Nr. 1. Dames, 100m vlinderslag  18 jaar en ouder
Nr. 2. Heren, 100m vlinderslag  18 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 4. Jongens, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 8. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 25m vrije slag  Meisjes Minioren 1 en 2
Nr. 14. Jongens, 25m vrije slag  Jongens Minioren 1 en 2
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 200m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 17. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 19. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 20. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 21. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 22. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 23. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Minioren 1 en 2
Nr. 26. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 1 en 2
Nr. 27. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 200m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 29. Gemengd, 8 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder


Vierkamp all-in
Waddinxveen, 22.2.2009


Programmanr. 1
22.2.09
Dames, 100m vlinderslag 18 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Elles van Leeuwen Widex Gzc Donk 1:08.61 8602240 32.70 1:10.20
2. Petra de Groot Van Vliet Barracuda 1:13.05 8701420 33.15 1:10.72
3. Iris Barendregt Van Vliet Barracuda 1:11.02 8600172 34.89 1:16.13
4. Nathalie Schoonderwoerd Van Uden-De Gouwe 1:16.32 8603188 35.02 1:16.93
5. Linda Janssen Van Vliet Barracuda 1:19.26 8802088 38.14 1:19.17
6. Daniëlle Wijnen Widex Gzc Donk 1:15.96 9004304 37.31 1:19.86


<< TOP >>
Programmanr. 2
22.2.09
Heren, 100m vlinderslag 18 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Davey de Vos Van Uden-De Gouwe 1:03.05 8903451 28.89 1:03.26
2. Hans van Wijk HoogenboomTours BZ&PC 1:02.99 8903605 29.64 1:03.89
3. Emiel Ghali Van Vliet Barracuda 1:03.79 8701019 30.22 1:05.25
4. Michael van der Velde Widex Gzc Donk NT 8603197 33.64 1:10.39
5. Jeroen Sicking Widex Gzc Donk 1:26.59 9002659 34.31 1:17.93
AFGEM Bart van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 1:11.16 9005149


<< TOP >>
Programmanr. 3
22.2.09
Dames, 100m vrije slag Dames Senioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Lis Kop Jansen Van Uden-De Gouwe 1:02.41 9101740 29.95 1:02.10
2. Denise Boereboom Van Vliet Barracuda 1:02.68 9202144 30.36 1:03.86
3. Larissa Verkaik Widex Gzc Donk 1:11.54 9203618 33.80 1:10.43
4. Eline van Vliet HoogenboomTours BZ&PC 1:16.48 9204592 38.17 1:19.08
AFGEM Marissa Humme HoogenboomTours BZ&PC 1:08.48 9202560


<< TOP >>
Programmanr. 4
22.2.09
Jongens, 100m vrije slag Meisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Remco Oskam Widex Gzc Donk 58.57 9205583 27.45 58.20
2. Jeroen van der Vlist Widex Gzc Donk 59.15 9106387 27.96 59.31
3. Jos Beeuwkes HoogenboomTours BZ&PC 58.92 9202737 27.86 59.64
4. Koen de Leeuw Van Uden-De Gouwe 1:00.75 9202961 FJ 1 28.29 1:00.26
5. Silvan de Waart Widex Gzc Donk 1:01.66 9205345 FJ 2 28.23 1:00.26
6. Edgar van Oosten Van Vliet Barracuda 1:02.46 9104545 29.80 1:01.36
7. Mark van den Hondel Widex Gzc Donk 1:02.33 9201805 29.29 1:02.07
8. Roy van Rij Widex Gzc Donk 1:05.55 9106109 30.10 1:03.30
9. Jimmy Scheerder HoogenboomTours BZ&PC 1:04.73 9203841 30.85 1:03.94
10. Owen Louwes HoogenboomTours BZ&PC 1:01.80 9101487 29.74 1:04.27
11. Lars Steekelenburg Van Vliet Barracuda 1:04.07 9102199 29.38 1:04.81


<< TOP >>
Programmanr. 5
22.2.09
Meisjes, 100m schoolslag Dames Jeugd 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Kimberley van Wijk Van Uden-De Gouwe 1:24.80 9402040 39.57 1:24.07
2. Chantal van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 1:28.38 9302084 41.21 1:27.47
3. Amber Reijm Van Vliet Barracuda 1:26.58 9405434 41.73 1:27.50
4. Eline Kempen Widex Gzc Donk 1:28.01 9402802 42.49 1:28.87
5. Yldau de Lange Widex Gzc Donk 1:27.43 9303608 41.88 1:29.03
6. Alma Janssen Van Vliet Barracuda 1:31.60 9401078 44.30 1:32.64
7. Caitlin Vink Van Uden-De Gouwe 1:37.48 9403182 46.08 1:35.89
8. Selena den Besten Van Vliet Barracuda 1:38.61 9305332 46.17 1:37.91
9. Shauni Meijer HoogenboomTours BZ&PC 1:38.08 9307702 46.25 1:39.09
AFGEM Renate Oskam Widex Gzc Donk 1:32.47 9405036


<< TOP >>
Programmanr. 6
22.2.09
Jongens, 100m schoolslag Jongens Junioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Anshel Hofstede Van Vliet Barracuda 1:14.22 9300615 35.23 1:15.70
2. Rolf Boers Van Uden-De Gouwe 1:18.35 9301555 35.59 1:16.00
3. Raymond Zijderhand Van Uden-De Gouwe 1:16.20 9301751 36.10 1:17.29
4. Jeffrey Bakker Van Uden-De Gouwe 1:19.97 9402317 37.71 1:18.82
5. Bas de Vos HoogenboomTours BZ&PC 1:20.22 9303595 38.06 1:20.21
6. Stefan Verheul HoogenboomTours BZ&PC 1:20.22 9302983 38.48 1:21.70
7. Jorian Aantjes Van Vliet Barracuda 1:25.48 9402839 38.99 1:23.50
8. Roan Hagebeek Van Vliet Barracuda 1:23.04 9402545 40.03 1:24.72
9. Kevin Lingen HoogenboomTours BZ&PC 1:22.66 9494237 1:24.91
10. Lorenz van IJperen HoogenboomTours BZ&PC 1:21.94 9302627 39.51 1:25.64
11. Rogier van Oossanen HoogenboomTours BZ&PC 1:28.97 9302625 42.24 1:30.05
NG.ZA Luke Rijnbeek Van Uden-De Gouwe 1:18.72 9301761


<< TOP >>
Programmanr. 7
22.2.09
Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Jennifer den Besten HoogenboomTours BZ&PC 1:24.10 9501740 39.80 1:24.51
2. Manon de Vos Van Uden-De Gouwe 1:29.54 9501638 42.00 1:29.29
3. Sanne van Rijs Van Uden-De Gouwe 1:30.74 9500082 1:30.97
4. Marsha den Besten HoogenboomTours BZ&PC 1:33.26 9601574 44.52 1:32.68
5. Melissa van der Heijden Van Vliet Barracuda 1:33.79 9605526 43.39 1:32.76
6. Bodil Nauta HoogenboomTours BZ&PC 1:32.72 9502928 44.17 1:33.33
7. Kyra de Lange Widex Gzc Donk 1:33.20 9502210 44.21 1:33.36
8. Danielle Hogervorst Van Vliet Barracuda 1:42.27 9504930 44.82 1:36.73
9. Amy Eikelenboom Van Vliet Barracuda 1:40.29 9506016 47.31 1:37.39
10. Laura Asscheman Van Uden-De Gouwe 1:38.34 9505210 46.38 1:38.25
11. Eveline van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 1:36.42 9602378 47.36 1:39.32
12. Amanda Sels Van Uden-De Gouwe 1:39.26 9603174 47.13 1:39.54
13. Merel Suur Widex Gzc Donk 1:40.68 9501420 47.98 1:42.05
14. Jessica Oudenaarden Van Uden-De Gouwe 1:52.13 9602986 48.88 1:45.97
AFGEM Nicole den Boer HoogenboomTours BZ&PC 1:43.92 9601890


<< TOP >>
Programmanr. 8
22.2.09
Jongens, 100m schoolslag Jongens Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Remco de Mik Van Uden-De Gouwe 1:18.11 9502065 37.02 1:18.51
2. Niels de Jong Van Uden-De Gouwe 1:29.28 9502095 42.48 1:29.86
3. Kors van Tilburg Van Uden-De Gouwe 1:30.36 9600971 43.29 1:30.09
4. Paul van Grol Widex Gzc Donk 1:32.09 9602951 42.79 1:30.18
5. Jeroen van der Meer Van Uden-De Gouwe 1:29.51 9502535 43.56 1:30.59
6. Martijn Houweling Van Vliet Barracuda 1:38.36 9600893 45.52 1:34.27
7. Mark Dros Widex Gzc Donk 1:39.74 9601509 45.89 1:37.32
8. Marc van Rij Widex Gzc Donk 1:40.75 9500931 46.64 1:38.67
9. Freek Keizer Van Uden-De Gouwe 1:41.30 9602005 46.34 1:40.15
10. Niels Röder Van Vliet Barracuda 1:44.10 9603875 48.14 1:41.42
11. Jeroen Snel Widex Gzc Donk 1:45.00 9602653 47.60 1:41.70
12. Zakaria Zariouh HoogenboomTours BZ&PC 1:54.75 9604361 54.45 1:54.13
DIS Marvin Vermaat Van Uden-De Gouwe NT 9505329 52.12 1:53.34
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEM Pascal Rikkert Van Vliet Barracuda 1:42.37 9501567
AFGEM Stefan Steenbergen Van Vliet Barracuda 1:41.85 9502711


<< TOP >>
Programmanr. 9
22.2.09
Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Annelou de Jong Widex Gzc Donk 42.87 9701732 37.67
2. Eline van Krimpen Widex Gzc Donk 38.31 9704226 38.07
3. Angelique van Vark Van Uden-De Gouwe 41.19 9701478 40.76
4. Desiree de Koster Van Vliet Barracuda 42.74 9700494 42.03
5. Anne Vergeer Widex Gzc Donk 47.33 9702386 43.68
6. Juliette van den Berg Van Vliet Barracuda 52.21 9705026 49.41
7. Eileen Duits Widex Gzc Donk 50.74 9800842 50.11
8. Saskia de Mik Van Uden-De Gouwe 1:00.57 9702656 50.67
9. Merel te Marvelde Van Uden-De Gouwe 49.94 9802792 51.95
10. Amber Zijderhand Van Uden-De Gouwe 53.88 9801356 54.88
11. Stephanie Roskam Van Uden-De Gouwe 54.92 9701476 55.14
12. Francis Hendriks Van Uden-De Gouwe NT 9702652 57.55
13. Daisy Nonkes Van Uden-De Gouwe 57.24 9801360 57.86
14. Janine Hendriks Van Uden-De Gouwe NT 9702654 1:06.65
15. Esther van Klink Van Uden-De Gouwe NT 9704974 1:07.15
DIS Ilse van Polanen Van Uden-De Gouwe NT 9705160 57.92
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
AFGEM Romee Rikkert Van Vliet Barracuda 44.14 9800224


<< TOP >>
Programmanr. 10
22.2.09
Jongens, 50m vlinderslag Jongens Minioren 5 en 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Erwin van Kooten Van Uden-De Gouwe 44.32 9800983 40.31
2. Danny Merkestijn Van Uden-De Gouwe 41.47 9701039 40.45
3. Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 47.18 9701037 43.78
4. Bart Cok Van Uden-De Gouwe 42.70 9701921 44.07
5. Martijn Tamis Widex Gzc Donk 48.81 9701407 44.92
6. Ian Minnigh Van Vliet Barracuda 48.55 9702737 45.68
7. Bart Houtman Van Uden-De Gouwe 46.71 9701705 46.60
8. Roel van Grol Widex Gzc Donk 58.04 9802277 49.99
9. Bas Sandifort HoogenboomTours BZ&PC 59.23 9701173 51.02
10. Romano Groeneveld HoogenboomTours BZ&PC 54.92 9801607 51.62
11. Lorenzo Bakker Van Uden-De Gouwe 52.00 9801733 52.51
12. Erwin van Noort Van Uden-De Gouwe 56.89 9703441 52.93
13. Justin Lingen HoogenboomTours BZ&PC 57.04 9702007 54.86
14. Ids de Klerk Van Vliet Barracuda 1:07.74 9803237 58.83
DIS Scott Scheerder HoogenboomTours BZ&PC 1:08.67 9801609 59.23
VD - Schoolslagbenen gezwommen., VD - VH


<< TOP >>
Programmanr. 11
22.2.09
Meisjes, 50m vrije slag Meisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sterre van der Bijl Van Uden-De Gouwe 39.76 9900530 37.70
2. Gillian de Zwart Van Vliet Barracuda 43.15 9900468 40.58
3. Martine Knoope HoogenboomTours BZ&PC 45.76 9902580 42.62
4. Angelique Roskam Van Uden-De Gouwe 44.48 9900222 44.03
5. Soraya Kuipers Van Vliet Barracuda 45.45 9903068 44.37
6. Maaike Koedoot Van Vliet Barracuda 47.36 9901696 45.86
7. Merle de Lange Widex Gzc Donk 49.13 9900990 47.12
8. Francisca van Vark Van Uden-De Gouwe 46.40 9902356 47.20
9. Femke Turkenburg HoogenboomTours BZ&PC 48.04 9902346 47.92
10. Iris van Berkel Van Vliet Barracuda 50.73 0000476 49.23
11. Nancy Röder Van Vliet Barracuda 54.56 9902556 52.13
12. Debby Merkestijn Van Uden-De Gouwe 56.52 0001320 57.82
AFGEM Federica Claes Van Uden-De Gouwe NT 0001618


<< TOP >>
Programmanr. 12
22.2.09
Jongens, 50m vrije slag Jongens Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Henk Suur Widex Gzc Donk 39.65 9900205 38.54
2. Thom Vergeer Widex Gzc Donk 46.09 9901209 44.07
3. Roan van 't Hoog HoogenboomTours BZ&PC 49.08 0000741 45.43
4. Duncan van Haaren Widex Gzc Donk 48.29 0000681 46.12
5. Dylan Verheul HoogenboomTours BZ&PC 50.38 9901649 47.90
6. Ian Schreuder Van Vliet Barracuda 55.15 9902177 48.46
7. Bob Immers Van Vliet Barracuda NT 9902175 53.78
8. Max Nonkes Van Uden-De Gouwe NT 0001361 54.99
9. Wilko de Heer Van Uden-De Gouwe 56.69 9901125 1:00.39
DIS Sander Tamis Widex Gzc Donk 1:10.88 0001281
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 13
22.2.09
Meisjes, 25m vrije slag Meisjes Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Tessa Kempen Widex Gzc Donk 20.39 0100090 20.23
2. Melissa Oudenaarden Van Uden-De Gouwe 24.60 0100774 23.00
3. Marit van der Weijden Widex Gzc Donk NT 0100754 27.86


<< TOP >>
Programmanr. 14
22.2.09
Jongens, 25m vrije slag Jongens Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Niels van Noort (*) Van Uden-De Gouwe 30.16 0200079 30.07
2. Vincent van Haaren Widex Gzc Donk 34.92 0200011 39.95


<< TOP >>
Programmanr. 15
22.2.09
Dames, 200m rugslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Lis Kop Jansen Van Uden-De Gouwe 2:29.67 9101740 34.53 1:11.28 2:27.37
2. Petra de Groot Van Vliet Barracuda NT 8701420 37.77 1:16.63 2:34.24
3. Chantal van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 2:40.83 9302084 36.92 1:16.44 2:39.56
4. Jennifer den Besten HoogenboomTours BZ&PC 2:46.61 9501740 38.32 1:19.59 2:43.34
5. Linda Janssen Van Vliet Barracuda 2:47.73 8802088 40.89 1:22.89 2:47.23
6. Iris Barendregt Van Vliet Barracuda NT 8600172 41.32 1:25.07 2:52.43
7. Bodil Nauta HoogenboomTours BZ&PC 2:52.50 9502928 43.36 1:26.95 2:56.16
8. Alma Janssen Van Vliet Barracuda 2:54.54 9401078 43.04 1:28.60 2:59.60
AFGEM Marissa Humme HoogenboomTours BZ&PC 2:51.69 9202560
AFGEM Renate Oskam Widex Gzc Donk NT 9405036


<< TOP >>
Programmanr. 16
22.2.09
Heren, 200m rugslag 12 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Davey de Vos Van Uden-De Gouwe 2:24.52 8903451 35.42 1:11.47 2:22.83
2. Jeffrey Bakker Van Uden-De Gouwe 2:30.31 9402317 34.92 1:13.10 2:28.89
2. Hans van Wijk HoogenboomTours BZ&PC 2:27.42 8903605 35.95 1:14.34 2:28.89
4. Koen de Leeuw Van Uden-De Gouwe 2:33.75 9202961 36.45 1:15.13 2:31.23
5. Jeroen van der Vlist Widex Gzc Donk 2:31.77 9106387 34.10 1:13.73 2:34.00
6. Emiel Ghali Van Vliet Barracuda 2:35.00 8701019 FJ 1 36.55 1:15.61 2:34.76
7. Lorenz van IJperen HoogenboomTours BZ&PC 2:40.64 9302627 FJ 2 35.93 1:14.98 2:34.76
8. Anshel Hofstede Van Vliet Barracuda 2:31.57 9300615 35.81 1:16.28 2:38.92
9. Remco Oskam Widex Gzc Donk 2:53.44 9205583 38.09 1:18.49 2:39.98
10. Lars Steekelenburg Van Vliet Barracuda 2:42.71 9102199 38.26 1:20.00 2:44.48
11. Silvan de Waart Widex Gzc Donk 2:46.20 9205345 38.70 1:21.10 2:45.10
12. Yannick van Kooten Van Uden-De Gouwe 2:46.85 9501093 38.90 1:21.62 2:45.27
13. Roan Hagebeek Van Vliet Barracuda 2:45.13 9402545 38.69 1:20.42 2:46.45
14. Jorian Aantjes Van Vliet Barracuda 2:51.94 9402839 39.44 1:21.60 2:49.27
15. Kevin Lingen HoogenboomTours BZ&PC 2:56.54 9494237 39.51 1:23.39 2:52.04
AFGEM Bart van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 2:21.11 9005149


<< TOP >>
Programmanr. 17
22.2.09
Dames, 50m rugslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Larissa Verkaik Widex Gzc Donk 37.09 9203618 35.55
2. Yldau de Lange Widex Gzc Donk 37.07 9303608 36.47
3. Nathalie Schoonderwoerd Van Uden-De Gouwe 37.76 8603188 37.89 FJ 1
4. Eveline van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 37.76 9602378 37.89 FJ 2
5. Marsha den Besten HoogenboomTours BZ&PC 38.45 9601574 39.22
6. Caitlin Vink Van Uden-De Gouwe 42.00 9403182 40.29
7. Kyra de Lange Widex Gzc Donk 43.22 9502210 40.77
8. Eline van Vliet HoogenboomTours BZ&PC 43.53 9204592 42.35
9. Selena den Besten Van Vliet Barracuda 46.18 9305332 44.21
10. Shauni Meijer HoogenboomTours BZ&PC NT 9307702 46.86


<< TOP >>
Programmanr. 18
22.2.09
Heren, 50m rugslag 12 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Joeri de Mik Van Uden-De Gouwe 32.04 9304903 30.76
2. Michael van der Velde Widex Gzc Donk NT 8603197 31.34
3. Bas de Vos HoogenboomTours BZ&PC 32.63 9303595 31.81
4. Jeroen Sicking Widex Gzc Donk 30.82 9002659 32.36
5. Jos Beeuwkes HoogenboomTours BZ&PC 33.80 9202737 32.69
6. Stefan Verheul HoogenboomTours BZ&PC 33.74 9302983 33.73
7. Roy van Rij Widex Gzc Donk 35.41 9106109 34.32
8. Edgar van Oosten Van Vliet Barracuda 37.80 9104545 36.05
9. Rogier van Oossanen HoogenboomTours BZ&PC 37.30 9302625 36.44 FJ 1
10. Jimmy Scheerder HoogenboomTours BZ&PC 38.86 9203841 36.44 FJ 2
11. Owen Louwes HoogenboomTours BZ&PC 36.27 9101487 36.44 FJ 3
12. Raymond Zijderhand Van Uden-De Gouwe 39.36 9301751 36.62
13. Jeroen Snel Widex Gzc Donk 42.89 9602653 38.67
14. Marvin Vermaat Van Uden-De Gouwe 49.76 9505329 46.74


<< TOP >>
Programmanr. 19
22.2.09
Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sanne van Rijs Van Uden-De Gouwe 35.87 9500082 36.30
2. Manon de Vos Van Uden-De Gouwe 39.34 9501638 38.27
3. Amy Eikelenboom Van Vliet Barracuda 39.56 9506016 39.03
4. Danielle Hogervorst Van Vliet Barracuda 42.62 9504930 42.02
5. Melissa van der Heijden Van Vliet Barracuda 44.23 9605526 42.97
6. Merel Suur Widex Gzc Donk 47.80 9501420 47.42
7. Amanda Sels Van Uden-De Gouwe 46.84 9603174 50.04
8. Jessica Oudenaarden Van Uden-De Gouwe NT 9602986 55.42
DIS Laura Asscheman Van Uden-De Gouwe 59.80 9505210 43.89
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEM Nicole den Boer HoogenboomTours BZ&PC 52.09 9601890


<< TOP >>
Programmanr. 20
22.2.09
Jongens, 50m vlinderslag Jongens Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Remco de Mik Van Uden-De Gouwe 33.37 9502065 33.01
2. Yannick van Kooten Van Uden-De Gouwe 34.18 9501093 33.87
3. Niels de Jong Van Uden-De Gouwe 37.98 9502095 35.72
4. Jeroen van der Meer Van Uden-De Gouwe 36.06 9502535 37.77
5. Kors van Tilburg Van Uden-De Gouwe 37.69 9600971 38.48
6. Mark Dros Widex Gzc Donk 41.32 9601509 41.32
7. Marc van Rij Widex Gzc Donk 42.02 9500931 42.03
8. Martijn Houweling Van Vliet Barracuda 42.84 9600893 43.61
9. Paul van Grol Widex Gzc Donk 45.42 9602951 44.79
10. Zakaria Zariouh HoogenboomTours BZ&PC 50.48 9604361 47.92
11. Niels Röder Van Vliet Barracuda 53.08 9603875 49.21
12. Freek Keizer Van Uden-De Gouwe NT 9602005 51.34
AFGEM Stefan Steenbergen Van Vliet Barracuda 46.29 9502711
AFGEM Pascal Rikkert Van Vliet Barracuda 47.54 9501567


<< TOP >>
Programmanr. 21
22.2.09
Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Angelique van Vark Van Uden-De Gouwe 1:13.10 9701478 35.49 1:12.24
2. Eline van Krimpen Widex Gzc Donk 1:19.01 9704226 35.46 1:14.38
3. Anne Vergeer Widex Gzc Donk 1:21.01 9702386 38.00 1:17.36
4. Annelou de Jong Widex Gzc Donk 1:22.54 9701732 37.54 1:18.54
5. Desiree de Koster Van Vliet Barracuda 1:17.06 9700494 36.51 1:19.86
6. Eileen Duits Widex Gzc Donk 1:23.80 9800842 41.01 1:25.51
7. Marsha van den Heuvel Widex Gzc Donk 1:27.98 9801154 41.55 1:27.49
8. Daisy Nonkes Van Uden-De Gouwe 1:31.73 9801360 42.06 1:29.11
9. Juliette van den Berg Van Vliet Barracuda 1:35.04 9705026 43.29 1:32.17
10. Stephanie Roskam Van Uden-De Gouwe 1:29.41 9701476 44.35 1:32.21
11. Amber Zijderhand Van Uden-De Gouwe 1:29.93 9801356 42.51 1:33.42
12. Merel te Marvelde Van Uden-De Gouwe 1:37.08 9802792 45.57 1:35.26
13. Saskia de Mik Van Uden-De Gouwe 1:32.67 9702656 43.64 1:36.16
14. Ilse van Polanen Van Uden-De Gouwe NT 9705160 50.11 1:48.54
15. Janine Hendriks Van Uden-De Gouwe 1:54.64 9702654 50.49 1:48.69
16. Francis Hendriks Van Uden-De Gouwe 1:55.78 9702652 52.86 1:54.80
17. Esther van Klink Van Uden-De Gouwe NT 9704974 57.57 1:56.89
AFGEM Romee Rikkert Van Vliet Barracuda 1:21.69 9800224


<< TOP >>
Programmanr. 22
22.2.09
Jongens, 100m vrije slag Jongens Minioren 5 en 6
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Bart Cok Van Uden-De Gouwe 1:15.63 9701921 35.88 1:13.54
2. Danny Merkestijn Van Uden-De Gouwe 1:15.22 9701039 36.63 1:14.47
3. Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 1:18.85 9701037 35.83 1:14.60
4. Erwin van Kooten Van Uden-De Gouwe 1:19.72 9800983 36.76 1:16.86
5. Justin Lingen HoogenboomTours BZ&PC 1:28.94 9702007 40.32 1:26.89
6. Bas Sandifort HoogenboomTours BZ&PC 1:24.72 9701173 40.08 1:27.25
7. Bart Houtman Van Uden-De Gouwe 1:34.54 9701705 41.10 1:27.54
8. Ian Minnigh Van Vliet Barracuda 1:25.19 9702737 41.26 1:28.23
9. Romano Groeneveld HoogenboomTours BZ&PC 1:30.06 9801607 41.88 1:28.54
10. Erwin van Noort Van Uden-De Gouwe 1:37.78 9703441 41.23 1:30.57
11. Lorenzo Bakker Van Uden-De Gouwe 1:31.16 9801733 43.42 1:31.36
12. Roel van Grol Widex Gzc Donk 1:30.65 9802277 43.44 1:31.57
13. Scott Scheerder HoogenboomTours BZ&PC 1:35.67 9801609 42.03 1:32.71
14. Martijn Tamis Widex Gzc Donk 1:31.54 9701407 43.78 1:34.36
15. Ids de Klerk Van Vliet Barracuda 1:46.13 9803237 51.23 1:47.19


<< TOP >>
Programmanr. 23
22.2.09
Meisjes, 50m rugslag Meisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sterre van der Bijl Van Uden-De Gouwe 48.12 9900530 43.71
2. Gillian de Zwart Van Vliet Barracuda 50.66 9900468 49.13
3. Soraya Kuipers Van Vliet Barracuda 56.00 9903068 50.34
4. Angelique Roskam Van Uden-De Gouwe 51.50 9900222 51.37
5. Maaike Koedoot Van Vliet Barracuda 55.56 9901696 52.03
6. Francisca van Vark Van Uden-De Gouwe 52.07 9902356 53.42
7. Femke Turkenburg HoogenboomTours BZ&PC 52.95 9902346 54.30
8. Merle de Lange Widex Gzc Donk 52.64 9900990 54.68
9. Iris van Berkel Van Vliet Barracuda 58.24 0000476 1:00.86
10. Nancy Röder Van Vliet Barracuda 56.29 9902556 1:01.06
11. Debby Merkestijn Van Uden-De Gouwe 1:07.13 0001320 1:08.74
DIS Martine Knoope HoogenboomTours BZ&PC 58.41 9902580 57.83
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEM Federica Claes Van Uden-De Gouwe NT 0001618


<< TOP >>
Programmanr. 24
22.2.09
Jongens, 50m rugslag Jongens Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Henk Suur Widex Gzc Donk 51.32 9900205 48.64
2. Thom Vergeer Widex Gzc Donk 54.70 9901209 49.52
3. Duncan van Haaren Widex Gzc Donk 57.20 0000681 57.02
4. Roan van 't Hoog HoogenboomTours BZ&PC 55.80 0000741 57.04
5. Ian Schreuder Van Vliet Barracuda 1:00.54 9902177 57.76
6. Max Nonkes Van Uden-De Gouwe NT 0001361 58.77
7. Wilko de Heer Van Uden-De Gouwe 1:09.55 9901125 1:05.76 FJ 1
8. Bob Immers Van Vliet Barracuda 1:03.02 9902175 1:05.76 FJ 2
DIS Dylan Verheul HoogenboomTours BZ&PC 54.02 9901649 52.85
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Sander Tamis Widex Gzc Donk NT 0001281 1:07.62
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 25
22.2.09
Meisjes, 25m rugslag Meisjes Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Tessa Kempen Widex Gzc Donk 24.96 0100090 22.71
2. Melissa Oudenaarden Van Uden-De Gouwe 28.74 0100774 26.00
DIS Marit van der Weijden Widex Gzc Donk 34.68 0100754 30.29
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 26
22.2.09
Jongens, 25m rugslag Jongens Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Niels van Noort (*) Van Uden-De Gouwe 30.39 0200079 28.27
2. Vincent van Haaren Widex Gzc Donk 32.59 0200011 32.53


<< TOP >>
Programmanr. 27
22.2.09
Dames, 200m vlinderslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Kimberley van Wijk Van Uden-De Gouwe 2:51.34 9402040 32.52 1:11.27 2:36.57
2. Elles van Leeuwen Widex Gzc Donk 2:38.42 8602240 33.16 1:12.03 2:41.75
3. Denise Boereboom Van Vliet Barracuda NT 9202144 34.28 1:15.03 2:43.26
4. Chantal van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 2:42.69 9302084 35.01 1:16.40 2:46.33
5. Amber Reijm Van Vliet Barracuda NT 9405434 38.12 1:22.89 2:52.84
6. Jennifer den Besten HoogenboomTours BZ&PC 3:00.76 9501740 35.42 1:19.16 2:55.73
7. Eline Kempen Widex Gzc Donk NT 9402802 37.29 1:23.01 3:02.60
8. Daniëlle Wijnen Widex Gzc Donk 2:52.16 9004304 38.39 1:24.39 3:04.54
AFGEM Marissa Humme HoogenboomTours BZ&PC 2:53.88 9202560


<< TOP >>
Programmanr. 28
22.2.09
Heren, 200m vlinderslag 12 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Hans van Wijk HoogenboomTours BZ&PC 2:21.50 8903605 30.42 1:05.76 2:20.05
2. Stefan Verheul HoogenboomTours BZ&PC 2:41.08 9302983 31.55 1:10.36 2:34.08
3. Joeri de Mik Van Uden-De Gouwe NT 9304903 33.96 1:13.77 2:39.58
4. Rolf Boers Van Uden-De Gouwe NT 9301555 33.91 1:15.45 2:45.82
5. Mark van den Hondel Widex Gzc Donk NT 9201805 35.31 1:19.42 2:58.07
NG.ZA Luke Rijnbeek Van Uden-De Gouwe NT 9301761
AFGEM Bart van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 3:04.17 9005149


<< TOP >>
Programmanr. 29
22.2.09
Gemengd, 8 x 50m vrije slag

11 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Widex Gzc Donk 1 Widex Gzc Donk 3:53.22 3:55.42
Daniëlle Wijnen
Remco Oskam
Yldau de Lange
Jeroen van der Vlist
90
92
93
91
31.99 Elles van Leeuwen
Michael van der Velde
Eline Kempen
Silvan de Waart
86
86
94
92
2. Van Uden-De Gouwe 1 Van Uden-De Gouwe 3:47.70 3:57.16
Angelique van Vark
Remco de Mik
Manon de Vos
Luke Rijnbeek
97
95
95
93
32.91 Kimberley van Wijk
Koen de Leeuw
Lis Kop Jansen
Davey de Vos
94
92
91
89
3. Van Uden-De Gouwe 2 Van Uden-De Gouwe 4:04.55 4:02.89
Caitlin Vink
Jeffrey Bakker
Sanne van Rijs
Rolf Boers
94
94
95
93
32.29 Laura Asscheman
Raymond Zijderhand
Nathalie Schoonderwoerd
Joeri de Mik
95
93
86
93

BM Van Vliet Barracuda 1 Van Vliet Barracuda 3:41.80 3:54.39
Amber Reijm
Anshel Hofstede
Iris Barendregt
Emiel Ghali
94
93
86
87
30.17 Linda Janssen
Denise Boereboom
Roan Hagebeek
Alma Janssen
88
92
94
94
BM HoogenboomTours BZ&PC 1 HoogenboomTours BZ&PC 4:09.47 4:16.38
Marsha den Besten
Romano Groenenveld
Jennifer den Besten
Kevin Lingen
96
98
95
94
32.99 Eveline van der Zwaan
Stefan Verheul
Chantal van der Zwaan
Hans van Wijk
96
93
93
89
BM Widex Gzc Donk 2 Widex Gzc Donk 4:20.32 4:18.32
Jeroen Sicking
Larissa Verkaik
Roy van Rij
Renate Oskam
90
92
91
94
28.64 Jeroen Snel
Kyra de Lange
Paul van Grol
Eline van Krimpen
96
95
96
97