Limietwedstrijd BZV 2007
's-Hertogenbosch, Netherlands,    22-4-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 2 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 3 100m vrije slag Dames Min 5-   Nr. 4 100m vrije slag Heren Min 5-   
Nr. 5 100m schoolslag Dames Sen.   Nr. 6 100m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 7 100m rugslag Dames Sen.   Nr. 8 100m rugslag Heren Sen.   
Nr. 9 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 10 100m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 11 100m schoolslag Dames Min 5-   Nr. 12 100m schoolslag Heren Min 5-   
Nr. 13 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 14 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 15 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 16 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 17 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 18 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 19 100m rugslag Dames Min 5-   Nr. 20 100m rugslag Heren Min 5-   
Nr. 21 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 22 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 23 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 24 200m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 25 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 26 100m wisselslag Heren Sen.   


Nr. 1   100m vrije slag Dames                                              Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura, van Hassel              83  BZV               1:07.92
          32.20  1:07.92 
    2. Lisa, van Ewijk                92  De Dommelbaarze   1:09.19
          32.96  1:09.19 
    3. Annemijn, van Grinsven         88  BZV               1:11.05
          34.06  1:11.05 
    4. Kinzie, Pulles                 92  WZV               1:11.57
          34.92  1:11.57 
    5. Kelly, van Vliet               89  WZV               1:12.23
          34.12  1:12.23 
    6. Desirée, Kemmeren              93  WZV               1:13.34
          34.96  1:13.34 
    7. Djuna, Josepa                  93  BZV               1:13.76
          34.73  1:13.76 
    8. Arja, den Boer                 94  BZV               1:14.25
          35.68  1:14.25 
    9. Lisa, Smits                    93  Neptunus'58       1:14.46
          35.25  1:14.46 
   10. Sietske, van Zijl              94  BZV               1:15.82
          36.89  1:15.82 
   11. Anouk, v. Lokven               94  Neptunus'58       1:16.46
          36.78  1:16.46 
   12. Manissa, van de Brand          92  Neptunus'58       1:19.11
          37.62  1:19.11 
   13. Btissame, Driouch              94  BZV               1:19.51
          37.29  1:19.51 
   14. Roos, de Laat                  94  BZV               1:21.45
          38.00  1:21.45 



TOP
Nr. 2   100m vrije slag Heren                                              Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermie, Minkels                87  BZV                 54.82
          25.23    54.82 
    2. Mehmet, Demirci                91  BZV                 58.30
          27.35    58.30 
    3. Roel, Verdijk                  90  AquAmigos           58.98
          28.18    58.98 
    4. Joost, Evers                   91  AquAmigos         1:01.89
          29.64  1:01.89 
    5. Jermo, Nordmeijer              91  AquAmigos         1:02.70
          30.00  1:02.70 
    6. Marco, van Zijl                92  BZV               1:07.82
          32.18  1:07.82 
    7. Walter, Govers                 93  AquAmigos         1:08.36
          32.95  1:08.36 
    8. Jeffrey, Duif                  94  BZV               1:14.07
          34.69  1:14.07 
    9. Nick, Evers                    95  AquAmigos         1:15.45
          35.14  1:15.45 
   10. Marco, Hoogenraad              95  BZV               1:19.18
          37.68  1:19.18 
   11. Loek, van Houtert              95  De Dommelbaarze   1:19.42
          38.58  1:19.42 
   12. Sofian, Rechad                 95  BZV               1:26.76
          40.81  1:26.76 



TOP
Nr. 3   100m vrije slag Dames                                 minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rebecca, Jager                 98  Stadskanaal       1:23.32
          39.57  1:23.32 
    2. Julia, Marasabessy             96  BZV               1:27.13
          38.64  1:27.13 
    3. Simone, van den Elzen          97  BZV               1:28.18     A
          40.48  1:28.18 
    4. Simone, Balvers                96  WZV               1:28.18     B
          42.61  1:28.18 
    5. Wiyanna, van Belle             96  AquAmigos         1:28.88
          40.08  1:28.88 
    6. Celine, van Houtum             96  WZV               1:35.09
          43.32  1:35.09 



TOP
Nr. 4   100m vrije slag Heren                                 minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jim Luca, Widdershoven         96  De Dommelbaarze   1:23.08
          38.86  1:23.08 
    2. Jan-Yang, Brummer              96  BZV               1:25.62
          40.74  1:25.62 
    3. Willem, Kleinendorst           96  BZV               1:26.51
          40.92  1:26.51 
    4. Luc, de Bont                   96  WZV               1:37.33
          44.42  1:37.33 
    5. Robin, van Zijl                96  BZV               1:38.00
          44.54  1:38.00 
    6. Joren, den Boer                96  BZV               1:41.76
          48.55  1:41.76 
    7. Lennart, Alderlieste           97  Daphnia           1:52.46
          52.65  1:52.46 



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Dames                                              Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura, van Belle               90  AquAmigos         1:19.07
          37.04  1:19.07 
    2. Linda, Schellekens             88  Neptunus'58       1:22.51
          38.65  1:22.51 
    3. Myrna, Snels                   87  AquAmigos         1:26.90
          41.16  1:26.90 
    4. Catrina, Hagens                93  WZV               1:28.67
          41.86  1:28.67 
    5. Cindy, Duif                    92  BZV               1:36.42
          45.68  1:36.42 
    6. Marcella, Wijtmans             94  WZV               1:41.36
          47.10  1:41.36 



TOP
Nr. 6   100m schoolslag Heren                                              Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kenny, van Krieken             90  AquAmigos         1:12.60
          33.36  1:12.60 
    2. Mark, Schellekens              92  Neptunus'58       1:16.45
          35.95  1:16.45 
    3. Jarst, van Belle               92  AquAmigos         1:22.43
          37.82  1:22.43 
    4. Gerben, de Laat                92  WZV               1:23.23
          40.73  1:23.23 
    5. Jesper, Speekenbrink           93  AquAmigos         1:23.76
          39.64  1:23.76 
    6. Koen, Nuchelmans               95  De Dommelbaarze   1:39.40
          46.81  1:39.40 



TOP
Nr. 7   100m rugslag Dames                                                 Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura, Zuiddam                 86  BZV               1:12.14
          34.66  1:12.14 
    2. Viviënne, vd Dungen            90  AquAmigos         1:20.29
          38.23  1:20.29 
    3. Arja, den Boer                 94  BZV               1:24.26
          41.13  1:24.26 
    4. Anouk, v. Helvoirt             94  Neptunus'58       1:25.36
          42.36  1:25.36 
    5. Jet, v.d. Bersselaar           92  Neptunus'58       1:30.23
          42.62  1:30.23 
    6. Shirley, Voets                 95  Neptunus'58       1:30.70
          43.74  1:30.70 



TOP
Nr. 8   100m rugslag Heren                                                 Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kevin, Vermeulen               93  Arethusa          1:13.50
          36.47  1:13.50 
    2. Joost, Verdijk                 92  AquAmigos         1:16.19
          37.54  1:16.19 
    3. Marco, van Zijl                92  BZV               1:17.88
          37.99  1:17.88 
    4. Sven, Alderlieste              95  Daphnia           1:22.00
          39.74  1:22.00 
    5. Jeffrey, Duif                  94  BZV               1:23.57
          40.48  1:23.57 
    6. Marco, Hoogenraad              95  BZV               1:35.41
          46.56  1:35.41 
    7. Sofian, Rechad                 95  BZV               1:39.87
          48.65  1:39.87 



TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Dames                                             Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura, van Hassel              83  BZV               1:20.86
          37.95  1:20.86 
    2. Neeltje, van Wijk              89  AquAmigos         1:22.62
          37.32  1:22.62 
    3. Lisa, van Ewijk                92  De Dommelbaarze   1:23.12
          38.56  1:23.12 
    4. Catrina, Hagens                93  WZV               1:25.85
          39.04  1:25.85 
    5. Anne, Meesters                 91  De Dommelbaarze   1:26.43
          38.65  1:26.43 
    6. Anne, Klijberg                 95  WZV               1:30.82
          40.94  1:30.82 
    7. Annemijn, van Grinsven         88  BZV               1:33.23
          41.82  1:33.23 
    8. Kim, van Vliet                 87  WZV               1:35.14
          42.12  1:35.14 
    9. Manon, Balvers                 95  WZV               1:40.02
          46.02  1:40.02 



TOP
Nr. 10   100m vlinderslag Heren                                            Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tijs, van Wijk                 92  AquAmigos         1:07.26
          31.13  1:07.26 
    2. Gerben, de Laat                92  WZV               1:15.06
          34.40  1:15.06 
    3. Jeroen, Coelingh               93  BZV               1:39.01
          45.13  1:39.01 



TOP
Nr. 11   100m schoolslag Dames                                minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wiyanna, van Belle             96  AquAmigos         1:39.30
          45.98  1:39.30 
    2. Simone, van den Elzen          97  BZV               1:39.64
          46.92  1:39.64 
    3. Rebecca, Jager                 98  Stadskanaal       1:42.13
          48.73  1:42.13 
    4. Julia, Marasabessy             96  BZV               1:43.57
          47.24  1:43.57 
    5. Celine, van Houtum             96  WZV               1:50.37     A
          52.35  1:50.37 
    6. Janneke, de Wijs               96  WZV               1:50.37     B
          51.53  1:50.37 



TOP
Nr. 12   100m schoolslag Heren                                minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin, van Zijl                96  BZV               1:49.32
          51.38  1:49.32 
    2. Luc, de Bont                   96  WZV               1:50.15
          51.12  1:50.15 
    3. Joren, den Boer                96  BZV               1:55.90
          55.90  1:55.90 
    4. Lennart, Alderlieste           97  Daphnia           1:59.13
          56.20  1:59.13 



TOP
Nr. 13   50m vrije slag Dames                                              Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Viviënne, vd Dungen            90  AquAmigos           31.43
    2. Anouk, v. Helvoirt             94  Neptunus'58         32.39     A
    3. Linda, Coelingh                91  BZV                 32.39     B
    4. Desirée, Kemmeren              93  WZV                 33.23
    5. Esther, Krielaart              94  De Dommelbaarze     33.62
    6. Sietske, van Zijl              94  BZV                 35.23
    7. Lindsay, van Houtum            94  WZV                 35.48



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Heren                                              Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermie, Minkels                87  BZV                 24.80
    2. Tom, Lommers                   90  WZV                 25.08
    3. Mehmet, Demirci                91  BZV                 27.23
    4. Gijs, Verhagen                 93  Neptunus'58         27.76
    5. Joost, Evers                   91  AquAmigos           28.32
    6. Gerben, de Laat                92  WZV                 28.77     A
    7. Kevin, Vermeulen               93  Arethusa            28.77     B
    8. Jermo, Nordmeijer              91  AquAmigos           29.14
    9. Walter, Govers                 93  AquAmigos           30.48
   10. Bart, de Bont                  94  WZV                 33.67
   11. Koen, Nuchelmans               95  De Dommelbaarze     34.48
   12. Loek, van Houtert              95  De Dommelbaarze     36.28



TOP
Nr. 15   50m schoolslag Dames                                              Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura, van Belle               90  AquAmigos           36.52
    2. Kinzie, Pulles                 92  WZV                 42.21
    3. Elke, Schellekens              93  Neptunus'58         43.26
    4. Marcella, Wijtmans             94  WZV                 44.70
    5. Manissa, van de Brand          92  Neptunus'58         45.50
    6. Cindy, Duif                    92  BZV                 46.02
    7. Lindsay, van Houtum            94  WZV                 47.29
    8. Jet, v.d. Bersselaar           92  Neptunus'58         48.50



TOP
Nr. 16   50m schoolslag Heren                                              Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jarst, van Belle               92  AquAmigos           36.71
    2. Jesper, Speekenbrink           93  AquAmigos           37.82



TOP
Nr. 17   50m rugslag Dames                                                 Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Linda, Schellekens             88  Neptunus'58         34.17
    2. Kinzie, Pulles                 92  WZV                 38.23
    3. Lisa, van Ewijk                92  De Dommelbaarze     40.57
    4. Manon, Balvers                 95  WZV                 42.48
    5. Shirley, Voets                 95  Neptunus'58         42.93



TOP
Nr. 18   50m rugslag Heren                                                 Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marco, van Zijl                92  BZV                 35.62
    2. Sven, Alderlieste              95  Daphnia             37.83
    3. Jeffrey, Duif                  94  BZV                 39.04
    4. Loek, van Houtert              95  De Dommelbaarze     43.71



TOP
Nr. 19   100m rugslag Dames                                   minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Julia, Marasabessy             96  BZV               1:37.30
          47.03  1:37.30 
    2. Simone, van den Elzen          97  BZV               1:38.26
          48.13  1:38.26 
    3. Rebecca, Jager                 98  Stadskanaal       1:38.98
          49.36  1:38.98 
    4. Simone, Balvers                96  WZV               1:49.86
          55.23  1:49.86 
    5. Janneke, de Wijs               96  WZV               1:50.16
          52.58  1:50.16 



TOP
Nr. 20   100m rugslag Heren                                   minioren 3, 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan-Yang, Brummer              96  BZV               1:36.09
          47.77  1:36.09 
    2. Jim Luca, Widdershoven         96  De Dommelbaarze   1:36.55
          46.80  1:36.55 
    3. Willem, Kleinendorst           96  BZV               1:39.82
          48.20  1:39.82 
    4. Joren, den Boer                96  BZV               1:49.36
          51.95  1:49.36 
    5. Robin, van Zijl                96  BZV               1:59.14
          57.06  1:59.14 



TOP
Nr. 21   50m vlinderslag Dames                                             Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Neeltje, van Wijk              89  AquAmigos           36.41
    2. Anouk, v. Lokven               94  Neptunus'58         37.38
    3. Anne, Meesters                 91  De Dommelbaarze     37.42
    4. Kelly, van Vliet               89  WZV                 37.77
    5. Linda, Coelingh                91  BZV                 37.80
    6. Annemijn, van Grinsven         88  BZV                 37.86
    7. Lisa, Smits                    93  Neptunus'58         39.66
    8. Anne, Klijberg                 95  WZV                 41.92
    9. Cindy, Duif                    92  BZV                 46.53
   10. Lindsay, van Houtum            94  WZV                 48.46
  dis. Elke, Schellekens              93  Neptunus'58
  dis. Shirley, Voets                 95  Neptunus'58



TOP
Nr. 22   50m vlinderslag Heren                                             Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tijs, van Wijk                 92  AquAmigos           28.22
    2. Tom, Lommers                   90  WZV                 28.63
    3. Mehmet, Demirci                91  BZV                 29.39
    4. Gijs, Verhagen                 93  Neptunus'58         31.16
    5. Joost, Verdijk                 92  AquAmigos           35.61
    6. Jeroen, Coelingh               93  BZV                 40.76
    7. Sofian, Rechad                 95  BZV                 52.48



TOP
Nr. 23   200m vrije slag Dames                                             Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Myrna, Snels                   87  AquAmigos         2:30.75
        1:11.31  2:30.75 
    2. Kim, van Vliet                 87  WZV               2:46.81
        1:18.04  2:46.81 
    3. Jet, v.d. Bersselaar           92  Neptunus'58       3:01.21
        1:27.56  3:01.21 
  dis. Esther, Krielaart              94  De Dommelbaarze



TOP
Nr. 24   200m vrije slag Heren                                             Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan Willem, van Graaff         89  Arethusa          1:59.84
          58.98  1:59.84 
    2. Roel, Verdijk                  90  AquAmigos         2:11.03
        1:03.84  2:11.03 
    3. Kenny, van Krieken             90  AquAmigos         2:11.15
        1:04.58  2:11.15 
    4. Mark, Schellekens              92  Neptunus'58       2:18.95
        1:05.92  2:18.95 
    5. Nick, Evers                    95  AquAmigos         2:47.89
        1:18.64  2:47.89 
    6. Marco, Hoogenraad              95  BZV               2:56.68
        1:26.13  2:56.68 



TOP
Nr. 25   100m wisselslag Dames                                             Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura, van Hassel              83  BZV               1:19.26
    2. Lisa, van Ewijk                92  De Dommelbaarze   1:23.16
          38.29  1:23.16 
    3. Anouk, v. Helvoirt             94  Neptunus'58       1:24.93
    4. Desirée, Kemmeren              93  WZV               1:25.86
    5. Linda, Coelingh                91  BZV               1:26.03
    6. Lisa, Smits                    93  Neptunus'58       1:26.84
    7. Manissa, van de Brand          92  Neptunus'58       1:32.32
          42.85  1:32.32 
    8. Marcella, Wijtmans             94  WZV               1:36.14



TOP
Nr. 26   100m wisselslag Heren                                             Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hermie, Minkels                87  BZV               1:04.90
    2. Gijs, Verhagen                 93  Neptunus'58       1:12.45
    3. Sven, Alderlieste              95  Daphnia           1:24.02
    4. Bart, de Bont                  94  WZV               1:31.23