Meerkamp
Aalsmeer, Netherlands,    25-3-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m rugslag Dames alg.   Nr. 2 100m rugslag Heren alg.   
Nr. 3 50m vrije slag Gemengd 7-8   Nr. 4 50m vrije slag Gemengd 9-10   
Nr. 5 200m vlinderslag Dames alg.   Nr. 6 200m vlinderslag Heren alg.   
Nr. 7 50m schoolslag Dames alg.   Nr. 8 50m schoolslag Heren alg.   
Nr. 9 100m wisselslag Gemengd 7-8   Nr. 10 100m wisselslag Gemengd 9-10   
Nr. 11 100m vrije slag Dames alg.   Nr. 12 100m vrije slag Heren alg.   
Nr. 13 4 x 50m vrije slag Gemengd Min 5-   Nr. 14 4 x 50m vrije slag Dames alg.   
Nr. 15 4 x 50m vrije slag Heren alg.      


Nr. 1   100m rugslag Dames                         alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wyke Nieuwenhuizen             91  07-017   1:11.68
    2. Ilona Cats                     93  07-017   1:17.82
    3. Tessa v.d. Zwaard              95  07-017   1:19.74
       Gabrielle de Jong              79  07-035   1:19.74
    5. Marieke Spitteler              93  07-017   1:20.22
    6. Eveline Wegman                 89  07-017   1:21.11
    7. Robin Pagano Mirani            95  07-017   1:21.84
    8. Joeke Thewessem                90  07-025   1:24.57
    9. Margriet Maasbommel            87  07-035   1:26.43
   10. Elianne van Dam                94  07-017   1:26.70
   11. Kim Schoof                     92  07-025   1:28.16
   12. Amber 't Hoen                  93  07-025   1:29.13
   13. Alissa Bus                     95  07-017   1:30.35
   14. Lisa Martelhoff                95  07-025   1:40.84
   15. Daphne Meijer                  95  07-017   1:41.10
  dis. Rosa Thewessem                 92  07-025   1:24.30     RD
  dis. Ecenur Çakir                   95  07-025   1:54.84     RD



TOP
Nr. 2   100m rugslag Heren                         alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tommie Kerstens                88  07-025   1:05.18
    2. Robin Hofman                   91  07-017   1:10.36
    3. Jan Batstra                    93  07-025   1:16.78
    4. Barend van Balen               91  07-025   1:17.88
    5. Jeroen de Haan                 91  07-025   1:18.79
    6. Nick Ridderbos                 90  07-025   1:19.13
    7. Thomas Beemster                90  07-025   1:20.81
    8. Thomas van Berkel              85  07-025   1:21.25
    9. Boris van Balen                94  07-025   1:22.05
   10. Max Wegbrans                   94  07-017   1:25.42
   11. Michael van Amstel             94  07-017   1:25.69
   12. Andy Onderstal                 95  07-035   1:26.55
   13. Dennis Reijnders               92  07-017   1:28.75
   14. Karim Witte                    93  07-025   1:29.86
   15. Leffert Lansink                92  07-025   1:35.10
   16. Adam Hilali                    93  07-025   1:35.25
   17. Sven Driessen                  95  07-017   1:36.11
   18. Anouar Himmi                   91  07-025   1:36.73
   19. Martijn de Mercado             95  07-017   1:47.19
  dis. Jules Folkers                  94  07-025   1:34.04     RH



TOP
Nr. 3   50m vrije slag Gemengd                      Jongens Minioren 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bas Martelhoff                 99  07-025     40.60
    2. Ricardo Graafmans              99  07-035     49.02



Nr. 3   50m vrije slag Gemengd                      Jongens Minioren 3
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sander Kirillova               98  07-017     41.09
    2. Bart Sommeling                 98  07-017     42.92
    3. Anwar Kruithof                 98  07-017     43.99



Nr. 3   50m vrije slag Gemengd                      Meisjes Minioren 3
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle Meulenbroek           98  07-017     38.64
    2. Cheryl Zethof                  98  07-017     43.12
    3. Annebel Hendrix                98  07-017     50.59
    4. Ashanti de Vos                 98  07-017     52.51



TOP
Nr. 4   50m vrije slag Gemengd                      Jongens Minioren 4
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Adam Malash                    97  07-025     39.33
    2. Damian Martens                 97  07-025     40.50



Nr. 4   50m vrije slag Gemengd                      Meisjes Minioren 4
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hannah Rosingh                 97  07-025     37.90
    2. Eva v.d. Born                  97  07-017     39.57
    3. Naomi Bertolino                97  07-017     40.25
    4. Nicole Kaandorp                97  07-025     55.77



Nr. 4   50m vrije slag Gemengd                      Jongens Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Brian Spaargaren               96  07-017     33.30
    2. Dwight van Schoorl             96  07-035     36.75
    3. Matthijs Helling               96  07-017     37.11
    4. Wesley Pul                     96  07-025     37.29
    5. Jurre Stiekel                  96  07-017     37.71
    6. Thomas Verouden                96  07-017     39.67
    7. Martijn v.d. Zwaard            96  07-017     41.07
    8. Bram Goede                     96  07-017     44.96



Nr. 4   50m vrije slag Gemengd                      Meisjes Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tamara Grove                   96  07-017     32.85
    2. Anne Zwolsman                  96  07-017     36.26
    3. Carla ten Kate                 96  07-025     37.39
    4. Naomi Steggerda                96  07-017     39.29
    5. Chloe van den Hoff             96  07-017     40.75
    6. Sarah Himmi                    96  07-025     41.51
    7. Nora Bounab                    96  07-025     43.23
    8. Zinke Lansink                  96  07-025     43.23
    9. Lisa Roelvink                  96  07-025     43.35
   10. Youssra Belahcen               96  07-025     44.83



TOP
Nr. 5   200m vlinderslag Dames                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vera van den Berg              88  07-025   2:32.92
    2. Kaylee Koch                    93  07-025   2:48.72
    3. Ilona Broeders                 93  07-025   3:09.57
    4. Milene Catoire                 87  07-017   3:10.10
    5. Robin Meester                  92  07-017   3:10.50
    6. Chantal Grove                  94  07-017   3:12.04



TOP
Nr. 6   200m vlinderslag Heren                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Killian Hesterman              90  07-025   2:25.09
    2. Tom Verbeek                    88  07-025   2:25.20
    3. Max Galjaart                   94  07-017   2:42.39
    4. Fergil Hesterman               93  07-025   2:49.07
    5. Dylan Onderstal                92  07-009   2:51.88
    6. Jan Batstra                    93  07-025   2:54.15
    7. Barend van Balen               91  07-025   3:01.32
    8. Frans Bijl                     94  07-025   3:02.88
    9. Dennis Reijnders               92  07-017   3:04.16
   10. Daniel Rosingh                 93  07-025   3:14.90
   11. Tim ten Kate                   93  07-025   3:25.18



TOP
Nr. 7   50m schoolslag Dames                       alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilona Cats                     93  07-017     40.54
    2. Pallavi Sewgobind              92  07-025     42.72
    3. Natasja Ruinard                91  07-025     44.15
    4. Marieke Spitteler              93  07-017     44.32
    5. Robin Pagano Mirani            95  07-017     45.67
    6. Amber 't Hoen                  93  07-025     46.51
    7. Alissa Bus                     95  07-017     47.00
    8. Elianne van Dam                94  07-017     47.06
    9. Lisa Martelhoff                95  07-025     50.16
   10. Ecenur Çakir                   95  07-025     57.30



TOP
Nr. 8   50m schoolslag Heren                       alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Danny van Zoen                 84  07-009     29.75
    2. Jeroen de Haan                 91  07-025     39.06
    3. Thomas van Berkel              85  07-025     39.54
    4. Thomas Beemster                90  07-025     39.95
    5. Michael van Amstel             94  07-017     44.17
    6. Roy Graafmans                  95  07-035     44.19
    7. Anouar Himmi                   91  07-025     46.32
    8. Bradley Martens                94  07-025     46.57
    9. Jelle Mailly                   94  07-035     47.57
  dis. Pepijn Helgerin                94  07-035     45.16     SA



TOP
Nr. 9   100m wisselslag Gemengd                     Jongens Minioren 2
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ricardo Graafmans              99  07-035   2:05.41
  dis. Bas Martelhoff                 99  07-025   1:48.17     RH



Nr. 9   100m wisselslag Gemengd                     Jongens Minioren 3
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sander Kirillova               98  07-017   1:41.39
    2. Bart Sommeling                 98  07-017   1:54.00
  dis. Anwar Kruithof                 98  07-017   1:54.23     VH



Nr. 9   100m wisselslag Gemengd                     Meisjes Minioren 3
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michelle Meulenbroek           98  07-017   1:40.98
    2. Annebel Hendrix                98  07-017   2:06.07
  dis. Cheryl Zethof                  98  07-017   1:54.55     VC
  dis. Ashanti de Vos                 98  07-017   2:16.29     VN



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Gemengd                    Jongens Minioren 4
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Adam Malash                    97  07-025   1:43.82
  dis. Damian Martens                 97  07-025   1:53.44     SK



Nr. 10   100m wisselslag Gemengd                    Meisjes Minioren 4
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hannah Rosingh                 97  07-025   1:34.87
    2. Eva v.d. Born                  97  07-017   1:41.33
    3. Naomi Bertolino                97  07-017   1:44.40
    4. Nicole Kaandorp                97  07-025   2:10.60



Nr. 10   100m wisselslag Gemengd                    Jongens Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Matthijs Helling               96  07-017   1:32.60
    2. Dwight van Schoorl             96  07-035   1:34.68
    3. Thomas Verouden                96  07-017   1:39.64
    4. Wesley Pul                     96  07-025   1:44.51
    5. Bram Goede                     96  07-017   1:55.73
  dis. Brian Spaargaren               96  07-017   1:24.97     AE
  dis. Jurre Stiekel                  96  07-017   1:39.16     SD
  dis. Martijn v.d. Zwaard            96  07-017   1:46.47     VC



Nr. 10   100m wisselslag Gemengd                    Meisjes Minioren 5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tamara Grove                   96  07-017   1:27.10
    2. Carla ten Kate                 96  07-025   1:34.25
    3. Anne Zwolsman                  96  07-017   1:35.81
    4. Sarah Himmi                    96  07-025   1:43.09
    5. Chloe van den Hoff             96  07-017   1:47.51
    6. Naomi Steggerda                96  07-017   1:48.21
    7. Lisa Roelvink                  96  07-025   1:54.82
    8. Zinke Lansink                  96  07-025   1:55.33
    9. Youssra Belahcen               96  07-025   1:56.40
  dis. Nora Bounab                    96  07-025   1:44.86     SL



TOP
Nr. 11   100m vrije slag Dames                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wyke Nieuwenhuizen             91  07-017   1:05.38
    2. Kaylee Koch                    93  07-025   1:06.33
    3. Gabrielle de Jong              79  07-035   1:08.91
    4. Chantal Grove                  94  07-017   1:09.13
    5. Robin Meester                  92  07-017   1:10.08
    6. Margriet Maasbommel            87  07-035   1:10.48
    7. Ilona Broeders                 93  07-025   1:10.80
    8. Milene Catoire                 87  07-017   1:11.09
    9. Eveline Wegman                 89  07-017   1:11.25
   10. Rosa Thewessem                 92  07-025   1:12.21
   11. Tessa v.d. Zwaard              95  07-017   1:12.89
   12. Kim Schoof                     92  07-025   1:13.93
   13. Joeke Thewessem                90  07-025   1:15.08
   14. Natasja Ruinard                91  07-025   1:15.93
   15. Pallavi Sewgobind              92  07-025   1:16.12
   16. Daphne Meijer                  95  07-017   1:31.50



TOP
Nr. 12   100m vrije slag Heren                     alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Danny van Zoen                 84  07-009     55.04
    2. Tom Verbeek                    88  07-025     57.73
    3. Killian Hesterman              90  07-025     59.14
    4. Robin Hofman                   91  07-017     59.46
    5. Daniel Rosingh                 93  07-025   1:01.69
    6. Dennis Reijnders               92  07-017   1:02.28
    7. Max Galjaart                   94  07-017   1:05.82
    8. Dylan Onderstal                92  07-009   1:07.10
    9. Fergil Hesterman               93  07-025   1:10.55
   10. Tim ten Kate                   93  07-025   1:11.46
   11. Andy Onderstal                 95  07-035   1:13.13
   12. Nick Ridderbos                 90  07-025   1:13.61
   13. Leffert Lansink                92  07-025   1:13.72
   14. Frans Bijl                     94  07-025   1:14.39
   15. Boris van Balen                94  07-025   1:14.81
   16. Max Wegbrans                   94  07-017   1:15.98
   17. Adam Hilali                    93  07-025   1:16.17
   18. Roy Graafmans                  95  07-035   1:17.93
   19. Karim Witte                    93  07-025   1:19.61
   20. Jules Folkers                  94  07-025   1:19.65
   21. Sven Driessen                  95  07-017   1:20.89
   22. Martijn de Mercado             95  07-017   1:22.54
   23. Bradley Martens                94  07-025   1:28.15
   24. Pepijn Helgerin                94  07-035   1:33.42
   25. Jelle Mailly                   94  07-035   1:36.72



TOP
Nr. 13   4 x 50m vrije slag Gemengd                     minioren 3,4,5
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Oceanus 1                          07-017   2:24.76
       Brian Spaargaren          96   Matthijs Helling          96
       Tamara Grove              96   Anne Zwolsman             96
    2. Het Y 1                            07-025   2:34.44
       Adam Malash               97   Wesley Pul                96
       Hannah Rosingh            97   Carla ten Kate            96
    3. Het Y 2                            07-025   2:48.86
       Sarah Himmi               96   Lisa Roelvink             96
       Damian Martens            97   Nora Bounab               96
    4. Oceanus 3                          07-017   2:55.36
       Chloe van den Hoff        96   Naomi Steggerda           96
       Bram Goede                96   Martijn v.d. Zwaard       96
    5. Oceanus 5                          07-017   2:59.86
       Cheryl Zethof             98   Michelle Meulenbroek      98
       Bart Sommeling            98   Annebel Hendrix           98
  dis. Oceanus 4                          07-017               EA
       Naomi Bertolino           97   Eva v.d. Born             97
       Thomas Verouden           96   Ashanti de Vos            98



TOP
Nr. 14   4 x 50m vrije slag Dames                  alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Oceanus 3                          07-017   2:06.71
       Eveline Wegman            89   Milene Catoire            87
       Wyke Nieuwenhuizen        91   Marieke Spitteler         93
    2. Het Y 1                            07-025   2:08.32
       Rosa Thewessem            92   Ilona Broeders            93
       Kim Schoof                92   Kaylee Koch               93
    3. Oceanus 2                          07-017   2:14.13
       Chantal Grove             94   Robin Pagano Mirani       95
       Tessa v.d. Zwaard         95   Alissa Bus                95
    4. Oceanus 1                          07-017   2:21.51
       Ilona Cats                93   Daphne Meijer             95
       Robin Meester             92   Robin Pagano Mirani       95



TOP
Nr. 15   4 x 50m vrije slag Heren                  alg. leeftijdsgroep
----------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Het Y 1                            07-025   1:49.95
       Tommie Kerstens           88   Killian Hesterman         90
       Tim ten Kate              93   Tom Verbeek               88
    2. Het Y 2                            07-025   1:56.60
       Daniel Rosingh            93   Jan Batstra               93
       Nick Ridderbos            90   Thomas Beemster           90
    3. Oceanus 1                          07-017   1:59.67
       Dennis Reijnders          92   Max Wegbrans              94
       Max Galjaart              94   Robin Hofman              91