Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 10. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 11. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 14. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 15. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 18. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 19. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 800m vrije slag  Heren Senioren Open


LAC Wissel en Vrij deel 1 2010
Landgraaf, 12.9.2010


Programmanr. 1
12-9-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Romy RadermacherHellas-Glana3:37.3600010703:35.55
50m:51.92200m:3:35.55
2.Demy van RoesselNimo4:08.1099036663:52.48
50m:55.13200m:3:52.48
NGDenise BlokZC Valkenburg3:34.489900572


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-9-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen KosterHzpc2:47.5599005172:57.77
50m:40.58200m:2:57.77
2.Lars van der HaijdenHellas-Glana3:13.4899002253:25.51
50m:47.89200m:3:25.51
3.Dimitar KamnarovskiHellas-Glana3:27.9700005933:27.02
50m:51.36200m:3:27.02
4.Sander AertsHzpc3:25.9199020453:27.94
50m:49.48200m:3:27.94


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-9-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon KosterHzpc2:39.9297013122:43.42
50m:35.13200m:2:43.42
2.Melanie LeunissenNimo3:07.6198006723:10.29
50m:42.64200m:3:10.29
3.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo3:44.6098045583:42.83
50m:51.43200m:3:42.83
4.Lisa SnijkersNimo3:54.8697001123:49.02
50m:56.08200m:3:49.02
AFGEMLaura LarueHellas-GlanaNT9802844


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-9-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max HermansHzpc2:30.4097008792:31.80
50m:33.16200m:2:31.80
2.Pieter OttenHzpc3:35.2098009373:27.51
50m:50.20200m:3:27.51
DISDavid PaulissenNimo3:22.8597034893:25.80
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:51.54200m:3:25.80


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-9-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike SandersHellas-GlanaNT96028062:43.87
50m:34.30200m:2:43.87
2.Floor WeijmansHzpc2:47.6495025222:46.32
50m:35.64200m:2:46.32
3.Lisanne JenteBrunssum2:37.5096007882:49.32
50m:36.70200m:2:49.32
4.Nieske JanssenNimo3:00.2096013283:02.22
50m:40.56200m:3:02.22
5.Kimberley de BrouwerNimo3:06.6095053923:18.32
50m:41.51200m:3:18.32
6.Verena di BartolomeoNimo3:17.3396024383:25.02
50m:45.32200m:3:25.02
DISMerel JaspersNimo3:25.009602544
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-9-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem HermansHzpc2:27.2796012592:25.60
50m:31.54200m:2:25.60
2.Arthur van NoordenZC Valkenburg2:29.3195012392:31.54
50m:31.32200m:2:31.54
3.Dylan NottenZC Valkenburg2:38.8795000992:38.48
50m:34.00200m:2:38.48
4.Kiowa KamaansingNimo2:39.9795001252:38.82
50m:32.02200m:2:38.82
5.Bart de HeerHellas-Glana2:49.0795003592:38.95
50m:33.89200m:2:38.95
6.Joeri KerkhoffNimo2:37.3295016892:41.23
50m:32.42200m:2:41.23
7.Björn PiketHzpc2:49.1096021332:49.91
50m:36.98200m:2:49.91


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-9-2010
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben KlinkersHellas-Glana2:19.0794035112:17.64
50m:30.42200m:2:17.64
2.Jelle PeltzerZC Valkenburg2:18.1894037792:22.80
50m:29.42200m:2:22.80
3.Patrick JanssenHzpc2:35.9893020092:40.54FJ 1
50m:32.69200m:2:40.54
4.Yoeri CuijpersNimo2:40.9294039692:40.54FJ 2
50m:31.46200m:2:40.54
DISVincent WijsmanHellas-Glana3:19.7694054993:18.07
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:43.70200m:3:18.07


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-9-2010
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle VeroudenHzpc2:25.7494001502:34.51
50m:34.16200m:2:34.51
2.Melissa MeijerNimo2:37.0293043742:40.85
50m:32.77200m:2:40.85
3.Michelle HackingNimo2:43.8391076462:47.07
50m:35.00200m:2:47.07
4.Bo PeetersNimo2:37.8993065642:49.17
50m:36.18200m:2:49.17
5.Vera WeinbergNimo2:34.6293021442:50.02
50m:36.02200m:2:50.02
6.Ingrid JansenNimo2:50.9187055922:52.26
50m:35.04200m:2:52.26
7.Sanne KerkhoffNimo2:52.2393055302:57.44
50m:36.00200m:2:57.44
8.Jannie JanssenHzpc2:53.3989020223:01.07
50m:39.69200m:3:01.07
9.Anke SnijkersNimo2:51.8892016383:01.26
50m:39.64200m:3:01.26
10.Lieke JanssenNimo2:59.7093059543:02.70
50m:38.80200m:3:02.70
11.Inge SnijkersNimo2:59.0390081123:05.45
50m:41.11200m:3:05.45
12.Carlijn JaspersNimo3:07.9494057983:14.95
50m:39.51200m:3:14.95
13.Emma WillemsNimo3:09.2293010363:15.73
50m:42.08200m:3:15.73
14.Suzan VermeereNimoNT93077443:24.87
50m:44.62200m:3:24.87


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-9-2010
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mitch NottenZC Valkenburg2:14.1892025052:19.76
50m:29.42200m:2:19.76
2.Jory NiemarkHellas-Glana2:26.2092044092:25.74
50m:30.64200m:2:25.74
3.Sander SlaghuisNimo2:25.2688053052:32.86
50m:32.76200m:2:32.86
4.Indji TanNimo2:30.1191029732:33.95
50m:31.07200m:2:33.95
5.Jeroen CustersKimbria2:36.6591063192:36.23
50m:30.57200m:2:36.23
6.Tom GoffinNimo2:52.7186044572:49.25
50m:34.93200m:2:49.25


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-9-2010
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikki SmeetsZC ValkenburgNT02000803:20.69
50m:44.62100m:1:35.03150m:2:28.96200m:3:20.69
2.Kim RebergenHellas-Glana3:35.0401006763:22.98
50m:45.39100m:1:38.49150m:2:34.78200m:3:22.98
3.Robin SchnijderbergHellas-Glana3:33.8301002563:28.10
50m:46.82100m:1:40.92150m:2:35.64200m:3:28.10


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-9-2010
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 12
12-9-2010
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Romy RadermacherHellas-GlanaNT00010706:48.67
50m:
100m:
46.51
1:38.32
150m:
200m:
2:32.02
3:24.80
250m:
300m:
4:15.45
5:09.20
350m:
400m:
6:00.67
6:48.67
2.Chayenne OdenhovenNimoNT00004687:40.39
50m:
100m:
49.26
1:44.76
150m:
200m:
2:43.70
3:43.26
250m:
300m:
4:45.16
5:44.86
350m:
400m:
6:45.73
7:40.39
NGDenise BlokZC Valkenburg6:01.979900572


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-9-2010
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen KosterHzpc5:48.9499005175:29.64
50m:
100m:
37.78
1:19.51
150m:
200m:
2:02.04
2:45.43
250m:
300m:
3:27.89
4:09.77
350m:
400m:
4:51.64
5:29.64
2.Dimitar KamnarovskiHellas-Glana6:24.0600005936:27.80
50m:
100m:
44.11
1:33.20
150m:
200m:
2:22.80
3:12.61
250m:
300m:
4:03.00
4:52.89
350m:
400m:
5:43.08
6:27.80
3.Bas DijkstraNimo6:28.0700000436:30.16
50m:
100m:
41.32
1:27.48
150m:
200m:
2:16.04
3:08.00
250m:
300m:
3:58.13
4:49.70
350m:
400m:
5:41.51
6:30.16
4.Leroy de BrouwerNimoNT99007396:43.08
50m:
100m:
42.75
1:33.11
150m:
200m:
2:27.61
3:19.28
250m:
300m:
4:11.10
5:02.77
350m:
400m:
5:53.08
6:43.08
5.Lars van der HaijdenHellas-GlanaNT99002256:43.29
50m:
100m:
46.07
1:38.39
150m:
200m:
2:31.39
3:23.54
250m:
300m:
4:15.07
5:07.51
350m:
400m:
5:50.95
6:43.29
6.Sander AertsHzpc6:49.5399020456:44.32
50m:
100m:
45.04
1:35.73
150m:
200m:
2:27.26
3:19.60
250m:
300m:
4:12.73
5:06.20
350m:
400m:
5:58.29
6:44.32


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-9-2010
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon KosterHzpc10:49.64970131210:41.90FJ 1
50m:
100m:
150m:
34.86
1:13.82
1:53.89
200m:
250m:
300m:
2:34.54
3:15.13
3:56.39
350m:
400m:
450m:
4:37.02
5:18.60
5:59.48
500m:
550m:
600m:
6:41.29
7:22.36
8:03.29
650m:
700m:
750m:
8:43.95
9:25.02
10:05.29
800m:10:41.90
2.Chayenne PoortsNimo11:56.73980067010:41.90FJ 2
50m:
100m:
150m:
34.36
1:13.26
1:54.00
200m:
250m:
300m:
2:34.80
3:15.36
3:56.73
350m:
400m:
450m:
4:37.76
5:18.86
6:00.13
500m:
550m:
600m:
6:41.67
7:22.51
8:03.67
650m:
700m:
750m:
8:44.20
9:25.73
10:05.73
800m:10:41.90
3.Mignon PeetersNimo11:56.73970104811:15.45
50m:
100m:
150m:
35.23
1:14.67
1:55.32
200m:
250m:
300m:
2:36.57
3:18.32
4:00.10
350m:
400m:
450m:
4:42.29
5:24.95
6:08.48
500m:
550m:
600m:
6:52.54
7:37.42
8:21.42
650m:
700m:
750m:
9:05.73
9:50.54
10:33.60
800m:11:15.45
AFGEMLaura LarueHellas-GlanaNT9802844


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-9-2010
Jongens, 800m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max HermansHzpc10:26.01970087910:09.84
50m:
100m:
150m:
33.53
1:11.28
1:49.63
200m:
250m:
300m:
2:27.08
3:05.35
3:44.20
350m:
400m:
450m:
4:22.46
5:01.61
5:40.13
500m:
550m:
600m:
6:20.38
6:58.84
7:37.74
650m:
700m:
750m:
8:16.09
8:54.93
9:33.65
800m:10:09.84
2.Pieter OttenHzpc14:39.51980093714:13.86
50m:
100m:
150m:
44.76
1:37.76
2:32.54
200m:
250m:
300m:
3:26.10
4:20.89
5:18.23
350m:
400m:
450m:
6:12.95
7:07.42
8:01.76
500m:
550m:
600m:
8:56.36
9:50.64
10:43.10
650m:
700m:
750m:
11:36.89
12:29.67
13:23.20
800m:14:13.86


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-9-2010
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike SandersHellas-GlanaNT960280610:35.92
50m:
100m:
150m:
33.64
1:11.16
1:49.86
200m:
250m:
300m:
2:29.45
3:10.02
3:51.20
350m:
400m:
450m:
4:32.04
5:13.80
5:54.23
500m:
550m:
600m:
6:35.60
7:17.10
7:57.73
650m:
700m:
750m:
8:39.23
9:19.86
10:00.10
800m:10:35.92
2.Floor WeijmansHzpc11:02.00950252211:21.89
50m:
100m:
150m:
35.19
1:14.46
1:56.34
200m:
250m:
300m:
2:38.20
3:21.14
4:04.92
350m:
400m:
450m:
4:47.96
5:31.05
6:14.57
500m:
550m:
600m:
6:58.21
7:43.26
8:27.58
650m:
700m:
800m:
9:12.30
9:56.95
11:21.89
3.Bo KerkhoffNimo10:56.76950237611:35.00
50m:
100m:
150m:
38.00
1:19.21
2:01.57
200m:
250m:
300m:
2:44.43
3:28.31
4:12.30
350m:
400m:
450m:
4:56.40
5:41.03
6:25.46
500m:
550m:
600m:
7:10.32
7:55.10
8:40.27
650m:
700m:
750m:
9:25.42
10:10.49
10:55.26
800m:11:35.00
4.Nieske JanssenNimo11:33.45960132811:35.19
50m:
100m:
150m:
37.23
1:19.21
2:02.16
200m:
250m:
300m:
2:45.77
3:29.31
4:13.28
350m:
400m:
450m:
4:57.47
5:42.15
6:27.11
500m:
550m:
600m:
7:11.40
7:55.85
8:40.74
650m:
700m:
750m:
9:25.56
10:09.74
10:54.21
800m:11:35.19


<< TOP >>
Programmanr. 17
12-9-2010
Jongens, 800m vrije slagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arthur van NoordenZC Valkenburg9:39.6295012399:59.17
50m:
100m:
150m:
34.58
1:11.67
1:49.51
200m:
250m:
300m:
2:28.02
3:06.48
3:45.04
350m:
400m:
450m:
4:23.26
5:01.30
5:38.04
500m:
550m:
600m:
6:15.17
6:52.30
7:28.77
650m:
700m:
750m:
8:06.39
8:43.70
9:21.45
800m:9:59.17
2.Sem HermansHzpc10:03.13960125910:04.92
50m:
100m:
150m:
33.64
1:11.54
1:49.13
200m:
300m:
350m:
2:28.48
3:45.45
4:23.89
400m:
450m:
500m:
5:02.04
5:40.04
6:18.13
550m:
600m:
650m:
6:56.82
7:34.60
8:13.51
700m:
750m:
800m:
8:51.92
9:30.54
10:04.92
3.Dylan NottenZC Valkenburg10:08.16950009910:16.39
50m:
100m:
150m:
33.09
1:10.49
1:48.54
200m:
250m:
300m:
2:27.34
3:06.86
3:45.71
350m:
400m:
450m:
4:24.99
5:03.98
5:42.54
500m:
550m:
600m:
6:21.94
7:01.43
7:41.08
650m:
700m:
750m:
8:19.40
8:58.86
9:38.83
800m:10:16.39
4.Martijn WeinbergNimo11:50.86960095511:00.79
50m:
100m:
150m:
34.47
1:14.01
1:54.37
200m:
250m:
300m:
2:35.43
3:16.48
3:58.69
350m:
400m:
450m:
4:40.81
5:22.29
6:05.09
500m:
550m:
600m:
6:47.81
7:30.93
8:14.07
650m:
700m:
750m:
8:56.64
9:38.87
10:22.06
800m:11:00.79
5.Bart de HeerHellas-Glana11:08.36950035911:02.96
50m:
100m:
150m:
35.51
1:15.42
1:56.92
200m:
250m:
300m:
2:39.00
3:21.36
4:04.32
350m:
400m:
450m:
4:47.54
5:28.57
6:10.42
500m:
550m:
600m:
6:51.70
7:33.36
8:15.80
650m:
700m:
750m:
8:58.92
9:41.39
10:22.98
800m:11:02.96
Andreas WaldusNimo11:02.86950358111:02.96
50m:
100m:
150m:
34.78
1:14.04
1:55.06
200m:
250m:
300m:
2:36.26
3:17.05
3:59.12
350m:
400m:
450m:
4:41.41
5:24.05
6:06.77
500m:
550m:
600m:
6:49.72
7:33.37
8:15.76
650m:
700m:
800m:
8:59.73
9:41.89
11:02.96
7.Björn PiketHzpc11:33.13960213311:11.80
50m:
100m:
150m:
35.34
1:15.87
1:57.51
200m:
250m:
300m:
2:39.82
3:22.54
4:04.92
350m:
400m:
450m:
4:48.96
5:32.31
6:16.54
500m:
550m:
600m:
6:59.90
7:43.48
8:26.66
650m:
700m:
750m:
9:08.33
9:51.64
10:33.88
800m:11:11.80


<< TOP >>
Programmanr. 18
12-9-2010
Jongens, 800m vrije slagJongens Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben KlinkersHellas-Glana9:25.8694035119:20.01
50m:
100m:
150m:
32.12
1:05.02
1:40.86
200m:
250m:
300m:
2:16.20
2:52.58
3:29.00
350m:
400m:
450m:
4:05.56
4:41.72
5:17.29
500m:
550m:
600m:
5:52.05
6:27.32
7:02.40
650m:
700m:
750m:
7:37.88
8:13.22
8:46.19
800m:9:20.01
2.Jelle PeltzerZC Valkenburg9:32.07940377910:19.29
50m:
100m:
150m:
34.23
1:13.02
1:52.23
200m:
250m:
300m:
2:31.80
3:11.39
3:51.73
350m:
400m:
450m:
4:32.20
5:12.45
5:51.82
500m:
550m:
600m:
6:27.51
7:07.23
7:46.89
650m:
700m:
750m:
8:26.70
9:06.54
9:44.64
800m:10:19.29
3.Patrick JanssenHzpc10:28.55930200910:40.25
50m:
100m:
150m:
33.40
1:11.31
1:50.70
200m:
250m:
300m:
2:30.89
3:12.81
3:53.50
350m:
400m:
450m:
4:34.61
5:15.97
5:57.04
500m:
550m:
600m:
6:38.85
7:19.91
8:00.80
650m:
700m:
750m:
8:42.16
9:24.54
10:03.51
800m:10:40.25
4.Vincent WijsmanHellas-GlanaNT940549914:14.48
50m:
100m:
150m:
38.86
1:25.70
2:16.86
200m:
250m:
300m:
3:10.54
4:05.86
5:03.67
350m:
400m:
450m:
6:00.23
6:56.23
7:52.20
500m:
550m:
600m:
8:47.95
9:43.86
10:38.82
650m:
700m:
750m:
11:34.86
12:28.73
13:20.13
800m:14:14.48


<< TOP >>
Programmanr. 19
12-9-2010
Dames, 800m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith van MeijelHzpc9:28.9291020769:49.73
50m:
100m:
150m:
34.20
1:10.51
1:47.57
200m:
250m:
300m:
2:24.86
3:02.23
3:39.51
350m:
400m:
450m:
4:16.80
4:53.89
5:30.76
500m:
550m:
600m:
6:07.82
6:44.57
7:22.10
650m:
700m:
750m:
7:59.70
8:37.07
9:14.32
800m:9:49.73
2.Michelle VeroudenHzpc10:55.35940015010:29.80
50m:
100m:
150m:
35.34
1:12.64
1:50.98
200m:
250m:
300m:
2:30.01
3:08.93
3:47.73
350m:
400m:
450m:
4:27.04
5:06.76
5:46.37
500m:
550m:
600m:
6:26.70
7:06.86
7:47.30
650m:
700m:
750m:
8:27.60
9:08.39
9:49.40
800m:10:29.80
3.Mara PfefferNimo10:08.73910547810:35.73
50m:
100m:
150m:
33.57
1:10.86
1:49.07
200m:
250m:
300m:
2:28.26
3:08.26
3:48.95
350m:
400m:
450m:
4:29.23
5:10.39
5:51.95
500m:
550m:
600m:
6:33.64
7:15.67
7:56.82
650m:
700m:
750m:
8:38.23
9:19.26
9:59.13
800m:10:35.73
4.Jannie JanssenHzpc11:20.73890202211:56.04
100m:
150m:
200m:
1:24.83
2:08.89
2:54.11
250m:
300m:
350m:
3:38.89
4:23.58
5:08.89
400m:
450m:
500m:
5:54.95
6:40.45
7:26.67
550m:
600m:
650m:
8:12.33
8:57.45
9:43.02
700m:
750m:
800m:
10:28.20
11:13.26
11:56.04
5.Lieke JanssenNimo11:54.89930595411:56.78
50m:
100m:
150m:
39.06
1:23.18
2:07.87
200m:
250m:
300m:
2:53.84
3:39.22
4:25.15
350m:
400m:
450m:
5:10.94
5:57.35
6:42.73
500m:
550m:
600m:
7:27.90
8:13.82
8:59.18
650m:
700m:
750m:
9:44.78
10:29.46
11:14.38
800m:11:56.78
AFGEMChloé RutzerveldNimo10:46.529203450


<< TOP >>
Programmanr. 20
12-9-2010
Heren, 800m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mitch NottenZC Valkenburg8:34.1592025059:03.67
50m:
100m:
150m:
30.58
1:02.95
1:36.00
200m:
250m:
300m:
2:09.36
2:43.23
3:17.51
350m:
400m:
450m:
3:52.04
4:26.89
5:01.23
500m:
550m:
600m:
5:35.64
6:10.30
6:45.00
650m:
700m:
750m:
7:19.80
7:54.51
8:29.64
800m:9:03.67
2.Jory NiemarkHellas-Glana9:17.4592044099:37.37
50m:
100m:
150m:
32.21
1:06.92
1:42.00
200m:
250m:
300m:
2:17.95
2:53.86
3:30.18
350m:
400m:
450m:
4:07.04
4:43.44
5:19.91
500m:
550m:
600m:
5:56.74
6:33.76
7:11.15
650m:
700m:
750m:
7:47.95
8:25.14
9:02.03
800m:9:37.37
3.Thijs VillevoijeNimo9:42.6391065899:55.57
50m:
100m:
150m:
30.45
1:05.95
1:42.86
200m:
250m:
300m:
2:19.42
2:56.54
3:32.80
350m:
400m:
450m:
4:10.82
4:48.10
5:26.92
500m:
550m:
600m:
6:06.54
6:46.07
7:24.67
650m:
700m:
750m:
8:04.29
8:44.02
9:21.36
800m:9:55.57
4.Jeroen CustersKimbria10:07.79910631910:15.45
50m:
100m:
150m:
35.41
1:14.15
1:53.22
200m:
250m:
300m:
2:31.03
3:10.26
3:49.17
350m:
400m:
450m:
4:27.93
5:07.25
5:46.19
500m:
550m:
600m:
6:25.36
7:04.75
7:44.24
650m:
700m:
800m:
8:23.52
9:03.02
10:15.45
5.Rick HellenbrandNimo10:24.45890117310:35.16
50m:
100m:
150m:
35.70
1:14.86
1:53.92
200m:
250m:
300m:
2:33.48
3:13.80
3:54.02
350m:
400m:
450m:
4:34.07
5:14.13
5:54.51
500m:
550m:
600m:
6:35.04
7:15.48
7:55.45
650m:
700m:
750m:
8:36.20
9:16.13
9:56.57
800m:10:35.16
6.Tom GoffinNimo11:55.29860445711:38.28
50m:
100m:
150m:
36.78
1:17.06
1:59.75
200m:
250m:
300m:
2:43.81
3:28.10
4:12.65
350m:
400m:
450m:
4:57.18
5:42.04
6:26.73
500m:
550m:
600m:
7:12.18
7:57.53
8:42.73
650m:
700m:
750m:
9:27.71
10:12.42
10:56.62
800m:11:38.28