Competitie deel 2
Cuijk (NED),    14.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           4:13.57            4:07.44           
        Sieb Wesseling, 98                         Dieder Schuurmans, 95
        Daniel van Dijk, 97                        Teun Strijbosch, 96
            32.25  1:07.66  4:07.44

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      5:25.30            5:17.35           
        Nanno Vamos, 96                            Kevin Evers, 96
        Bart Versteegen, 97                        Hugo v. Iersel, 97
            34.32  1:16.16  5:17.35

 DIS Dzt'62 1                      Dzt'62                 5:16.42                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Cristhian van Schijndel, 98                Rob Grijpink, 98
        Jelle Post, 98                             Loed Jacobs, 98
            32.09  1:07.52




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
14-11-2010                               (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           2:37.93            2:35.55           
        Stan Kerkhof, 99                           Jelle Smid, 01
        Kiki Hengst, 99                            Flo Bosmans, 00
            40.28  2:35.55

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:52.05            2:48.40           
        Dylan Hoven, 00                            Wouter de Groot, 00
        Zeyda Koc, 01                              Ellen van Duren, 99
            47.30  2:48.40

AFGE Dzt'62 1                      Dzt'62                 3:01.95                              
        Roel Haazen, 00                            Dirk Kerkers, 00
        Lieke Krebbers, 99                         Amara Veugen, 99





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           2:28.02 9403432    2:29.82           
            31.64  2:29.82
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:33.36 9107878    2:37.33           
            32.13  2:37.33
  3. Sahar Hamam                   Dzt'62                 2:36.18 9405412    2:45.41           
            36.80  2:45.41
  4. Wilma Scheepers               Tritium (SG)           2:41.67 8803836    2:46.26           
            34.47  2:46.26
  5. Elodie Siroen                 Tritium (SG)           2:53.72 9003414    2:52.85           
            37.60  2:52.85
  6. Naomi Feider                  Tritium (SG)           2:50.81 9107956    2:56.98           
            38.32  2:56.98
  7. Mónica van Schijndel          Dzt'62                 2:53.39 9202362    3:02.42           
            39.27  3:02.42
  8. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      2:51.56 8805550    3:03.73           
            39.01  3:03.73
  9. Anne Reijntjes                Noord Limburg(SG)           NT 9301390    3:04.61           
            43.23  3:04.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        59.89 9200249    1:02.27           
            28.77  1:02.27
  2. Bas Berndes                   Tritium (SG)           1:02.46 8900217    1:04.77           
            29.53  1:04.77
  3. Mark Effing                   Tritium (SG)           1:04.44 8600761    1:06.40           
            30.61  1:06.40
  4. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:08.89 9106975    1:09.00           
            31.60  1:09.00
  5. Ronald Vullings               Tritium (SG)           1:03.24 8703655    1:09.63           
            31.41  1:09.63
  6. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:12.16 9204129    1:14.21           
            33.46  1:14.21
  7. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:14.66 8805005    1:18.91           
            36.35  1:18.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:26.64 9305036    1:28.28           
            41.46  1:28.28
  2. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:30.57 9404340    1:29.14           
            41.10  1:29.14
  3. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:32.72 9305940    1:32.75           
            43.04  1:32.75
  4. Alon Hopman                   Tritium (SG)           1:26.10 9301184    1:33.42           
            42.86  1:33.42
  5. Lisa Koolen                   Dzt'62                 1:35.53 9502072    1:34.11           
            44.83  1:34.11
  6. Elske Eikholt                 Tritium (SG)           1:32.76 9305032    1:36.64           
            45.26  1:36.64
  7. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:38.13 9602912    1:38.72           
            46.16  1:38.72
  8. Lynn Massink                  Dzt'62                 1:40.58 9601810    1:40.13           
            47.57  1:40.13
  9. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:37.04 9406418    1:41.30           
            47.58  1:41.30
 10. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)      1:40.51 9407340    1:42.80           
            46.71  1:42.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           2:05.29 9304079    2:07.29           
            27.80    59.68  2:07.29
  2. Joey Smits                    Dzt'62                 2:14.44 9306029    2:16.19           
            30.39  1:04.08  2:16.19
  3. Koen Seuren                   Tritium (SG)           2:33.23 9401013    2:28.80           
            32.42  1:10.20  2:28.80
  4. Sander Barten                 Tritium (SG)           2:32.58 9401899    2:30.46           
            32.47  1:10.68  2:30.46
  5. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)           3:18.92 9803275    3:14.58           
            43.21  1:32.27  3:14.58
 DIS Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)      3:17.39 9605237                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      3:28.26 9604889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      2:42.54 9603098    2:38.26           
            37.40  1:17.59  2:38.26
  2. Ananda Veugen                 Dzt'62                 2:49.47 9502070    2:52.99           
            40.80  1:24.95  2:52.99
  3. Vanessa van Schijndel         Dzt'62                 2:51.99 9500400    2:57.60           
            42.07  1:26.72  2:57.60
AFGE Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      3:04.93 9700916                      
AFGE Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      3:06.23 9700918                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:25.47 9603374    1:20.85           
            39.72  1:20.85
  2. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:20.68 9603730    1:21.65           
            39.60  1:21.65
  3. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           1:23.50 9502154    1:23.81           
            40.34  1:23.81
  4. Willeke Pas                   Tritium (SG)           1:34.83 9603702    1:30.14           
            43.45  1:30.14
  5. Rosan Mijnders                Tritium (SG)           1:32.37 9501944    1:33.75           
            45.43  1:33.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:09.04 9603041    1:09.52           
            31.99  1:09.52
  2. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:15.20 9500447    1:11.90           
            33.84  1:11.90
  3. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:23.16 9501273    1:15.78           
            33.91  1:15.78
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:17.42 9503691    1:15.98           
            35.16  1:15.98
  5. Karim El Samman               Tritium (SG)           1:19.97 9505707    1:18.30           
            34.83  1:18.30
  6. Scout Mosmüller               Tritium (SG)           1:43.44 9604377    1:41.95           
            41.20  1:41.95
 DIS Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)      1:55.47 9604879    1:47.98           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            44.12  1:47.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             35.52 9403432      35.60           
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        37.39 9107878      36.45           
  3. Sahar Hamam                   Dzt'62                   36.96 9405412      38.30           
  4. Naomi Feider                  Tritium (SG)             39.17 9107956      40.50 FJ 1      
  5. Bianca Vullings               Tritium (SG)             40.27 8503126      40.50 FJ 2      
  6. Elodie Siroen                 Tritium (SG)             40.83 9003414      44.32           
  7. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)           NT 8805550      44.43           
  8. Mónica van Schijndel          Dzt'62                   42.29 9202362      47.71           
  9. Floortje Elemans              Tritium (SG)             56.90 9604798      58.02           
AFGE Suzanne van de Wijst          Noord Limburg(SG)           NT 7801228                      
AFGE Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)           NT 9805664                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:01.22 9200249    2:04.28           
            27.94    58.90  2:04.28
  2. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           2:10.34 9104841    2:09.80           
            28.64  1:01.32  2:09.80
  3. Mark Effing                   Tritium (SG)           2:08.51 8600761    2:14.61           
            30.99  1:05.11  2:14.61
  4. Ronald Vullings               Tritium (SG)           2:06.23 8703655    2:17.79           
            30.44  1:05.38  2:17.79
  5. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:05.14 9000653    2:18.46           
            30.77  1:05.48  2:18.46
  6. Bart Maas                     Tritium (SG)           2:18.51 9205139    2:19.21           
            29.36  1:02.92  2:19.21
  7. Erik de Boer                  Noord Limburg(SG)      2:27.06 9106973    2:33.89           
            33.11  1:10.80  2:33.89
  8. Bart Schilders                Noord Limburg(SG)           NT 8102423    2:38.72           
            34.57  1:13.82  2:38.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      2:57.08 9802916    2:53.40           
            37.45  2:53.40
  2. Els van Gemert                Dzt'62                 3:05.90 9702878    3:04.69           
            41.66  3:04.69
  3. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      3:17.56 9701374    3:06.71           
            43.99  3:06.71
  4. Manon Barten                  Tritium (SG)           3:08.64 9701452    3:07.16           
          3:07.16
  5. Vera Daman                    Tritium (SG)           3:27.34 9803040    3:20.41           
            47.94  3:20.41
  6. Elke Loeffen                  Tritium (SG)           3:34.52 9705102    3:20.74           
            47.77  3:20.74
  7. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)      4:17.10 9805414    4:04.89           
            54.50  4:04.89
AFGE Lisanne Haazen                Dzt'62                 3:19.78 9800620                      
AFGE Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)           NT 9704816                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loed Jacobs                   Dzt'62                 1:04.76 9800441    1:02.45           
            30.36  1:02.45
  2. Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:04.73 9701577    1:02.87           
            30.21  1:02.87
  3. Cristhian van Schijndel       Dzt'62                 1:09.32 9800131    1:08.53           
            32.56  1:08.53
  4. Sieb Wesseling                Tritium (SG)           1:09.44 9800489    1:10.58           
            33.05  1:10.58
  5. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      1:14.71 9702287    1:15.16           
            35.02  1:15.16
  6. Jelle Post                    Dzt'62                 1:25.46 9802025    1:21.86           
            38.97  1:21.86
  7. Ruben Hermsen                 Tritium (SG)           1:28.75 9803169    1:23.03           
            40.61  1:23.03
  8. Paul Flintrop                 Tritium (SG)           1:27.76 9701305    1:24.09           
            39.51  1:24.09
  9. Bart Versteegen               Noord Limburg(SG)      1:25.90 9704799    1:26.04           
            40.56  1:26.04
 10. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)           1:32.67 9803275    1:27.07           
            41.95  1:27.07
 11. Rob Grijpink                  Dzt'62                 1:36.88 9803285    1:30.58           
            42.54  1:30.58
 12. Matthieu Wiggers              Tritium (SG)                NT 9903383    1:52.11           
            47.98  1:52.11
 13. Sam Kuijpers                  Dzt'62                      NT 9804269    2:20.91           
          1:04.00  2:20.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:19.68 9901412    1:23.83           
            41.40  1:23.83
  2. Flo Bosmans                   Tritium (SG)           1:30.02 0000104    1:30.34           
            44.04  1:30.34
  3. Lieke Krebbers                Dzt'62                 1:35.46 9902984    1:34.21           
            44.33  1:34.21
  4. Kiki Hengst                   Tritium (SG)                NT 9904688    1:42.48           
            49.10  1:42.48
  5. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)           1:56.49 0100268    1:43.48           
            49.70  1:43.48
  6. Amara Veugen                  Dzt'62                 1:48.17 9901556    1:46.17           
            50.91  1:46.17
  7. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 9904716    1:48.33           
            52.22  1:48.33
  8. Sabien Timmers                Tritium (SG)           1:59.75 9904440    1:52.77           
            55.89  1:52.77
  9. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)      2:02.20 9904394    1:53.99           
            51.99  1:53.99
 10. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      2:01.20 0100480    1:55.77           
            55.92  1:55.77
 11. Kato Kuijpers                 Dzt'62                 2:11.28 0003164    1:59.21           
            57.01  1:59.21
 12. Isabelle Flintrop             Tritium (SG)           2:02.07 0000372    2:02.80           
            58.27  2:02.80
 13. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)           NT 0004000    2:05.41           
            59.05  2:05.41
 14. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      2:06.80 0001378    2:11.64           
          1:02.45  2:11.64
 DIS Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)           NT 0102196    1:57.01           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            55.52  1:57.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Smid                    Tritium (SG)             50.15 0100627      50.39           
  2. Dirk Kerkers                  Dzt'62                   58.58 0002373      52.97           
  3. Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)        52.26 9903959      53.25           
  4. Stan Kerkhof                  Tritium (SG)             53.65 9903385      53.54           
  5. Rik Pepping                   Noord Limburg(SG)           NT 0003559      53.86           
  6. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)        54.98 0002253      54.10           
  7. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)        50.76 0002853      54.49           
  8. Rik Cillessen                 Tritium (SG)             56.53 0000599      55.27           
  9. Matthieu Wiggers              Tritium (SG)                NT 9903383      55.54           
 10. Gijs Janssen                  Tritium (SG)                NT 0100671      56.27           
 11. Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)      1:03.55 0101955    1:02.61           
AFGE Roel Haazen                   Dzt'62                 1:03.43 0001201                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           2:11.95 9403432    2:11.44           
            30.41  1:03.41  2:11.44
  2. Merel Siroen                  Tritium (SG)           2:14.62 8804006    2:21.02           
            31.36  1:06.70  2:21.02
  3. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:17.94 9107878    2:22.82           
            32.48  1:08.02  2:22.82
  4. Sahar Hamam                   Dzt'62                 2:16.57 9405412    2:22.98           
            32.92  1:09.48  2:22.98
  5. Chantal Willems               Tritium (SG)           2:21.37 9105482    2:24.02           
            32.15  1:08.21  2:24.02
  6. Anne Reijntjes                Noord Limburg(SG)      2:40.31 9301390    2:31.29           
            34.67  1:13.10  2:31.29
  7. Bianca Vullings               Tritium (SG)                NT 8503126    2:31.36           
            34.03  1:12.17  2:31.36
  8. Mónica van Schijndel          Dzt'62                 2:32.16 9202362    2:48.11           
            37.77  1:19.71  2:48.11
  9. Nicky Teunissen               Noord Limburg(SG)      2:55.92 9506694    2:48.87           
            37.95  1:19.93  2:48.87
AFGE Suzanne van de Wijst          Noord Limburg(SG)      2:54.51 7801228                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        30.12 9200249      31.49           
  2. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        33.59 9000653      34.32           
  3. Bas Berndes                   Tritium (SG)             35.32 8900217      35.00           
  4. Barrie Pals                   Tritium (SG)             35.57 9202013      35.59           
  5. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        35.73 9106975      35.95           
  6. Bart Maas                     Tritium (SG)             34.98 9205139      36.07           
  7. Erik de Boer                  Noord Limburg(SG)        38.23 9106973      39.20           
  8. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        38.12 8805005      39.45           
  9. Rens Mahler                   Tritium (SG)             38.51 9206411      39.79           
 10. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)        39.48 9204129      39.82           
 11. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             34.61 9104841      40.98           
 12. Ogi Babic                     Tritium (SG)             43.04 9306225      41.38           
AFGE Rob Gloudemans                Tritium (SG)             36.42 8701035                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shauny Feider                 Tritium (SG)           2:28.34 9305940    2:29.54           
            33.95  1:11.64  2:29.54
  2. Lisa Koolen                   Dzt'62                 2:34.68 9502072    2:33.48           
            35.64  1:14.80  2:33.48
  3. Petra Schuivens               Tritium (SG)           2:27.56 9305036    2:34.33           
            33.78  1:12.11  2:34.33
  4. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      2:37.24 9406418    2:34.88           
            35.79  1:16.94  2:34.88
  5. Charessa Feider               Tritium (SG)           2:32.42 9404340    2:37.07           
            34.04  1:11.86  2:37.07
  6. Alon Hopman                   Tritium (SG)           2:30.23 9301184    2:39.98           
            35.45  1:14.92  2:39.98
  7. Elske Eikholt                 Tritium (SG)           2:49.82 9305032    2:53.39           
            39.70  1:24.76  2:53.39
  8. Lynn Massink                  Dzt'62                 2:54.02 9601810    2:56.49           
            38.89  1:23.66  2:56.49
  9. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      3:02.93 9602912    2:58.87           
            38.49  1:23.15  2:58.87
 10. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)      2:57.89 9407340    3:00.81           
            39.25  1:25.33  3:00.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           1:14.10 9304079    1:15.66           
            35.25  1:15.66
  2. Joey Smits                    Dzt'62                 1:22.82 9306029    1:23.78           
            38.77  1:23.78
  3. Koen Seuren                   Tritium (SG)           1:22.36 9401013    1:24.64           
            38.61  1:24.64
  4. Sander Barten                 Tritium (SG)           1:27.27 9401899    1:27.82           
            40.38  1:27.82
  5. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)      1:43.10 9605237    1:42.87           
            47.95  1:42.87
AFGE Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:51.38 9604889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ananda Veugen                 Dzt'62                 1:12.59 9502070    1:14.52           
            35.19  1:14.52
  2. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:18.68 9603098    1:21.51           
            36.20  1:21.51
  3. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:24.38 9603374    1:21.86           
            36.58  1:21.86
  4. Vanessa van Schijndel         Dzt'62                 1:23.31 9500400    1:24.01           
            38.15  1:24.01
  5. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           1:29.50 9502154    1:28.86           
            40.16  1:28.86
  6. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:26.75 9603730    1:31.26           
            41.75  1:31.26
  7. Rosan Mijnders                Tritium (SG)           1:33.77 9501944    1:38.80           
            43.80  1:38.80
  8. Willeke Pas                   Tritium (SG)           1:48.11 9603702    1:52.64           
            52.07  1:52.64
  9. Floortje Elemans              Tritium (SG)           2:03.78 9604798    2:10.12           
            59.49  2:10.12
AFGE Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:38.48 9700918                      
AFGE Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:27.34 9700916                      
AFGE Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:37.26 9704816                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      2:46.38 9501273    2:41.50           
            37.76  1:18.32  2:41.50
  2. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      3:03.02 9503691    2:50.51           
            40.54  1:23.51  2:50.51
  3. Rob Grijpink                  Dzt'62                 3:33.66 9803285    3:28.74           
            50.67  1:44.45  3:28.74
  4. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)      3:18.04 9604879    3:29.26           
            47.02  1:40.10  3:29.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:06.60 9500447    1:05.56           
            32.10  1:05.56
  2. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:13.76 9603041    1:12.82           
            35.60  1:12.82
  3. Karim El Samman               Tritium (SG)           1:23.73 9505707    1:22.66           
            40.52  1:22.66
  4. Scout Mosmüller               Tritium (SG)           1:35.55 9604377    1:33.43           
            45.17  1:33.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:10.15 9107878    1:11.98           
            32.98  1:11.98
  2. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:11.87 9105482    1:15.04           
            34.23  1:15.04
  3. Wilma Scheepers               Tritium (SG)           1:13.80 8803836    1:18.58           
            35.49  1:18.58
  4. Sahar Hamam                   Dzt'62                 1:13.13 9405412    1:19.75           
            37.88  1:19.75
  5. Elodie Siroen                 Tritium (SG)           1:20.20 9003414    1:24.23           
            37.60  1:24.23
  6. Merel Siroen                  Tritium (SG)           1:12.76 8804006    1:24.45           
            38.01  1:24.45
  7. Mónica van Schijndel          Dzt'62                 1:19.85 9202362    1:31.22           
            42.19  1:31.22
  8. Nicky Teunissen               Noord Limburg(SG)           NT 9506694    1:32.92           
            44.10  1:32.92
  9. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      1:25.17 8805550    1:40.32           
            43.95  1:40.32




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:17.13 9200249    2:17.61           
            29.18  2:17.61
  2. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           2:24.46 9104841    2:27.80           
            30.55  2:27.80
  3. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           2:24.00 8905447    2:28.20           
            29.92  2:28.20
  4. Bart Maas                     Tritium (SG)           2:42.76 9205139    2:36.67           
            33.70  2:36.67
  5. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      2:33.00 9106975    2:37.80           
            32.29  2:37.80
  6. Barrie Pals                   Tritium (SG)           2:37.00 9202013    2:41.06           
            33.41  2:41.06
  7. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      2:44.45 9204129    2:45.76           
            34.80  2:45.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:10.43 9802916    1:08.60           
            33.16  1:08.60
  2. Els van Gemert                Dzt'62                 1:09.89 9702878    1:11.79           
            34.50  1:11.79
  3. Manon Barten                  Tritium (SG)           1:14.92 9701452    1:13.63           
            34.28  1:13.63
  4. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:19.03 9701374    1:17.10           
            37.06  1:17.10
  5. Vera Daman                    Tritium (SG)           1:23.39 9803040    1:20.18           
            39.53  1:20.18
  6. Elke Loeffen                  Tritium (SG)           1:21.09 9705102    1:21.02           
            38.43  1:21.02
  7. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)      1:47.92 9805414    1:45.86           
            49.10  1:45.86
AFGE Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)      1:53.89 9805664                      
AFGE Lisanne Haazen                Dzt'62                 1:25.10 9800620                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium (SG)           2:54.92 9701577    2:40.28           
            35.33  2:40.28
  2. Loed Jacobs                   Dzt'62                 2:50.96 9800441    2:40.76           
            36.02  2:40.76
  3. Cristhian van Schijndel       Dzt'62                 2:52.32 9800131    2:42.39           
            32.70  2:42.39
  4. Sieb Wesseling                Tritium (SG)           3:01.12 9800489    3:06.29           
            41.08  3:06.29
  5. Jelle Post                    Dzt'62                 3:40.05 9802025    3:26.89           
            49.54  3:26.89
  6. Paul Flintrop                 Tritium (SG)           3:35.22 9701305    3:33.09           
            54.44  3:33.09
  7. Bart Versteegen               Noord Limburg(SG)      3:42.14 9704799    3:33.51           
            49.10  3:33.51
  8. Ruben Hermsen                 Tritium (SG)           3:50.65 9803169    3:46.23           
            54.54  3:46.23
 DIS Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      3:21.13 9702287    3:20.82           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            44.35  3:20.82
 DIS Sam Kuijpers                  Dzt'62                      NT 9804269    4:49.50           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:05.43  4:49.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        43.76 9901412      44.50           
  2. Lieke Krebbers                Dzt'62                   50.42 9902984      48.20           
  3. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             48.37 0000104      51.02           
  4. Sabien Timmers                Tritium (SG)             54.08 9904440      52.99           
  5. Isabelle Flintrop             Tritium (SG)             53.92 0000372      53.29 FJ 1      
  6. Kiki Hengst                   Tritium (SG)             53.70 9904688      53.29 FJ 2      
  7. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)        51.82 9904716      53.30           
  8. Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)        54.46 0102196      53.53           
  9. Kato Kuijpers                 Dzt'62                      NT 0003164      53.70           
 10. Amara Veugen                  Dzt'62                   53.43 9901556      54.21           
 11. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)        59.62 0004000      55.20           
 12. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)        55.10 9904394      55.76           
 13. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             54.89 0100268      55.81           
 14. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)        54.75 0001378      55.97           
 15. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        57.78 0100480      59.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Smid                    Tritium (SG)           1:34.15 0100627    1:31.78           
            43.70  1:31.78
  2. Stan Kerkhof                  Tritium (SG)                NT 9903385    1:46.72 FJ 1      
            51.90  1:46.72
  3. Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)           NT 9903959    1:46.72 FJ 2      
            51.77  1:46.72
  4. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:50.45 0002253    1:47.13           
            52.73  1:47.13
  5. Rik Cillessen                 Tritium (SG)           1:52.40 0000599    1:50.20           
            53.07  1:50.20
  6. Dirk Kerkers                  Dzt'62                 2:04.86 0002373    2:01.69           
          1:01.24  2:01.69
  7. Rik Pepping                   Noord Limburg(SG)           NT 0003559    2:02.00           
            55.13  2:02.00
 DIS Gijs Janssen                  Tritium (SG)                NT 0100671    2:09.95           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:00.98  2:09.95
 DIS Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)           NT 0101955    2:13.16           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:06.98  2:13.16
AFGE Roel Haazen                   Dzt'62                 1:55.26 0001201                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           4:09.02            4:15.14           
        Merel Siroen, 88                           Kim Loeffen, 94
        Wilma Scheepers, 88                        Chantal Willems, 91
            31.35  1:05.63  4:15.14

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:27.20            4:33.13           
        Fenne Vervoort, 98                         Denise Peeters, 94
        Margot v. Iersel, 96                       Bernadette Verstegen, 91
            33.76  1:09.37  4:33.13

  3. Dzt'62 1                      Dzt'62                 4:26.82            4:34.60           
        Lisa Koolen, 95                            Els van Gemert, 97
        Ananda Veugen, 95                          Sahar Hamam, 94
            34.82  1:12.39  4:34.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           4:14.97            4:23.19           
        Joppe Schuurmans, 89                       Bas Berndes, 89
        Mart Hendriks, 93                          Mark Effing, 86
            31.41  1:03.41  4:23.19

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:24.23            4:32.36           
        Rob Arts, 88                               Leon Hendriks, 91
        Kasper v. Dijk, 92                         Jelmer v. Dijk, 90
            37.39  1:15.42  4:32.36

  3. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           4:52.60            5:01.42           
        Jelte Schuurmans, 91                       Ogi Babic, 93
        Barrie Pals, 92                            Rens Mahler, 92
            33.95  1:09.64  5:01.42




SPLASH Meet Manager 11Registered to Tritium (SG)