LAC Wisselslag Deel 2
Bergen, Netherlands,    19-12-2006,     25m-baan
Nr. 1 100m wisselslag Dames Min 3+4    Nr. 2 100m wisselslag Dames Min 5+6   
Nr. 3 100m wisselslag Heren Min 3+4    Nr. 4 100m wisselslag Heren Min 5+6   
Nr. 5 300m wisselslag Heren Jun 1+2    Nr. 6 300m wisselslag Dames Jun 1+2   
Nr. 7 300m wisselslag Dames Jgd 1+2    Nr. 8 300m wisselslag Dames 16 +   
Nr. 9 300m wisselslag Heren Jun 3+4    Nr. 10 300m wisselslag Heren Jgd 12   
Nr. 11 300m wisselslag Heren 18 +       


Nr. 1   100m wisselslag Dames                          Minioren 3 en 4
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bos Sarah                      97  14-049   1:45.68
    2. Landstra Elvire                97  14-049   2:29.88



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Dames                          Minioren 5 en 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Verhaegh Janine                95  14-009   1:22.50
    2. Peeters Lisa                   95  14-049   1:27.59
    3. Schoofs Merle                  96  14-049   1:33.27
    4. Hesen Jessica                  96  14-009   1:34.53
    5. Iersel v. Margot               96  14-049   1:34.88
    6. Litjens Ilse                   96  14-009   1:44.32



TOP
Nr. 3   100m wisselslag Heren                          Minioren 3 en 4
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermans Max                    97  14-007   1:42.58
    2. Iersel v. Hugo                 97  14-049   1:47.40



TOP
Nr. 4   100m wisselslag Heren                          Minioren 5 en 6
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bos Alex                       95  14-049   1:23.16
    2. Hermans Sem                    96  14-007   1:25.89
    3. Wientjens Nick                 95  14-049   1:32.47
    4. Thijssen Kay                   96  14-009   1:43.26
    5. Heeren Nik                     96  14-049   1:44.73
    6. Peeters Joris                  96  14-049   1:44.87



TOP
Nr. 5   300m wisselslag Heren                          Junioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ebskamp Geoff                  93  14-049   3:55.88
    2. Hesen Rick                     93  14-009   4:14.12
    3. Jacobs Ron                     94  14-009   4:59.68
    4. Maas Stefan                    93  14-013   5:07.58
    5. Iersel v. Christian            94  14-049   5:23.60



TOP
Nr. 6   300m wisselslag Dames                          Junioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Janssen Minke                  94  14-049   4:16.27
    2. Landstra Cyril                 93  14-049   4:17.60
    3. Boer de Daphne                 93  14-049   4:38.08
    4. Leenen Lori                    93  14-049   4:55.37
    5. Hendriks Vera                  94  14-049   5:01.65
    6. Harkx Freddie                  93  14-049   5:02.98



TOP
Nr. 7   300m wisselslag Dames                             Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Meijel van Judith              91  14-009   4:00.85
    2. Arts Inge                      92  14-049   4:01.03
    3. Teunissen Kimberley            92  14-049   4:11.19
    4. Verstegen Bernadette           91  14-049   4:25.11
    5. Beuken van den Melanie         91  14-013   4:30.53
    6. Agterberg Kelly                92  14-049   4:32.18
    7. Houben Kim                     91  14-013   4:45.00



TOP
Nr. 8   300m wisselslag Dames                         16 jaar en ouder
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Custers Linda                  86  14-009   4:14.97
    2. Peeters Linda                  89  14-013   4:30.98
    3. Maas Linda                     90  14-013   4:33.96
    4. Theelen Debby                  90  14-013   4:47.91



TOP
Nr. 9   300m wisselslag Heren                          Junioren 3 en 4
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dijk v. Kasper                 92  14-049   3:53.79
    2. Ebskamp Alec                   91  14-049   4:14.83
    3. Bekerom van den Kevin          92  14-009   4:19.38
    4. Hendriks Leon                  91  14-049   4:20.08
    5. Boer de Erik                   91  14-049   4:27.90



TOP
Nr. 10   300m wisselslag Heren                            Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dijk v. Jelmer                 90  14-049   3:44.36
    2. Alberts Bart                   89  14-013   3:58.73



TOP
Nr. 11   300m wisselslag Heren                        18 jaar en ouder
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Duijnhoven v. Job              88  14-049   3:45.37
    2. Arts Rob                       88  14-049   4:35.10