district deel 4 klasse 2 en 3
zierikzee (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
< a href="#ref19">Nr. 21. Meisjes, 25m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 23. Jongens, 25m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 25. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later  &nb sp; Nr. 35. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 39. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag, 6 - 9 jaar


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bruinvis 1                 SZ&PC De Bruinvis      5:23.24            5:34.95           
        Tamara van de Plasse, 94                   Daphne Wiskerke, 87
        Manon Eversdijk, 94                        Karen Coone, 91
          1:21.36  5:34.95

  2. Zeelandia 1                   Z.V. Zeelandia         5:47.80            5:43.41           
        Margreta Jansen, 65                        Thérèse de Munck, 71
        Judith Schuijs, 94                         Sylvia Mollet, 92
            43.95  1:32.41  5:43.41




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 4 x 50m wisselslag                Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Onderdak 1                    Onderdak               2:41.49            2:41.35           
        Glenn Letterie, 87                         Lise Vossen, 97
        Isla MacKay, 95                            Sabine Verweel, 98
            41.57  2:41.35




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeelandia 1                   Z.V. Zeelandia         2:10.57            2:09.63           
        Matthijs Berndsen, 94                      Noud van Spall, 97
        Jorn de Klerk, 94                          Marijn Vermeulen, 94
            30.13  2:09.63

  2. De Bruinvis 1                 SZ&PC De Bruinvis      2:20.83            2:16.24           
        Gino van Geersaem, 94                      Niels van Geersaem, 97
        Kylian de Munter, 97                       Diego De Meyer, 95
            32.88  2:16.24




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tristan Kloet                 Z.V. Zeelandia           28.48 0200063      27.54           
  2. Sylvio De Meyer               SZ&PC De Bruinvis        30.93 0200021      31.06           
  3. Jonas Oosterhoff              Onderdak                 35.80 0200591      38.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evi Baecke                    Z.V. Zeelandia              NT 0003188      24.04           
  2. Esmée Baecke                  Z.V. Zeelandia           32.56 0201028      30.51           
  3. Romy van Bunder               SZ&PC De Bruinvis        31.11 0200646      31.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kayleigh Kloet                Z.V. Zeelandia         1:43.45 9802860    1:28.00           
            42.08  1:28.00
  2. Evi Baecke                    Z.V. Zeelandia              NT 0003188    1:37.59           
            45.59  1:37.59
  3. Annouschka Pijcke             SZ&PC De Bruinvis      1:48.26 0002372    1:44.13           
            48.31  1:44.13
  4. Natasja van Geersaem          SZ&PC De Bruinvis      1:52.80 9900544    1:47.75           
            50.43  1:47.75
  5. Kimberly van Aggelen          SZ&PC De Bruinvis           NT 9904424    2:15.23           
          1:01.04  2:15.23
  6. Selina van Aggelen            SZ&PC De Bruinvis           NT 9904422    2:22.26           
          1:01.60  2:22.26
  7. Nathalie Weermann             SZ&PC De Bruinvis           NT 9903498    2:25.04           
          1:05.07  2:25.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabine Verweel                Onderdak                 33.92 9801298      33.51           
  2. Alissia Ahrens                Onderdak                 47.70 9904356      41.78           
  3. Christel Hamelink             De Otters Axel              NT 9904268      44.86           
  4. Elja de Haas                  Onderdak                    NT 99-04746     46.18           
  5. Shannon Koekkoek              De Otters Axel           46.94 9903470      47.07           
  6. Ilja Manni                    Onderdak                 46.76 9904358      47.38           
AFGE Sanne Potappel                Z.V. Zeelandia         1:02.95 9903108                      
  NG Jennifer de Brouwer           De Otters Axel         1:05.13 9902442                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  NG Jordy van Bunder              SZ&PC De Bruinvis           NT 0002365                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn van der Kelen           De Otters Axel           48.76 9803713      51.82           
 DIS Vincent Oosterhoff            Onderdak                 41.79 9901749      47.73           
        AI - Gelopen over en/of afgezet van de bodem van het bad.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia Berndsen              Z.V. Zeelandia           39.08 9600752      39.67           
  2. Lise Vossen                   Onderdak                 45.10 9700658      44.41           
  3. Sanne Stroosnijder            Z.V. Zeelandia           48.73 9701638      44.76           
  4. Eva Pijpelink                 Z.V. Zeelandia           47.58 9701636      44.93           
  5. Chantal Vermeulen             Z.V. Zeelandia           45.92 9701640      46.44           
  6. Danitsja Spuesens             SZ&PC De Bruinvis        56.08 9703444      56.63           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis        43.25 9700847      41.00           
  2. Noud van Spall                Z.V. Zeelandia           49.23 9702571      44.04           
  3. Kylian de Munter              SZ&PC De Bruinvis        44.76 9703679      44.29           
  4. Bob Boer                      De Otters Axel           44.34 9701733      45.38           
  5. Mark Potappel                 Z.V. Zeelandia           50.69 9703059      47.83           
  6. Lars Platjouw                 De Otters Axel           49.61 9700467      52.70           
  7. Justin v.d. Werf              De Otters Axel           55.67 9803349      52.72           
AFGE Thomas van der Bent           De Otters Axel           44.73 9803351                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Schuijs                Z.V. Zeelandia           40.76 9402894      39.92           
  2. Tamara van de Plasse          SZ&PC De Bruinvis        42.92 9401492      43.56           
  3. Manon Eversdijk               SZ&PC De Bruinvis        43.71 9402588      43.98           
  4. Maartje Oosterhoff            Onderdak                 48.18 9702590      49.26           
  5. Danitsja Spuesens             SZ&PC De Bruinvis      1:04.71 9703444      54.75           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                SZ&PC De Bruinvis        33.52 9500467      33.86           
  2. Matthijs Berndsen             Z.V. Zeelandia           39.06 9400585      38.16           
  3. Marijn Vermeulen              Z.V. Zeelandia           44.16 9404729      41.96           
  4. Gino van Geersaem             SZ&PC De Bruinvis        44.85 9404357      43.00           
  5. Kylian de Munter              SZ&PC De Bruinvis        56.69 9703679      50.31           
  NG Jorn de Klerk                 Z.V. Zeelandia           40.41 9400489                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Eversdijk             SZ&PC De Bruinvis      1:25.96 9203636    1:21.82           
            38.55  1:21.82
  2. Jill Vernimmen                De Otters Axel         1:22.29 9301050    1:22.36           
          1:22.36
  3. Sylvia Mollet                 Z.V. Zeelandia         1:27.32 9206374    1:25.77           
          1:25.77
  4. Isla MacKay                   Onderdak               1:31.51 9501774    1:29.89           
            41.68  1:29.89
  5. Elise Platjouw                De Otters Axel         1:31.10 9401282    1:30.86           
          1:30.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelo De Meyer               SZ&PC De Bruinvis      1:08.15 9203501    1:08.73           
          1:08.73
  2. Rik de Klerk                  Z.V. Zeelandia         1:13.65 9202549    1:13.63           
            34.60  1:13.63
  3. Sven Ivens                    SZ&PC De Bruinvis      1:15.48 9306165    1:17.43           
          1:17.43
  4. Francis Ryckaert              SZ&PC De Bruinvis      1:20.95 9306937    1:18.15           
            36.66  1:18.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne Wiskerke               SZ&PC De Bruinvis      1:27.54 8704704    1:24.09           
            39.38  1:24.09
  2. Karen Coone                   SZ&PC De Bruinvis      1:29.10 9107762    1:25.54           
            37.94  1:25.54
  3. Thérèse de Munck              Z.V. Zeelandia         1:25.54 7100438    1:29.67           
            40.13  1:29.67
  4. Corina Baaij                  Z.V. Zeelandia         1:32.38 7800022    1:36.67           
            42.23  1:36.67
  5. Margreta Jansen               Z.V. Zeelandia         1:35.69 6500134    1:40.10           
            44.47  1:40.10
  6. Els Dommanschet               Z.V. Zeelandia         1:52.79 8100358    1:57.85           
            51.26  1:57.85
  NG Lieselotte de Kock            SZ&PC De Bruinvis      1:21.61 8902324                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Eversdijk                SZ&PC De Bruinvis      1:02.00 9000847    1:02.23           
            29.32  1:02.23
  2. Roel Dellaert                 SZ&PC De Bruinvis      1:03.25 8400447    1:04.51           
            29.23  1:04.51
  3. Robbert Dellaert              SZ&PC De Bruinvis      1:10.39 8300477    1:11.86           
            31.86  1:11.86
  4. Christian van Bommel          Z.V. Zeelandia         1:17.26 9100095    1:14.75           
            34.94  1:14.75
  5. René van Oudenaarde           Z.V. Zeelandia         1:13.88 8301619    1:15.30           
            34.02  1:15.30
  6. Bonno Jansen                  Z.V. Zeelandia         1:28.02 9101075    1:20.73           
            33.40  1:20.73
AFGE Erik de Jong                  Z.V. Zeelandia              NT 8701557                      
AFGE Evert Schiettekatte           Onderdak               1:10.00 8301879                      
  NG Stefan Nieuwenhuize           Z.V. Zeelandia         1:18.53 8702339                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tristan Kloet                 Z.V. Zeelandia           56.57 0200063      48.88           
  2. Sylvio De Meyer               SZ&PC De Bruinvis        50.87 0200021      54.89           
  3. Jonas Oosterhoff              Onderdak                    NT 0200591      58.50           
  NG Jordy van Bunder              SZ&PC De Bruinvis           NT 0002365                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy van Bunder               SZ&PC De Bruinvis           NT 0200646      54.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kayleigh Kloet                Z.V. Zeelandia         2:00.03 9802860    1:49.00           
            50.39  1:49.00
  2. Annouschka Pijcke             SZ&PC De Bruinvis           NT 0002372    1:59.52           
            56.97  1:59.52
  3. Evi Baecke                    Z.V. Zeelandia              NT 0003188    2:02.12           
            55.47  2:02.12
  4. Nathalie Weermann             SZ&PC De Bruinvis           NT 9903498    2:29.21           
          1:09.95  2:29.21
  5. Selina van Aggelen            SZ&PC De Bruinvis           NT 9904422    2:42.66           
          1:12.97  2:42.66
  6. Kimberly van Aggelen          SZ&PC De Bruinvis           NT 9904424    2:46.82           
          1:16.64  2:46.82
 DIS Natasja van Geersaem          SZ&PC De Bruinvis      2:09.07 9900544    2:07.63           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            59.98  2:07.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christel Hamelink             De Otters Axel              NT 9904268      22.81           
  2. Ilja Manni                    Onderdak                    NT 9904358      23.60           
  3. Alissia Ahrens                Onderdak                    NT 9904356      24.05           
  4. Elja de Haas                  Onderdak                    NT 99-04746     24.81           
  5. Shannon Koekkoek              De Otters Axel           31.02 9903470      27.62           
AFGE Sanne Potappel                Z.V. Zeelandia           37.30 9903108                      
  NG Jennifer de Brouwer           De Otters Axel           26.96 9902442                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  NG Jordy van Bunder              SZ&PC De Bruinvis           NT 0002365                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Oosterhoff            Onderdak                 27.78 9901749      25.29           
  2. Stijn van der Kelen           De Otters Axel           27.78 9803713      29.47           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia Berndsen              Z.V. Zeelandia         1:30.34 9600752    1:26.98           
          1:26.98
  2. Lise Vossen                   Onderdak               1:28.03 9700658    1:28.45           
            42.76  1:28.45
  3. Maartje Oosterhoff            Onderdak               1:29.37 9702590    1:30.34           
            42.59  1:30.34
  4. Chantal Vermeulen             Z.V. Zeelandia         1:33.29 9701640    1:35.45           
            47.51  1:35.45
  5. Eva Pijpelink                 Z.V. Zeelandia         1:33.85 9701636    1:37.02           
            45.92  1:37.02
  6. Sanne Stroosnijder            Z.V. Zeelandia         1:47.04 9701638    1:41.36           
            47.00  1:41.36
  7. Danitsja Spuesens             SZ&PC De Bruinvis      1:59.80 9703444    2:08.06           
          2:08.06




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis      1:30.12 9700847    1:29.54           
            42.80  1:29.54
  2. Kylian de Munter              SZ&PC De Bruinvis      1:40.36 9703679    1:32.56           
          1:32.56
  3. Mark Potappel                 Z.V. Zeelandia         1:37.85 9703059    1:45.48           
            47.45  1:45.48
  4. Bob Boer                      De Otters Axel         1:42.17 9701733    1:47.93           
            52.88  1:47.93
  5. Lars Platjouw                 De Otters Axel         1:55.93 9700467    1:55.76           
          1:01.95  1:55.76
  6. Justin v.d. Werf              De Otters Axel         2:02.22 9803349    1:58.28           
          1:58.28
 DIS Noud van Spall                Z.V. Zeelandia         1:42.87 9702571    1:32.82           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            45.14  1:32.82
AFGE Thomas van der Bent           De Otters Axel              NT 9803351                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamara van de Plasse          SZ&PC De Bruinvis      2:42.63 9401492    2:38.20           
            36.26  1:16.76  2:38.20
  2. Judith Schuijs                Z.V. Zeelandia         3:06.46 9402894    2:40.15           
            37.21  1:18.02  2:00.07  2:40.15
  3. Manon Eversdijk               SZ&PC De Bruinvis      2:41.59 9402588    2:47.86           
            37.39  1:19.76  2:03.86  2:47.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabine Verweel                Onderdak               1:18.14 9801298    1:15.61           
            36.33  1:15.61
  2. Maartje Oosterhoff            Onderdak               1:13.75 9702590    1:18.73           
            37.92  1:18.73
  3. Isla MacKay                   Onderdak               1:21.08 9501774    1:18.86           
            37.01  1:18.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                SZ&PC De Bruinvis      2:12.65 9500467    2:13.77           
            29.11  1:02.89  1:38.70  2:13.77
  2. Matthijs Berndsen             Z.V. Zeelandia         2:37.72 9400585    2:35.29           
            33.36  1:11.92  2:35.29
  3. Marijn Vermeulen              Z.V. Zeelandia         2:47.58 9404729    2:38.58           
            33.84  1:13.89  1:56.29  2:38.58
  4. Jorn de Klerk                 Z.V. Zeelandia         2:52.90 9400489    2:39.00           
            33.48  1:14.10  2:39.00
  5. Gino van Geersaem             SZ&PC De Bruinvis      2:48.28 9404357    2:41.83           
            36.40  1:17.36  2:01.39  2:41.83





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Eversdijk             SZ&PC De Bruinvis      1:36.94 9203636    1:32.39           
            44.29  1:32.39
  2. Manon Eversdijk               SZ&PC De Bruinvis      1:31.32 9402588    1:34.70           
            46.02  1:34.70
  3. Tamara van de Plasse          SZ&PC De Bruinvis      1:32.47 9401492    1:35.02           
            45.64  1:35.02
  4. Jill Vernimmen                De Otters Axel         1:34.95 9301050    1:36.32           
            46.72  1:36.32
  5. Sylvia Mollet                 Z.V. Zeelandia         1:39.51 9206374    1:40.67           
            47.57  1:40.67
  6. Isla MacKay                   Onderdak               1:42.00 9501774    1:40.82           
            48.60  1:40.82
  7. Elise Platjouw                De Otters Axel         1:42.29 9401282    1:44.67           
            48.76  1:44.67




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelo De Meyer               SZ&PC De Bruinvis      1:15.95 9203501    1:17.92           
            37.16  1:17.92
  2. Diego De Meyer                SZ&PC De Bruinvis      1:11.14 9500467    1:18.07           
            37.36  1:18.07
  3. Rik de Klerk                  Z.V. Zeelandia         1:22.83 9202549    1:24.40           
            39.01  1:24.40
  4. Francis Ryckaert              SZ&PC De Bruinvis      1:36.38 9306937    1:26.26           
            39.80  1:26.26
  5. Sven Ivens                    SZ&PC De Bruinvis      1:28.07 9306165    1:33.01           
            42.74  1:33.01
  6. Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis      1:43.06 9700847    1:40.70           
            47.42  1:40.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karen Coone                   SZ&PC De Bruinvis        37.40 9107762      37.29           
  2. Corina Baaij                  Z.V. Zeelandia           39.96 7800022      39.74           
  3. Daphne Wiskerke               SZ&PC De Bruinvis        40.83 8704704      39.89           
  4. Thérèse de Munck              Z.V. Zeelandia           40.19 7100438      39.98           
  5. Suzanne Eversdijk             SZ&PC De Bruinvis        41.16 9203636      41.42           
  6. Margreta Jansen               Z.V. Zeelandia           40.87 6500134      42.04           
 DIS Els Dommanschet               Z.V. Zeelandia           51.07 8100358      52.48           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
  NG Lieselotte de Kock            SZ&PC De Bruinvis        36.67 8902324                      
  NG Glenn Letterie                Onderdak                 42.16 8706006                      
  NG Marieke Dalebout              Onderdak                 40.43 9000740                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel Dellaert                 SZ&PC De Bruinvis        31.26 8400447      31.02           
  2. Alex Eversdijk                SZ&PC De Bruinvis        31.97 9000847      31.07           
  3. Christian van Bommel          Z.V. Zeelandia           32.35 9100095      31.73           
  4. Robbert Dellaert              SZ&PC De Bruinvis        34.45 8300477      33.42           
  5. Angelo De Meyer               SZ&PC De Bruinvis        34.08 9203501      33.67           
  6. Sven Ivens                    SZ&PC De Bruinvis        32.56 9306165      34.96           
  7. Francis Ryckaert              SZ&PC De Bruinvis        39.50 9306937      35.98           
  8. Bonno Jansen                  Z.V. Zeelandia           34.06 9101075      37.45           
 DIS René van Oudenaarde           Z.V. Zeelandia           36.07 8301619      37.57           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Erik de Jong                  Z.V. Zeelandia           46.92 8701557                      
AFGE Evert Schiettekatte           Onderdak                 37.00 8301879                      
  NG Stefan Nieuwenhuize           Z.V. Zeelandia           35.80 8702339                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Zeelandia 1                   Z.V. Zeelandia         2:52.41            3:01.36           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
        Chantal Vermeulen, 97                      Claudia Berndsen, 96
        Eva Pijpelink, 97                          Sanne Stroosnijder, 97
            49.13  3:01.36




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Alle, 4 x 25m vrije slag                          6 - 9 jaar
14.3.10                                  (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE De Bruinvis 1                 SZ&PC De Bruinvis      1:34.13                              
        Jordy van Bunder, 00                       Sylvio De Meyer, 02
        Romy van Bunder, 02                        Annouschka Pijcke, 00




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Onderdak