Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Dames, 4 x 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 21. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 23. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 37. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later


District deel 1
Hulst, 5.10.2008


Programmanr. 1
5.10.08
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Honte 1De Honte4:17.364:24.26
Iris Erpelinck
Linda Vink
93
84
31.091:04.85
1:04.56
Emke Erpelinck
Evi Erpelinck
90
89
1:09.44
1:05.41
2.De Bruinvis 1De Bruinvis4:29.594:41.53
Daphne Wiskerke
Daisy de Ridder
87
84
34.971:12.43
1:09.42
Karen Coone
Carmen de Ridder
91
88
1:12.60
1:07.08
3.Zeelandia 1Zeelandia5:16.995:04.00
Sylvia Mollet
Thérèse de Munck
92
71
1:17.11Margreta Jansen
Corina Baaij
65
78
4.De Bruinvis 2De Bruinvis5:06.835:04.66
Nicole van Dorst
Manon Eversdijk
94
94
1:19.11Suzanne Eversdijk
Lieselotte de Kock
92
89
5.De Honte 2De Honte5:04.575:13.98
Merel van Drongelen
Joline Verhallen
95
94
1:15.42
1:14.59
Laura Reijm
Moja Heyne
95
94
1:22.47
1:21.50


<< TOP >>
Programmanr. 2
5.10.08
Dames, 4 x 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Ganze 1De Ganze2:13.342:17.15
Linda v.d. Ree
Esther Poot
63
94
32.82
34.13
Eva Oyevaar
Daphne de Koster
96
93
34.70
35.50
2.ZV Onderdak 1ZV OnderdakNT2:21.97
Glenn Letterie
Romy Swildens
87
94
35.35
35.36
Karen Vossen
Marieke Dalebout
95
90
35.50
35.76
3.De Ganze 2De Ganze2:31.382:31.28
Stefanie Peeters
Myrthe Wigman
91
95
37.47
38.94
Danielle Rabout
Stefanie Korsuize
95
95
37.82
37.05


<< TOP >>
Programmanr. 3
5.10.08
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Ganze 1De Ganze2:41.352:35.76
Daniel Mehlbaum
Kevin den Braber
95
93
41.54Bob Wabeke
Bas Wullems
94
94
2.Zeelandia 1Zeelandia2:55.312:41.93
Jorn de Klerk
Marijn Vermeulen
94
94
37.02
45.11
Matthijs Berndsen
Thijs van Spall
94
95
40.05
39.75
3.De Ganze 2De Ganze2:56.312:51.45
Lukas de Hamer
Jeroen v.d. Genugten
94
96
41.49Sander de Hamer
Roy Zeilstra
97
93
4.De Honte 1De Honte2:59.042:58.78
Robbe van Rie
Jan Kindt
93
95
45.98Wouter van Kerckhoven
Arthur van Hoije
95
97
DISDe Bruinvis 1De Bruinvis2:33.392:30.21
AK - Na het beëindigen van de race niet onmiddellijk het water verlaten.
Gino van Geersaem
Niels van Geersaem
94
97
39.07
49.80
Diego De Meyer
Sven Ivens
95
93
33.19
28.15


<< TOP >>
Programmanr. 4
5.10.08
25m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Christian MehlbaumDe Ganze29.91000031724.71
2.Dennis RombautDe Honte35.11000058534.06
AFGEMMartijn JohannZeelandiaNT9901387

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Isrid WigmanDe Ganze25.20990147022.98
2.Evelien van KerckhovenDe Honte23.07000067224.41
3.Rany van AckerDe Honte23.84990204224.76
4.Emy van HoijeDe Honte26.51990047826.70
5.Charlotte StrackDe Honte29.43000090827.30
6.Deveney DunnesZeelandiaNT990295027.32
7.Natasja van GeersaemDe Bruinvis30.15990054429.36
8.Vanity de RoosDe Honte28.49000000830.07


<< TOP >>
Programmanr. 5
5.10.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 6
5.10.08
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lise VossenZV Onderdak46.49970065845.31
2.Simone van KerckhovenDe Honte46.66970326046.01
3.Eva PijpelinkZeelandia55.03970163648.43
4.Vera PootDe Ganze50.85970155049.02
5.Sabine VerweelZV Onderdak49.62980129849.57
6.Sofie RoctusDe Honte52.07970138050.04
7.Amy VerhallenDe Honte52.27970083850.26
8.Stephanie de RoosDe Honte52.58980047652.46
9.Chantal VermeulenZeelandia58.63970164053.33
10.Carolien VerbiestZV Onderdak56.26990054253.50
11.Isabel StrackDe Honte1:04.24980329254.51
12.Lisa de KeyzerDe Honte57.16980047454.69
13.Jaimy de VriezeDe Ganze55.20980134254.76
14.Sanne HemelaarDe Honte53.52970320054.93
15.Kayleigh KloetZeelandia1:02.29980286055.69
16.Anne de MeurichyDe Honte59.02990047458.51
17.Loes BroekaartDe Honte58.85970138258.57
18.Laura TielemanDe Honte1:03.7398021941:00.39
19.Danitsja SpuesensDe Bruinvis1:01.8897034441:01.06
20.Daphne ErpelinckDe Honte1:07.3797035761:03.94
21.Jade v.d. MoereDe GanzeNT98027241:13.55
DISVeerle de RijkDe Honte1:02.42970228656.41
SB - Het hoofd niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
DISNatasja van GeersaemDe Bruinvis1:03.8399005441:02.58
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMirte van PuttenDe Otters Axel1:08.3799021141:04.68
SB - Het hoofd niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
AFGEMKiki DeguelleZV Onderdak55.919702630


<< TOP >>
Programmanr. 7
5.10.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 8
5.10.08
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van GeersaemDe Bruinvis51.37970084749.44
2.Sander de HamerDe Ganze50.07970154149.66
3.Noud van SpallZeelandia58.65970257151.84
4.Arthur van HoijeDe Honte56.82970050553.65
5.Mark PotappelZeelandia1:13.85970305958.76
6.Michael van AckerDe Honte58.33970239959.27
7.Timo ZeilstraDe Ganze1:02.6098010191:00.81
8.Vincent OosterhoffZV OnderdakNT99017491:03.22
9.Luc TielemanDe Honte1:06.1697018311:10.34
AFGEMKylian de MunterDe BruinvisNT9703679


<< TOP >>
Programmanr. 9
5.10.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Merel van DrongelenDe Honte1:18.5395026701:21.94
2.Eva OyevaarDe Ganze1:27.3196022921:24.62
3.Laura ReijmDe Honte1:26.4895007321:26.41
4.Karen VossenZV Onderdak1:28.0695012341:28.69
5.Santa PoppeDe Bruinvis1:41.6995035181:32.60
6.Claudia BerndsenZeelandia1:42.1696007521:33.52
7.Danielle RaboutDe Ganze1:40.6595042721:36.13
8.Stefanie KorsuizeDe Ganze1:37.2695051461:37.24
9.Lise VossenZV Onderdak1:46.0097006581:42.31
AFGEMChristianne VerbraekenDe Honte1:53.459505108


<< TOP >>
Programmanr. 10
5.10.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Diego De MeyerDe Bruinvis1:17.8895004671:15.12
2.Wouter van KerckhovenDe Honte1:29.7595036411:29.06
3.Daniel MehlbaumDe Ganze1:33.8795021491:30.85
4.Jeroen v.d. GenugtenDe Ganze1:45.7496037911:34.18
5.Jan KindtDe Honte1:41.2095036391:35.69
6.Thijs van SpallZeelandia1:47.9695038671:37.85
7.Niels van GeersaemDe Bruinvis1:45.7397008471:44.95
8.Bob BoerDe Otters Axel1:50.0697017331:47.33
9.Jordy JohannZeelandia2:03.7596021311:50.82
10.Lars PlatjouwDe Otters Axel2:04.8597004671:55.93


<< TOP >>
Programmanr. 11
5.10.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joline VerhallenDe Honte31.52940140431.19
2.Jill VernimmenDe Otters Axel32.42930105032.85
3.Tamara van de PlasseDe Bruinvis34.35940149233.93
4.Judith SchuijsZeelandia38.60940289434.36
5.Romy SwildensZV OnderdakNT940706435.18
5.Manon EversdijkDe Bruinvis35.73940258835.18
7.Elise PlatjouwDe Otters Axel35.34940128235.31
8.Daphne de KosterDe Ganze36.46930511435.78
9.Arjanne BodeZeelandia39.50940153036.43
10.Nicole van DorstDe Bruinvis35.59940217036.52
11.Simone van KerckhovenDe Honte37.74970326036.64
12.Moja HeyneDe Honte38.20940205237.25
13.Lisa GoenseDe Otters Axel38.02930321637.38
14.Amy VerhallenDe Honte38.97970083837.93
15.Myrthe WigmanDe Ganze37.75950483238.30
16.Danielle RaboutDe Ganze38.04950427238.48
17.Daira JansenZeelandia42.24930238038.74
18.Britt van VossenDe Ganze43.04960406440.43FJ 1
19.Sofie RoctusDe Honte43.88970138040.43FJ 2
20.Vera PootDe Ganze38.96970155040.57
21.Eden v.d. MoereDe Ganze37.95960403042.16
22.Mariska FokkeDe Ganze43.90960507843.38
23.Veerle de RijkDe Honte47.82970228646.56
24.Loes BroekaartDe Honte50.90970138247.42
25.Sanne HemelaarDe Honte47.67970320051.28
26.Daphne ErpelinckDe Honte1:09.4097035761:19.67


<< TOP >>
Programmanr. 12
5.10.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sven IvensDe Bruinvis29.59930616528.65
2.Jorn de KlerkZeelandia33.18940048930.45
3.Matthijs BerndsenZeelandia34.44940058531.90
4.Bas WullemsDe Ganze35.48940124733.48
5.Bob WabekeDe Ganze33.92940350133.70
6.Lukas de HamerDe Ganze35.97940465134.01
7.Gino van GeersaemDe Bruinvis34.34940435734.18
8.Kevin den BraberDe Ganze38.00930636935.19
9.Roy ZeilstraDe Ganze37.91930636736.08
10.Sander de HamerDe Ganze38.41970154136.60
11.Marijn VermeulenZeelandia42.36940472937.05
12.Robbe van RieDe Honte40.45930673939.00
13.Michael van AckerDe Honte44.28970239942.59
14.Arthur van HoijeDe Honte40.86970050543.72
15.Alex WesterweeleDe Ganze45.08950410544.69
16.Jason ThuyDe Honte1:00.59950509755.56
17.Luc TielemanDe Honte54.65970183159.32


<< TOP >>
Programmanr. 13
5.10.08
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Iris ErpelinckDe Honte1:09.16930023632.241:10.86
2.Karen CooneDe Bruinvis1:22.33910776237.331:26.51
3.Arjanne BodeZeelandia1:36.4094015301:28.90
4.Tamara van de PlasseDe Bruinvis1:36.81940149240.911:29.78
5.Sylvia MolletZeelandia1:48.0692063741:31.28
6.Enia HeyneDe Honte1:37.6792036441:36.99
7.Judith SchuijsZeelandia1:37.23940289444.231:37.30
8.Manon EversdijkDe Bruinvis2:10.5294025881:47.36


<< TOP >>
Programmanr. 14
5.10.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tom ErpelinckDe Honte1:06.94910060730.251:05.45
2.Laurens FedermannDe Bruinvis1:20.1391006311:14.83
3.Jorg VerhallenDe Honte1:18.60910468933.871:16.30
4.Rik de KlerkZeelandia1:22.99920254934.841:17.14
5.Christian van BommelZeelandia1:23.03910009532.821:17.26
6.Angelo De MeyerDe Bruinvis1:37.11920350134.871:20.14
7.Bonno JansenZeelandia1:37.15910107537.861:28.02
8.Gino van GeersaemDe BruinvisNT94043571:29.08
9.Matthijs BerndsenZeelandia1:48.26940058543.781:38.04


<< TOP >>
Programmanr. 15
5.10.08
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 16
5.10.08
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Emke ErpelinckDe Honte36.39900102637.84
2.Daphne WiskerkeDe Bruinvis38.20870470438.53
3.Evi ErpelinckDe Honte38.14890114639.37
4.Linda VinkDe Honte38.76840260239.51
5.Carmen de RidderDe Bruinvis40.02880363439.74
6.Daisy de RidderDe Bruinvis40.19840203240.62
7.Linda v.d. ReeDe GanzeNT630045240.95
8.Lieselotte de KockDe Bruinvis40.82890232441.15
9.Karen CooneDe Bruinvis41.24910776241.88
10.Thérèse de MunckZeelandia44.21710043843.23
11.Joline VerhallenDe Honte43.55940140443.35
12.Marieke DaleboutZV Onderdak43.28900074043.38
13.Esther PootDe Ganze42.67940099843.61
14.Suzanne EversdijkDe Bruinvis42.54920363644.66
15.Lisa GoenseDe Otters Axel42.24930321644.91
16.Margreta JansenZeelandia49.68650013446.35
17.Nellie van de ParelZeelandia51.65580018846.54
18.Natasja de RoosDe Honte47.86700078247.80
19.Glenn LetterieZV OnderdakNT870600647.89
20.Eden v.d. MoereDe Ganze49.48960403049.27
21.Enia HeyneDe Honte50.66920364449.44
22.Stefanie PeetersDe Ganze50.23910818849.54
23.Corina BaaijZeelandia50.10780002250.82
24.Els DommanschetZeelandia59.39810035854.76
AFGEMEllen StolkDe Ganze51.709008116


<< TOP >>
Programmanr. 17
5.10.08
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 18
5.10.08
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alex EversdijkDe Bruinvis31.82900084732.57
2.Erwin van BovenDe Otters Axel32.36850034333.17
3.Martijn SchuijsZeelandia37.43870300935.43
4.Robbert DellaertDe Bruinvis35.56830047736.09
5.Roel DellaertDe Bruinvis35.72840044736.71
6.René van OudenaardeZeelandia37.64830161936.79
7.Brian OostingDe Bruinvis38.16870244937.15
8.Sebastiaan HaakDe Otters Axel35.80900107337.22
9.Matthijs DroesbekeDe Otters Axel37.76900522337.50
10.Robert SteendijkDe Ganze38.15890301337.53
11.Erik VermeuDe Ganze40.59890635737.65
12.Stefan NieuwenhuizeZeelandia39.72870233938.28
13.Angelo De MeyerDe Bruinvis40.05920350139.65FJ 1
14.Stef GoenseDe Otters Axel41.13910401939.65FJ 2
15.Kevin TimmerDe Ganze42.18910679740.45
16.Laurens FedermannDe Bruinvis43.82910063140.50
17.Arjan van BovenDe Otters Axel40.20900039140.58
18.Tobias HaakDe Otters Axel39.72880123141.08
19.Bart SeijDe Honte43.88710083941.45
20.Bart VerhallenDe Honte42.07620087141.59
21.Erik de JongZeelandia42.76870155741.74
22.Bas WullemsDe Ganze45.37940124744.29
23.Coert van SpallZeelandia46.62640115744.54
24.Thomas MurreDe Ganze43.69830153145.96
25.Lukas de HamerDe Ganze45.95940465146.29
26.Robbe van RieDe Honte51.13930673950.01
27.Daniel MehlbaumDe Ganze55.19950214952.79
28.Alex WesterweeleDe Ganze59.2795041051:04.27
29.Jason ThuyDe Honte1:07.8995050971:04.73
AFGEMRoy ZeilstraDe Ganze46.299306367


<< TOP >>
Programmanr. 19
5.10.08
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Christian MehlbaumDe Ganze54.98000031749.48
2.Vincent OosterhoffZV OnderdakNT990174950.93
3.Dennis RombautDe HonteNT00005851:08.05
AFGEMMartijn JohannZeelandia1:09.009901387

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Isrid WigmanDe Ganze49.58990147042.15
2.Carolien VerbiestZV Onderdak50.73990054245.29
3.Anne de MeurichyDe Honte50.49990047447.81
4.Evelien van KerckhovenDe Honte51.74000067249.08
5.Vanity de RoosDe Honte52.41000000852.34
6.Emy van HoijeDe Honte56.74990047853.25
7.Rany van AckerDe Honte1:14.08990204254.06
8.Charlotte StrackDe HonteNT000090856.74
9.Deveney DunnesZeelandiaNT990295056.97
10.Natasja van GeersaemDe Bruinvis58.81990054457.79
11.Mirte van PuttenDe Otters Axel1:01.5699021141:04.48


<< TOP >>
Programmanr. 20
5.10.08
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone van KerckhovenDe Honte43.52970326043.01
2.Amy VerhallenDe Honte44.74970083845.64
3.Chantal VermeulenZeelandia56.94970164047.60
4.Eva PijpelinkZeelandia55.38970163648.80
5.Lisa de KeyzerDe Honte49.73980047449.21
6.Isabel StrackDe Honte53.29980329252.98
7.Stephanie de RoosDe Honte53.50980047653.40
8.Sanne HemelaarDe Honte49.77970320054.73
9.Kayleigh KloetZeelandia59.96980286054.77
10.Veerle de RijkDe Honte55.49970228657.10
11.Loes BroekaartDe Honte58.38970138257.73
12.Anne de MeurichyDe Honte1:00.18990047458.73
13.Sofie RoctusDe Honte56.4597013801:00.48
14.Emy van HoijeDe Honte59.4199004781:02.16
15.Laura TielemanDe Honte1:06.1398021941:06.13FJ 1
16.Rany van AckerDe Honte1:06.9499020421:06.13FJ 2
17.Daphne ErpelinckDe Honte1:09.6797035761:09.91
18.Danitsja SpuesensDe Bruinvis1:07.1697034441:10.70


<< TOP >>
Programmanr. 21
5.10.08
Meisjes, 25m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vera PootDe Ganze23.17970155020.47
2.Sabine VerweelZV Onderdak23.07980129821.25
3.Carolien VerbiestZV Onderdak28.38990054224.20FJ 1
4.Jaimy de VriezeDe Ganze25.60980134224.20FJ 2
5.Jade v.d. MoereDe Ganze30.54980272428.25
AFGEMKiki DeguelleZV Onderdak29.019702630


<< TOP >>
Programmanr. 22
5.10.08
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van GeersaemDe Bruinvis49.57970084748.23
2.Noud van SpallZeelandia56.24970257149.23
3.Michael van AckerDe Honte47.82970239950.82
4.Mark PotappelZeelandia58.83970305951.17
5.Arthur van HoijeDe Honte51.41970050552.41
6.Luc TielemanDe Honte55.5397018311:02.86
AFGEMKylian de MunterDe Bruinvis56.609703679


<< TOP >>
Programmanr. 23
5.10.08
Jongens, 25m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander de HamerDe Ganze23.06970154119.55
2.Bob BoerDe Otters Axel26.38970173321.03
3.Timo ZeilstraDe Ganze27.35980101924.57
4.Lars PlatjouwDe Otters Axel24.90970046724.65
DISVincent OosterhoffZV OnderdakNT990174931.99
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 24
5.10.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Merel van DrongelenDe Honte1:12.7495026701:15.82
2.Laura ReijmDe Honte1:16.4995007321:19.58
3.Santa PoppeDe Bruinvis1:28.0095035181:24.03
4.Claudia BerndsenZeelandia1:33.1096007521:29.64
5.Chantal VermeulenZeelandia1:45.2897016401:35.54
6.Eva PijpelinkZeelandia1:52.3597016361:38.54
7.Danitsja SpuesensDe BruinvisNT97034442:11.89
AFGEMChristianne VerbraekenDe Honte1:38.299505108

BMLinda VinkDe Honte1:05.4884026021:05.18
BMEvi ErpelinckDe Honte1:03.8989011461:06.00
BMEmke ErpelinckDe Honte1:05.2990010261:07.73
BMMargreta JansenZeelandia1:17.9665001341:15.73
BMCorina BaaijZeelandia1:17.4178000221:17.29
BMEls DommanschetZeelandia1:30.6481003581:29.26
BMNellie van de ParelZeelandia1:34.9958001881:30.05
BMNatasja de RoosDe Honte1:26.7670007821:30.07


<< TOP >>
Programmanr. 25
5.10.08
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva OyevaarDe Ganze41.60960229240.08
2.Danielle RaboutDe Ganze42.34950427242.86
3.Karen VossenZV Onderdak44.59950123443.17
4.Stefanie KorsuizeDe Ganze43.82950514644.10
5.Myrthe WigmanDe Ganze43.16950483244.11
6.Britt van VossenDe Ganze49.13960406447.01
7.Eden v.d. MoereDe Ganze48.70960403048.60
8.Lise VossenZV Onderdak50.43970065850.58
DISMariska FokkeDe Ganze54.23960507851.82
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 26
5.10.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Diego De MeyerDe Bruinvis1:10.59950046732.541:09.86
2.Wouter van KerckhovenDe Honte1:13.25950364135.391:15.01
3.Jan KindtDe Honte1:33.19950363940.111:25.58
4.Thijs van SpallZeelandia1:36.28950386740.531:29.29
5.Noud van SpallZeelandia1:47.59970257144.321:40.39
6.Jordy JohannZeelandia1:49.70960213148.391:47.51
AFGEMKylian de MunterDe BruinvisNT9703679

BMStefan NieuwenhuizeZeelandia1:02.29870233959.87
BMMartijn SchuijsZeelandia1:03.41870300928.7659.99
BMRené van OudenaardeZeelandia1:06.45830161932.801:10.76
BMCoert van SpallZeelandia1:22.0864011571:19.68
BMErik de JongZeelandia1:02.29870155737.451:21.54


<< TOP >>
Programmanr. 27
5.10.08
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniel MehlbaumDe Ganze40.14950214943.01
2.Jeroen v.d. GenugtenDe Ganze47.06960379146.73
3.Alex WesterweeleDe Ganze55.87950410554.86


<< TOP >>
Programmanr. 28
5.10.08
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 29
5.10.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Merel van DrongelenDe Honte1:23.9795026701:26.87
2.Iris ErpelinckDe Honte1:27.70930023641.861:28.13
3.Tamara van de PlasseDe Bruinvis1:32.59940149242.591:32.21
4.Jill VernimmenDe Otters Axel1:33.86930105045.041:34.20
5.Judith SchuijsZeelandia1:37.72940289444.771:34.26
6.Arjanne BodeZeelandia1:34.13940153044.701:34.86
7.Esther PootDe Ganze1:34.38940099844.721:34.94
8.Nicole van DorstDe Bruinvis1:36.83940217045.131:36.80
9.Laura ReijmDe Honte1:42.5195007321:39.28
10.Daphne de KosterDe Ganze1:42.20930511447.661:39.29
11.Manon EversdijkDe Bruinvis1:36.2394025881:39.42
12.Eva OyevaarDe Ganze1:37.76960229247.861:39.61
13.Elise PlatjouwDe Otters Axel1:45.95940128248.141:42.82
14.Stefanie KorsuizeDe Ganze1:43.48950514652.131:48.82
15.Daira JansenZeelandia1:55.34930238051.641:49.26
16.Santa PoppeDe Bruinvis1:47.38950351849.671:50.58
17.Britt van VossenDe Ganze1:55.19960406453.101:53.10
18.Moja HeyneDe Honte1:58.2494020521:54.09
19.Mariska FokkeDe GanzeNT96050781:56.45
DISRomy SwildensZV OnderdakNT94070641:59.36
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGEMKaren VossenZV Onderdak1:37.409501234
AFGEMChristianne VerbraekenDe Honte2:04.049505108


<< TOP >>
Programmanr. 30
5.10.08
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 31
5.10.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Diego De MeyerDe Bruinvis1:29.2595004671:27.88
2.Jorn de KlerkZeelandia1:34.26940048942.381:29.39
3.Kevin den BraberDe Ganze1:44.83930636941.361:30.92
4.Matthijs BerndsenZeelandia1:35.49940058543.761:31.04
5.Sven IvensDe Bruinvis1:44.54930616544.211:31.68
6.Bob WabekeDe Ganze1:32.50940350144.261:35.92
7.Gino van GeersaemDe Bruinvis1:40.1894043571:40.57
8.Lukas de HamerDe Ganze1:44.76940465147.231:41.26
9.Roy ZeilstraDe Ganze1:38.89930636747.001:41.32
10.Jan KindtDe Honte1:53.8895036391:44.20
11.Wouter van KerckhovenDe Honte1:43.91950364149.361:44.48
12.Marijn VermeulenZeelandia1:51.78940472947.701:45.99
13.Robbe van RieDe Honte1:54.02930673951.291:48.23
14.Jeroen v.d. GenugtenDe Ganze1:57.60960379152.361:51.44
15.Lars PlatjouwDe Otters Axel2:08.56970046756.892:02.74
16.Bob BoerDe Otters Axel2:05.84970173358.172:07.42
DISBas WullemsDe Ganze1:39.8694012471:37.43
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
DISJason ThuyDe HonteNT95050971:06.582:24.84
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 32
5.10.08
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Iris ErpelinckDe Honte2:18.13930023633.361:09.511:46.732:22.80
2.Karen CooneDe Bruinvis2:31.64910776233.851:11.991:52.452:33.55
3.Suzanne EversdijkDe Bruinvis2:44.48920363637.291:19.822:05.042:49.98
4.Sylvia MolletZeelandia3:03.6892063742:50.78
5.Nicole van DorstDe Bruinvis2:55.69940217039.201:23.762:09.732:55.95
6.Enia HeyneDe HonteNT920364442.731:31.842:24.813:15.24
7.Claudia BerndsenZeelandia3:35.73960075243.951:34.512:26.323:17.54

BMCarmen de RidderDe Bruinvis2:18.0088036342:16.15


<< TOP >>
Programmanr. 33
5.10.08
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tom ErpelinckDe Honte2:10.1691006072:11.00
2.Sven IvensDe Bruinvis2:23.31930616532.041:07.731:44.452:18.54
3.Jorg VerhallenDe Honte2:30.93910468931.071:05.861:42.702:19.02
4.Christian van BommelZeelandia2:30.49910009532.611:08.751:46.672:22.85
5.Angelo De MeyerDe Bruinvis2:31.42920350132.291:09.071:47.672:25.20
6.Rik de KlerkZeelandia2:39.01920254931.571:07.921:49.322:30.70
7.Laurens FedermannDe Bruinvis2:37.0391006312:39.97
8.Bonno JansenZeelandia3:05.08910107538.311:26.152:16.363:03.86


<< TOP >>
Programmanr. 34
5.10.08
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Carmen de RidderDe Bruinvis1:12.3988036341:12.26
2.Evi ErpelinckDe Honte1:11.1389011461:13.31
3.Linda VinkDe Honte1:14.5184026021:14.02
4.Emke ErpelinckDe Honte1:13.3490010261:16.70
5.Lieselotte de KockDe Bruinvis1:20.6189023241:17.19
6.Daphne WiskerkeDe Bruinvis1:18.6187047041:19.79
7.Daisy de RidderDe Bruinvis1:17.9784020321:22.23
8.Linda v.d. ReeDe GanzeNT63004521:24.20
9.Esther PootDe Ganze1:24.4694009981:24.23
10.Jill VernimmenDe Otters Axel1:22.2993010501:25.29
11.Margreta JansenZeelandia1:31.4465001341:25.77
12.Thérèse de MunckZeelandia1:26.9171004381:26.23
13.Marieke DaleboutZV Onderdak1:28.0990007401:28.64
14.Daphne de KosterDe Ganze1:30.4693051141:30.13
15.Elise PlatjouwDe Otters Axel1:32.8994012821:32.55
16.Corina BaaijZeelandia1:43.7878000221:32.58
17.Lisa GoenseDe Otters Axel1:30.4993032161:32.62
18.Moja HeyneDe Honte1:33.5494020521:35.57
19.Daira JansenZeelandia1:43.1093023801:35.64
20.Stefanie PeetersDe GanzeNT91081881:37.95
21.Nellie van de ParelZeelandiaNT58001881:39.67
22.Glenn LetterieZV OnderdakNT87060061:39.80
23.Els DommanschetZeelandia1:53.8181003581:42.75
24.Natasja de RoosDe Honte1:42.5370007821:44.92
AFGEMEllen StolkDe Ganze1:44.259008116


<< TOP >>
Programmanr. 35
5.10.08
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Alex EversdijkDe Bruinvis1:03.3990008471:04.90
2.Roel DellaertDe Bruinvis1:12.3484004471:05.39
3.Erwin van BovenDe Otters Axel1:04.7585003431:07.00
4.Martijn SchuijsZeelandia1:09.6287030091:08.67
5.Robbert DellaertDe Bruinvis1:11.0883004771:10.13
6.Tom ErpelinckDe Honte1:08.2691006071:11.55
7.Brian OostingDe Bruinvis1:12.4987024491:11.92
8.Sebastiaan HaakDe Otters Axel1:09.4090010731:12.02
9.Stefan NieuwenhuizeZeelandia1:14.0687023391:13.85
10.Erik VermeuDe Ganze1:18.4589063571:14.92
11.Arjan van BovenDe Otters Axel1:14.3290003911:15.67
12.René van OudenaardeZeelandia1:17.6283016191:18.71
13.Matthijs DroesbekeDe Otters Axel1:19.9090052231:18.76
14.Jorg VerhallenDe Honte1:16.3691046891:22.39
15.Tobias HaakDe Otters Axel1:18.6488012311:22.48
16.Thomas MurreDe Ganze1:21.7683015311:23.24
17.Kevin TimmerDe Ganze1:26.0691067971:25.26
18.Erik de JongZeelandia1:29.3387015571:27.35
19.Bob WabekeDe Ganze1:24.6394035011:28.55
20.Kevin den BraberDe Ganze1:33.0593063691:30.74
21.Coert van SpallZeelandia1:42.2264011571:37.82
22.Marijn VermeulenZeelandia1:49.3194047291:38.10
AFGEMRobert SteendijkDe Ganze1:20.748903013
AFGEMStef GoenseDe Otters Axel1:19.049104019


<< TOP >>
Programmanr. 36
5.10.08
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Honte 1De Honte2:29.022:26.92
Merel van Drongelen
Simone van Kerckhoven
95
97
32.70
36.88
Sofie Roctus
Laura Reijm
97
95
41.78
35.56
2.De Ganze 1De Ganze2:28.772:33.06
Eva Oyevaar
Myrthe Wigman
96
95
34.71
40.02
Danielle Rabout
Vera Poot
95
97
39.13
39.20
3.De Ganze 2De Ganze2:50.152:55.32
Stefanie Korsuize
Eden v.d. Moere
95
96
39.12
44.09
Mariska Fokke
Britt van Vossen
96
96
48.50
43.61


<< TOP >>
Programmanr. 37
5.10.08
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Bruinvis 1De Bruinvis4:32.014:40.85
Gino van Geersaem
Diego De Meyer
94
95
1:17.91
1:13.26
Angelo De Meyer
Sven Ivens
92
93
1:07.01
1:02.67
2.Zeelandia 1Zeelandia4:49.434:42.57
Jorn de Klerk
Bonno Jansen
94
91
1:12.08
1:17.96
Rik de Klerk
Christian van Bommel
92
91
1:09.57
1:02.96
3.De Honte 1De Honte4:42.224:51.16
Tom Erpelinck
Jorg Verhallen
91
91
1:02.67
1:03.40
Wouter van Kerckhoven
Robbe van Rie
95
93
1:17.53
1:27.56