2008-01-20-Blerick speedo deel 3
Blerick (NED),    20.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4 en later    Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4 en later    Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Jongens, 100m schoolslag        Jongens Minioren 4 en later
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Koen Koster                   9900517 Hzpc                   1:51.48                 
          1:51.48
        Michel Henkel                 9802301 Rz                     1:54.64                 
          1:54.64
        Pieter Otten                  9800937 Hzpc                   1:58.47                 
          1:58.47
        Servé Nelissen                9900579 Rz                     2:00.42                 
          2:00.42
        Max Peuten                    9800431 MOSA~regio             2:07.29                 
          2:07.29
        Bart van der Zanden           9900849 Noord Limburg(SG)      2:08.50                 
          2:08.50
   DIS  Finn Timmermans               9801961 Hzpc                   1:51.55    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:51.55
    NG  Rick Sampers                  9901059 Rz                                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 2 en 3
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Sterre Schlicher              9901672 Rz                     1:46.45                 
          1:46.45
        Ellen van Duren               9901412 Noord Limburg(SG)      1:49.97                 
          1:49.97
        Hilde Litjens                 9901156 Hzpc                   1:53.89                 
          1:53.89
        Amber Vervoort                9901188 Rz                     2:15.44                 
          2:15.44



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 200m wisselslag                 Jongens Minioren 5
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Max Hermans                   9700879 Hzpc                   3:00.68                 
            42.82  3:00.68
        Jitse Zonneveld               9703133 Rz                     3:11.45                 
            45.74  3:11.45
        Ted Wilders                   9701177 MOSA~regio             3:16.68                 
            48.89  3:16.68
        Zjef Nelissen                 9701679 Rz                     3:30.26                 
            52.91  3:30.26
        Guus Wolswinkel               9701677 Rz                     3:39.31                 
            53.77  3:39.31
   DIS  Tim Peeters                   9700363 Rz                                DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
            52.26
   DIS  Hugo v. Iersel                9702287 Noord Limburg(SG)      3:36.68    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            50.19  3:36.68



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 100m schoolslag                 Meisjes Minioren 4
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Celine Buijssen               9801484 Hzpc                   1:49.94                 
          1:49.94
        Aniek Ketelings               9800588 Rz                     1:53.54                 
          1:53.54
        Fenne Vervoort                9802916 Noord Limburg(SG)      1:53.73                 
          1:53.73
        Milou Peeters                 9800668 Hzpc                   1:55.82                 
          1:55.82
        Maud Bruynen                  9801362 Heldense Zwemverenig   2:01.22                 
          2:01.22
        Alette Litjens                9802220 Hzpc                   2:02.95                 
          2:02.95
   DIS  Gina Feenstra                 9802798 MOSA~regio             1:53.68    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:53.68
   DIS  Nikki Rovers                  9802411 Rz                     2:18.64    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:18.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 100m rugslag                  Jongens Minioren 6
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Sem Hermans                   9601259 Hzpc                   1:18.94                 
          1:18.94
        Sam Derks                     9600719 Hzpc                   1:19.24                 
          1:19.24
        Bram in 't Zandt              9601257 MOSA~regio             1:27.43                 
          1:27.43
        Kay Thijssen                  9601799 Hzpc                   1:31.04                 
          1:31.04
        Björn Piket                   9602133 Hzpc                   1:34.66                 
          1:34.66
        Xavier Wuts                   9602661 Rz                     1:35.47                 
          1:35.47
        Max Vervoort                  9601405 Rz                     1:35.65                 
          1:35.65
        Djeremy Hesseling             9603197 MOSA~regio             1:36.87                 
          1:36.87
        Daan Allers                   9601407 Rz                     1:37.90                 
          1:37.90
        Nando Broeren                 9601441 Hzpc                   1:38.47                 
          1:38.47
        Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)      1:42.03                 
          1:42.03
   DIS  Dylan Bos                     9600717 Hzpc                              DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
    NG  Tom Timmermans                9602117 Rz                                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Meisjes, 100m schoolslag                 Meisjes Minioren 5
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Manon Koster                  9701312 Hzpc                   1:36.63                 
          1:36.63
        Eline van de Ven              9702664 Heldense Zwemverenig   1:37.44                 
          1:37.44
        Naomi Euwes                   9701374 Noord Limburg(SG)      1:40.86                 
          1:40.86
        Elke Teunissen                9703446 Rz                     1:45.04                 
          1:45.04
        Floor Brouwer                 9703012 MOSA~regio             1:46.35                 
          1:46.35
        Sarah Bos                     9700918 Noord Limburg(SG)      1:49.12                 
          1:49.12
        Judith Wienen                 9701644 MOSA~regio             1:49.33                 
          1:49.33
        Natasja Wingers               9702392 Rz                     1:55.93                 
          1:55.93
        Rianne Mooren                 9703018 MOSA~regio             1:57.02                 
          1:57.02
        Lieke Seelen                  9701642 MOSA~regio             1:59.05                 
          1:59.05



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 200m vrije slag            Jongens Junioren 1 en 2
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      2:43.93                 
          2:43.93
        Sven Brouwer                  9504449 MOSA~regio             2:48.99                 
          1:19.06  2:48.99
        Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)      2:52.05                 
          1:22.89  2:52.05
        Daan Vernaus                  9504589 Rz                     2:54.69                 
          1:23.09  2:54.69
        Teun van Rens                 9503949 Hzpc                   3:06.50                 
          1:27.63  3:06.50
        Mark Linssen                  9500535 Hzpc                   3:35.76                 
          1:36.80  3:35.76
    NG  Ingo Schel                    9501519 MOSA~regio                         NG          
    NG  Martijn Moberts               9503481 Rz                                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Junioren 1 en 2
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Lizzy Janssen                 9500752 Heldense Zwemverenig   2:27.41                 
          2:27.41
        Floor Weijmans                9502522 Hzpc                   2:37.62                 
          1:15.36  2:37.62
        Jessica Hesen                 9601194 Hzpc                   2:38.31                 
          1:16.16  2:38.31
        Angelique Schouten            9503450 Heldense Zwemverenig   2:42.14                 
          1:18.53  2:42.14
        Maureen Wingers               9602264 Rz                     2:44.92                 
          1:19.52  2:44.92
        Margot v. Iersel              9603098 Noord Limburg(SG)      2:46.94                 
          1:22.00  2:46.94
        Denise van der Klij           9600482 Hzpc                   2:46.96                 
          1:20.36  2:46.96
        Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)      2:48.33                 
          1:22.61  2:48.33
        Ilse Litjens                  9602640 Hzpc                   2:49.17                 
          2:49.17
        Jara Wassenberg               9600222 Rz                     2:49.27                 
          1:21.93  2:49.27
        Celina Austen                 9602056 Rz                     2:56.82                 
          1:25.45  2:56.82
        Carley Donders                9602096 Heldense Zwemverenig   3:02.14                 
          3:02.14
        Evi Schols                    9602912 Noord Limburg(SG)      3:34.32                 
          3:34.32
   DIS  Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)                 DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
          1:37.58
    NG  Sophie Melssen                9504228 Noord Limburg(SG)                  NG          
    NG  Demi Berghs                   9604778 Rz                                 NG          
    NG  Laura Dehing                  9601212 Rz                                 NG          
    NG  Kristina Kamnarovski          9604758 Rz                                 NG          
    NG  Noortje Voestermans           9601776 Rz                                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Jongens, 50m vlinderslag        Jongens Minioren 4 en later
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Koen Koster                   9900517 Hzpc                     53.23                 
        Finn Timmermans               9801961 Hzpc                   1:00.69                 
        Pieter Otten                  9800937 Hzpc                   1:00.70                 
        Bart van der Zanden           9900849 Noord Limburg(SG)      1:09.15                 
   DIS  Max Peuten                    9800431 MOSA~regio             1:05.87    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Minioren 2 en 3
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Ellen van Duren               9901412 Noord Limburg(SG)      1:55.42                 
          1:55.42
        Sterre Schlicher              9901672 Rz                     1:55.91                 
          1:55.91
        Amber Vervoort                9901188 Rz                     2:05.76                 
          2:05.76
   DIS  Hilde Litjens                 9901156 Hzpc                   2:04.17    DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
          2:04.17



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m vrije slag                 Jongens Minioren 5
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Max Hermans                   9700879 Hzpc                   1:15.66                 
          1:15.66
        Jitse Zonneveld               9703133 Rz                     1:18.95                 
          1:18.95
        Ted Wilders                   9701177 MOSA~regio             1:20.09                 
          1:20.09
        Hugo v. Iersel                9702287 Noord Limburg(SG)      1:25.30                 
          1:25.30
        Zjef Nelissen                 9701679 Rz                     1:30.13                 
          1:30.13
        Tim Peeters                   9700363 Rz                     1:32.08                 
          1:32.08
        Guus Wolswinkel               9701677 Rz                     1:33.07                 
          1:33.07
        Tim Wienhoven                 9702199 MOSA~regio             1:35.93                 
          1:35.93
        Eddie Soruvskis               9702081 Hzpc                   1:45.45                 
          1:45.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 100m rugslag                  Meisjes Minioren 4
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Maud Bruynen                  9801362 Heldense Zwemverenig   1:44.62                 
          1:44.62
        Celine Buijssen               9801484 Hzpc                   1:44.62                 
          1:44.62
        Milou Peeters                 9800668 Hzpc                   1:49.85                 
          1:49.85
        Aniek Ketelings               9800588 Rz                     1:50.26                 
          1:50.26
        Alette Litjens                9802220 Hzpc                   1:55.49                 
          1:55.49
        Nikki Rovers                  9802411 Rz                     2:21.35                 
          2:21.35
   DIS  Fenne Vervoort                9802916 Noord Limburg(SG)                 DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Gina Feenstra                 9802798 MOSA~regio             1:44.65    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:44.65



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 400m vrije slag                 Jongens Minioren 6
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Sem Hermans                   9601259 Hzpc                   5:30.01                 
          1:17.25  2:42.56  4:08.43  5:30.01
        Sam Derks                     9600719 Hzpc                   5:48.09                 
          1:23.30  2:55.87  4:26.06  5:48.09
        Bram in 't Zandt              9601257 MOSA~regio             5:49.19                 
          1:27.85  2:59.78  4:28.29  5:49.19
        Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)      6:19.27                 
          1:27.47  3:04.92  4:39.58  6:19.27
        Daan Allers                   9601407 Rz                     6:19.96                 
          1:29.99  3:06.27  4:44.61  6:19.96
        Björn Piket                   9602133 Hzpc                   6:25.98                 
          1:32.26  3:12.80  4:52.16  6:25.98
        Kay Thijssen                  9601799 Hzpc                   6:28.10                 
          1:32.14  3:11.76  4:51.90  6:28.10
        Djeremy Hesseling             9603197 MOSA~regio             6:41.40                 
          1:32.18  3:16.05  5:03.59  6:41.40
        Nando Broeren                 9601441 Hzpc                   6:42.87                 
          1:35.64  3:21.36  5:07.17  6:42.87
        Max Vervoort                  9601405 Rz                     6:44.03                 
          1:28.86  3:12.51  6:44.03
        Dylan Bos                     9600717 Hzpc                   6:47.51                 
          1:36.97  3:21.83  5:09.00  6:47.51
        Xavier Wuts                   9602661 Rz                     7:06.42                 
          1:36.35  3:25.03  5:16.84  7:06.42
    NG  Tom Timmermans                9602117 Rz                                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Meisjes, 100m vlinderslag                Meisjes Minioren 5
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Manon Koster                  9701312 Hzpc                   1:35.26                 
          1:35.26
        Floor Brouwer                 9703012 MOSA~regio             1:45.80                 
          1:45.80
        Sarah Bos                     9700918 Noord Limburg(SG)      1:46.75                 
          1:46.75
        Judith Wienen                 9701644 MOSA~regio             1:47.74                 
          1:47.74
        Rianne Mooren                 9703018 MOSA~regio             1:50.89                 
          1:50.89
        Elke Teunissen                9703446 Rz                     1:58.05                 
          1:58.05
        Naomi Euwes                   9701374 Noord Limburg(SG)      1:58.17                 
          1:58.17
        Lieke Seelen                  9701642 MOSA~regio             2:17.85                 
          2:17.85
   DIS  Eline van de Ven              9702664 Heldense Zwemverenig              DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 200m schoolslag            Jongens Junioren 1 en 2
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      3:04.79                 
          1:29.63  3:04.79
        Luuk Janssen                  9503497 MOSA~regio             3:08.42                 
          1:33.37  3:08.42
        Sven Brouwer                  9504449 MOSA~regio             3:11.49                 
          1:32.10  3:11.49
        Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)      3:28.37                 
          1:40.09  3:28.37
        Mark Linssen                  9500535 Hzpc                   3:42.21                 
          1:47.56  3:42.21
        Daan Vernaus                  9504589 Rz                     4:06.79                 
          2:02.86  4:06.79
        Teun van Rens                 9503949 Hzpc                   4:07.49                 
          2:01.42  4:07.49
    NG  Ingo Schel                    9501519 MOSA~regio                         NG          
    NG  Martijn Moberts               9503481 Rz                                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Junioren 1 en 2
20.1.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Lizzy Janssen                 9500752 Heldense Zwemverenig   3:01.99                 
          1:28.34  3:01.99
        Angelique Schouten            9503450 Heldense Zwemverenig   3:10.89                 
          1:31.71  3:10.89
        Maureen Wingers               9602264 Rz                     3:22.65                 
          1:38.75  3:22.65
        Floor Weijmans                9502522 Hzpc                   3:22.79                 
          1:38.27  3:22.79
        Margot v. Iersel              9603098 Noord Limburg(SG)      3:31.05                 
          1:42.84  3:31.05
        Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)      3:31.66                 
          1:42.93  3:31.66
        Jessica Hesen                 9601194 Hzpc                   3:31.93                 
          1:40.34  3:31.93
        Jara Wassenberg               9600222 Rz                     3:33.05                 
          1:43.74  3:33.05
        Denise van der Klij           9600482 Hzpc                   3:37.73                 
          1:45.39  3:37.73
        Ilse Litjens                  9602640 Hzpc                   3:37.99                 
          1:45.50  3:37.99
        Carley Donders                9602096 Heldense Zwemverenig   3:38.53                 
          1:43.78  3:38.53
        Celina Austen                 9602056 Rz                     3:45.78                 
          1:50.32  3:45.78
        Evi Schols                    9602912 Noord Limburg(SG)      4:02.22                 
          1:56.90  4:02.22
   DIS  Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)      3:56.80    DIS          
        SO - Tijdens de eerste slag onder water een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
          1:55.46  3:56.80
    NG  Sophie Melssen                9504228 Noord Limburg(SG)                  NG          
    NG  Demi Berghs                   9604778 Rz                                 NG          
    NG  Laura Dehing                  9601212 Rz                                 NG          
    NG  Kristina Kamnarovski          9604758 Rz                                 NG          
    NG  Noortje Voestermans           9601776 Rz                                 NG          



Splash Meet Manager 2007Registered to Mosa-Regio