LAC Periode 3 Vrijeslag wedstrijd
Blerick, Netherlands,    9-3-2007,     25m-baan
Nr. 3 800m vrije slag Dames Min 5+6   Nr. 4 800m vrije slag Heren Min 5+6   
Nr. 5 1500m vrije slag Heren Jun 1+2   Nr. 6 1500m vrije slag Dames Jun 1+2   
Nr. 7 2000m vrije slag Dames Jgd 1+2   Nr. 8 2000m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 9 2000m vrije slag Heren Jun 3+4   Nr. 10 2000m vrije slag Heren Jgd 12   
Nr. 11 2000m vrije slag Heren Sen.      


Nr. 3   800m vrije slag Dames                                    Minioren 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jessica Hesen                  96  HZPC             12:38.09
        1:28.31  3:03.96  6:13.95 12:38.09 



   bm. Lizzy Janssen                  95  Heldensezwemve   11:21.24
        1:22.25  2:48.22  5:44.67 11:21.24 
   bm. Janine Verhaegh                95  HZPC             11:42.06
        1:22.40  2:49.56  5:49.31 11:42.06 
TOP
Nr. 4   800m vrije slag Heren                                    Minioren 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sem Hermans                    96  Heldensezwemve   13:09.25
        1:31.35  3:08.18  6:29.46 13:09.25 
    2. Kay Thijssen                   96  HZPC             14:23.80
        1:37.00  3:25.10  7:07.82 14:23.80 



TOP
Nr. 5   1500m vrije slag Heren                                   Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lester Snackers                94  ZCV              19:09.60
        1:10.87  2:27.70  5:02.87 10:18.01 19:09.60 
    2. Ruben Klinkers                 94  ZCV              19:12.53
        1:13.08  2:29.96  5:05.41 10:18.74 19:12.53 
    3. Stan Gorree                    94  SGNoord-Limbur   21:25.47
        1:16.73  2:43.16  5:36.93 11:30.27 21:25.47 
    4. Ron Jacobs                     94  HZPC             22:23.35
        1:22.88  2:52.21  5:54.35 12:00.13 22:23.35 



   bm. Rick Hesen                     93  HZPC             20:15.53
        1:11.63  5:14.35 10:42.85 20:15.53 
   bm. Luuk Caelers                   93  DeRog            23:24.67
        1:23.82  2:56.48  6:06.57 12:30.67 23:24.67 
  dis. Stefan Maas                    93  MOSA~regio                    AF
TOP
Nr. 6   1500m vrije slag Dames                                   Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sanne Scheerder                94  ZCV              19:39.28
        1:12.94  2:30.84  5:08.66 10:24.98 19:39.28 
    2. Minke Janssen                  94  SGNoord-Limbur   20:19.71
        1:14.17  2:35.23  5:18.80 10:48.74 20:19.71 
    3. Rinske Becks                   94  HZPC             21:53.36
        1:19.92  2:47.60  5:42.51 11:34.20 21:53.36 



   bm. Jamie Schepers                 93  ZCV              18:55.59
        1:11.13  2:26.72  4:57.98 10:01.31 18:55.59 
   bm. Chantal Senden                 93  ZCV              19:02.93
        1:10.72  2:27.75  5:01.12 10:08.03 19:02.93 
   bm. Misty Coert                    93  ZCV              19:09.83
        1:11.12  2:27.46  4:59.32 10:05.89 19:09.83 
   bm. Ashley Stienen                 93  DeRog            24:47.53
        1:28.25  3:05.32  6:24.33 13:10.82 24:47.53 
TOP
Nr. 7   2000m vrije slag Dames                                      Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  SGNoord-Limbur   25:03.57
        1:09.55  2:25.11  4:56.38  9:58.66 25:03.57 



   bm. Judith van Meijel              91  HZPC             25:29.20
        1:11.42  2:27.20  5:01.07 10:08.54 25:29.20 
   bm. Anne Michelle Vos              91  DeRog            27:32.92
        1:16.76  2:37.93  5:21.52 27:32.92 
TOP
Nr. 8   2000m vrije slag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

  dis. Suleika Vullings               89  Heldensezwemve                AF
        1:20.11  2:50.48  5:59.73 



TOP
Nr. 9   2000m vrije slag Heren                                   Junioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen Feijs                   92  ZCV              24:01.81
        1:08.55  2:22.08  4:49.23  9:41.46 24:01.81 
    2. Mitch Notten                   92  ZCV              24:18.51
        1:01.63  2:11.66  4:34.74  9:26.11 24:18.51 
    3. Kees Derks                     92  ZCV              24:21.01
        1:07.93  2:21.69  4:50.15  9:44.68 24:21.01 
    4. Arvid Munsters                 92  ZCV              25:01.26
        1:04.25  2:17.06  4:46.75  9:51.12 25:01.26 
    5. Scott Delbressine              92  ZCV              26:54.54
        1:09.36  2:26.08  5:01.80 10:28.64 26:54.54 



   bm. Yannick Mommers                91  ZCV              23:23.77
        1:01.53  2:11.32  9:15.20  9:15.20 23:23.77 
   bm. Dean Coert                     91  ZCV              24:58.82
        1:06.32  2:22.47  4:52.62  9:52.59 24:58.82 
TOP
Nr. 10   2000m vrije slag Heren                                     Jeugd 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

  dis. Mark van Enckevort             90  HZPC                          AF



   bm. Bart Alberts                   89  MOSA~regio       26:10.03
        1:12.40  2:29.50  5:06.85 10:21.30 26:10.03 
TOP
Nr. 11   2000m vrije slag Heren                                         Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Patrick Engels                 75  MOSA~regio       26:56.04
        1:14.32  2:34.26  5:17.86 10:46.89 26:56.04