swimkick deel2+4kamp
Venray (NED),    31.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag, 6 - 8 jaar    Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag, 9 - 11 jaar
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag, 6 - 8 jaar    Nr. 5. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 7. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5    Nr. 11. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 13. Alle, 50m vrije slag, 6 - 8 jaar
Nr. 14. Alle, 50m vrije slag, 9 - 11 jaar    Nr. 16. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5    Nr. 20. Alle, 25m vrije slag, 6 - 8 jaar
Nr. 21. Alle, 25m vrije slag, 9 - 11 jaar    Nr. 22. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Alle, 4 x 25m schoolslag, 6 - 8 jaar
Nr. 27. Alle, 4 x 25m schoolslag, 9 - 11 jaar    Nr. 28. Alle, 4 x 50m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 29. Alle, 8 x 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 25m vlinderslag                          6 - 8 jaar
31.1.10 - 14:00                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig        NT 0101512      24.77           
        swimkick
  2. Eveline Brauer                Mosa-Regio                  NT 0102034      28.42           
  3. Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemverenig        NT 0101514      29.48           
  4. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig     34.75 0200550      34.32           
  5. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        55.54 0200560      38.76           
  6. Sanne v Gameren               Noord Limburg(SG)           NT 0101938      39.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 25m vlinderslag                          6 - 8 jaar
31.1.10 - 14:00                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig     28.36 0101167      26.47           
        swimkick
  2. Max van Sebille               Heldense Zwemverenig        NT 0101169      29.51           
 DIS Thomas van Tiel               Noord Limburg(SG)        45.92 0200315      30.93           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
 DIS Lars Pauwels                  Heldense Zwemverenig        NT 0300047      40.73           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                          25m vlinderslag                              unattached
31.1.10 - 14:00                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Beau Bervar                   Mosa-Regio                  NT 0101277      30.34           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 25m vlinderslag                         9 - 10 jaar
31.1.10 - 14:00                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     24.66 9902712      22.74           
        swimkick
  2. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     20.76 9902186      23.10           
  3. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig        NT 9904046      24.32           
  4. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     27.86 0003166      24.93           
  5. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig        NT 9904044      26.02           
  6. Isis de mol                   Noord Limburg(SG)           NT 9904626      26.07           
  7. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig        NT 0002974      30.64           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 25m vlinderslag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
31.1.10 - 14:00                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig        NT 9803823      23.52           
        swimkick
 DIS Thomas de Haan                Noord Limburg(SG)           NT 0002771      39.98           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 50m vlinderslag                          6 - 8 jaar
31.1.10 - 14:05                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig        NT 0100546      58.14           
        swimkick
  2. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      1:04.57 0200074    1:02.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
31.1.10 - 14:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      5:11.96 8800887    5:14.84           
  2. Luuk Janssen                  Mosa-Regio             5:40.37 9503497    5:24.89           
  3. Bram in 't Zandt              Mosa-Regio             6:01.18 9601257    5:56.07           
 DIS Djeremy Hesseling             Mosa-Regio                  NT 9603197    6:17.02           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
31.1.10 - 14:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      4:57.99 9105798    5:01.08           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   5:38.54 9500752    5:30.04           
  3. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   6:05.84 9404962    5:57.26           
  4. Rianne Mooren                 Mosa-Regio             6:48.55 9703018    6:13.95           
  5. Charlotte Jaspers             ROB                         NT 8805830    6:51.57           
  6. Birgit Hanssen                ROB                         NT 9703194    7:02.04           
  7. Lisan van Emmerik             ROB                         NT 9703006    7:22.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
31.1.10 - 14:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)        56.48 9301817      57.18           
  2. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     59.70 8900033      59.10           
  3. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:01.50 9106975    1:02.02           
  4. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   1:01.83 9203627    1:03.20           
  5. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:04.28 8805005    1:03.89           
  6. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:05.73 9204443    1:05.10           
  7. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:04.92 9503691    1:05.32           
  8. Marco Moors                   ROB                    1:03.80 9404733    1:05.77           
  9. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:06.71 9406127    1:06.10           
 10. Ferd Simons                   ROB                    1:15.28 9503101    1:09.60           
 11. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:14.25 9405739    1:13.42           
 12. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:10.82 9404217    1:13.89           
 13. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      1:16.18 9702287    1:17.48           
 14. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:22.30 9701649    1:22.92           
 15. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig   1:36.50 9703861    1:28.10           
 16. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:30.89 9604889    1:30.76           
 17. Jiry Maassen                  ROB                    1:42.17 9800889    1:31.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
31.1.10 - 14:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:02.43 9107878    1:03.36           
  2. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:04.35 9105162    1:04.36           
  3. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:03.45 9405270    1:05.86           
  4. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:08.74 9603098    1:07.24           
  5. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:07.98 9503450    1:07.58           
  6. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      1:05.06 9400830    1:08.07           
  7. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:07.50 9406418    1:09.04           
  8. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:11.85 9403792    1:11.86 FJ 1      
  9. Jose Janssen                  Mosa-Regio             1:12.34 8907324    1:11.86 FJ 2      
 10. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:13.82 9802916    1:12.08           
 11. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)      1:10.59 9305060    1:12.20           
 12. Lieke Seelen                  Mosa-Regio             1:13.42 9701642    1:12.95           
 13. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:14.31 9202912    1:15.67           
 14. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   1:21.32 9801362    1:17.54           
 15. Jenneke Schouwenberg          ROB                    1:16.72 9406326    1:17.92           
 16. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:21.48 9700916    1:19.85           
 17. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:19.03 9701374    1:20.54           
 18. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:23.67 9602912    1:22.98           
 19. Rayna Maassen                 ROB                    1:25.68 9304084    1:24.57           
 20. Maud Gijpmans                 ROB                    1:25.92 9505896    1:25.07           
 21. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:28.82 9801364    1:26.42           
 22. Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)      1:33.55 9605356    1:29.54           
 23. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig   1:45.50 9604126    1:30.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 5 en later
31.1.10 - 14:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     44.17 0000267      42.44           
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     44.41 0000263      44.07           
  3. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)        53.24 9900849      48.16           
  4. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)        56.60 9902013      48.36           
 DIS Rick Delvaux                  Mosa-Regio               50.27 9901099      50.67           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:04.89 0002253    1:01.64           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lesley Hawinkels              ROB                    1:11.32 0000937    1:08.82           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 50m vlinderslag          Meisjes Minioren 3, 4 en 5
31.1.10 - 14:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   Mosa-Regio               48.28 0000164      46.04           
  2. Milou van den Beucken         Mosa-Regio                  NT 0002564      46.31           
  3. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     49.75 0000524      48.10           
  4. Britt Gijpmans                ROB                      56.36 0001404      50.95           
  5. Marit van Emmerik             ROB                      54.90 0001406      51.13           
  6. Daphne Thijssen               ROB                      51.88 0001078      51.42           
  7. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig     54.00 0000526      51.98           
  8. Zo Pauwels                   Heldense Zwemverenig     55.56 0001034      54.74           
  9. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)      1:00.89 9904394      55.67           
 DIS Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)           NT 0001378    1:03.89           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)           NT 0100480    1:33.95           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
31.1.10 - 14:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Djeremy Hesseling             Mosa-Regio               40.30 9603197      37.60           
  2. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     39.42 9405739      38.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
31.1.10 - 14:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     31.29 9500752      31.67           
  2. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)           NT 9400830      34.36           
  3. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)        35.42 9406418      35.95           
  4. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     38.30 9602096      38.03           
  5. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        36.47 9405270      38.57           
  6. Rianne Mooren                 Mosa-Regio               40.10 9703018      39.80           
  7. Shirley Thijssen              ROB                      41.40 9601550      40.36           
  8. Lieke Seelen                  Mosa-Regio               39.72 9701642      40.92           
  9. Maartje Janssen               Mosa-Regio               43.02 9705720      41.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Meisjes, 50m vrije slag                          6 - 8 jaar
31.1.10 - 14:50                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig        NT 0100546      45.58           
        swimkick
  2. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig     56.14 0200550      51.45           
  3. Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemverenig     55.64 0101514      51.84 FJ 1      
  4. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      1:39.54 0200074      51.84 FJ 2      
  5. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig        NT 0101512      55.13           
  6. Rebecca Schmitz               Mosa-Regio                  NT 0102036    1:00.89           
  7. Eveline Brauer                Mosa-Regio                  NT 0102034    1:06.07           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m vrije slag                          6 - 8 jaar
31.1.10 - 14:50                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max van Sebille               Heldense Zwemverenig     55.07 0101169      52.45           
        swimkick
  2. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig   1:15.06 0101167      55.17           
  3. Lars Pauwels                  Heldense Zwemverenig        NT 0300047    1:14.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m vrije slag                         9 - 10 jaar
31.1.10 - 14:50                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     43.99 9902712      41.89           
        swimkick
  2. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig     47.67 9904046      42.03           
  3. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     45.80 9902186      45.29           
  4. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     49.09 9904044      46.50           
  5. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     54.76 0003166      47.14           
  6. Serena Schreurs               Mosa-Regio                  NT 0003638      50.23           
  7. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig        NT 0002974      52.55           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
31.1.10 - 14:50                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig     43.24 9803823      42.80           
        swimkick
  2. Bram Smeets                   Mosa-Regio               52.54 0002587      49.67           
  3. Yessin Maamar                 Mosa-Regio                  NT 0002801    1:04.32           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
31.1.10 - 14:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)        34.47 9301817      33.89           
  2. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        33.27 8800887      34.29           
  3. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     34.35 8900033      34.45           
  4. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        35.73 9106975      37.38           
  5. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     39.02 9204443      38.64           
  6. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        38.12 8805005      38.86           
  7. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        40.48 9503691      39.10           
  8. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     40.95 9406127      40.42           
  9. Ferd Simons                   ROB                      40.59 9503101      40.92           
 10. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)        41.35 9404217      43.74           
 11. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig     46.94 9701649      46.13           
 12. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)        49.13 9702287      48.45           
 13. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig     52.70 9703861      50.17           
 14. Jiry Maassen                  ROB                      49.23 9800889      50.83           
 15. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:03.67 9604889      52.53           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
31.1.10 - 15:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        37.39 9107878      38.76           
  2. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)        40.50 9400830      41.42           
  3. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     41.15 9105162      41.62           
  4. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     40.37 9503450      42.51           
  5. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        44.67 9603098      44.83           
  6. Maud Gijpmans                 ROB                      45.41 9505896      45.30           
  7. Jose Janssen                  Mosa-Regio               47.31 8907324      45.42           
  8. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)        44.85 9802916      45.49           
  9. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        43.93 9701374      45.55 FJ 1      
 10. Shirley Thijssen              ROB                      44.38 9601550      45.55 FJ 2      
 11. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)        43.79 9305060      45.68           
 12. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig     53.07 9604126      46.73           
 13. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)        44.95 9602912      47.36           
 14. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)        48.46 9700916      47.41           
 15. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig     48.11 9801362      49.89           
 16. Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)        50.53 9605356      50.59           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 4, 5 en 6
31.1.10 - 15:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:31.20 0000267    1:33.32           
  2. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)      1:38.12 9902013    1:35.10           
  3. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      1:38.81 9900849    1:36.26           
  4. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:38.61 0000263    1:36.69           
 DIS Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:54.08 0002253                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Lesley Hawinkels              ROB                    2:22.79 0000937    2:12.67           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m rugslag           Meisjes Minioren 3, 4 en 5
31.1.10 - 15:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   Mosa-Regio             1:39.41 0000164    1:32.36           
  2. Milou van den Beucken         Mosa-Regio             1:35.70 0002564    1:35.80           
  3. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:41.95 0000524    1:43.02           
  4. Zo Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:47.35 0001034    1:45.45           
  5. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig   1:49.89 0000526    1:47.86           
  6. Britt Gijpmans                ROB                    1:45.60 0001404    1:49.45           
  7. Daphne Thijssen               ROB                    1:49.39 0001078    1:50.14           
  8. Marit van Emmerik             ROB                    1:55.74 0001406    1:54.13           
  9. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)           NT 9904394    2:02.20           
 10. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      2:05.28 0100480    2:03.38           
 11. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      2:18.56 0001378    2:06.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Meisjes, 25m vrije slag                          6 - 8 jaar
31.1.10 - 15:10                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig     23.88 0200550      23.08           
        swimkick
  2. Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemverenig     24.80 0101514      23.60           
  3. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig     23.80 0101512      24.26           
  4. Sanne v Gameren               Noord Limburg(SG)           NT 0101938      26.13           
  5. Rebecca Schmitz               Mosa-Regio               26.62 0102036      27.08           
  6. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        33.52 0200560      36.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Jongens, 25m vrije slag                          6 - 8 jaar
31.1.10 - 15:10                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max van Sebille               Heldense Zwemverenig     21.74 0101169      22.54           
        swimkick
  2. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig     29.26 0101167      24.19           
  3. Thomas van Tiel               Noord Limburg(SG)        27.80 0200315      25.60           
  4. Lars Pauwels                  Heldense Zwemverenig     33.23 0300047      31.02           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                         25m vrije slag                               unattached
31.1.10 - 15:10                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  BM Beau Bervar                   Mosa-Regio                  NT 0101277      19.62           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 25m vrije slag                         9 - 10 jaar
31.1.10 - 15:15                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig     26.83 9904046      18.64           
        swimkick
  2. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     20.11 9902712      18.95           
  3. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     20.50 9902186      19.89           
  4. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig        NT 0003166      20.67           
  5. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     22.65 9904044      21.04           
  6. Serena Schreurs               Mosa-Regio                  NT 0003638      22.57 FJ 1      
  7. Isis de mol                   Noord Limburg(SG)           NT 9904626      22.57 FJ 2      
  8. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig     24.25 0002974      24.11           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 25m vrije slag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
31.1.10 - 15:15                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig     19.59 9803823      18.22           
        swimkick
  2. Bram Smeets                   Mosa-Regio                  NT 0002587      22.81           
  3. Thomas de Haan                Noord Limburg(SG)           NT 0002771      28.13           
  4. Yessin Maamar                 Mosa-Regio               34.96 0002801      28.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
31.1.10 - 15:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Mosa-Regio             2:59.77 9503497    2:46.67           
  2. Bram in 't Zandt              Mosa-Regio             3:09.90 9601257    2:49.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
31.1.10 - 15:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Hebben                  ROB                    3:14.51 9601552    3:05.17           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
31.1.10 - 15:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)        25.67 9301817      26.26           
  2. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        25.60 8800887      26.39           
  3. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     27.51 8900033      27.95           
  4. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig     28.11 9203627      28.55           
  5. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        28.23 9106975      28.85           
  6. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     28.60 9204443      28.98           
  7. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        30.16 8805005      29.42           
  8. Marco Moors                   ROB                      29.61 9404733      29.45           
  9. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     29.08 9406127      29.53           
 10. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        29.90 9503691      29.60           
 11. Djeremy Hesseling             Mosa-Regio               32.31 9603197      32.07           
 12. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)        31.83 9404217      32.17           
 13. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     33.24 9405739      32.32           
 14. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)        34.85 9702287      34.42           
 15. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig     37.16 9701649      36.82           
 16. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig     38.13 9703861      37.08           
 17. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)        40.80 9604889      38.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
31.1.10 - 15:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     28.16 9500752      28.26           
  2. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     29.58 9105162      29.48           
  3. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        29.68 9107878      29.87           
  4. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        31.23 9603098      30.95           
  5. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)        30.18 9400830      31.32           
  6. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        29.19 9405270      31.37 FJ 1      
  7. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     30.45 9503450      31.37 FJ 2      
  8. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     31.09 9402102      31.82           
  9. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)        31.95 9802916      32.39           
 10. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     32.45 9404962      32.46           
 11. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     32.35 9403792      32.61           
 12. Jose Janssen                  Mosa-Regio                  NT 8907324      32.67           
 13. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)        33.10 9305060      33.45           
 14. Lieke Seelen                  Mosa-Regio               32.97 9701642      33.58           
 15. Rianne Mooren                 Mosa-Regio               34.31 9703018      33.93           
 16. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     32.69 9602096      34.04           
 17. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     34.03 9202912      34.34           
 18. Maartje Janssen               Mosa-Regio               38.75 9705720      35.32           
 19. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig     35.67 9801362      35.92           
 20. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)        37.59 9700916      36.85           
 21. Joy Gijpmans                  ROB                      35.59 9406826      36.92           
 22. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)        39.22 9602912      37.02           
 23. Lisan van Emmerik             ROB                      36.87 9703006      37.49           
 24. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        36.66 9701374      37.60           
 25. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig     37.65 9604126      38.20           
 26. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig     39.15 9801364      39.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Meisjes, 4 x 25m schoolslag                        6 - 8 jaar
31.1.10 - 15:35                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   1:55.09            1:46.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Meisjes, 4 x 25m schoolslag                       9 - 10 jaar
31.1.10 - 15:35                            swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)           NT            1:42.13           
        swimkick



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 1 en later
31.1.10 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   2:37.17            2:32.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Heren, 8 x 50m vlinderslag                Heren Senioren Open
31.1.10 - 15:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:11.94            4:15.57           
  2. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   4:23.21            4:24.98           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Dames, 8 x 50m vlinderslag                Dames Senioren Open
31.1.10 - 15:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)           NT                              
        EA - Te vroeg overgenomen.



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)