Fons Glasmeier Toernooi 2010
Amsterdam (NED),    28.2.2010,    Korte baan (25m)
FINA Point Scoring 2009

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 50m vlinderslag            Minioren 6 en later
28-2-2010 - 15:27                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Friso Stolk                   98   De Fuut                  36.18   241       
    2.  Martijn de Leeuw              98   SG Haerlem'04            40.89   167       
    3.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                  45.68   120       
    4.  Marc Bunschoten               98   Aalscholver              46.86   111       
    5.  Bart van der Zanden           99   Noord Limburg(SG)        48.90    97       
    6.  Luc Bloemen                   99   Noord Limburg(SG)        49.02    97       
    7.  Nick van der Woude            00   SG Haerlem'04            50.83    87       
    8.  Stijn Huitenga                99   SG Haerlem'04            52.77    78       
    9.  Olivier Jans                  00   De Fuut                  53.62    74       
   10.  Benjamin San A Jong           00   Kon. AZ 1870             58.43    57       
   11.  Marco Wempe                   00   SG Haerlem'04            59.79    53       
   12.  Jordi van der Lem             00   Kon. AZ 1870           1:05.97    40       
   DIS  Koen Kroep                    00   SG Haerlem'04          1:12.75             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
   DIS  Dylan Hoven                   00   Noord Limburg(SG)      1:13.79             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Alper Tuzcu                   98   De Meeuwen Diemen                          
    NG  Tijs Abma                     00   SG Haerlem'04                              



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 50m vlinderslag                 Junioren 1 en 2
28-2-2010 - 15:39                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn Stolk               96   De Fuut                  30.82   389       
    2.  Rick Smit                     96   De Fuut                  34.77   271       
    3.  Kaspur van der Lem            96   Kon. AZ 1870             34.84   269       
    4.  Kevin Schaaf                  96   SG Haerlem'04            35.03   265       
    5.  Raymon Ostendorf              96   Aalscholver              35.34   258       
    6.  Sander Kroep                  96   SG Haerlem'04            35.86   247       
    7.  Roy van der Woude             97   SG Haerlem'04            36.49   234       
    8.  Nanno Vamos                   96   Noord Limburg(SG)        44.91   126       
    9.  Jos Udinga                    97   Aalscholver              45.01   125       
   10.  Brent van Kesteren            97   Kon. AZ 1870             45.18   124       
   11.  Jaimy Veldhuisen              97   De Meeuwen Diemen        46.43   114       
   12.  Sam-Lin Fung-A-Loi            97   Kon. AZ 1870             54.78    69       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 50m vlinderslag                 Junioren 3 en 4
28-2-2010 - 15:39                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Roordink                 95   De Fuut                  28.87   473       
    2.  Rick Bunschoten               95   Aalscholver              32.66   327       
    3.  Jasper Biemolt                94   Aalscholver              32.78   323       
    4.  Nick Wientjens                95   Noord Limburg(SG)        33.47   304       
    5.  Jeroen Essink                 95   De Fuut                  40.20   175       
    6.  Jim van Vliet                 95   Aalscholver              46.28   115       
 AFGEM  Niek van Dijk                 95   Aalscholver                                


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 50m vlinderslag                    Jeugd 1 en 2
28-2-2010 - 15:39                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                92   Noord Limburg(SG)        27.32   559       
    2.  Bas Udinga                    92   Aalscholver              28.26   505       
    3.  Gijs van der Gugten           93   De Fuut                  29.27   454       
    4.  Daniel Langerveld             93   De Fuut                  29.85   428       
    5.  Stefan Schulte                93   SG Haerlem'04            30.97   383       
    6.  Ben Zwerink                   93   De Meeuwen Diemen        32.71   325       
    7.  Justin Post                   92   De Fuut                  33.30   308       
    8.  Thijs Quaedvlieg              92   Noord Limburg(SG)        33.72   297       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 50m vlinderslag                 Senioren 1 en 2
28-2-2010 - 15:39                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Len ter Hart                  91   De Fuut                  27.75   533       
    2.  Thom van Dijk                 91   Aalscholver              30.13   416       
    3.  Robin Hooijberg               91   De Meeuwen Diemen        32.30   338       
   DIS  Rutger Holtzer                90   Kon. AZ 1870                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 50m vlinderslag                20 jaar en ouder
28-2-2010 - 15:58                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Job v. Duijnhoven             88   Noord Limburg(SG)        28.93   470       
    2.  Andre van Looy                80   Kon. AZ 1870             29.16   459       
    3.  Cees Lijzenga                 60   Kon. AZ 1870             30.22   413       
    4.  Jeroen Bosker                 79   Aalscholver              30.52   401       
    5.  Ronald Stolk                  66   De Fuut                  32.68   326       
    6.  Lex Loen                      69   Aalscholver              32.69   326       
    7.  Marcel van der Lem            65   Kon. AZ 1870             33.80   295       
   DIS  Friso van Overbeek            78   Kon. AZ 1870             43.35             
        VI - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Sergey Martchenko             74   De Meeuwen Diemen                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m wisselslag            Minioren 6 en later
28-2-2010 - 14:28                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn de Leeuw              98   SG Haerlem'04          1:21.87   257       
          1:21.87
    2.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:32.93   176       
          1:32.93
    3.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:37.69   151       
          1:37.69
    4.  Stijn Huitenga                99   SG Haerlem'04          1:39.06   145       
          1:39.06
    5.  Marc Bunschoten               98   Aalscholver            1:40.50   139       
          1:40.50
    6.  Nick van der Woude            00   SG Haerlem'04          1:40.97   137       
          1:40.97
    7.  Marco Wempe                   00   SG Haerlem'04          1:42.43   131       
          1:42.43
    8.  Leon Chen                     98   Kon. AZ 1870           1:50.65   104       
          1:50.65
    9.  Jordi van der Lem             00   Kon. AZ 1870           1:59.17    83       
          1:59.17
   10.  Pepijn van Rutten             00   SG Haerlem'04          2:12.78    60       
          2:12.78
   DIS  Friso Stolk                   98   De Fuut                1:30.20             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:30.20
   DIS  Luc Bloemen                   99   Noord Limburg(SG)      1:34.15             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:34.15
   DIS  Bart van der Zanden           99   Noord Limburg(SG)      1:36.52             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:36.52
   DIS  Tijs Abma                     00   SG Haerlem'04          1:54.63             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:54.63
   DIS  Benjamin San A Jong           00   Kon. AZ 1870           1:55.71             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:55.71
   DIS  Joost Visser                  99   SG Haerlem'04          1:56.41             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:56.41
   DIS  Koen Kroep                    00   SG Haerlem'04          2:04.51             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          2:04.51
   DIS  Dylan Hoven                   00   Noord Limburg(SG)      2:05.16             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:05.16
   DIS  Arthur de Jong                99   Kon. AZ 1870           2:12.58             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:12.58
 AFGEM  Alper Tuzcu                   98   De Meeuwen Diemen                          



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag                 Junioren 1 en 2
28-2-2010 - 14:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn Stolk               96   De Fuut                1:11.03   393       
          1:11.03
    2.  Kevin Schaaf                  96   SG Haerlem'04          1:13.24   359       
          1:13.24
    3.  Kaspur van der Lem            96   Kon. AZ 1870           1:16.78   311       
          1:16.78
    4.  Rick Smit                     96   De Fuut                1:17.58   302       
          1:17.58
    5.  Raymon Ostendorf              96   Aalscholver            1:18.35   293       
          1:18.35
    6.  Sander Kroep                  96   SG Haerlem'04          1:18.39   292       
          1:18.39
    7.  Roy van der Woude             97   SG Haerlem'04          1:20.23   273       
          1:20.23
    8.  Jos Udinga                    97   Aalscholver            1:27.03   214       
          1:27.03
    9.  Nanno Vamos                   96   Noord Limburg(SG)      1:28.22   205       
          1:28.22
   10.  Brent van Kesteren            97   Kon. AZ 1870           1:29.90   194       
          1:29.90
   11.  Jaimy Veldhuisen              97   De Meeuwen Diemen      1:33.45   173       
          1:33.45
   12.  Sam-Lin Fung-A-Loi            97   Kon. AZ 1870           1:42.68   130       
          1:42.68


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag                 Junioren 3 en 4
28-2-2010 - 14:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Roordink                 95   De Fuut                1:06.54   478       
          1:06.54
    2.  Rick Bunschoten               95   Aalscholver            1:12.99   362       
          1:12.99
    3.  Nick Wientjens                95   Noord Limburg(SG)      1:17.49   303       
          1:17.49
    4.  Jasper Biemolt                94   Aalscholver            1:22.61   250       
          1:22.61
    5.  Jeroen Essink                 95   De Fuut                1:25.75   223       
          1:25.75
    6.  Jim van Vliet                 95   Aalscholver            1:30.42   191       
          1:30.42
 AFGEM  Niek van Dijk                 95   Aalscholver                                


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag                    Jeugd 1 en 2
28-2-2010 - 14:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                92   Noord Limburg(SG)      1:02.11   588       
          1:02.11
    2.  Bas Udinga                    92   Aalscholver            1:05.43   503       
          1:05.43
    3.  Daniel Langerveld             93   De Fuut                1:05.89   492       
          1:05.89
    4.  Stefan Schulte                93   SG Haerlem'04          1:07.22   464       
          1:07.22
    5.  Gijs van der Gugten           93   De Fuut                1:07.25   463       
          1:07.25
    6.  Ben Zwerink                   93   De Meeuwen Diemen      1:10.23   407       
          1:10.23
    7.  Thijs Quaedvlieg              92   Noord Limburg(SG)      1:16.55   314       
          1:16.55
    8.  Justin Post                   92   De Fuut                1:19.99   275       
          1:19.99


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag                 Senioren 1 en 2
28-2-2010 - 14:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Len ter Hart                  91   De Fuut                1:05.25   507       
          1:05.25
    2.  Thom van Dijk                 91   Aalscholver            1:11.34   388       
          1:11.34
    3.  Robin Hooijberg               91   De Meeuwen Diemen      1:14.21   345       
          1:14.21
    4.  Rutger Holtzer                90   Kon. AZ 1870           1:25.74   223       
          1:25.74



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Heren, 100m wisselslag                20 jaar en ouder
28-2-2010 - 15:18                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Job v. Duijnhoven             88   Noord Limburg(SG)      1:08.10   446       
          1:08.10
    2.  Jeroen Bosker                 79   Aalscholver            1:09.84   413       
          1:09.84
    3.  Andre van Looy                80   Kon. AZ 1870           1:10.82   397       
          1:10.82
    4.  Lex Loen                      69   Aalscholver            1:13.85   350       
          1:13.85
    5.  Marcel van der Lem            65   Kon. AZ 1870           1:13.99   348       
          1:13.99
    6.  Ronald Stolk                  66   De Fuut                1:15.38   329       
          1:15.38
    7.  Cees Lijzenga                 60   Kon. AZ 1870           1:15.52   327       
          1:15.52
   DIS  Friso van Overbeek            78   Kon. AZ 1870           1:34.00             
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:34.00
 AFGEM  Sergey Martchenko             74   De Meeuwen Diemen                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                Heren, 4 x 50m vrije slag        Junioren 3 - Senioren/H
28-2-2010 - 14:12                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                          De Fuut                1:45.45   541       
        Gijs van der Gugten, 93                Daniel Langerveld, 93
        Daan Roordink, 95                      Len ter Hart, 91
            26.05  1:45.45

    2.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      1:51.35   460       
        Leon Hendriks, 91                      Nick Wientjens, 95
        Thijs Quaedvlieg, 92                   Kasper v. Dijk, 92
            28.06  1:51.35

 AFGEM  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870                               
        Andres Mangelschots, 91                Tariq Sakoer, 94
        Rutger Holtzer, 90




--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Heren, 4 x 50m vrije slag               21 jaar en ouder
28-2-2010 - 14:19                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870           1:58.24   384       
        Friso van Overbeek, 78                 Cees Lijzenga, 60
        Andre van Looy, 80                     Marcel van der Lem, 65
            33.54  1:58.24




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26               Heren, 4 x 50m wisselslag               15 jaar en ouder
28-2-2010 - 16:18                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                          De Fuut                1:57.76   506       
        Daniel Langerveld, 93                  Len ter Hart, 91
        Ronald Stolk, 66                       Gijs van der Gugten, 93
            30.72  1:57.76

    2.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:03.17   443       
        Job v. Duijnhoven, 88                  Leon Hendriks, 91
        Kasper v. Dijk, 92                     Thijs Quaedvlieg, 92
            32.60  2:03.17

    3.  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870           2:17.58   318       
        Marcel van der Lem, 65                 Cees Lijzenga, 60
        Friso van Overbeek, 78                 Andre van Looy, 80
            33.68  2:17.58




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 50m vlinderslag                 Junioren 2 en 3
28-2-2010 - 15:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy de Langen                 97   De Fuut                  33.74   425       
    2.  Margot v. Iersel              96   Noord Limburg(SG)        34.15   410       
    3.  Melissa Smienk                96   De Fuut                  34.94   382       
    4.  Anja Daalhuizen               96   De Fuut                  36.83   326       
    5.  Marloes Langerveld            97   De Fuut                  38.38   288       
    6.  Maxime Rintjema               97   Noord Limburg(SG)        38.40   288       
    7.  Naomi Blommaert               96   SG Haerlem'04            38.44   287       
    8.  Jill Jansen                   97   SG Haerlem'04            38.57   284       
    9.  DaniŽlle Spoelder             96   Aalscholver              39.19   271       
   10.  Larissa Keizerweerd           97   Kon. AZ 1870             40.49   246       
   11.  Chantal Beijer                97   SG Haerlem'04            42.01   220       
   12.  Naomi Euwes                   97   Noord Limburg(SG)        42.10   219       
   13.  Sarah Bos                     97   Noord Limburg(SG)        44.18   189       
   14.  Tori Gijzen                   97   SG Haerlem'04            44.53   185       
   15.  Sanne Bolander                97   De Fuut                  45.12   178       
   16.  Evi Schols                    96   Noord Limburg(SG)        45.34   175       
   17.  Mary-Ann Remak                96   Kon. AZ 1870             45.71   171       
   18.  JoŽl Hoven                    97   Noord Limburg(SG)        45.91   169       
   19.  Kyra Loen                     97   Aalscholver              46.27   165       
   20.  Diyar Savut                   96   Kon. AZ 1870             47.83   149       
   21.  Zinzi Theeuwes                97   Kon. AZ 1870             57.76    85       
   DIS  Babette van der Weyden        96   Kon. AZ 1870             53.86             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Chauntall Kleberg             96   Kon. AZ 1870           1:01.66             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Rebecca Remak                 97   Kon. AZ 1870           1:04.57             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
 AFGEM  Marith Roelen                 96   De Meeuwen Diemen                          


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 50m vlinderslag                    Jeugd 1 en 2
28-2-2010 - 15:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demelsa Kreuger               95   De Fuut                  32.72   466       
    2.  Aranka Schouten               95   De Fuut                  33.50   434       
    3.  Vera Hendriks                 94   Noord Limburg(SG)        34.49   398       
    4.  Kimberly Passmore             95   De Fuut                  35.07   378       
        Dana van der Zee              95   SG Haerlem'04            35.07   378       
    6.  Denise Peeters                94   Noord Limburg(SG)        35.43   367       
    7.  Britt Jansen                  95   SG Haerlem'04            39.22   270       
    8.  Bernadette Vuur               94   De Meeuwen Diemen        39.32   268       
    9.  Sanne Peters                  95   SG Haerlem'04            41.63   226       
   10.  Seren Savut                   95   Kon. AZ 1870             42.13   218       
   11.  Nynke van Leeuwen             94   De Meeuwen Diemen        44.88   180       
   12.  Marielle Kievit               94   De Fuut                  45.31   175       
   DIS  Valeria Hardy                 95   Kon. AZ 1870             57.51             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 50m vlinderslag                 Senioren 1 en 2
28-2-2010 - 15:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia de Galan              92   Kon. AZ 1870             34.45   399       
    2.  Iris van Beek                 93   De Fuut                  34.87   385       
    3.  Lori Leenen                   93   Noord Limburg(SG)        39.82   258       
    4.  Christina Vucica              92   Kon. AZ 1870             47.03   157       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 50m vlinderslag                    18 - 19 jaar
28-2-2010 - 15:48                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)        32.46   477       
    2.  Anne Rutte                    90   SG Haerlem'04            36.10   347       



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 50m vlinderslag                20 jaar en ouder
28-2-2010 - 16:01                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roxane Lubbers                88   Kon. AZ 1870             40.96   237       
    2.  Janice Milan                  85   Kon. AZ 1870             46.17   166       



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Meisjes, 50m vlinderslag            Junioren 1 en later
28-2-2010 - 15:33                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenne Vervoort                98   Noord Limburg(SG)        37.46   310       
    2.  Lotte Stoiber                 98   De Fuut                  39.21   271       
    3.  Sybel Helm van                98   De Fuut                  44.75   182       
    4.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)        44.89   180       
    5.  Florianne Bultje              98   SG Haerlem'04            44.96   179       
        Demi Molenaar                 98   De Fuut                  44.96   179       
    7.  Frederique Henraat            98   Kon. AZ 1870             48.90   139       
    8.  Demi Brama                    00   Aalscholver              52.07   116       
    9.  Quincy BŲing                  99   De Meeuwen Diemen        56.42    91       
   10.  Hanna Schaminee               99   Noord Limburg(SG)        56.82    89       
   11.  Sharon van der Lem            98   Kon. AZ 1870             58.43    82       
   12.  Myrthe Vreeman                99   De Meeuwen Diemen        58.66    81       
   13.  Paula Mestrum                 99   Kon. AZ 1870             59.28    78       
   14.  Roxy van Kesteren             99   Kon. AZ 1870           1:00.76    73       
   DIS  Anne Exmann                   98   De Meeuwen Diemen        49.14             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Isis de Mol                   99   Noord Limburg(SG)      1:02.48             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Dibora Kidanemariam           00   De Meeuwen Diemen      1:11.13             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Dina Kidanemariam             00   De Meeuwen Diemen      1:12.77             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Eylin Kokulu                  00   Kon. AZ 1870           1:13.44             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Ciel Hesen                    00   Noord Limburg(SG)      1:16.89             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Rabdaah Rehman                00   Kon. AZ 1870           1:27.09             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Shania Wijk van               00   De Fuut                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 100m wisselslag                 Junioren 2 en 3
28-2-2010 - 15:01                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy de Langen                 97   De Fuut                1:16.85   461       
          1:16.85
    2.  Margot v. Iersel              96   Noord Limburg(SG)      1:18.15   438       
          1:18.15
    3.  Melissa Smienk                96   De Fuut                1:18.38   434       
          1:18.38
    4.  Anja Daalhuizen               96   De Fuut                1:22.59   371       
          1:22.59
    5.  Marloes Langerveld            97   De Fuut                1:23.35   361       
          1:23.35
    6.  DaniŽlle Spoelder             96   Aalscholver            1:23.52   359       
          1:23.52
    7.  Jill Jansen                   97   SG Haerlem'04          1:23.63   357       
          1:23.63
    8.  Maxime Rintjema               97   Noord Limburg(SG)      1:24.71   344       
          1:24.71
    9.  Chantal Beijer                97   SG Haerlem'04          1:25.86   330       
          1:25.86
   10.  Sarah Bos                     97   Noord Limburg(SG)      1:29.09   296       
          1:29.09
   11.  Evi Schols                    96   Noord Limburg(SG)      1:31.06   277       
          1:31.06
   12.  Naomi Euwes                   97   Noord Limburg(SG)      1:31.15   276       
          1:31.15
   13.  Tori Gijzen                   97   SG Haerlem'04          1:31.59   272       
          1:31.59
   14.  Sanne Bolander                97   De Fuut                1:32.05   268       
          1:32.05
   15.  JoŽl Hoven                    97   Noord Limburg(SG)      1:35.47   240       
          1:35.47
   16.  Diyar Savut                   96   Kon. AZ 1870           1:35.70   239       
          1:35.70
   17.  Larissa Keizerweerd           97   Kon. AZ 1870           1:39.74   211       
          1:39.74
   18.  Mary-Ann Remak                96   Kon. AZ 1870           1:40.94   203       
          1:40.94
   19.  Zinzi Theeuwes                97   Kon. AZ 1870           1:45.82   176       
          1:45.82
   20.  Rebecca Remak                 97   Kon. AZ 1870           1:58.93   124       
          1:58.93
   21.  Chauntall Kleberg             96   Kon. AZ 1870           2:09.38    97       
          2:09.38
   DIS  Naomi Blommaert               96   SG Haerlem'04          1:26.52             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:26.52
   DIS  Kyra Loen                     97   Aalscholver            1:39.37             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:39.37
   DIS  Babette van der Weyden        96   Kon. AZ 1870           1:47.83             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:47.83
 AFGEM  Marith Roelen                 96   De Meeuwen Diemen                          


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 100m wisselslag                    Jeugd 1 en 2
28-2-2010 - 15:01                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aranka Schouten               95   De Fuut                1:13.75   521       
          1:13.75
    2.  Demelsa Kreuger               95   De Fuut                1:13.90   518       
          1:13.90
    3.  Kimberly Passmore             95   De Fuut                1:17.74   445       
          1:17.74
    4.  Dana van der Zee              95   SG Haerlem'04          1:18.62   430       
          1:18.62
    5.  Vera Hendriks                 94   Noord Limburg(SG)      1:19.40   418       
          1:19.40
    6.  Denise Peeters                94   Noord Limburg(SG)      1:20.15   406       
          1:20.15
    7.  Britt Jansen                  95   SG Haerlem'04          1:21.22   390       
          1:21.22
    8.  Sanne Peters                  95   SG Haerlem'04          1:25.95   329       
          1:25.95
    9.  Seren Savut                   95   Kon. AZ 1870           1:29.96   287       
          1:29.96
   10.  Bernadette Vuur               94   De Meeuwen Diemen      1:30.73   280       
          1:30.73
   11.  Marielle Kievit               94   De Fuut                1:30.75   280       
          1:30.75
   12.  Nynke van Leeuwen             94   De Meeuwen Diemen      1:33.70   254       
          1:33.70
   13.  Valeria Hardy                 95   Kon. AZ 1870           1:53.12   144       
          1:53.12


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 100m wisselslag                 Senioren 1 en 2
28-2-2010 - 15:01                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia de Galan              92   Kon. AZ 1870           1:17.22   454       
          1:17.22
    2.  Iris van Beek                 93   De Fuut                1:22.60   371       
          1:22.60
    3.  Lori Leenen                   93   Noord Limburg(SG)      1:29.38   293       
          1:29.38
    4.  Christina Vucica              92   Kon. AZ 1870           1:34.96   244       
          1:34.96


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 100m wisselslag                    18 - 19 jaar
28-2-2010 - 15:01                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      1:13.49   527       
          1:13.49
    2.  Anne Rutte                    90   SG Haerlem'04          1:19.97   409       
          1:19.97



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 100m wisselslag                20 jaar en ouder
28-2-2010 - 15:23                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Desiree van der Lem           68   Kon. AZ 1870           1:24.06   352       
          1:24.06
    2.  Roxane Lubbers                88   Kon. AZ 1870           1:31.46   273       
          1:31.46
    3.  Janice Milan                  85   Kon. AZ 1870           1:36.98   229       
          1:36.98



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m wisselslag            Junioren 1 en later
28-2-2010 - 14:37                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenne Vervoort                98   Noord Limburg(SG)      1:22.87   367       
          1:22.87
    2.  Lotte Stoiber                 98   De Fuut                1:24.67   344       
          1:24.67
    3.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      1:30.73   280       
          1:30.73
    4.  Demi Molenaar                 98   De Fuut                1:31.47   273       
          1:31.47
    5.  Sybel Helm van                98   De Fuut                1:34.62   247       
          1:34.62
    6.  Florianne Bultje              98   SG Haerlem'04          1:36.51   233       
          1:36.51
    7.  Demi Brama                    00   Aalscholver            1:40.16   208       
          1:40.16
    8.  Frederique Henraat            98   Kon. AZ 1870           1:41.03   203       
          1:41.03
    9.  Anne Exmann                   98   De Meeuwen Diemen      1:41.15   202       
          1:41.15
   10.  Roxy van Kesteren             99   Kon. AZ 1870           1:42.75   193       
          1:42.75
   11.  Quincy BŲing                  99   De Meeuwen Diemen      1:44.72   182       
          1:44.72
   12.  Paula Mestrum                 99   Kon. AZ 1870           1:44.80   182       
          1:44.80
   13.  Sharon van der Lem            98   Kon. AZ 1870           1:45.95   176       
          1:45.95
   14.  Myrthe Vreeman                99   De Meeuwen Diemen      1:46.57   173       
          1:46.57
   15.  Marisa Goedar                 00   Kon. AZ 1870           1:48.85   162       
          1:48.85
   16.  Hanna Schaminee               99   Noord Limburg(SG)      1:55.25   137       
          1:55.25
   17.  Eylin Kokulu                  00   Kon. AZ 1870           1:58.53   126       
          1:58.53
   18.  Dibora Kidanemariam           00   De Meeuwen Diemen      2:07.05   102       
          2:07.05
   DIS  Rabdaah Rehman                00   Kon. AZ 1870                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Isis de Mol                   99   Noord Limburg(SG)      1:58.09             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:58.09
   DIS  Adeen Rehman                  98   Kon. AZ 1870           2:02.31             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:02.31
   DIS  Dina Kidanemariam             00   De Meeuwen Diemen      2:06.86             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:06.86
   DIS  Ciel Hesen                    00   Noord Limburg(SG)      2:06.98             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:06.98
    NG  Shania Wijk van               00   De Fuut                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                Dames, 4 x 50m vrije slag           Jeugd 1 - Senioren/D
28-2-2010 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                          De Fuut                1:57.43   581       
        Aranka Schouten, 95                    Iris van Beek, 93
        Kimberly Passmore, 95                  Demelsa Kreuger, 95
            29.23  1:57.43

    2.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:03.07   504       
        Bernadette Verstegen, 91               Denise Peeters, 94
        Lori Leenen, 93                        Vera Hendriks, 94
            29.32  2:03.07

    3.  SG Haerlem'04 1                    SG Haerlem'04          2:08.88   439       
        Anne Rutte, 90                         Sanne Peters, 95
        Britt Jansen, 95                       Dana van der Zee, 95
            31.82  2:08.88

   DIS  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870                               
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Valeria Hardy, 95                      Seren Savut, 95
        Christina Vucica, 92                   Cynthia de Galan, 92
            39.54




--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                Dames, 4 x 50m vrije slag               21 jaar en ouder
28-2-2010 - 14:22                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870           2:29.45   282       
        Elly de Galan, 58                      Roxane Lubbers, 88
        Janice Milan, 85                       Desiree van der Lem, 68
            43.64  2:29.45




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27               Dames, 4 x 50m wisselslag               15 jaar en ouder
28-2-2010 - 16:22                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:23.49   421       
        Denise Peeters, 94                     Bernadette Verstegen, 91
        Lori Leenen, 93                        Vera Hendriks, 94
            35.35  2:23.49

    2.  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870           2:37.65   318       
        Desiree van der Lem, 68                Cynthia de Galan, 92
        Christina Vucica, 92                   Roxane Lubbers, 88
            40.28  2:37.65




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1               Gemengd, 4 x 50m vrije slag               Minioren 4 e.l.
28-2-2010 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SG Haerlem'04 1                    SG Haerlem'04          3:02.73   104       
        Marco Wempe, 00                        Pepijn van Rutten, 00
        Koen Kroep, 00                         Nick van der Woude, 00
            40.45  3:02.73

    2.  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870           3:13.76    87       
        Sander de Wolf, 02                     Jordi van der Lem, 00
        Eylin Kokulu, 00                       Calina van der Lem, 02
          1:02.16  3:13.76

   DIS  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)                          
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Channa van Boxtel, 01                  Neri Euwes, 02
        Dylan Hoven, 00                        Ciel Hesen, 00
            50.83




--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Gemengd, 4 x 50m vrije slag J. Min. 5/6 en M.Min. 5/Jun. 1
28-2-2010 - 14:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                          De Fuut                2:18.42   239       
        Friso Stolk, 98                        Sybel Helm van, 98
        Demi Molenaar, 98                      Lotte Stoiber, 98
            33.56  2:18.42

    2.  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870           2:49.99   129       
        Arthur de Jong, 99                     Leon Chen, 98
        Roxy van Kesteren, 99                  Sharon van der Lem, 98
            47.94  2:49.99

   DIS  SG Haerlem'04 1                    SG Haerlem'04                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Martijn de Leeuw, 98                   Florianne Bultje, 98
        Joost Visser, 99                       Stijn Huitenga, 99
            33.27

   DIS  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)                          
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Fenne Vervoort, 98                     Ellen van Duren, 99
        Luc Bloemen, 99                        Bart van der Zanden, 99
            32.03




--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3               Gemengd, 4 x 50m vrije slag               Junioren 1 en 2
28-2-2010 - 14:09                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                          De Fuut                1:56.87   397       
        Valentijn Stolk, 96                    Rick Smit, 96
        Melissa Smienk, 96                     Amy de Langen, 97
            27.59  1:56.87

    2.  SG Haerlem'04 1                    SG Haerlem'04          2:07.23   308       
        Sander Kroep, 96                       Kevin Schaaf, 96
        Naomi Blommaert, 96                    Chantal Beijer, 97
            31.31  2:07.23

    3.  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870           2:14.24   262       
        Diyar Savut, 96                        Larissa Keizerweerd, 97
        Sam-Lin Fung-A-Loi, 97                 Kaspur van der Lem, 96
            35.61  2:14.24

    4.  Noord Limburg(SG)                  Noord Limburg(SG)      2:18.97   236       
        Naomi Euwes, 97                        Maxime Rintjema, 97
        Nanno Vamos, 96                        Sarah Bos, 97
            36.02  2:18.97




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23              Gemengd, 4 x 50m wisselslag           Minioren 5 en later
28-2-2010 - 16:06                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      3:02.60   136       
        Ellen van Duren, 99                    Hanna Schaminee, 99
        Luc Bloemen, 99                        Bart van der Zanden, 99
            40.05  3:02.60

   DIS  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870           3:17.72             
        AK - Na het beŽindigen van de race niet onmiddellijk het water verlaten.
        Paula Mestrum, 99                      Roxy van Kesteren, 99
        Benjamin San A Jong, 00                Jordi van der Lem, 00
            44.62  3:17.72




--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24              Gemengd, 4 x 50m wisselslag  J. min 6/jun 1 en M. jun 1/2
28-2-2010 - 16:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                          De Fuut                2:25.16   270       
        Marloes Langerveld, 97                 Friso Stolk, 98
        Lotte Stoiber, 98                      Amy de Langen, 97
            38.98  2:25.16

    2.  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870           2:54.66   155       
        Zinzi Theeuwes, 97                     Larissa Keizerweerd, 97
        Brent van Kesteren, 97                 Leon Chen, 98
            46.01  2:54.66

   DIS  SG Haerlem'04 1                    SG Haerlem'04                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Martijn de Leeuw, 98                   Jill Jansen, 97
        Tori Gijzen, 97                        Roy van der Woude, 97
            39.38

   DIS  Noord Limburg(SG)                  Noord Limburg(SG)      2:41.42             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Sarah Bos, 97                          Maxime Rintjema, 97
        Naomi Euwes, 97                        JoŽl Hoven, 97
            40.92  2:41.42




--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25              Gemengd, 4 x 50m wisselslag J. jun 2/3 en M. jun 3/Jeugd 1
28-2-2010 - 16:14                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:28.97   250       
        Margot v. Iersel, 96                   Evi Schols, 96
        Nanno Vamos, 96                        Nick Wientjens, 95
            33.36  2:28.97

    2.  Kon. AZ 1870 1                     Kon. AZ 1870           2:48.77   172       
        Mary-Ann Remak, 96                     Kaspur van der Lem, 96
        Diyar Savut, 96                        Seren Savut, 95
            49.63  2:48.77

   DIS  De Fuut 1                          De Fuut                2:07.90             
        AK - Na het beŽindigen van de race niet onmiddellijk het water verlaten.
        Valentijn Stolk, 96                    Daan Roordink, 95
        Kimberly Passmore, 95                  Demelsa Kreuger, 95
            34.28  2:07.90




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Jongens, 50m rugslag                       6 - 8 jaar
28-2-2010 - 14:26                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  Sander de Wolf                02   Kon. AZ 1870           1:05.54             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Meisjes, 50m rugslag                       6 - 8 jaar
28-2-2010 - 14:26                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Calina van der Lem            02   Kon. AZ 1870             48.07   170       
    2.  Roos Bijsters                 01   Aalscholver              51.83   136       
    3.  Zeyda Koc                     01   Noord Limburg(SG)        52.15   133       
    4.  Britt van der Linden          01   De Meeuwen Diemen        54.62   116       
    5.  Channa van Boxtel             01   Noord Limburg(SG)        55.37   111       
    6.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)        57.56    99       
   DIS  Mascha Elbers                 02   Noord Limburg(SG)      1:22.04             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 50m schoolslag                      6 - 8 jaar
28-2-2010 - 16:03                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  Sander de Wolf                02   Kon. AZ 1870           1:12.00             
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Ennis van Klingeren           03   Kon. AZ 1870           1:15.78             
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Meisjes, 50m schoolslag                      6 - 8 jaar
28-2-2010 - 16:03                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Britt van der Linden          01   De Meeuwen Diemen        57.35   143       
    2.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)        57.38   142       
    3.  Zeyda Koc                     01   Noord Limburg(SG)        57.54   141       
    4.  Channa van Boxtel             01   Noord Limburg(SG)        57.78   140       
    5.  Roos Bijsters                 01   Aalscholver              58.06   138       
    6.  Calina van der Lem            02   Kon. AZ 1870             58.49   135       
    7.  Mascha Elbers                 02   Noord Limburg(SG)      1:24.81    44       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 25m vlinderslag                     6 - 8 jaar
28-2-2010 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander de Wolf                02   Kon. AZ 1870             34.18    27       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 25m vlinderslag                     6 - 8 jaar
28-2-2010 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)        22.77   135  FJ 1 
    2.  Calina van der Lem            02   Kon. AZ 1870             22.77   135  FJ 2 
    3.  Zeyda Koc                     01   Noord Limburg(SG)        24.48   109       
    4.  Channa van Boxtel             01   Noord Limburg(SG)        27.65    75       
    5.  Mascha Elbers                 02   Noord Limburg(SG)        42.66    21       



SPLASH Meet Manager 2007Registered to KON AZ 1870