Deel 4 KNZB zwemcompetitie landelijk
Venray, Netherlands,    18-3-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 4 100m schoolslag Dames Min 6-   Nr. 5 100m rugslag Heren Min 6-   
Nr. 6 200m wisselslag Dames Jgd 2-   Nr. 7 200m vrije slag Heren Jun 4-   
Nr. 9 200m rugslag Heren Sen 2-   Nr. 10 200m rugslag Dames Jun 2-   
Nr. 11 200m wisselslag Heren Jun 2-   Nr. 12 100m rugslag Dames Sen 2-   
Nr. 13 100m vlinderslag Heren Jgd 2-   Nr. 15 100m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 16 50m schoolslag Gemengd 7-9   Nr. 17 50m vlinderslag Dames Min 6-   
Nr. 14 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 18 50m vrije slag Heren Min 6-   
Nr. 19 100m vrije slag Heren Sen 2-   Nr. 20 100m schoolslag Dames Jgd 2-   
Nr. 21 100m rugslag Heren Jun 4-   Nr. 22 200m vrije slag Dames Sen 2-   
Nr. 23 200m schoolslag Heren Jgd 2-   Nr. 24 100m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 25 100m schoolslag Heren Jun 2-   Nr. 26 200m rugslag Dames Sen.   
Nr. 27 200m wisselslag Heren Sen.   Nr. 28 4 x 50m wisselslag Heren Jun 4-   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Dames                               Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           4:51.36
    2. Noord-Limburg(SG) 1                Noord-Limburg(S   4:55.44
    3. Mosa-Regio 1                       MosaRegio         5:11.10
    4. Noord-Limburg(SG) 2                Noord-Limburg(S   5:25.54



TOP
TOP
Nr. 4   100m schoolslag Dames                         Minoren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Melssen Sophie                 95  Noord-Limburg(S   1:36.66
    2. Jennes CÚline                  96  ZON/S&S           1:37.16
    3. Remmel Danae                   96  ZON/S&S           1:37.98
    4. Schoofs Merle                  96  Noord-Limburg(S   1:39.41
    5. Sinkiewicz Elishia             97  ZON/S&S           1:41.46
    6. Peeters Lisa                   95  Noord-Limburg(S   1:44.11
    7. Kniesmeijer Linn               95  Noord-Limburg(S   1:49.17
    8. Brouwer Floor                  97  MosaRegio         1:49.27     2
       Hanssen Birgit                 97  MosaRegio         1:49.27     1
   10. Bos Sarah                      97  Noord-Limburg(S   1:52.41
   11. Wienen Judith                  97  MosaRegio         1:52.60
   12. Euwes Naomi                    97  Noord-Limburg(S   1:53.94
   13. Schols Evi                     96  Noord-Limburg(S   1:54.93
   14. Teeuwen Bibi                   97  MosaRegio         1:58.62
   15. Vullings Katja                 95  Noord-Limburg(S   1:59.89
   16. Rintjema Maxime                97  Noord-Limburg(S   2:01.51
   17. Megen v. Lotte                 97  Noord-Limburg(S   2:03.68
   18. Landstra Elvire                97  Noord-Limburg(S   2:16.55
   bm. Aalst van der Karin            95  ZON/S&S           1:46.89
  dis. Tuijtelaars Eva                95  Noord-Limburg(S   1:44.66
  dis. Duren v. Meta                  96  Noord-Limburg(S   1:52.92



TOP
Nr. 5   100m rugslag Heren                            Minoren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bos Alex                       95  Noord-Limburg(S   1:23.10
    2. Janssen Luuk                   95  MosaRegio         1:28.80
    3. Czurylo Mateusz                95  ZON/S&S           1:30.23
    4. Wientjens Nick                 95  Noord-Limburg(S   1:35.51
    5. Ramaekers Tim                  96  ZON/S&S           1:36.99
    6. Brouwer Sven                   95  MosaRegio         1:37.84
    7. Schel Ingo                     95  MosaRegio         1:40.15
    8. Peeters Joris                  96  Noord-Limburg(S   1:44.29
    9. Heeren Nik                     96  Noord-Limburg(S   1:44.41



TOP
Nr. 6   200m wisselslag Dames                           Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Arts Inge                      92  Noord-Limburg(S   2:30.10
    2. Remmel Ilona                   93  ZON/S&S           2:37.82
    3. Teunissen Kimberley            92  Noord-Limburg(S   2:46.69
    4. Verstegen Bernadette           91  Noord-Limburg(S   2:48.73
    5. Muyen Maureen                  91  ZON/S&S           2:49.20
    6. Beuken van den Melanie         91  MosaRegio         2:52.73
    7. Houben Kim                     91  MosaRegio         3:00.96
    8. Schel Fabienne                 92  MosaRegio         3:13.61
    9. Kraus Lana                     92  ZON/S&S           3:17.73
   10. Linden van der Lia             92  MosaRegio         3:22.43



TOP
Nr. 7   200m vrije slag Heren                        Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dijk v. Kasper                 92  Noord-Limburg(S   2:07.79
    2. Eisank Aaron                   91  ZON/S&S           2:09.82
    3. Ebskamp Geoff                  93  Noord-Limburg(S   2:18.01
    4. Faassen Guido                  91  MosaRegio         2:22.67
    5. Crooijmans Jelle               92  Noord-Limburg(S   2:24.01
    6. Hendriks Leon                  91  Noord-Limburg(S   2:27.39
    7. Quaedvlieg Thijs               92  Noord-Limburg(S   2:33.65
    8. Coort Boy                      94  ZON/S&S           2:35.51
    9. Linden v.d. Joop               91  MosaRegio         2:36.01
   10. Meisters Carlo                 94  ZON/S&S           2:36.87     2
       Thomassen Sjors                91  Noord-Limburg(S   2:36.87     1
   12. Wolthuis Jeroen                93  ZON/S&S           2:53.57



TOP
Nr. 9   200m rugslag Heren                           Senioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Dijk v. Jelmer                 90  Noord-Limburg(S   2:24.22
    2. Alberts Bart                   89  MosaRegio         2:29.80
    3. Duijnhoven v. Job              88  Noord-Limburg(S   2:29.89
    4. Ramaekers Robin                93  ZON/S&S           2:30.04
    5. Snijders Mark                  88  ZON/S&S           2:40.83
    6. Arts Rob                       88  Noord-Limburg(S   2:41.96



TOP
Nr. 10   200m rugslag Dames                          Junioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Landstra Cyril                 93  Noord-Limburg(S   2:41.03
    2. Janssen Minke                  94  Noord-Limburg(S   2:48.14
    3. Boer de Daphne                 93  Noord-Limburg(S   2:54.98
    4. Hennigfeld Chidi               93  ZON/S&S           3:00.94
    5. Leenen Lori                    93  Noord-Limburg(S   3:05.58
    6. Hendriks Vera                  94  Noord-Limburg(S   3:07.36
    7. Wetzels Mandy                  94  ZON/S&S           3:08.25
    8. Peeters Denise                 94  Noord-Limburg(S   3:10.23
    9. Franssen Jamilla               94  ZON/S&S           3:14.34
   10. Giouroukis Naomi               95  MosaRegio         3:32.40
   11. Keijsers Tetske                93  MosaRegio         3:39.88



TOP
Nr. 11   200m wisselslag Heren                       Junioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ebskamp Geoff                  93  Noord-Limburg(S   2:32.16
    2. Gorree Stan                    94  Noord-Limburg(S   2:45.96
    3. Coort Boy                      94  ZON/S&S           2:52.04
    4. Meisters Carlo                 94  ZON/S&S           3:01.54
    5. Lin Shing Long                 93  MosaRegio         3:02.02
    6. Oros Vasily                    93  ZON/S&S           3:03.09
    7. Westerkamp Hans                93  Noord-Limburg(S   3:05.99
    8. Cals Florens                   93  MosaRegio         3:10.60
    9. Czurylo Mateusz                95  ZON/S&S           3:12.01
   10. Maas Stefan                    93  MosaRegio         3:23.04



TOP
Nr. 12   100m rugslag Dames                          Senioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Arts Inge                      92  Noord-Limburg(S   1:09.00
    2. Muyen Maureen                  91  ZON/S&S           1:13.63
    3. Peeters Linda                  89  MosaRegio         1:16.70
    4. Vrouenraets Cato               90  ZON/S&S           1:20.01
    5. Koopman Renee                  92  MosaRegio         1:21.25
    6. Agterberg Kelly                92  Noord-Limburg(S   1:22.15
    7. Wilms Anouk                    91  MosaRegio         1:25.21
    8. Pagter de Danielle             91  Noord-Limburg(S   1:27.60
    9. Quaedvlieg Tessa               90  Noord-Limburg(S   1:27.83
   bm. Aalst van der Laura            90  ZON/S&S           1:23.27



TOP
Nr. 13   100m vlinderslag Heren                         Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eisank Tristan                 90  ZON/S&S           1:05.85
    2. Dijk v. Jelmer                 90  Noord-Limburg(S   1:06.62
    3. Ebskamp Alec                   91  Noord-Limburg(S   1:12.39
    4. Hendriks Leon                  91  Noord-Limburg(S   1:14.02
    5. Ramaekers Robin                93  ZON/S&S           1:14.09
    6. Alberts Bart                   89  MosaRegio         1:20.74
    7. Crooijmans Jelle               92  Noord-Limburg(S   1:20.82
    8. Quaedvlieg Thijs               92  Noord-Limburg(S   1:22.73
    9. Linden v.d. Joop               91  MosaRegio         1:23.70
  dis. Kreijger Daan                  89  Noord-Limburg(S   1:43.54



TOP
Nr. 15   100m schoolslag Heren                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eisank Aaron                   91  ZON/S&S           1:10.54
    2. Geerlings Freddie              79  ZON/S&S           1:11.72
    3. Dijk v. Kasper                 92  Noord-Limburg(S   1:12.91
    4. Faassen Guido                  91  MosaRegio         1:14.36
    5. Dijk v. Sjoerd                 85  Noord-Limburg(S   1:20.97
    6. Boer de Erik                   91  Noord-Limburg(S   1:23.59
    7. Engels Patrick                 75  MosaRegio         1:28.41
    8. Thomassen Sjors                91  Noord-Limburg(S   1:37.56



TOP
Nr. 16   50m schoolslag Gemengd                       Minoren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bos Sarah                      97  Noord-Limburg(S     53.32
    2. Landstra Elvire                97  Noord-Limburg(S   1:04.44



TOP
Nr. 17   50m vlinderslag Dames                        Minoren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Peeters Lisa                   95  Noord-Limburg(S     40.66
    2. Schoofs Merle                  96  Noord-Limburg(S     41.09
    3. Melssen Sophie                 95  Noord-Limburg(S     42.60
    4. Jennes CÚline                  96  ZON/S&S             44.64
    5. Brouwer Floor                  97  MosaRegio           45.34
    6. Sinkiewicz Elishia             97  ZON/S&S             45.64
    7. Tuijtelaars Eva                95  Noord-Limburg(S     47.23
    8. Remmel Danae                   96  ZON/S&S             48.10
    9. Wienen Judith                  97  MosaRegio           48.26
   10. Kniesmeijer Linn               95  Noord-Limburg(S     48.31
   11. Rintjema Maxime                97  Noord-Limburg(S     51.36
   12. Euwes Naomi                    97  Noord-Limburg(S     52.43
   13. Hanssen Birgit                 97  MosaRegio           52.54
   14. Vullings Katja                 95  Noord-Limburg(S     54.86
   15. Duren v. Meta                  96  Noord-Limburg(S     55.02
   16. Megen v. Lotte                 97  Noord-Limburg(S     56.63
   17. Schols Evi                     96  Noord-Limburg(S     56.82
   bm. Aalst van der Karin            95  ZON/S&S             43.10
  dis. Teeuwen Bibi                   97  MosaRegio           56.23



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Knoop Lauke                    90  ZON/S&S           1:04.60
    2. Landstra Cyril                 93  Noord-Limburg(S   1:05.20
    3. Teunissen Kimberley            92  Noord-Limburg(S   1:05.94
    4. Verstegen Bernadette           91  Noord-Limburg(S   1:07.58
    5. Janssen Minke                  94  Noord-Limburg(S   1:08.17
    6. Beuken van den Melanie         91  MosaRegio         1:08.82
    7. The Susan                      89  MosaRegio         1:09.42
    8. Nielen Renske                  88  Noord-Limburg(S   1:13.81     2
       Verstegen Mariska              85  Noord-Limburg(S   1:13.81     1
   10. Theelen Debby                  90  MosaRegio         1:14.39
   11. Ackerman Chantal               93  ZON/S&S           1:16.01
   12. Bloem Anouk                    90  MosaRegio         1:19.29
   13. Custers Maria                  83  Noord-Limburg(S   1:20.65
   bm. Ubags Danique                  90  ZON/S&S           1:07.30
   bm. Duijkers Suzanne               87  ZON/S&S           1:07.35



TOP
Nr. 18   50m vrije slag Heren                         Minoren 6 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bos Alex                       95  Noord-Limburg(S     33.13
    2. Czurylo Mateusz                95  ZON/S&S             33.65
    3. Janssen Luuk                   95  MosaRegio           34.23
    4. Wientjens Nick                 95  Noord-Limburg(S     35.35
    5. Ramaekers Tim                  96  ZON/S&S             36.69
    6. Heeren Nik                     96  Noord-Limburg(S     37.24
    7. Peeters Joris                  96  Noord-Limburg(S     40.34
    8. Brouwer Sven                   95  MosaRegio           40.48
    9. Schel Ingo                     95  MosaRegio           43.30



TOP
Nr. 19   100m vrije slag Heren                       Senioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eisank Tristan                 90  ZON/S&S             56.70
    2. Duijnhoven v. Job              88  Noord-Limburg(S     59.80
    3. Snijders Mark                  88  ZON/S&S           1:02.29
    4. Hendriks Leon                  91  Noord-Limburg(S   1:04.83
    5. Arts Rob                       88  Noord-Limburg(S   1:10.63
    6. Lin Shing Long                 93  MosaRegio         1:12.83
    7. Westerkamp Hans                93  Noord-Limburg(S   1:16.34
    8. Kreijger Daan                  89  Noord-Limburg(S   1:18.89



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Dames                          Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Remmel Ilona                   93  ZON/S&S           1:19.26
    2. Teunissen Kimberley            92  Noord-Limburg(S   1:24.35
    3. Verstegen Bernadette           91  Noord-Limburg(S   1:26.01
    4. Koopman Renee                  92  MosaRegio         1:27.36
    5. Boer de Daphne                 93  Noord-Limburg(S   1:29.51
    6. Pagter de Danielle             91  Noord-Limburg(S   1:36.27
    7. Leenen Lori                    93  Noord-Limburg(S   1:37.33
    8. Kraus Lana                     92  ZON/S&S           1:37.51
    9. Hendriks Vera                  94  Noord-Limburg(S   1:38.37
   10. Wetzels Mandy                  94  ZON/S&S           1:42.07
   11. Franssen Jamilla               94  ZON/S&S           1:43.25
   12. Wilms Anouk                    91  MosaRegio         1:44.44
   13. Linden van der Lia             92  MosaRegio         1:49.02
   14. Peeters Denise                 94  Noord-Limburg(S   1:52.26
  dis. Hennigfeld Chidi               93  ZON/S&S           1:32.25



TOP
Nr. 21   100m rugslag Heren                          Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ramaekers Robin                93  ZON/S&S           1:09.98
    2. Ebskamp Alec                   91  Noord-Limburg(S   1:11.57
    3. Boer de Erik                   91  Noord-Limburg(S   1:15.74
    4. Coort Boy                      94  ZON/S&S           1:19.76
    5. Crooijmans Jelle               92  Noord-Limburg(S   1:22.20
    6. Thomassen Sjors                91  Noord-Limburg(S   1:22.44
    7. Linden v.d. Joop               91  MosaRegio         1:24.36
    8. Oros Vasily                    93  ZON/S&S           1:24.57
    9. Quaedvlieg Thijs               92  Noord-Limburg(S   1:27.94
   10. Cals Florens                   93  MosaRegio         1:33.51



TOP
Nr. 22   200m vrije slag Dames                       Senioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Knoop Lauke                    90  ZON/S&S           2:19.05
    2. Remmel Ilona                   93  ZON/S&S           2:21.62
    3. Janssen Minke                  94  Noord-Limburg(S   2:31.69
    4. Agterberg Kelly                92  Noord-Limburg(S   2:38.07
    5. The Susan                      89  MosaRegio         2:38.22
    6. Quaedvlieg Tessa               90  Noord-Limburg(S   2:41.33
    7. Houben Kim                     91  MosaRegio         2:42.97
    8. Theelen Debby                  90  MosaRegio         2:45.26
    9. Bloem Anouk                    90  MosaRegio         3:01.92
   bm. Ubags Danique                  90  ZON/S&S           2:25.13



TOP
Nr. 23   200m schoolslag Heren                          Jeugd 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Eisank Tristan                 90  ZON/S&S           2:32.31
    2. Dijk v. Kasper                 92  Noord-Limburg(S   2:43.13
    3. Faassen Guido                  91  MosaRegio         2:46.01
    4. Alberts Bart                   89  MosaRegio         2:48.53
    5. Dijk v. Jelmer                 90  Noord-Limburg(S   3:00.11
  dis. Eisank Aaron                   91  ZON/S&S           2:34.84



TOP
Nr. 24   100m vrije slag Dames                       Junioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Landstra Cyril                 93  Noord-Limburg(S   1:05.08
    2. Leenen Lori                    93  Noord-Limburg(S   1:10.75
    3. Boer de Daphne                 93  Noord-Limburg(S   1:10.88
    4. Hennigfeld Chidi               93  ZON/S&S           1:14.59
    5. Ackerman Chantal               93  ZON/S&S           1:14.64
    6. Hendriks Vera                  94  Noord-Limburg(S   1:17.48
    7. Peeters Denise                 94  Noord-Limburg(S   1:18.95
    8. Franssen Jamilla               94  ZON/S&S           1:19.33
    9. Wetzels Mandy                  94  ZON/S&S           1:20.84
   10. Melssen Sophie                 95  Noord-Limburg(S   1:22.54
   11. Peeters Lisa                   95  Noord-Limburg(S   1:25.32
   12. Keijsers Tetske                93  MosaRegio         1:28.00
   13. Kniesmeijer Linn               95  Noord-Limburg(S   1:29.84
   14. Tuijtelaars Eva                95  Noord-Limburg(S   1:31.79
   15. Giouroukis Naomi               95  MosaRegio         1:36.82
   16. Vullings Katja                 95  Noord-Limburg(S   1:43.40
   bm. Aalst van der Karin            95  ZON/S&S           1:24.25



TOP
Nr. 25   100m schoolslag Heren                       Junioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ebskamp Geoff                  93  Noord-Limburg(S   1:19.32
    2. Gorree Stan                    94  Noord-Limburg(S   1:29.59
    3. Bos Alex                       95  Noord-Limburg(S   1:31.71
    4. Wolthuis Jeroen                93  ZON/S&S           1:31.83
    5. Westerkamp Hans                93  Noord-Limburg(S   1:32.96
    6. Oros Vasily                    93  ZON/S&S           1:34.47
    7. Meisters Carlo                 94  ZON/S&S           1:34.76
    8. Lin Shing Long                 93  MosaRegio         1:36.49
    9. Wientjens Nick                 95  Noord-Limburg(S   1:38.39
   10. Janssen Luuk                   95  MosaRegio         1:41.63
   11. Cals Florens                   93  MosaRegio         1:43.05
   12. Maas Stefan                    93  MosaRegio         1:45.19



TOP
Nr. 26   200m rugslag Dames                                     Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Arts Inge                      92  Noord-Limburg(S   2:28.64
    2. Muyen Maureen                  91  ZON/S&S           2:42.38
    3. Knoop Lauke                    90  ZON/S&S           2:44.87
    4. Peeters Linda                  89  MosaRegio         2:49.81
    5. Beuken van den Melanie         91  MosaRegio         2:50.45
    6. Vrouenraets Cato               90  ZON/S&S           2:54.86
    7. Schel Fabienne                 92  MosaRegio         3:01.67
    8. Verstegen Mariska              85  Noord-Limburg(S   3:02.96
    9. Nielen Renske                  88  Noord-Limburg(S   3:07.30
   10. Pagter de Danielle             91  Noord-Limburg(S   3:14.97
   11. Custers Maria                  83  Noord-Limburg(S   3:20.35
   bm. Duijkers Suzanne               87  ZON/S&S           2:42.42
   bm. Aalst van der Laura            90  ZON/S&S           2:59.44



TOP
Nr. 27   200m wisselslag Heren                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Geerlings Freddie              79  ZON/S&S           2:27.97
    2. Duijnhoven v. Job              88  Noord-Limburg(S   2:30.09
    3. Ebskamp Alec                   91  Noord-Limburg(S   2:37.24
    4. Dijk v. Sjoerd                 85  Noord-Limburg(S   2:40.03
    5. Engels Patrick                 75  MosaRegio         2:48.00
    6. Arts Rob                       88  Noord-Limburg(S   2:50.92
  dis. Snijders Mark                  88  ZON/S&S           2:38.61



TOP
Nr. 28   4 x 50m wisselslag Heren                    Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Noord-Limburg(SG) 1                Noord-Limburg(S   2:05.07
    2. ZON/S&S 1                          ZON/S&S           2:12.06
    3. Noord-Limburg(SG) 2                Noord-Limburg(S   2:20.86
    4. Noord-Limburg(SG) 3                Noord-Limburg(S   2:30.82
  dis. Mosa-Regio 1                       MosaRegio