Speedo jaargangwedstrijd, 1e ronde
Eindhoven, Netherlands,    8-10-2006,     25m-baan
Nr. 1 100m rugslag Heren 10   Nr. 2 100m rugslag Dames 10   
Nr. 3 25m rugslag Gemengd 5-7   Nr. 4 50m rugslag Heren 8-9   
Nr. 5 50m rugslag Dames 8-9   Nr. 6 100m schoolslag Heren 11   
Nr. 7 100m schoolslag Dames 11   Nr. 8 50m vlinderslag Heren 8-9   
Nr. 9 50m vlinderslag Dames 8-9   Nr. 10 50m rugslag Heren 10   
Nr. 11 50m rugslag Dames 10   Nr. 12 50m rugslag Heren 11   
Nr. 13 50m rugslag Dames 11   Nr. 14 200m wisselslag Heren 10   
Nr. 15 200m wisselslag Dames 10   Nr. 16 25m schoolslag Gemengd 5-7   
Nr. 17 50m schoolslag Heren 8-9   Nr. 18 50m schoolslag Dames 8-9   
Nr. 19 100m vlinderslag Heren 11   Nr. 20 100m vlinderslag Dames 11   
Nr. 21 100m rugslag Heren 8-9   Nr. 22 100m rugslag Dames 8-9   
Nr. 23 50m schoolslag Heren 10   Nr. 24 50m schoolslag Dames 10   
Nr. 25 50m schoolslag Heren 11   Nr. 26 50m schoolslag Dames 11   
Nr. 27 100m vrije slag Heren 10   Nr. 28 100m vrije slag Dames 10   
Nr. 191 50m vlinderslag Heren 11   Nr. 201 50m vlinderslag Dames 11   


Nr. 1   100m rugslag Heren                                minioren 5 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Pijnenburg Stan                96        1:22.76
          40.13  1:22.76 
    2. Herk van Mike                  96        1:24.45
          40.55  1:24.45 
    3. Smits Pepijn                   96        1:24.87
          41.26  1:24.87 
    4. Zitteren van Stef              96        1:28.08
          41.96  1:28.08 
    5. Scheiberlich Bob               96        1:37.92
          47.61  1:37.92 
    6. Heuven van Bram                96        1:40.07
          47.20  1:40.07 
    7. Toonen Thijs                   96        1:41.50
          49.71  1:41.50 
    8. Lamers Teun                    96        1:47.80     a
          52.22  1:47.80 
       Gardingen van Mark             96        1:47.80     b
          52.97  1:47.80 
   10. Smits Mark                     96        1:53.07
          56.00  1:53.07 
   11. Heesch van Jorg                96        1:54.39
          54.54  1:54.39 
  dis. Neerven van Lukas              96        1:58.80     RF
          54.80  1:58.80 



TOP
Nr. 2   100m rugslag Dames                                minioren 5 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dam van Madelon                96        1:29.18
        1:29.18 
    2. Wierst van Rosanne             96        1:29.81
          43.84  1:29.81 
    3. Grondhout Hilde                96        1:32.26
          43.80  1:32.26 
    4. Mous Jaimy                     96        1:32.69
          45.44  1:32.69 
    5. Beek van Thelma                96        1:34.95
          46.27  1:34.95 
    6. Gibbels Anne                   96        1:41.21
          49.01  1:41.21 
    7. Schaik van Anouk               96        1:42.16
          51.10  1:42.16 
    8. Faivre Estelle                 96        1:42.73
          48.67  1:42.73 
       Ouweland v. den Evie           96        1:42.73
          49.92  1:42.73 
   10. Kocken Jeanine                 96        1:44.95
          49.89  1:44.95 
   11. Aalst van Nadia                96        1:47.48
          51.64  1:47.48 
   12. Eldert van Annemiek            96        1:47.75
          51.89  1:47.75 
   13. Vervoort Chantal               96        1:48.42
          51.74  1:48.42 
   14. Bosch Amy                      96        1:48.76
          51.73  1:48.76 
   15. Post Simone                    96        1:48.83
          53.03  1:48.83 
   16. Massink Lynn                   96        1:50.28
          51.19  1:50.28 
   17. Wagenaars Sophie               96        1:51.82
          52.56  1:51.82 
   18. Acht van Nicole                96        2:03.10
          59.16  2:03.10 



TOP
Nr. 3   25m rugslag Gemengd                              minioren 1+2 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vosters Britt                  99          28.39
    2. Huigens Pleun                  99          30.24



TOP
Nr. 4   50m rugslag Heren                                minioren 3+4 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aa van der Ricardo             97          39.89     RD
    2. Aantjes Max                    97          50.10
    3. Manuel Thomas                  98          52.05
    4. Nieuwkoop Luca                 97          52.78
    5. Dijkmans Menno                 97          54.70
    6. Vogels Alain                   97          55.19     a
       Gerwen van Elwin               98          55.19     b
    8. Phaff Joeri                    97          56.49
    9. Neggers Eddy                   97          56.55
   10. Lammers Daan                   97          57.92
   11. Paulusse Tim                   97        1:00.30
   12. Koningsberger Pepijn           97        1:01.07
   13. Wijdeven v.d. Stefan           98        1:02.02
   14. Nieuwkoop Joris                98        1:03.85
   15. Verreck Thijs                  97        1:05.69



TOP
Nr. 5   50m rugslag Dames                                  minioren 3+4 instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rommelse Amber                 97          49.36
    2. Wit de Kim                     97          49.71
    3. Poppel van Maud                97          50.36
    4. Herk van Romy                  97          50.89
    5. Wit de Isa                     97          52.64
    6. Fairley Rebecca                97          53.20
    7. Verhappen Anne                 97          53.32
    8. Hert d' Isolde                 97          53.90
    9. Koenen Paulien                 97          54.63
   10. Kauffeld Tessa                 97          55.04
   11. Wessels Wilke                  97          55.15
   12. Lau de Chantal                 97          55.26
   13. Vos Demi                       97          55.88
   14. Wijnen Marjolein               97          57.14
   15. Tuyl van Lenny                 97          59.49
   16. Rooij van Rachelle             98          59.71
   17. Verstappen Chantal             97          59.74
   18. Stals Hanna                    97        1:00.32
   19. Miedema Jolijn                 98        1:00.53
   20. Jansen Dimphy                  98        1:01.97
   21. Verburg Mikayla                98        1:03.14
   22. Krieken van der Merel          97        1:04.43     b
       Verhoeven Bo                   98        1:04.43     a
   24. Nguyen Beau                    98        1:07.92
   25. Deriu Daya                     97        1:08.58
   26. Putten van der Elaine          98        1:12.40
   27. Raymakers Anniek               98        1:25.14
   28. Vrancken Magaly                98        1:36.80
  dis. Mol van Meike                  98                    RE
  dis. Wouters Dominique              98                    RE



TOP
Nr. 6   100m schoolslag Heren                             minioren 6 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tromp Marc                     95        1:34.29
          43.99  1:34.29 
    2. Brzoskowski Maarten            95        1:35.59
          45.90  1:35.59 
    3. Nuchelmans Koen                95        1:40.16
          47.70  1:40.16 
    4. Willems Joris                  95        1:41.77
          49.67  1:41.77 
    5. Verhagen Freek                 95        1:41.98
          48.29  1:41.98 
    6. Doesburg van Sjors             95        1:42.51
          47.54  1:42.51 
    7. Lieshout van Erwin             95        1:47.83
          51.54  1:47.83 
    8. Ool van Tom                    95        1:48.54
          51.36  1:48.54 
    9. Krieken van Dennis             95        1:50.60
          51.84  1:50.60 
   10. Verhagen Brian                 95        1:54.76
          52.86  1:54.76 
   11. Veldhuizen Bas                 95        2:00.42
          55.48  2:00.42 
   12. Heemskerk Wilko                95        2:00.51
          56.95  2:00.51 
   13. Leeuwen van Tom                95        2:03.27
          57.78  2:03.27 
   14. Kok de Martijn                 95        2:03.74
          58.87  2:03.74 
   15. Vleuten van der Eric           95        2:05.52
          58.18  2:05.52 
   16. Backer de Jordi                95        2:06.64
          56.86  2:06.64 



TOP
Nr. 7   100m schoolslag Dames                             minioren 6 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Soudant Simone                 95        1:25.07
          40.63  1:25.07 
    2. Schat Evelien                  95        1:28.48
          41.89  1:28.48 
    3. Pennings Elise                 95        1:32.04
          43.60  1:32.04 
    4. Fetter Tjitske                 95        1:33.20
          44.51  1:33.20 
    5. Veugen Ananda                  95        1:33.51
          45.06  1:33.51 
    6. Leeuwen van Mariska            95        1:34.20
          44.45  1:34.20 
    7. Burg Ter Sanne                 95        1:34.67
          45.10  1:34.67 
    8. Koolen Lisa                    95        1:37.58
          45.77  1:37.58 
    9. Schijndel van Vanessa          95        1:39.39
          46.30  1:39.39 
   10. Dillen van Aniek               95        1:40.54
          46.68  1:40.54 
   11. Klomp Lois                     95        1:41.06
          48.97  1:41.06 
   12. Schoones Maxime                95        1:43.82
          48.60  1:43.82 
   13. Bloks Claudia                  95        1:44.12
          49.63  1:44.12 
   14. Hendriks Lindsey               95        1:44.38
          49.02  1:44.38 
   15. Schoonbeek Nicole              95        1:45.01
          49.54  1:45.01 
   16. Teijken Susan                  95        1:45.64
          49.99  1:45.64 
   17. Liebregts Emy                  95        1:46.11
          50.18  1:46.11 
   18. Broek v,d. Jessie              95        1:47.11
          49.82  1:47.11 
   19. Cammen v.d, Marieke            95        1:49.94
          50.08  1:49.94 
   20. Meurs van Elke                 95        1:51.26
          52.80  1:51.26 
   21. Kardol Samantha                95        1:52.92
          54.29  1:52.92 
   22. Schellens Meike                95        1:53.83
          53.24  1:53.83 
   23. Scholten Eline                 95        1:56.68
          55.85  1:56.68 
   24. Sonnemans Evi                  95        1:58.07
          55.10  1:58.07 
   25. Wit de Geertje                 95        1:58.60
          56.32  1:58.60 
   26. Veldhuizen van Janneke         95        1:59.42
          56.54  1:59.42 
   27. Tamerus Anne                   95        1:59.64
          56.04  1:59.64 
  dis. Bisschop Saskia                95        1:51.80     SK
          51.96  1:51.80 



TOP
Nr. 8   50m vlinderslag Heren                           minioren 3+4 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mierlo van Floris              97          48.75
    2. Schijndel van Cristhian        98          58.77
    3. Kissen Stef                    98          58.95
    4. Eindhoven van Bart             97        1:04.36
  dis. Simonis Bob                    97        1:07.31     VC
  dis. Smits Willem                   97        1:46.84     VC



TOP
Nr. 9   50m vlinderslag Dames                           minioren 3+4 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leeuwen van Laura              97          38.54
    2. Lang van Nadien                97          50.26
    3. Gemert van Els                 97          51.32
    4. Gerits Bente                   97          52.36
    5. Verzijden Lisa                 97          54.54
    6. Blaauw Xandra                  97          55.35
    7. Schoones Myrle                 98        1:00.30
    8. Haazen Lisanne                 98        1:01.73



TOP
Nr. 10   50m rugslag Heren                                 minioren 5 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Luca Windershoven Jim          96          45.54
    2. Peijnenburg Frans              96          48.67
    3. Houtert van Teun               96          50.86
    4. Visser Edwin                   96          52.27
    5. Putten van Rychon              96          52.48
    6. Heijmans Mathijs               96          55.04
    7. Dooij de Thomas                96          55.66
    8. Mil van Joost                  96        1:00.71
    9. Deursen van Jens               96        1:04.29
   10. Cranenbroek van Job            96        1:05.38



TOP
Nr. 11   50m rugslag Dames                                 minioren 5 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Verwijmeren Sharina            96          45.45
    2. Manders Jessica                96          48.51
       Vosters Sanne                  96          48.51
    4. Berkel van Amy                 96          49.19
    5. Krijnen Zoe                    96          49.43
    6. Wouters Manon                  96          50.06
    7. Sleddens Myreen                96          51.00
    8. Siregar Eden                   96          51.41
    9. Wouters Aniek                  96          51.44
   10. Leth van Esmee                 96          52.59
   11. Bontjer Evi                    96          54.05
   12. Laar v.d. Emma                 96          54.09
   13. Dartel van Mayke               96          55.67
   14. Biggelaar v.d Lisanne          96          57.04
   15. Mol van Anoek                  96          57.83
   16. Leyten Judith                  96        1:02.45
   17. Claassen Esmee                 96        1:12.99
  dis. Janssen Julia                  96                    RE
  dis. Faassen Shashikala             96        1:04.57     RF
  dis. Samang Van Jolien              96        1:05.02     RD



TOP
Nr. 12   50m rugslag Heren                                 minioren 6 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jansen Chris                   95          50.32
    2. Vliet van Koen                 95          52.05
    3. Grafori Aria                   95        1:01.91
    4. Hoven van den Ruud             95        1:02.13



TOP
Nr. 13   50m rugslag Dames                                 minioren 6 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wijdeven v.d. Judith           95          40.66
    2. Paans Angèlica                 95          46.34
    3. Hartogs Lisa                   95          47.36
    4. Sabel Danique                  95          50.00
  dis. Tolk Carola                    95                    RE



TOP
Nr. 14   200m wisselslag Heren                            minioren 5 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Zitteren van Stef              96        2:59.20
    2. Pijnenburg Stan                96        3:01.13
    3. Smits Pepijn                   96        3:01.45
    4. Herk van Mike                  96        3:18.30
    5. Scheiberlich Bob               96        3:33.51
    6. Heuven van Bram                96        3:35.11
        3:35.11 
    7. Toonen Thijs                   96        3:39.56
        3:39.56 
    8. Lamers Teun                    96        3:51.32
    9. Smits Mark                     96        4:08.76
   10. Heesch van Jorg                96        4:20.95
        4:20.95 
  dis. Neerven van Lukas              96        4:03.69     WB



TOP
Nr. 15   200m wisselslag Dames                            minioren 5 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dam van Madelon                96        3:12.83
    2. Mous Jaimy                     96        3:23.14
    3. Grondhout Hilde                96        3:23.76
    4. Wierst van Rosanne             96        3:24.83
    5. Beek van Thelma                96        3:25.23
    6. Schaik van Anouk               96        3:28.89
    7. Ouweland v. den Evie           96        3:36.05
    8. Gibbels Anne                   96        3:39.54
    9. Eldert van Annemiek            96        3:46.33
   10. Post Simone                    96        3:49.96
   11. Acht van Nicole                96        4:33.98
  dis. Faivre Estelle                 96        3:47.21     RH
  dis. Aalst van Nadia                96        3:50.70     RC
  dis. Vervoort Chantal               96        3:52.12     VC
  dis. Massink Lynn                   96        3:59.72     RH
  dis. Wagenaars Sophie               96        4:09.60     VC
  dis. Bosch Amy                      96        4:19.15     VC



TOP
Nr. 16   25m schoolslag Gemengd                          minioren 1+2 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vosters Britt                  99          31.77
    2. Huigens Pleun                  99          36.05



TOP
Nr. 17   50m schoolslag Heren                            minioren 3+4 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Phaff Joeri                    97          53.55
    2. Aantjes Max                    97          54.86
    3. Manuel Thomas                  98          54.99
    4. Nieuwkoop Luca                 97          55.91
    5. Nieuwkoop Joris                98          58.06
    6. Vogels Alain                   97          58.26
    7. Dijkmans Menno                 97          59.83
    8. Lammers Daan                   97          59.95     SL
    9. Wijdeven v.d. Stefan           98        1:00.36
   10. Paulusse Tim                   97        1:01.89
   11. Gerwen van Elwin               98        1:02.04
   12. Neggers Eddy                   97        1:02.95
   13. Aa van der Ricardo             97        1:08.06
   14. Koningsberger Pepijn           97        1:08.52
   15. Verreck Thijs                  97        1:09.17



TOP
Nr. 18   50m schoolslag Dames                            minioren 3+4 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rommelse Amber                 97          52.58
    2. Verhappen Anne                 97          53.53
    3. Koenen Paulien                 97          56.02
    4. Fairley Rebecca                97          56.23
    5. Hert d' Isolde                 97          56.83
    6. Vos Demi                       97          57.28
    7. Verhoeven Bo                   98          58.58
    8. Wessels Wilke                  97          58.65
    9. Wijnen Marjolein               97          59.23
   10. Verstappen Chantal             97          59.54     SK
   11. Lau de Chantal                 97          59.74     a
       Poppel van Maud                97          59.74     b
   13. Wit de Isa                     97          59.92
   14. Herk van Romy                  97        1:00.51
   15. Stals Hanna                    97        1:00.58
   16. Krieken van der Merel          97        1:00.60
   17. Wit de Kim                     97        1:00.76
   18. Jansen Dimphy                  98        1:01.80
   19. Miedema Jolijn                 98        1:03.06
   20. Nguyen Beau                    98        1:03.24
   21. Tuyl van Lenny                 97        1:03.78
   22. Kauffeld Tessa                 97        1:04.34
   23. Rooij van Rachelle             98        1:04.95
   24. Deriu Daya                     97        1:05.50     a
       Putten van der Elaine          98        1:05.50     b
   26. Wouters Dominique              98        1:07.42
   27. Mol van Meike                  98        1:07.43
   28. Vrancken Magaly                98        1:08.85
   29. Verburg Mikayla                98        1:11.46
   30. Raymakers Anniek               98        1:22.66



TOP
Nr. 19   100m vlinderslag Heren                           minioren 6 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Brzoskowski Maarten            95        1:21.02
          36.83  1:21.02 
    2. Nuchelmans Koen                95        1:41.66
          45.32  1:41.66 
    3. Tromp Marc                     95        1:43.08
    4. Lieshout van Erwin             95        1:44.51
          45.26  1:44.51 
    5. Heemskerk Wilko                95        1:49.13
          50.39  1:49.13 
    6. Krieken van Dennis             95        1:49.23
          49.42  1:49.23 
    7. Verhagen Brian                 95        1:52.89
          48.77  1:52.89 



TOP
Nr. 20   100m vlinderslag Dames                          minioren 6 -  voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Soudant Simone                 95        1:18.41
          36.01  1:18.41 
    2. Koolen Lisa                    95        1:27.26
          40.70  1:27.26 
    3. Kardol Samantha                95        1:31.05
          40.40  1:31.05 
    4. Schat Evelien                  95        1:32.21
          42.15  1:32.21 
    5. Burg Ter Sanne                 95        1:32.70
          43.00  1:32.70 
    6. Veugen Ananda                  95        1:36.09
          45.55  1:36.09 
    7. Fetter Tjitske                 95        1:36.21
          42.42  1:36.21 
    8. Bloks Claudia                  95        1:40.68
          44.81  1:40.68 
    9. Schijndel van Vanessa          95        1:42.17
          48.08  1:42.17 
   10. Leeuwen van Mariska            95        1:43.67
          43.64  1:43.67 
   11. Klomp Lois                     95        1:47.00
          49.08  1:47.00 
   12. Pennings Elise                 95        1:50.50
          49.46  1:50.50 
   13. Broek v,d. Jessie              95        1:54.23
          50.54  1:54.23 
   14. Schoonbeek Nicole              95        1:55.20
          51.70  1:55.20 



TOP
Nr. 21   100m rugslag Heren                             minioren 3+4 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mierlo van Floris              97        1:38.36
          48.67  1:38.36 
    2. Eindhoven van Bart             97        1:54.76
          56.34  1:54.76 
    3. Simonis Bob                    97        1:57.93
          55.83  1:57.93 
    4. Smits Willem                   97        1:58.70
          56.92  1:58.70 
    5. Schijndel van Cristhian        98        2:01.43
          56.82  2:01.43 
    6. Kissen Stef                    98        2:03.80
          58.29  2:03.80 



TOP
Nr. 22   100m rugslag Dames                             minioren 3+4 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leeuwen van Laura              97        1:32.24
          44.55  1:32.24 
    2. Lang van Nadien                97        1:44.10
          50.92  1:44.10 
    3. Gemert van Els                 97        1:48.16
          52.13  1:48.16 
    4. Gerits Bente                   97        1:49.09
          53.30  1:49.09 
    5. Blaauw Xandra                  97        1:49.68
          52.68  1:49.68 
    6. Verzijden Lisa                 97        1:50.26
          54.24  1:50.26 
    7. Schoones Myrle                 98        1:57.73
          58.29  1:57.73 
    8. Haazen Lisanne                 98        2:06.26
        1:01.32  2:06.26 



TOP
Nr. 23   50m schoolslag Heren                              minioren 5 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Houtert van Teun               96          52.09
    2. Luca Windershoven Jim          96          53.26
    3. Mil van Joost                  96          55.72
    4. Visser Edwin                   96          56.34
    5. Peijnenburg Frans              96          56.80
    6. Putten van Rychon              96          57.57     SL
    7. Heijmans Mathijs               96          58.10
    8. Deursen van Jens               96          58.98     b
       Dooij de Thomas                96          58.98     a
   10. Cranenbroek van Job            96        1:03.15



TOP
Nr. 24   50m schoolslag Dames                              minioren 5 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sleddens Myreen                96          47.97
    2. Wouters Aniek                  96          50.36
    3. Bontjer Evi                    96          51.16
    4. Berkel van Amy                 96          52.02
    5. Biggelaar v.d Lisanne          96          52.94
    6. Verwijmeren Sharina            96          53.39
    7. Krijnen Zoe                    96          53.90
    8. Faassen Shashikala             96          55.45     SL
    9. Siregar Eden                   96          55.83
   10. Mol van Anoek                  96          56.48
   11. Manders Jessica                96          56.63
   12. Leth van Esmee                 96          57.04
   13. Vosters Sanne                  96          58.12
   14. Laar v.d. Emma                 96          58.81
   15. Dartel van Mayke               96          59.59
   16. Wouters Manon                  96          59.90
   17. Janssen Julia                  96        1:00.64
   18. Leyten Judith                  96        1:01.07
   19. Samang Van Jolien              96        1:02.49
   20. Claassen Esmee                 96        1:13.29



TOP
Nr. 25   50m schoolslag Heren                              minioren 6 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hoven van den Ruud             95          51.85
    2. Vliet van Koen                 95          55.75
    3. Grafori Aria                   95          57.99
    4. Jansen Chris                   95        1:04.00



TOP
Nr. 26   50m schoolslag Dames                              minioren 6 - instroom
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sabel Danique                  95          47.81
    2. Wijdeven v.d. Judith           95          50.02
    3. Paans Angèlica                 95          50.45
    4. Hartogs Lisa                   95          54.54
    5. Tolk Carola                    95          57.97



TOP
Nr. 27   100m vrije slag Heren                            minioren 5 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Zitteren van Stef              96        1:11.90
          34.34  1:11.90 
    2. Pijnenburg Stan                96        1:12.15
          35.19  1:12.15 
    3. Smits Pepijn                   96        1:18.14
          37.34  1:18.14 
    4. Herk van Mike                  96        1:22.95
          39.80  1:22.95 
    5. Heuven van Bram                96        1:25.70
          39.44  1:25.70 
    6. Lamers Teun                    96        1:29.30
          42.42  1:29.30 
    7. Scheiberlich Bob               96        1:34.80
          44.60  1:34.80 
    8. Gardingen van Mark             96        1:35.95
          45.48  1:35.95 
    9. Toonen Thijs                   96        1:38.52
          46.54  1:38.52 
   10. Neerven van Lukas              96        1:41.34
          48.14  1:41.34 
   11. Smits Mark                     96        1:46.47
          51.44  1:46.47 
   12. Heesch van Jorg                96        1:54.20
          51.36  1:54.20 



TOP
Nr. 28   100m vrije slag Dames                            minioren 5 - voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dam van Madelon                96        1:17.11
          36.83  1:17.11 
    2. Wierst van Rosanne             96        1:21.27
          38.02  1:21.27 
    3. Mous Jaimy                     96        1:23.23
          39.67  1:23.23 
    4. Grondhout Hilde                96        1:25.74
          40.26  1:25.74 
    5. Schaik van Anouk               96        1:26.89
          42.42  1:26.89 
    6. Beek van Thelma                96        1:28.80
          42.42  1:28.80 
    7. Ouweland v. den Evie           96        1:33.16
          43.42  1:33.16 
    8. Vervoort Chantal               96        1:33.39
          43.26  1:33.39 
    9. Gibbels Anne                   96        1:34.08
          44.30  1:34.08 
   10. Eldert van Annemiek            96        1:38.02
          44.89  1:38.02 
   11. Faivre Estelle                 96        1:39.16
          47.06  1:39.16 
   12. Post Simone                    96        1:43.37
          48.07  1:43.37 
   13. Bosch Amy                      96        1:43.79
          48.76  1:43.79 
   14. Aalst van Nadia                96        1:44.66
          49.09  1:44.66 
   15. Massink Lynn                   96        1:47.50
          50.12  1:47.50 
   16. Wagenaars Sophie               96        1:53.33
        1:53.33 
   17. Acht van Nicole                96        2:00.33
          54.02  2:00.33 



TOP
Nr. 191   50m vlinderslag Heren                     minioren 6 - extra voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Willems Joris                  95          43.06
    2. Doesburg van Sjors             95          50.80
    3. Vleuten van der Eric           95          50.89
    4. Backer de Jordi                95          53.42
    5. Verhagen Freek                 95          53.65
    6. Ool van Tom                    95          55.89
    7. Veldhuizen Bas                 95          56.53
    8. Leeuwen van Tom                95          57.54
    9. Kok de Martijn                 95          58.79



TOP
Nr. 201   50m vlinderslag Dames                    minioren 6 -  extra voorronde
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Schoones Maxime                95          39.90
    2. Hendriks Lindsey               95          45.92
    3. Teijken Susan                  95          47.35
    4. Dillen van Aniek               95          48.45
    5. Liebregts Emy                  95          48.63
    6. Bisschop Saskia                95          49.95
    7. Wit de Geertje                 95          51.48
    8. Meurs van Elke                 95          53.36
    9. Sonnemans Evi                  95          56.82
   10. Schellens Meike                95          57.24
   11. Tamerus Anne                   95          57.45
   12. Veldhuizen van Janneke         95          59.24
   13. Cammen v.d, Marieke            95        1:02.31