zeeland(Roosendaal)
12-3-2016KNZB Challenger (Dordrecht)
28-02-2016Talentcup (Amsterdam)
26-02-2016The Hague Grand prix (Den Haag)
20-02-2016Speedo Jaargangwedstrijden (Leiden)
14-02-2016Limietwedstrijd (Eindhoven)
13-02-2016KNZB Challenger (Drachten)
28-01-2016NJJK kb (Amsterdam)
21-01-2016ONK kb Masters (Papendrecht)
09-01-2016Regionale winterkampioenschappen (Roosendaal)
09-01-2016Regionale winterkampioenschappen (Maastricht)
28-12-2015Speedo International Friendship Swimmeet (Maastricht)
19-12-2015Christmas Swim Orca (Leeuwarden)
18-12-2015Martinez Cup (Amsterdam)
11-12-2015Amsterdam Swim Cup (Amsterdam)
06-12-2015Limietwedstrijd 100 en 200m (Roosendaal)
02-12-2015LEN European Short Course (Netanya)
28-11-2015Regionale Sprintkampioenschappen regio Zuid (Eindhoven)
22-11-2015KNZB Challenger (Eindhoven)
15-11-2015Landelijke competitie (Roosendaal)
08-11-2015Speedo SportEmotion Cup (Amsterdam)
08-11-2015Sprintlimiet Hieronymus(Roosendaal)
08-11-2015Minioren Clubmeet Regio Zuid (Terneuzen)
08-11-2015Minioren Clubmeet Regio Zuid (Oosterhout)
08-11-2015Minioren Clubmeet Regio Zuid (Kerkrade)
08-11-2015Zuidelijke Cirkel Masters (Breda)
30-10-2015ONK (Tilburg)
18-10-2015OWKW deel 2 (Roosendaal)
17-10-2015Merwestein Gala (Nieuwegein)
17-10-2015ISF (Aken)
17-10-2015Bubble Toernooi (Veendam)
10-10-2015KNZB Challenger (Roosendaal)
27-09-2015NK Estafette (Eindhoven)
26-09-2015Limietwedstrijd (Barneveld)
12-07-2015Challenger Alkmaar (Alkmaar)
27-06-2015Speedo Fast Water Meet (Amsterdam)
27-06-2015ICG Alkmaar (Amsterdam)
20-06-2015KNZB Slottoernooi (Dordrecht)
11-06-2015NJJK Lange Baan (Eindhoven)
04-06-201511e Open Nationals Luxemburg (Luxemburg)
30-05-2015Limietwedstrijd DZ&PC (Drachten)
23-05-2015Pinkstertoernooi WZ&PC (Purmerend)
08-05-2015ONK Masters (Eindhoven)
05-04-2015Junior Swim Cup (Eindhoven)
04-04-2015Pietercup5/6 (Eindhoven)
04-04-2015Pietercup3/4 (Eindhoven)
02-04-2015Swim Cup/NK (Eindhoven)
02-11-2014Speedo SportEmotion Cup 2014 (Amsterdam)
04-07-20148e Open de France (Vichy)
29-06-2014Sport Emotion Jaargangfinale (Dordrecht)
28-06-2014Speedo Fast Water Meet (Amsterdam)
28-06-2014Dolfijn Fast Season Finish (Amsterdam)
22-06-2014Zomerwedstrijd (kb) HiŽronymus (Roosendaal)
19-06-2014NJJK lange baan (Amsterdam)
14-06-2014Minioren finales Regio Zuid (Noord-Brabant) (Roosendaal)
14-06-2014Minioren finales Regio Zuid (Limburg) (Roermond)
16-05-2014Zomerkampioenschappen Regio Noord 2014 (Drachten)
19-04-2014NK 5 km/ NJK 800 vrij/1500 vrij 2014 (Amersfoort)
10-04-2014Swim Cup/ NK 2014 (Eindhoven)
30-03-2014Promotie/degradatiewedstrijd Hoofd- en A-klasse (Leiden)
29-03-2014Finale Hoofdklasse (lb) (Amsterdam)
23-03-2014Regionale Lange Afstand Kampioenschappen 2014 in Tongelreep (Eindhoven)
21-03-2014Grand Prix de Seraing (Seraing)
16-03-2014Limietwedstrijd (50m) (Eindhoven)
14-03-2014Golden Lanes Amiens (Amiens (Frankrijk))
02-03-2014Amsterdam Talent Cup (Amsterdam)
28-12-2013Speedo International Friendship Meet (Amsterdam)
14-12-2013Martinez Cup (Amsterdam)
08-12-2013Limietwedstrijd Hieronymus (Roosendaal)
07-12-2013Amsterdam Swim Cup 2013 (Amsterdam)
30-11-2013Regio Sprint Kampioenschap Zuid (Eindhoven)
24-11-2013Minioren clubmeet Zuid (Oss)
17-11-2013SportEmotion Cup Amsterdam (Amsterdam)
17-11-2013Sprintlimietwedstrijd (Roosendaal)
01-11-2013Open Nederlandse Kampioenschappen 2013 (Dordrecht)
19-10-2013Merwestein Zwemgala (Nieuwegein)
29-09-2013Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2013 (Eindhoven)
01-09-201314th Arena European Masters Championships Eindhoven 2013 (Eindhoven)
16-07-2013European Youth Olympic Festival 2013 (Utrecht)
29-06-2013Finaleronde Nationale Zwemcompetitie Gehandicapten 2013 (Heerenveen)
29-06-2013Nederlandse Kampioenschappen Sprint 2013 (Heerenveen)
21-06-2013Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2013 (Utrecht)
07-06-2013Open Nederlandse Kampioenschappen 2013 (Eindhoven)
03-05-2013Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2013 lange baan (Eindhoven)
14-04-2013Promotie - Degradatie wedstrijd Nationale Zwemcompetitie 2013 (Leiden)
13-04-2013Finaleronde Zwemcompetitie 2013 (Amsterdam)
03-03-2013Amsterdam Talent Cup 2013 (Amsterdam)
10-02-2013Nationale Minioren Club Meet 2013 (Eindhoven)
01-02-2013Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2013 korte baan (Amsterdam)
25-01-2013Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2013 korte baan (Nijverdal)
15-12-2012Martinez Cup 2012 (Amsterdam)
01-12-2012Nederlands Studenten Zwemkampioenschappen deel 2 (Eindhoven)
04-11-2012SportEmotion Cup 2012 (Amsterdam)
26-10-2012Open Nederlandse Kampioenschappen 2012 korte baan (Amsterdam)
13-10-2012Merwestein Zwemgala (Nieuwegein)
23-09-2012Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2012 (Eindhoven)
23-06-2012Nederlandse Kampioenschappen Sprint 2012 (Heerenveen)
15-06-2012Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2012 lange baan (Drachten)
08-06-2012Open Nederlandse Kampioenschappen 2012 lange baan (Amsterdam)
26-05-2012Finaleronde Nationale Zwemcompetitie Gehandicapten 2012 (Eindhoven)
04-05-2012Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2012 lange baan (Eindhoven)
21-04-2012Nederlandse Junioren Kampioenschappen 800/1500m & NK 5000m 2012 (Amersfoort)
20-04-2012Nederlandse Junioren Kampioenschappen 800/1500 m & NK 5000 m 2013 (Amersfoort)
01-04-2012Promotie Degradatie wedstrijd 2012 (Sittard)
31-03-2012Finale E.ON Nationale Zwemcompetitie 2012 (Amsterdam)
16-03-2012Amsterdam Swim Cup (Amsterdam)
04-03-2012Amsterdam Talent Cup 2012 (Amsterdam)
11-02-2012Nationale Speedo Club Meet 2012 (Drachten)
03-02-2012Nederlandse Junioren Kampioenschappen 2012 (Amsterdam)
27-01-2012Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2012 korte baan (Terneuzen)
11-12-2011Martinez Cup 2011 (Amsterdam)
02-12-2011Open Nederlandse Kampioenschappen 2011 (Eindhoven)
23-10-2011Merwestein Zwemgala (Nieuwegein)
25-09-2011Nederlandse Estafette Kampioenschappen 2011 (Eindhoven)
20-07-201113th EuroGames Rotterdam 2011 (Rotterdam)
11-03-2011Amsterdam Swim Cup (Amsterdam)
10-03-0201KNZB Challenger (Oosterhout)

Wedstrijdkalender

Login

E-mailadres:

Wachtwoord:


Wachtwoord vergeten?