Nr. 1. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 1 + 2
Nr. 2. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 3 + 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 2 + 3
Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 + 2
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 1 + 2
Nr. 6. Dames, 200m wisselslag  Dames senioren
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 3 + 4
Nr. 8. Heren, 200m wisselslag  1991 en eerder
Nr. 9. Heren, 200m wisselslag  Heren senioren
Nr. 10. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 1 + 2
Nr. 11. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 3 + 4
Nr. 12. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 3 + 4\
Nr. 13. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Gebjr 1996 - 1999
Nr. 15. Jongens, 200m vrije slag  Jongens minioren 5 + 6
Nr. 16. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 2 + 3
Nr. 17. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Junioren 1 + 2
Nr. 18. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Jeugd 1 + 2
Nr. 19. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren
Nr. 20. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Junioren 3 + 4
Nr. 21. Heren, 800m vrije slag  1991 en eerder
Nr. 22. Heren, 800m vrije slag  Heren senioren


Lac Periode 1
Waddinxveen, 4.11.2007


Programmanr. 1
4.11.07 - 16:15
Alle, 50m schoolslagMix Minioren 1 + 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Marieke van der Meer00De Columbiaan57.45146
2.Nick Bontje00De Columbiaan1:08.1860
3.Loulou Janssen01De Columbiaan1:13.4970
4.Britt Pastoors00De Columbiaan1:26.3243


<< TOP >>
Programmanr. 2
4.11.07 - 16:15
Alle, 50m schoolslagMix Minioren 3 + 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Erwin van Kooten98Van Uden-de Gouwe48.83164
2.Thijs van Wieringen99De Columbiaan53.51124
3.Daisy Nonkes98Van Uden-de Gouwe53.56181
4.Daniel van Vliet99De Columbiaan55.07114
5.Sterre van der Bijl99Van Uden-de Gouwe55.53162
6.Daphne Heemskerk99De Columbiaan56.09157
7.Vianne den Dulk99De Columbiaan56.33155FJ 1
8.Bob den Dulk98De Columbiaan56.33107FJ 2
9.Thieme Schmidt98De Columbiaan57.04103
10.Stijn Does98De Columbiaan59.0193
11.Jesse Kuiper99De Columbiaan59.7090
12.Jelle Ammerlaan98De Columbiaan1:00.8585
13.Ruby Belfor99De Columbiaan1:01.09122
14.Angelique Roskam99Van Uden-de Gouwe1:01.15121
15.Amber Zijderhand98Van Uden-de Gouwe1:04.25105
16.Amy Hoogendoorn98Van Uden-de Gouwe1:07.9488
17.Max Pastoors98De Columbiaan1:13.9947
DISLorenzo Bakker98Van Uden-de Gouwe56.70
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien
NGStefani Buenrostro99De Columbiaan
NGMyrthe Galle99De Columbiaan


<< TOP >>
Programmanr. 3
4.11.07 - 16:20
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 2 + 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Yvette de Gier94De Columbiaan2:36.01563
50m:33.56200m:2:36.01
2.Tania Jacobs94De Columbiaan2:39.56526
50m:34.75200m:2:39.56
3.Kimberley van Wijk94Van Uden-de Gouwe2:40.76514
50m:34.51200m:2:40.76
4.Tessa van Beelen94De Columbiaan2:43.95485
50m:36.54200m:2:43.95
5.Liset Jansen95De Columbiaan2:45.57471
50m:37.42200m:2:45.57
6.Maaike de Leeuw94Van Uden-de Gouwe2:48.58446
50m:36.92200m:2:48.58
7.Jara Schmidt94De Columbiaan2:49.38440
8.Demi Kool94De Columbiaan2:50.86428
50m:36.36200m:2:50.86
9.Laura van Duijn94De Columbiaan2:51.06427
10.Rebecca Johnson94De Columbiaan2:51.65422
50m:39.21200m:2:51.65
11.Liselotte Mulder95De Columbiaan2:53.53409
50m:38.38200m:2:53.53
12.Laura van Daalen95De Columbiaan2:55.06398
50m:36.87200m:2:55.06
13.Iris Berg95De Columbiaan3:03.42346
50m:39.56200m:3:03.42
14.Manon de Vos95Van Uden-de Gouwe3:09.03316
50m:45.44200m:3:09.03
15.Daphne Schippers94Van Uden-de Gouwe3:10.89307
50m:43.23200m:3:10.89
16.Kelly van Vliet94Van Uden-de Gouwe3:30.54229
50m:50.69200m:3:30.54


<< TOP >>
Programmanr. 4
4.11.07 - 16:35
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 + 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Jeroen van der Meer95Van Uden-de Gouwe2:56.40279
50m:41.32200m:2:56.40
2.Yannick van Kooten95Van Uden-de Gouwe2:59.50264
50m:41.52200m:2:59.50
3.Niels de Jong95Van Uden-de Gouwe3:00.47260
50m:43.81200m:3:00.47
4.Dave Edelaar95De Columbiaan3:03.03249
50m:43.94200m:3:03.03
5.Mark Houtman95Van Uden-de Gouwe3:14.48208
50m:45.14200m:3:14.48
6.Niek Oosthoek94De Columbiaan3:15.15206
50m:42.77200m:3:15.15
DISRemco de Mik95Van Uden-de Gouwe
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren)
DISJeffrey Bakker94Van Uden-de Gouwe2:46.46
SL - Met één hand keer- en/pf eindpunt aangetikt
50m:37.26200m:2:46.46


<< TOP >>
Programmanr. 5
4.11.07 - 16:40
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 1 + 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Joëlle Scheps92Van Uden-de Gouwe2:24.10714
50m:31.29200m:2:24.10
2.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan2:31.26617
50m:31.91200m:2:31.26
3.Lisa Edelaar92De Columbiaan2:37.36548
50m:34.94200m:2:37.36
4.Danique Sondermeijer92De Columbiaan2:47.25457
50m:34.39200m:2:47.25
5.Yldau de Lange93Widex Gzc Donk2:59.84367
50m:41.16200m:2:59.84


<< TOP >>
Programmanr. 6
4.11.07 - 16:45
Dames, 200m wisselslagDames senioren
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Mayke Stolwijk91Van Uden-de Gouwe2:47.54454


<< TOP >>
Programmanr. 7
4.11.07 - 16:50
Jongens, 200m wisselslagJunioren 3 + 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Jeroen Eggeraat92De Columbiaan2:18.71573
50m:29.63200m:2:18.71
2.Jordy Zuidhoek92De Columbiaan2:19.61562
50m:31.74200m:2:19.61
3.Eduard Bremmer92De Columbiaan2:25.35498
50m:31.02200m:2:25.35
4.Stefan van Beelen92De Columbiaan2:30.01453
50m:32.72200m:2:30.01
5.Sibrand Rinzema93De Columbiaan2:34.20417
50m:32.03200m:2:34.20
6.Koen de Leeuw92Van Uden-de Gouwe2:36.97395
50m:36.19200m:2:36.97
7.Luke Rijnbeek93Van Uden-de Gouwe2:38.56384
50m:36.80200m:2:38.56
8.Joeri de Mik93Van Uden-de Gouwe2:38.91381
9.Rolf Boers93Van Uden-de Gouwe2:39.04380
50m:33.86200m:2:39.04
10.Jordi Penedo93De Columbiaan2:48.96317
50m:36.98200m:2:48.96
11.Roy Hoogendoorn92Van Uden-de Gouwe3:13.19212
50m:48.90200m:3:13.19


<< TOP >>
Programmanr. 8
4.11.07 - 16:55
Jongens, 200m wisselslagJeugd 1 + 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Niels van Polanen91De Columbiaan2:18.74573
50m:29.49200m:2:18.74


<< TOP >>
Programmanr. 9
4.11.07 - 17:00
Heren, 200m wisselslagHeren senioren
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Davey de Vos89Van Uden-de Gouwe2:17.22592
50m:28.92200m:2:17.22
2.Ricardo Kombrink89Van Uden-de Gouwe2:29.02462
50m:29.67200m:2:29.02


<< TOP >>
Programmanr. 10
4.11.07 - 17:00
Alle, 50m vrije slagMix Minioren 1 + 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Marieke van der Meer00De Columbiaan46.80138
2.Nick Bontje00De Columbiaan1:02.0040
3.Loulou Janssen01De Columbiaan1:12.6437
4.Britt Pastoors00De Columbiaan1:38.2415


<< TOP >>
Programmanr. 11
4.11.07 - 17:05
Alle, 50m vrije slagMix Minioren 3 + 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Daniel van Vliet99De Columbiaan42.31127
2.Thieme Schmidt98De Columbiaan42.75123
3.Thijs van Wieringen99De Columbiaan43.90114
4.Daphne Heemskerk99De Columbiaan45.81147
5.Amber Zijderhand98Van Uden-de Gouwe45.98146
6.Bob den Dulk98De Columbiaan46.5196
7.Sterre van der Bijl99Van Uden-de Gouwe47.05136
8.Vianne den Dulk99De Columbiaan47.65131
9.Daisy Nonkes98Van Uden-de Gouwe51.76102
10.Ruby Belfor99De Columbiaan52.3099
11.Angelique Roskam99Van Uden-de Gouwe52.7996
12.Lorenzo Bakker98Van Uden-de Gouwe54.3260
13.Stijn Does98De Columbiaan55.3957
14.Jesse Kuiper99De Columbiaan58.1949FJ 1
15.Jelle Ammerlaan98De Columbiaan58.1949FJ 2
16.Amy Hoogendoorn98Van Uden-de Gouwe1:01.4961
17.Max Pastoors98De Columbiaan1:20.4419
NGStefani Buenrostro99De Columbiaan
NGMyrthe Galle99De Columbiaan


<< TOP >>
Programmanr. 12
4.11.07 - 17:10
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 3 + 4\
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Elise van Manen98De Columbiaan3:17.07199
50m:43.88100m:1:34.75200m:3:17.07
2.Marsha van den Heuvel98Widex Gzc Donk3:34.01155
50m:47.95100m:1:42.86200m:3:34.01


<< TOP >>
Programmanr. 13
4.11.07 - 17:10
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5 en Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Ilse van Beelen96De Columbiaan2:29.50455
50m:33.56100m:1:11.94200m:2:29.50
2.Nikki van Duijn96De Columbiaan2:37.84387
50m:35.27100m:1:15.59200m:2:37.84
3.Joyce Penedo96De Columbiaan2:42.97352
50m:36.35100m:1:17.47200m:2:42.97
4.Anouk Hesseling96De Columbiaan2:45.74334
50m:35.87100m:1:18.91200m:2:45.74
5.Sanne van der Meer96De Columbiaan2:52.48297
50m:38.22100m:1:21.86200m:2:52.48
6.Angelique van Vark97Van Uden-de Gouwe2:55.19283
50m:40.89100m:1:27.42200m:2:55.19
7.Freeke den Dulk97De Columbiaan2:55.88280
100m:1:24.50200m:2:55.88
8.Annelotte Mulder97De Columbiaan2:58.61267
50m:40.91100m:1:29.47200m:2:58.61
9.Milou Hoogboom96Van Uden-de Gouwe3:10.35221
50m:43.48100m:1:31.85200m:3:10.35
10.Amanda Sels96Van Uden-de Gouwe3:16.90199
50m:43.92100m:1:35.67200m:3:16.90
11.Stephanie Roskam97Van Uden-de Gouwe3:42.49138
50m:47.93100m:1:46.39200m:3:42.49


<< TOP >>
Programmanr. 14
4.11.07 - 17:15
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 3 + 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Calvin Jongeleen98De Columbiaan3:02.83180
50m:40.15100m:1:27.75200m:3:02.83
2.Erwin van Kooten98Van Uden-de Gouwe3:12.51154
50m:43.60100m:1:34.66200m:3:12.51


<< TOP >>
Programmanr. 15
4.11.07 - 17:15
Jongens, 200m vrije slagJongens minioren 5 + 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Greg l' Ami96De Columbiaan2:28.06339
50m:33.91100m:1:12.06200m:2:28.06
2.Jeroen Oosthoek96De Columbiaan2:37.48282
50m:36.20100m:1:16.79200m:2:37.48
3.Joeri Jacobs96De Columbiaan2:42.68256
50m:38.10100m:1:19.33200m:2:42.68
4.Sam Heck97De Columbiaan2:52.33215
50m:40.16100m:1:24.98200m:2:52.33
5.Kors van Tilburg96Van Uden-de Gouwe3:00.73187
50m:38.98100m:1:23.83200m:3:00.73
6.Danny Merkestijn97Van Uden-de Gouwe3:02.32182
50m:41.32100m:1:28.91200m:3:02.32
7.Bart Cok97Van Uden-de Gouwe3:10.24160FJ 1
50m:44.53100m:1:34.50200m:3:10.24
8.Wessel van Kooten97Van Uden-de Gouwe3:10.24160FJ 2
50m:42.80100m:1:32.94200m:3:10.24


<< TOP >>
Programmanr. 16
4.11.07 - 17:20
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 2 + 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Kimberley van Wijk94Van Uden-de Gouwe4:58.04531
50m:33.12100m:1:09.20200m:2:25.15400m:4:58.04
2.Tania Jacobs94De Columbiaan5:02.06510
50m:33.57100m:1:10.82200m:2:27.81400m:5:02.06
3.Yvette de Gier94De Columbiaan5:04.93495
50m:34.04100m:1:11.51200m:2:29.74400m:5:04.93
4.Liset Jansen95De Columbiaan5:10.15471
50m:34.37100m:1:13.30200m:2:33.72400m:5:10.15
5.Demi Kool94De Columbiaan5:14.18453
50m:35.52100m:1:15.37200m:2:36.13400m:5:14.18
6.Rebecca Johnson94De Columbiaan5:19.88429
50m:36.46100m:1:17.50200m:2:38.07400m:5:19.88
7.Tessa van Beelen94De Columbiaan5:20.04428
50m:36.19100m:1:17.11200m:2:40.46400m:5:20.04
8.Jara Schmidt94De Columbiaan5:26.00405
50m:37.44100m:1:19.13200m:2:44.38400m:5:26.00
9.Liselotte Mulder95De Columbiaan5:32.17383
50m:37.25100m:1:18.80200m:2:42.89400m:5:32.17
10.Laura van Duijn94De Columbiaan5:32.92381
50m:36.83100m:1:19.75200m:2:45.93400m:5:32.92
11.Laura van Daalen95De Columbiaan5:36.32369
50m:36.75100m:1:18.70200m:2:44.77400m:5:36.32
12.Maaike de Leeuw94Van Uden-de Gouwe5:39.45359
50m:37.31100m:1:20.39200m:2:49.81400m:5:39.45
13.Iris Berg95De Columbiaan5:51.04325
50m:38.18100m:1:21.60200m:2:50.52400m:5:51.04
14.Manon de Vos95Van Uden-de Gouwe6:07.07284
50m:40.14100m:1:25.60200m:3:00.85400m:6:07.07
NGDaphne Schippers94Van Uden-de Gouwe


<< TOP >>
Programmanr. 17
4.11.07 - 17:35
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 1 + 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Jeffrey Bakker94Van Uden-de Gouwe5:24.25309
50m:35.30100m:1:16.00200m:2:39.10400m:5:24.25
2.Remco de Mik95Van Uden-de Gouwe5:36.72276
50m:37.06100m:1:19.15200m:2:46.20400m:5:36.72
3.Niels de Jong95Van Uden-de Gouwe5:42.47262
50m:38.98100m:1:23.00200m:2:50.29400m:5:42.47
4.Jeroen van der Meer95Van Uden-de Gouwe5:42.50262
50m:37.32100m:1:20.27200m:2:50.18400m:5:42.50
5.Dave Edelaar95De Columbiaan5:42.97261
50m:37.84100m:1:20.44200m:2:48.16400m:5:42.97
6.Yannick van Kooten95Van Uden-de Gouwe5:45.15256
50m:36.53100m:1:19.33200m:2:49.73400m:5:45.15
7.Niek Oosthoek94De Columbiaan6:01.67222
50m:39.65100m:1:24.60150m:2:57.90400m:6:01.67
8.Mark Houtman95Van Uden-de Gouwe6:32.93173
50m:40.62100m:1:29.38200m:3:12.13400m:6:32.93


<< TOP >>
Programmanr. 18
4.11.07 - 17:45
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Jeugd 1 + 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Joëlle Scheps92Van Uden-de Gouwe9:39.59629
50m:32.80100m:1:08.72200m:2:21.94400m:4:49.78800m:9:39.59
2.Miranda Nijenhuis92De Columbiaan10:05.55551
50m:33.26100m:1:10.00200m:2:24.07400m:4:54.25800m:10:05.55
3.Danique Sondermeijer92De Columbiaan10:16.99521
50m:35.39100m:1:13.51200m:2:30.87400m:5:09.16800m:10:16.99
4.Lisa Edelaar92De Columbiaan10:33.15482
50m:34.33100m:1:12.63200m:2:30.57400m:5:10.89800m:10:33.15
5.Yldau de Lange93Widex Gzc Donk11:20.72388
50m:38.54100m:1:20.81200m:2:46.82400m:5:38.94800m:11:20.72


<< TOP >>
Programmanr. 19
4.11.07 - 17:55
Dames, 800m vrije slagDames Senioren
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Mayke Stolwijk91Van Uden-de Gouwe11:14.84398
50m:35.91100m:1:15.59200m:2:39.38400m:5:30.91800m:11:14.84


<< TOP >>
Programmanr. 20
4.11.07 - 18:10
Jongens, 800m vrije slagJongens Junioren 3 + 4
Resultaten

Punten: FINA 2004voolopige resultaten
RangGeb.TijdPnt
Jeroen Eggeraat92De Columbiaan9:14.82567
50m:31.87100m:1:08.63200m:2:21.56400m:4:48.61800m:9:14.82
Jordy Zuidhoek92De Columbiaan9:31.62518
50m:32.88100m:1:08.56200m:2:21.95400m:4:48.84800m:9:31.62
Eduard Bremmer92De Columbiaan9:41.00493
50m:32.25100m:1:09.10200m:2:22.21400m:4:49.26800m:9:41.00
Stefan van Beelen92De Columbiaan9:57.84453
50m:30.92100m:1:06.38200m:2:18.26400m:4:48.68800m:9:57.84
Sibrand Rinzema93De Columbiaan10:06.04435
50m:31.87100m:1:08.76200m:2:23.66400m:4:59.77800m:10:06.04
Rolf Boers93Van Uden-de Gouwe10:24.53397
50m:33.76100m:1:12.60200m:2:31.17400m:5:10.38800m:10:24.53
Luke Rijnbeek93Van Uden-de Gouwe10:26.34394
50m:34.41100m:1:12.53200m:2:31.96400m:5:15.87800m:10:26.34
Joeri de Mik93Van Uden-de Gouwe10:32.22383
50m:33.36100m:1:12.15200m:2:31.38400m:5:13.75800m:10:32.22
Koen de Leeuw92Van Uden-de Gouwe10:33.55381
50m:33.47100m:1:11.44200m:2:30.99400m:5:14.76800m:10:33.55
Jordi Penedo93De Columbiaan11:00.40336
50m:36.28100m:1:17.09200m:2:39.72400m:5:27.97800m:11:00.40
Roy Hoogendoorn92Van Uden-de Gouwe12:36.43224
50m:39.29100m:1:25.08200m:3:00.43400m:6:15.33800m:12:36.43


<< TOP >>
Programmanr. 21
4.11.07 - 18:35
Jongens, 800m vrije slagJongens Jeugd 1 + 2
Resultaten

Punten: FINA 2004voolopige resultaten
RangGeb.TijdPnt
Niels van Polanen91De Columbiaan9:05.11597
50m:29.05100m:1:02.36200m:2:10.70400m:4:28.41800m:9:05.11


<< TOP >>
Programmanr. 22
4.11.07 - 18:45
Heren, 800m vrije slagHeren senioren
Resultaten

Punten: FINA 2004voolopige resultaten
RangGeb.TijdPnt
Davey de Vos89Van Uden-de Gouwe9:23.86540
50m:31.43100m:1:06.21200m:2:18.12400m:4:42.26800m:9:23.86
Ricardo Kombrink89Van Uden-de Gouwe10:02.76442
50m:31.61100m:1:06.28200m:2:18.73400m:4:47.91800m:10:02.76