2007-02-24 Merlet Multi Meet
Cuijk, Netherlands,    24-/25-2-2007,     25m-baan
 
Heren    vrije slag    50m, 100m, 200m
vlinderslag    50m, 100m
rugslag    50m, 100m
schoolslag    50m, 100m
wisselslag    100m, 200m
Estafette    4 x 50m wisselslag, 6 x 50m vrije slag
 
Dames    vrije slag    50m, 100m, 200m
vlinderslag    50m, 100m
rugslag    50m, 100m
schoolslag    50m, 100m
wisselslag    100m, 200m
Estafette    4 x 50m wisselslag, 6 x 50m vrije slag
 
Gemengd    vrije slag    25m
vlinderslag    25m
rugslag    25m
schoolslag    25m
Estafette    4 x 25m vrije slag, 8 x 50m vrije slag


Heren 50m vrije slag                                                11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  13-080     28.39
    2. Dieder Schuurmans              95  13-095     32.63
    3. Bart de Bont                   94  13-044     34.20
    4. Koen Wessels                   94  13-055     34.34
    5. Joris Willems                  95  13-037     35.20
    6. Jeroen Trimbach                94  13-028     35.43     B
       Sander Barten                  94  13-095     35.43     A
    8. Koen van Weelden               94  13-095     35.82
    9. Bart v. Bergen                 94  13-028     36.48
   10. Toby Mouwen                    95  13-080     38.39
   11. Tom van Leeuwen                95  13-037     39.39
   12. Jonno Schoppink                95  13-080     41.05
   13. Norell Roomer                  95  13-044     43.10
   14. Dylan van Bergen               95  13-004     56.64



Heren 50m vrije slag                                                13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Donny van Alphen               92  13-080     27.07
    2. Kasper v. Dijk                 92  14-049     27.48
    3. Bryan Meeuwissen               92  05-120     28.76
    4. Miguel Correia                 93  13-080     29.20
    5. Dirk Vogels                    93  13-080     29.42
    6. Gerben de Laat                 92  13-044     29.67
    7. Tim Somers                     93  05-120     30.60
    8. Simon van den Broek            93  13-095     30.98
    9. Rens Mahler                    92  13-095     32.16     A
       Jeroen Steinbruckner           92  13-095     32.16     B
   11. Bart Waes                      92  13-037     33.59
   12. Barrie Pals                    92  13-095     33.76
   13. Charlie van Aken               92  05-120     34.77
   14. Ogi Babic                      93  13-095     38.36



Heren 50m vrije slag                                            15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Micael Correia                 90  13-080     24.60
    2. Joppe Schuurmans               89  13-095     25.42
    3. Jan Willem vd Graaff           89  13-004     25.76
    4. Patrick Jansen                 69  13-080     26.23
       Bas Berndes                    89  13-095     26.23
    6. Thom van de Wetering           91  13-080     26.32
    7. Roel v.d. Kleij                90  13-028     26.43
    8. Niek Havekes                   86  05-120     26.48     A
       Wytse Bleeker                  90  13-095     26.48     B
   10. Job v. Duijnhoven              88  14-049     26.54
   11. Nick Emons                     89  13-004     26.64
   12. Jelmer v. Dijk                 90  14-049     27.20
   13. Loek Herberts                  90  13-004     27.31
   14. Job vd Linden                  89  13-004     27.46     A
       Mark Effing                    86  13-095     27.46     B
   16. Jelte Schuurmans               91  13-095     27.55
   17. Eelco Kingma                   84  13-037     27.70
   18. Jos Leendertse                 62  13-004     28.04
   19. Rob Gloudemans                 87  13-095     28.10
   20. Tom Bus                        87  13-055     28.31
   21. Niels Jong                     89  13-055     29.08
   22. Wouter Wessels                 91  13-055     29.39
   23. Tom Havekes                    89  05-120     29.63
   24. Wouter Lierop                  89  13-055     29.92
   25. Willem Jansen                  76  13-055     30.07
   26. Jop Wit                        89  13-055     30.23
   27. Mathieu Ven                    84  13-055     30.26
   28. Robin Simonis                  91  13-037     37.39
   29. Michael Rooijakkers            90  13-037     39.02



Heren 50m vrije slag                                          Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Casper de Bruin                96  13-080     38.57
    2. Teun Strijbosch                96  13-095     39.92
    3. Sieb Wesseling                 98  13-095     40.39
    4. Daniel van Dijk                97  13-095     41.61
    5. Jesse Kusters                  96  13-095     42.58
    6. Niels Leendertse               97  13-004     43.76
    7. Bob Simonis                    97  13-037     43.92
    8. Luc de Bont                    96  13-044     44.76
    9. Alex d. Laat                   96  13-028     46.57
   10. Remco Kilsdonk                 96  13-055     47.84



TOP
Heren 100m vrije slag                                               11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  13-080   1:02.45
    2. Dieder Schuurmans              95  13-095   1:16.54
    3. Koen Wessels                   94  13-055   1:17.51
    4. Bart de Bont                   94  13-044   1:18.92
    5. Kareem Elkady                  95  13-080   1:19.95
    6. Sander Barten                  94  13-095   1:22.10
    7. Joris Willems                  95  13-037   1:23.39
    8. Tom van Leeuwen                95  13-037   1:30.48
    9. Leon Jansen                    95  13-080   1:32.04
   10. Norell Roomer                  95  13-044   1:41.73



Heren 100m vrije slag                                               13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kevin Janssen                  92  13-080   1:02.89
    2. Pim Sollie                     92  13-080   1:03.93     B
    3. Gerben de Laat                 92  13-044   1:04.61
    4. Dirk Vogels                    93  13-080   1:04.75
    5. Tim Somers                     93  05-120   1:07.71
    6. Bart Maas                      92  13-095   1:09.26
    7. Jesse Nijhuis                  93  05-033   1:12.23
    8. Jeroen Steinbruckner           92  13-095   1:13.63
    9. Rens Mahler                    92  13-095   1:14.18
   10. Bart Waes                      92  13-037   1:17.15
   11. Yassin Chatouany               93  13-025   1:17.87
   12. Barrie Pals                    92  13-095   1:19.62
   13. Ogi Babic                      93  13-095   1:28.39



Heren 100m vrije slag                                           15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joppe Schuurmans               89  13-095     55.69
    2. Jan Willem vd Graaff           89  13-004     57.06
    3. Bas Berndes                    89  13-095     57.66
    4. Thomas Jansen                  91  05-033     57.89
    5. Thom van de Wetering           91  13-080     59.15
    6. Ralph de Bie                   87  13-080     59.16
    7. Jelte Schuurmans               91  13-095     59.48
    8. Dibbes Verbeek                 88  13-054     59.57
    9. Wytse Bleeker                  90  13-095     59.75
   10. Job v. Duijnhoven              88  14-049     59.94
   11. Mathieu Ven                    84  13-055   1:00.38     B
       Mark Effing                    86  13-095   1:00.38     A
   13. Jelmer v. Dijk                 90  14-049   1:00.51
   14. Nick Emons                     89  13-004   1:00.73
   15. Eelco Kingma                   84  13-037   1:01.80
   16. René Bras                      75  13-054   1:02.00
   17. Job vd Linden                  89  13-004   1:02.20
   18. Tom Bus                        87  13-055   1:02.41
   19. Dylan Haverkamp                89  13-054   1:02.84
   20. Kjeld Nijhuis                  89  05-033   1:03.48
   21. Michel Labohm                  87  13-054   1:03.65
   22. Wouter Wessels                 91  13-055   1:03.93     A
   23. Niels Jong                     89  13-055   1:04.02
   24. Rob Gloudemans                 87  13-095   1:04.24
   25. Tommy Uilenberg                86  13-054   1:04.88
   26. Dirk Zeelte                    91  05-120   1:06.32
   27. Wouter Lierop                  89  13-055   1:06.55     B
       Jop Wit                        89  13-055   1:06.55     A
   29. Janno Duyzer                   88  13-054   1:07.69
   30. Robin Simonis                  91  13-037   1:28.12
   31. Michael Rooijakkers            90  13-037   1:30.78



TOP
Heren 200m vrije slag                                               11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joep van Grunsven              95  13-004   2:45.24
        1:19.54  2:45.24 
    2. Koen Wessels                   94  13-055   2:51.60
        1:20.10  2:51.60 
    3. Dieder Schuurmans              95  13-095   2:58.89
        1:24.95  2:58.89 
    4. Koen van Weelden               94  13-095   3:04.26
        1:27.16  3:04.26 
    5. Sander Barten                  94  13-095   3:10.03
        1:32.71  3:10.03 
    6. Toby Mouwen                    95  13-080   3:16.78
        1:33.83  3:16.78 
    7. Rick van der Lee               95  13-080   3:23.37
        1:35.27  3:23.37 
    8. Jonno Schoppink                95  13-080   3:31.67
        1:40.80  3:31.67 



Heren 200m vrije slag                                               13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Donny van Alphen               92  13-080   2:06.65
        1:01.27  2:06.65 
    2. Kasper v. Dijk                 92  14-049   2:09.82
        1:03.45  2:09.82 
    3. Bryan Meeuwissen               92  05-120   2:18.20
        1:09.39  2:18.20 
    4. Dirk Vogels                    93  13-080   2:20.04
        1:08.32  2:20.04 
    5. Miguel Correia                 93  13-080   2:20.55
        1:08.57  2:20.55 
    6. Kevin Vermeulen                93  13-004   2:21.15
        1:08.93  2:21.15 
    7. Gerben de Laat                 92  13-044   2:27.90
        1:10.62  2:27.90 
    8. Tim Somers                     93  05-120   2:33.86
        1:14.23  2:33.86 
    9. Barrie Pals                    92  13-095   2:54.42
        1:22.80  2:54.42 
   10. Charlie van Aken               92  05-120   2:54.86
        1:23.86  2:54.86 
   11. Bart Waes                      92  13-037   2:58.99
        1:27.34  2:58.99 



Heren 200m vrije slag                                           15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Micael Correia                 90  13-080   2:01.30
          57.80  2:01.30 
    2. Jan Willem vd Graaff           89  13-004   2:03.13
        1:01.91  2:03.13 
    3. Jelmer v. Dijk                 90  14-049   2:05.14
        1:00.24  2:05.14 
    4. Loek Herberts                  90  13-004   2:05.86
        1:00.70  2:05.86 
    5. Joppe Schuurmans               89  13-095   2:06.03
        1:02.13  2:06.03 
    6. Niek Havekes                   86  05-120   2:08.50
        1:03.65  2:08.50 
    7. Roel v.d. Kleij                90  13-028   2:09.39
        1:03.40  2:09.39 
    8. Thom van de Wetering           91  13-080   2:10.00
        1:03.48  2:10.00 
    9. Job v. Duijnhoven              88  14-049   2:10.23
        1:01.00  2:10.23 
   10. Bas Berndes                    89  13-095   2:14.26
        1:04.45  2:14.26 
   11. Mark Effing                    86  13-095   2:14.97
        1:04.96  2:14.97 
   12. Jos Leendertse                 62  13-004   2:17.07
        1:04.31  2:17.07 
   13. Job vd Linden                  89  13-004   2:20.94
        1:09.30  2:20.94 
   14. Michel Labohm                  87  13-054   2:21.18
        1:07.02  2:21.18 
   15. Theo Feldkamp                  83  13-004   2:21.72
        1:08.52  2:21.72 
   16. Wouter Wessels                 91  13-055   2:22.56
        1:08.87  2:22.56 
   17. Tom Bus                        87  13-055   2:23.51
        1:07.42  2:23.51 
   18. Jelte Schuurmans               91  13-095   2:25.98
        1:12.14  2:25.98 
   19. Rob Gloudemans                 87  13-095   2:27.45
        1:11.54  2:27.45 
   20. Wouter Stelt                   72  13-054   2:27.59
        1:09.45  2:27.59 
   21. René Bras                      75  13-054   2:27.78
        1:10.16  2:27.78 
   22. Niels Jong                     89  13-055   2:28.06
        1:10.43  2:28.06 
   23. Erik de Boer                   91  14-049   2:30.54
        1:11.96  2:30.54 



TOP
Heren 50m rugslag                                             Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Casper de Bruin                96  13-080     43.65
    2. Thijs van Galen                96  13-080     45.36
    3. Daniel van Dijk                97  13-095     47.51
    4. Bob Simonis                    97  13-037     49.41
    5. Sieb Wesseling                 98  13-095     49.87
    6. Teun Strijbosch                96  13-095     50.72
    7. Remco Kilsdonk                 96  13-055     52.18
    8. Jesse Kusters                  96  13-095     53.60



TOP
Heren 100m rugslag                                                  11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  13-080   1:11.20
          34.60  1:11.20 
    2. Joep van Grunsven              95  13-004   1:21.83
    3. Koen Wessels                   94  13-055   1:27.98
          42.10  1:27.98 
    4. Koen van Weelden               94  13-095   1:28.48
    5. Dieder Schuurmans              95  13-095   1:29.02
    6. Sander Barten                  94  13-095   1:31.48
    7. Jeroen Trimbach                94  13-028   1:31.95
    8. Joris Willems                  95  13-037   1:32.95
    9. Bart de Bont                   94  13-044   1:35.57
   10. Rick van der Lee               95  13-080   1:42.95
          49.29  1:42.95 
   11. Toby Mouwen                    95  13-080   1:43.54
   12. Bart v. Bergen                 94  13-028   1:44.57
   13. Jonno Schoppink                95  13-080   1:47.54
   14. Tom van Leeuwen                95  13-037   1:49.36
   15. Norell Roomer                  95  13-044   1:58.32
  dis. Dylan van Bergen               95  13-004



Heren 100m rugslag                                                  13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kasper v. Dijk                 92  14-049   1:07.27
    2. Donny van Alphen               92  13-080   1:07.38
    3. Kevin Vermeulen                93  13-004   1:13.42
          36.13  1:13.42 
    4. Bryan Meeuwissen               92  05-120   1:14.57
    5. Miguel Correia                 93  13-080   1:15.28
    6. Tim Somers                     93  05-120   1:21.24
    7. Barrie Pals                    92  13-095   1:26.26
    8. Simon van den Broek            93  13-095   1:27.90
    9. Bart Waes                      92  13-037   1:28.10
          42.60  1:28.10 
   10. Charlie van Aken               92  05-120   1:43.92
   11. Ogi Babic                      93  13-095   1:48.10
          52.60  1:48.10 



Heren 100m rugslag                                              15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Micael Correia                 90  13-080   1:01.73
    2. Joppe Schuurmans               89  13-095   1:03.67
    3. Jan Willem vd Graaff           89  13-004   1:05.02
    4. Niek Havekes                   86  05-120   1:07.23
          32.51  1:07.23 
    5. Thom van de Wetering           91  13-080   1:07.76
    6. Job v. Duijnhoven              88  14-049   1:09.20
    7. Theo Feldkamp                  83  13-004   1:11.64
    8. Roel v.d. Kleij                90  13-028   1:11.92
    9. Eelco Kingma                   84  13-037   1:12.42
   10. Dibbes Verbeek                 88  13-054   1:12.89
   11. Dylan Haverkamp                89  13-054   1:13.29
   12. Tom Havekes                    89  05-120   1:13.42
   13. Jop Wit                        89  13-055   1:13.80
          36.42  1:13.80 
   14. Nick Emons                     89  13-004   1:14.20
   15. Erik de Boer                   91  14-049   1:14.23
   16. Jos Leendertse                 62  13-004   1:14.70
   17. Jelte Schuurmans               91  13-095   1:15.64
   18. Wouter Wessels                 91  13-055   1:16.26
   19. Tommy Uilenberg                86  13-054   1:16.39
   20. Wouter Lierop                  89  13-055   1:17.02
          37.60  1:17.02 
   21. Wytse Bleeker                  90  13-095   1:18.88
   22. Niels Jong                     89  13-055   1:28.70
   23. Robin Simonis                  91  13-037   1:36.40
   24. Michael Rooijakkers            90  13-037   1:42.86



TOP
Heren 50m schoolslag                                          Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Teun Strijbosch                96  13-095     49.90
    2. Casper de Bruin                96  13-080     51.34
    3. Jesse Kusters                  96  13-095     51.54
    4. Thijs van Galen                96  13-080     52.03
    5. Luc de Bont                    96  13-044     52.26
    6. Remco Kilsdonk                 96  13-055     53.67
    7. Daniel van Dijk                97  13-095     54.07
    8. Bob Simonis                    97  13-037   1:00.21



TOP
Heren 100m schoolslag                                               11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daan Viering                   94  05-120   1:25.33
    2. Joep van Grunsven              95  13-004   1:30.11
    3. Koen Wessels                   94  13-055   1:30.82
    4. Kareem Elkady                  95  13-080   1:39.58
    5. Leon Jansen                    95  13-080   1:40.38
    6. Dieder Schuurmans              95  13-095   1:42.43
    7. Joris Willems                  95  13-037   1:50.57
    8. Tom van Leeuwen                95  13-037   1:59.62
    9. Norell Roomer                  95  13-044   2:10.48



Heren 100m schoolslag                                               13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kasper v. Dijk                 92  14-049   1:14.33
    2. Bart Maas                      92  13-095   1:28.64
    3. Dirk Vogels                    93  13-080   1:29.20
    4. Yassin Chatouany               93  13-025   1:30.20
    5. Jesse Nijhuis                  93  05-033   1:33.23
    6. Rens Mahler                    92  13-095   1:33.51
    7. Tim Somers                     93  05-120   1:34.44
    8. Charlie van Aken               92  05-120   1:34.95
    9. Bart Waes                      92  13-037   1:35.60
   10. Barrie Pals                    92  13-095   1:36.36
   11. Jeroen Steinbruckner           92  13-095   1:36.37
   12. Ogi Babic                      93  13-095   1:50.16
  dis. Kevin Janssen                  92  13-080   1:15.56
        1:15.56 



Heren 100m schoolslag                                           15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ralph de Bie                   87  13-080   1:11.48
    2. Dirk Zeelte                    91  05-120   1:12.45
    3. Jelmer v. Dijk                 90  14-049   1:13.16
    4. Job vd Linden                  89  13-004   1:15.89
    5. Joeri Beetz                    79  13-004   1:17.20
    6. Janno Duyzer                   88  13-054   1:18.06
    7. Wouter Wessels                 91  13-055   1:18.60
    8. Dibbes Verbeek                 88  13-054   1:18.70
    9. Jelte Schuurmans               91  13-095   1:20.23
   10. Willem Jansen                  76  13-055   1:20.90
   11. Niels Jong                     89  13-055   1:21.37
   12. Eelco Kingma                   84  13-037   1:22.02
   13. Tom Bus                        87  13-055   1:22.98
   14. Wouter Lierop                  89  13-055   1:24.36
   15. Dylan Haverkamp                89  13-054   1:25.06
   16. Michel Labohm                  87  13-054   1:26.26
   17. Robin Simonis                  91  13-037   1:50.51
   18. Michael Rooijakkers            90  13-037   1:55.20



TOP
Heren 50m vlinderslag                                         Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Casper de Bruin                96  13-080     47.42
    2. Luc de Bont                    96  13-044     51.67
    3. Daniel van Dijk                97  13-095     53.02
    4. Jesse Kusters                  96  13-095     53.08
    5. Teun Strijbosch                96  13-095     54.07
    6. Alex d. Laat                   96  13-028     56.82
    7. Niels Leendertse               97  13-004   1:01.23
    8. Remco Kilsdonk                 96  13-055   1:05.73
  dis. Bob Simonis                    97  13-037   1:03.51



TOP
Heren 100m vlinderslag                                              11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeffrey Thijssen               94  13-080   1:09.20
    2. Sander Barten                  94  13-095   1:51.10



Heren 100m vlinderslag                                              13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kevin Vermeulen                93  13-004   1:15.22
    2. Ogi Babic                      93  13-095   1:54.33



Heren 100m vlinderslag                                          15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bas Berndes                    89  13-095   1:03.43
    2. Jan Willem vd Graaff           89  13-004   1:04.92
    3. Job v. Duijnhoven              88  14-049   1:05.48
    4. Joppe Schuurmans               89  13-095   1:05.70
    5. Thom van de Wetering           91  13-080   1:06.35
    6. Wytse Bleeker                  90  13-095   1:06.37
    7. Thomas Jansen                  91  05-033   1:07.71
    8. Loek Herberts                  90  13-004   1:08.15
    9. Theo Feldkamp                  83  13-004   1:12.70
   10. Kjeld Nijhuis                  89  05-033   1:15.00
   11. Niels Jong                     89  13-055   1:15.14
   12. Wouter Wessels                 91  13-055   1:16.50
   13. Jop Wit                        89  13-055   1:17.06
   14. Janno Duyzer                   88  13-054   1:22.59



TOP
Heren 100m wisselslag                                         Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Casper de Bruin                96  13-080   1:35.28
    2. Thijs van Galen                96  13-080   1:40.16
    3. Teun Strijbosch                96  13-095   1:40.79
    4. Sieb Wesseling                 98  13-095   1:47.52
    5. Jesse Kusters                  96  13-095   1:51.26
    6. Luc de Bont                    96  13-044   1:51.57
    7. Remco Kilsdonk                 96  13-055   2:05.48
  dis. Daniel van Dijk                97  13-095   1:51.04
        1:51.04 



TOP
Heren 200m wisselslag                                               11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daan Viering                   94  05-120   2:49.16
        2:49.16 
    2. Joep van Grunsven              95  13-004   2:59.94
        2:59.94 
    3. Koen Wessels                   94  13-055   3:05.48
        3:05.48 
    4. Dieder Schuurmans              95  13-095   3:12.59
        3:12.59 
    5. Bart de Bont                   94  13-044   3:21.63
        3:21.63 
    6. Kareem Elkady                  95  13-080   3:28.13
        3:28.13 
    7. Sander Barten                  94  13-095   3:30.58
        3:30.58 



Heren 200m wisselslag                                               13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kasper v. Dijk                 92  14-049   2:28.94
        2:28.94 
    2. Kevin Janssen                  92  13-080   2:39.32
        2:39.32 
    3. Kevin Vermeulen                93  13-004   2:42.04
        2:42.04 
    4. Gerben de Laat                 92  13-044   2:49.46
        2:49.46 
    5. Barrie Pals                    92  13-095   3:14.23
        3:14.23 
  dis. Pim Sollie                     92  13-080   2:48.07
        2:48.07 
  dis. Charlie van Aken               92  05-120   3:25.26
        3:25.26 



Heren 200m wisselslag                                           15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Loek Herberts                  90  13-004   2:23.09
        2:23.09 
    2. Jan Willem vd Graaff           89  13-004   2:24.23
        2:24.23 
    3. Joppe Schuurmans               89  13-095   2:24.56
        2:24.56 
    4. Thom van de Wetering           91  13-080   2:24.84
        2:24.84 
    5. Job v. Duijnhoven              88  14-049   2:25.95
        2:25.95 
    6. Ralph de Bie                   87  13-080   2:32.42
        2:32.42 
    7. Jelte Schuurmans               91  13-095   2:35.15
        2:35.15 
    8. Theo Feldkamp                  83  13-004   2:37.10
        2:37.10 
    9. Wouter Wessels                 91  13-055   2:40.45
        2:40.45 
   10. Nick Emons                     89  13-004   2:43.76
        2:43.76 
   11. Wouter Stelt                   72  13-054   2:46.38
        2:46.38 
   12. Wouter Lierop                  89  13-055   2:48.88
        2:48.88 



TOP
Heren 4 x 50m wisselslag                                                Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Arethusa 1                         13-004   1:58.78
       Loek Herberts             90   Jan Willem vd Graaff      89
       Job vd Linden             89   Nick Emons                89
        1:58.78 
    2. Tritium (SG) 1                     13-095   2:01.10
       Joppe Schuurmans          89   Bas Berndes               89
       Jelte Schuurmans          91   Wytse Bleeker             90
        2:01.10 
    3. Zeester-Meerval 1                  13-080   2:06.35
       Thom van de Wetering      91   Jeffrey Thijssen          94
       Kevin Janssen             92   Dirk Vogels               93
        2:06.35 
    4. Den Doorn                          13-054   2:08.02
       Dibbes Verbeek            88   Dylan Haverkamp           89
       Janno Duyzer              88   Michel Labohm             87
        2:08.02 
    5. Hydra 1                            13-055   2:08.73
       Wouter Lierop             89   Mathieu Ven               84
       Willem Jansen             76   Tom Bus                   87
        2:08.73 
    6. Arethusa 2                         13-004   2:14.63
       Theo Feldkamp             83   Kevin Vermeulen           93
       Joeri Beetz               79   Joep van Grunsven         95
        2:14.63 
    7. De Waalstroom 1                    05-120   2:22.41
       Tim Somers                93   Daan Viering              94
       Dirk Zeelte               91   Charlie van Aken          92
        2:22.41 
    8. Tritium (SG) 2                     13-095   2:26.42
       Dieder Schuurmans         95   Jeroen Steinbruckner      92
       Barrie Pals               92   Bart Maas                 92
        2:26.42 
    9. Tritium (SG) 4                     13-095   2:54.49
       Rens Mahler               92   Ogi Babic                 93
       Teun Strijbosch           96   Sander Barten             94
        2:54.49 
   10. WZV 1                              13-044   3:03.34
       Gerben de Laat            92   Luc de Bont               96
       Norell Roomer             95   Bart de Bont              94
        3:03.34 



TOP
Heren 6 x 50m vrije slag                                                Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tritium (SG) 1                     13-095   2:39.32
       Joppe Schuurmans          89   Mark Effing               86
       Bas Berndes               89   Jelte Schuurmans          91
       Wytse Bleeker             90   Rob Gloudemans            87
        2:39.32 
    2. Arethusa 1                         13-004   2:41.77
       Jos Leendertse            62   Kevin Vermeulen           93
       Job vd Linden             89   Jan Willem vd Graaff      89
       Loek Herberts             90   Nick Emons                89
        2:41.77 
    3. Zeester-Meerval 2                  13-080   2:44.10
       Jeffrey Thijssen          94   Dirk Vogels               93
       Thom van de Wetering      91   Donny van Alphen          92
       Miguel Correia            93   Micael Correia            90
        2:44.10 
    4. Den Doorn                          13-054   2:46.78
       Dibbes Verbeek            88   Michel Labohm             87
       Dylan Haverkamp           89   Wouter Stelt              72
       Janno Duyzer              88   René Bras                 75
        2:46.78 
    5. Hydra 1                            13-055   2:53.86
       Mathieu Ven               84   Wouter Wessels            91
       Willem Jansen             76   Jop Wit                   89
       Niels Jong                89   Tom Bus                   87
        2:53.86 
    6. Tritium (SG) 2                     13-095   3:20.46
       Sander Barten             94   Dieder Schuurmans         95
       Jeroen Steinbruckner      92   Rens Mahler               92
       Simon van den Broek       93   Barrie Pals               92
        3:20.46 
    7. Thalassa 1                         13-037   3:25.80
       Michael Rooijakkers       90   Joris Willems             95
       Robin Simonis             91   Bart Waes                 92
       Eelco Kingma              84   Wilco Minten              69
        3:25.80 



TOP
Dames 50m vrije slag                                                11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sophie Sollie                  94  13-080     30.54
    2. Kim Loeffen                    94  13-095     30.82
    3. Anouk v. Helvoirt              94  13-028     32.88
    4. Anne Klijberg                  95  13-044     33.16
    5. Maike Korthout                 94  13-044     33.26
    6. Esra Pennings                  94  13-028     33.63     B
    7. Tamara van Aken                94  05-120     33.70
    8. Lisa van Casteren              94  13-080     34.51
    9. Manon Balvers                  95  13-044     34.77
   10. Joyce van Dijk                 94  13-080     35.42
   11. Marelke Rijkers                94  13-055     35.49
   12. Nikey van de Wetering          95  13-080     35.67
   13. Lyvia Verheyen                 95  13-095     35.98
   14. Rachelle Rooyendijk            94  13-095     36.07
   15. Charessa Feider                94  13-095     36.20
   16. Sarah van Beijsterveldt        95  13-080     36.56
   17. Lisette van de Steeg           94  13-095     36.82
   18. Marloes Ruis                   95  13-004     37.42
   19. Marcella Wijtmans              94  13-044     37.49
   20. Esther Vlasman                 94  13-080     37.54
   21. Lies v.d. Bersselaar           94  13-028     37.82
   22. Nina Bijen                     95  13-004     38.27
   23. Corine Somers                  95  05-120     38.79
   24. Iris Barten                    95  13-095     39.29
   25. Hildy Siroen                   95  13-095     40.20
   26. Laura van Beek                 94  13-044     40.39
   27. Dymphy Vissers                 95  13-004     42.32
   28. Samya Jahjah                   95  13-095     45.10



Dames 50m vrije slag                                                13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  14-049     29.26
    2. Cyril Landstra                 93  14-049     29.67
    3. Petra Schuivens                93  13-095     30.86
    4. Yoerike Rijkers                92  13-055     31.42
    5. Evalie Hovers                  92  13-028     31.57
    6. Marlotte Spohr                 93  13-044     31.67
    7. Daphne van Breemen             92  13-044     31.91     A
       Charlot Timmers                92  13-055     31.91     B
    9. Daphne de Boer                 93  14-049     32.10
   10. Catrina Hagens                 93  13-044     32.84
   11. Lianne Oosterhof               93  13-080     32.86
   12. Laura Reen                     93  05-120     33.04
   13. Yonne Peters                   92  13-095     33.39
   14. Elske Eikholt                  93  13-095     33.63     A
   15. Elise Verhagen                 93  13-055     33.73
   16. Desirée Kemmeren               93  13-044     33.89
   17. Elke Schellekens               93  13-028     34.11
   18. Anna Delissen                  93  13-055     34.20
   19. Lisa Coenraad                  92  13-055     34.63
   20. Shauny Feider                  93  13-095     35.02
   21. Laura Govers                   93  13-004     35.42
   22. Daniek Jansen                  93  13-095     35.48
   23. Eva Timmers                    93  13-055     35.70
   24. Manissa v.d. Brand             92  13-028     35.80
   25. Rebecca Thijssen               93  05-120     37.20
   26. Natasja Hendriks               92  13-037     41.39
   27. Lisa Simonis                   93  13-037     41.95



Dames 50m vrije slag                                            15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Merel Siroen                   88  13-095     28.11
    2. Stephanie Janssen              91  13-004     28.23
    3. Loes Cornelissen               91  13-095     29.42
    4. Birgit Heijl                   73  13-095     29.63
    5. Julie Thomassen                88  13-095     29.70
    6. Els Kuijpers                   88  13-055     29.73
    7. Renske van de Cruijssen        89  13-095     30.07
    8. Chantal Willems                91  13-095     30.29
    9. Arlette Stege                  91  13-080     30.48
   10. Inge Arts                      89  13-095     30.54
   11. Lisanne van Kamp               88  13-004     30.57
   12. Daisy Janssen                  91  13-055     31.08
   13. Naomi Feider                   91  13-095     31.33
   14. Elodie Siroen                  90  13-095     31.70
   15. Esther van Kamp                91  13-004     31.80
   16. Myrte Mijnders                 90  13-095     32.70
   17. Alja Huibers                   91  05-120     33.73
   18. Marthe Ven                     89  13-055     34.30
   19. Marjolein Keltjens             90  13-044     34.42
   20. Kelly van Vliet                89  13-044     34.48
   21. Marjolein van der Sanden       84  13-095     35.26
   22. Anneleen Lange                 91  13-037     35.29
   23. Marleen Kolenbrander           90  13-095     38.48



Dames 50m vrije slag                                          Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bente v. Bergen                96  13-028     33.70
    2. Sanne van der Schans           96  13-044     36.17
    3. Marlijn van Vonderen           97  13-004     36.89
    4. Anne Hoevenaars                97  13-080     37.31
    5. Christa Schuivens              96  13-095     37.32
    6. Aniek Pennings                 96  13-028     37.54
    7. Carlijn Viering                97  05-120     38.00
    8. Jo-Eny Polsbroek               97  13-004     39.82
    9. Bregje Jacobs                  96  13-080     39.98
   10. Anne van Casteren              96  13-080     40.20
   11. Simone Balvers                 96  13-044     40.23
   12. Emmely Toonen                  96  13-095     40.27
   13. Anne Verhoef                   97  13-044     41.29
   14. Manon Barten                   97  13-095     41.82
   15. Kim vd Heijden                 97  13-004     45.54
   16. Bo van Aalst                   98  13-004     45.95
   17. Janneke de Wijs                96  13-044     46.92
   18. Anne van de Loo                98  13-004     47.42
   19. Carlijn Balvers                97  13-044     47.45
   20. Aditi Sharma                   97  13-080     47.67
   21. Willeke Pas                    96  13-095     47.95
   22. Floortje Elemans               96  13-095     51.26
   23. Marlies Wilkens                97  13-004     51.95
   24. Roos de Vries                  97  13-004     55.39



TOP
Dames 100m vrije slag                                               11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sophie Sollie                  94  13-080   1:05.94
    2. Kim Loeffen                    94  13-095   1:07.70
    3. Esma van Vonderen              95  13-004   1:12.36
    4. Anouk v. Helvoirt              94  13-028   1:13.02
    5. Anne Klijberg                  95  13-044   1:15.07
    6. Tamara van Aken                94  05-120   1:16.79
    7. Maike Korthout                 94  13-044   1:17.00
    8. Nikey van de Wetering          95  13-080   1:17.08
    9. Charessa Feider                94  13-095   1:17.82
   10. Esra Pennings                  94  13-028   1:18.12
   11. Michelle Hoogendoorn           95  05-033   1:18.76
   12. Anouk v. Lokven                94  13-028   1:19.19
   13. Manon Balvers                  95  13-044   1:19.79
   14. Marloes Ruis                   95  13-004   1:22.16
   15. Iris Janssen                   94  13-055   1:22.67
   16. Lisette van de Steeg           94  13-095   1:22.82
   17. Marelke Rijkers                94  13-055   1:23.67
   18. Emma van Delst                 95  13-080   1:24.61
   19. Rachelle Rooyendijk            94  13-095   1:25.39
   20. Nandi ter Winkel               94  05-033   1:26.41
   21. Lies v.d. Bersselaar           94  13-028   1:26.78
   22. Pien Remmel                    95  13-080   1:27.26
   23. Marcella Wijtmans              94  13-044   1:28.07
   24. Laura van Beek                 94  13-044   1:28.83
   25. Lyvia Verheyen                 95  13-095   1:30.33
   26. Corine Somers                  95  05-120   1:31.88
   27. Iris Barten                    95  13-095   1:39.04
   28. Samya Jahjah                   95  13-095   1:47.72



Dames 100m vrije slag                                               13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  14-049   1:03.15
    2. Cyril Landstra                 93  14-049   1:05.16
    3. Melissa van de Steeg           92  13-095   1:08.83
    4. Yoerike Rijkers                92  13-055   1:09.36
    5. Petra Schuivens                93  13-095   1:09.92
    6. Daphne de Boer                 93  14-049   1:10.32
    7. Evy Bokkers                    92  13-004   1:10.43
    8. Evalie Hovers                  92  13-028   1:10.88
    9. Lori Leenen                    93  14-049   1:11.92
   10. Charlot Timmers                92  13-055   1:12.14
   11. Marlotte Spohr                 93  13-044   1:12.28
   12. Kinzie Pulles                  92  13-044   1:12.78
   13. Joyce Janssen                  93  13-055   1:12.82
   14. Daphne van Breemen             92  13-044   1:13.32
   15. Laura Reen                     93  05-120   1:13.77
   16. Danielle Thijssen              93  05-120   1:14.07
   17. Catrina Hagens                 93  13-044   1:15.41
   18. Elske Eikholt                  93  13-095   1:15.78
   19. Yonne Peters                   92  13-095   1:15.84
   20. Elise Verhagen                 93  13-055   1:16.18
   21. Nienke Hogenkamp               92  05-033   1:16.50
   22. Elke Schellekens               93  13-028   1:16.70
   23. Anna Delissen                  93  13-055   1:16.80
   24. Lisa Coenraad                  92  13-055   1:17.57
   25. Laura Govers                   93  13-004   1:20.50
   26. Shauny Feider                  93  13-095   1:21.04
   27. Daniek Jansen                  93  13-095   1:21.39
   28. Eva Timmers                    93  13-055   1:26.35
   29. Maaike Oelderink               93  05-033   1:27.29
   30. Natasja Hendriks               92  13-037   1:30.16
   31. Lisa Simonis                   93  13-037   1:42.89
  dis. Rebecca Thijssen               93  05-120



Dames 100m vrije slag                                           15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Merel Siroen                   88  13-095   1:01.38
    2. Julie Thomassen                88  13-095   1:04.23
    3. Renske van de Cruijssen        89  13-095   1:05.53
    4. Chantal Willems                91  13-095   1:06.54
    5. Inge Arts                      89  13-095   1:06.95
    6. Lisanne van Kamp               88  13-004   1:07.32
    7. Loes Cornelissen               91  13-095   1:07.45
    8. Daisy Janssen                  91  13-055   1:07.56
    9. Judith Jansen                  89  05-033   1:08.41
   10. Esther van Kamp                91  13-004   1:08.47
   11. Elodie Siroen                  90  13-095   1:09.78
   12. Naomi Feider                   91  13-095   1:12.03
   13. Myrte Mijnders                 90  13-095   1:14.10
   14. Nathalie Verburg               90  13-095   1:14.16
   15. Rian Geurts                    90  13-095   1:14.51
   16. Alja Huibers                   91  05-120   1:14.97
   17. Els Kuijpers                   88  13-055   1:16.80
   18. Marjolein Keltjens             90  13-044   1:17.70
   19. Marjolein van der Sanden       84  13-095   1:17.79
   20. Marthe Ven                     89  13-055   1:20.59



TOP
Dames 200m vrije slag                                               11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sophie Sollie                  94  13-080   2:27.44
        1:11.84  2:27.44 
    2. Kim Loeffen                    94  13-095   2:33.16
        1:14.56  2:33.16 
    3. Esma van Vonderen              95  13-004   2:37.54
        1:16.95  2:37.54 
    4. Karlijn Hoogstede              94  13-004   2:42.24
        1:18.46  2:42.24 
    5. Anne Klijberg                  95  13-044   2:45.16
        1:20.73  2:45.16 
    6. Anouk v. Helvoirt              94  13-028   2:45.26
        1:22.74  2:45.26 
    7. Lisa van Casteren              94  13-080   2:48.98
        1:21.51  2:48.98 
    8. Manon Balvers                  95  13-044   2:51.02
        1:23.80  2:51.02 
    9. Nikey van de Wetering          95  13-080   2:51.78
        1:25.43  2:51.78 
   10. Esra Pennings                  94  13-028   2:56.13
        1:27.02  2:56.13 
   11. Charessa Feider                94  13-095   2:56.42
        1:23.64  2:56.42 
   12. Marloes Ruis                   95  13-004   3:05.36
        1:31.64  3:05.36 
   13. Nina Bijen                     95  13-004   3:11.94
        1:32.05  3:11.94 
   14. Vera d. Laat                   94  13-028   3:12.02
        1:32.80  3:12.02 
   15. Hildy Siroen                   95  13-095   3:15.86
        1:37.66  3:15.86 
   16. Esther Vlasman                 94  13-080   3:17.36
        1:31.08  3:17.36 
   17. Rachelle Rooyendijk            94  13-095   3:20.23
        1:30.68  3:20.23 
  dis. Dymphy Vissers                 95  13-004



Dames 200m vrije slag                                               13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  14-049   2:15.08
        1:05.83  2:15.08 
    2. Cyril Landstra                 93  14-049   2:26.48
        1:09.23  2:26.48 
    3. Melissa van de Steeg           92  13-095   2:32.02
        1:14.89  2:32.02 
    4. Evalie Hovers                  92  13-028   2:34.58
        1:15.92  2:34.58 
    5. Yoerike Rijkers                92  13-055   2:36.11
        1:14.89  2:36.11 
    6. Evy Bokkers                    92  13-004   2:36.16
        1:16.77  2:36.16 
    7. Petra Schuivens                93  13-095   2:37.16
        1:16.28  2:37.16 
    8. Lianne Oosterhof               93  13-080   2:37.89
        1:17.64  2:37.89 
    9. Kinzie Pulles                  92  13-044   2:42.57
        1:17.54  2:42.57 
   10. Charlot Timmers                92  13-055   2:44.43
        1:19.23  2:44.43 
   11. Elise Verhagen                 93  13-055   2:50.18
        1:21.14  2:50.18 
   12. Elke Schellekens               93  13-028   2:51.48
        1:23.70  2:51.48 
   13. Laura Govers                   93  13-004   2:56.92
        1:23.00  2:56.92 
   14. Shauny Feider                  93  13-095   2:59.13
        1:28.11  2:59.13 
   15. Daniek Jansen                  93  13-095   3:00.57
        1:28.13  3:00.57 
   16. Manissa v.d. Brand             92  13-028   3:03.62
        1:29.93  3:03.62 
   17. Eva Timmers                    93  13-055   3:03.75
        1:28.89  3:03.75 
   18. Natasja Hendriks               92  13-037   3:13.70
        1:35.02  3:13.70 



Dames 200m vrije slag                                           15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Merel Siroen                   88  13-095   2:14.98
        1:05.51  2:14.98 
    2. Julie Thomassen                88  13-095   2:23.67
        1:08.86  2:23.67 
    3. Renske van de Cruijssen        89  13-095   2:24.66
        1:09.99  2:24.66 
    4. Esther van Kamp                91  13-004   2:28.98
        1:12.82  2:28.98 
    5. Lisanne van Kamp               88  13-004   2:29.06
        1:12.11  2:29.06 
    6. Chantal Willems                91  13-095   2:29.13
        1:11.87  2:29.13 
    7. Daisy Janssen                  91  13-055   2:31.10
        1:12.72  2:31.10 
    8. Elodie Siroen                  90  13-095   2:32.10
        1:14.29  2:32.10 
    9. Liset de Veer                  87  13-004   2:33.92
        1:13.67  2:33.92 
   10. Naomi Feider                   91  13-095   2:43.02
        1:17.16  2:43.02 
   11. Nathalie Verburg               90  13-095   2:44.81
        1:19.05  2:44.81 
   12. Kim van Vliet                  87  13-044   2:46.37
        1:19.20  2:46.37 
   13. Kelly van Vliet                89  13-044   2:46.82
        1:20.42  2:46.82 
   14. Myrte Mijnders                 90  13-095   2:47.66
        1:19.71  2:47.66 
   15. Marjolein van der Sanden       84  13-095   2:51.08
        1:23.55  2:51.08 
   16. Anneleen Lange                 91  13-037   3:04.22
        1:27.55  3:04.22 
   17. Marleen Kolenbrander           90  13-095   3:05.74
        1:27.68  3:05.74 



TOP
Dames 50m rugslag                                             Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bente v. Bergen                96  13-028     40.79
    2. Anne Hoevenaars                97  13-080     43.31
    3. Marlijn van Vonderen           97  13-004     43.89
    4. Carlijn Viering                97  05-120     43.94
    5. Sanne van der Schans           96  13-044     44.36
    6. Christa Schuivens              96  13-095     45.86
    7. Simone Balvers                 96  13-044     47.44
    8. Bregje Jacobs                  96  13-080     47.86
    9. Anne Verhoef                   97  13-044     48.68
   10. Carlijn Balvers                97  13-044     50.26
   11. Manon Barten                   97  13-095     50.29
   12. Willeke Pas                    96  13-095     55.52
   13. Aditi Sharma                   97  13-080     55.64
   14. Floortje Elemans               96  13-095   1:00.50
   15. Shannon Hoogendoorn            97  05-033   1:04.34
   16. Esther de Wijs                 98  13-044   1:09.67
   17. Rixt Lettinga                  98  05-120   1:22.09
  dis. Kim Mansveld                   96  05-033     51.36



TOP
Dames 100m rugslag                                                  11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kim Loeffen                    94  13-095   1:17.39
    2. Karlijn Hoogstede              94  13-004   1:20.68     A
    3. Esma van Vonderen              95  13-004   1:23.36     B
          40.29  1:23.36 
    4. Maike Korthout                 94  13-044   1:23.86
    5. Anne Klijberg                  95  13-044   1:24.89
          42.16  1:24.89 
    6. Nikey van de Wetering          95  13-080   1:27.32
    7. Lisa van Casteren              94  13-080   1:28.17
    8. Manon Balvers                  95  13-044   1:28.26
    9. Anouk v. Helvoirt              94  13-028   1:28.67
   10. Vera d. Laat                   94  13-028   1:31.13
   11. Sarah van Beijsterveldt        95  13-080   1:31.95
          45.61  1:31.95 
   12. Charessa Feider                94  13-095   1:33.89
   13. Joyce van Dijk                 94  13-080   1:35.92
   14. Marelke Rijkers                94  13-055   1:36.95
   15. Rachelle Rooyendijk            94  13-095   1:37.32     A
       Lyvia Verheyen                 95  13-095   1:37.32     B
   17. Corine Somers                  95  05-120   1:39.39
   18. Esther Vlasman                 94  13-080   1:39.73
          48.47  1:39.73 
   19. Lisette van de Steeg           94  13-095   1:39.91
   20. Laura van Beek                 94  13-044   1:40.33
   21. Hildy Siroen                   95  13-095   1:40.60
          49.16  1:40.60 
   22. Samya Jahjah                   95  13-095   2:15.51
  dis. Lies v.d. Bersselaar           94  13-028   1:40.20
          48.23  1:40.20 



Dames 100m rugslag                                                  13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  14-049   1:09.23
    2. Cyril Landstra                 93  14-049   1:14.95
    3. Yoerike Rijkers                92  13-055   1:17.10
          37.73  1:17.10 
    4. Laura Reen                     93  05-120   1:21.63
    5. Petra Schuivens                93  13-095   1:21.98
    6. Daphne de Boer                 93  14-049   1:22.45
          40.89  1:22.45 
    7. Kinzie Pulles                  92  13-044   1:22.86
    8. Evy Bokkers                    92  13-004   1:23.07
    9. Melissa van de Steeg           92  13-095   1:23.36     A
   10. Elke Schellekens               93  13-028   1:25.45
   11. Catrina Hagens                 93  13-044   1:25.61
   12. Anna Delissen                  93  13-055   1:26.29
   13. Yonne Peters                   92  13-095   1:26.53
   14. Daphne van Breemen             92  13-044   1:26.89
          41.92  1:26.89 
   15. Elske Eikholt                  93  13-095   1:31.08
   16. Rebecca Thijssen               93  05-120   1:33.29
   17. Shauny Feider                  93  13-095   1:33.36
   18. Lianne Oosterhof               93  13-080   1:34.16
          45.51  1:34.16 
   19. Natasja Hendriks               92  13-037   1:38.45
   20. Lisa Simonis                   93  13-037   1:43.54



Dames 100m rugslag                                              15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Chantal Willems                91  13-095   1:13.13
    2. Stephanie Janssen              91  13-004   1:13.36
    3. Arlette Stege                  91  13-080   1:14.07
    4. Liset de Veer                  87  13-004   1:20.68     B
    5. Els Kuijpers                   88  13-055   1:21.23
          38.42  1:21.23 
    6. Elodie Siroen                  90  13-095   1:21.29
    7. Myrte Mijnders                 90  13-095   1:21.87
    8. Daisy Janssen                  91  13-055   1:22.10
    9. Rian Geurts                    90  13-095   1:22.39
          40.00  1:22.39 
   10. Naomi Feider                   91  13-095   1:25.08
   11. Alja Huibers                   91  05-120   1:26.98
   12. Kim van Vliet                  87  13-044   1:27.57
   13. Marjolein Keltjens             90  13-044   1:28.10
   14. Marthe Ven                     89  13-055   1:30.32
   15. Marleen Kolenbrander           90  13-095   1:33.84
  dis. Anneleen Lange                 91  13-037



TOP
Dames 50m schoolslag                                          Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Carlijn Viering                97  05-120     44.16
    2. Sanne van der Schans           96  13-044     44.87
    3. Bente v. Bergen                96  13-028     46.69
    4. Aniek Pennings                 96  13-028     49.86
    5. Kim Mansveld                   96  05-033     50.67
    6. Christa Schuivens              96  13-095     50.68     B
    7. Bregje Jacobs                  96  13-080     51.99
    8. Manon Barten                   97  13-095     52.64
    9. Anne Hoevenaars                97  13-080     53.02
   10. Anne Verhoef                   97  13-044     53.99
   11. Shannon Hoogendoorn            97  05-033     56.16
   12. Maaike de Beer                 97  13-080     56.30
   13. Simone Balvers                 96  13-044     57.00
   14. Aditi Sharma                   97  13-080     58.42
   15. Willeke Pas                    96  13-095     59.45
   16. Carlijn Balvers                97  13-044   1:00.68
   17. Floortje Elemans               96  13-095   1:08.59
   18. Rixt Lettinga                  98  05-120   1:14.60
  dis. Janneke de Wijs                96  13-044     50.68     A
  dis. Esther de Wijs                 98  13-044   1:08.67



TOP
Dames 100m schoolslag                                               11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tamara van Aken                94  05-120   1:32.07
    2. Anouk v. Lokven                94  13-028   1:33.00
    3. Anne Klijberg                  95  13-044   1:35.64
    4. Charessa Feider                94  13-095   1:38.32
    5. Marcella Wijtmans              94  13-044   1:38.95
    6. Lisette van de Steeg           94  13-095   1:39.66
    7. Nandi ter Winkel               94  05-033   1:40.33
    8. Emma van Delst                 95  13-080   1:40.48
    9. Lyvia Verheyen                 95  13-095   1:43.59
   10. Esther Vlasman                 94  13-080   1:45.10
   11. Marelke Rijkers                94  13-055   1:46.57
   12. Marloes Ruis                   95  13-004   1:47.64
   13. Laura van Beek                 94  13-044   1:48.64
   14. Samya Jahjah                   95  13-095   1:52.78
   15. Pien Remmel                    95  13-080   1:53.13
   16. Fardau Lettinga                94  05-120   1:53.20
   17. Rachelle Rooyendijk            94  13-095   1:53.54
   18. Iris Barten                    95  13-095   2:00.57



Dames 100m schoolslag                                               13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Daphne de Boer                 93  14-049   1:27.30
    2. Evy Bokkers                    92  13-004   1:28.17
    3. Petra Schuivens                93  13-095   1:29.92
    4. Evalie Hovers                  92  13-028   1:31.04
    5. Yoerike Rijkers                92  13-055   1:31.52
    6. Joyce Janssen                  93  13-055   1:31.64
    7. Catrina Hagens                 93  13-044   1:31.87
    8. Marlotte Spohr                 93  13-044   1:32.20
    9. Kinzie Pulles                  92  13-044   1:33.13
   10. Yonne Peters                   92  13-095   1:33.71
   11. Melissa van de Steeg           92  13-095   1:33.80
   12. Elke Schellekens               93  13-028   1:34.29
        1:34.29 
   13. Elise Verhagen                 93  13-055   1:34.52
   14. Anna Delissen                  93  13-055   1:36.15
   15. Lori Leenen                    93  14-049   1:37.02
   16. Charlot Timmers                92  13-055   1:39.46
   17. Lisanne Heideman               93  05-033   1:40.26
   18. Eva Timmers                    93  13-055   1:43.68
   19. Maaike Oelderink               93  05-033   1:44.23
   20. Nienke Hogenkamp               92  05-033   1:45.20
   21. Lisa Simonis                   93  13-037   1:57.80
  dis. Rebecca Thijssen               93  05-120
  dis. Laura Govers                   93  13-004   1:41.44
        1:41.44 



Dames 100m schoolslag                                           15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Nathalie Verburg               90  13-095   1:23.50
    2. Arlette Stege                  91  13-080   1:27.94
    3. Loes Cornelissen               91  13-095   1:28.23
    4. Myrte Mijnders                 90  13-095   1:28.58
    5. Elodie Siroen                  90  13-095   1:30.23
    6. Daisy Janssen                  91  13-055   1:30.71
    7. Marjolein Keltjens             90  13-044   1:30.82
    8. Naomi Feider                   91  13-095   1:30.92
    9. Marthe Ven                     89  13-055   1:35.56
   10. Alja Huibers                   91  05-120   1:38.83



TOP
Dames 50m vlinderslag                                         Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bente v. Bergen                96  13-028     39.42
    2. Sanne van der Schans           96  13-044     43.23
    3. Christa Schuivens              96  13-095     46.02
    4. Jo-Eny Polsbroek               97  13-004     46.36
    5. Aniek Pennings                 96  13-028     46.60
    6. Carlijn Viering                97  05-120     46.80
    7. Anne Hoevenaars                97  13-080     46.81
    8. Marlijn van Vonderen           97  13-004     46.98
    9. Simone Balvers                 96  13-044     49.54
   10. Emmely Toonen                  96  13-095     49.59
   11. Anne van Casteren              96  13-080     51.36
   12. Janneke de Wijs                96  13-044     52.29
   13. Anne Verhoef                   97  13-044     54.37
   14. Carlijn Balvers                97  13-044     55.02
   15. Marlies Wilkens                97  13-004     55.10
   16. Manon Barten                   97  13-095     56.89
   17. Bregje Jacobs                  96  13-080     56.95
   18. Aditi Sharma                   97  13-080     59.45
  dis. Roos de Vries                  97  13-004
  dis. Willeke Pas                    96  13-095   1:03.45



TOP
Dames 100m vlinderslag                                              11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sophie Sollie                  94  13-080   1:16.98
    2. Kim Loeffen                    94  13-095   1:27.22
    3. Anouk v. Helvoirt              94  13-028   1:29.30
    4. Nikey van de Wetering          95  13-080   1:30.85
    5. Esra Pennings                  94  13-028   1:31.04
    6. Iris Janssen                   94  13-055   1:38.82
    7. Manon Balvers                  95  13-044   1:39.14
    8. Emma van Delst                 95  13-080   1:39.54
    9. Michelle Hoogendoorn           95  05-033   1:40.61
   10. Esma van Vonderen              95  13-004   1:40.96
   11. Lyvia Verheyen                 95  13-095   1:49.28
   12. Rachelle Rooyendijk            94  13-095   1:49.74
   13. Nina Bijen                     95  13-004   1:50.45
   14. Pien Remmel                    95  13-080   2:00.54
   15. Hildy Siroen                   95  13-095   2:01.15
   16. Corine Somers                  95  05-120   2:01.60
   17. Esther Vlasman                 94  13-080   2:06.15



Dames 100m vlinderslag                                              13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  14-049   1:08.41
    2. Margot van Riel                92  13-004   1:17.95
    3. Cyril Landstra                 93  14-049   1:19.39
    4. Laura Reen                     93  05-120   1:23.97
    5. Charlot Timmers                92  13-055   1:25.05     A
    6. Joyce Janssen                  93  13-055   1:25.13
    7. Elske Eikholt                  93  13-095   1:27.56
    8. Desirée Kemmeren               93  13-044   1:28.86
    9. Danielle Thijssen              93  05-120   1:31.44
   10. Lisa Coenraad                  92  13-055   1:36.84
   11. Shauny Feider                  93  13-095   1:36.89
   12. Natasja Hendriks               92  13-037   1:44.95
   13. Lisanne Heideman               93  05-033   1:46.76



Dames 100m vlinderslag                                          15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Els Kuijpers                   88  13-055   1:14.20
    2. Inge Arts                      89  13-095   1:14.83
    3. Chantal Willems                91  13-095   1:20.81
    4. Liset de Veer                  87  13-004   1:21.10
    5. Merel Siroen                   88  13-095   1:23.66
    6. Judith Jansen                  89  05-033   1:25.05     B
    7. Lisanne van Kamp               88  13-004   1:25.79
    8. Kelly van Vliet                89  13-044   1:26.43
    9. Sandra Schellekens             85  13-028   1:27.10
   10. Marjolein van der Sanden       84  13-095   1:27.89
   11. Naomi Feider                   91  13-095   1:29.13
   12. Kim van Vliet                  87  13-044   1:35.86



TOP
Dames 100m wisselslag                                         Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Bente v. Bergen                96  13-028   1:27.78
    2. Sanne van der Schans           96  13-044   1:31.91
    3. Carlijn Viering                97  05-120   1:32.39
    4. Aniek Pennings                 96  13-028   1:36.36
    5. Marlijn van Vonderen           97  13-004   1:38.29
    6. Christa Schuivens              96  13-095   1:39.95
    7. Anne Hoevenaars                97  13-080   1:40.91
    8. Simone Balvers                 96  13-044   1:41.64
    9. Bregje Jacobs                  96  13-080   1:46.02
   10. Kim Mansveld                   96  05-033   1:46.28
   11. Anne Verhoef                   97  13-044   1:47.20
   12. Janneke de Wijs                96  13-044   1:48.59
   13. Maaike de Beer                 97  13-080   1:55.00
   14. Aditi Sharma                   97  13-080   2:00.07
   15. Shannon Hoogendoorn            97  05-033   2:01.06
   16. Willeke Pas                    96  13-095   2:02.79
   17. Esther de Wijs                 98  13-044   2:32.14
  dis. Carlijn Balvers                97  13-044   1:49.06
        1:49.06 
  dis. Manon Barten                   97  13-095   1:50.42
        1:50.42 



TOP
Dames 200m wisselslag                                               11 - 12 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sophie Sollie                  94  13-080   2:47.51
        2:47.51 
    2. Anouk v. Helvoirt              94  13-028   3:04.09
        3:04.09 
    3. Maike Korthout                 94  13-044   3:04.67
        3:04.67 
    4. Anouk v. Lokven                94  13-028   3:09.91
        3:09.91 
    5. Nikey van de Wetering          95  13-080   3:10.16
        3:10.16 
    6. Anne Klijberg                  95  13-044   3:11.10
        3:11.10 
    7. Charessa Feider                94  13-095   3:14.20
        3:14.20 
    8. Michelle Hoogendoorn           95  05-033   3:19.04
        3:19.04 
    9. Manon Balvers                  95  13-044   3:25.39
        3:25.39 
   10. Marelke Rijkers                94  13-055   3:25.62
        3:25.62 
   11. Lisette van de Steeg           94  13-095   3:34.26
        3:34.26 
   12. Esther Vlasman                 94  13-080   3:36.81
        3:36.81 
   13. Hildy Siroen                   95  13-095   3:40.81
        3:40.81 
   14. Corine Somers                  95  05-120   3:46.02
        3:46.02 
   15. Fardau Lettinga                94  05-120   4:04.20
  dis. Kim Loeffen                    94  13-095   3:02.58
        3:02.58 
  dis. Esra Pennings                  94  13-028   3:13.42
        3:13.42 



Dames 200m wisselslag                                               13 - 14 jaar
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  14-049   2:33.09
        2:33.09 
    2. Cyril Landstra                 93  14-049   2:44.00
        2:44.00 
    3. Yoerike Rijkers                92  13-055   2:47.81
        2:47.81 
    4. Daphne de Boer                 93  14-049   2:51.94
        2:51.94 
    5. Melissa van de Steeg           92  13-095   2:54.23
        2:54.23 
    6. Margot van Riel                92  13-004   2:54.25
        2:54.25 
    7. Evalie Hovers                  92  13-028   2:59.94
        2:59.94 
    8. Petra Schuivens                93  13-095   3:00.30
        3:00.30 
    9. Catrina Hagens                 93  13-044   3:01.28
   10. Joyce Janssen                  93  13-055   3:01.60
        3:01.60 
   11. Lori Leenen                    93  14-049   3:02.17
        3:02.17 
   12. Kinzie Pulles                  92  13-044   3:02.48
   13. Elke Schellekens               93  13-028   3:04.44
   14. Danielle Thijssen              93  05-120   3:06.42
        3:06.42 
   15. Elske Eikholt                  93  13-095   3:07.38
        3:07.38 
   16. Desirée Kemmeren               93  13-044   3:08.42
        3:08.42 
   17. Lisa Coenraad                  92  13-055   3:16.27
   18. Shauny Feider                  93  13-095   3:19.10
        3:19.10 
   19. Lisanne Heideman               93  05-033   3:19.62
        3:19.62 
   20. Daniek Jansen                  93  13-095   3:32.66
        3:32.66 
  dis. Daphne van Breemen             92  13-044   3:02.14
        3:02.14 
  dis. Nienke Hogenkamp               92  05-033   3:29.94
        3:29.94 



Dames 200m wisselslag                                           15 jaar en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Els Kuijpers                   88  13-055   2:43.56
        2:43.56 
    2. Julie Thomassen                88  13-095   2:44.82
        2:44.82 
    3. Arlette Stege                  91  13-080   2:46.54
        2:46.54 
    4. Daisy Janssen                  91  13-055   2:52.16
    5. Liset de Veer                  87  13-004   2:57.23
        2:57.23 
    6. Sandra Schellekens             85  13-028   3:01.07
        3:01.07 
    7. Myrte Mijnders                 90  13-095   3:02.32
        3:02.32 
    8. Judith Jansen                  89  05-033   3:05.42
        3:05.42 
    9. Kelly van Vliet                89  13-044   3:06.77
        3:06.77 
   10. Marthe Ven                     89  13-055   3:08.36
        3:08.36 
   11. Kim van Vliet                  87  13-044   3:18.00



TOP
Dames 4 x 50m wisselslag                                                Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tritium (SG) 1                     13-095   2:12.45
       Chantal Willems           91   Inge Arts                 89
       Nathalie Verburg          90   Merel Siroen              88
        2:12.45 
    2. Tritium (SG) 2                     13-095   2:16.13
       Kim Loeffen               94   Julie Thomassen           88
       Loes Cornelissen          91   Renske van de Cruijssen   89
        2:16.13 
    3. WZV 2                              13-044   2:25.86
       Marlotte Spohr            93   Desirée Kemmeren          93
       Catrina Hagens            93   Daphne van Breemen        92
        2:25.86 
    4. Tritium (SG) 3                     13-095   2:27.73
       Elodie Siroen             90   Marjolein van der Sanden  84
       Yonne Peters              92   Melissa van de Steeg      92
        2:27.73 
    6. WZV 3                              13-044   2:30.86
       Kinzie Pulles             92   Kelly van Vliet           89
       Marjolein Keltjens        90   Kim van Vliet             87
        2:30.86 
    7. De Waalstroom 1                    05-120   2:40.29
       Rebecca Thijssen          93   Alja Huibers              91
       Tamara van Aken           94   Danielle Thijssen         93
        2:40.29 
    8. WZV 1                              13-044   2:41.48
       Maike Korthout            94   Anne Klijberg             95
       Marcella Wijtmans         94   Laura van Beek            94
        2:41.48 
    9. NZC 1                              05-033   2:42.44
       Lisanne Heideman          93   Judith Jansen             89
       Michelle Hoogendoorn      95   Nienke Hogenkamp          92
        2:42.44 
   10. Tritium (SG) 5                     13-095   2:50.95
       Hildy Siroen              95   Shauny Feider             93
       Charessa Feider           94   Rachelle Rooyendijk       94
        2:50.95 
  dis. Arethusa 1                         13-004
       Evy Bokkers               92   Liset de Veer             87
       Esther van Kamp           91   Lisanne van Kamp          88
  dis. Arethusa 2                         13-004
       Esma van Vonderen         95   Nina Bijen                95
       Laura Govers              93   Marloes Ruis              95



TOP
Dames 6 x 50m vrije slag                                                Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tritium (SG) 1                     13-095   3:00.18
       Chantal Willems           91   Renske van de Cruijssen   89
       Merel Siroen              88   Loes Cornelissen          91
       Julie Thomassen           88   Inge Arts                 89
        3:00.18 
    2. Tritium (SG) 2                     13-095   3:13.74
       Nathalie Verburg          90   Elodie Siroen             90
       Naomi Feider              91   Kim Loeffen               94
       Melissa van de Steeg      92   Marjolein van der Sanden  84
        3:13.74 
    3. Hydra 1                            13-055   3:15.25
       Els Kuijpers              88   Charlot Timmers           92
       Lisa Coenraad             92   Daisy Janssen             91
       Marthe Ven                89   Yoerike Rijkers           92
        3:15.25 
    4. Zeester-Meerval 1                  13-080   3:16.04
       Lianne Oosterhof          93   Sarah van Beijsterveldt   95
       Nikey van de Wetering     95   Arlette Stege             91
       Lisa van Casteren         94   Sophie Sollie             94
        3:16.04 
    5. Tritium (SG) 3                     13-095   3:20.13
       Elske Eikholt             93   Yonne Peters              92
       Rian Geurts               90   Petra Schuivens           93
       Myrte Mijnders            90   Shauny Feider             93
        3:20.13 
    6. WZV 2                              13-044   3:21.23
       Daphne van Breemen        92   Marjolein Keltjens        90
       Kelly van Vliet           89   Kinzie Pulles             92
       Desirée Kemmeren          93   Kim van Vliet             87
        3:21.23 
    7. WZV 1                              13-044   3:29.44
       Marlotte Spohr            93   Manon Balvers             95
       Catrina Hagens            93   Laura van Beek            94
       Maike Korthout            94   Marcella Wijtmans         94
        3:29.44 
    8. Tritium (SG) 5                     13-095   4:01.63
       Hildy Siroen              95   Daniek Jansen             93
       Charessa Feider           94   Lisette van de Steeg      94
       Samya Jahjah              95   Iris Barten               95
        4:01.63 
  dis. Arethusa 1                         13-004
       Stephanie Janssen         91   Liset de Veer             87
       Karlijn Hoogstede         94   Evy Bokkers               92
       Lisanne van Kamp          88   Esther van Kamp           91



TOP
Gemengd 25m vrije slag                                        Minioren 1, 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elle Hoevenaars                98  13-080     19.13
    2. Esther de Wijs                 98  13-044     22.38
    3. Marit van der Lee              99  13-080     22.53
    4. Flo Bosmans                    00  13-095     22.65
    5. Kira de Bruin                  98  13-080     22.95
    6. Melissa van Aken               99  05-120     24.32
    7. Anouk van Roosmalen            99  13-004     24.81
    8. Merle Jans                     99  13-095     25.12
    9. Donja Schutte                  99  13-095     33.33



TOP
Gemengd 25m rugslag                                           Minioren 1, 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Saake Nijhuis                  98  05-033     28.95



Gemengd 25m rugslag                                           Minioren 1, 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elle Hoevenaars                98  13-080     23.57
    2. Flo Bosmans                    00  13-095     25.34
    3. Kira de Bruin                  98  13-080     26.90
    4. Merle Jans                     99  13-095     29.31
    5. Melissa van Aken               99  05-120     29.37
  dis. Donja Schutte                  99  13-095     32.86



TOP
Gemengd 25m schoolslag                                        Minioren 1, 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Saake Nijhuis                  98  05-033     28.79



Gemengd 25m schoolslag                                        Minioren 1, 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Melissa van Aken               99  05-120     26.28
    2. Elle Hoevenaars                98  13-080     26.71
    3. Kira de Bruin                  98  13-080     27.07
    4. Flo Bosmans                    00  13-095     27.80
    5. Donja Schutte                  99  13-095     33.73
  dis. Merle Jans                     99  13-095     32.57



TOP
Gemengd 25m vlinderslag                                       Minioren 1, 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elle Hoevenaars                98  13-080     23.84
    2. Bo van Aalst                   98  13-004     24.11
    3. Anne van de Loo                98  13-004     25.25
    4. Kira de Bruin                  98  13-080     25.86
    5. Esther de Wijs                 98  13-044     28.92
    6. Marit van der Lee              99  13-080     29.07
    7. Melissa van Aken               99  05-120     33.09
    8. Flo Bosmans                    00  13-095     35.28
    9. Merle Jans                     99  13-095     39.99
   10. Donja Schutte                  99  13-095     43.02



TOP
Gemengd 4 x 25m vrije slag                                    minioren 1, 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tritium (SG) 1                     13-095   1:44.03
       Merle Jans                99   Flo Bosmans               00
       Donja Schutte             99   Sieb Wesseling            98
        1:44.03 



TOP
Gemengd 8 x 50m vrije slag                                    Minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tritium (SG) 1                     13-095   5:36.33
       Manon Barten              97   Emmely Toonen             96
       Jesse Kusters             96   Teun Strijbosch           96
       Willeke Pas               96   Christa Schuivens         96
       Daniel van Dijk           97   Sieb Wesseling            98
        5:36.33 
    2. Arethusa 1                         13-004   6:03.54
       Niels Leendertse          97   Kim vd Heijden            97
       Bo van Aalst              98   Marlies Wilkens           97
       Anne van de Loo           98   Jo-Eny Polsbroek          97
       Anouk van Roosmalen       99   Marlijn van Vonderen      97
        6:03.54