invitatiewedstrijd
Venray (NED),    4.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 3. Dames, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder
Nr. 5. Alle, 25m schoolslag, 6 - 8 jaar    Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, 12 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 100m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 12. Alle, 25m vlinderslag, 6 - 8 jaar
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 18. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 19. Alle, 25m vrije slag, 6 - 8 jaar    Nr. 20. Dames, 100m rugslag, 12 jaar en ouder
Nr. 21. Heren, 100m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Alle, 25m rugslag, 6 - 8 jaar
Nr. 27. Dames, 100m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 28. Heren, 100m vrije slag, 12 jaar en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 50m schoolslag                        jun1-min5-4
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  EUWES, Naomi                  9701374 Noord Limburg(SG)        46.71     1.          
    2.  V. IERSEL, Margot             9603098 Noord Limburg(SG)        47.18     2.          
    3.  SCHOLS, Evi                   9602912 Noord Limburg(SG)        50.90     3.          
    4.  BOS, Sarah                    9700918 Noord Limburg(SG)        50.96     4.          
    5.  V. MEGEN, Lotte               9701376 Noord Limburg(SG)        51.62     5.          
    6.  RINTJEMA, Maxime              9700916 Noord Limburg(SG)        54.21     6.          
    7.  DE BLOCK, Daphne              9704186 Noord Limburg(SG)        57.04     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 50m schoolslag                            min6 el
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  V. IERSEL, Hugo               9702287 Noord Limburg(SG)        53.80     1.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m vlinderslag                           sen.open
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DREESENS, Lisa                9105798 Hzpc                   1:05.03     1.          
          1:05.03
    2.  VERSTEGEN, Bernadette         9107878 Noord Limburg(SG)      1:14.56     2.          
          1:14.56
    3.  JANSSEN, Minke                9400830 Noord Limburg(SG)      1:15.21     3.          
          1:15.21
    4.  TEUNISSEN, Kimberley          9201742 Noord Limburg(SG)      1:16.70     4.          
          1:16.70
    5.  DE BOER, Daphne               9306828 Noord Limburg(SG)      1:16.84     5.          
          1:16.84
    6.  AGTERBERG, Kelly              9204882 Noord Limburg(SG)      1:20.57     6.          
          1:20.57
    7.  HARKX, Renee                  9202220 Noord Limburg(SG)      1:22.47     7.          
          1:22.47
    8.  HENDRIKS, Vera                9405270 Noord Limburg(SG)      1:25.30     8.          
          1:25.30
    9.  LEENEN, Lori                  9305060 Noord Limburg(SG)      1:26.26     9.          
          1:26.26
   10.  QUAEDVLIEG, Tessa             9005918 Noord Limburg(SG)      1:28.57    10.          
          1:28.57
   11.  VERSTEGEN, Mariska            8503008 Noord Limburg(SG)      1:29.81    11.          
          1:29.81
   12.  PEETERS, Denise               9406418 Noord Limburg(SG)      1:33.55    12.          
          1:33.55
   13.  PEETERS, Lisa                 9503136 Noord Limburg(SG)      1:36.13    13.          
          1:36.13
   14.  MELSSEN, Sophie               9504228 Noord Limburg(SG)      1:39.06    14.          
          1:39.06
   15.  KNIESMEIJER, Linn             9505708 Noord Limburg(SG)      1:42.88    15.          
          1:42.88



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 100m vlinderslag                           sen.open
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DREESENS, Dion                9302189 Hzpc                   1:02.61     1.          
          1:02.61
    2.  V. DIJK, Kasper               9200249 Noord Limburg(SG)      1:02.88     2.          
          1:02.88
    3.  V. DIJK, Jelmer               9000653 Noord Limburg(SG)      1:04.71     3.          
          1:04.71
    4.  V. DUIJNHOVEN, Job            8800887 Noord Limburg(SG)      1:06.12     4.          
          1:06.12
    5.  HENDRIKS, Leon                9106975 Noord Limburg(SG)      1:14.18     5.          
          1:14.18
    6.  GORREE, Stan                  9401325 Noord Limburg(SG)      1:15.39     6.          
          1:15.39
    7.  QUAEDVLIEG, Thijs             9204129 Noord Limburg(SG)      1:19.42     7.          
          1:19.42
    8.  ARTS, Rob                     8805005 Noord Limburg(SG)      1:21.73     8.          
          1:21.73
    9.  BOS, Alex                     9501273 Noord Limburg(SG)      1:25.77     9.          
          1:25.77
   10.  THOMASSEN, Sjors              9104843 Noord Limburg(SG)      1:27.68    10.          
          1:27.68
   11.  WIENTJENS, Nick               9503691 Noord Limburg(SG)      1:38.88    11.          
          1:38.88
   12.  V. IERSEL, Christian          9404217 Noord Limburg(SG)      1:45.13    12.          
          1:45.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Alle, 25m schoolslag                               min3el
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN DUREN, Ellen              9901412 Noord Limburg(SG)        26.43     1.          
    2.  VAN DER ZANDEN, Bart          9900849 Noord Limburg(SG)        26.90     2.          
    3.  VAN MEGEN, Giel               0000265 Noord Limburg(SG)        27.15     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 50m vlinderslag                        jun1-min5-4
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  V. IERSEL, Margot             9603098 Noord Limburg(SG)        41.04     1.          
    2.  EUWES, Naomi                  9701374 Noord Limburg(SG)        45.72     2.          
    3.  BOS, Sarah                    9700918 Noord Limburg(SG)        46.82     3.          
    4.  V. MEGEN, Lotte               9701376 Noord Limburg(SG)        49.08     4.          
    5.  RINTJEMA, Maxime              9700916 Noord Limburg(SG)        52.55     5.          
    6.  SCHOLS, Evi                   9602912 Noord Limburg(SG)        53.32     6.          
    7.  DE BLOCK, Daphne              9704186 Noord Limburg(SG)        59.27     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Jongens, 50m vlinderslag                            min6 el
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  V. IERSEL, Hugo               9702287 Noord Limburg(SG)        48.96     1.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Dames, 100m schoolslag                            sen open
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VERSTEGEN, Bernadette         9107878 Noord Limburg(SG)      1:21.59     1.          
          1:21.59
    2.  DE BOER, Daphne               9306828 Noord Limburg(SG)      1:27.17     2.          
          1:27.17
    3.  TEUNISSEN, Kimberley          9201742 Noord Limburg(SG)      1:27.70     3.          
          1:27.70
    4.  JANSSEN, Minke                9400830 Noord Limburg(SG)      1:28.35     4.          
          1:28.35
    5.  AGTERBERG, Kelly              9204882 Noord Limburg(SG)      1:30.16     5.          
          1:30.16
    6.  VERSTEGEN, Mariska            8503008 Noord Limburg(SG)      1:30.93     6.          
          1:30.93
    7.  MELSSEN, Sophie               9504228 Noord Limburg(SG)      1:34.53     7.          
          1:34.53
    8.  HENDRIKS, Vera                9405270 Noord Limburg(SG)      1:35.24     8.          
          1:35.24
    9.  LEENEN, Lori                  9305060 Noord Limburg(SG)      1:38.16     9.          
          1:38.16
   10.  QUAEDVLIEG, Tessa             9005918 Noord Limburg(SG)      1:40.67    10.          
          1:40.67
   11.  HARKX, Renee                  9202220 Noord Limburg(SG)      1:41.77    11.FJ 1      
          1:41.77
   12.  PEETERS, Lisa                 9503136 Noord Limburg(SG)      1:41.77    12.FJ 2      
          1:41.77
   13.  KNIESMEIJER, Linn             9505708 Noord Limburg(SG)      1:45.37    13.          
          1:45.37
   14.  PEETERS, Denise               9406418 Noord Limburg(SG)      1:50.85    14.          
          1:50.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Heren, 100m schoolslag                            sen open
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  V. DIJK, Kasper               9200249 Noord Limburg(SG)      1:14.03     1.          
          1:14.03
    2.  V. DIJK, Jelmer               9000653 Noord Limburg(SG)      1:15.33     2.          
          1:15.33
    3.  V. DUIJNHOVEN, Job            8800887 Noord Limburg(SG)      1:18.85     3.          
          1:18.85
    4.  HENDRIKS, Leon                9106975 Noord Limburg(SG)      1:25.03     4.          
          1:25.03
    5.  ARTS, Rob                     8805005 Noord Limburg(SG)      1:27.38     5.          
          1:27.38
    6.  GORREE, Stan                  9401325 Noord Limburg(SG)      1:27.45     6.          
          1:27.45
    7.  QUAEDVLIEG, Thijs             9204129 Noord Limburg(SG)      1:30.20     7.          
          1:30.20
    8.  BOS, Alex                     9501273 Noord Limburg(SG)      1:30.30     8.          
          1:30.30
    9.  THOMASSEN, Sjors              9104843 Noord Limburg(SG)      1:34.79     9.          
          1:34.79
   10.  WIENTJENS, Nick               9503691 Noord Limburg(SG)      1:37.03    10.          
          1:37.03
   11.  V. IERSEL, Christian          9404217 Noord Limburg(SG)      1:37.57    11.          
          1:37.57



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Alle, 25m vlinderslag                             min3 el
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN DUREN, Ellen              9901412 Noord Limburg(SG)        26.40     1.          
    2.  VAN DER ZANDEN, Bart          9900849 Noord Limburg(SG)        27.07     2.          
    3.  VAN MEGEN, Giel               0000265 Noord Limburg(SG)        29.77     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Meisjes, 50m rugslag                          jun1 min5-4
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  V. IERSEL, Margot             9603098 Noord Limburg(SG)        42.02     1.          
    2.  BOS, Sarah                    9700918 Noord Limburg(SG)        44.26     2.          
    3.  EUWES, Naomi                  9701374 Noord Limburg(SG)        45.32     3.          
    4.  SCHOLS, Evi                   9602912 Noord Limburg(SG)        48.64     4.          
    5.  RINTJEMA, Maxime              9700916 Noord Limburg(SG)        51.76     5.          
    6.  V. MEGEN, Lotte               9701376 Noord Limburg(SG)        52.88     6.          
    7.  DE BLOCK, Daphne              9704186 Noord Limburg(SG)        56.42     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m rugslag                              min6 el
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  V. IERSEL, Hugo               9702287 Noord Limburg(SG)        46.59     1.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Alle, 25m vrije slag                               min3el
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN MEGEN, Giel               0000265 Noord Limburg(SG)        21.99     1.FJ 1      
    2.  VAN DER ZANDEN, Bart          9900849 Noord Limburg(SG)        21.99     2.FJ 2      
    3.  VAN DUREN, Ellen              9901412 Noord Limburg(SG)        22.68     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Dames, 100m rugslag                             sen open
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JANSSEN, Minke                9400830 Noord Limburg(SG)      1:13.65     1.          
          1:13.65
    2.  VERSTEGEN, Bernadette         9107878 Noord Limburg(SG)      1:14.64     2.          
          1:14.64
    3.  VERSTEGEN, Mariska            8503008 Noord Limburg(SG)      1:21.48     3.          
          1:21.48
    4.  HENDRIKS, Vera                9405270 Noord Limburg(SG)      1:23.09     4.          
          1:23.09
    5.  AGTERBERG, Kelly              9204882 Noord Limburg(SG)      1:23.40     5.          
          1:23.40
    6.  DE BOER, Daphne               9306828 Noord Limburg(SG)      1:23.49     6.          
          1:23.49
    7.  PEETERS, Denise               9406418 Noord Limburg(SG)      1:24.23     7.          
          1:24.23
    8.  HARKX, Renee                  9202220 Noord Limburg(SG)      1:25.64     8.          
          1:25.64
    9.  QUAEDVLIEG, Tessa             9005918 Noord Limburg(SG)      1:28.06     9.          
          1:28.06
   10.  LEENEN, Lori                  9305060 Noord Limburg(SG)      1:28.88    10.          
          1:28.88
   11.  PEETERS, Lisa                 9503136 Noord Limburg(SG)      1:36.03    11.          
          1:36.03
   12.  MELSSEN, Sophie               9504228 Noord Limburg(SG)      1:36.26    12.          
          1:36.26
   DIS  KNIESMEIJER, Linn             9505708 Noord Limburg(SG)                 DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
    NG  TEUNISSEN, Kimberley          9201742 Noord Limburg(SG)                  NG          
        HVS tijdens wedstrijd



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 100m rugslag                             sen open
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  V. DIJK, Kasper               9200249 Noord Limburg(SG)      1:07.09     1.          
          1:07.09
    2.  V. DIJK, Jelmer               9000653 Noord Limburg(SG)      1:13.81     2.          
          1:13.81
    3.  V. DUIJNHOVEN, Job            8800887 Noord Limburg(SG)      1:14.49     3.          
          1:14.49
    4.  HENDRIKS, Leon                9106975 Noord Limburg(SG)      1:16.12     4.          
          1:16.12
    5.  GORREE, Stan                  9401325 Noord Limburg(SG)      1:18.31     5.          
          1:18.31
    6.  ARTS, Rob                     8805005 Noord Limburg(SG)      1:18.82     6.          
          1:18.82
    7.  BOS, Alex                     9501273 Noord Limburg(SG)      1:21.27     7.          
          1:21.27
    8.  QUAEDVLIEG, Thijs             9204129 Noord Limburg(SG)      1:24.78     8.          
          1:24.78
    9.  THOMASSEN, Sjors              9104843 Noord Limburg(SG)      1:24.99     9.          
          1:24.99
   10.  V. IERSEL, Christian          9404217 Noord Limburg(SG)      1:30.15    10.          
          1:30.15
   11.  WIENTJENS, Nick               9503691 Noord Limburg(SG)      1:33.86    11.          
          1:33.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 50m vrije slag                        jun1 min5-4
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  V. IERSEL, Margot             9603098 Noord Limburg(SG)        36.03     1.          
    2.  EUWES, Naomi                  9701374 Noord Limburg(SG)        38.92     2.          
    3.  BOS, Sarah                    9700918 Noord Limburg(SG)        39.27     3.          
    4.  RINTJEMA, Maxime              9700916 Noord Limburg(SG)        42.29     4.          
    5.  SCHOLS, Evi                   9602912 Noord Limburg(SG)        42.78     5.          
    6.  V. MEGEN, Lotte               9701376 Noord Limburg(SG)        44.44     6.          
    7.  DE BLOCK, Daphne              9704186 Noord Limburg(SG)        48.45     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 50m vrije slag                            min6 el
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  V. IERSEL, Hugo               9702287 Noord Limburg(SG)        40.37     1.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Alle, 25m rugslag                               min3 el
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN DUREN, Ellen              9901412 Noord Limburg(SG)        23.81     1.          
    2.  VAN MEGEN, Giel               0000265 Noord Limburg(SG)        24.36     2.          
    3.  VAN DER ZANDEN, Bart          9900849 Noord Limburg(SG)        24.84     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 100m vrije slag                            sen open
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DREESENS, Lisa                9105798 Hzpc                   1:01.13     1.          
          1:01.13
    2.  VERSTEGEN, Bernadette         9107878 Noord Limburg(SG)      1:04.29     2.          
          1:04.29
    3.  JANSSEN, Minke                9400830 Noord Limburg(SG)      1:08.74     3.          
          1:08.74
    4.  DE BOER, Daphne               9306828 Noord Limburg(SG)      1:08.90     4.          
          1:08.90
    5.  HENDRIKS, Vera                9405270 Noord Limburg(SG)      1:10.12     5.          
          1:10.12
    6.  AGTERBERG, Kelly              9204882 Noord Limburg(SG)      1:10.62     6.          
          1:10.62
    7.  HARKX, Renee                  9202220 Noord Limburg(SG)      1:11.75     7.          
          1:11.75
    8.  LEENEN, Lori                  9305060 Noord Limburg(SG)      1:12.60     8.          
          1:12.60
    9.  QUAEDVLIEG, Tessa             9005918 Noord Limburg(SG)      1:12.72     9.          
          1:12.72
   10.  VERSTEGEN, Mariska            8503008 Noord Limburg(SG)      1:13.24    10.          
          1:13.24
   11.  PEETERS, Denise               9406418 Noord Limburg(SG)      1:15.00    11.          
          1:15.00
   12.  MELSSEN, Sophie               9504228 Noord Limburg(SG)      1:19.03    12.          
          1:19.03
   13.  KNIESMEIJER, Linn             9505708 Noord Limburg(SG)      1:24.45    13.          
          1:24.45
   14.  PEETERS, Lisa                 9503136 Noord Limburg(SG)      1:25.43    14.          
          1:25.43
    NG  TEUNISSEN, Kimberley          9201742 Noord Limburg(SG)                  NG          
        HVS tijdens wedstrijd



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Heren, 100m vrije slag                            sen open
4.11.07                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DREESENS, Dion                9302189 Hzpc                     54.94     1.          
            54.94
    2.  V. DIJK, Jelmer               9000653 Noord Limburg(SG)        58.21     2.          
            58.21
    3.  V. DUIJNHOVEN, Job            8800887 Noord Limburg(SG)      1:01.57     3.          
          1:01.57
    4.  V. DIJK, Kasper               9200249 Noord Limburg(SG)      1:04.56     4.          
          1:04.56
    5.  HENDRIKS, Leon                9106975 Noord Limburg(SG)      1:05.66     5.          
          1:05.66
    6.  QUAEDVLIEG, Thijs             9204129 Noord Limburg(SG)      1:09.57     6.          
          1:09.57
    7.  THOMASSEN, Sjors              9104843 Noord Limburg(SG)      1:10.03     7.FJ 1      
          1:10.03
    8.  ARTS, Rob                     8805005 Noord Limburg(SG)      1:10.03     8.FJ 2      
          1:10.03
    9.  GORREE, Stan                  9401325 Noord Limburg(SG)      1:10.98     9.          
          1:10.98
   10.  BOS, Alex                     9501273 Noord Limburg(SG)      1:14.20    10.          
          1:14.20
   11.  V. IERSEL, Christian          9404217 Noord Limburg(SG)      1:20.13    11.          
          1:20.13
   12.  WIENTJENS, Nick               9503691 Noord Limburg(SG)      1:20.19    12.          
          1:20.19



Splash Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)