Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 17. Alle, 4 x 50m wisselslag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 18. Alle, 4 x 50m vrije slag  Minioren 4, 5 en (jongens) 6



Programmanr. 1
21-03-2009
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Marit BoxumZVZwartsluis1:56.0200000681:50.60
2.Jola NoyaDeltasteur1:58.7300008801:55.20
3.Elma LeusinkDeltasteur2:01.8000013941:58.83
4.Merel StamDeltasteur2:09.2900008782:11.77
5.Maud HeldoornDeltasteur2:14.4500005642:13.92
6.Hilde HollanderDeltasteur2:12.7300008442:15.16
7.Romy BosmanDeltasteur2:28.2601002082:17.67
8.Maike WellenbergDeltasteur2:26.3201001002:20.70
9.Sissie Galen van't Tolhekke2:53.4701002742:35.45
DISDanieke DaenenDeltasteur2:11.7401001022:03.00
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISSelina DoldersumDeltasteur2:13.8900011622:06.86
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBabet KanisDeltasteur2:21.2000002162:17.67
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMJannie RasZCU '782:21.360000628


<< TOP >>
Programmanr. 2
21-03-2009
Jongens, 100m vrije slagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Jorgen GerritsenZVZwartsluis1:24.4700000011:23.10
2.Otto FennemaZigneaNT99009391:28.57
3.Dennis OrlikDeltasteur1:31.9200005191:28.98
4.Rick CuperusZignea1:38.1699015431:29.10
5.Toni van de MeebergZignea1:27.2999001431:31.51
6.Erik van der LindenZVZwartsluis1:27.7299003111:31.67
7.Timo de Vries't Tolhekke1:39.0799004071:33.30
8.Ludo van de BrinkDeltasteur1:44.2699009491:37.32
9.Maarten HooijmanZignea1:52.3299009371:37.80
10.Thom van EssenSwol 18941:44.5199004291:42.92
11.Ewoud VosSwol 18941:44.3699012151:44.23
12.Kylian Kooyman't Tolhekke1:54.2999007631:45.86


<< TOP >>
Programmanr. 3
21-03-2009
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Lisanne KanisDe Eerste KolkNT99002263:33.60
2.Eliza van der WerfZigneaNT99007283:33.92
3.Ageeth de Haan't TolhekkeNT99010223:36.70
DISDesiree RaveDeltasteurNT9900610
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., VC
DISKelly BosmanDeltasteur3:45.4899006123:45.04
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAlies WagterSteenwijk 1934NT99008403:45.51
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISLarissa van der Wees't TolhekkeNT99010244:36.70
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
21-03-2009
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Alex HuizengaZVZwartsluis1:40.0798006871:40.16
2.Bjarne DaenenDeltasteur1:44.3698006751:42.39
3.Harjan van de KerkeDeltasteur1:48.2098010391:45.19FJ 1
4.Albert Jan van SlootenZignea1:43.2398000491:45.19FJ 2
5.Leroy AlbersDeltasteur1:47.4298005151:47.02
6.Teun DiesveldSwol 18941:51.8298015791:51.82
7.Emiel MeinenSteenwijk 19341:55.5698003751:52.45
8.Thomas Jacob LokZVZwartsluis1:50.0498000071:52.80
9.Gerritjan KolkDe Eerste Kolk1:58.4598002091:53.95
10.Jordy BisschopDeltasteur1:54.2398013451:54.36
11.Richard RuijgDe Eerste Kolk2:27.5498000891:55.32
12.Jeroen BoessenkoolDedemsvaart-AC1:54.1098002951:58.02
13.Klaas Lukas KaptijnZCU '781:52.4698016752:00.92
14.Auke van SlootenZCU '782:12.4298025552:04.07
15.Brenn KalterDeltasteur2:05.8998010372:05.23
DISMarc CompagnerZPC NieuwleusenNT98008711:55.36
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SK
DISHan HollanderDeltasteur2:08.4898006792:04.54
SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
AFGEMFlorian StevensZignea2:02.429801527
AFGEMJuriën de MunnikZCU '781:53.829801915


<< TOP >>
Programmanr. 5
21-03-2009
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Maaike DoornwaardDeltasteur1:25.8998002641:25.45
2.Kirsten BiesDedemsvaart-AC1:28.5398005161:26.39
3.Mirjam de RaadDeltasteur1:32.1698007941:30.51
4.Ineke Hof't Tolhekke1:32.5898008101:30.77
5.Kim LasscheZVZwartsluis1:36.8298002521:32.80
6.Julia VroolandDeltasteur1:39.1398014781:35.94
7.Annelies BrinkmanDedemsvaart-AC1:35.1398017721:36.10
8.Karin MeindersZignea1:41.3098007581:38.07
9.Sarah IJspeerdZignea1:45.3298018841:40.57
10.Jaimy van DijkDeltasteur1:46.0798019661:47.48


<< TOP >>
Programmanr. 6
21-03-2009
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Thimo BrandSwol 18941:29.5297025891:28.95
2.Justin DoldersumDeltasteur1:31.3597004931:32.08
3.Max Ceuninck-van CappelleDeltasteur1:37.9597012031:33.42
4.Dennis BijmanDeltasteur1:39.0797010851:37.83
5.Bart KorsDeltasteur1:35.4897008651:37.98
6.Jari HofsinkDeltasteur1:39.8097005351:39.48
7.Aron Bouwer't Tolhekke1:47.8197013851:49.42
8.Edwin LouwerseZignea1:53.4297008551:52.29
DISKees VosZVZwartsluis1:42.3297030811:46.64
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMArend-Jan OomsSwol 18941:39.329702169


<< TOP >>
Programmanr. 7
21-03-2009
Meisjes, 200m vlinderslag

Junioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Manon Blankvoort't TolhekkeNT96004543:17.89
2.Iris van MarleSteenwijk 1934NT96009283:19.54
3.Judith RingnaldaSteenwijk 1934NT96039043:35.39
4.Roegina OfreinSteenwijk 1934NT96001083:53.17


<< TOP >>
Programmanr. 8
21-03-2009
Jongens, 200m vlinderslag

Junioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Mitchel DoldersumDeltasteur3:01.0995011672:44.80
2.Dinand SchutteDeltasteur3:12.0496003352:59.92
3.Martijn GerritsenZVZwartsluisNT96004653:03.89
DISKristan FeenstraZVZwartsluisNT95004093:20.10
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
NG.ZALennart van KampenDeltasteur3:34.209501033
AFGEMDiederik WubsZigneaNT9502603


<< TOP >>
Programmanr. 9
21-03-2009
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Marit BoxumZVZwartsluis43.32000006844.95
2.Elma LeusinkDeltasteurNT00013941:09.89
DISMerel StamDeltasteurNT0000878
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISBabet KanisDeltasteurNT0000216
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMaud HeldoornDeltasteurNT000056456.80
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISJola NoyaDeltasteurNT000088059.51
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISHilde HollanderDeltasteurNT00008441:00.04
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSelina DoldersumDeltasteurNT00011621:05.67
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISDanieke DaenenDeltasteur1:13.0201001021:13.39
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISMaike WellenbergDeltasteurNT01001001:17.73
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISSissie Galen van't TolhekkeNT01002741:31.23
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISRomy BosmanDeltasteur1:29.5701002081:31.70
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMJannie RasZCU '78NT0000628


<< TOP >>
Programmanr. 10
21-03-2009
Jongens, 100m rugslagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Toni van de MeebergZignea1:41.6699001431:35.54
2.Erik van der LindenZVZwartsluis1:35.1399003111:36.13
3.Otto FennemaZignea1:51.9299009391:39.86
4.Jorgen GerritsenZVZwartsluis1:37.7200000011:40.80
5.Dennis OrlikDeltasteur1:48.8600005191:43.67
6.Kylian Kooyman't Tolhekke2:03.0399007631:46.07
7.Rick CuperusZignea1:49.1799015431:46.67
8.Ewoud VosSwol 18941:53.4899012151:52.57
9.Timo de Vries't TolhekkeNT99004071:54.36
10.Maarten HooijmanZigneaNT99009371:54.73
11.Ludo van de BrinkDeltasteur1:53.9299009491:55.20
DISThom van EssenSwol 18941:59.9599004292:02.86
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 11
21-03-2009
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Lisanne KanisDe Eerste Kolk1:34.8099002261:30.76
2.Alies WagterSteenwijk 19341:36.5199008401:31.39
3.Desiree RaveDeltasteur1:35.8999006101:34.32
4.Ageeth de Haan't Tolhekke1:40.3699010221:35.02
5.Esther MijnheerZignea1:42.8999008701:35.57
6.Eliza van der WerfZignea1:42.2699007281:37.45
7.Esther van der SlootZCU '781:46.0299001241:38.54
8.Larissa van der Wees't Tolhekke1:48.3999010241:51.89
DISKelly BosmanDeltasteur1:37.429900612
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 12
21-03-2009
Jongens, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Leroy AlbersDeltasteur1:33.2698005151:33.54
2.Bjarne DaenenDeltasteur1:35.0898006751:34.60
3.Albert Jan van SlootenZignea1:34.5798000491:34.67
4.Thomas Jacob LokZVZwartsluis1:37.0498000071:36.16
5.Han HollanderDeltasteur1:39.2698006791:36.48
6.Jeroen BoessenkoolDedemsvaart-AC1:39.6098002951:42.82
7.Harjan van de KerkeDeltasteur1:53.1698010391:47.51
8.Richard RuijgDe Eerste Kolk1:46.4798000891:47.57
9.Teun DiesveldSwol 18942:01.5198015791:49.39
10.Auke van SlootenZCU '781:56.5698025551:54.92
11.Gerritjan KolkDe Eerste Kolk1:53.8298002091:55.23FJ 1
12.Brenn KalterDeltasteur1:55.4598010371:55.23FJ 2
13.Jordy BisschopDeltasteur1:57.6798013451:57.29
DISAlex HuizengaZVZwartsluis1:35.649800687
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISEmiel MeinenSteenwijk 19341:48.2998003751:46.67
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISKlaas Lukas KaptijnZCU '781:53.0698016751:53.80
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMarc CompagnerZPC Nieuwleusen1:54.6798008712:00.92
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMFlorian StevensZignea1:49.329801527
AFGEMJuriën de MunnikZCU '78NT9801915


<< TOP >>
Programmanr. 13
21-03-2009
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Kirsten BiesDedemsvaart-AC6:34.0798005165:42.70
200m:2:47.60400m:5:42.70
2.Maaike DoornwaardDeltasteur5:59.6798002645:59.89
200m:2:55.00400m:5:59.89
3.Mirjam de RaadDeltasteur6:13.7398007946:08.76
200m:3:00.45400m:6:08.76
4.Julia VroolandDeltasteurNT98014786:23.04
5.Karin MeindersZignea7:10.2398007586:38.16
200m:3:19.54400m:6:38.16
6.Kim LasscheZVZwartsluisNT98002526:45.70
200m:3:19.02400m:6:45.70
7.Ineke Hof't Tolhekke6:48.2398008106:46.07
200m:3:22.16400m:6:46.07
8.Jaimy van DijkDeltasteur7:23.4598019667:23.00
200m:3:33.70400m:7:23.00
9.Sarah IJspeerdZigneaNT98018847:32.42
200m:3:42.48400m:7:32.42


<< TOP >>
Programmanr. 14
21-03-2009
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Justin DoldersumDeltasteur1:19.4597004931:20.64
2.Max Ceuninck-van CappelleDeltasteur1:27.6797012031:25.58
3.Bart KorsDeltasteur1:26.9297008651:25.80
4.Thimo BrandSwol 18941:36.5497025891:37.16
5.Jari HofsinkDeltasteur1:44.2097005351:40.32
6.Aron Bouwer't TolhekkeNT97013851:49.36
DISKees VosZVZwartsluisNT9703081
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISDennis BijmanDeltasteurNT97010851:51.42
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISEdwin LouwerseZigneaNT97008552:13.64
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMArend-Jan OomsSwol 18941:39.039702169


<< TOP >>
Programmanr. 15
21-03-2009
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Manon Blankvoort't Tolhekke3:32.8096004542:57.80
2.Amber IJzebrinkDedemsvaart-AC3:04.7296022582:59.67
3.Roegina OfreinSteenwijk 19342:56.7896001083:00.30
4.Judith RingnaldaSteenwijk 19343:03.3396039043:05.80
5.Iris van MarleSteenwijk 1934NT96009283:06.64
6.Stephanie Schmidt't Tolhekke3:03.3996056883:15.82


<< TOP >>
Programmanr. 16
21-03-2009
Jongens, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Mitchel DoldersumDeltasteur2:34.1395011672:30.16
2.Martijn GerritsenZVZwartsluis2:54.5196004652:46.92
3.Kristan FeenstraZVZwartsluis2:52.7095004092:52.16
4.Dinand SchutteDeltasteur3:04.4296003352:55.67
5.Delano MulderSwol 18943:39.9295053933:12.10
NG.ZALennart van KampenDeltasteur3:16.299501033
AFGEMDiederik WubsZignea3:56.769502603
AFGEMJens Erinn Beute't Tolhekke3:35.569500771


<< TOP >>
Programmanr. 17
21-03-2009
4 x 50m wisselslagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Zignea 1Zignea3:12.003:11.39
Esther Mijnheer
Toni van de Meeberg
99
99
50.70Otto Fennema
Eliza van der Werf
99
99
2.Deltasteur 1Deltasteur2:48.233:15.76
Desiree Rave
Kelly Bosman
99
99
46.10Ludo van de Brink
Dennis Orlik
99
00


<< TOP >>
Programmanr. 18
21-03-2009
4 x 50m vrije slagMinioren 4, 5 en (jongens) 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Deltasteur 1Deltasteur2:12.192:16.36
Maaike Doornwaard
Max Ceuninck-van Cappelle
98
97
36.29Mirjam de Raad
Justin Doldersum
98
97
2.Zignea 1Zignea2:30.002:36.98
Sarah IJspeerd
Maarten Hooijman
98
99
40.95Karin Meinders
Albert Jan van Slooten
98
98
DISZVZwartsluis 1ZVZwartsluis2:31.512:29.02
AK - Na het beëindigen van de race niet onmiddellijk het water verlaten.
Alex Huizenga
Thomas Jacob Lok
98
98
38.02Kim Lassche
Kees Vos
98
97