Verenigingscompetitie deel 1
Maastricht (NED),    2-10-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eurode KZC 1                       Eurode KZC             4:36.85   425       
        Manon RITTEN, 00                       Lieve GÖBBELS, 00
        Janina BECKERS, 98                     Shania HAENEN, 98
          1:01.11  4:36.85

    2.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       4:37.23   423       
        Renee ROOSEN, 99                       Manon HERBEN, 99
        Dahnee DE LA CROIX, 98                 Audrey BAMS, 98
          1:10.25  4:37.23

    3.  RZ 1                               RZ                     5:01.30   330       
        Shae BOURS, 98                         Jolie DIELEMANS, 00
        Sterre SCHLICHER, 99                   Shania VISSER, 99
          1:07.57  5:01.30

    4.  RZL 1                              RZL                    5:26.43   259       
        Manouk VERSTAPPEN, 99                  Lieke SCHORS, 98
        Daphne DOLS, 99                        Rian BONGERS, 98
          1:23.29  5:26.43




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
2-10-2011 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eurode KZC 1                       Eurode KZC             2:40.65   162       
        Kjell BAKKER, 00                       Niels de BOER, 00
        Esmee LANCKOHR, 00                     Yasmijn van der VALK, 01
            40.38  2:40.65

    2.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       2:43.28   155       
        Loes WILLIGERS, 00                     Kirsten THEUNISSEN, 00
        Luuk ROOSEN, 01                        Alex BUIJS, 01
            41.54  2:43.28

    3.  RZ 1                               RZ                     3:04.06   108       
        Kelly van der SLUIZEN, 00              Daphne BROEN, 01
        Stefan TOMICIC, 01                     Joris KNOOPS, 01
            46.64  3:04.06

    4.  RZL 1                              RZL                    3:05.54   105       
        Joën VERSTAPPEN, 02                    Bo SNIJDERS, 00
        Inge JACOBS, 00                        Evie TOBBEN, 00
            50.73  3:05.54




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
2-10-2011 - 15:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzan van den BOGAARD         89   RZ                     1:19.85   484       
          1:19.85
    2.  Anneloes PEULEN               85   RZL                    1:21.04   463       
          1:21.04
    3.  Ina WILLIGERS                 97   Zwemclub Eijsden       1:21.39   457       
          1:21.39
    4.  Karin BONGERS                 93   RZL                    1:23.99   416       
          1:23.99
    5.  Ilvy van GRIMBERGEN           88   RZL                    1:26.60   379       
          1:26.60
    6.  Rebecca VROOMEN               93   Eurode KZC             1:26.68   378       
          1:26.68
    7.  Marian BOUTS                  86   RZ                     1:26.84   376       
          1:26.84
    8.  Majke Van BOMMEL              92   RZL                    1:28.58   354       
          1:28.58
    9.  Renske VENNER                 90   RZL                    1:29.72   341       
          1:29.72
        Roos LEMMEN                   84   Eurode KZC             1:29.72   341       
          1:29.72
   11.  Astrid van den BRANDT         95   Zwemclub Eijsden       1:31.45   322       
          1:31.45
   12.  Audrey BAMS                   98   Zwemclub Eijsden       1:36.90   270       
          1:36.90
   13.  Wendy KNOOPS                  68   RZ                     1:40.98   239       
          1:40.98
   14.  Iris HEUGEN                   99   Zwemclub Eijsden       1:49.66   186       
          1:49.66



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 400m vrije slag             Heren Senioren Open
2-10-2011 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent BAMS                  96   Zwemclub Eijsden       4:14.03   587       
          1:00.07  2:04.61  4:14.03
    2.  Timo BILLMAN                  96   Eurode KZC             4:29.65   491       
          1:02.26  2:11.32  4:29.65
    3.  Niels van DALEN               89   RZL                    4:31.83   479       
          1:00.71  2:08.99  4:31.83
    4.  Sander BOUTS                  85   RZ                     4:32.72   474       
          1:03.01  2:11.52  4:32.72
    5.  Bert SCHLICHER                64   RZ                     4:39.38   441       
          1:06.70  2:17.45  4:39.38
    6.  Sven BAMS                     94   Zwemclub Eijsden       4:46.98   407       
          1:08.20  2:21.95  4:46.98
    7.  Stefan TELEY                  91   RZL                    5:02.57   347       
          1:08.14  2:25.76  5:02.57
    8.  Dick DUISTERS                 91   RZL                    5:03.18   345       
          1:08.09  2:25.22  5:03.18
    9.  Stijn AGTEN                   87   RZL                    5:04.30   341       
          1:12.86  2:33.42  5:04.30
   10.  Laurence SMITS                95   Eurode KZC             5:04.35   341       
          1:12.61  2:32.66  5:04.35
   11.  Ivo BAKKER                    92   Zwemclub Eijsden       5:05.92   336       
          1:12.13  2:30.99  5:05.92
   12.  Ruud BEX                      92   RZL                    5:06.35   335       
          1:12.03  2:31.65  5:06.35
   13.  Timo TABAK                    82   RZL                    5:34.90   256       
          1:17.12  2:41.09  5:34.90



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag         Dames Senioren 2 en later
2-10-2011 - 15:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle MEUSEN               94   RZL                    1:11.70   457       
          1:11.70
    2.  Marlou JACOBS                 95   RZL                    1:14.61   405       
          1:14.61
    3.  Sabine WETSELS                97   Zwemclub Eijsden       1:15.20   396       
          1:15.20
    4.  Joëlle SAVELBERG              97   Eurode KZC             1:16.28   379       
          1:16.28
    5.  Linda DEHING                  94   RZL                    1:18.82   344       
          1:18.82
    6.  Maaike KNOPS                  94   RZL                    1:19.64   333       
          1:19.64
    7.  Sabine VERTOMMEN              98   Zwemclub Eijsden       1:21.35   312       
          1:21.35
    8.  Julie THEUNISSEN              97   Zwemclub Eijsden       1:22.43   300       
          1:22.43
    9.  Leonora ARETS                 95   Eurode KZC             1:23.38   290       
          1:23.38
   10.  Jacqueline TELEY              94   RZL                    1:29.53   234       
          1:29.53
   11.  Denise WETSELS                95   Zwemclub Eijsden       1:34.94   196       
          1:34.94



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey SCHIJNS               94   Eurode KZC             2:43.15   404       
          1:16.62  2:43.15
    2.  Philip BAMS                   96   Zwemclub Eijsden       2:45.52   387       
          1:19.94  2:45.52
    3.  Jordy VROOMEN                 94   Eurode KZC             2:50.96   351       
          1:20.04  2:50.96
    4.  Tim SONNEMANS                 94   RZL                    2:52.58   341       
          1:23.34  2:52.58
    5.  Jochim HERBEN                 95   Zwemclub Eijsden       2:52.98   339       
          1:23.45  2:52.98
    6.  Maurice ZELIS                 94   RZ                     3:06.45   271       
          1:27.36  3:06.45
    7.  Jeroen CRIENS                 94   RZL                    3:08.47   262       
          1:31.48  3:08.47
    8.  Ken BOONEN                    94   RZL                    3:09.44   258       
          1:31.34  3:09.44
    9.  Stan SNIJDERS                 95   RZL                    3:10.36   254       
          1:30.93  3:10.36
   10.  Bram JANSEN                   95   RZL                    3:10.47   254       
          1:31.34  3:10.47
   11.  Casper van den BROEK          95   RZL                    3:10.55   253       
          1:29.50  3:10.55



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 15:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Irma van den BRANDT           97   Zwemclub Eijsden       2:16.95   534       
          1:06.63  2:16.95
    2.  Shania HAENEN                 98   Eurode KZC             2:17.39   529       
          1:07.64  2:17.39
    3.  Céline JENNES                 96   Eurode KZC             2:21.55   484       
          1:06.35  2:21.55
    4.  Clara WILLIGERS               96   Zwemclub Eijsden       2:23.19   467       
          1:09.68  2:23.19
    5.  Maureen WINGERS               96   RZ                     2:25.44   446       
          1:11.06  2:25.44
    6.  Evie ROEBROEK                 96   RZ                     2:34.27   374       
          1:14.05  2:34.27
    7.  Dahnee DE LA CROIX            98   Zwemclub Eijsden       2:37.50   351       
          1:16.45  2:37.50
    8.  Femke SNIJDERS                97   RZL                    2:43.50   314       
          1:17.15  2:43.50
    9.  Elke TEUNISSEN                97   RZ                     2:46.86   295       
          1:21.64  2:46.86
   10.  Kelly GEELEN                  97   Zwemclub Eijsden       2:50.98   274       
          1:20.78  2:50.98
   11.  Nienke TEIJEMA                97   RZL                    3:00.43   233       
          1:25.24  3:00.43
   12.  Ilse RAAIJMAKERS              96   RZ                     3:00.89   232       
          1:26.48  3:00.89
   13.  Ismay SONNEMANS               97   RZL                    3:13.48   189       
          1:32.21  3:13.48
    NG  Larissa DIRCHS                96   RZL                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011 - 16:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivo GROSVELD                  97   RZL                    1:17.24   373       
          1:17.24
    2.  Jitse ZONNEVELD               97   RZ                     1:20.01   335       
          1:20.01
    3.  Jordy SEVERINS                98   Eurode KZC             1:20.37   331       
          1:20.37
    4.  Guus WOLSWINKEL               97   RZ                     1:26.94   261       
          1:26.94
    5.  Tim PEETERS                   97   RZ                     1:29.64   238       
          1:29.64
    6.  Marciano WOLFS                98   Zwemclub Eijsden       1:30.98   228       
          1:30.98
    7.  Jules SINSEL                  98   Zwemclub Eijsden       1:31.92   221       
          1:31.92
    8.  Joeri JACOBS                  97   RZL                    1:40.89   167       
          1:40.89
   DIS  Jeroen BONGERS                96   RZL                    1:17.36             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:17.36
 AFGEM  Louis GUVEAU                  97   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Dames, 50m rugslag               Dames Senioren Open
2-10-2011 - 16:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anneloes PEULEN               85   RZL                      32.94   474       
    2.  Rebecca VROOMEN               93   Eurode KZC               33.63   446       
    3.  Ina WILLIGERS                 97   Zwemclub Eijsden         34.07   429       
    4.  Audrey BAMS                   98   Zwemclub Eijsden         34.09   428       
    5.  Karin BONGERS                 93   RZL                      34.64   408       
    6.  Ilvy van GRIMBERGEN           88   RZL                      35.18   389       
    7.  Janina BECKERS                98   Eurode KZC               35.64   374       
    8.  Astrid van den BRANDT         95   Zwemclub Eijsden         35.94   365       
    9.  Marian BOUTS                  86   RZ                       36.29   355       
   10.  Majke Van BOMMEL              92   RZL                      37.58   319       
   11.  Saskia COOLEN                 88   RZL                      38.11   306       
   12.  Ankie MEUSEN                  93   RZL                      38.18   304       
   13.  Wendy KNOOPS                  68   RZ                       38.48   297       
   14.  Renske VENNER                 90   RZL                      39.20   281       
   15.  Jody SAVELBERG                99   Eurode KZC               40.57   254       
   16.  Iris HEUGEN                   99   Zwemclub Eijsden         46.18   172       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag             Heren Senioren Open
2-10-2011 - 16:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent BAMS                  96   Zwemclub Eijsden       1:01.23   569       
          1:01.23
    2.  Niels van DALEN               89   RZL                    1:05.07   474       
          1:05.07
    3.  Timo BILLMAN                  96   Eurode KZC             1:05.58   463       
          1:05.58
    4.  Sander BOUTS                  85   RZ                     1:05.60   463       
          1:05.60
    5.  Stefan TELEY                  91   RZL                    1:07.84   418       
          1:07.84
    6.  Kenneth CASTER                91   RZ                     1:08.16   413  FJ 1 
          1:08.16
    7.  Sven BAMS                     94   Zwemclub Eijsden       1:08.16   413  FJ 2 
          1:08.16
    8.  Maurice BRAND                 85   RZ                     1:09.67   386       
          1:09.67
    9.  Stijn AGTEN                   87   RZL                    1:10.50   373       
          1:10.50
   10.  Ruud BEX                      92   RZL                    1:11.25   361       
          1:11.25
   11.  Laurence SMITS                95   Eurode KZC             1:12.44   344       
          1:12.44
   12.  Ivo BAKKER                    92   Zwemclub Eijsden       1:12.80   338       
          1:12.80
   13.  Dick DUISTERS                 91   RZL                    1:15.08   309       
          1:15.08
   14.  Timo TABAK                    82   RZL                    1:15.26   306       
          1:15.26
   15.  Sol GERAEDTS                  91   RZ                     1:16.41   293       
          1:16.41
   16.  Bart COOLEN                   86   RZL                    1:16.55   291       
          1:16.55
   17.  Mark van MELICK               85   RZL                    1:17.47   281       
          1:17.47
   18.  Erik VAN DER ZEIJDEN          86   RZ                     1:17.57   280       
          1:17.57



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Meisjes, 100m vlinderslag    Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011 - 16:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee ROOSEN                  99   Zwemclub Eijsden       1:19.96   326       
          1:19.96
    2.  Rian BONGERS                  98   RZL                    1:21.52   307       
          1:21.52
    3.  Shae BOURS                    98   RZ                     1:26.02   262       
          1:26.02
    4.  Hannah BILLMAN                98   Eurode KZC             1:30.80   222       
          1:30.80
    5.  Manon HERBEN                  99   Zwemclub Eijsden       1:33.12   206       
          1:33.12
    6.  Sterre SCHLICHER              99   RZ                     1:33.50   204       
          1:33.50
    7.  Manon RITTEN                  00   Eurode KZC             1:38.28   175       
          1:38.28
    8.  Shania VISSER                 99   RZ                     1:42.78   153       
          1:42.78
    9.  Beau GEENEN                   99   RZL                    1:47.35   134       
          1:47.35
   10.  Manouk VERSTAPPEN             99   RZL                    1:48.90   129       
          1:48.90
   11.  Daphne DOLS                   99   RZL                    1:53.00   115       
          1:53.00
 AFGEM  Lieke SCHORS                  98   RZL                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011 - 16:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toine WILLIGERS               99   Zwemclub Eijsden       2:36.08   314       
          1:15.24  2:36.08
    2.  Stefan WILLIGERS              98   Zwemclub Eijsden       2:50.69   240       
          1:26.08  2:50.69
    3.  Cas LOUWARTS                  99   RZ                     2:59.15   207       
          1:24.06  2:59.15
    4.  Dimitar KAMNAROVSKI           00   RZ                     2:59.80   205       
          1:29.21  2:59.80
   DIS  Stan KNOOPS                   98   RZ                                         
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
   DIS  Rick SPAEN                    99   RZ                     3:37.40             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:39.75  3:37.40
   DIS  Erik WINGERS                  98   RZ                     3:37.97             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:37.97



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars HOBUS                    98   RZL                    1:24.24   196       
          1:24.24
    2.  Sven GEENEN                   98   RZL                    1:27.72   173       
          1:27.72
    3.  Tijn WOLFHAGEN                98   Eurode KZC             1:30.94   155       
          1:30.94



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 50m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2011 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieve GÖBBELS                 00   Eurode KZC               34.88   296       
    2.  Kirsten THEUNISSEN            00   Zwemclub Eijsden         35.22   287       
    3.  Loes WILLIGERS                00   Zwemclub Eijsden         35.26   286       
    4.  Jolie DIELEMANS               00   RZ                       35.97   270       
    5.  Esmee LANCKOHR                00   Eurode KZC               36.28   263       
    6.  Yasmijn van der VALK          01   Eurode KZC               37.81   232       
    7.  Fleur WOLFS                   01   Zwemclub Eijsden         37.83   232       
    8.  Carolien BECKERS              02   Eurode KZC               38.10   227       
    9.  Iris WILLIGERS                01   Zwemclub Eijsden         38.34   223       
   10.  Esther SCHOLZ                 01   Eurode KZC               38.61   218       
   11.  Daphne BROEN                  01   RZ                       38.93   213       
   12.  Inge JACOBS                   00   RZL                      40.52   188       
   13.  Kelly van der SLUIZEN         00   RZ                       41.28   178       
   14.  Rachelle FRANKEN              00   Eurode KZC               41.50   175       
   15.  Evie TOBBEN                   00   RZL                      41.79   172       
   16.  Anne MAYER                    00   RZ                       43.54   152       
   17.  Sara van VLOKHOVEN            01   Zwemclub Eijsden         43.67   150       
   18.  Yana KORCZYNSKI               02   Zwemclub Eijsden         45.07   137       
   19.  Nathalie SCHREURS             00   RZL                      45.62   132  FJ 1 
   20.  Frederique THEUNISSEN         02   Zwemclub Eijsden         45.62   132  FJ 2 
   21.  Jenny VEN VAN DE              02   Eurode KZC               46.48   125       
   22.  Britt JACOBS                  01   RZL                      47.08   120       
   23.  Maud LANCKOHR                 02   Eurode KZC               52.73    85       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2011 - 16:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
        Luuk ROOSEN                   01   Zwemclub Eijsden       1:26.01   205       
          1:26.01
        Niels de BOER                 00   Eurode KZC             1:26.65   201       
          1:26.65
        Kjell BAKKER                  00   Eurode KZC             1:27.74   193       
          1:27.74
        Alex BUIJS                    01   Zwemclub Eijsden       1:31.63   170       
          1:31.63
        Thimo ELISSEN                 01   Zwemclub Eijsden       1:33.15   161       
          1:33.15
        Bo SNIJDERS                   00   RZL                    1:33.23   161       
          1:33.23
        Stefan TOMICIC                01   RZ                     1:35.09   152       
          1:35.09
        Youri van LIJF                01   Zwemclub Eijsden       1:37.60   140       
          1:37.60
        Sidney DUKE                   00   Zwemclub Eijsden       1:40.71   128       
          1:40.71
        Czes KORCZYNSKI               01   Zwemclub Eijsden       1:45.91   110       
          1:45.91
   DIS  Joën VERSTAPPEN               02   RZL                    1:57.86             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:57.86
   DIS  Joris KNOOPS                  01   RZ                     1:59.38             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:59.38
 AFGEM  Tom SINSEL                    01   Zwemclub Eijsden                           

    BM  Yulian DE RIDDER                   RZ                     1:51.59    94       
          1:51.59



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 400m vrije slag             Dames Senioren Open
2-10-2011 - 16:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Janina BECKERS                98   Eurode KZC             4:38.70   598       
          1:05.86  2:17.20  4:38.70
    2.  Anneloes PEULEN               85   RZL                    4:44.36   563       
          1:05.82  2:17.76  4:44.36
    3.  Ina WILLIGERS                 97   Zwemclub Eijsden       4:50.41   529       
          1:09.25  2:22.82  4:50.41
    4.  Rebecca VROOMEN               93   Eurode KZC             4:53.40   513       
          1:08.93  2:24.15  4:53.40
    5.  Karin BONGERS                 93   RZL                    5:00.48   477       
          1:08.61  2:25.55  5:00.48
    6.  Audrey BAMS                   98   Zwemclub Eijsden       5:02.45   468       
          1:09.95  2:02.92  5:02.45
    7.  Astrid van den BRANDT         95   Zwemclub Eijsden       5:05.82   453       
          1:09.13  2:25.60  5:05.82
    8.  Saskia COOLEN                 88   RZL                    5:08.78   440       
          1:09.80  2:27.45  5:08.78
    9.  Suzan van den BOGAARD         89   RZ                     5:13.34   421       
          1:11.21  2:30.55  5:13.34
   10.  Dianne NIEN                   71   RZ                     5:19.60   397       
          1:14.89  2:36.02  5:19.60
   11.  Ankie MEUSEN                  93   RZL                    5:45.04   315       
          1:17.87  2:46.84  5:45.04



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
2-10-2011 - 16:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kenneth CASTER                91   RZ                     1:11.02   480       
          1:11.02
    2.  Stefan TELEY                  91   RZL                    1:11.20   476       
          1:11.20
    3.  Timo BILLMAN                  96   Eurode KZC             1:11.75   465       
          1:11.75
    4.  Laurent BAMS                  96   Zwemclub Eijsden       1:12.45   452       
          1:12.45
    5.  Bert SCHLICHER                64   RZ                     1:14.71   412       
          1:14.71
    6.  Tim SONNEMANS                 94   RZL                    1:18.34   357       
          1:18.34
    7.  Maurice BRAND                 85   RZ                     1:20.23   333       
          1:20.23
    8.  Sol GERAEDTS                  91   RZ                     1:23.74   292       
          1:23.74
    9.  Mark van MELICK               85   RZL                    1:25.42   275       
          1:25.42
   10.  Sven BAMS                     94   Zwemclub Eijsden       1:25.43   275       
          1:25.43
   11.  Bart COOLEN                   86   RZL                    1:26.57   265       
          1:26.57
   12.  Erik VAN DER ZEIJDEN          86   RZ                     1:26.91   261  FJ 1 
          1:26.91
   13.  Brian SCHIJNS                 95   Eurode KZC             1:26.91   261  FJ 2 
          1:26.91
   14.  Ivo BAKKER                    92   Zwemclub Eijsden       1:29.22   242       
          1:29.22



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
2-10-2011 - 17:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leonora ARETS                 95   Eurode KZC             2:56.23   445       
          1:25.76  2:56.23
    2.  Michelle MEUSEN               94   RZL                    3:03.52   394       
          1:26.75  3:03.52
    3.  Joëlle SAVELBERG              97   Eurode KZC             3:05.01   384  FJ 1 
          1:31.02  3:05.01
    4.  Julie THEUNISSEN              97   Zwemclub Eijsden       3:05.01   384  FJ 2 
          1:25.84  3:05.01
    5.  Maaike KNOPS                  94   RZL                    3:13.46   336       
          1:31.48  3:13.46
    6.  Marlou JACOBS                 95   RZL                    3:14.49   331       
          1:33.10  3:14.49
    7.  Sabine VERTOMMEN              98   Zwemclub Eijsden       3:16.10   323       
          1:33.42  3:16.10
    8.  Jacqueline TELEY              94   RZL                    3:24.32   285       
          1:37.92  3:24.32
    9.  Sabine WETSELS                97   Zwemclub Eijsden       3:29.54   264       
          1:40.60  3:29.54
   10.  Denise WETSELS                95   Zwemclub Eijsden       3:31.72   256       
          1:40.57  3:31.72



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Jongens, 100m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 17:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ken BOONEN                    94   RZL                    1:04.04   446       
          1:04.04
    2.  Philip BAMS                   96   Zwemclub Eijsden       1:08.82   359       
          1:08.82
    3.  Jordy VROOMEN                 94   Eurode KZC             1:09.90   343       
          1:09.90
    4.  Jochim HERBEN                 95   Zwemclub Eijsden       1:11.20   324       
          1:11.20
    5.  Stan SNIJDERS                 95   RZL                    1:11.66   318  FJ 1 
          1:11.66
    6.  Maurice ZELIS                 94   RZ                     1:11.66   318  FJ 2 
          1:11.66
    7.  Jeffrey SCHIJNS               94   Eurode KZC             1:11.76   317       
          1:11.76
    8.  Casper van den BROEK          95   RZL                    1:14.87   279       
          1:14.87
    9.  Bram JANSEN                   95   RZL                    1:19.20   235       
          1:19.20
   10.  Jeroen CRIENS                 94   RZL                    1:24.75   192       
          1:24.75



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2011 - 17:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Céline JENNES                 96   Eurode KZC             1:25.03   400  FJ 1 
          1:25.03
    2.  Shania HAENEN                 98   Eurode KZC             1:25.03   400  FJ 2 
          1:25.03
    3.  Irma van den BRANDT           97   Zwemclub Eijsden       1:29.36   345       
          1:29.36
    4.  Maureen WINGERS               96   RZ                     1:31.44   322       
          1:31.44
    5.  Clara WILLIGERS               96   Zwemclub Eijsden       1:33.13   305       
          1:33.13
    6.  Elke TEUNISSEN                97   RZ                     1:34.24   294       
          1:34.24
    7.  Ilse RAAIJMAKERS              96   RZ                     1:36.29   276       
          1:36.29
    8.  Femke SNIJDERS                97   RZL                    1:38.32   259       
          1:38.32
    9.  Dahnee DE LA CROIX            98   Zwemclub Eijsden       1:39.17   252       
          1:39.17
   10.  Kelly GEELEN                  97   Zwemclub Eijsden       1:41.50   235       
          1:41.50
   11.  Evie ROEBROEK                 96   RZ                     1:42.24   230       
          1:42.24
   12.  Ismay SONNEMANS               97   RZL                    1:43.02   225       
          1:43.02
   13.  Nienke TEIJEMA                97   RZL                    1:48.02   195       
          1:48.02
    NG  Larissa DIRCHS                96   RZL                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011 - 17:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen BONGERS                96   RZL                    2:10.61   440       
          1:01.77  2:10.61
    2.  Jitse ZONNEVELD               97   RZ                     2:12.73   419       
          1:03.76  2:12.73
    3.  Jordy SEVERINS                98   Eurode KZC             2:13.26   414       
          1:04.23  2:13.26
    4.  Ivo GROSVELD                  97   RZL                    2:17.51   377       
          1:04.45  2:17.51
    5.  Guus WOLSWINKEL               97   RZ                     2:27.51   305       
          1:10.67  2:27.51
    6.  Tim PEETERS                   97   RZ                     2:31.70   281       
          1:13.48  2:31.70
    7.  Marciano WOLFS                98   Zwemclub Eijsden       2:40.95   235       
          1:17.57  2:40.95
    8.  Joeri JACOBS                  97   RZL                    2:46.32   213       
          1:22.60  2:46.32
    9.  Jules SINSEL                  98   Zwemclub Eijsden       2:58.24   173       
          1:22.42  2:58.24
 AFGEM  Louis GUVEAU                  97   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Dames, 100m wisselslag             Dames Senioren Open
2-10-2011 - 17:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anneloes PEULEN               85   RZL                    1:10.57   547       
          1:10.57
    2.  Suzan van den BOGAARD         89   RZ                     1:11.92   517       
          1:11.92
    3.  Ina WILLIGERS                 97   Zwemclub Eijsden       1:11.96   516       
          1:11.96
    4.  Ilvy van GRIMBERGEN           88   RZL                    1:13.23   490       
          1:13.23
    5.  Janina BECKERS                98   Eurode KZC             1:14.48   465       
          1:14.48
    6.  Marian BOUTS                  86   RZ                     1:17.16   419       
          1:17.16
    7.  Saskia COOLEN                 88   RZL                    1:17.25   417       
          1:17.25
    8.  Astrid van den BRANDT         95   Zwemclub Eijsden       1:17.36   415       
          1:17.36
    9.  Renske VENNER                 90   RZL                    1:18.42   399       
          1:18.42
   10.  Majke Van BOMMEL              92   RZL                    1:18.72   394  FJ 1 
          1:18.72
   11.  Audrey BAMS                   98   Zwemclub Eijsden       1:18.72   394  FJ 2 
          1:18.72
   12.  Linda DEHING                  94   RZL                    1:19.18   387       
          1:19.18
   13.  Roos LEMMEN                   84   Eurode KZC             1:20.16   373       
          1:20.16
   14.  Wendy KNOOPS                  68   RZ                     1:24.23   322       
          1:24.23
   15.  Ankie MEUSEN                  93   RZL                    1:24.81   315       
          1:24.81
   DIS  Iris HEUGEN                   99   Zwemclub Eijsden       1:42.98             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:42.98



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 50m rugslag               Heren Senioren Open
2-10-2011 - 17:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent BAMS                  96   Zwemclub Eijsden         27.48   556       
    2.  Sander BOUTS                  85   RZ                       30.36   413       
    3.  Bert SCHLICHER                64   RZ                       30.40   411       
    4.  Niels van DALEN               89   RZL                      30.77   396       
    5.  Sven BAMS                     94   Zwemclub Eijsden         31.20   380       
    6.  Ruud BEX                      92   RZL                      31.30   376       
    7.  Stijn AGTEN                   87   RZL                      32.10   349       
    8.  Maurice BRAND                 85   RZ                       32.17   347       
    9.  Laurence SMITS                95   Eurode KZC               32.99   321       
   10.  Ivo BAKKER                    92   Zwemclub Eijsden         35.10   267       
   11.  Timo TABAK                    82   RZL                      35.26   263       
   12.  Sol GERAEDTS                  91   RZ                       36.17   244       
   13.  Bart COOLEN                   86   RZL                      36.26   242       
   14.  Erik VAN DER ZEIJDEN          86   RZ                       36.97   228       
   15.  Dick DUISTERS                 91   RZL                      37.39   221       
   16.  Mark van MELICK               85   RZL                      39.14   192       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 200m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011 - 17:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee ROOSEN                  99   Zwemclub Eijsden       2:50.07   352       
          1:23.23  2:50.07
    2.  Manon HERBEN                  99   Zwemclub Eijsden       2:54.53   326       
          1:27.17  2:54.53
    3.  Shae BOURS                    98   RZ                     2:55.38   321       
          1:28.45  2:55.38
    4.  Sterre SCHLICHER              99   RZ                     3:05.15   273       
          1:30.23  3:05.15
    5.  Shania VISSER                 99   RZ                     3:26.17   198       
          1:42.23  3:26.17
   DIS  Rianne MENTEN                 98   RZ                     3:22.16             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:37.04  3:22.16
 AFGEM  Justine HOEKSEL               98   Zwemclub Eijsden                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011 - 17:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rian BONGERS                  98   RZL                    1:20.95   317       
          1:20.95
    2.  Manon RITTEN                  00   Eurode KZC             1:21.90   306       
          1:21.90
    3.  Hannah BILLMAN                98   Eurode KZC             1:30.45   227       
          1:30.45
    4.  Jody SAVELBERG                99   Eurode KZC             1:30.76   225       
          1:30.76
    5.  Beau GEENEN                   99   RZL                    1:32.92   209       
          1:32.92
    6.  Daphne DOLS                   99   RZL                    1:33.98   202       
          1:33.98
    7.  Manouk VERSTAPPEN             99   RZL                    1:39.38   171       
          1:39.38
 AFGEM  Lieke SCHORS                  98   RZL                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011 - 17:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toine WILLIGERS               99   Zwemclub Eijsden       1:18.45   235       
          1:18.45
    2.  Stefan WILLIGERS              98   Zwemclub Eijsden       1:30.74   152       
          1:30.74
    3.  Cas LOUWARTS                  99   RZ                     1:38.06   120       
          1:38.06
    4.  Lars HOBUS                    98   RZL                    1:38.09   120       
          1:38.09
    5.  Tijn WOLFHAGEN                98   Eurode KZC             1:39.99   113       
          1:39.99
    6.  Sven GEENEN                   98   RZL                    1:40.16   113       
          1:40.16
    7.  Dimitar KAMNAROVSKI           00   RZ                     1:43.89   101       
          1:43.89
   DIS  Erik WINGERS                  98   RZ                     1:52.30             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:52.30
   DIS  Stan KNOOPS                   98   RZ                     2:06.48             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:06.48



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 100m wisselslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2011 - 17:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieve GÖBBELS                 00   Eurode KZC             1:27.04   291       
          1:27.04
    2.  Esmee LANCKOHR                00   Eurode KZC             1:30.12   263       
          1:30.12
    3.  Yasmijn van der VALK          01   Eurode KZC             1:34.02   231       
          1:34.02
    4.  Kirsten THEUNISSEN            00   Zwemclub Eijsden       1:34.95   224       
          1:34.95
    5.  Jolie DIELEMANS               00   RZ                     1:35.36   221       
          1:35.36
    6.  Fleur WOLFS                   01   Zwemclub Eijsden       1:35.42   221       
          1:35.42
    7.  Loes WILLIGERS                00   Zwemclub Eijsden       1:36.70   212       
          1:36.70
    8.  Carolien BECKERS              02   Eurode KZC             1:37.02   210       
          1:37.02
    9.  Esther SCHOLZ                 01   Eurode KZC             1:40.59   189       
          1:40.59
   10.  Daphne BROEN                  01   RZ                     1:41.02   186       
          1:41.02
   11.  Anne MAYER                    00   RZ                     1:41.62   183       
          1:41.62
   12.  Rachelle FRANKEN              00   Eurode KZC             1:43.23   174       
          1:43.23
   13.  Kelly van der SLUIZEN         00   RZ                     1:43.37   174       
          1:43.37
   14.  Evie TOBBEN                   00   RZL                    1:44.07   170       
          1:44.07
   15.  Iris WILLIGERS                01   Zwemclub Eijsden       1:44.23   170       
          1:44.23
   16.  Inge JACOBS                   00   RZL                    1:46.43   159       
          1:46.43
   17.  Sara van VLOKHOVEN            01   Zwemclub Eijsden       1:46.57   159       
          1:46.57
   18.  Nathalie SCHREURS             00   RZL                    1:54.39   128       
          1:54.39
   19.  Britt JACOBS                  01   RZL                    1:57.07   119       
          1:57.07
   20.  Jenny VEN VAN DE              02   Eurode KZC             1:59.54   112       
          1:59.54
   21.  Frederique THEUNISSEN         02   Zwemclub Eijsden       2:01.70   106       
          2:01.70
   22.  Maud LANCKOHR                 02   Eurode KZC             2:13.42    81       
          2:13.42



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2011 - 18:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk ROOSEN                   01   Zwemclub Eijsden         33.35   225       
    2.  Niels de BOER                 00   Eurode KZC               33.54   221       
    3.  Alex BUIJS                    01   Zwemclub Eijsden         34.57   202       
    4.  Bo SNIJDERS                   00   RZL                      34.86   197       
    5.  Kjell BAKKER                  00   Eurode KZC               35.36   189       
    6.  Stefan TOMICIC                01   RZ                       36.15   177       
    7.  Youri van LIJF                01   Zwemclub Eijsden         36.45   172       
    8.  Thimo ELISSEN                 01   Zwemclub Eijsden         36.95   165       
    9.  Sidney DUKE                   00   Zwemclub Eijsden         38.04   151       
   10.  Czes KORCZYNSKI               01   Zwemclub Eijsden         40.07   130       
   11.  Joën VERSTAPPEN               02   RZL                      45.48    88       
   12.  Joris KNOOPS                  01   RZ                       47.10    80       
 AFGEM  Tom SINSEL                    01   Zwemclub Eijsden                           

    BM  Yulian DE RIDDER                   RZ                       43.90    98       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30               Dames, 4 x 100m wisselslag           Dames Senioren Open
2-10-2011 - 18:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                              RZL                    4:46.86   501       
        Michelle MEUSEN, 94                    Ilvy van GRIMBERGEN, 88
        Karin BONGERS, 93                      Anneloes PEULEN, 85
          1:11.82  4:46.86

    2.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       4:56.57   454       
        Irma van den BRANDT, 97                Ina WILLIGERS, 97
        Julie THEUNISSEN, 97                   Audrey BAMS, 98
          1:13.92  4:56.57

    3.  Eurode KZC 1                       Eurode KZC             5:02.28   428       
        Céline JENNES, 96                      Rebecca VROOMEN, 93
        Leonora ARETS, 95                      Joëlle SAVELBERG, 97
          1:16.73  5:02.28

    4.  RZL 2                              RZL                    5:10.68   395       
        Marlou JACOBS, 95                      Rian BONGERS, 98
        Renske VENNER, 90                      Saskia COOLEN, 88
          1:14.45  5:10.68

    5.  RZ 1                               RZ                     5:11.02   393       
        Wendy KNOOPS, 68                       Marian BOUTS, 86
        Suzan van den BOGAARD, 89              Dianne NIEN, 71
          1:21.73  5:11.02




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31               Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
2-10-2011 - 18:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                              RZL                    3:44.26   546       
        Ruud BEX, 92                           Stijn AGTEN, 87
        Ken BOONEN, 94                         Niels van DALEN, 89
            56.73  3:44.26

    2.  Zwemclub Eijsden 1                 Zwemclub Eijsden       3:46.08   532       
        Philip BAMS, 96                        Sven BAMS, 94
        Jochim HERBEN, 95                      Laurent BAMS, 96
            56.26  3:46.08

    3.  RZ 1                               RZ                     3:57.64   458       
        Maurice ZELIS, 94                      Bert SCHLICHER, 64
        Kenneth CASTER, 91                     Sander BOUTS, 85
          1:01.48  3:57.64

    4.  Eurode KZC 1                       Eurode KZC             4:01.04   439       
        Jordy SEVERINS, 98                     Jeffrey SCHIJNS, 94
        Jordy VROOMEN, 94                      Timo BILLMAN, 96
          1:01.17  4:01.04

    5.  RZL 2                              RZL                    4:02.06   434       
        Jeroen BONGERS, 96                     Dick DUISTERS, 91
        Timo TABAK, 82                         Stefan TELEY, 91
            57.78  4:02.06

    6.  RZ 2                               RZ                     4:14.92   371       
        Jitse ZONNEVELD, 97                    Maurice BRAND, 85
        Erik VAN DER ZEIJDEN, 86               Ralph CASTER, 61
            59.64  4:14.92




SPLASH Meet Manager 11Registered to Zwemclub Eijsden