verenigingscompetitie deel 4
Venray (NED),    14.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. de Dommelbaarzen 1            de Dommelbaarzen       8:24.59            8:22.53           
        Jelle Beerens, 86                          Loek van Houtert, 95
        Rick van Hamond, 92                        Wietse Beerens, 87
          2:04.79  8:22.53  8:22.53

  2. Tritium 1                     Tritium                8:23.91            8:26.65           
        Mart Hendriks, 93                          Joppe Schuurmans, 89
        Jelte Schuurmans, 91                       Ronald Vullings, 87
          2:05.29  8:26.65  8:26.65

  3. DZT '62 1                     DZT '62                8:22.03            8:29.42           
        Tristan Bron, 93                           Ruud Stoffels, 84
        Dirk Filippini, 85                         Joppe Wisse, 89
          2:18.70  8:29.42  8:29.42

  4. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      8:49.56            9:02.01           
        Thijs Quaedvlieg, 92                       Job v. Duijnhoven, 88
        Leon Hendriks, 91                          Kasper v. Dijk, 92
          2:22.46  9:02.01  9:02.01

  5. de Dommelbaarzen 2            de Dommelbaarzen       9:23.98            9:23.07           
        Jelle Dikker, 92                           Ted Reniers, 94
        Jim Luca Widdershoven, 96                  Luuk van Doremalen, 93
          2:27.89  9:23.07




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)        37.46 9802916      37.36           
  2. Joyce Rabou                   de Dommelbaarzen         40.57 9801892      38.75           
  3. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        44.89 9901412      42.04           
  4. Flo Bosmans                   Tritium                  47.48 0000104      46.60           
     Vera Daman                    Tritium                     NT 9803040      46.60           
  6. Jessica Bloks                 de Dommelbaarzen         46.26 9900874      46.63           
  7. Nicole Rabou                  de Dommelbaarzen         49.09 0001060      48.57           
  8. Britt Wirtz                   de Dommelbaarzen         50.47 9902208      51.76           
  9. Britt van Zelst               de Dommelbaarzen         58.67 9805002      53.20           
 10. Isis de Mol                   Noord Limburg(SG)      1:01.92 9904626      54.64           
 11. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)        55.67 9904394      57.43           
 DIS Isabelle Flintrop             Tritium                1:05.13 0000372      58.96           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Donja Schutte                 Tritium                1:01.34 9901468    1:01.08           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Sabien Timmers                Tritium                1:08.12 9904440    1:01.34           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      1:03.89 0001378    1:07.41           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.Z Genet Marschalk               Noord Limburg(SG)           NT 9805416                      
NG.Z Maura Evers                   Noord Limburg(SG)        58.27 9805414                      
AFGE Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)        51.80 9904716                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loed Jacobs                   DZT '62                1:06.50 9800441    1:06.14           
          1:06.14
  2. Ramón Pleijers                de Dommelbaarzen       1:12.93 9802013    1:10.16           
          1:10.16
  3. Cristhian van Schijndel       DZT '62                1:09.32 9800131    1:10.66           
          1:10.66
  4. Sieb Wesseling                Tritium                1:13.95 9800489    1:13.99           
          1:13.99
  5. Ivar Wijffels                 de Dommelbaarzen       1:21.56 9801369    1:18.02           
          1:18.02
  6. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      1:28.59 9900849    1:21.73           
          1:21.73
  7. Max Peters                    de Dommelbaarzen       1:29.16 9903123    1:23.68           
          1:23.68
  8. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)      1:33.74 9902013    1:24.67           
          1:24.67
  9. Jorn Vogelaar                 DZT '62                1:25.89 9800663    1:25.36           
          1:25.36
 10. Ruben Hermsen                 Tritium                1:30.00 9803169    1:28.75           
          1:28.75
 11. Joppe Bosmans                 Tritium                1:33.40 9803275    1:36.15           
          1:36.15
 12. Rik Cillessen                 Tritium                1:38.98 0000599    1:37.20           
          1:37.20
 13. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)           NT 0002253    1:49.28           
          1:49.28
 14. Dahli Koskamp                 Tritium                     NT 0000963    2:27.81           
          2:27.81
 DIS Thomas de Haan                Noord Limburg(SG)           NT 0002771                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
NG.Z Marc Berends                  de Dommelbaarzen       1:39.92 9803815                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christa Schuivens             Tritium                2:34.56 9603730    2:30.80           
          2:30.80
  2. Eva van de Kerkhof            DZT '62                2:38.14 9703092    2:31.64           
          2:31.64
  3. Mandy Stevens                 DZT '62                2:39.10 9702866    2:33.20           
          2:33.20
  4. Els van Gemert                DZT '62                2:45.67 9702878    2:33.73           
          2:33.73
  5. Amy van Berkel                de Dommelbaarzen       2:36.51 9603642    2:34.21           
          2:34.21
  6. Ylva Hendriks                 de Dommelbaarzen       2:40.46 9704012    2:34.48           
          2:34.48
  7. Manon Barten                  Tritium                2:59.14 9701452    2:45.36           
          2:45.36
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      2:51.70 9701374    2:49.39           
          2:49.39
  9. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      2:53.90 9700916    2:51.32           
          2:51.32
 10. Lotte Wijnen                  Tritium                3:01.93 9705104    2:51.48           
          2:51.48
 11. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      2:59.29 9700918    2:51.63           
          2:51.63
 12. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      3:31.39 9602912    3:03.95           
          3:03.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun Strijbosch               Tritium                1:20.20 9603041    1:20.67           
          1:20.67
  2. Teun van Houtert              de Dommelbaarzen       1:30.20 9603065    1:27.93           
          1:27.93
  3. Luke van Hamond               de Dommelbaarzen       1:35.13 9600945    1:30.97           
          1:30.97
  4. Daniel van Dijk               Tritium                1:38.43 9701577    1:35.54           
          1:35.54
  5. Frans Peijnenburg             de Dommelbaarzen       1:38.13 9602017    1:36.55           
          1:36.55
  6. Jim Luca Widdershoven         de Dommelbaarzen       1:39.92 9603067    1:39.26           
          1:39.26
  7. Paul Flintrop                 Tritium                1:48.10 9701305    1:42.32           
          1:42.32
  8. Dewin Jansen                  Tritium                1:44.45 9703881    1:43.48           
          1:43.48
  9. Scout Mosmüller               Tritium                1:51.29 9604377    1:44.05           
          1:44.05
 10. Mark Smits                    DZT '62                1:49.83 9602525    1:44.82           
          1:44.82
 11. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      2:11.26 9604889    1:53.16           
          1:53.16
NG.Z Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)      1:53.10 9605237                      
NG.Z Bart Versteegen               Noord Limburg(SG)           NT 9704799                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:25.80 9105798    2:21.29           
          2:21.29
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:47.79 9107878    2:41.49           
          2:41.49
  3. Juliska Peijnenburg           de Dommelbaarzen       2:50.51 9002892    2:50.51           
          2:50.51
  4. Chantal Willems               Tritium                3:03.65 9105482    2:54.76           
          2:54.76
  5. Petra Schuivens               Tritium                2:55.92 9305036    3:06.38           
          3:06.38
  6. Anick Spiekermann             de Dommelbaarzen            NT 8804108    3:09.99           
          3:09.99
  7. Naomi Feider                  Tritium                     NT 9107956    3:14.89           
          3:14.89
  8. Manouk van Maanen             de Dommelbaarzen            NT 9204324    3:23.24           
          3:23.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelte Schuurmans              Tritium                1:02.48 9104841    1:02.57 FJ 1      
          1:02.57
  2. Wietse Beerens                de Dommelbaarzen       1:02.02 8700159    1:02.57 FJ 2      
          1:02.57
  3. Joppe Schuurmans              Tritium                1:01.71 8905447    1:03.36           
          1:03.36
  4. Dirk Filippini                DZT '62                1:05.99 8503559    1:05.11 FJ 1      
          1:05.11
  5. Jelle Beerens                 de Dommelbaarzen       1:05.37 8600159    1:05.11 FJ 2      
          1:05.11
  6. Alec Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      1:09.35 9104305    1:09.06           
          1:09.06
  7. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:07.73 9000653    1:09.48           
          1:09.48
  8. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:12.62 8805005    1:13.26           
          1:13.26
  9. Erik de Boer                  Noord Limburg(SG)      1:14.13 9106973    1:13.58           
          1:13.58
 10. Ruud Stoffels                 DZT '62                1:14.89 8402169    1:14.51           
          1:14.51
 11. Paul Koeslag                  de Dommelbaarzen       1:18.22 8401235    1:18.57           
          1:18.57
 12. Marijn Verstappen             DZT '62                1:25.70 9003055    1:18.94           
          1:18.94
 13. Ogi Babic                     Tritium                1:20.00 9306225    1:23.33           
          1:23.33
 14. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:08.51 8800887    1:24.14           
          1:24.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ananda Veugen                 DZT '62                3:15.61 9502070    3:14.93           
          3:14.93
  2. Vera Vinken                   DZT '62                3:19.73 9401928    3:19.34           
          3:19.34
  3. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      3:22.16 9603098    3:31.00           
          3:31.00
 DIS Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      3:32.92 9503136    3:28.11           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:28.11
AFGE Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      3:00.38 9400830                      
AFGE Sahar Hamam                   DZT '62                3:00.86 9405412                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium                1:19.05 9403432    1:17.61           
          1:17.61
  2. Esther Krielaart              de Dommelbaarzen       1:27.18 9404054    1:25.09           
          1:25.09
  3. Charessa Feider               Tritium                1:31.70 9404340    1:30.57           
          1:30.57
  4. Pety Viguurs                  de Dommelbaarzen       1:37.73 9506118    1:36.76           
          1:36.76
  5. Suzan van Maanen              de Dommelbaarzen       1:39.24 9402706    1:37.33           
          1:37.33
  6. Lisette van de Steeg          Tritium                1:36.92 9400256    1:39.32           
          1:39.32
  7. Rosan Mijnders                Tritium                1:38.58 9501944    1:42.48           
          1:42.48
  8. Hildy Siroen                  Tritium                1:48.80 9502154    1:46.84           
          1:46.84
  9. Willeke Pas                   Tritium                1:53.89 9603702    1:50.08           
          1:50.08
 10. Floortje Elemans              Tritium                2:01.58 9604798    1:58.39           
          1:58.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dieder Schuurmans             Tritium                1:08.02 9500447    1:06.60           
          1:06.60
  2. Loek van Houtert              de Dommelbaarzen       1:10.18 9504515    1:10.98           
          1:10.98
  3. Ted Reniers                   de Dommelbaarzen       1:16.84 9400519    1:12.76           
          1:12.76
  4. Sander Barten                 Tritium                1:13.96 9401899    1:13.70           
          1:13.70
  5. Stan Gorree                   Noord Limburg(SG)      1:15.05 9401325    1:14.11           
          1:14.11
  6. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:16.98 9501273    1:14.95           
          1:14.95
  7. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:18.55 9503691    1:16.23           
          1:16.23
  8. Koen Nuchelmans               de Dommelbaarzen       1:21.37 9501761    1:18.20           
          1:18.20
  9. Koen Seuren                   Tritium                1:20.50 9401013    1:19.72           
          1:19.72
 10. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:18.16 9404217    1:20.29           
          1:20.29
 DIS Karim El Samman               Tritium                     NT 9505707    1:23.77           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:23.77
NG.Z Koen van Weelden              Tritium                1:29.03 9401009                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      2:43.86 9406418    2:43.45           
          2:43.45
  2. Agaath Bont                   de Dommelbaarzen       2:49.85 9204688    2:46.53           
          2:46.53
  3. Shauny Feider                 Tritium                2:54.98 9305940    2:48.42           
          2:48.42
  4. Lisanne de Graef              DZT '62                2:55.25 9306954    2:50.03           
          2:50.03
  5. Vanessa van Schijndel         DZT '62                2:54.06 9500400    2:51.99           
          2:51.99
  6. Melissa van de Steeg          Tritium                2:54.29 9202444    2:52.74           
          2:52.74
  7. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      2:54.98 9306828    2:53.29           
          2:53.29
  8. Lisa Koolen                   DZT '62                2:56.82 9502072    2:54.23           
          2:54.23
  9. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      2:54.80 9405270    2:55.32           
          2:55.32
 10. Alon Hopman                   Tritium                     NT 9301184    2:56.95           
          2:56.95
 11. Lisa van Ewijk                de Dommelbaarzen       2:59.86 9204840    2:59.64           
          2:59.64
 12. Raissa Nuchelmans             de Dommelbaarzen       2:59.00 9305098    3:04.94           
          3:04.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Hendriks                 Tritium                  54.99 9304079      55.02           
            55.02
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        56.07 9200249      57.31           
            57.31
  3. Rick van Hamond               de Dommelbaarzen         57.86 9205873      57.59           
            57.59
  4. Simon van den Broek           Tritium                  58.65 9302383      58.48           
            58.48
  5. Luuk van Doremalen            de Dommelbaarzen         59.74 9303487      58.82           
            58.82
  6. Joey Smits                    DZT '62                1:03.94 9306029      59.37           
            59.37
  7. Tristan Bron                  DZT '62                1:00.81 9301131    1:00.61           
          1:00.61
  8. Bart Maas                     Tritium                1:01.29 9205139    1:00.67           
          1:00.67
  9. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:04.04 9204129    1:03.47           
          1:03.47
 10. Jelle Dikker                  de Dommelbaarzen       1:06.56 9205203    1:07.05 FJ 1      
          1:07.05
 11. Teun Verrijt                  DZT '62                1:05.42 9303003    1:07.05 FJ 2      
          1:07.05
 12. Rens Mahler                   Tritium                1:08.66 9206411    1:07.89 FJ 1      
          1:07.89
 13. Ogi Babic                     Tritium                1:09.39 9306225    1:07.89 FJ 2      
          1:07.89
 14. Dewin Jansen                  Tritium                1:35.00 9703881    1:27.25           
          1:27.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                  26.61 8801698      27.42           
  2. Chantal Willems               Tritium                  28.80 9105482      29.00           
  3. Merel Siroen                  Tritium                  28.16 8804006      29.18           
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        29.32 9107878      29.71 FJ 1      
  5. Chantal van Herpen            DZT '62                  29.04 9008164      29.71 FJ 2      
  6. Juliska Peijnenburg           de Dommelbaarzen         30.64 9002892      30.63           
  7. Naomi Feider                  Tritium                  30.31 9107956      30.98           
     Bianca Vullings               Tritium                  31.80 8503126      30.98           
  9. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)        30.74 9004068      31.00           
 10. Julie Thomassen               Tritium                  30.57 8804278      31.13           
 11. Elodie Siroen                 Tritium                  31.35 9003414      31.36           
 12. Ellen Reniers                 de Dommelbaarzen         31.10 9106288      31.42           
 13. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)        31.76 9204882      31.73           
 14. Julia Huveneers               de Dommelbaarzen         32.63 9106290      32.76           
 15. Yael Hopman                   Tritium                  33.20 9103708      32.92           
 16. Elske Eikholt                 Tritium                     NT 9305032      33.82           
 17. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)        33.10 9305060      34.08           
 18. Francine Verkuijlen           de Dommelbaarzen         39.51 8907320      36.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe Wisse                   DZT '62                2:08.17 8903645    2:16.23           
          2:16.23
  2. Wietse Beerens                de Dommelbaarzen       2:13.86 8700159    2:18.09           
          2:18.09
  3. Jelle Beerens                 de Dommelbaarzen       2:15.21 8600159    2:22.56           
          2:22.56
  4. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      2:24.81 8800887    2:27.26           
          2:27.26
  5. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:21.91 9000653    2:27.92           
          2:27.92
  6. Joppe Schuurmans              Tritium                2:24.00 8905447    2:29.54           
          2:29.54
  7. Jelte Schuurmans              Tritium                2:24.46 9104841    2:29.89           
          2:29.89
  8. Ruud Stoffels                 DZT '62                2:26.73 8402169    2:31.34           
          2:31.34
  9. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      2:40.91 8805005    2:42.51           
          2:42.51
 10. Paul Koeslag                  de Dommelbaarzen       2:47.89 8401235    2:52.78           
          2:52.78
 11. Marijn Verstappen             DZT '62                2:52.00 9003055    2:54.07           
          2:54.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:12.08 9802916    1:10.69           
          1:10.69
  2. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:25.09 9901412    1:18.15           
          1:18.15
  3. Joyce Rabou                   de Dommelbaarzen       1:20.56 9801892    1:22.33           
          1:22.33
  4. Flo Bosmans                   Tritium                1:31.84 0000104    1:27.25           
          1:27.25
  5. Nicole Rabou                  de Dommelbaarzen       1:32.87 0001060    1:28.77           
          1:28.77
  6. Vera Daman                    Tritium                1:28.37 9803040    1:29.04           
          1:29.04
  7. Britt van Zelst               de Dommelbaarzen       1:44.81 9805002    1:32.03           
          1:32.03
  8. Jessica Bloks                 de Dommelbaarzen       1:32.80 9900874    1:33.57           
          1:33.57
  9. Britt Wirtz                   de Dommelbaarzen       1:35.40 9902208    1:35.36           
          1:35.36
 10. Sabien Timmers                Tritium                1:45.01 9904440    1:41.10           
          1:41.10
 11. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)      2:03.16 9904394    1:47.40           
          1:47.40
 12. Isis de Mol                   Noord Limburg(SG)           NT 9904626    1:48.89           
          1:48.89
 13. Isabelle Flintrop             Tritium                1:59.23 0000372    1:51.42           
          1:51.42
 14. Donja Schutte                 Tritium                1:57.71 9901468    1:53.14           
          1:53.14
 15. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      2:23.32 0001378    2:09.57           
          2:09.57
NG.Z Genet Marschalk               Noord Limburg(SG)           NT 9805416                      
NG.Z Maura Evers                   Noord Limburg(SG)      2:09.02 9805414                      
AFGE Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 9904716                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cristhian van Schijndel       DZT '62                  33.27 9800131      31.57           
  2. Loed Jacobs                   DZT '62                  35.81 9800441      34.89           
  3. Ramón Pleijers                de Dommelbaarzen         39.23 9802013      36.20           
  4. Sieb Wesseling                Tritium                  39.20 9800489      41.12           
  5. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)        48.36 9902013      47.00           
  6. Ivar Wijffels                 de Dommelbaarzen         46.13 9801369      48.20           
  7. Ruben Hermsen                 Tritium                  51.30 9803169      48.29           
  8. Max Peters                    de Dommelbaarzen         52.68 9903123      48.57           
  9. Jorn Vogelaar                 DZT '62                  47.65 9800663      50.50           
 10. Joppe Bosmans                 Tritium                1:06.38 9803275      59.11           
 11. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:01.64 0002253    1:03.34           
 DIS Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)        48.16 9900849      47.50           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Rik Cillessen                 Tritium                1:05.64 0000599    1:05.00           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Dahli Koskamp                 Tritium                     NT 0000963    1:17.80           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Thomas de Haan                Noord Limburg(SG)           NT 0002771    1:23.42           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.Z Marc Berends                  de Dommelbaarzen            NT 9803815                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emma Coopmans                 DZT '62                1:33.59 9601812    1:30.51           
          1:30.51
  2. Amy van Berkel                de Dommelbaarzen       1:33.00 9603642    1:31.27           
          1:31.27
  3. Christa Schuivens             Tritium                1:33.95 9603730    1:31.86           
          1:31.86
  4. Mandy Stevens                 DZT '62                1:33.88 9702866    1:33.63           
          1:33.63
  5. Ylva Hendriks                 de Dommelbaarzen       1:36.20 9704012    1:34.68           
          1:34.68
  6. Manon Barten                  Tritium                1:36.26 9701452    1:36.02           
          1:36.02
  7. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:41.49 9700916    1:38.20           
          1:38.20
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:37.77 9701374    1:38.47           
          1:38.47
  9. Lotte Wijnen                  Tritium                1:41.82 9705104    1:40.72           
          1:40.72
 10. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:46.43 9700918    1:44.57           
          1:44.57
 11. Eva van de Kerkhof            DZT '62                1:47.89 9703092    1:45.83           
          1:45.83
 12. Els van Gemert                DZT '62                1:46.40 9702878    1:46.29           
          1:46.29
 13. Willeke Pas                   Tritium                1:53.89 9603702    1:53.64           
          1:53.64
 14. Floortje Elemans              Tritium                2:01.58 9604798    1:59.65           
          1:59.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun Strijbosch               Tritium                2:19.00 9603041    2:15.63           
          2:15.63
  2. Teun van Houtert              de Dommelbaarzen       2:30.54 9603065    2:19.28           
          2:19.28
  3. Daniel van Dijk               Tritium                2:37.67 9701577    2:31.07           
          2:31.07
  4. Jim Luca Widdershoven         de Dommelbaarzen       2:30.12 9603067    2:31.45           
          2:31.45
  5. Mark Smits                    DZT '62                2:54.14 9602525    2:34.79           
          2:34.79
  6. Luke van Hamond               de Dommelbaarzen       2:42.93 9600945    2:38.84           
          2:38.84
  7. Frans Peijnenburg             de Dommelbaarzen       2:48.84 9602017    2:43.04           
          2:43.04
  8. Paul Flintrop                 Tritium                3:17.81 9701305    3:13.42           
          3:13.42
  9. Scout Mosmüller               Tritium                3:15.70 9604377    3:13.89           
          3:13.89
 10. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      3:36.59 9604889    3:28.26           
          3:28.26
NG.Z Bart Versteegen               Noord Limburg(SG)           NT 9704799                      
NG.Z Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 9605237                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:17.07 9105798    2:25.08           
          2:25.08
  2. Femke Hendrikx                DZT '62                2:25.91 8801698    2:29.48           
          2:29.48
  3. Wilma Scheepers               Tritium                2:41.67 8803836    2:43.17           
          2:43.17
  4. Chantal van Herpen            DZT '62                2:50.12 9008164    2:46.23           
          2:46.23
  5. Juliska Peijnenburg           de Dommelbaarzen       2:46.68 9002892    2:49.02           
          2:49.02
  6. Anick Spiekermann             de Dommelbaarzen       2:48.86 8804108    2:50.73           
          2:50.73
  7. Petra Schuivens               Tritium                2:45.86 9305036    2:51.74           
          2:51.74
  8. Elodie Siroen                 Tritium                2:53.72 9003414    2:54.80           
          2:54.80
  9. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      2:57.50 9004068    2:58.20           
          2:58.20
 10. Julia Huveneers               de Dommelbaarzen       3:02.72 9106290    3:01.71           
          3:01.71
 11. Yael Hopman                   Tritium                3:00.07 9103708    3:03.20           
          3:03.20
 12. Francine Verkuijlen           de Dommelbaarzen       3:40.29 8907320    3:33.29           
          3:33.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe Wisse                   DZT '62                  24.64 8903645      24.82           
  2. Dirk Filippini                DZT '62                  29.95 8503559      25.14           
  3. Ronald Vullings               Tritium                  24.62 8703655      25.29           
  4. Jelle Beerens                 de Dommelbaarzen         25.65 8600159      25.74           
  5. Wietse Beerens                de Dommelbaarzen         25.00 8700159      25.76           
  6. Bas Berndes                   Tritium                  26.15 8900217      25.82           
  7. Alec Ebskamp                  Noord Limburg(SG)        26.44 9104305      26.42           
  8. Mark Effing                   Tritium                  26.68 8600761      26.92           
  9. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        26.27 9000653      26.95           
 10. Ruud Stoffels                 DZT '62                  27.09 8402169      27.94           
 11. Marijn Verstappen             DZT '62                  30.37 9003055      28.04           
 12. Erik de Boer                  Noord Limburg(SG)        29.21 9106973      29.51           
 13. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        28.06 9106975      29.70           
 14. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        29.42 8805005      29.80           
 15. Rens Mahler                   Tritium                  30.00 9206411      30.32           
 16. Paul Koeslag                  de Dommelbaarzen         29.10 8401235      30.78           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium                1:08.04 9403432    1:09.89           
          1:09.89
  2. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:12.70 9603098    1:13.05           
          1:13.05
  3. Ananda Veugen                 DZT '62                1:16.71 9502070    1:15.67           
          1:15.67
  4. Vera Vinken                   DZT '62                1:21.24 9401928    1:19.87           
          1:19.87
  5. Charessa Feider               Tritium                1:21.15 9404340    1:21.30           
          1:21.30
  6. Esther Krielaart              de Dommelbaarzen       1:27.04 9404054    1:25.19           
          1:25.19
  7. Hildy Siroen                  Tritium                1:25.86 9502154    1:25.32           
          1:25.32
  8. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      1:29.49 9503136    1:28.26           
          1:28.26
  9. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:30.86 9602912    1:28.91           
          1:28.91
 10. Lisette van de Steeg          Tritium                1:32.57 9400256    1:30.00           
          1:30.00
 11. Pety Viguurs                  de Dommelbaarzen       1:32.89 9506118    1:31.29           
          1:31.29
 12. Rosan Mijnders                Tritium                1:32.75 9501944    1:32.37           
          1:32.37
 DIS Suzan van Maanen              de Dommelbaarzen            NT 9402706    1:26.73           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:26.73
AFGE Sahar Hamam                   DZT '62                1:16.89 9405412                      
AFGE Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      1:11.26 9400830                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      3:02.71 9501273    2:57.25           
          2:57.25
  2. Stan Gorree                   Noord Limburg(SG)      3:02.81 9401325    2:58.51           
          2:58.51
  3. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      3:10.50 9503691    3:06.33           
          3:06.33
  4. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      3:29.07 9404217    3:19.60           
          3:19.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ted Reniers                   de Dommelbaarzen       1:20.95 9400519    1:21.19           
          1:21.19
  2. Loek van Houtert              de Dommelbaarzen       1:22.40 9504515    1:21.60           
          1:21.60
  3. Dieder Schuurmans             Tritium                1:21.44 9500447    1:23.54           
          1:23.54
  4. Koen Seuren                   Tritium                1:22.36 9401013    1:24.17           
          1:24.17
  5. Sander Barten                 Tritium                1:29.32 9401899    1:29.89           
          1:29.89
  6. Karim El Samman               Tritium                1:33.45 9505707    1:33.98           
          1:33.98
  7. Koen Nuchelmans               de Dommelbaarzen       1:35.10 9501761    1:36.64           
          1:36.64
NG.Z Koen van Weelden              Tritium                     NT 9401009                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:03.45 9405270    1:04.59           
          1:04.59
  2. Agaath Bont                   de Dommelbaarzen       1:04.32 9204688    1:05.20           
          1:05.20
  3. Alon Hopman                   Tritium                1:07.53 9301184    1:06.76           
          1:06.76
  4. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:07.50 9406418    1:07.47           
          1:07.47
  5. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)      1:09.03 9204882    1:09.01           
          1:09.01
  6. Lisa van Ewijk                de Dommelbaarzen       1:07.92 9204840    1:09.17           
          1:09.17
  7. Melissa van de Steeg          Tritium                1:08.90 9202444    1:09.76           
          1:09.76
  8. Vanessa van Schijndel         DZT '62                1:11.00 9500400    1:10.23           
          1:10.23
  9. Shauny Feider                 Tritium                1:08.59 9305940    1:10.76           
          1:10.76
 10. Lisa Koolen                   DZT '62                1:10.66 9502072    1:10.98           
          1:10.98
 11. Lisanne de Graef              DZT '62                1:10.92 9306954    1:11.09           
          1:11.09
 12. Raissa Nuchelmans             de Dommelbaarzen       1:11.21 9305098    1:13.65           
          1:13.65
 13. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)      1:10.59 9305060    1:13.89           
          1:13.89
 14. Manouk van Maanen             de Dommelbaarzen       1:10.90 9204324    1:14.00           
          1:14.00
 15. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      1:08.81 9306828    1:14.97           
          1:14.97
 16. Elske Eikholt                 Tritium                1:14.43 9305032    1:15.67           
          1:15.67
 17. Emma Coopmans                 DZT '62                1:22.31 9601812    1:21.84           
          1:21.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:17.86 9200249    2:20.28           
          2:20.28
  2. Mart Hendriks                 Tritium                2:34.58 9304079    2:20.67           
          2:20.67
  3. Luuk van Doremalen            de Dommelbaarzen       2:31.32 9303487    2:23.54           
          2:23.54
  4. Rick van Hamond               de Dommelbaarzen       2:32.16 9205873    2:30.47           
          2:30.47
  5. Simon van den Broek           Tritium                3:13.67 9302383    2:33.52           
          2:33.52
  6. Tristan Bron                  DZT '62                2:37.63 9301131    2:39.93           
          2:39.93
  7. Joey Smits                    DZT '62                2:44.50 9306029    2:40.09           
          2:40.09
  8. Bart Maas                     Tritium                2:42.86 9205139    2:41.23           
          2:41.23
  9. Jelle Dikker                  de Dommelbaarzen       2:47.39 9205203    2:47.64           
          2:47.64
 10. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      2:51.05 9204129    2:51.87           
          2:51.87
 11. Teun Verrijt                  DZT '62                2:54.76 9303003    2:52.39           
          2:52.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      1:09.03 9105798    1:08.42           
          1:08.42
  2. Femke Hendrikx                DZT '62                1:07.63 8801698    1:08.95           
          1:08.95
  3. Chantal Willems               Tritium                1:11.27 9105482    1:12.86           
          1:12.86
  4. Merel Siroen                  Tritium                1:12.04 8804006    1:13.76           
          1:13.76
  5. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:13.28 9107878    1:14.26           
          1:14.26
  6. Wilma Scheepers               Tritium                1:13.13 8803836    1:14.71           
          1:14.71
  7. Chantal van Herpen            DZT '62                1:26.46 9008164    1:20.45           
          1:20.45
  8. Juliska Peijnenburg           de Dommelbaarzen       1:20.62 9002892    1:20.54           
          1:20.54
  9. Julie Thomassen               Tritium                1:20.00 8804278    1:20.93           
          1:20.93
 10. Anick Spiekermann             de Dommelbaarzen       1:20.55 8804108    1:21.48           
          1:21.48
 11. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:22.62 9004068    1:21.95           
          1:21.95
 12. Bianca Vullings               Tritium                     NT 8503126    1:26.50           
          1:26.50
 13. Julia Huveneers               de Dommelbaarzen       1:27.20 9106290    1:28.43           
          1:28.43
 14. Ellen Reniers                 de Dommelbaarzen       1:24.27 9106288    1:29.00           
          1:29.00
 15. Francine Verkuijlen           de Dommelbaarzen            NT 8907320    1:42.17           
          1:42.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wietse Beerens                de Dommelbaarzen       2:25.25 8700159    2:15.53           
          2:15.53
  2. Jelle Beerens                 de Dommelbaarzen       2:30.95 8600159    2:28.16           
          2:28.16
  3. Mark Effing                   Tritium                2:49.86 8600761    2:31.36           
          2:31.36
  4. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      2:27.42 8800887    2:37.42           
          2:37.42
  5. Bas Berndes                   Tritium                2:33.26 8900217    2:38.13           
          2:38.13
  6. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      2:46.34 9106975    2:49.21           
          2:49.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium 1                     Tritium                1:53.88            1:50.88           
        Dieder Schuurmans, 95                      Sander Barten, 94
        Koen Seuren, 94                            Teun Strijbosch, 96
            27.43  1:50.88

  2. de Dommelbaarzen 1            de Dommelbaarzen       1:55.73            1:52.54           
        Koen Nuchelmans, 95                        Ted Reniers, 94
        Teun van Houtert, 96                       Loek van Houtert, 95
            30.92  1:52.54

  3. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:10.55            1:59.29           
        Alex Bos, 95                               Christian v. Iersel, 94
        Brayen Janz, 96                            Nick Wientjens, 95
            29.95  1:59.29

  4. de Dommelbaarzen 2            de Dommelbaarzen       2:14.22            2:05.39           
        Frans Peijnenburg, 96                      Ramón Pleijers, 98
        Luke van Hamond, 96                        Jim Luca Widdershoven, 96
            32.39  2:05.39

  5. DZT '62 1                     DZT '62                2:18.04            2:11.96           
        Cristhian van Schijndel, 98                Mark Smits, 96
        Jorn Vogelaar, 98                          Loed Jacobs, 98
            31.40  2:11.96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
14.3.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DZT '62 1                     DZT '62                5:28.43            5:24.13           
        Eva van de Kerkhof, 97                     Mandy Stevens, 97
        Emma Coopmans, 96                          Els van Gemert, 97
          1:21.66  5:24.13

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      5:34.74            5:34.95           
        Margot v. Iersel, 96                       Maxime Rintjema, 97
        Naomi Euwes, 97                            Fenne Vervoort, 98
          1:14.92  5:34.95

  3. Tritium 1                     Tritium                6:01.66            5:52.45           
        Manon Barten, 97                           Christa Schuivens, 96
        Lotte Wijnen, 97                           Willeke Pas, 96
          1:23.51  5:52.45

  4. de Dommelbaarzen 1            de Dommelbaarzen       6:07.23            5:54.29           
        Britt van Zelst, 98                        Joyce Rabou, 98
        Amy van Berkel, 96                         Ylva Hendriks, 97
          1:39.54  5:54.29




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)