Nr. 4. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 2. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 6. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Heren, 800m vrije slag  Heren Senioren open
Nr. 10. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren open
Nr. 12. Heren, 400m wisselslag  Heren Senioren open
Nr. 3. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 1. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 5. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 7. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren open
Nr. 9. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren open
Nr. 11. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren open


                     LAC wedstrijd deel1                    Drachten, 3-11-2007                       "de Welle"


1 - LAC Periode 1 Vrije slag3.11.07 - 11:30


Programmanr. 4
3.11.07
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingEindtijdPnt100m200m
1.Jelmer Groos9602945DZ&PC2:47.812332:47.81
2.Jorn Steenbergen9700039DZ&PC2:49.972242:49.97
AFGEMHein Jouke Wind9600949DZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 2
3.11.07
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingEindtijdPnt100m200m
<< TOP >>
Programmanr. 6
3.11.07
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamVerenigingStartnummerPnt100m200m300m400m
1.Willem Kees Roosde vikings94026934681:07.642:19.823:31.974:42.16
2.Maiko PostmaDZ&PC94009633771:11.572:29.323:47.125:03.41
3.Bram ter Ellende vikings94026893271:13.932:34.273:56.455:17.96
4.Vincent Visserde vikings95021972811:20.042:43.404:09.605:34.38
AFGEMMyrdin WillemseORCA9500951


<< TOP >>
Programmanr. 8
3.11.07
Heren, 800m vrije slagHeren Senioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Junioren 3 en 4

1.Jorke WillemseORCA9:40.0093019779:02.67
100m:
200m:
1:03.36
2:12.07
1:03.36
1:08.71
300m:
400m:
3:19.86
4:27.76
1:07.79
1:07.90
500m:
600m:
5:35.82
6:44.95
1:08.06
1:09.13
700m:
800m:
7:54.13
9:02.67
1:09.18
1:08.54
2.Gijs Gertsende vikings9:32.5993034859:39.56
100m:
200m:
1:07.90
2:19.54
1:07.90
1:11.64
300m:
400m:
3:31.65
4:45.36
1:12.11
1:13.71
500m:
600m:
5:59.86
7:14.28
1:14.50
1:14.42
700m:
800m:
8:29.15
9:39.56
1:14.87
1:10.41
3.Micheal Westersde vikings9:44.87920426310:08.10
100m:
200m:
1:07.86
2:20.95
1:07.86
1:13.09
300m:
400m:
3:35.02
4:50.54
1:14.07
1:15.52
500m:
600m:
6:07.80
7:25.86
1:17.26
1:18.06
700m:
800m:
8:46.57
10:08.10
1:20.71
1:21.53
4.Rycklef EpemaDZ&PC10:45.95920278710:36.52
100m:
200m:
1:14.45
2:33.98
1:14.45
1:19.53
300m:
400m:
3:54.861:20.88500m:
600m:
6:37.66
7:58.91

1:21.25
700m:
800m:
9:18.83
10:36.52
1:19.92
1:17.69
5.Brian Listde vikingsNT930644311:33.26
100m:
200m:
1:16.22
2:42.80
1:16.22
1:26.58
300m:
400m:
4:11.34
5:40.42
1:28.54
1:29.08
500m:
600m:
7:11.22
8:40.15
1:30.80
1:28.93
700m:
800m:
10:08.93
11:33.26
1:28.78
1:24.33
DISMarwin IedemaDZ&PC10:46.459202783
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Heren Jeugd 1 en 2

1.Vincent van IperenORCA9:43.4391061798:49.31
100m:
200m:
1:03.98
2:11.90
1:03.98
1:07.92
300m:
400m:
3:19.85
4:26.62
1:07.95
1:06.77
500m:
600m:
5:32.98
6:38.75
1:06.36
1:05.77
700m:
800m:
7:44.45
8:49.31
1:05.70
1:04.86
2.Chris van VlietDZ&PC9:12.1691024259:23.24
100m:
200m:
1:04.68
2:15.10
1:04.68
1:10.42
300m:
400m:
3:26.81
4:38.72
1:11.71
1:11.91
500m:
600m:
5:49.34
7:00.96
1:10.62
1:11.62
700m:
800m:
8:12.87
9:23.24
1:11.91
1:10.37
3.Rudie KirkenierDZ&PC10:39.9590015379:31.91
100m:
200m:
1:04.67
2:16.06
1:04.67
1:11.39
300m:
400m:
3:27.91
4:35.54
1:11.85
1:07.63
500m:
600m:
5:53.70
7:08.56
1:18.16
1:14.86
700m:
800m:
8:23.75
9:31.91
1:15.19
1:08.16
4.Ritske ReitsmaZpd9:52.4890024099:53.30
100m:
200m:
1:04.46
2:17.91
1:04.46
1:13.45
300m:
400m:
3:33.82
4:51.07
1:15.91
1:17.25
500m:
600m:
6:08.90
7:25.87
1:17.83
1:16.97
700m:
800m:
8:41.02
9:53.30
1:15.15
1:12.28
5.Kevin Visserde vikings9:54.42900623910:21.08
100m:
200m:
1:09.26
2:26.48
1:09.26
1:17.22
300m:
400m:
3:46.20
5:05.48
1:19.72
1:19.28
500m:
600m:
6:25.06
7:45.23
1:19.58
1:20.17
700m:
800m:
9:04.90
10:21.08
1:19.67
1:16.18

Heren Senioren open

1.René BeetsmaDZ&PC9:17.0269000699:27.07
100m:
200m:
1:07.54
2:19.25
1:07.54
1:11.71
300m:
400m:
3:30.78
4:42.07
1:11.53
1:11.29
500m:
600m:
5:53.49
7:05.10
1:11.42
1:11.61
700m:
800m:
8:16.53
9:27.07
1:11.43
1:10.54
2.Rudie KirkenierDZ&PC10:39.9590015379:31.91
100m:
200m:
1:04.67
2:16.06
1:04.67
1:11.39
300m:
400m:
3:27.91
4:35.54
1:11.85
1:07.63
500m:
600m:
5:53.70
7:08.56
1:18.16
1:14.86
700m:
800m:
8:23.75
9:31.91
1:15.19
1:08.16
3.Ritske ReitsmaZpd9:52.4890024099:53.30
100m:
200m:
1:04.46
2:17.91
1:04.46
1:13.45
300m:
400m:
3:33.82
4:51.07
1:15.91
1:17.25
500m:
600m:
6:08.90
7:25.87
1:17.83
1:16.97
700m:
800m:
8:41.02
9:53.30
1:15.15
1:12.28
4.Johnny WestraZpd9:57.26760101710:00.00
100m:
200m:
1:08.50
2:22.83
1:08.50
1:14.33
300m:
400m:
3:38.69
4:55.36
1:15.86
1:16.67
500m:
600m:
6:12.39
7:29.03
1:17.03
1:16.64
700m:
800m:
8:46.08
10:00.00
1:17.05
1:13.92
5.Marco Brouwerde vikings10:24.42860047310:13.00
100m:
200m:
1:06.69
2:20.47
1:06.69
1:13.78
300m:
400m:
3:37.56
4:54.47
1:17.09
1:16.91
500m:
600m:
6:14.21
7:32.94
1:19.74
1:18.73
700m:
800m:
8:53.90
10:13.00
1:20.96
1:19.10
6.Kevin Visserde vikings9:54.42900623910:21.08
100m:
200m:
1:09.26
2:26.48
1:09.26
1:17.22
300m:
400m:
3:46.20
5:05.48
1:19.72
1:19.28
500m:
600m:
6:25.06
7:45.23
1:19.58
1:20.17
700m:
800m:
9:04.90
10:21.08
1:19.67
1:16.18
7.Oane van der HeideZpdNT870490310:29.48
100m:
200m:
1:09.95
2:27.73
1:09.95
1:17.78
300m:
400m:
3:47.51
5:08.54
1:19.78
1:21.03
500m:
600m:
6:29.51
7:50.16
1:20.97
1:20.65
700m:
800m:
9:11.20
10:29.48
1:21.04
1:18.28


<< TOP >>
Programmanr. 10
3.11.07
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingEindtijdPnt100m200m
1.Jelmer Groos9602945DZ&PC3:14.952063:14.95
AFGEMMyrdin Willemse9500951ORCA
AFGEMMaiko Postma9400963DZ&PC
AFGEMHein Jouke Wind9600949DZ&PC

BMJorn Steenbergen9700039DZ&PC3:07.712313:07.71


<< TOP >>
Programmanr. 12
3.11.07
Heren, 400m wisselslagHeren Senioren open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamVerenigingStartnummerPnt100m200m300m400m
1.Vincent van IperenORCA91061795954:51.00
2.Jorke WillemseORCA93019775464:59.41
3.René BeetsmaDZ&PC69000695205:04.40


<< TOP >>
Programmanr. 3
3.11.07
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5 en Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingEindtijdPnt100m200m
1.Evelien van Ruiten9602924ORCA2:40.343692:40.34
2.Claudia Hacke9602936de vikings2:41.103642:41.10
3.Marre Zandringa9701136de Skelp2:45.263372:45.26
4.Simone Mus9601932de Skelp2:46.103322:46.10
5.Rixt Menger9602052DZ&PC2:51.183032:51.18
6.Claris de Vries9700942DZ&PC2:55.372822:55.37
7.Jill Muller9600728DZ&PC2:57.542722:57.54
8.Annabelle Geertzen9603614de vikings3:06.462353:06.46
9.Hester Groos9702734DZ&PC3:10.612203:10.61
NGLisa Ris9600948HZ&PC Heerenveen


<< TOP >>
Programmanr. 1
3.11.07
Meisjes, 200m vrije slag
meisjes min3-4-5 jongens min5-6-7
Meisjes Minioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingEindtijdPnt100m200m
<< TOP >>
Programmanr. 5
3.11.07
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamVerenigingStartnummerPnt100m200m300m400m
1.Fiona van Heerdede vikings94036605791:08.172:21.133:35.374:49.43
2.Minke BettenDZ&PC94040125021:10.172:26.333:43.545:03.60
3.Charissa ZijlstraZpd94025144811:12.502:32.023:50.935:07.95
4.Liza SalverdaORCA95005704371:14.432:34.143:55.475:18.03
5.Freya HolwerdaORCA95027804111:15.542:37.174:00.765:24.51
6.Tineke WindDZ&PC94008264061:15.662:37.134:01.215:25.72
7.Anja Musde Skelp94039283341:19.762:47.804:18.955:47.64
8.Esmee Heidemansde vikings95048062501:26.803:05.644:46.766:22.92
9.Lenneke MuggenHZ&PC Heerenveen95001282221:30.683:13.934:58.316:38.28


<< TOP >>
Programmanr. 7
3.11.07
Dames, 800m vrije slagDames Senioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Dames Jeugd 1

1.Renske de GrootDZ&PC9:56.45930027610:25.50
100m:
200m:
1:10.29
2:28.67
1:10.29
1:18.38
300m:
400m:
3:48.26
5:08.75
1:19.59
1:20.49
500m:
600m:
6:28.99
7:49.22
1:20.24
1:20.23
700m:
800m:
9:08.97
10:25.50
1:19.75
1:16.53
2.Josephine MeermanDZ&PC10:41.12930425810:27.35
100m:
200m:
1:15.86
2:35.95
1:15.86
1:20.09
300m:
400m:
3:56.55
5:16.07
1:20.60
1:19.52
500m:
600m:
6:35.78
7:54.21
1:19.71
1:18.43
700m:
800m:
9:50.02
10:27.35
1:55.81
37.33
3.Geeske WindDZ&PC10:54.78930098010:55.36
100m:
200m:
1:15.11
2:36.45
1:15.11
1:21.34
300m:
400m:
3:58.36
5:22.06
1:21.91
1:23.70
500m:
600m:
6:47.22
8:12.02
1:25.16
1:24.80
700m:
800m:
9:36.11
10:55.36
1:24.09
1:19.25
4.Fenna MeijerORCANT930279212:14.32
100m:
200m:
1:25.23
2:57.04
1:25.23
1:31.81
300m:
400m:
4:31.10
6:04.92
1:34.06
1:33.82
500m:
600m:
7:39.60
9:14.45
1:34.68
1:34.85
700m:
800m:
10:46.45
12:14.32
1:32.00
1:27.87

Dames Senioren open

1.Marloes OldenburgORCA9:30.2188032189:14.55
100m:
200m:
1:06.08
2:14.73
1:06.08
1:08.65
300m:
400m:
3:24.45
4:34.70
1:09.72
1:10.25
500m:
600m:
5:44.70
6:55.22
1:10.00
1:10.52
700m:
800m:
8:06.14
9:14.55
1:10.92
1:08.41
2.Renske de GrootDZ&PC9:56.45930027610:25.50
100m:
200m:
1:10.29
2:28.67
1:10.29
1:18.38
300m:
400m:
3:48.26
5:08.75
1:19.59
1:20.49
500m:
600m:
6:28.99
7:49.22
1:20.24
1:20.23
700m:
800m:
9:08.97
10:25.50
1:19.75
1:16.53
3.Josephine MeermanDZ&PC10:41.12930425810:27.35
100m:
200m:
1:15.86
2:35.95
1:15.86
1:20.09
300m:
400m:
3:56.55
5:16.07
1:20.60
1:19.52
500m:
600m:
6:35.78
7:54.21
1:19.71
1:18.43
700m:
800m:
9:50.02
10:27.35
1:55.81
37.33
4.Femke LeenstraORCA11:09.46950303810:31.75
100m:
200m:
1:13.72
2:35.34
1:13.72
1:21.62
300m:
400m:
3:56.62
5:17.87
1:21.28
1:21.25
500m:
600m:
6:37.99
7:58.37
1:20.12
1:20.38
700m:
800m:
9:16.13
10:31.75
1:17.76
1:15.62
5.Geeske WindDZ&PC10:54.78930098010:55.36
100m:
200m:
1:15.11
2:36.45
1:15.11
1:21.34
300m:
400m:
3:58.36
5:22.06
1:21.91
1:23.70
500m:
600m:
6:47.22
8:12.02
1:25.16
1:24.80
700m:
800m:
9:36.11
10:55.36
1:24.09
1:19.25
6.Joyce DuurkenORCA11:00.00920593810:55.95
100m:
200m:
1:17.85
2:41.26
1:17.85
1:23.41
300m:
400m:
4:04.86
5:28.36
1:23.60
1:23.50
500m:
600m:
6:51.78
8:15.03
1:23.42
1:23.25
700m:
800m:
9:36.92
10:55.95
1:21.89
1:19.03
7.Hester de VriesZpd10:39.54890449211:10.76
100m:
200m:
1:15.29
2:38.26
1:15.29
1:22.97
300m:
400m:
4:02.67
5:27.45
1:24.41
1:24.78
500m:
600m:
6:53.89
8:20.86
1:26.44
1:26.97
700m:
800m:
9:46.45
11:10.76
1:25.59
1:24.31
8.Fenna MeijerORCANT930279212:14.32
100m:
200m:
1:25.23
2:57.04
1:25.23
1:31.81
300m:
400m:
4:31.10
6:04.92
1:34.06
1:33.82
500m:
600m:
7:39.60
9:14.45
1:34.68
1:34.85
700m:
800m:
10:46.45
12:14.32
1:32.00
1:27.87


<< TOP >>
Programmanr. 9
3.11.07
Dames, 200m wisselslagDames Senioren open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingEindtijdPnt100m200m
1.Femke Leenstra9503038ORCA2:41.415082:41.41
2.Liza Salverda9500570ORCA2:49.504392:49.50
3.Freya Holwerda9502780ORCA2:56.963862:56.96
4.Nenne Venema9503586DZ&PC2:59.143722:59.14
5.Iris Wolters9307126Zpd3:18.582733:18.58
6.Lenneke Muggen9500128HZ&PC Heerenveen3:19.782683:19.78

BMSimone Mus9601932de Skelp2:58.693742:58.69
BMMarre Zandringa9701136de Skelp3:01.163593:01.16
BMRixt Menger9602052DZ&PC3:06.763283:06.76
BMJill Muller9600728DZ&PC3:15.392863:15.39
BMClaris de Vries9700942DZ&PC3:20.102673:20.10
BMHester Groos9702734DZ&PC3:42.451943:42.45
DISEvelien van Ruiten9602924ORCA3:03.273:03.27
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
3.11.07
Dames, 400m wisselslagDames Senioren open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamVerenigingStartnummerPnt100m200m300m400m
1.Marloes OldenburgORCA88032186885:07.43
2.Wendan PoelstraORCA91024966445:14.26
3.Johanna de BoerZpd94039444256:00.98
4.Anja Musde Skelp94039283026:44.46