Nr. 1. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 4. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 25m vlinderslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 8. Jongens, 25m vlinderslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 9. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 10. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 14. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 18. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 19. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 24. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 25. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 26. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open


Clubkampioenschappen NIMO 2009 deel 1
Landgraaf, 5.3.2009


Programmanr. 1
5.3.09
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jona PistersNimo1:09.94950178432.021:08.84
2.Lydia ColijnNimo1:11.23860071832.391:10.57
3.Vera WeinbergNimo1:10.34930214433.101:11.27
4.Melissa MeijerNimo1:15.39930437433.021:11.41
5.Michelle HackingNimo1:12.31910764634.061:12.93
6.Tessa KierkelsZC Valkenburg1:13.61910160234.771:14.26
7.Chloé RutzerveldNimo1:20.36920345033.801:17.04
8.Mara PfefferNimo1:15.65910547834.521:17.64
9.Fanny RobbertsenNimo1:17.20910262235.171:18.67
10.Bo PeetersNimo1:17.65930656435.061:19.31
11.Thessa HopmanZC Valkenburg1:25.00900158835.701:19.51
12.Bo KerkhoffNimo1:21.73950237637.051:19.61
13.Sanne KerkhoffNimo1:21.82930553037.061:19.79
14.Nina GrispenZC Valkenburg1:26.70970065637.001:20.60
15.Ingrid JansenNimo1:27.95870559235.981:21.02
16.Merel JaspersNimo1:27.36960254436.451:22.92
17.Mignon PeetersNimo1:28.41970104838.291:26.57
18.Inge SnijkersNimo1:31.86900811239.411:27.09
19.Anke SnijkersNimo1:30.30920163838.961:28.21
20.Rylana SlaghuisNimo1:28.84940128639.541:29.86
21.Nieske JanssenNimo1:37.30960132843.081:34.38
22.Kimberley Brouwer deNimo1:43.85950539241.161:34.86


<< TOP >>
Programmanr. 2
5.3.09
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sander van den BergNimo1:05.58870021129.671:04.74
2.Freddie GeerlingsNimo1:07.47790037930.311:08.24
3.Max GrispenZC Valkenburg1:13.11950178333.661:12.19
4.Sander SlaghuisNimo1:16.10880530532.371:12.55
5.Scott van't LandNimo1:13.74920504333.161:12.70
6.Yoeri CuijpersNimo1:13.10940396932.821:13.39
7.Martyn SlaghuisNimo1:12.29910303534.031:13.64
8.Thijs VillevoijeNimo1:13.44910658933.391:13.79
9.Joeri KerkhoffNimo1:19.49950168934.911:15.53
10.Ronald WaldusNimo1:18.88920627534.261:20.00
11.Camiel SmeetsNimo1:26.71940091136.921:21.83
12.Dylan NottenZC Valkenburg1:22.21950009937.181:23.12
13.Andreas WaldusNimo1:26.86950358137.301:26.20
14.Kiowa KamaansingNimo1:42.73950635239.231:27.77
15.Martijn WeinbergNimo1:38.59960095541.571:33.45


<< TOP >>
Programmanr. 3
5.3.09
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Melanie LeunissenNimo1:49.06980067246.181:42.92
2.Rianne de CroockZC Valkenburg1:47.04980146648.801:48.38
3.Stella PeetersNimoNT990081251.651:58.20


<< TOP >>
Programmanr. 4
5.3.09
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Devi WeberNimo1:39.28980121539.641:28.29
2.Vincent JacobsNimo2:18.47980166943.421:38.20


<< TOP >>
Programmanr. 5
5.3.09
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leslie JacobsNimo34.07910810233.14
2.Carlijn JaspersNimo39.01940579839.21
3.Lieke JanssenNimo40.22930595439.45
4.Joyce VeldmanNimo42.79930741039.54
5.Nina van SoestNimo42.18950251040.13
6.Emma WillemsNimo44.67930103641.45
7.Verena di BartolomeoNimo41.59960243842.24
8.Katrien KurversNimo42.53950340843.49
9.Kirsten LangenNimo49.54910822850.20
10.Lisa JongenNimo49.82960492450.96
11.Priscilla Brouwer deNimo56.32930744852.89
12.Maud JaspersNimo51.79920761656.85
13.Lisa SnijkersNimo1:03.70970011258.21
DISTayo KamaansingNimoNT970529055.45
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLauren BouwhuisNimoNT96060681:06.06
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSyrina RamaekersNimoNT93077061:12.16
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 6
5.3.09
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ralf te LamNimo32.68910138931.79
2.Franz te LamNimo32.79640044932.82
3.Steven OosterhofNimoNT840317337.13
4.Karsten MeijersZC Valkenburg37.26900495937.54
5.Jeroen de CroockZC Valkenburg39.18970202537.56
6.Tom HinskensNimo40.07900724137.73
7.David BurgerNimo56.53910738137.85
8.Tom GoffinNimo36.80860445739.26
9.Marc BrounsNimo38.45800021741.55
10.Mel LaumenNimo48.88950207946.62
11.Charan SplinterNimo49.01940674647.00
DISDavid AufdenkampNimoNT95017011:00.58
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDavid PaulissenNimo1:06.8897034891:02.80
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJimmy Linden van derNimoNT97034711:07.91
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
5.3.09
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmee VersteegenNimoNT980443822.70
2.Chayenne OdenhovenNimo25.63000046824.45
3.Kassandra WolfNimo34.64990148226.50
4.Kitty-Sofie Hunt AlneNimoNT980455830.20
5.Sharon LoncnarNimoNT33.61
DISDemy Roessel vanNimoNT32.33
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMadelena GuticNimoNT35.52
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 8
5.3.09
Jongens, 25m vlinderslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Quint JacobsNimo26.51980167122.49
2.Leroy Brouwer deNimo38.18990073925.59
3.Bas DijkstraNimo26.93000004327.25
4.Josiah VerschoorNimoNT29.97
5.Sofian Ait MelloukNimoNT33.90
6.Luc BeckersNimoNT39.83
DISRandel OoijenNimoNT28.15
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISTimo WijnsmaNimoNT36.23
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISJean-Pierre WijnNimoNT36.85
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISWesley DohmenNimoNT43.20
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

DISJason KölgenNimoNT40.61
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).


<< TOP >>
Programmanr. 9
5.3.09
25m vlinderslagMix Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anour DlalatNimoNT32.32
2.Bodhi MichielsNimoNT38.14
3.Jessie DautzenbergNimoNT39.16
DISJasper ThomasNimoNT36.28
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISChelsea LoncnarNimoNT37.51
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISRodney OoijenNimoNT37.75
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISLorena Linden van derNimoNT38.02
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISSharessa MoonenNimoNT47.73
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).


<< TOP >>
Programmanr. 10
5.3.09
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lydia ColijnNimo1:12.51860071835.501:12.62
2.Jona PistersNimo1:12.53950178435.891:12.64
3.Mara PfefferNimo1:12.25910547835.921:13.61
4.Anke SnijkersNimo1:16.15920163835.951:15.16
5.Fanny RobbertsenNimo1:12.83910262236.441:15.64
6.Melissa MeijerNimo1:14.61930437436.291:16.16
7.Ingrid JansenNimo1:22.16870559236.351:17.35
8.Chloé RutzerveldNimo1:19.14920345038.201:18.39
9.Merel JaspersNimo1:19.84960254438.301:19.38
10.Vera WeinbergNimo1:18.72930214439.101:20.15
11.Rylana SlaghuisNimo1:18.32940128639.421:20.95
12.Michelle HackingNimo1:21.06910764638.841:21.21
13.Bo PeetersNimo1:16.91930656439.211:21.49
14.Kimberley Brouwer deNimo1:21.28950539239.801:21.70
15.Bo KerkhoffNimo1:20.82950237640.801:22.48
16.Nina GrispenZC Valkenburg1:28.75970065642.171:26.54
17.Inge SnijkersNimo1:30.19900811243.841:28.55
18.Nieske JanssenNimo1:28.48960132844.071:29.38
DISMignon PeetersNimo1:20.32970104838.511:20.91
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 11
5.3.09
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sander van den BergNimo1:07.92870021133.621:07.54
1.Freddie GeerlingsNimo1:08.98790037932.881:07.54
3.Martyn SlaghuisNimo1:11.22910303534.731:11.46
4.Sander SlaghuisNimo1:13.14880530536.101:13.57
5.Thijs VillevoijeNimo1:13.54910658935.781:14.25
6.Camiel SmeetsNimo1:15.15940091136.181:14.96
7.Yoeri CuijpersNimo1:15.54940396936.031:15.39
8.Ronald WaldusNimo1:13.41920627537.101:15.58
9.Scott van't LandNimo1:18.20920504338.141:16.65
10.Joeri KerkhoffNimo1:18.18950168937.481:16.86
11.Max GrispenZC Valkenburg1:18.46950178338.601:18.18
12.Andreas WaldusNimo1:19.18950358138.481:21.43
13.Kiowa KamaansingNimo1:32.62950635241.391:25.67
14.Martijn WeinbergNimo1:28.23960095544.211:29.84


<< TOP >>
Programmanr. 12
5.3.09
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Melanie LeunissenNimo1:28.79980067245.071:32.62
2.Rianne de CroockZC Valkenburg1:32.39980146648.841:38.72
3.Stella PeetersNimo1:53.38990081255.101:58.48


<< TOP >>
Programmanr. 13
5.3.09
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Vincent JacobsNimo1:21.77980166939.961:22.66
2.Devi WeberNimo1:22.40980121541.151:23.61
3.Leroy Brouwer deNimo1:52.23990073949.811:46.31
4.Quint JacobsNimo1:55.90980167155.091:54.14


<< TOP >>
Programmanr. 14
5.3.09
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thessa HopmanZC Valkenburg35.53900158835.23
2.Leslie JacobsNimo35.59910810235.96
3.Emma WillemsNimo37.10930103637.49
4.Nina van SoestNimo41.54950251040.00
5.Lieke JanssenNimo41.22930595440.78
6.Carlijn JaspersNimo42.66940579841.89
7.Verena di BartolomeoNimo48.89960243843.60
8.Joyce VeldmanNimo44.42930741044.39
9.Priscilla Brouwer deNimo47.29930744846.64
10.Kirsten LangenNimo46.57910822849.06
11.Katrien KurversNimo48.23950340850.24
12.Lisa JongenNimo50.73960492450.50
13.Lisa SnijkersNimo49.74970011251.25
14.Lauren BouwhuisNimoNT960606857.96
15.Tayo KamaansingNimo1:05.98970529059.40
16.Maud JaspersNimo58.2992076161:01.20
17.Syrina RamaekersNimoNT93077061:14.21


<< TOP >>
Programmanr. 15
5.3.09
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Franz te LamNimo35.21640044936.18
2.Jeroen de CroockZC Valkenburg37.32970202537.19
3.Ralf te LamNimo38.52910138937.97
4.Marc BrounsNimo37.82800021738.19
5.Tom GoffinNimo41.91860445738.70
6.Tom HinskensNimo38.10900724139.16
7.Karsten MeijersZC Valkenburg39.36900495939.75
8.Charan SplinterNimo41.30940674640.36
9.Steven OosterhofNimoNT840317341.29
10.David BurgerNimo44.57910738143.01
11.Mel LaumenNimo52.54950207945.31
12.David PaulissenNimo55.48970348951.82
13.Jimmy Linden van derNimo57.96970347159.09
14.David AufdenkampNimo58.5795017011:01.65


<< TOP >>
Programmanr. 16
5.3.09
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmee VersteegenNimo53.37980443856.23
2.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo56.43980455856.46
3.Chayenne OdenhovenNimo55.91000046858.57
4.Sharon LoncnarNimoNT1:01.49
5.Kassandra WolfNimo1:05.3799014821:05.73
DISDemy Roessel vanNimoNT1:07.71
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 17
5.3.09
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas DijkstraNimo54.98000004353.47
2.Josiah VerschoorNimoNT1:01.87
3.Sofian Ait MelloukNimo1:09.511:03.82


<< TOP >>
Programmanr. 18
5.3.09
25m rugslagMix Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anour DlalatNimoNT32.21
2.Chelsea LoncnarNimoNT32.48
3.Lorena Linden van derNimoNT33.76
4.Bodhi MichielsNimoNT34.93
5.Jasper ThomasNimoNT35.70
DISJessie DautzenbergNimo41.3235.92
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRodney OoijenNimoNT35.92
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISSharessa MoonenNimo48.6945.81
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

BMRandel OoijenNimoNT26.36
BMLuc BeckersNimoNT27.64
BMMadelena GuticNimoNT28.45
BMWesley DohmenNimoNT29.47
BMJean-Pierre WijnNimoNT31.36
BMTimo WijnsmaNimoNT36.73
BMJason KölgenNimoNT39.86


<< TOP >>
Programmanr. 19
5.3.09
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Vera WeinbergNimo2:43.86930214434.811:14.452:39.18
2.Michelle HackingNimo2:43.43910764635.661:18.722:48.61
3.Bo KerkhoffNimo3:07.99950237639.211:25.793:04.21


<< TOP >>
Programmanr. 20
5.3.09
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Yoeri CuijpersNimo3:22.02940396936.671:21.043:00.85


<< TOP >>
Programmanr. 21
5.3.09
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mara PfefferNimo2:45.76910547837.611:16.782:37.73
2.Tessa KierkelsZC Valkenburg2:45.38910160238.971:19.532:42.07
3.Melissa MeijerNimo3:02.65930437439.001:22.072:46.10
4.Rylana SlaghuisNimo2:52.67940128640.621:24.432:52.92
5.Bo PeetersNimo2:52.97930656440.501:25.333:00.96


<< TOP >>
Programmanr. 22
5.3.09
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mark GorissenKzpc2:25.40860097333.051:09.532:25.17
2.Dylan NottenZC Valkenburg2:39.92950009937.351:17.732:40.40
3.Joeri KerkhoffNimo2:51.76950168937.821:20.932:51.50
4.Andreas WaldusNimo2:51.34950358139.351:25.122:58.18
5.Jeroen de CroockZC Valkenburg3:03.39970202543.451:29.162:59.16


<< TOP >>
Programmanr. 23
5.3.09
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
DISMelanie LeunissenNimoNT980067250.921:52.954:00.45
VD - Schoolslagbenen gezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 24
5.3.09
Jongens, 200m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Devi WeberNimoNT980121542.521:34.553:20.11
2.Vincent JacobsNimoNT980166947.911:43.883:37.16


<< TOP >>
Programmanr. 25
5.3.09
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Fanny RobbertsenNimo2:43.83910262235.652:44.26
2.Nina GrispenZC Valkenburg3:12.36970065637.033:05.31


<< TOP >>
Programmanr. 26
5.3.09
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Freddie GeerlingsNimo2:23.83790037931.312:24.89
2.Karsten MeijersZC Valkenburg2:56.35900495936.932:59.25