Landelijke C Verenigingscompetitie Deel 3
Venray (NED),    13.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 20. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 32. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 4 x 200m vrije slag               Dames Senioren Open
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nimo 1                                Nimo                   9:29.39     1.          
        Vera Weinberg, 93                         Melissa Meijer, 93
        Michelle Hacking, 91                      Lydia Colijn, 86
            33.96  1:12.25  9:29.39

    2.  Zon/S&s 1                             Zon/S&s                9:34.36     2.          
        Ilona Remmel, 93                          Suzanne Duijkers, 87
        Danique Ubags, 90                         Melissa Geilen, 90
            31.93  1:06.93  2:20.64  9:34.36

    3.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      9:44.98     3.          
        Minke Janssen, 94                         Bernadette Verstegen, 91
        Kimberley Teunissen, 92                   Daphne de Boer, 93
            33.89  2:25.92  9:44.98

    4.  Nimo 2                                Nimo                  10:28.68     4.          
        Chloé Rutzerveld, 92                      Sanne Kerkhoff, 93
        Anke Snijkers, 92                         Bo Peeters, 93
            34.10  1:11.93  2:30.74 10:28.68




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 100m schoolslag   Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elishia Sinkiewicz            9702110 Zon/S&s                1:31.54     1.          
            43.79  1:31.54
    2.  Danae Remmel                  9600588 Zon/S&s                1:32.06     2.          
            44.07  1:32.06
    3.  Emmy Linssen                  9600590 Zon/S&s                1:37.15     3.          
            45.92  1:37.15
    4.  Céline Jennes                 9602154 Zon/S&s                1:37.51     4.          
            45.92  1:37.51
    5.  Naomi Euwes                   9701374 Noord Limburg(SG)      1:39.13     5.          
            47.03  1:39.13
    6.  Margot v. Iersel              9603098 Noord Limburg(SG)      1:39.37     6.          
            46.78  1:39.37
    7.  Chayenne Poorts               9800670 Nimo                   1:40.18     7.          
            47.71  1:40.18
    8.  Merel Jaspers                 9602544 Nimo                   1:41.45     8.          
            46.98  1:41.45
    9.  Mignon Peeters                9701048 Nimo                   1:43.76     9.          
            46.92  1:43.76
   10.  Lotte v. Megen                9701376 Noord Limburg(SG)      1:46.55    10.          
            50.49  1:46.55
   11.  Kathleen de Beer              9702638 Zon/S&s                1:47.70    11.          
            50.40  1:47.70
   12.  Nieske Janssen                9601328 Nimo                   1:52.06    12.          
            52.12  1:52.06
   13.  Chantal Veldman               9703000 Nimo                   1:52.96    13.          
            51.17  1:52.96
   14.  Maxime Rintjema               9700916 Noord Limburg(SG)      1:56.90    14.          
            54.56  1:56.90
   15.  Melanie Leunissen             9800672 Nimo                   1:58.17    15.          
            55.89  1:58.17
   16.  Naomi van Soest               9605356 Noord Limburg(SG)      2:07.02    16.          
            57.60  2:07.02
   DIS  Fenne Vervoort                9802916 Noord Limburg(SG)      1:50.53    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:50.53



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)        43.04     1.          
    2.  Martijn Weinberg              9600955 Nimo                     43.96     2.          
    3.  Tim Ramaekers                 9600629 Zon/S&s                  44.32     3.          
    4.  Hugo v. Iersel                9702287 Noord Limburg(SG)        45.02     4.          
    5.  Devi Weber                    9801215 Nimo                     45.05     5.          
    6.  Vincent Jacobs                9801669 Nimo                     46.71     6.          
    7.  Daniël Izbas                  9702919 Zon/S&s                  50.86     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:13.86     1.          
            36.35  1:13.86
    2.  Jona Pisters                  9501784 Nimo                   1:16.97     2.          
            36.82  1:16.97
    3.  Denise Peeters                9406418 Noord Limburg(SG)      1:18.45     3.          
            37.95  1:18.45
    4.  Rylana Slaghuis               9401286 Nimo                   1:22.69     4.          
            40.15  1:22.69
    5.  Jamilla Franssen              9404872 Zon/S&s                1:24.62     5.          
            40.35  1:24.62
    6.  Bo Kerkhoff                   9502376 Nimo                   1:27.71     6.          
            42.73  1:27.71
    7.  Mandy Wetzels                 9401012 Zon/S&s                1:29.36     7.          
            43.11  1:29.36
    8.  Karin van der Aalst           9501356 Zon/S&s                1:30.27     8.          
            44.76  1:30.27
    9.  Lisa Peeters                  9503136 Noord Limburg(SG)      1:30.54     9.          
            44.67  1:30.54
   10.  Sophie Melssen                9504228 Noord Limburg(SG)      1:31.46    10.          
            42.86  1:31.46
   11.  Judith Mingers                9505544 Nimo                   1:31.64    11.          
            44.23  1:31.64
   12.  Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)      1:32.36    12.          
            45.22  1:32.36
   13.  Hilary Pain                   9501980 Nimo                   1:34.25    13.          
            47.43  1:34.25
   14.  Lisette Ramaekers             9403984 Zon/S&s                1:35.97    14.          
            46.27  1:35.97
   15.  Fatma Khalfalla               9406916 Noord Limburg(SG)      1:36.10    15.          
            45.60  1:36.10



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 2 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Gorree                   9401325 Noord Limburg(SG)      3:02.81     1.          
            39.33  1:25.85  3:02.81
    2.  Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      3:03.47     2.          
            41.43  1:28.71  3:03.47
    3.  Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)      3:24.25     3.          
          1:37.43  3:24.25
    4.  Christian v. Iersel           9404217 Noord Limburg(SG)      3:29.07     4.          
            46.62  1:40.09  3:29.07
    5.  Vince Weber                   9404233 Nimo                   3:32.23     5.          
            47.42  3:32.23
    6.  Yoeri Cuijpers                9403969 Nimo                   3:32.39     6.          
            47.93  1:43.35  3:32.39
    7.  Camiel Smeets                 9400911 Nimo                   3:32.71     7.          
            46.46  1:41.75  3:32.71
    8.  Andreas Waldus                9503581 Nimo                   3:35.03     8.          
          1:42.93  3:35.03
    9.  Yannic van de Kuit            9504825 Zon/S&s                3:45.28     9.          
            51.02  1:48.55  3:45.28
   DIS  Boy Coort                     9402283 Zon/S&s                3:14.07    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            42.32  3:14.07
   DIS  Mateusz Czurylo               9503717 Zon/S&s                3:34.95    DIS          
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
            46.45  1:40.89  3:34.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 50m vlinderslag                 Dames Senioren Open
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne Duijkers              8701024 Zon/S&s                  32.50     1.          
    2.  Jela Cnubben                  8800796 Nimo                     34.29     2.          
    3.  Leslie Jacobs                 9108102 Nimo                     34.90     3.          
    4.  Danique Ubags                 9003780 Zon/S&s                  35.10     4.          
    5.  Fanny Robbertsen              9102622 Nimo                     35.78     5.          
    6.  Mariska Verstegen             8503008 Noord Limburg(SG)        36.16     6.          
    7.  Chloé Rutzerveld              9203450 Nimo                     36.24     7.          
    8.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)        37.39     8.          
    9.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)        38.26     9.          
   10.  Babet Boereboom               9306362 Noord Limburg(SG)        42.93    10.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m schoolslag                 Heren Senioren Open
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577 Zon/S&s                2:29.14     1.          
            32.48  1:10.75  2:29.14
    2.  Freddie Geerlings             7900379 Zon/S&s                2:39.33     2.          
            35.85  1:16.36  2:39.33
    3.  Fernando de Leon              8202461 Noord Limburg(SG)      2:42.60     3.          
            35.75  1:16.20  2:42.60
    4.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      2:43.12     4.          
            36.06  1:18.21  2:43.12
    5.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      2:45.70     5.          
            35.51  2:45.70
    6.  Math Smeets                   8704153 Nimo                   2:47.09     6.          
          1:18.07  2:47.09
    7.  Mark Snijders                 8803187 Zon/S&s                2:51.91     7.          
            38.63  1:22.19  2:51.91
    8.  Bob Goffin                    8904263 Nimo                   2:52.71     8.          
            38.04  1:22.96  2:52.71
    9.  Sander Slaghuis               8805305 Nimo                   2:54.75     9.          
            36.86  1:21.52  2:54.75
   10.  Rick Hellenbrand              8901173 Nimo                   3:04.36    10.          
            41.73  3:04.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Jeugd 2 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Meijer                9304374 Nimo                   1:03.96     1.          
            31.15  1:03.96
    2.  Ilona Remmel                  9302198 Zon/S&s                1:04.50     2.          
            30.59  1:04.50
    3.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:07.80     3.          
            32.70  1:07.80
    4.  Bo Peeters                    9306564 Nimo                   1:08.05     4.          
            32.66  1:08.05
    5.  Chidi Hennigfeld              9303332 Zon/S&s                1:08.78     5.          
            32.51  1:08.78
    6.  Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)      1:10.02     6.          
            32.80  1:10.02
    7.  Anke Snijkers                 9201638 Nimo                   1:13.53     7.          
            34.85  1:13.53
    8.  Chantal Ackerman              9304008 Zon/S&s                1:18.04     8.          
            36.10  1:18.04



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 4 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      2:25.61     1.          
            29.48  1:06.18  2:25.61
    2.  Robin Ramaekers               9304385 Zon/S&s                2:28.91     2.          
            33.13  2:28.91
    3.  Scott van't Land              9205043 Nimo                   2:47.46     3.          
            34.58  2:47.46
    4.  Ronald Waldus                 9206275 Nimo                   2:48.81     4.          
            36.59  1:18.12  2:48.81
    5.  Thijs Quaedvlieg              9204129 Noord Limburg(SG)      2:59.39     5.          
            37.48  2:59.39
    6.  Vasily Oros                   9304329 Zon/S&s                3:01.00     6.          
            36.21  1:24.75  3:01.00
    7.  Bjorn van de Kuit             9306693 Zon/S&s                3:03.54     7.          
            42.34  3:03.54
    8.  Hans Westerkamp               9302745 Noord Limburg(SG)      3:04.80     8.          
            41.85  3:04.80
    9.  Joeri Kerkhoff                9501689 Nimo                   3:06.44     9.          
            42.37  3:06.44
   DIS  Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)      2:26.07    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            31.02  2:26.07
   DIS  Jeroen Wolthuis               9301599 Zon/S&s                3:06.13    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.86  3:06.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 200m wisselslag           Dames Senioren 2 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          9107878 Noord Limburg(SG)      2:39.60     1.          
            33.48  2:39.60
    2.  Vera Weinberg                 9302144 Nimo                   2:46.89     2.          
            34.95  2:46.89
    3.  Michelle Hacking              9107646 Nimo                   2:47.85     3.          
            35.37  2:47.85
    4.  Maureen Muyen                 9102874 Zon/S&s                2:49.71     4.          
            35.60  2:49.71
    5.  Cato Vrouenraets              9006272 Zon/S&s                2:51.43     5.          
            35.99  2:51.43
    6.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      2:55.78     6.          
            36.43  2:55.78
    7.  Silvia Vousten                9004068 Noord Limburg(SG)      2:57.50     7.          
            38.27  2:57.50
    8.  Laura van der Aalst           9000006 Zon/S&s                2:59.04     8.          
            38.82  2:59.04
    9.  Sanne Kerkhoff                9305530 Nimo                   3:11.82     9.          
            40.89  3:11.82



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 100m vlinderslag          Jongens Jeugd 2 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tristan Eisank                9000773 Zon/S&s                1:07.14     1.          
            30.64  1:07.14
    2.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      1:08.89     2.          
            31.29  1:08.89
    3.  Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)      1:09.22     3.          
            31.71  1:09.22
    4.  Imre Dehner                   9006195 Zon/S&s                1:14.89     4.          
            33.25  1:14.89
    5.  Thijs Villevoye               9106589 Nimo                   1:15.18     5.FJ 1      
            34.10  1:15.18
    6.  Martyn Slaghuis               9103035 Nimo                   1:15.18     6.FJ 2      
            34.47  1:15.18
    7.  Michèl Theissen               9102777 Nimo                   1:17.12     7.          
            33.72  1:17.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 200m rugslag                  Dames Senioren Open
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lydia Colijn                  8600718 Nimo                   2:35.69     1.          
            37.10  1:16.21  2:35.69
    2.  Jela Cnubben                  8800796 Nimo                   2:41.50     2.          
            37.78  1:17.85  2:41.50
    3.  Fanny Robbertsen              9102622 Nimo                   2:43.65     3.          
            38.02  1:18.58  2:43.65
    4.  Suzanne Duijkers              8701024 Zon/S&s                2:44.60     4.          
            40.10  2:44.60
    5.  Melissa Geilen                9001128 Zon/S&s                2:52.91     5.          
          1:23.78  2:52.91
    6.  Mariska Verstegen             8503008 Noord Limburg(SG)      2:53.88     6.          
            41.03  1:24.02  2:53.88
    7.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      2:54.80     7.          
            41.23  2:54.80
    8.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)      3:06.06     8.          
            43.27  1:31.81  3:06.06



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Heren, 100m vrije slag                 Heren Senioren Open
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jérôme Ariës                  9000065 Zon/S&s                  56.56     1.          
            27.12    56.56
    2.  Frabrice Ariës                9000063 Zon/S&s                  57.77     2.          
            26.89    57.77
    3.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)        58.39     3.          
            27.80    58.39
    4.  Bob Goffin                    8904263 Nimo                     58.90     4.          
            28.03    58.90
    5.  Sander van den Berg           8700211 Nimo                   1:00.03     5.          
            28.18  1:00.03
    6.  Math Smeets                   8704153 Nimo                   1:00.64     6.          
            29.03  1:00.64
    7.  Fernando de Leon              8202461 Noord Limburg(SG)      1:01.50     7.          
            29.32  1:01.50
    8.  Mark Snijders                 8803187 Zon/S&s                1:02.26     8.          
            29.29  1:02.26
    9.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:07.56     9.          
            32.71  1:07.56
   10.  Jeffrey Agterberg             9007283 Noord Limburg(SG)      1:14.92    10.          
            33.39  1:14.92
 AFGEM  Sjoerd v. Dijk                8503593 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 50m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Margot v. Iersel              9603098 Noord Limburg(SG)        36.25     1.          
    2.  Merel Jaspers                 9602544 Nimo                     40.12     2.          
    3.  Elishia Sinkiewicz            9702110 Zon/S&s                  40.67     3.          
    4.  Mignon Peeters                9701048 Nimo                     40.76     4.          
    5.  Céline Jennes                 9602154 Zon/S&s                  41.09     5.          
    6.  Chayenne Poorts               9800670 Nimo                     41.84     6.          
    7.  Danae Remmel                  9600588 Zon/S&s                  42.80     7.          
    8.  Emmy Linssen                  9600590 Zon/S&s                  43.57     8.          
    9.  Kathleen de Beer              9702638 Zon/S&s                  44.02     9.          
   10.  Naomi Euwes                   9701374 Noord Limburg(SG)        44.64    10.          
   11.  Nieske Janssen                9601328 Nimo                     45.91    11.          
   12.  Chantal Veldman               9703000 Nimo                     47.07    12.          
   13.  Maxime Rintjema               9700916 Noord Limburg(SG)        47.66    13.          
   14.  Lotte v. Megen                9701376 Noord Limburg(SG)        49.28    14.          
   15.  Fenne Vervoort                9802916 Noord Limburg(SG)        51.56    15.          
   16.  Naomi van Soest               9605356 Noord Limburg(SG)        58.88    16.          
   DIS  Melanie Leunissen             9800672 Nimo                              DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 4,5,6
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Ramaekers                 9600629 Zon/S&s                1:42.03     1.          
            49.14  1:42.03
    2.  Martijn Weinberg              9600955 Nimo                   1:47.44     2.          
            50.42  1:47.44
    3.  Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)      1:51.82     3.          
            51.02  1:51.82
    4.  Devi Weber                    9801215 Nimo                   1:52.70     4.          
            52.64  1:52.70
    5.  Hugo v. Iersel                9702287 Noord Limburg(SG)      1:52.75     5.          
            52.81  1:52.75
    6.  Daniël Izbas                  9702919 Zon/S&s                2:02.73     6.          
            56.39  2:02.73
    7.  Vincent Jacobs                9801669 Nimo                   2:08.51     7.          
          1:00.22  2:08.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Meisjes, 200m schoolslag        Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      3:04.87     1.          
            42.77  1:29.99  3:04.87
    2.  Jona Pisters                  9501784 Nimo                   3:17.44     2.          
            43.86  1:33.86  3:17.44
    3.  Rylana Slaghuis               9401286 Nimo                   3:19.36     3.          
            43.89  1:35.23  3:19.36
    4.  Mandy Wetzels                 9401012 Zon/S&s                3:22.67     4.          
            47.10  1:38.23  3:22.67
    5.  Judith Mingers                9505544 Nimo                   3:24.92     5.          
            47.13  1:38.76  3:24.92
    6.  Karin van der Aalst           9501356 Zon/S&s                3:28.01     6.          
            48.36  1:41.48  3:28.01
    7.  Lisette Ramaekers             9403984 Zon/S&s                3:28.42     7.          
            45.68  1:39.78  3:28.42
    8.  Sophie Melssen                9504228 Noord Limburg(SG)      3:29.33     8.          
            43.72  1:37.90  3:29.33
    9.  Jamilla Franssen              9404872 Zon/S&s                3:30.57     9.          
            48.64  1:42.54  3:30.57
   10.  Lisa Peeters                  9503136 Noord Limburg(SG)      3:32.92    10.          
            48.70  1:44.23  3:32.92
   11.  Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)      3:35.28    11.          
            48.82  1:45.33  3:35.28
   12.  Bo Kerkhoff                   9502376 Nimo                   3:37.07    12.          
            48.72  1:43.34  3:37.07
   DIS  Denise Peeters                9406418 Noord Limburg(SG)      3:51.25    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.35  1:51.32  3:51.25



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 100m rugslag         Jongens Junioren 2 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Gorree                   9401325 Noord Limburg(SG)      1:15.05     1.          
            36.85  1:15.05
    2.  Boy Coort                     9402283 Zon/S&s                1:16.05     2.          
            36.24  1:16.05
    3.  Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      1:19.76     3.          
            39.29  1:19.76
    4.  Vince Weber                   9404233 Nimo                   1:24.46     4.          
            39.89  1:24.46
    5.  Camiel Smeets                 9400911 Nimo                   1:26.33     5.          
            41.76  1:26.33
    6.  Yoeri Cuijpers                9403969 Nimo                   1:26.51     6.          
            40.82  1:26.51
    7.  Mateusz Czurylo               9503717 Zon/S&s                1:27.51     7.          
            43.48  1:27.51
    8.  Andreas Waldus                9503581 Nimo                   1:28.65     8.          
            42.28  1:28.65
    9.  Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)      1:30.68     9.          
            43.84  1:30.68
   10.  Yannic van de Kuit            9504825 Zon/S&s                1:51.40    10.          
            53.56  1:51.40



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Dames, 100m vrije slag                 Dames Senioren Open
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lydia Colijn                  8600718 Nimo                   1:03.27     1.          
            29.92  1:03.27
    2.  Melissa Geilen                9001128 Zon/S&s                1:04.89     2.          
            31.42  1:04.89
    3.  Jela Cnubben                  8800796 Nimo                   1:06.53     3.          
            32.18  1:06.53
    4.  Danique Ubags                 9003780 Zon/S&s                1:07.85     4.          
            31.32  1:07.85
    5.  Fanny Robbertsen              9102622 Nimo                   1:08.62     5.          
            32.90  1:08.62
    6.  Leslie Jacobs                 9108102 Nimo                   1:11.62     6.          
            33.81  1:11.62
    7.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)      1:12.01     7.          
            34.57  1:12.01
    8.  Silvia Vousten                9004068 Noord Limburg(SG)      1:13.89     8.          
            36.02  1:13.89
    9.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)      1:17.42     9.          
            36.04  1:17.42
   10.  Hilary Pain                   9501980 Nimo                   1:22.48    10.          
            38.35  1:22.48
   11.  Babet Boereboom               9306362 Noord Limburg(SG)      1:25.08    11.          
            39.58  1:25.08
   12.  Fatma Khalfalla               9406916 Noord Limburg(SG)      1:31.08    12.          
            39.02  1:31.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Heren, 50m vlinderslag                 Heren Senioren Open
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577 Zon/S&s                  27.92     1.          
    2.  Fernando de Leon              8202461 Noord Limburg(SG)        28.94     2.          
    3.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)        29.24     3.          
    4.  Freddie Geerlings             7900379 Zon/S&s                  29.54     4.          
    5.  Sander van den Berg           8700211 Nimo                     30.02     5.          
    6.  Bob Goffin                    8904263 Nimo                     30.82     6.          
    7.  Mark Snijders                 8803187 Zon/S&s                  32.12     7.          
    8.  Rick Hellenbrand              8901173 Nimo                     32.64     8.          
    9.  Frabrice Ariës                9000063 Zon/S&s                  33.20     9.          
   10.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)        35.33    10.          
 AFGEM  Sjoerd v. Dijk                8503593 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 200m wisselslag           Meisjes Jeugd 2 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilona Remmel                  9302198 Zon/S&s                2:34.46     1.          
            33.50  2:34.46
    2.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      2:38.56     2.          
            33.32  2:38.56
    3.  Chidi Hennigfeld              9303332 Zon/S&s                2:51.89     3.          
            39.80  2:51.89
    4.  Melissa Meijer                9304374 Nimo                   2:54.13     4.          
            36.60  2:54.13
    5.  Bo Peeters                    9306564 Nimo                   2:54.33     5.          
            38.07  2:54.33
    6.  Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)      2:57.17     6.          
            35.96  2:57.17
    7.  Anke Snijkers                 9201638 Nimo                   3:03.36     7.          
            41.86  3:03.36
 NG.ZA  Chantal Ackerman              9304008 Zon/S&s                         NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Junioren 4 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        58.16     1.          
            27.56    58.16
    2.  Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)        59.94     2.          
            28.69    59.94
    3.  Robin Ramaekers               9304385 Zon/S&s                1:01.48     3.          
            29.04  1:01.48
    4.  Ronald Waldus                 9206275 Nimo                   1:07.49     4.          
            31.44  1:07.49
    5.  Scott van't Land              9205043 Nimo                   1:07.78     5.          
            31.68  1:07.78
    6.  Vasily Oros                   9304329 Zon/S&s                1:08.96     6.          
            33.16  1:08.96
    7.  Bjorn van de Kuit             9306693 Zon/S&s                1:12.69     7.          
            34.50  1:12.69
    8.  Hans Westerkamp               9302745 Noord Limburg(SG)      1:13.16     8.          
            34.51  1:13.16
    9.  Thijs Quaedvlieg              9204129 Noord Limburg(SG)      1:13.70     9.          
            35.54  1:13.70
   10.  Joeri Kerkhoff                9501689 Nimo                   1:16.10    10.          
            36.15  1:16.10
   11.  Jeroen Wolthuis               9301599 Zon/S&s                1:17.05    11.          
            35.16  1:17.05



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Dames, 100m vlinderslag          Dames Senioren 2 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Hacking              9107646 Nimo                   1:14.19     1.          
            34.42  1:14.19
    2.  Vera Weinberg                 9302144 Nimo                   1:15.13     2.          
            35.13  1:15.13
    2.  Bernadette Verstegen          9107878 Noord Limburg(SG)      1:15.13     2.          
            33.68  1:15.13
    4.  Cato Vrouenraets              9006272 Zon/S&s                1:18.72     4.          
            35.95  1:18.72
    5.  Maureen Muyen                 9102874 Zon/S&s                1:20.42     5.          
            35.64  1:20.42
    6.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      1:22.91     6.          
            37.29  1:22.91
    7.  Laura van der Aalst           9000006 Zon/S&s                1:29.69     7.          
            40.53  1:29.69
    8.  Margot v. Iersel              9603098 Noord Limburg(SG)      1:37.86     8.          
            45.36  1:37.86
   DIS  Sanne Kerkhoff                9305530 Nimo                              DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Jongens, 200m wisselslag           Jongens Jeugd 2 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tristan Eisank                9000773 Zon/S&s                2:22.40     1.          
            29.57  2:22.40
    2.  Imre Dehner                   9006195 Zon/S&s                2:31.51     2.          
            32.57  2:31.51
    3.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      2:33.00     3.          
            31.93  2:33.00
    4.  Martyn Slaghuis               9103035 Nimo                   2:34.35     4.          
            35.06  2:34.35
    5.  Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)      2:37.49     5.          
            32.59  2:37.49
    6.  Michèl Theissen               9102777 Nimo                   2:39.67     6.          
            34.11  2:39.67
    7.  Thijs Villevoye               9106589 Nimo                   2:41.78     7.          
            35.34  2:41.78
    8.  Jeffrey Agterberg             9007283 Noord Limburg(SG)      3:08.92     8.          
            36.86  3:08.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Dames, 200m schoolslag                 Dames Senioren Open
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fanny Robbertsen              9102622 Nimo                   3:02.86     1.          
            41.47  1:27.86  3:02.86
    2.  Suzanne Duijkers              8701024 Zon/S&s                3:05.45     2.          
            42.76  1:30.51  3:05.45
    3.  Jela Cnubben                  8800796 Nimo                   3:07.22     3.          
            42.56  1:29.66  3:07.22
    4.  Danique Ubags                 9003780 Zon/S&s                3:09.74     4.          
            42.62  1:31.08  3:09.74
    5.  Lydia Colijn                  8600718 Nimo                   3:10.66     5.          
            42.28  1:31.21  3:10.66
    6.  Chloé Rutzerveld              9203450 Nimo                   3:11.85     6.          
            41.57  1:30.11  3:11.85
    7.  Mariska Verstegen             8503008 Noord Limburg(SG)      3:20.92     7.          
            43.10  1:33.26  3:20.92
    8.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      3:28.89     8.          
            45.77  1:38.70  3:28.89



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Heren, 200m rugslag                  Heren Senioren Open
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577 Zon/S&s                2:23.90     1.          
            33.57  1:09.74  2:23.90
    2.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      2:26.66     2.          
            35.05  1:13.01  2:26.66
    3.  Frabrice Ariës                9000063 Zon/S&s                2:30.46     3.          
            35.96  1:13.67  2:30.46
    4.  Freddie Geerlings             7900379 Zon/S&s                2:30.92     4.          
            36.39  1:14.00  2:30.92
    5.  Math Smeets                   8704153 Nimo                   2:31.00     5.          
            33.89  1:11.21  2:31.00
    6.  Jérôme Ariës                  9000065 Zon/S&s                2:31.12     6.          
            35.54  1:13.79  2:31.12
    7.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      2:33.57     7.          
            35.67  1:14.26  2:33.57
    8.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      2:43.73     8.          
            39.32  1:21.13  2:43.73
    9.  Sander Slaghuis               8805305 Nimo                   2:45.03     9.          
            38.50  1:20.58  2:45.03
   DIS  Sander van den Berg           8700211 Nimo                   2:35.71    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            34.81  1:13.94  2:35.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Meisjes, 4 x 50m vrije slag      Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      2:07.65     1.          
        Vera Hendriks, 94                         Merle Schoofs, 96
        Denise Peeters, 94                        Minke Janssen, 94
            31.22  2:07.65

    2.  Nimo 1                                Nimo                   2:09.38     2.          
        Jona Pisters, 95                          Merel Jaspers, 96
        Bo Kerkhoff, 95                           Rylana Slaghuis, 94
            29.71  2:09.38

    3.  Zon/S&s 1                             Zon/S&s                2:21.89     3.          
        Mandy Wetzels, 94                         Jamilla Franssen, 94
        Lisette Ramaekers, 94                     Karin van der Aalst, 95
            34.76  2:21.89




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                 Jongens, 4 x 100m wisselslag      Jongens Junioren 4 en later
13.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      4:39.03     1.          
        Alex Bos, 95                              Geoff Ebskamp, 93
        Kasper v. Dijk, 92                        Stan Gorree, 94
          1:18.11  4:39.03

    2.  Zon/S&s 1                             Zon/S&s                5:12.68     2.          
        Robin Ramaekers, 93                       Boy Coort, 94
        Jeroen Wolthuis, 93                       Vasily Oros, 93
          1:06.34  5:12.68

    3.  Nimo 1                                Nimo                   5:25.80     3.          
        Vince Weber, 94                           Scott van't Land, 92
        Ronald Waldus, 92                         Yoeri Cuijpers, 94
          1:24.23  5:25.80

    4.  Nimo 2                                Nimo                   6:02.45     4.          
        Joeri Kerkhoff, 95                        Martijn Weinberg, 96
        Andreas Waldus, 95                        Camiel Smeets, 94
          1:27.17  6:02.45




Splash Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)