City Dynamiek Cup 2006 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.142, registered to PSV Eindhoven


Nr. 1  50m rugslag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2  50m rugslag  Heren  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3  200m vrije slag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4  200m vrije slag  Heren  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5  200m schoolslag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6  200m schoolslag  Heren  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7  200m rugslag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8  200m rugslag  Heren  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9  200m vlinderslag  Dames  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10  200m vlinderslag  Heren  alg. leeftijdsgroep


Nr. 1
1-12-2006
50m rugslag  Damesalg. leeftijdsgroep
Geen limieten


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT
1.Aerents Jorina90Zwemclub S.O.S.30.150.65
2.Haisall Francesca90British Swimmin30.360.70
3.Bossuyt Tine80BRABO30.420.68
4.Simmonds Elizabeth91British Swimmin30.560.66
5.Schaik van Lenneke86De Dolfijn30.570.69
6.Vulpen van Manon87PSV31.170.68
7.Luiken Stefanie85PSV31.350.75
8.Buys Kimberley89BRABO31.400.72


9.


Lee Karen


83


University of B


31.63


0.84
10.Knot Willemijn90TriVia31.660.87
11.Lancey Stella88City of Cardiff31.750.76
12.Nijenhuis Miranda92De Columbiaan31.920.74
13.Tol v.d. Mariska86LZ 188632.150.75
14.Berkel van Martina89Swiss Swimming32.270.73
15.Nap Chantal89De Aquaflippers32.360.74
16.Perez Laetitie90Swiss Swimming32.490.83
17.Ketelaars Silvie85DWK-XCESS32.610.58
18.Vastenhoven van Katinka84WVZ32.890.84
19.Schouten Jenny87ZCV33.060.80
20.Poelstra Wendan91HZ&PC Heerenvee33.110.69
21.Boers Eline91De Columbiaan33.120.69
22.Horst van der Malissa92Zwemlust-den Ho33.200.80
23.Kop Jansen Lis91Van Vliet-Barra33.300.64
24.Kraayeveld Ilse90De Granaet33.350.68
25.Scheel Mariska93De Lansingh33.410.73
26.Kempen Linda92LZ 188633.650.71
27.Peeters Tanja91PSV33.810.78
28.Goosen Lotte92DIO33.820.65
Wal van der Karen91De Lansingh33.820.63
30.Koenen Angèl92HZPC34.060.61
31.Rompelberg Liz90ZCV34.080.75
32.Werff van der Paula91LZ 188634.090.66
33.Vroomen Rebecca93Eurode KZC34.200.81
34.Jongenotter Jantine90PSV34.280.64
35.Lampe Maryse87De Devel34.470.68
36.Maris Charlotte92De Houtrib34.800.71
37.Elsgeest Chantal90De Columbiaan34.810.70
Roubos Daphne90De Columbiaan34.810.94
39.Vos de Miranda90PSV35.040.82
40.Martens Eva92ZCV35.290.71
41.Bol Cleo Denise94WZ&PC Purmerend35.660.76
42.Arts Naomi89Zwemlust-den Ho36.000.78
43.Mindak Marta92Dusseldorfer Sc36.260.74
44.Vroonhoven van Anne92PSV38.790.80


<< TOP >>
Nr. 2
1-12-2006
50m rugslag  Herenalg. leeftijdsgroep
Geen limieten


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT
1.Driebergen Nick87Swimteam26.070.74
2.Tamminga Bastiaan81PSV26.780.75
3.Tait Gregor79British Swimmin26.830.75
4.Claeys Bruno82Brugse Zwemkrin27.100.70
5.Perez Adrien88Swiss Swimming27.450.70
Keetman John84PSV27.450.64
7.Kersten Jan86De Columbiaan27.940.61
8.Smits Jurjen89DZ&PC28.190.72


9.


Correia Micael


90


Zeester-Meerval


28.39


0.71
10.Lijesen Bastiaan90Van Vliet-Barra29.100.68
11.Munsters Arvid92ZCV29.200.78
12.Ven van der Roel89Zeester-Meerval29.450.74
13.Pluijm van der Dingeman90De Zijl/LGB29.930.76
14.Ven van der Bas86Zeester-Meerval30.000.68
15.Oudendijk Paul81OEZA30.630.67
16.Heijer den Victor83WVZ31.140.62
17.Nolles Janco89HZ&PC Heerenvee32.100.85
18.Koops Erik91Zwemlust-den Ho32.340.85
19.Vroomen Jordy94Eurode KZC32.430.68
20.Coert Dean91ZCV32.720.61
21.Zijderveld van Jelmar93De Devel35.070.95
22.Peternella Ritchoberto93WZ&PC Purmerend37.010.85
23.Struijf Kingue94WZ&PC Purmerend38.400.76


<< TOP >>
Nr. 3
1-12-2006
200m vrije slag  Dames

alg. leeftijdsgroep
Geen limieten


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Dekker Inge85PSV
2.Veldhuis Marleen79PSV
3.Heemskerk Femke87De Zijl/LGB2:02.830.9428.9659.791:31.022:02.83
4.Miley Hannah89British Swimmin2:03.590.7829.161:00.491:32.132:03.59
5.Rooijen van Manon82De Dolfijn2:03.890.8529.541:01.141:33.102:03.89
6.Johannsen Charlotte88AGF Swim Team2:05.360.8429.471:01.191:33.522:05.36
7.Groot Chantal82De Dolfijn2:05.400.8829.421:01.331:33.872:05.40
8.Koeckhoven van Nina83MEGA2:05.660.7829.351:00.871:33.492:05.66


B-finale
9.Bank Linda86De Dolfijn2:05.810.9829.951:01.771:34.312:05.81
10.Terink Rieneke84DWK-XCESS2:06.340.8729.821:02.271:34.912:06.34
12.Lowe Jemma90British Swimmin2:06.520.7829.821:01.701:34.072:06.52
13.Kroese Lona87De Dolfijn2:06.990.9229.491:01.411:34.342:06.99
15.Carlin Jazmin90City of Cardiff2:08.130.8029.831:02.091:35.002:08.13
16.Ribi Marina88Swiss Swimming2:08.560.9129.321:01.841:34.852:08.56
18.Taite Te Rina83University of B2:09.190.8030.401:03.171:36.402:09.19
19.Thomas Bethan89City of Cardiff2:09.210.7930.231:02.731:35.862:09.21


17.


Aerents Jorina


90


Zwemclub S.O.S.


2:06.51


Afzeggen


0.74


29.09


1:00.50


1:33.78


2:06.51
18.Vavourakis Emily89BRABO2:07.44Afzeggen0.7730.031:01.991:34.892:07.44
19.Jonge de Saskia86't Tolhekke2:09.04Afzeggen0.8128.911:00.771:34.192:09.04
20.Spruit Jessica91PSV2:10.270.8131.071:03.751:37.252:10.27
21.Knusel Ramona90Swiss Swimming2:10.370.7429.871:02.681:36.342:10.37
22.Verouden Lieke90PSV2:10.740.8431.781:05.601:38.852:10.74
23.Post Marjolein89Zwemlust-den Ho2:10.770.9330.601:04.141:37.672:10.77
24.Waaijer Maaike90PSV2:11.910.8531.521:05.191:38.892:11.91
25.White Jessica90City of Cardiff2:12.890.8930.661:04.041:38.272:12.89
26.Linders Roxanne92PSV2:13.240.8330.011:03.711:38.642:13.24
27.Boer de Esther89DZ&PC2:13.860.8630.361:03.731:39.162:13.86
28.Pollet Jana88Brugse Zwemkrin2:13.960.8130.581:04.181:39.212:13.96
29.Nijhuis Marieke92OZ&PC2:14.44+1.0431.591:05.731:40.792:14.44
Bouwens Elise91Zwemlust-den Ho2:14.440.8930.681:04.991:39.532:14.44
31.Jones Jenny90City of Cardiff2:14.790.8231.361:05.421:40.362:14.79
32.Weekers Linda90PSV2:15.040.8831.221:05.091:40.082:15.04
33.Walton-Holland Siobhan89City of Cardiff2:15.370.8731.011:05.011:40.252:15.37
34.Greven Lotte87ZCV2:16.590.8631.711:05.881:41.082:16.59
35.Bioch Iris91De Zijl/LGB2:16.800.8831.741:06.211:41.652:16.80
36.Janssen Stephanie91Arethusa2:16.840.7831.301:05.371:41.282:16.84
37.Houtman Manon91PSV2:17.680.7132.061:06.881:42.612:17.68
38.Hoorn van Ilse90Zwemlust-den Ho2:18.830.9230.981:05.991:43.162:18.83
39.Voinov Lana91De Dolfijn2:19.460.8831.841:07.121:43.702:19.46
40.Horst van der Malissa92Zwemlust-den Ho2:20.120.9131.191:06.451:44.172:20.12
41.Senden Chantal93ZCV2:20.190.8131.711:07.551:44.812:20.19
42.Boer de Rosanne91LZ 18862:21.330.9332.391:08.471:45.052:21.33
43.Coert Misty93ZCV2:21.760.7733.221:09.841:46.592:21.76
44.Tombers Melanie94Dusseldorfer Sc2:21.920.8232.311:08.631:45.772:21.92
45.Gubbels Irene88ZCV2:22.090.8532.861:09.351:45.592:22.09
46.Laar van de Dimphy92ZCV2:22.350.8333.081:09.681:47.222:22.35
47.Schepers Jamie93ZCV2:23.600.9233.381:09.921:46.782:23.60
48.Venema Wiepkje90HZ&PC Heerenvee2:23.720.9232.301:07.971:45.542:23.72
49.Post Jolanda90DIO2:23.890.7932.601:08.731:46.312:23.89
50.Maalsen Inge92Zeester-Meerval2:24.430.8832.541:08.881:46.662:24.43
51.Hendrikse Simone90PSV2:25.310.8632.991:10.221:48.372:25.31
52.Post Siska88DIO2:25.470.9034.731:11.811:49.252:25.47
53.Burg Ter Lotte92PSV2:25.480.8732.951:10.871:48.342:25.48
54.Weijburg Rianne94De Zwoer2:25.690.8232.071:09.251:47.922:25.69
55.Biryuk Sitlana91Dusseldorfer Sc2:25.780.9833.071:09.791:48.482:25.78
56.Mol Annewil92De Devel2:26.760.8234.091:12.101:49.722:26.76
57.Aschmoneit Laura91Dusseldorfer Sc2:27.000.9232.201:07.911:47.402:27.00
58.Velzen van Kelly91LZ 18862:27.510.8932.281:09.061:48.312:27.51
59.Bogaard v.d. Elsemieke90PSV2:28.060.8133.271:10.271:49.052:28.06
60.Taal Leonie93De Devel2:28.540.7533.831:12.151:51.122:28.54
61.Lampe Myrthe90De Devel2:29.470.8233.231:10.951:51.062:29.47
62.Eirich Valentina92Dusseldorfer Sc2:31.730.9733.841:12.391:52.912:31.73
63.Sollie Sophie94Zeester-Meerval2:33.230.8335.091:14.511:54.402:33.23
64.Koch Marianne90Dusseldorfer Sc2:37.810.8333.561:13.341:55.802:37.81
dis.Meer van der Maud92Zeester-MeervalAF0.7031.21-:--.---:--.---:--.--


<< TOP >>
Nr. 4
1-12-2006
200m vrije slag  Heren

alg. leeftijdsgroep
Geen limieten


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Hoogenband vd Pieter78PSV
2.Davenport Ross84British Swimmin1:50.830.8126.4854.591:23.001:50.83
4.Wildeboer Olaf83PSV1:51.620.7726.3654.611:23.421:51.62
5.Reijns Joost87Swimteam1:52.260.8626.1854.631:23.121:52.26
6.Lang Robert84British Swimmin1:52.510.7826.2054.631:23.881:52.51
7.Oosting Stefan81PSV1:52.620.8826.2755.071:23.841:52.62
9.Van Velthoven Bas85Swimteam1:52.860.8626.1754.441:23.951:52.86
10.Fischer Christian86AGF Swim Team1:53.650.7926.7055.211:24.531:53.65


B-finale
11.Heister Dan80University of B1:54.190.8127.1255.791:25.291:54.19
13.Schneiter Christian94Swiss Swimming1:54.900.8526.5255.941:25.961:54.90
14.Die de Stefan86De Dolfijn1:55.260.9027.2156.621:26.121:55.26
16.Vangeneugden Tom83PSV1:56.210.8728.3957.811:27.551:56.21
18.Lindenberg Allen89Borough of Walt1:57.650.8827.3356.951:27.181:57.65
19.Smeets Wouter84WVZ1:57.880.8527.1456.751:26.871:57.88
20.Schaufler Marcel89OLSZ Sudstadt1:58.230.8726.7856.311:27.301:58.23
21.Page Anthony86Swiss Swimming1:58.570.8727.7057.851:28.151:58.57


17.


Zastrow Mitja


77


PSV


1:51.41


Afzeggen


0.79


25.95


54.50


1:23.68


1:51.41
18.Felten Thomas83PSV1:52.85Afzeggen0.9326.6355.321:23.961:52.85
19.Schelvis Alex87Merwede Nautilu1:54.75Afzeggen0.9526.8955.251:24.951:54.75
20.Leith David80British Swimmin1:55.90Afzeggen0.8427.0856.051:25.641:55.90
21.Verschuren Sebastiaan88Aquarijn1:57.37Afzeggen0.8927.4856.821:27.071:57.37
22.Senter Paul86City of Cardiff1:59.260.8227.3157.231:28.491:59.26
23.Janssen Patrick91PSV1:59.800.6927.5958.501:29.711:59.80
24.Linden van der Michael86De Zijl/LGB2:01.060.8228.0758.951:30.382:01.06
25.Rhyss Thomas88City of Cardiff2:01.760.7028.4058.681:29.782:01.76
26.Wullings Bo89De Dolfijn2:02.540.9027.4257.551:30.492:02.54
27.Potiek Ewoud89't Tolhekke2:02.850.8328.2559.641:31.482:02.85
28.Verhagen John92Neptunus'582:02.940.8227.0257.601:30.422:02.94
29.Niejenhuis van Henk89De Dolfijn2:03.380.9628.2659.351:31.272:03.38
30.Watts Mike88City of Cardiff2:03.490.8528.2959.481:31.332:03.49
31.Mollema Ivor90De Zijl/LGB2:04.900.7328.421:00.391:33.062:04.90
32.Graaff vd Jan Willem89Arethusa2:05.430.7729.561:01.221:33.832:05.43
33.Wolthuizen Devi87TriVia2:06.900.8829.461:02.151:34.552:06.90
34.Notten Mitch92ZCV2:07.36+1.0029.191:01.291:34.582:07.36
35.Ruiter de Joey91ZCV2:07.940.7428.361:01.381:35.572:07.94
36.Mierlo Jasper90Budel2:08.820.7328.351:00.321:34.352:08.82
37.Coumans Jacky90ZCV2:08.930.8829.381:02.331:35.452:08.93
38.Waterlander Jelmer88HZ&PC Heerenvee2:09.030.8928.221:00.351:34.442:09.03
39.Polak Vince89De Columbiaan2:09.210.9029.781:02.131:35.722:09.21
40.Brenninkmeyer Jens87Dusseldorfer Sc2:09.320.7328.241:01.621:35.862:09.32
41.Hartog Hans-Peter91Zaanstad (SG)2:10.300.7929.441:02.401:36.672:10.30
42.Heijden v.d. Lars90PSV2:11.220.8829.741:03.151:37.152:11.22
43.Rijntjes Joost91De Zijl/LGB2:11.300.7928.611:01.871:37.562:11.30
44.Herberts Loek90Arethusa2:11.810.8630.391:03.191:37.882:11.81
45.Ruiter de Vincent90Poseidon'562:12.090.7429.251:01.261:36.342:12.09
46.Brummer Diederik90Hellas/Glana2:13.710.8729.351:02.971:38.232:13.71
47.Meijer Jelmer90HZ&PC Heerenvee2:14.340.9529.711:04.321:39.392:14.34
48.Hillebregt Donald92De Zijl/LGB2:14.360.8030.321:03.761:39.392:14.36
49.Derks Kees92ZCV2:15.100.7530.361:04.271:39.962:15.10
50.Jacobi Thomas90Dusseldorfer Sc2:16.110.8729.521:03.901:40.202:16.11
51.Hoving Sil91PSV2:16.910.8131.571:06.051:41.902:16.91
52.Huygens Jerry91Zaanstad (SG)2:17.250.7829.941:04.081:39.992:17.25
53.Mierlo van Thomas93Budel2:19.750.7531.631:08.121:45.092:19.75
54.Kok Yoeri93De Devel2:24.990.6931.211:08.091:46.012:24.99
55.Verhagen Gijs93Neptunus'582:27.270.9032.891:11.311:50.862:27.27
56.Snackers Lester94ZCV2:32.530.9434.191:12.991:53.122:32.53


<< TOP >>
Nr. 5
1-12-2006
200m schoolslag  Dames

alg. leeftijdsgroep
Geen limieten


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Balfour Kirsty84British Swimmin2:30.520.8534.671:12.481:51.312:30.52
2.Kuc Marina84Dusseldorfer Sc2:35.880.8536.171:16.051:56.062:35.88
3.Zwanenburg Margriet86DZ&PC2:37.920.9635.971:16.251:57.092:37.92
4.Elzerman Anouk90De Dolfijn2:44.860.9036.771:18.412:01.212:44.86
5.Brak Larissa88De Zijl/LGB2:45.560.9138.081:20.532:03.682:45.56
6.Bogaard v.d. Suzan89PSV2:46.340.8436.551:18.672:02.412:46.34
7.Matthyssen Elise92BRABO2:46.530.8737.081:19.532:04.342:46.53
8.Werff van der Paula91LZ 18862:48.050.8837.381:19.812:04.262:48.05


9.


Rutten Maureen


88


HZPC


2:51.80


0.93


38.54


1:22.72


2:07.25


2:51.80
10.Peeters Tanja91PSV2:52.370.8439.461:23.642:08.582:52.37
11.Hemesath Valerie91PSV2:52.990.8239.191:22.772:07.462:52.99
12.Milt van Lisa92De Devel2:54.760.7538.961:23.642:09.722:54.76
13.Verheijen Sandra92ZCV2:55.260.8239.431:24.142:09.842:55.26
14.Roubos Daphne90De Columbiaan2:55.920.9539.751:25.412:11.082:55.92
15.Fleischer Janine93Dusseldorfer Sc3:03.380.8542.041:29.392:16.353:03.38
16.Bol Cleo Denise94WZ&PC Purmerend3:04.100.8841.621:29.662:17.663:04.10
17.Wierikx Estrella94Numansdorp3:06.270.7141.391:28.962:17.803:06.27
18.Schepers Jamie93ZCV3:08.190.8642.821:30.282:19.113:08.19
19.Taal Leonie93De Devel3:08.930.7543.031:31.852:20.203:08.93
20.Dekker Celine94ZCV3:12.35+1.0144.501:33.622:23.533:12.35
21.Thiel Christien94Dusseldorfer Sc3:21.670.9944.511:36.032:29.603:21.67


<< TOP >>
Nr. 6
1-12-2006
200m schoolslag  Heren

alg. leeftijdsgroep
Geen limieten


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Gilchrist Kris83British Swimmin2:15.270.9130.791:04.981:40.032:15.27
2.Weber Dimitri86Swiss Swimming2:18.440.8231.391:06.301:42.152:18.44
3.Aggele van Robin84Zwemlust-den Ho2:19.070.8031.011:07.481:44.222:19.07
4.Cook Chris79British Swimmin2:19.280.7431.011:05.161:41.682:19.28
5.Bartlett Dave84University of B2:21.500.8331.281:06.681:43.502:21.50
6.Dekker Bram89ZCV2:28.650.7532.771:10.311:48.602:28.65
7.Haigh Dan86City of Cardiff2:30.770.7731.381:08.791:49.362:30.77
8.Verreusel Davy89Hellas/Glana2:31.170.8234.071:12.831:51.342:31.17


9.


Kamp op den Kay


91


ZCV


2:35.74


0.94


34.72


1:16.00


1:57.04


2:35.74
10.Greven Thijs89ZCV2:38.100.7335.431:15.971:56.682:38.10
11.Bie de Ralph87Zeester-Meerval2:38.420.8936.171:17.051:58.882:38.42
12.Delbressine Scott92ZCV2:38.710.7235.121:15.021:56.992:38.71
13.Prescott Dominic90City of Cardiff2:39.490.8133.751:14.711:56.572:39.49
14.Bakker Jens93De Dolfijn2:39.780.9136.391:17.031:58.172:39.78
15.Dijk van Herman89HZ&PC Heerenvee2:40.530.8734.371:15.231:57.572:40.53
16.Oudendijk Paul81OEZA2:41.150.9134.821:15.211:57.782:41.15
17.Tombers Tobias92Dusseldorfer Sc2:46.640.8336.581:20.392:03.912:46.64
18.Dijk van Kasper94Noord-Limburg (2:49.730.7237.261:20.162:04.562:49.73
19.Vroomen Jordy94Eurode KZC2:51.720.9239.051:23.042:08.842:51.72
20.Schellekens Mark92Neptunus'582:51.870.9437.551:20.962:06.402:51.87
21.Greven Lucas95ZCV2:58.540.8640.611:26.232:13.192:58.54
22.Peternella Ritchoberto93WZ&PC Purmerend3:03.860.8640.781:28.572:17.083:03.86
23.Janssen Geert92PSV3:03.890.7141.391:28.672:16.973:03.89
24.Struijf Kingue94WZ&PC Purmerend3:08.000.8741.611:29.562:19.663:08.00


<< TOP >>
Nr. 7
1-12-2006
200m rugslag  Damesalg. leeftijdsgroep
Geen limieten


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Miley Hannah89British Swimmin2:16.710.6933.071:07.191:42.192:16.71
2.Simmonds Elizabeth91British Swimmin2:18.580.6632.121:06.901:42.542:18.58
3.Lee Karen83University of B2:20.690.7733.051:08.521:44.852:20.69
4.Zanden vd Wendy88PSV2:23.140.7633.461:10.201:47.032:23.14
5.Straten Nadine91De Dolfijn2:25.170.7434.241:10.431:47.742:25.17
6.Luiken Stefanie85PSV2:26.820.7934.361:11.821:49.512:26.82
7.Borgerink Mariël92De Dinkel2:28.110.8035.191:12.391:50.262:28.11
8.Knot Willemijn90TriVia2:28.320.8033.321:11.351:49.902:28.32


9.


Poelstra Wendan


91


HZ&PC Heerenvee


2:29.24


0.73


33.77


1:11.04


1:49.94


2:29.24
10.Tol v.d. Mariska86LZ 18862:30.370.7934.171:11.971:51.572:30.37
11.Jongenotter Jantine90PSV2:33.640.6736.061:15.541:55.282:33.64
12.Kraayeveld Ilse90De Granaet2:34.390.7535.371:14.961:55.682:34.39
13.Schouten Jenny87ZCV2:36.190.7635.461:15.551:56.312:36.19
14.Kempen Linda92LZ 18862:36.210.6635.811:15.501:56.402:36.21
15.Lampe Maryse87De Devel2:36.520.6837.061:17.241:57.202:36.52
16.Giesselink Marloes92OZ&PC2:36.570.7637.001:16.491:57.552:36.57
17.Kop Jansen Lis91Van Vliet-Barra2:37.200.6636.621:16.291:56.932:37.20
18.Elsgeest Chantal90De Columbiaan2:38.000.7236.901:16.701:57.482:38.00
19.Nijenhuis Miranda92De Columbiaan2:38.420.7136.441:17.741:58.402:38.42
20.Vroomen Rebecca93Eurode KZC2:39.400.3237.211:18.842:01.682:39.40
21.Vos de Miranda90PSV2:39.790.7637.011:17.221:58.372:39.79
22.Coert Misty93ZCV2:39.860.6838.341:19.132:00.552:39.86
23.Rompelberg Liz90ZCV2:40.330.8337.271:17.581:59.512:40.33
24.Meijel van Judith91HZPC2:40.380.7136.291:17.141:58.662:40.38
25.Martens Eva92ZCV2:41.540.7138.171:19.032:00.302:41.54
26.Hoorn van Ilse90Zwemlust-den Ho2:42.020.7236.531:17.472:00.212:42.02
27.Tombers Melanie94Dusseldorfer Sc2:42.830.7338.111:20.132:01.332:42.83
28.Mindak Marta92Dusseldorfer Sc2:45.460.7337.641:19.752:02.752:45.46
29.Arts Naomi89Zwemlust-den Ho2:47.390.8138.431:20.142:03.962:47.39
30.Sollie Sophie94Zeester-Meerval3:04.230.7541.541:27.772:15.733:04.23


<< TOP >>
Nr. 8
1-12-2006
200m rugslag  Herenalg. leeftijdsgroep
Geen limieten


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Rogan Marcus82OLSZ Sudstadt2:02.380.7028.811:00.191:32.642:02.38
2.Tait Gregor79British Swimmin2:02.960.7429.271:01.601:32.352:02.96
3.Haffield Tom88City of Cardiff2:05.400.6630.291:01.951:34.062:05.40
4.Driebergen Nick87Swimteam2:05.820.7829.321:01.211:33.962:05.82
5.Gibson Cameron82University of B2:06.660.7329.861:01.511:34.002:06.66
6.Keetman John84PSV2:09.600.6630.781:03.471:37.142:09.60
7.Claeys Bruno82Brugse Zwemkrin2:10.840.7530.291:03.671:37.392:10.84
8.Niejenhuis van Henk89De Dolfijn2:11.130.7931.001:04.391:37.772:11.13


9.


Smits Jurjen


89


DZ&PC


2:13.35


0.74


30.06


1:04.44


1:39.04


2:13.35
10.Munsters Arvid92ZCV2:13.720.8030.671:04.771:39.692:13.72
11.Verreusel Davy89Hellas/Glana2:16.140.7931.401:05.921:40.832:16.14
12.Beglinger Theo90De Zijl/LGB2:18.210.6932.391:07.691:43.612:18.21
13.Pluijm van der Dingeman90De Zijl/LGB2:19.820.6831.531:06.901:43.902:19.82
14.Linden van der Michael86De Zijl/LGB2:20.450.7232.751:08.211:45.132:20.45
15.Wolthuizen Devi87TriVia2:20.620.7233.621:08.841:44.832:20.62
16.Meulen v/d Arjen87DZ&PC2:20.690.7432.211:07.381:43.842:20.69
17.Meijer Jelmer90HZ&PC Heerenvee2:23.070.8033.501:10.071:46.632:23.07
18.Waterlander Jelmer88HZ&PC Heerenvee2:24.260.7232.811:09.221:46.492:24.26
19.Oudendijk Paul81OEZA2:24.790.6534.281:10.431:48.022:24.79
20.Coumans Jacky90ZCV2:26.700.7934.091:10.771:48.932:26.70
21.Graaff vd Jan Willem89Arethusa2:26.890.6234.611:12.671:49.922:26.89
22.Lijesen Bastiaan90Van Vliet-Barra2:27.900.6632.861:10.641:49.532:27.90
23.Coert Dean91ZCV2:28.420.6134.031:11.451:50.452:28.42
24.Derks Kees92ZCV2:33.020.7637.141:15.701:54.912:33.02
25.Hoving Sil91PSV2:33.820.7136.681:15.851:55.312:33.82
26.Schallehn Martin90Dusseldorfer Sc2:35.060.7335.391:14.171:54.852:35.06
27.Koops Erik91Zwemlust-den Ho2:36.110.8734.681:14.411:54.972:36.11
28.Snackers Lester94ZCV2:55.310.7441.371:26.002:11.252:55.31


<< TOP >>
Nr. 9
1-12-2006
200m vlinderslag  Dames

alg. leeftijdsgroep
Geen limieten


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Lowe Jemma90British Swimmin2:11.520.8230.101:03.681:37.822:11.52
2.Dunning Terri85British Swimmin2:13.030.7830.031:04.161:38.622:13.03
3.Dickons Jessica90British Swimmin2:13.240.8430.061:03.751:38.582:13.24
4.Berkel van Martina89Swiss Swimming2:19.370.8232.251:07.861:43.812:19.37
5.Robinson Nicola88City of Cardiff2:25.560.8732.781:09.521:46.962:25.56
6.Moes Chrisje85De Dolfijn2:27.560.8932.311:09.231:47.932:27.56
7.Nap Chantal89De Aquaflippers2:31.330.8234.251:12.411:51.462:31.33
8.Cook Carly89City of Cardiff2:34.370.8833.531:13.121:54.312:34.37


9.


Senden Chantal


93


ZCV


2:36.23


0.85


34.10


1:14.52


1:55.63


2:36.23
10.Reinds Annika89De Dolfijn2:36.350.9734.191:13.831:55.052:36.35
11.Oldenburg Marloes88Orca2:38.360.8931.881:11.471:54.072:38.36
12.Burg Ter Lotte92PSV2:43.740.8336.151:18.662:01.382:43.74
13.Vroonhoven van Anne92PSV2:48.250.8737.941:22.472:07.532:48.25
14.Meijel van Judith91HZPC2:48.290.8934.811:18.632:03.822:48.29
15.Voort van der Linda92De Zijl/LGB2:48.820.7934.781:17.412:02.862:48.82
16.Aschmoneit Laura91Dusseldorfer Sc2:50.360.8735.381:18.292:03.892:50.36
17.Bosklopper Romana89De Devel3:05.770.8136.801:23.032:12.983:05.77


<< TOP >>
Nr. 10
1-12-2006
200m vlinderslag  Heren

alg. leeftijdsgroep
Geen limieten


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinaleRT50m100m150m200m
1.Fonteyn Mathieu85Brugse Zwemkrin2:03.460.7727.4858.701:31.342:03.46
2.Cooper Todd83British Swimmin2:04.390.8226.9957.841:29.872:04.39
3.Verlinden Joeri88PSV2:06.910.8626.9858.961:32.842:06.91
4.Oberholzer Simon95Swiss Swimming2:10.240.8228.531:01.221:35.492:10.24
5.Kamp op den Yvo89ZCV2:11.780.8629.161:02.341:36.332:11.78
6.Houtman Wouter90PSV2:14.770.7529.781:03.721:38.952:14.77
7.Mommers Yannick91ZCV2:25.320.9031.761:08.381:46.822:25.32
9.Polak Vince89De Columbiaan2:37.770.9330.821:09.701:52.682:37.77


Wetering van de Thom


91


Zeester-Meerval


2:35.34


Afzeggen


0.80


31.73


1:10.00


1:51.20


2:35.34