Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 25m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 25m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 19. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag  Mix


VZC 5
Amsterdam, 5.4.2009


Programmanr. 2
5.4.09 - 13:15
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen2:16.412:12.62
Marith Roelen
Tessa Roelen
96
93
31.73Berber Stevens
Bernadette Vuur
94
94
2.IJsselmeer 1IJsselmeer2:17.532:18.04
Debby Distelblom
Sophie Eijsman
94
95
32.60Guusje Gieling
Tiffany Pikker
95
96
3.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:19.482:19.03
Seren Savut
Diyar Savut
95
96
35.46Lindsey Keizerweerd
Nina Lijzenga
97
96
4.de Vuursche 1de Vuursche2:40.002:25.86
Fosiya Hur Abdi
Disney van der Dussen
96
95
43.69Jessica Algra
Sanne Jansen
94
95
5.Kon. AZ 1870 2Kon. AZ 18702:27.652:33.31
Selin Kokulu
Franklina Dzokotoe
94
97
37.25Zinzi Theeuwes
Larissa Keizerweerd
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 3
5.4.09 - 13:20
100m wisselslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Viggo van der RoestDe Meeuwen Diemen1:53.8399007691:53.07
2.Jordi van der LemKon. AZ 18702:04.9300001891:57.69
3.Tommi SmitsDe Meeuwen Diemen1:51.6099015612:00.38
DISAlex Algrade VuurscheNT99010471:54.70
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISFreek BroekstraIJsselmeerNT00014791:58.19
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VC
DISBenjamin BeursDe Meeuwen Diemen1:58.2999008671:58.21
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBart van Dijkde Vuursche2:10.6599020991:59.19
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTim Kannegieterde VuurscheNT02001752:03.08
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTobias van Vulpende VuurscheNT00011072:09.07
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTayyib Onayde VuurscheNT99026612:09.24
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRutger Beijerde VuurscheNT99020972:09.24
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMEzra FrantzenDe Meeuwen DiemenNT9902477

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Myrthe VreemanDe Meeuwen DiemenNT99031941:53.21
2.Samantha van VuureDe Meeuwen DiemenNT02002302:01.98
3.Eylin KokuluKon. AZ 18702:13.9200007842:09.23
4.Calina van der LemKon. AZ 18702:30.9302000862:10.29
5.Elita BeckKon. AZ 18702:30.6400015202:14.32
DISManon Stalenhoefde VuurscheNT9902894
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., VC
DISSophie Bleijerveldde VuurscheNT00024841:56.75
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISQuincy BöingDe Meeuwen DiemenNT99032182:00.42
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISBritt van der LindenDe Meeuwen DiemenNT01009602:16.64
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
5.4.09 - 13:30
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Larissa KeizerweerdKon. AZ 187019.92970420017.39
2.Lindsey KeizerweerdKon. AZ 187019.20970420417.73
3.Anouk BrandsIJsselmeerNT980406220.20
4.Sofie PannemanIJsselmeerNT990290820.45
5.Frederique HenraatKon. AZ 187022.54980390620.76
6.Marit BrugmansIJsselmeerNT990318021.26
7.Kim Vastenburgde Vuursche27.73980150621.67
8.Doortje BrugmansIJsselmeerNT990317821.83
9.Sharon van der LemKon. AZ 187025.10980027022.54
10.Anne ExmannDe Meeuwen DiemenNT980422422.60
11.Zinzi TheeuwesKon. AZ 187025.86970419623.54
12.Roxy van KesterenKon. AZ 187024.42990064425.63FJ 1
13.Paula MestrumKon. AZ 187025.26990273425.63FJ 2
14.Gabriëlla BoumanKon. AZ 187028.72970501226.56
15.Puck van den HeuvelDe Meeuwen DiemenNT980426027.31
16.Franklina DzokotoeKon. AZ 187028.28970504828.09
AFGEMRebecca RemakKon. AZ 187033.959703280


<< TOP >>
Programmanr. 7
5.4.09 - 13:30
Jongens, 25m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brent van KesterenKon. AZ 187022.67970105519.58
2.Niek HeldoornIJsselmeer21.80990019919.89
3.Axel EisingaDe Meeuwen DiemenNT970240921.23
4.Jaimy VeldhuisenDe Meeuwen DiemenNT970398522.28
5.Pieter Stalenhoefde Vuursche23.51980211722.84
6.Justin RuijpersDe Meeuwen DiemenNT980259523.26
7.Jelle EisingaDe Meeuwen DiemenNT970242323.67
8.Aron KhanIJsselmeerNT980360524.01
9.Alper TuzcuDe Meeuwen DiemenNT980364124.54
DISAnwar el BardaiDe Meeuwen DiemenNT980361127.66
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJeroen RijswijkIJsselmeerNT980355927.73
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKevin RijswijkIJsselmeerNT980320531.56
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLeon ChenKon. AZ 187041.95980365737.36
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 9
5.4.09 - 13:35
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marith RoelenDe Meeuwen Diemen1:16.39960484636.821:12.36
2.Tiffany PikkerIJsselmeer1:14.06960338036.061:15.76
3.Nina LijzengaKon. AZ 18701:25.2896050261:19.08
4.Seren SavutKon. AZ 18701:20.84950407837.271:19.25
5.Sophie EijsmanIJsselmeer1:25.42950538238.391:21.30
6.Rachel VoglerDe Meeuwen DiemenNT96058121:21.31
7.Suzan SchuurhuisDe Meeuwen Diemen1:25.60950421239.891:21.54
8.Guusje GielingIJsselmeer1:22.7995063121:23.37
9.Sabine van DijckDe Meeuwen DiemenNT95063181:28.05
10.Iris ZijtveldKon. AZ 18701:30.64950625442.091:31.13
11.Anne BakkerDe Meeuwen Diemen1:48.48960516647.121:40.98
12.Fosiya Hur Abdide Vuursche1:42.61960578446.801:41.02
13.Tessa RijswijkIJsselmeerNT950643446.761:41.80
14.Valeria HardyKon. AZ 18701:40.0095062921:45.02
15.Famke MochélKon. AZ 18701:40.0096057381:57.91
AFGEMMary-Ann RemakKon. AZ 18701:34.999603620
AFGEMHanna SmitsDe Meeuwen Diemen1:32.129505954


<< TOP >>
Programmanr. 11
5.4.09 - 13:40
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars de VriesDe Meeuwen DiemenNT950343130.001:03.97
2.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:08.20960027931.701:07.13
3.Denny Vastenburgde Vuursche1:08.00950092733.121:07.40
4.Maarten VosIJsselmeer1:18.9495002971:15.66
5.Rick MooiIJsselmeer1:14.92970331736.251:16.75
6.Ivo van DijckDe Meeuwen Diemen1:37.82970298538.261:22.70
7.Jules Vermeide Vuursche1:23.76960246933.261:23.28
8.Brent van KesterenKon. AZ 18701:32.02970105543.071:31.60
9.Coby van OossanenIJsselmeer2:16.32960311545.181:34.44
10.Niels van MaarenIJsselmeerNT97042692:09.66
AFGEMAnthony Brouwerde Vuursche1:31.969602471


<< TOP >>
Programmanr. 12
5.4.09 - 13:45
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Debby DistelblomIJsselmeer1:23.7794047481:23.74
2.Jessica Algrade Vuursche1:26.9294041381:24.51
3.Berber StevensDe Meeuwen Diemen1:29.4694059501:26.70
4.Diyar SavutKon. AZ 1870NT96034821:29.65
5.Disney van der Dussende Vuursche1:29.5295002441:32.12
6.Sanne Jansende Vuursche1:33.3895000321:34.06
7.Nynke van LeeuwenDe Meeuwen Diemen1:32.1294050881:35.11
8.Eva PannemanIJsselmeerNT93077121:39.29
9.Sarah HijmansDe Meeuwen Diemen1:37.9494069241:39.69
10.Tessa RoelenDe Meeuwen Diemen1:40.1593071621:41.29
11.Sophie EijsmanIJsselmeer1:35.9695053821:42.13
12.Selin KokuluKon. AZ 18701:40.2394063301:42.49
13.Iris SmitKon. AZ 18702:09.8295063222:04.39
DISBernadette VuurDe Meeuwen Diemen1:31.9494067341:28.31
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMIngrid Hoofdde Vuursche1:46.909306702


<< TOP >>
Programmanr. 13
5.4.09 - 13:55
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Friedrich VinkIJsselmeer1:12.0494046131:09.96
2.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen1:10.3693027911:10.51
3.Bart HoekselDe Meeuwen Diemen1:10.3693030291:11.54
4.Sebastiaan BeursDe Meeuwen Diemen1:13.8993059591:15.89
5.Alexander SendrowiczDe Meeuwen Diemen1:18.4793030331:18.19
6.Dennis van der VeldeIJsselmeer1:31.4294061451:24.82
7.Wesley van SpaandonkIJsselmeer1:25.9294056271:24.93
8.Tariq SakoerKon. AZ 18701:27.6894052191:26.67
9.Abraham BouchichianDe Meeuwen Diemen1:27.0894027351:27.15
10.Maarten VosIJsselmeer1:33.0895002971:31.48
DISEgbert JansenDe Meeuwen DiemenNT94061371:44.15
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 19
5.4.09 - 14:00
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marein de JongIJsselmeer1:15.0080005401:11.73
2.Rachel NemelcDe Meeuwen Diemen1:15.9286050201:15.13
3.Samantha Verwoerdde Vuursche1:21.9389043661:17.14
4.Wendy KnoppersKon. AZ 18701:21.0487022261:19.56
5.Cynthia de GalanKon. AZ 18701:17.7892034161:21.65
6.Devina CicilsonDe Meeuwen Diemen1:21.1986048601:23.28
7.Marijn HoekselDe Meeuwen Diemen1:24.3490014961:23.98
8.Jaleesa MilanKon. AZ 18701:24.0688051641:27.02
9.Lisa BesselsenIJsselmeer1:31.6391077461:27.63
10.Lisa AardewijnIJsselmeer1:30.0092032881:28.12
11.Lilianne van der Dussende Vuursche1:28.5390009361:29.30
12.Roxane LubbersKon. AZ 18701:27.7788062281:30.78
13.Cesika SavutKon. AZ 18701:25.5892038741:31.28
14.Janice MilanKon. AZ 18701:31.6785034181:33.82
15.Natasja KouffeldKon. AZ 18701:31.9292077481:34.67
DISWillemijn Nederlofde Vuursche1:21.8692032821:24.89
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMDaphne KooijmanIJsselmeer1:31.509008200


<< TOP >>
Programmanr. 21
5.4.09 - 14:05
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen1:06.0786013091:06.17
2.Dennis HooijbergDe Meeuwen Diemen1:10.7987014151:09.37
3.Mats SmuldersIJsselmeer1:10.4289029211:10.45
4.Martijn KrouwelIJsselmeer1:12.3680008531:12.41
5.Marcel van der LemKon. AZ 18701:12.9165005631:12.74
6.Leon SchuurhuisDe Meeuwen Diemen1:14.3291066991:14.85
7.Glenn MooiIJsselmeer1:16.2092067791:14.92
8.Stefan Vastenburgde Vuursche1:19.5489032311:16.20
9.Wouter VosIJsselmeer1:16.8290031611:16.43
10.Zhivago HolwijnDe Meeuwen Diemen1:17.7892045391:16.52
11.Robin HooijbergDe Meeuwen Diemen1:16.9691009731:16.85
12.Stefan NieuwenhuisDe Meeuwen Diemen1:21.3487050791:16.87
13.Henk KlaasenKon. AZ 18701:17.3489059891:18.03
14.Michiel DutilhDe Meeuwen DiemenNT92071331:23.39
15.Nick Leeflangde Vuursche1:20.8684013791:23.70
16.Harald BehreKon. AZ 18701:24.4271014151:25.49
DISTerry TopsvoortKon. AZ 18701:21.0687034011:23.32
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISErik de WolfKon. AZ 1870NT60009711:36.44
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMCees LijzengaKon. AZ 18701:13.726000949


<< TOP >>
Programmanr. 22
5.4.09 - 14:15
25m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Benjamin BeursDe Meeuwen Diemen26.07990086725.14
2.Viggo van der RoestDe Meeuwen Diemen25.74990076925.81
3.Tommi SmitsDe Meeuwen Diemen25.51990156126.07
4.Tim Kannegieterde VuurscheNT020017526.13
5.Jordi van der LemKon. AZ 187026.16000018926.30
6.Freek BroekstraIJsselmeer25.09000147926.83
7.Tayyib Onayde VuurscheNT990266127.86
8.Tobias van Vulpende Vuursche30.45000110731.48
DISAlec van OossanenIJsselmeerNT000170930.13
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMEzra FrantzenDe Meeuwen Diemen29.799902477

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Sophie Bleijerveldde VuurscheNT000248425.23
2.Myrthe VreemanDe Meeuwen Diemen26.64990319425.60
3.Quincy BöingDe Meeuwen Diemen25.18990321825.81
4.Silke HeldoornIJsselmeer27.02010117626.70
5.Eylin KokuluKon. AZ 187027.10000078427.21
6.Samantha van VuureDe Meeuwen Diemen27.40020023027.54
7.Britt van der LindenDe Meeuwen Diemen30.38010096027.67
8.Elita BeckKon. AZ 187027.94000152028.54
9.Michelle van MaarenIJsselmeer30.48010117828.82
10.Manon Stalenhoefde Vuursche28.15990289430.10
11.Selina KhanIJsselmeer30.86000248630.94
12.Calina van der LemKon. AZ 187030.55020008631.82
13.Michelle MokkenstormIJsselmeer32.46010118034.86


<< TOP >>
Programmanr. 24
5.4.09 - 14:15
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Larissa KeizerweerdKon. AZ 187035.57970420036.93
2.Lindsey KeizerweerdKon. AZ 187035.70970420437.02
3.Zinzi TheeuwesKon. AZ 187038.69970419639.78
4.Anouk BrandsIJsselmeer38.53980406240.48
5.Anne ExmannDe Meeuwen Diemen43.64980422440.76
6.Sofie PannemanIJsselmeer42.12990290841.09
7.Franklina DzokotoeKon. AZ 187040.76970504841.15
8.Kim Vastenburgde Vuursche42.00980150641.75
9.Doortje BrugmansIJsselmeer40.85990317841.92
10.Roxy van KesterenKon. AZ 187042.41990064443.09
11.Frederique HenraatKon. AZ 187039.70980390643.11
12.Marit BrugmansIJsselmeer41.31990318043.17
13.Gabriëlla BoumanKon. AZ 187041.80970501243.72
14.Sharon van der LemKon. AZ 187042.93980027044.84
15.Puck van den HeuvelDe Meeuwen Diemen46.50980426045.22
16.Paula MestrumKon. AZ 187044.90990273445.53
AFGEMRebecca RemakKon. AZ 187047.459703280


<< TOP >>
Programmanr. 26
5.4.09 - 14:20
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick MooiIJsselmeer32.76970331732.52
2.Brent van KesterenKon. AZ 187039.70970105539.18FJ 1
3.Niek HeldoornIJsselmeer39.98990019939.18FJ 2
4.Axel EisingaDe Meeuwen Diemen40.62970240940.77
5.Jeroen RijswijkIJsselmeer43.43980355942.33
6.Alper TuzcuDe Meeuwen Diemen45.56980364142.70
7.Aron KhanIJsselmeer43.95980360543.82
8.Alex Algrade Vuursche46.84990104745.26
9.Jelle EisingaDe Meeuwen DiemenNT970242345.86
10.Anwar el BardaiDe Meeuwen Diemen49.56980361146.64
11.Kevin RijswijkIJsselmeer44.30980320548.18
12.Bart van Dijkde Vuursche51.63990209949.10
13.Pieter Stalenhoefde Vuursche45.81980211751.16
14.Leon ChenKon. AZ 187051.89980365752.81
15.Rutger Beijerde Vuursche55.80990209756.33
16.Ali ShalkamyIJsselmeer49.5799026651:03.82
DISJustin RuijpersDe Meeuwen Diemen42.009802595
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJaimy VeldhuisenDe Meeuwen Diemen39.569703985
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMEmmanuel PetrosianIJsselmeer54.949902663


<< TOP >>
Programmanr. 27
5.4.09 - 14:25
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachel VoglerDe Meeuwen DiemenNT960581244.02
2.Disney van der Dussende Vuursche43.78950024444.45
3.Guusje GielingIJsselmeer45.85950631244.92
4.Suzan SchuurhuisDe Meeuwen Diemen47.30950421246.45
5.Seren SavutKon. AZ 187047.28950407847.29
6.Marith RoelenDe Meeuwen Diemen49.07960484647.38
7.Sophie EijsmanIJsselmeer46.57950538247.59
8.Diyar SavutKon. AZ 187049.22960348248.66
9.Iris SmitKon. AZ 187049.97950632248.80
10.Tessa RijswijkIJsselmeer53.00950643449.38
11.Sanne Jansende Vuursche50.07950003249.73
12.Sabine van DijckDe Meeuwen Diemen48.89950631850.02
13.Iris ZijtveldKon. AZ 187051.15950625451.48
14.Anne BakkerDe Meeuwen Diemen53.20960516651.54
15.Valeria HardyKon. AZ 1870NT950629253.70
16.Famke MochélKon. AZ 18701:04.48960573854.64
17.Tiffany PikkerIJsselmeer50.37960338054.77
18.Fosiya Hur Abdide Vuursche1:00.39960578458.39
AFGEMMary-Ann RemakKon. AZ 187048.809603620
AFGEMHanna SmitsDe Meeuwen Diemen47.149505954


<< TOP >>
Programmanr. 28
5.4.09 - 14:35
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen40.10950343138.28
2.Kaspur van der LemKon. AZ 187043.62960027943.86
3.Rick MooiIJsselmeer48.46970331749.77
4.Maarten VosIJsselmeer48.39950029750.02
5.Ivo van DijckDe Meeuwen Diemen55.26970298553.23
6.Coby van OossanenIJsselmeer55.54960311556.62
7.Niels van MaarenIJsselmeer55.0097042691:04.10


<< TOP >>
Programmanr. 30
5.4.09 - 14:35
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nina LijzengaKon. AZ 1870NT96050261:26.54
2.Bernadette VuurDe Meeuwen Diemen1:27.58940673441.461:26.66
3.Jessica Algrade Vuursche1:27.6494041381:27.80
4.Debby DistelblomIJsselmeer1:30.60940474843.991:29.84
5.Berber StevensDe Meeuwen DiemenNT94059501:33.86
6.Nynke van LeeuwenDe Meeuwen DiemenNT940508847.151:36.14
7.Tiffany PikkerIJsselmeer1:33.1796033801:37.40
8.Selin KokuluKon. AZ 18701:40.46940633046.921:40.64
9.Sarah HijmansDe Meeuwen DiemenNT940692449.321:41.09
10.Eva PannemanIJsselmeerNT930771253.061:45.30
DISTessa RoelenDe Meeuwen DiemenNT93071622:01.16
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMIngrid Hoofdde Vuursche1:51.789306702


<< TOP >>
Programmanr. 32
5.4.09 - 14:40
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen1:09.38930279134.391:10.23
2.Friedrich VinkIJsselmeer1:13.8794046131:12.23
3.Alexander SendrowiczDe Meeuwen Diemen1:20.3393030331:13.80
4.Sebastiaan BeursDe Meeuwen Diemen1:18.09930595936.581:14.20
5.Bart HoekselDe Meeuwen Diemen1:16.26930302935.591:14.27
6.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:16.5796002791:18.00
7.Wesley van SpaandonkIJsselmeer1:36.8294056271:25.99
8.Tariq SakoerKon. AZ 18701:30.79940521944.521:34.92
9.Jules Vermeide Vuursche1:52.15960246946.861:35.51
10.Abraham BouchichianDe Meeuwen DiemenNT940273547.151:40.34
DISDennis van der VeldeIJsselmeer1:36.00940614540.361:24.28
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISEgbert JansenDe Meeuwen DiemenNT940613756.202:05.71
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDenny Vastenburgde Vuursche1:31.629500927
AFGEMAnthony Brouwerde VuurscheNT9602471


<< TOP >>
Programmanr. 35
5.4.09 - 14:45
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marein de JongIJsselmeer28.12800054027.83
2.Samantha Verwoerdde Vuursche28.92890436629.89
3.Rachel NemelcDe Meeuwen Diemen30.56860502030.05
4.Cynthia de GalanKon. AZ 187028.00920341630.52
5.Devina CicilsonDe Meeuwen Diemen30.92860486031.13
6.Willemijn Nederlofde Vuursche31.85920328231.29
7.Wendy KnoppersKon. AZ 187032.15870222631.70
8.Jaleesa MilanKon. AZ 187031.92880516433.16
9.Marijn HoekselDe Meeuwen Diemen33.72900149633.46
10.Lilianne van der Dussende Vuursche34.19900093633.80
11.Roxane LubbersKon. AZ 187033.82880622834.39
12.Cesika SavutKon. AZ 187034.03920387434.56FJ 1
13.Christina VucicaKon. AZ 187035.06920524034.56FJ 2
14.Natasja KouffeldKon. AZ 187036.09920774834.80
15.Janice MilanKon. AZ 187035.64850341835.63
DISLisa AardewijnIJsselmeer33.069203288
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLisa BesselsenIJsselmeer33.929107746
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMDaphne KooijmanIJsselmeer36.739008200


<< TOP >>
Programmanr. 36
5.4.09 - 14:50
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mats SmuldersIJsselmeer26.80890292126.31
2.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen26.94860130926.54
3.Dennis HooijbergDe Meeuwen Diemen27.51870141527.16
4.Marcel van der LemKon. AZ 187027.71650056327.82
5.Henk KlaasenKon. AZ 187028.64890598928.65
6.Stefan Vastenburgde Vuursche29.32890323128.93FJ 1
7.Robin HooijbergDe Meeuwen Diemen28.86910097328.93FJ 2
8.Glenn MooiIJsselmeer29.26920677929.40
9.Leon SchuurhuisDe Meeuwen Diemen29.32910669929.54
10.Zhivago HolwijnDe Meeuwen Diemen29.50920453929.57
11.Martijn KrouwelIJsselmeer27.89800085329.82
12.Wouter VosIJsselmeer29.75900316130.02
13.Terry TopsvoortKon. AZ 187029.55870340130.59
14.Stefan NieuwenhuisDe Meeuwen Diemen33.10870507931.44
15.Harald BehreKon. AZ 187032.37710141531.49
16.Michiel DutilhDe Meeuwen DiemenNT920713331.94
17.Nick Leeflangde Vuursche32.07840137933.30
18.Erik de WolfKon. AZ 187033.72600097133.32
AFGEMCees LijzengaKon. AZ 187028.156000949


<< TOP >>
Programmanr. 37
5.4.09 - 14:55
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen2:30.352:28.77
Lars de Vries
Jaimy Veldhuisen
95
97
29.82Axel Eisinga
Ivo van Dijck
97
97
2.IJsselmeer 1IJsselmeer2:40.122:45.95
Rick Mooi
Niels van Maaren
97
97
33.92Coby van Oossanen
Maarten Vos
96
95


<< TOP >>
Programmanr. 38
5.4.09 - 15:00
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen1:43.401:44.08
Benjamin Beurs
Quincy Böing
99
99
Tommi Smits
Myrthe Vreeman
99
99
2.IJsselmeer 1IJsselmeerNT1:45.79
Ali Shalkamy
Sofie Panneman
99
99
Freek Broekstra
Marit Brugmans
00
99
DISde Vuursche 1de Vuursche1:55.00
ED - De estafette niet gezwommen conform de opgegeven startvolgorde.
Alex Algra, Tobias van Vulpen, Bart van Dijk, Rutger Beijer


<< TOP >>
Programmanr. 39
5.4.09 - 15:00
8 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)
Mix
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen4:05.044:01.02
Lars de Vries
Marith Roelen
Sebastiaan Beurs
Bernadette Vuur
95
96
93
94
29.54Robin Hooijberg
Tessa Roelen
Tom Hooijberg
Rachel Nemelc
91
93
86
86
2.IJsselmeer 1IJsselmeer4:02.894:06.17
Rick Mooi
Tiffany Pikker
Friedrich Vink
Debby Distelblom
97
96
94
94
32.42Glenn Mooi
Lisa Aardewijn
Mats Smulders
Marein de Jong
92
92
89
80
3.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18704:09.264:13.30
Kaspur van der Lem
Diyar Savut
Tariq Sakoer
Seren Savut
96
96
94
95
29.12Martijn Klaasen
Cynthia de Galan
Marcel van der Lem
Jaleesa Milan
95
92
65
88
4.De Meeuwen Diemen 2De Meeuwen Diemen4:24.864:21.28
Ivo van Dijck
Rachel Vogler
Bart Hoeksel
Nynke van Leeuwen
97
96
93
94
35.42Leon Schuurhuis
Berber Stevens
Dennis Hooijberg
Devina Cicilson
91
94
87
86
DISde Vuursche 1de Vuursche4:25.00
EA - Te vroeg overgenomen.
Denny Vastenburg, Sanne Jansen, Jules Vermei, Willemijn Nederlof
Stefan Vastenburg, Lilianne van der Dussen, Nick Leeflang, Samantha Verwoerd