Lac Deel 3.2
Horst (NED),    13.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 3. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 5. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 6. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 7. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 9. Jongens, 2000m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 2000m vrije slag, Jongens Jeugd 1 en 2    Nr. 11. Heren, 2000m vrije slag, Heren Senioren Open



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
13.3.09 - 18:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  Hzpc                   2:59.40 9701312    2:51.23           
            38.29  2:51.23
  2. Eva Hietkamp                  Hzpc                        NT 9803990    3:38.67           
            47.15  3:38.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 400m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
13.3.09 - 18:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                        NT 9900517    5:48.94           
          1:22.07  2:52.19  5:48.94
  2. Sander Aerts                  Hzpc                        NT 9902045    6:50.01           
          1:48.09  3:49.17  6:50.01
AFGE Servé Nelissen                Rz                          NT 9900579                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 800m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
13.3.09 - 18:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   Hzpc                  12:19.39 9700879   10:31.89           
          1:14.96  2:34.29  5:16.09 10:31.89
  2. Jitse Zonneveld               Rz                    12:16.41 9703133   11:23.48           
          1:17.12  2:42.61  5:37.46 11:23.48
  3. Tim Peeters                   Rz                    14:21.29 9700363   13:26.62           
          1:26.43  3:08.19  6:37.49 13:26.62
AFGE Zjef Nelissen                 Rz                          NT 9701679                      
AFGE Pieter Otten                  Hzpc                        NT 9800937                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 400m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
13.3.09 - 19:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floor Weijmans                Hzpc                   6:16.99 9502522    5:56.57           
          1:23.69  5:56.57
  2. Jara Wassenberg               Rz                     6:11.82 9600222    6:08.90           
          1:25.87  6:08.90
  3. Juul van Berlo                Hzpc                   6:20.93 9501490    6:10.73           
          1:29.66  6:10.73
  4. Ilse Litjens                  Hzpc                        NT 9602640    6:14.44           
          1:36.47  6:14.44
  5. Celina Austen                 Rz                          NT 9602056    6:41.11           
          1:32.65  6:41.11
 DIS Jessica Hesen                 Rz                          NT 9601194    6:11.95           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:33.51  6:11.95
AFGE Denise van der Klij           Hzpc                        NT 9600482                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 400m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
13.3.09 - 19:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Svenja Zonneveld              Rz                     5:39.61 9301096    5:41.69           
          1:15.64  5:41.69
  2. Denise Austen                 Rz                     5:53.71 9303778    5:52.14           
          1:19.51  5:52.14
  3. Sophie Cleuren                Hzpc                   5:59.38 9300158    5:53.03           
          1:22.52  5:53.03
  4. Selena van Cruchten           Rz                     6:15.37 9401608    5:55.23           
          1:22.91  5:55.23
  5. Linda Dehing                  Rz                     5:56.62 9400022    5:57.40           
          1:23.14  5:57.40
  6. Pim Scheres                   Hzpc                   7:33.81 9302410    6:32.36           
          1:32.28  6:32.36
  7. Lisa In 't Zand               Rz                     6:40.29 9401614    6:45.57           
          1:34.77  6:45.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
13.3.09 - 19:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   5:15.66 9102076    5:10.32           
          1:12.45  5:10.32
  2. Ingrid van Horen              Hzpc                   5:28.55 9204060    5:20.41           
          1:13.14  5:20.41
  3. Linda Custers                 Hzpc                   5:39.00 8600738    5:36.04           
          1:18.11  5:36.04
  4. Claudia Giezenaar             Rz                     5:48.85 9101022    5:49.00           
          1:18.30  5:49.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 1500m vrije slag            Jongens Junioren 1 en 2
13.3.09 - 19:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   Hzpc                        NT 9601259   20:18.19           
          1:11.19  2:27.78  4:58.41 10:43.36 20:18.19
  2. Xavier Wuts                   Rz                          NT 9602661   21:30.91           
          1:15.77  2:41.31  4:35.40 11:25.86 21:30.91
  3. Björn Piket                   Hzpc                        NT 9602133   22:46.13           
          1:19.77  2:50.98  5:53.24 12:00.17 22:46.13
  4. Teun van Rens                 Hzpc                        NT 9503949   24:56.56           
          1:28.40  3:03.59  5:32.00 13:01.05 24:56.56
  5. Kay Thijssen                  Hzpc                        NT 9601799   25:14.47           
          1:26.03  3:02.43  6:17.91 13:01.36 25:14.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 2000m vrije slag            Jongens Junioren 3 en 4
13.3.09 - 20:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon Wassenberg              Rz                    26:21.95 9300715   25:56.13           
          1:11.53  2:28.68  5:04.20 10:16.94 19:31.27 25:56.13
  2. Maurice Zelis                 Rz                          NT 9401031   26:11.91           
          1:09.65  2:26.45  5:02.86 10:17.79 19:37.29 26:11.91
  3. Patrick Janssen               Hzpc                  27:49.89 9302009   26:59.00           
          1:12.87  2:31.96  5:13.71 10:39.65 20:12.28 26:59.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 2000m vrije slag               Jongens Jeugd 1 en 2
13.3.09 - 20:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Tim Jacobs                    Hzpc                  27:10.28 9201825                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 2000m vrije slag                 Heren Senioren Open
13.3.09 - 21:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark van Enckevort            Hzpc                  25:31.70 9000797   24:47.14           
          1:06.69  2:19.50  4:46.26  9:42.94 18:30.29 24:47.14



SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc