LAC Deel 2A
Breda (NED),    2.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 1500m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 1500m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 5. Alle, 300m vrije slag, Mix Minioren 3 en 4    Nr. 6. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 7. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 8. Dames, 300m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Heren, 300m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 10. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 3 en 4


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 1500m vrije slag                   Dames Senioren Open
2.12.07 - 14:00                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Désirée , Emmen               9204862   De Vennen               20:31.82    19:23.48       
            33.13  1:09.16  1:45.89  2:23.13  3:00.60  3:38.64  4:16.76  4:55.16  5:33.89
          6:12.76  6:51.86  7:30.82  8:10.39  8:49.80  9:29.32 10:08.57 10:48.07 11:27.70
         12:07.80 12:47.82 13:27.10 14:07.02 14:47.13 15:26.82 16:06.60 16:46.51 17:26.23
         18:06.57 18:46.29 19:23.48
    2.  Nicole , v/d Kooy             8702310   SBC2000                       NT    20:46.10       
            35.60  1:14.42  1:54.07  2:34.00  3:14.16  3:54.60  4:35.54  5:17.13  5:58.67
          6:40.02  7:21.29  8:03.16  8:45.13  9:27.07 10:09.48 10:51.70 11:34.10 12:16.39
         12:59.20 13:41.70 14:23.67 15:06.32 15:49.04 16:31.80 17:14.57 17:57.70 18:40.32
         19:22.86 20:05.16 20:46.10
    3.  Laura , Wekking               9402868   Aqua-Novio '94                NT    21:23.32       
            36.95  1:17.36  1:59.02  2:40.13  3:22.16  4:04.26  4:46.16  5:28.76  6:11.39
          6:53.82  7:36.73  8:19.48  9:02.80  9:45.86 10:29.76 11:12.80 11:56.10 12:40.48
         13:23.51 14:07.67 14:51.67 15:34.64 16:18.76 17:03.26 17:47.57 18:31.39 19:15.16
         19:58.70 20:43.13 21:23.32
    4.  Nienke , Hoeks                9101272   O.Z. & P.C. De Waran    21:15.13    21:43.03       
            37.03  1:18.01  2:01.20  2:45.28  3:29.23  4:12.80  4:55.91  5:39.88  6:23.86
          7:08.26  7:52.88  8:36.89  9:21.71 10:06.48 10:49.26 11:34.33 12:20.19 13:04.00
         13:48.74 14:33.00 15:16.62 16:01.19 16:46.03 17:27.29 18:10.53 18:53.18 19:36.36
         20:19.37 21:01.97 21:43.03
    5.  Gabriëlla , van Oerle         9006758   O.Z. & P.C. De Waran    21:29.46    21:53.76       
            36.07  1:16.51  1:58.39  2:41.48  3:24.89  4:08.00  4:52.13  5:36.57  6:21.04
          7:05.16  7:49.73  8:34.36  9:18.76 10:02.76 10:47.76 11:31.80 12:17.02 13:01.82
         13:45.95 14:30.57 15:14.54 15:58.80 16:43.45 17:27.07 18:11.16 18:56.02 19:40.80
         20:26.20 21:53.76
    6.  Marscha , Rasenberg           9301018   O.Z. & P.C. De Waran    23:12.24    22:18.86       
            38.32  1:21.60  2:05.54  2:50.29  3:34.48  4:19.10  5:04.00  5:48.92  6:33.48
          7:18.57  8:03.64  8:48.73  9:34.76 10:20.92 11:06.10 11:50.39 12:35.64 13:21.02
         14:05.73 14:50.60 15:36.26 16:21.82 17:06.41 17:51.23 18:36.80 19:21.42 20:07.54
         20:53.00 21:37.23 22:18.86
    7.  Laura , Korsman               9302034   De Biesboschzwemmers          NT    22:36.94       
            38.62  1:21.73  2:05.76  2:50.73  3:36.17  4:21.12  5:06.50  5:51.95  6:37.54
          7:23.22  8:08.77  8:54.52  9:40.30 10:26.07 11:12.07 11:57.94 12:44.35 13:29.83
         14:15.22 15:01.37 15:47.17 16:32.94 17:18.98 18:04.83 18:51.06 19:36.54 20:22.94
         21:08.78 21:54.47 22:36.94
    8.  Stefanie , Meeuwis            9105914   O.Z. & P.C. De Waran    23:40.54    25:13.32       
            40.89  1:27.67  2:15.54  3:04.45  3:54.60  4:45.42  5:35.51  6:25.86  7:16.20
          8:07.32  8:58.92  9:49.64 10:40.92 11:32.00 12:21.60 13:11.82 14:02.26 14:53.10
         15:45.45 16:37.80 17:30.51 18:22.13 19:14.26 20:07.13 20:57.73 21:48.89 22:40.02
         23:30.10 24:23.23 25:13.32
 AFGEM  Daphne , Kievit               9207058   O.Z. & P.C. De Waran    21:12.98                   
 AFGEM  Birgit , van der Wegen        9304942   O.Z. & P.C. De Waran    22:43.45                   
    NG  Anne , Pel                    9002894   O.Z. & P.C. De Waran    20:16.49                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 1500m vrije slag                   Heren Senioren Open
2.12.07 - 14:48                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin , den Boer              9006177   O.Z. & P.C. De Waran    16:58.86    16:51.92       
            29.67  1:02.07  1:33.57  2:06.23  2:39.36  3:12.60  3:46.20  4:19.70  4:53.86
          5:27.95  6:01.89  6:36.32  7:10.82  7:45.13  8:19.73  8:54.23  9:29.32 10:03.51
         10:38.16 11:12.60 11:47.20 12:21.48 12:56.45 13:31.07 14:04.54 14:38.82 15:12.89
         15:46.67 16:20.23 16:51.92
    2.  Gerben , Fiere                9102825   O.Z. & P.C. De Waran    17:06.93    17:01.00       
            29.42  1:01.95  1:34.86  2:08.45  2:42.89  3:17.23  3:51.54  4:25.86  5:00.26
          5:35.02  6:09.86  6:44.73  7:19.16  7:53.89  8:28.64  9:03.26  9:37.89 10:12.39
         10:46.95 11:21.10 11:55.80 12:30.00 13:04.07 13:38.00 14:12.13 14:46.45 15:20.13
         15:54.45 16:28.64 17:01.00
    3.  Jasper , Verheijen            9303685   Aqua-Novio '94                NT    19:05.62       
            31.08  1:06.26  1:42.68  2:20.14  2:58.35  3:36.86  4:15.34  4:54.34  5:33.29
          6:11.97  6:51.11  7:30.34  8:09.39  8:48.55  9:28.07 10:07.54 10:46.54 11:25.76
         12:04.97 12:44.07 13:23.07 14:01.76 14:40.85 15:20.54 15:59.51 16:38.15 17:16.44
         17:54.44 18:32.66 19:05.62
    4.  Harm , Donkers                9301809   O.Z. & P.C. De Waran    19:39.00    19:07.83       
            34.57  1:12.08  1:49.93  2:28.28  3:06.87  3:45.41  4:24.19  5:03.43  5:42.54
          6:21.01  7:00.03  7:39.31  8:18.12  8:57.11  9:36.18 10:15.07 10:53.68 11:31.89
         12:11.21 12:49.84 13:28.64 14:07.18 14:45.27 15:23.74 16:02.50 16:41.00 17:19.06
         17:56.84 18:33.99 19:07.83
    5.  Melvin , Prins                9500201   MNC Dordrecht           20:15.02    19:57.82       
            36.02  1:15.00  1:54.57  2:34.32  3:14.39  3:54.64  4:35.04  5:15.51  5:56.02
          6:37.20  7:17.57  7:58.29  8:38.36  9:19.82 10:00.00 10:40.42 11:20.70 12:00.89
         12:41.32 13:21.76 14:02.10 14:42.20 15:22.00 16:01.73 16:41.73 17:21.82 18:01.57
         18:41.73 19:21.20 19:57.82
    6.  Sven , Alderlieste            9501329   SBC2000                       NT    21:17.64       
            36.10  1:18.00  2:00.64  2:42.57  3:24.89  4:50.00  5:33.00  6:16.26  6:58.54
          7:41.48  8:24.86  9:07.76  9:50.29 10:32.76 11:15.95 11:58.76 12:41.67 13:24.51
         14:07.60 14:50.73 15:33.80 16:17.54 17:01.36 17:45.10 18:27.89 19:11.36 19:54.86
         20:37.45 21:17.64
 AFGEM  Pim , Donkers                 8700765   O.Z. & P.C. De Waran    18:50.02                   
    NG  Tom , Pel                     9203237   O.Z. & P.C. De Waran          NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 800m vrije slag               Meisjes Junioren 2 en 3
2.12.07 - 15:28                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maya , Kingma                 9503824   SBC2000                 10:41.13    10:26.96       
            37.92  1:18.42  1:58.64  2:37.09  3:15.96  3:55.98  4:35.33  5:15.12  5:54.89
          6:34.76  7:14.24  7:52.89  8:31.83  9:11.39  9:50.06 10:26.96
    2.  Lindi , Verkooyen             9503826   SBC2000                 11:28.95    10:58.00       
            38.42  1:19.02  1:59.86  2:41.20  3:23.42  4:05.32  4:46.89  5:28.45  6:09.51
          6:50.80  7:32.13  8:14.32  8:55.02  9:36.54 10:17.60 10:58.00
    3.  Birgit , Adriaansen           9503342   De Krabben              11:56.85    11:45.18       
            38.56  1:20.66  2:04.28  2:49.29  3:34.25  4:19.38  5:04.73  5:49.66  6:35.10
          7:21.11  8:06.29  8:51.39  9:36.38 10:20.48 11:04.11 11:45.18
    4.  Manon , Balvers               9502042   WZV                     12:40.25    12:06.59       
            39.07  1:23.09  2:08.11  2:54.14  3:40.26  4:26.55  5:12.98  5:59.72  6:46.52
          7:12.80  8:19.87  9:05.58  9:52.30 10:38.45 11:24.58 12:06.59
    5.  Madelon , Schellekens         9501888   De Vennen               13:12.02    12:43.39       
            39.16  1:25.02  2:11.80  3:00.20  3:48.95  4:37.26  5:26.48  6:15.73  7:04.76
          7:55.07  8:43.73  9:33.20 10:22.02 11:09.95 11:57.70 12:43.39
    6.  Laurissa , Aarts              9503064   De Vennen                     NT    12:57.13       
            39.42  1:25.06  2:12.57  3:01.42  3:50.92  4:40.43  5:30.54  6:20.32  7:09.07
          7:59.58  8:48.87  9:38.42 10:28.36 11:19.06 12:09.86 12:57.13
    7.  Marjolein , Snelders          9500700   O.Z. & P.C. De Waran          NT    13:14.42       
            39.86  1:26.64  2:15.45  3:04.89  3:54.51  4:45.36  5:36.42  6:27.80  7:19.42
          8:10.42  9:00.42  9:53.73 10:44.07 11:35.70 12:38.04 13:14.42
    8.  Elena , van der Ploeg         9500702   O.Z. & P.C. De Waran    13:09.96    13:22.50       
            42.84  1:31.47  2:20.64  3:10.35  4:01.55  4:52.28  5:44.56  6:35.33  7:26.50
          8:18.03  9:10.34 10:01.84 10:53.11 11:44.74 12:35.54 13:22.50
    NG  Mor , Golan                   9505584   O.Z. & P.C. De Waran          NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 800m vrije slag           Jongens Junioren 2 en later
2.12.07 - 15:52                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remy , den Boer               9401759   O.Z. & P.C. De Waran    10:11.63     9:44.65       
            30.88  1:06.25  1:41.82  2:18.50  2:55.19  3:31.88  4:08.85  4:46.78  5:23.90
          6:01.35  6:39.13  7:17.44  7:54.62  8:31.52  9:08.75  9:44.65
    2.  Alex , in 't Groen            9502683   De Vennen               13:40.67    11:49.66       
            37.54  1:20.21  2:04.59  2:49.65  3:33.56  4:18.34  5:04.52  5:51.16  6:36.72
          7:21.36  8:07.36  8:54.36  9:39.28 10:23.54 11:07.25 11:49.66
    3.  Wimar , Lindenberg            9601857   De Krabben              13:13.23    12:38.13       
            42.80  1:29.86  2:15.16  3:02.42  3:50.23  4:38.42  5:26.54  6:14.95  7:03.92
          7:52.29  8:40.13  9:28.92 10:17.39 11:05.04 11:52.89 12:38.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Alle, 300m vrije slag                    Mix Minioren 3 en 4
2.12.07 - 16:08                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daphne , de Wildt             9800710   Aqua-Novio '94           5:00.07     4:36.60       
            39.09  1:24.41  2:11.38  3:00.24  3:48.95  4:36.60
    2.  Youri , Dinnissen             9800411   Aqua-Novio '94                NT     4:44.84       
            41.18  1:28.82  2:17.18  3:06.47  3:56.41  4:44.84
    3.  Nikita , van den Ouden        9900622   De Krabben                    NT     4:56.92       
            42.99  1:32.51  2:23.71  3:15.38  4:06.96  4:56.92
    4.  Jari , den Ottelander         9800059   SBC2000                  5:35.32     5:18.51       
            43.92  1:39.00  2:35.36  3:31.02  4:27.70  5:18.51
    5.  Senna , Lindenberg            9900738   De Krabben                    NT     5:24.83       
            45.61  1:39.83  2:35.11  3:31.68  4:27.56  5:24.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Minioren 5 Junioren 1
2.12.07 - 16:12                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marceline , de Cloe           9602050   De Vennen                5:49.14     5:36.70       
            35.04  1:17.46  2:01.36  2:45.60  3:28.46  4:11.83  4:55.60  5:36.70
    2.  Melissa , van Houts           9700182   Aqua-Novio '94           6:12.18     5:50.73       
            37.02  1:19.82  2:04.92  2:50.16  3:35.32  4:20.82  5:07.02  5:50.73
    3.  Kathy , Groot                 9700444   De Krabben               6:30.29     6:32.46       
            41.27  1:30.35  2:20.97  3:11.48  4:02.19  4:53.78  5:45.51  6:32.46
    4.  Carmen , Koper                9603888   O.Z. & P.C. De Waran          NT     6:48.23       
            43.20  1:33.02  2:26.42  3:19.82  4:13.02  5:06.82  6:00.26  6:48.23
    5.  Laura , Kragten               9603890   O.Z. & P.C. De Waran          NT     7:02.13       
            44.18  1:37.79  2:31.62  3:26.44  4:21.44  5:16.67  6:12.58  7:02.13
 AFGEM  Jade , Hoogland               9600554   Aqua-Novio '94           6:14.20                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 400m vrije slag               Jongens Minioren 5 en 6
2.12.07 - 16:20                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim , Furer                   9600087   Aqua-Novio '94           5:32.72     5:25.81       
            34.34  1:13.57  1:54.99  2:37.24  3:19.44  4:01.31  4:43.60  5:25.81
    2.  Yvo , Bulham                  9701073   De Vennen                     NT     6:26.85       
            39.94  1:27.59  2:17.65  3:08.06  3:59.53  4:49.73  5:40.69  6:26.85
    3.  Rick , Minkman                9701097   De Krabben               6:51.48     6:44.57       
            41.89  1:31.80  2:22.57  3:14.92  4:06.51  5:01.54  5:55.86  6:44.57
    NG  Ido , Golan                   9702397   O.Z. & P.C. De Waran          NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 300m wisselslag                    Dames Senioren Open
2.12.07 - 16:28                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha , Admiraal             9300012   De Biesboschzwemmers     4:18.25     4:03.89       
            32.99  4:03.89
    2.  Marianne , van Berchum        9200098   De Biesboschzwemmers     4:29.98     4:34.20       
            37.80  4:34.20
    3.  Maya , Kingma                 9503824   SBC2000                       NT     4:45.18       
            47.47  4:45.18
    4.  Laurissa , Aarts              9503064   De Vennen                     NT     5:17.74       
            49.20  5:17.74



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Heren, 300m wisselslag                    Heren Senioren Open
2.12.07 - 16:36                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Giel , van Dijk               9104211   De Biesboschzwemmers     3:54.24     3:47.30       
          3:47.30
    2.  Joeri , Prins                 9302037   MNC Dordrecht            4:23.66     4:02.23       
            32.67  4:02.23
    3.  Melvin , Prins                9500201   MNC Dordrecht                 NT     4:25.66       
            38.34  4:25.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Alle, 100m wisselslag                    Mix Minioren 3 en 4
2.12.07 - 16:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Youri , Dinnissen             9800411   Aqua-Novio '94                NT     1:37.22       
          1:37.22
    2.  Senna , Lindenberg            9900738   De Krabben               2:12.43     1:50.23       
          1:50.23
   DIS  Jari , den Ottelander         9800059   SBC2000                  1:42.86     1:49.04  VC   
          1:49.04



Splash Meet Manager 2007Registered to De Warande