Deel 3 KNZB zwemcompetitie landelijk
Oss, Netherlands,    14.01.2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m wisselslag Heren 11 +   Nr. 2 4 x 50m vrije slag Dames 11 +   
Nr. 3 25m rugslag Gemengd 7-9   Nr. 4 100m rugslag Dames 9-11   
Nr. 5 100m schoolslag Heren 9-11   Nr. 6 200m vrije slag Dames 11-15   
Nr. 7 200m wisselslag Heren 11-15   Nr. 8 200m vlinderslag Dames 11 +   
Nr. 9 100m vlinderslag Heren 11-19   Nr. 10 200m wisselslag Dames 11-13   
Nr. 11 200m rugslag Heren 11-13   Nr. 12 200m schoolslag Dames 11-17   
Nr. 13 200m vrije slag Heren 11-17   Nr. 14 200m wisselslag Dames 11 +   
Nr. 15 100m vrije slag Heren 11 +   Nr. 16 50m vrije slag Gemengd 7-9   
Nr. 17 50m vrije slag Dames 9-11   Nr. 18 50m vlinderslag Heren 9-11   
Nr. 19 200m schoolslag Heren 11-19   Nr. 20 100m rugslag Dames 11-15   
Nr. 21 100m schoolslag Heren 11-15   Nr. 22 100m vlinderslag Dames 11-17   
Nr. 23 100m rugslag Heren 11-17   Nr. 24 100m schoolslag Dames 11-13   
Nr. 25 100m vrije slag Heren 11-13   Nr. 26 100m schoolslag Dames 11 +   
Nr. 27 200m rugslag Heren 11 +   Nr. 28 4 x 50m wisselslag Dames 11-15   


Nr. 1   4 x 100m wisselslag Heren                             Senioren
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Njord 1                            13-029   4:18.34
    2. Arethusa 1                         13-004   4:19.02
    3. AquAmigos 1                        13-096   4:32.36
    4. Arethusa 2                         13-004   4:39.04



TOP
TOP
Nr. 3   25m rugslag Gemengd                        Minioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. NEGGERS Eddy                   97  13-029     26.10



Nr. 3   25m rugslag Gemengd                        Minioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. LANG van Nadien                97  13-029     21.05
    2. VERHOEVEN Bo                   98  13-029     21.84
    3. BLAAUW Xandra                  97  13-029     22.48
    4. MIEDEMA Jolijn                 98  13-029     25.36



TOP
Nr. 4   100m rugslag Dames                          Minoren 6 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VONDEREN van Esma              95  13-004   1:20.99
    2. LAAT de Sanne                  95  13-096   1:23.41
    3. MOUS Jaimy                     96  13-029   1:31.74
    4. RUIS Marloes                   95  13-004   1:35.95
    5. KLOMP Lois                     95  13-029   1:37.22
    6. BIJEN Nina                     95  13-004   1:37.52
    7. SCHOONBEEK Nicole              95  13-029   1:37.70
    8. LIEBREGTS Emy                  95  13-029   1:37.80
    9. VONDEREN van Marlijn           97  13-004   1:38.25
   10. VERVOORT Chantal               96  13-029   1:40.10
   11. KROON de Elise                 95  13-096   1:42.12
   12. BELLE van Wiyanna              96  13-096   1:42.58
   13. ULIJN Evy                      96  13-004   1:45.49
   14. BERKHOUT Naomi                 95  13-096   1:49.12
   15. BELLE van Brynne               95  13-096   1:49.67
   16. BRESSERS Anouk                 96  13-004   1:58.89
   17. RAYMAKERS Danique              96  13-004   2:08.77
   18. PETERS Marlissa                96  13-029   2:13.94



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Heren                       Minoren 6 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. GRUNSVEN van Joep              95  13-004   1:31.26
    2. EVERS Nick                     95  13-096   1:46.36
    3. UIJL den Rodney                96  13-004   1:50.93
    4. GOEDHART Niels                 95  13-096   1:52.29
    5. KEMP Jashja                    95  13-096   1:53.14
    6. VERHAGEN Brian                 95  13-029   1:53.52
    7. MOMMERSTEEG Patrick            96  13-096   1:56.06
    8. HOOGSTRATEN van Brian          95  13-004   2:01.74



TOP
Nr. 6   200m vrije slag Dames                         Jeugd 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. JANSSEN Stephanie              91  13-004   2:17.44
    2. KOK de Linda                   91  13-096   2:21.08
    3. WOUTERS Eveline                91  13-029   2:25.52
    4. RIEL van Margot                92  13-004   2:26.42
    5. MARTENS Carlijn                91  13-004   2:40.73
    6. SPEEKENBRINK Charlotte         92  13-096   2:41.43
    7. PRINCEN Linda                  91  13-004   2:44.18
    8. GOVERS Mandy                   92  13-096   2:57.77
    9. VELTHUIJS Iris                 92  13-029   3:03.70
   10. DIJKSTRA Susanne               92  13-029   3:13.86



TOP
Nr. 7   200m wisselslag Heren                     Juniorren 4 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. EVERS Joost                    91  13-096   2:35.74
    2. NORDMEIJER Jermo               91  13-096   2:42.30
    3. BELLE van Jarst                92  13-096   2:45.30
    4. LEPPER de Marijn               92  13-029   2:49.02
    5. BERSSELAAR van den Luuk        91  13-004   2:49.56
    6. RINZEMA Bas                    91  13-029   2:50.56
    7. SCHEEPERS Ruud                 92  13-029   2:51.23
    8. VARK van Jeroen                91  13-029   2:52.90
    9. MEIJER Willem                  92  13-004   3:00.63
   10. SWINKELS Peter                 92  13-004   3:02.61
   11. TUIJL van Jory                 91  13-004   3:26.77
  dis. VERDIJK Joost                  92  13-096   2:52.97
  dis. WEERDENBURG van Nils           91  13-004   2:56.00     RH



TOP
TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Heren                     Senioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. SMIT Marcel                    87  13-029   1:03.58
    2. GRAAFF vd Jan Willem           89  13-004   1:05.84
    3. KRIEKEN van Kenny              90  13-096   1:07.93
    4. WIJK van Tijs                  92  13-096   1:11.18
    5. KOK de Kevin                   89  13-096   1:12.02
  dis. LINDEN vd Job                  89  13-004   1:15.86     VG
  dis. EMONS Nick                     89  13-004   1:16.24     VG



TOP
Nr. 10   200m wisselslag Dames                      Junioren2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. KOK de Karin                   93  13-096   2:49.84
    2. HOOGSTEDE Karlijn              94  13-004   2:53.46
    3. PAARHUIS Amber                 93  13-029   2:54.84
    4. VELTHUIJS Nelly                94  13-029   3:00.69
    5. VONDEREN van Esma              95  13-004   3:04.01
    6. HEIJDEN van der Ilse           94  13-029   3:13.92
    7. ZAMAN Lisa                     94  13-004   3:16.13
    8. ROOIJ van Ellen                94  13-004   3:16.17
    9. GOVERS Laura                   93  13-004   3:21.86
   10. VERVOORT Joyce                 94  13-029   3:34.51
   11. PETERS Marieke                 94  13-029   3:53.43
  dis. LAAT de Sanne                  95  13-096   3:01.84     SL
  dis. ZWIERS Leonie                  94  13-096   3:20.76     RF
  dis. VIGUURS Noelle                 93  13-096   3:50.65     RD



TOP
Nr. 11   200m rugslag Heren                         Junioren2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VERMEULEN Kevin                93  13-004   2:39.95
    2. GRUNSVEN van Joep              95  13-004   3:02.00
    3. SPEEKENBRINK Jesper            93  13-096   3:02.98
    4. BROK Stan                      94  13-096   3:05.46
    5. GOVERS Walter                  93  13-096   3:08.81
    6. CLAREY Damien                  94  13-029   3:09.62
    7. GENNIP van Rik                 94  13-004   3:19.30
    8. BAKEL van Rick                 93  13-004   3:29.37
    9. HOOGTERP Yoram                 94  13-029   4:11.77



TOP
Nr. 12   200m schoolslag Dames                     Senioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. WOUTERS Eveline                91  13-029   2:59.99
    2. BELLE van Laura                90  13-096   3:02.30
    3. BURGT van der Vivian           90  13-029   3:02.66
    4. VELTHUIJS Joke                 90  13-029   3:05.10
    5. KAMP van Esther                91  13-004   3:10.27
    6. BOKKERS Evy                    92  13-004   3:11.01
    7. WIJK van Neeltje               89  13-096   3:17.86
    8. DUNGEN vd ViviŽnne             90  13-096   3:28.59
    9. HELM van der Sandra            90  13-004   3:37.53



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Heren                        Jeugd 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. GRAAFF vd Jan Willem           89  13-004   2:06.26
    2. KRIEKEN van Kenny              90  13-096   2:10.02
    3. HERBERTS Loek                  90  13-004   2:11.30
    4. VERDIJK Roel                   90  13-096   2:11.44
    5. KOK de Kevin                   89  13-096   2:15.61
    6. GOOR vd Bjorn                  89  13-096   2:17.12
    7. EMONS Nick                     89  13-004   2:17.24
    8. BREKELMANS Stefan              90  13-096   2:21.56
    9. JANSEN Ralf                    89  13-029   2:28.25
   10. JANSEN Bram                    89  13-029   2:38.20
   11. HERPEN van Ad                  90  13-004   2:45.91
   12. GREMMEN Luuk                   90  13-004   2:47.68
   13. RIJKERS Jarno                  90  13-029   2:49.33



TOP
Nr. 14   200m wisselslag Dames                                Senioren
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. NIJHOFF MariŽtte               89  13-029   2:33.02
    2. JANSSEN Stephanie              91  13-004   2:37.27
    3. WEIJENBERG vd DaniŽlle         85  13-096   2:37.44
    4. BURGT van der Vivian           90  13-029   2:44.91
    5. SCHEEPERS DaniŽlle             90  13-029   2:45.54
    6. KLAUW van Kirsten              82  13-004   2:50.90
    7. KAMP van Lisanne               88  13-004   2:53.03
    8. VELTHUIJS Joke                 90  13-029   3:03.51
  dis. SNELS Myrna                    87  13-096               AA



TOP
Nr. 15   100m vrije slag Heren                                Senioren
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VELD op het Rik                86  13-029     54.99
    2. MOMMERS Bram                   76  13-096     56.51
    3. HULST van der Ian              84  13-029     57.27
    4. TOEKAJA Donnovan               80  13-004     57.44
    5. BURGT van der Jeroen           86  13-029     57.56
    6. ELST van Tom                   86  13-004   1:01.37
    7. EVERS Joost                    91  13-096   1:01.82
    8. HEUVEL van den Paul            70  13-004   1:02.04
    9. LEENDERTSE Jos                 62  13-004   1:02.36
   10. WIJK van Tijs                  92  13-096   1:02.37
   11. WIEL vd Remko                  79  13-096   1:02.62
   12. NORDMEIJER Jermo               91  13-096   1:04.16
   13. FELDKAMP Theo                  83  13-004   1:05.57



TOP
Nr. 16   50m vrije slag Gemengd                    Minioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. NEGGERS Eddy                   97  13-029     51.66



Nr. 16   50m vrije slag Gemengd                    Minioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. LANG van Nadien                97  13-029     42.15
    2. VERHOEVEN Bo                   98  13-029     42.27
    3. BLAAUW Xandra                  97  13-029     43.49
    4. MIEDEMA Jolijn                 98  13-029     48.55



TOP
Nr. 17   50m vrije slag Dames                       Minoren 6 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VONDEREN van Esma              95  13-004     32.40
    2. LAAT de Sanne                  95  13-096     33.28
    3. LIEBREGTS Emy                  95  13-029     36.55
    4. VONDEREN van Marlijn           97  13-004     37.10
    5. MOUS Jaimy                     96  13-029     37.31
    6. KLOMP Lois                     95  13-029     38.11
    7. BIJEN Nina                     95  13-004     38.67
    8. RUIS Marloes                   95  13-004     39.04
    9. SCHOONBEEK Nicole              95  13-029     39.07
   10. BELLE van Wiyanna              96  13-096     39.98
   11. VERVOORT Chantal               96  13-029     40.10
   12. ULIJN Evy                      96  13-004     40.28
   13. KROON de Elise                 95  13-096     41.11
   14. BERKHOUT Naomi                 95  13-096     45.38
   15. BELLE van Brynne               95  13-096     45.49
   16. BRESSERS Anouk                 96  13-004     47.64
   17. RAYMAKERS Danique              96  13-004     47.96
   18. PETERS Marlissa                96  13-029     56.76



TOP
Nr. 18   50m vlinderslag Heren                      Minoren 6 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. GRUNSVEN van Joep              95  13-004     42.29
    2. EVERS Nick                     95  13-096     46.85
    3. VERHAGEN Brian                 95  13-029     47.66
    4. HOOGSTRATEN van Brian          95  13-004     52.69
    5. GOEDHART Niels                 95  13-096     59.04
  dis. UIJL den Rodney                96  13-004     53.90     VC
  dis. MOMMERSTEEG Patrick            96  13-096   1:09.29     VC
  dis. KEMP Jashja                    95  13-096   1:17.14     VC



TOP
Nr. 19   200m schoolslag Heren                     Senioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. KRIEKEN van Kenny              90  13-096   2:41.15
    2. LINDEN vd Job                  89  13-004   2:46.15
    3. SMIT Marcel                    87  13-029   2:49.97
    4. BELLE van Jarst                92  13-096   3:06.10
    5. GREMMEN Luuk                   90  13-004   3:07.60
    6. JANSEN Ben                     90  13-029   3:08.46
    7. BREKELMANS Stefan              90  13-096   3:12.68
    8. JANSEN Bram                    89  13-029   3:21.36



TOP
Nr. 20   100m rugslag Dames                           Jeugd 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. WOUTERS Eveline                91  13-029   1:15.79
    2. KOK de Linda                   91  13-096   1:18.72
    3. SPEEKENBRINK Charlotte         92  13-096   1:21.21
    4. BOKKERS Evy                    92  13-004   1:23.64
    5. KAMP van Esther                91  13-004   1:24.76
    6. PRINCEN Linda                  91  13-004   1:25.20
    7. MARTENS Carlijn                91  13-004   1:30.77
    8. VELTHUIJS Iris                 92  13-029   1:33.58
    9. GOVERS Mandy                   92  13-096   1:35.89
   10. DIJKSTRA Susanne               92  13-029   1:43.42



TOP
Nr. 21   100m schoolslag Heren                     Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VARK van Jeroen                91  13-029   1:24.83
    2. WIJK van Tijs                  92  13-096   1:25.45
    3. EVERS Joost                    91  13-096   1:25.63
    4. NORDMEIJER Jermo               91  13-096   1:26.22
    5. LEPPER de Marijn               92  13-029   1:26.66
    6. BERSSELAAR van den Luuk        91  13-004   1:29.50     B
       WEERDENBURG van Nils           91  13-004   1:29.50     A
    8. SCHEEPERS Ruud                 92  13-029   1:29.64
    9. RINZEMA Bas                    91  13-029   1:30.13
   10. VERDIJK Joost                  92  13-096   1:30.70
   11. SWINKELS Peter                 92  13-004   1:32.16
   12. MEIJER Willem                  92  13-004   1:33.44
   13. TUIJL van Jory                 91  13-004   1:52.56



TOP
Nr. 22   100m vlinderslag Dames                    Senioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. JANSSEN Stephanie              91  13-004   1:09.41
    2. NIJHOFF MariŽtte               89  13-029   1:12.19
    3. SCHEEPERS DaniŽlle             90  13-029   1:13.88
    4. WIJK van Neeltje               89  13-096   1:21.97
    5. BURGT van der Vivian           90  13-029   1:22.71
    6. HELM van der Sandra            90  13-004   1:23.39
    7. DUNGEN vd ViviŽnne             90  13-096   1:23.68
    8. BELLE van Laura                90  13-096   1:25.78



TOP
Nr. 23   100m rugslag Heren                           Jeugd 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HERBERTS Loek                  90  13-004   1:07.07
    2. VERDIJK Roel                   90  13-096   1:11.80
    3. GOOR vd Bjorn                  89  13-096   1:12.22
    4. EMONS Nick                     89  13-004   1:13.33
    5. BREKELMANS Stefan              90  13-096   1:16.85
    6. KOK de Kevin                   89  13-096   1:17.36
    7. LINDEN vd Job                  89  13-004   1:19.88
    8. JANSEN Ralf                    89  13-029   1:20.39
    9. JANSEN Bram                    89  13-029   1:20.88
   10. RIJKERS Jarno                  90  13-029   1:22.18
   11. JANSEN Ben                     90  13-029   1:25.03
  dis. HERPEN van Ad                  90  13-004   1:35.19     RD



TOP
Nr. 24   100m schoolslag Dames                      Junioren2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HOOGSTEDE Karlijn              94  13-004   1:27.39
    2. KOK de Karin                   93  13-096   1:27.57
    3. HEIJDEN van der Ilse           94  13-029   1:33.57
    4. PAARHUIS Amber                 93  13-029   1:33.70
    5. LAAT de Sanne                  95  13-096   1:36.07
    6. VELTHUIJS Nelly                94  13-029   1:36.53
    7. GOVERS Laura                   93  13-004   1:42.11
    8. ROOIJ van Ellen                94  13-004   1:44.43
    9. ZAMAN Lisa                     94  13-004   1:47.26
   10. VIGUURS Noelle                 93  13-096   1:49.11
   11. VERVOORT Joyce                 94  13-029   1:50.90
   12. ZWIERS Leonie                  94  13-096   1:51.69
   13. PETERS Marieke                 94  13-029   2:02.19



TOP
Nr. 25   100m vrije slag Heren                      Junioren2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VERMEULEN Kevin                93  13-004   1:05.48
    2. GOVERS Walter                  93  13-096   1:11.36
    3. BROK Stan                      94  13-096   1:12.10
    4. SPEEKENBRINK Jesper            93  13-096   1:13.86
    5. CLAREY Damien                  94  13-029   1:15.90
    6. GENNIP van Rik                 94  13-004   1:21.40
    7. BAKEL van Rick                 93  13-004   1:22.22
    8. HOOGTERP Yoram                 94  13-029   1:39.90



TOP
Nr. 26   100m schoolslag Dames                                Senioren
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. WEIJENBERG vd DaniŽlle         85  13-096   1:17.84
    2. NIJHOFF MariŽtte               89  13-029   1:18.37
    3. BELLE van Laura                90  13-096   1:23.38
    4. VELTHUIJS Joke                 90  13-029   1:25.84
    5. SNELS Myrna                    87  13-096   1:27.50
    6. BOKKERS Evy                    92  13-004   1:28.33
    7. SCHEEPERS DaniŽlle             90  13-029   1:30.98
    8. KLAUW van Kirsten              82  13-004   1:31.40
    9. KAMP van Lisanne               88  13-004   1:34.32
   10. VEER de Liset                  87  13-004   1:38.43



TOP
Nr. 27   200m rugslag Heren                                   Senioren
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HERBERTS Loek                  90  13-004   2:19.52
    2. GRAAFF vd Jan Willem           89  13-004   2:20.42
    3. HULST van der Ian              84  13-029   2:26.68
    4. VELD op het Rik                86  13-029   2:31.35
    5. FELDKAMP Theo                  83  13-004   2:33.36
    6. BURGT van der Jeroen           86  13-029   2:33.50
    7. VERDIJK Roel                   90  13-096   2:34.55
    8. MOMMERS Bram                   76  13-096   2:35.18
    9. HEUVEL van den Paul            70  13-004   2:35.84
   10. GOOR vd Bjorn                  89  13-096   2:42.83
   11. LEENDERTSE Jos                 62  13-004   2:44.63
   12. ELST van Tom                   86  13-004   2:47.07
   13. WIEL vd Remko                  79  13-096   2:55.96



TOP
Nr. 28   4 x 50m wisselslag Dames                     Jeugd 2 en later
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Njord 1                            13-029   2:26.81
  dis. Arethusa 1                         13-004               EA



   bm. AquAmigos 1                        13-096   2:25.29