Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6


Swimkick deel 2
Landgraaf, 10.12.2009


Programmanr. 1
10.12.09
25m vlinderslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Rodney OoijenNimo37.7532.79
2.Bodhi MichielsNimo38.1433.97
3.Jasper ThomasNimo36.28020042739.15
4.Ashraf Ait MelloukNimoNT39.21
5.Mohamed Al BadriNimoNT45.06
AFGEMNils EmontsNimoNT
AFGEMMilan LuthjensNimoNT

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Kelly DaemenNimoNT29.09
2.Lorena van der LindenNimoNT46.04
AFGEMJessie DautzenbergNimo39.16


<< TOP >>
Programmanr. 2
10.12.09
25m vlinderslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Randel OoijenNimo28.96980410724.94
2.Wesley DohmenNimo35.13000216735.23
AFGEMDion LuthjensNimoNT
AFGEMYouri BeckersNimoNT

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Madelena GuticNimo35.52990407633.39
2.Joey SyedNimoNT000333037.42


<< TOP >>
Programmanr. 4
10.12.09
50m vlinderslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 5
10.12.09
25m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Ashraf Ait MelloukNimo29.1025.93
2.Rodney OoijenNimo36.3928.94
3.Mohamed Al BadriNimoNT40.18
AFGEMMilan LuthjensNimoNT
AFGEMNils EmontsNimoNT

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Kelly DaemenNimoNT25.25
2.Lorena van der LindenNimo31.2233.78


<< TOP >>
Programmanr. 6
10.12.09
25m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 7
10.12.09
50m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Bodhi MichielsNimoNT1:01.00
2.Jasper ThomasNimoNT02004271:09.14

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

NG.ZAJessie DautzenbergNimoNT


<< TOP >>
Programmanr. 8
10.12.09
50m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Wesley DohmenNimo1:07.96000216759.68

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Joey SyedNimoNT00033301:00.82


<< TOP >>
Programmanr. 9
10.12.09
100m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Randel OoijenNimoNT980410754.821:59.12

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Madelena GuticNimoNT99040761:03.722:19.12