Kring Speedo Clubmeet
Venray (NED),    20-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6    

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
20-11-2011                          (1m,1j,1m,1j)                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:27.64   180       
        Roeven Anne, 01                        Lamber Jessie, 01
        Smeets Bram, 00                        Janssen Max, 00
            38.48  2:27.64

    2.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:50.33   117       
        Hijweege Elsemarijn, 01                de Best Sanne, 01
        Hoven Dylan, 00                        Pepping Rik, 00
            46.26  2:50.33

    3.  HZPC 1                             HZPC                   2:53.58   110       
        Meulenkamp Lieke, 01                   Slots Jelle, 01
        Spee Sjoerd, 01                        de Vries Noa, 01
          2:53.58

    4.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:56.87   104       
        Snoeijs Lisa, 02                       de Nies Kiki, 01
        van Poll Tim, 01                       van Poll Andy, 02
            48.55  2:56.87

    5.  RZL 1                              RZL                    3:06.08    89       
        Obbens Kim, 02                         Vijvinkel Samara, 01
        Swagten Quint, 02                      Dirks Ivar, 02
            49.64  3:06.08

    6.  Eszet 1                            Eszet                  3:06.29    89       
        Winands Jill, 02                       Hendriks Tamara, 01
        van Loon Tim, 01                       Sanders Ian, 01
            47.67  3:06.29

    7.  Rz 1                               Rz                     3:23.36    68       
        Schlicher Luna, 02                     Jussen Jenna, 02
        Giesbers Lars, 03                      Udiljak Robin, 03
            54.50  3:23.36




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m schoolslag              Meisjes Minioren 3
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Kuijk Anna                03   Swimteam Helden~Mosa     55.08   142       
    2.  Louwarts Maud                 03   Rz                       56.04   135       
    3.  Otten Laura                   03   HZPC                     56.60   131       
    4.  Timmermans Anouk              03   Swimteam Helden~Mosa     59.77   111       
    5.  van Rooij Lobke               03   Rz                     1:00.64   107       
    6.  van Boxtel Maura              03   Noord Limburg(SG)      1:01.69   101       
    7.  de Ronde Merel                03   Rz                     1:04.57    88       
    8.  de Haan Julia                 03   Noord Limburg(SG)      1:10.82    67       
   DIS  Zwart Marlijn                 03   HZPC                     55.86             
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
   DIS  Gelissen Charlot              03   De Roersoppers         1:05.54             
        SM - Bij het keer- en/of eindpunt in het geheel niet aangetikt.
    NG  Snijders Luisa                03   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 3 en 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Udiljak Robin                 03   Rz                       54.04   102       
    2.  Dirks Ivar                    02   RZL                      54.64    98       
    3.  de Wit Dyon                   02   Patrick                  56.32    90       
    4.  Swagten Quint                 02   RZL                      57.51    84       
    5.  Jansen Mike                   02   De Roersoppers           57.70    83       
    6.  de Vries Ian                  03   HZPC                   1:00.63    72       
    7.  Bouwels Sybe                  02   De Roersoppers         1:01.78    68       
    8.  Sanders Kyle                  03   Eszet                  1:04.67    59       
    9.  Derks Hidde                   02   Noord Limburg(SG)      1:08.39    50       
   10.  Hesen Hugo                    03   Noord Limburg(SG)      1:09.54    47       
   11.  Hilkens Lars                  02   Rz                     1:13.16    41       
   12.  v.d. A Romijn                 03   Noord Limburg(SG)      1:16.36    36       
   DIS  Bisschop Sybren               02   ROB                    1:05.43             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van den Hoef Imke             01   HZPC                     40.36   220       
    2.  Broen Daphne                  01   Rz                       44.70   162       
    3.  Roeven Anne                   01   Swimteam Helden~Mosa     46.86   140       
    4.  Hawinkels Joyce               01   Eszet                    47.23   137       
    5.  Koc Zeyda                     01   Noord Limburg(SG)        48.81   124       
    6.  Weijmans Maud                 01   HZPC                     50.90   109       
    7.  Gelissen Loes                 01   De Roersoppers           53.33    95       
    8.  van der Wielen Anouk          01   Swimteam Helden~Mosa     54.04    91       
    9.  de Nies Kiki                  01   De Roersoppers           55.98    82       
   10.  Stevens Cheyenne              01   Rz                       58.04    74       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 6
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Janssen Jesse                 00   Swimteam Helden~Mosa     36.10   220       
    2.  de Groot Wouter               00   Noord Limburg(SG)        45.92   106       
    3.  Camp Aaron                    00   Patrick                  46.26   104       
    4.  Russ Benjamin                 00   Rz                       48.72    89       
    5.  Swagten Twan                  00   RZL                      49.45    85       
    6.  van de Laar Timo              00   Patrick                  50.07    82       
    7.  Maamar Yessin                 00   Swimteam Helden~Mosa     51.86    74       
    8.  Vervoort Rick                 00   De Roersoppers           59.09    50       
    9.  Hawinkels Lesley              00   ROB                      59.45    49       
   10.  de Haan Thomas                00   Noord Limburg(SG)      1:00.02    47       
   DIS  Stevens Timo                  00   Noord Limburg(SG)        58.07             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., vc+ve
   DIS  Rademakers Lars               00   Patrick                1:05.77             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van der Wielen Manon          02   Swimteam Helden~Mosa   1:29.70   183       
            41.48  1:29.70
    2.  Beckers Fleur                 02   Patrick                1:32.34   168       
            42.55  1:32.34
    3.  Swinkels Ilse                 02   HZPC                   1:35.20   153       
            44.29  1:35.20
    4.  Euwes Neri                    02   Noord Limburg(SG)      1:35.57   152       
            44.54  1:35.57
    5.  Wolfs Davina                  02   Patrick                1:37.39   143       
            44.51  1:37.39
    6.  van den Bergh Pleun           02   HZPC                   1:39.86   133       
            49.76  1:39.86
    7.  Verhaegh Lotte                02   HZPC                   1:40.94   129       
            46.58  1:40.94
    8.  Watson Missy                  02   Rz                     1:41.04   128       
            44.92  1:41.04
    9.  Giesen Jesse                  02   ROB                    1:41.33   127       
            45.42  1:41.33
   10.  Vallen Lynn                   02   HZPC                   1:42.00   125       
            48.73  1:42.00
   11.  Smits Lisa                    02   Rz                     1:42.29   124       
            45.92  1:42.29
   12.  Winands Jill                  02   Eszet                  1:43.92   118       
            49.16  1:43.92
   13.  Seuren Anouk                  02   HZPC                   1:48.92   102       
            52.29  1:48.92
   14.  Thijssen Carmen               02   ROB                    1:49.32   101       
            48.51  1:49.32
   15.  Snoeijs Lisa                  02   De Roersoppers         1:53.14    91       
            52.91  1:53.14
   16.  Sonntag Vera                  02   RZL                    1:53.60    90       
            51.04  1:53.60
   17.  Seker Esin                    02   Noord Limburg(SG)      1:53.81    90       
            53.08  1:53.81
   18.  Obbens Kim                    02   RZL                    1:55.40    86       
            51.54  1:55.40
   19.  Kovacs Noémi                  02   Swimteam Helden~Mosa   2:03.48    70       
            55.67  2:03.48
   20.  Roeven Kiki                   02   Swimteam Helden~Mosa   2:08.47    62       
            59.55  2:08.47
   21.  Elbers Mascha                 02   Noord Limburg(SG)      2:14.06    55       
            57.51  2:14.06
   22.  Rogge Janine                  02   Swimteam Helden~Mosa   2:17.11    51       
            57.42  2:17.11



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vlijt Daniël                  01   Patrick                1:18.48   187       
            37.20  1:18.48
    2.  Tomicic Stefan                01   Rz                     1:19.95   177       
            37.70  1:19.95
    3.  Janssen Tijn                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:27.16   137       
            40.18  1:27.16
    4.  van Poll Tim                  01   De Roersoppers         1:27.36   136       
            41.13  1:27.36
    5.  Sanders Ian                   01   Eszet                  1:27.48   135       
            42.39  1:27.48
    6.  van Loon Tim                  01   Eszet                  1:34.16   108       
            45.73  1:34.16
    7.  Bervar Beau                   01   Swimteam Helden~Mosa   1:34.91   106       
            41.04  1:34.91
    8.  van der Zanden Alex           01   HZPC                   1:34.98   105       
            44.39  1:34.98
    9.  Maas Koen                     01   Rz                     1:36.57   100       
            44.07  1:36.57
   10.  Tramontana Dion               01   Swimteam Helden~Mosa   1:38.04    96       
            46.20  1:38.04
   11.  Knoops Joris                  01   Rz                     1:40.54    89       
            45.54  1:40.54
   12.  Gehlen Stijn                  01   De Roersoppers         1:40.93    88       
            44.80  1:40.93
   13.  Leenders Deejay               01   Eszet                  1:50.26    67       
            51.45  1:50.26
   14.  Oosterbaan Sem                01   De Roersoppers         1:51.04    66       
            49.36  1:51.04
 AFGEM  Verhagen Quentin              01   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Meisjes, 50m rugslag               Meisjes Minioren 3
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwart Marlijn                 03   HZPC                     49.51   139       
    2.  van Kuijk Anna                03   Swimteam Helden~Mosa     53.48   110       
    3.  Timmermans Anouk              03   Swimteam Helden~Mosa     55.36   100       
    4.  Louwarts Maud                 03   Rz                       58.70    83       
    5.  van Rooij Lobke               03   Rz                       58.73    83       
    6.  Otten Laura                   03   HZPC                   1:00.23    77       
    7.  van Boxtel Maura              03   Noord Limburg(SG)      1:02.31    70       
    8.  Gelissen Charlot              03   De Roersoppers         1:03.95    64       
    9.  de Ronde Merel                03   Rz                     1:08.26    53       
   10.  de Haan Julia                 03   Noord Limburg(SG)      1:09.02    51       
    NG  Snijders Luisa                03   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Jongens, 50m rugslag          Jongens Minioren 3 en 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wijnands Daan                 02   De Roersoppers           51.92    82       
    2.  Verstappen Joën               02   RZL                      52.29    80       
    3.  Hilkens Lars                  02   Rz                       52.78    78       
    4.  de Wit Dyon                   02   Patrick                  53.31    76       
    5.  van Poll Andy                 02   De Roersoppers           53.76    74       
    6.  Dirks Ivar                    02   RZL                      56.98    62       
    7.  Bisschop Sybren               02   ROB                      58.39    58       
    8.  Giesbers Lars                 03   Rz                       59.48    54       
    9.  Derks Hidde                   02   Noord Limburg(SG)      1:05.16    41       
   10.  Hesen Hugo                    03   Noord Limburg(SG)      1:06.42    39       
   DIS  Jansen Mike                   02   De Roersoppers           48.82             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Bouwels Sybe                  02   De Roersoppers           58.70             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  de Vries Ian                  03   HZPC                   1:00.57             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  v.d. A Romijn                 03   Noord Limburg(SG)      1:05.51             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Sanders Kyle                  03   Eszet                  1:16.11             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  de Vries Noa                  01   HZPC                   1:28.74   275       
          1:28.74
    2.  Lamber Jessie                 01   Swimteam Helden~Mosa   1:37.20   209       
          1:37.20
    3.  Broen Daphne                  01   Rz                     1:38.42   201       
          1:38.42
    4.  Hawinkels Joyce               01   Eszet                  1:41.64   183       
          1:41.64
    5.  Koc Zeyda                     01   Noord Limburg(SG)      1:42.62   178       
          1:42.62
    6.  Hijweege Elsemarijn           01   Noord Limburg(SG)      1:50.64   142       
          1:50.64
    7.  Gelissen Loes                 01   De Roersoppers         1:51.39   139       
          1:51.39
    8.  de Best Sanne                 01   Noord Limburg(SG)      1:53.39   132       
          1:53.39
    9.  Vijvinkel Samara              01   RZL                    1:53.80   130       
          1:53.80
   10.  de Nies Kiki                  01   De Roersoppers         1:55.60   124       
          1:55.60
   11.  Schmitz Rebecca               01   Swimteam Helden~Mosa   1:56.45   121       
          1:56.45
   12.  Stevens Cheyenne              01   Rz                     2:00.60   109       
          2:00.60
   13.  v. Vegchel Romy               01   Noord Limburg(SG)      2:05.07    98       
          2:05.07
   DIS  Meulenkamp Lieke              01   HZPC                   1:53.00             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:53.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 6
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Janssen Jesse                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:20.92   246       
          1:20.92
    2.  van Megen Giel                00   HZPC                   1:32.51   165       
          1:32.51
    3.  Camp Aaron                    00   Patrick                1:37.18   142       
          1:37.18
    4.  Pepping Rik                   00   Noord Limburg(SG)      1:39.02   134       
          1:39.02
    5.  van de Laar Timo              00   Patrick                1:46.45   108       
          1:46.45
    6.  Rademakers Lars               00   Patrick                1:52.36    92       
          1:52.36
    7.  Vervoort Rick                 00   De Roersoppers         1:53.25    90       
          1:53.25
    8.  Stevens Timo                  00   Noord Limburg(SG)      1:55.26    85       
          1:55.26
    9.  Hawinkels Lesley              00   ROB                    1:58.37    78       
          1:58.37
   10.  de Haan Thomas                00   Noord Limburg(SG)      1:59.32    76       
          1:59.32
   11.  Kraan Ruben                   00   RZL                    2:02.07    71       
          2:02.07
   DIS  Russ Benjamin                 00   Rz                                         
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m schoolslag              Meisjes Minioren 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Euwes Neri                    02   Noord Limburg(SG)        50.29   187       
    2.  Watson Missy                  02   Rz                       51.90   170       
    3.  Smits Lisa                    02   Rz                       53.30   157       
    4.  Beckers Fleur                 02   Patrick                  53.36   157       
    5.  Vallen Lynn                   02   HZPC                     53.42   156       
    6.  van Megen Anne                02   HZPC                     53.45   156       
    7.  Wolfs Davina                  02   Patrick                  53.46   156       
    8.  Thijssen Carmen               02   ROB                      53.67   154       
    9.  Swinkels Ilse                 02   HZPC                     54.86   144       
   10.  Versteegen Vera               02   HZPC                     56.58   131       
   11.  Seuren Anouk                  02   HZPC                     56.71   130       
   12.  Snoeijs Lisa                  02   De Roersoppers           57.83   123       
   13.  Sonntag Vera                  02   RZL                      59.03   116       
   14.  Kovacs Noémi                  02   Swimteam Helden~Mosa     59.86   111       
   15.  Seker Esin                    02   Noord Limburg(SG)      1:01.18   104       
   16.  Obbens Kim                    02   RZL                    1:01.45   102       
   17.  Schlicher Luna                02   Rz                     1:03.98    91       
   18.  Giesen Jesse                  02   ROB                    1:05.14    86       
   19.  Elbers Mascha                 02   Noord Limburg(SG)      1:07.40    78       
   20.  Jussen Jenna                  02   Rz                     1:08.33    74       
   21.  Rogge Janine                  02   Swimteam Helden~Mosa   1:08.45    74       
   DIS  van den Bergh Pleun           02   HZPC                     56.20             
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
   DIS  Roeven Kiki                   02   Swimteam Helden~Mosa   1:06.95             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
   DIS  Saris Amber                   02   Noord Limburg(SG)      1:08.95             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vlijt Daniël                  01   Patrick                  52.23   112       
    2.  Tramontana Dion               01   Swimteam Helden~Mosa     53.47   105       
    3.  van Loon Tim                  01   Eszet                    53.64   104       
    4.  Mooren Eloy                   01   De Roersoppers           54.29   100       
    5.  Bervar Beau                   01   Swimteam Helden~Mosa     54.31   100       
    6.  Spee Sjoerd                   01   HZPC                     55.88    92       
    7.  Gehlen Stijn                  01   De Roersoppers           57.88    83       
    8.  Knoops Joris                  01   Rz                       58.55    80       
    9.  Slots Jelle                   01   HZPC                     59.42    76       
   DIS  Maas Koen                     01   Rz                       57.54             
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
   DIS  Leenders Deejay               01   Eszet                    59.51             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
   DIS  Oosterbaan Sem                01   De Roersoppers           59.67             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 AFGEM  Verhagen Quentin              01   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vrije slag              Meisjes Minioren 3
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwart Marlijn                 03   HZPC                     46.32   126       
    2.  van Kuijk Anna                03   Swimteam Helden~Mosa     49.92   101       
    3.  Louwarts Maud                 03   Rz                       51.50    92       
    4.  van Rooij Lobke               03   Rz                       54.87    76       
    5.  Otten Laura                   03   HZPC                     56.80    68       
    6.  Timmermans Anouk              03   Swimteam Helden~Mosa     57.61    65       
    7.  van Boxtel Maura              03   Noord Limburg(SG)        58.16    63       
    8.  de Ronde Merel                03   Rz                       59.95    58       
    9.  Gelissen Charlot              03   De Roersoppers         1:08.73    38       
    NG  Snijders Luisa                03   De Roersoppers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 3 en 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wijnands Daan                 02   De Roersoppers           41.64   115  FJ 1 
    2.  Udiljak Robin                 03   Rz                       41.64   115  FJ 2 
    3.  Verstappen Joën               02   RZL                      43.74    99       
    4.  de Wit Dyon                   02   Patrick                  44.68    93       
    5.  van Poll Andy                 02   De Roersoppers           48.20    74       
    6.  Giesbers Lars                 03   Rz                       48.86    71       
    7.  Swagten Quint                 02   RZL                      52.11    59       
    8.  Bisschop Sybren               02   ROB                      52.17    58       
    9.  v.d. A Romijn                 03   Noord Limburg(SG)        53.48    54       
   10.  Bouwels Sybe                  02   De Roersoppers           57.12    44       
   11.  de Vries Ian                  03   HZPC                     58.98    40       
   12.  Hesen Hugo                    03   Noord Limburg(SG)        59.46    39       
   13.  Sanders Kyle                  03   Eszet                  1:00.23    38       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van den Hoef Imke             01   HZPC                   1:15.16   312       
            35.45  1:15.16
    2.  Broen Daphne                  01   Rz                     1:28.20   193       
            41.70  1:28.20
    3.  Weijmans Maud                 01   HZPC                   1:29.01   188       
            41.44  1:29.01
    4.  van de Zwan Daphne            01   Eszet                  1:29.73   183       
            41.54  1:29.73
    5.  van der Wielen Anouk          01   Swimteam Helden~Mosa   1:33.93   160       
            43.38  1:33.93
    6.  Gelissen Loes                 01   De Roersoppers         1:38.92   137       
          1:38.92
    7.  Koc Zeyda                     01   Noord Limburg(SG)      1:40.51   130       
            45.29  1:40.51
    8.  Vijvinkel Samara              01   RZL                    1:45.79   112       
            46.83  1:45.79
    9.  Schmitz Rebecca               01   Swimteam Helden~Mosa   1:47.98   105       
            47.15  1:47.98
   10.  Hendriks Tamara               01   Eszet                  2:05.23    67       
            59.02  2:05.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Janssen Max                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:11.30   250       
            34.51  1:11.30
    2.  van Megen Giel                00   HZPC                   1:22.07   164       
            38.32  1:22.07
    3.  Camp Aaron                    00   Patrick                1:22.55   161       
            39.23  1:22.55
    4.  Russ Benjamin                 00   Rz                     1:26.05   142  FJ 1 
            40.13  1:26.05
    5.  de Groot Wouter               00   Noord Limburg(SG)      1:26.05   142  FJ 2 
            40.00  1:26.05
    6.  Swagten Twan                  00   RZL                    1:30.58   122       
            43.11  1:30.58
    7.  Vervoort Rick                 00   De Roersoppers         1:31.48   118       
            43.33  1:31.48
    8.  Maamar Yessin                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:36.86    99       
            44.39  1:36.86
    9.  van de Laar Timo              00   Patrick                1:37.45    98       
            47.26  1:37.45
   10.  Hawinkels Lesley              00   ROB                    1:40.18    90  FJ 1 
            46.04  1:40.18
   11.  Hoven Dylan                   00   Noord Limburg(SG)      1:40.18    90  FJ 2 
            46.83  1:40.18
   12.  Rademakers Lars               00   Patrick                1:41.23    87       
            46.00  1:41.23
   13.  Stevens Timo                  00   Noord Limburg(SG)      1:52.04    64       
            54.10  1:52.04
   14.  Kraan Ruben                   00   RZL                    1:52.80    63       
            54.95  1:52.80
   15.  de Haan Thomas                00   Noord Limburg(SG)      1:54.73    60       
            54.81  1:54.73



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Euwes Neri                    02   Noord Limburg(SG)      1:41.46   184       
          1:41.46
    2.  Beckers Fleur                 02   Patrick                1:43.04   175       
          1:43.04
    3.  van Megen Anne                02   HZPC                   1:44.70   167       
          1:44.70
    4.  van der Wielen Manon          02   Swimteam Helden~Mosa   1:47.17   156       
          1:47.17
    5.  Wolfs Davina                  02   Patrick                1:47.26   155       
          1:47.26
    6.  Watson Missy                  02   Rz                     1:48.67   150       
          1:48.67
    7.  Swinkels Ilse                 02   HZPC                   1:49.45   146       
          1:49.45
    8.  van den Bergh Pleun           02   HZPC                   1:54.09   129       
          1:54.09
    9.  Thijssen Carmen               02   ROB                    1:55.29   125       
          1:55.29
   10.  Verhaegh Lotte                02   HZPC                   1:56.11   122       
          1:56.11
   11.  Giesen Jesse                  02   ROB                    1:56.20   122       
          1:56.20
   12.  Seker Esin                    02   Noord Limburg(SG)      2:04.43    99  FJ 1 
          2:04.43
   13.  Versteegen Vera               02   HZPC                   2:04.43    99  FJ 2 
          2:04.43
   14.  Kovacs Noémi                  02   Swimteam Helden~Mosa   2:06.64    94       
          2:06.64
   15.  Elbers Mascha                 02   Noord Limburg(SG)      2:26.76    60       
          2:26.76
   DIS  Saris Amber                   02   Noord Limburg(SG)                          
        WA - De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag. (geen tijden noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tomicic Stefan                01   Rz                     1:31.73   169       
          1:31.73
    2.  Vlijt Daniël                  01   Patrick                1:32.88   163       
          1:32.88
    3.  Sanders Ian                   01   Eszet                  1:35.42   150       
          1:35.42
    4.  Janssen Tijn                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:36.90   143       
          1:36.90
    5.  van Poll Tim                  01   De Roersoppers         1:40.39   129       
          1:40.39
    6.  Bervar Beau                   01   Swimteam Helden~Mosa   1:42.98   119       
          1:42.98
    7.  Tramontana Dion               01   Swimteam Helden~Mosa   1:47.17   106       
          1:47.17
    8.  van der Zanden Alex           01   HZPC                   1:48.04   103       
          1:48.04
    9.  Mooren Eloy                   01   De Roersoppers         1:56.37    82       
          1:56.37
   DIS  Leenders Deejay               01   Eszet                  2:03.58             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          2:03.58
 AFGEM  Verhagen Quentin              01   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20              Meisjes, 4 x 50m wisselslag    Meisjes Minioren 3, 4 en 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                             HZPC                   3:00.77   180       
        van Megen Anne, 02                     van den Hoef Imke, 01
        de Vries Noa, 01                       Meulenkamp Lieke, 01
          3:00.77

    2.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   3:06.26   164       
        van der Wielen Manon, 02               Lamber Jessie, 01
        Roeven Anne, 01                        van der Wielen Anouk, 01
            46.82  3:06.26

    3.  HZPC 2                             HZPC                   3:32.29   111       
        Weijmans Maud, 01                      Seuren Anouk, 02
        Vallen Lynn, 02                        Verhaegh Lotte, 02
            49.14  3:32.29

    4.  Eszet 1                            Eszet                  3:37.36   103       
        Winands Jill, 02                       Hawinkels Joyce, 01
        Hendriks Tamara, 01                    van de Zwan Daphne, 01
            57.45  3:37.36

    5.  Rz 2                               Rz                     3:56.26    80       
        Schlicher Luna, 02                     Stevens Cheyenne, 01
        Smits Lisa, 02                         Jussen Jenna, 02
            59.42  3:56.26

    6.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      3:57.24    79       
        Hijweege Elsemarijn, 01                de Best Sanne, 01
        v. Vegchel Romy, 01                    de Haan Julia, 03
            54.03  3:57.24




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21              Jongens, 4 x 50m wisselslag    Jongens Minioren 4, 5 en 6
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:49.86   137       
        Janssen Jesse, 00                      Janssen Max, 00
        Janssen Tijn, 01                       Smeets Bram, 00
            39.67  2:49.86

    2.  HZPC 1                             HZPC                   3:19.40    85       
        van der Zanden Alex, 01                van Megen Giel, 00
        Spee Sjoerd, 01                        Slots Jelle, 01
            51.09  3:19.40

    3.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         3:21.82    82       
        Jansen Mike, 02                        Wijnands Daan, 02
        Mooren Eloy, 01                        Gehlen Stijn, 01
            48.33  3:21.82

    4.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      3:23.57    80       
        de Groot Wouter, 00                    Pepping Rik, 00
        Derks Hidde, 02                        Hoven Dylan, 00
            44.10  3:23.57

   DIS  Rz 3                               Rz                     3:19.20             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
        Maas Koen, 01                          Knoops Joris, 01
        Tomicic Stefan, 01                     Hilkens Lars, 02
            47.02  3:19.20




SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)