LAC 2 vrijeslag
Valkenburg (NED),    10.11.2007,    Korte baan (25m)

 
Heren    vrije slag   300m, 400m, 800m, 1500m
 
Dames    vrije slag   300m, 400m, 800m, 1500m


-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Jongens, 300m vrije slag       Jongens Minioren 3 en 4
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Devi  WEBER                   9801215 NIMO                   5:31.87     1.
          1:40.12  3:36.62  5:31.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4               Jongens, 400m vrije slag       Jongens Minioren 5 en 6
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn  WEINBERG             9600955 NIMO                   6:05.61     1.
          1:25.79  2:58.64  4:33.89  6:05.61
    2.  Tim  RAMAEKERS                9600629 ZON S&S                6:09.07     2.
          1:26.47  3:00.78  4:37.15  6:09.07
    3.  Jeroen de CROOCK              9702025 ZC Valkenburg          6:23.78     3.
          1:27.78  3:05.09  4:43.06  6:23.78
    4.  Bas  KERCKHOFFS               9601571 ZC Valkenburg          6:25.39     4.
          1:31.67  3:10.64  4:50.57  6:25.39
    5.  Daniël  IZBAS                 9702919 ZON S&S                7:51.67     5.
          1:45.23  3:46.92  5:51.20  7:51.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6               Jongens, 800m vrije slag       Jongens Junioren 1 en 2
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lucas  GREVEN                 9501941 ZC Valkenburg          9:59.16     1.
          1:11.46  2:27.16  5:00.79  9:59.16
    2.  Boy  COORT                    9402283 ZON S&S               10:42.45     2.
          1:16.86  2:38.79  5:21.98 10:42.45
    3.  Dylan  NOTTEN                 9500099 ZC Valkenburg         10:45.64     3.
          1:16.82  2:37.49  5:22.31 10:45.64
    4.  Jelle  PELTZER                9403779 ZC Valkenburg         11:25.09     4.
          1:19.29  2:46.45  5:42.82 11:25.09
    5.  Max  GRISPEN                  9501783 ZC Valkenburg         11:28.10     5.
          1:21.29  2:47.42  5:42.67 11:28.10
    6.  Andreas  WALDUS               9503581 NIMO                  12:06.33     6.
          1:23.00  2:55.85  6:00.91 12:06.33
    7.  Vince  WEBER                  9404233 NIMO                  12:32.72     7.
          1:23.46  2:59.81  6:13.72 12:32.72
    8.  Joeri  KERKHOFF               9501689 NIMO                  12:56.73     8.
          1:30.10  3:09.45  6:30.26 12:56.73
    9.  Yannick de LIEGE              9403107 ZC Valkenburg         14:11.75     9.
          1:37.60  3:25.23  7:03.25 14:11.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9               Jongens, 1500m vrije slag      Jongens Junioren 3 en 4
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitch  NOTTEN                 9202505 ZC Valkenburg         17:00.53     1.
          1:03.93  2:11.06  4:27.21  9:01.37 17:00.53
    2.  Jeroen  WOLTHUIS              9301599 ZON S&S               24:10.86     2.
          1:27.56  3:02.42  6:15.20 12:52.70 24:10.86



-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10              Jongens, 1500m vrije slag           Heren Jeugd 1 en 2
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yannick  MOMMERS              9101613 ZC Valkenburg         17:43.79     1.
          1:05.04  2:13.78  4:34.10  9:21.09 17:43.79
    2.  Kenneth  CASTER               9100375 ZC Valkenburg         19:54.64     2.
          1:12.13  2:30.20  5:11.04 10:31.29 19:54.64
    3.  Thijs  VILLEVOYE              9106589 NIMO                  19:58.88     3.
          1:11.80  2:30.61  5:10.44 10:33.40 19:58.88
    4.  Michèl  THEISSEN              9102777 NIMO                  20:53.97     4.
          1:09.91  2:29.79  5:13.44 10:53.13 20:53.97
    5.  Karsten  MEIJERS              9004959 ZC Valkenburg         22:37.78     5.
          1:17.09  2:44.25  5:45.90 11:50.64 22:37.78



-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Heren, 1500m vrije slag           Heren Senioren Open
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvo op den KAMP               8901553 ZC Valkenburg         16:31.22     1.
          1:01.71  2:07.11  4:19.81  8:47.19 16:31.22
    2.  Michel  HEIJNEN               8701267 ZC Valkenburg         16:55.48     2.
          1:04.50  2:11.98  4:27.84  9:02.25 16:55.48
    3.  Bram  DEKKER                  8900649 ZC Valkenburg         17:11.59     3.
          1:05.98  2:14.98  4:32.52  9:08.36 17:11.59
    4.  Sander van ELBURG             8800937 MZ&PC                 18:27.89     4.
          1:05.79  2:15.07  4:37.32  9:40.93 18:27.89
    5.  Jeroen  GEURTS                8801099 ZC Valkenburg         18:45.32     5.
          1:11.79  2:29.69  5:06.76 10:13.91 18:45.32
    6.  Freddie  GEERLINGS            7900379 ZON S&S               20:37.53     6.
          1:11.50  2:29.78  5:10.81 10:41.99 20:37.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1               Meisjes, 300m vrije slag       Meisjes Minioren 3 en 4
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rianne de CROOCK              9801466 ZC Valkenburg          4:53.14     1.
          1:31.79  3:12.16  4:53.14
    2.  Melanie  LEUNISSEN            9800672 NIMO                   5:28.07     2.
          1:41.30  3:37.97  5:28.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3               Meisjes, 400m vrije slag Meisjes Minioren 5 Junioren 1
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel  JASPERS                9602544 NIMO                   6:09.31     1.
          1:25.25  3:00.35  4:37.25  6:09.31
    2.  Elishia  SINKIEWICZ           9702110 ZON S&S                6:11.04     2.
          1:25.97  3:01.79  4:37.46  6:11.04
    3.  Danae  REMMEL                 9600588 ZON S&S                6:17.12     3.
          1:26.00  3:01.82  4:40.46  6:17.12
    4.  Céline  JENNES                9602154 ZON S&S                6:23.89     4.
          1:27.68  3:06.47  4:45.18  6:23.89
    5.  Nina  GRISPEN                 9700656 ZC Valkenburg          6:31.41     5.
          1:34.08  3:14.65  4:57.80  6:31.41
    6.  Nieske  JANSSEN               9601328 NIMO                   6:39.38     6.
          1:33.32  3:15.54  4:59.07  6:39.38
    7.  Inge  BASTINGS                9603068 ZC Valkenburg          6:41.06     7.
          1:34.16  3:17.19  5:00.19  6:41.06
    8.  Chantal  VELDMAN              9703000 NIMO                   7:27.36     8.
          1:41.40  3:39.03  5:38.37  7:27.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5               Meisjes, 800m vrije slag       Meisjes Junioren 2 en 3
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne  SCHEERDER              9401316 ZC Valkenburg          9:57.78     1.
          1:10.35  2:26.71  4:59.05  9:57.78
    2.  Celine  DEKKER                9400200 ZC Valkenburg         10:49.00     2.
          1:15.80  2:35.60  5:19.21 10:49.00
    3.  Rylana  SLAGHUIS              9401286 NIMO                  11:26.12     3.
          1:18.12  2:43.07  5:37.56 11:26.12
    4.  Bo  KERKHOFF                  9502376 NIMO                  12:03.10     4.
          1:23.00  2:55.45  6:00.02 12:03.10
    5.  Maaike  GREVEN                9500826 MZ&PC                 12:35.97     5.
          1:26.18  3:00.13  6:09.60 12:35.97
    6.  Mandy  WETZELS                9401012 ZON S&S               12:47.11     6.
          1:29.22  3:06.22  6:22.94 12:47.11
    7.  Jamilla  FRANSSEN             9404872 ZON S&S               12:48.31     7.
          1:25.03  2:59.70  6:14.50 12:48.31
    8.  Karin van der AALST           9501356 ZON S&S               12:57.06     8.
          1:25.94  3:02.28  6:20.73 12:57.06
    9.  Lisette  RAMAEKERS            9403984 ZON S&S               12:57.64     9.
          1:27.78  3:05.39  6:23.52 12:57.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7               Meisjes, 1500m vrije slag         Meisjes Jeugd 1 en 2
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal  SENDEN               9300698 ZC Valkenburg         18:40.12     1.
          1:08.02  2:22.32  4:51.93  9:52.88 18:40.12
    2.  Misty  COERT                  9300162 ZC Valkenburg         18:44.90     2.
          1:09.06  2:23.82  4:52.41  9:54.14 18:44.90
    3.  Jamie  SCHEPERS               9300894 ZC Valkenburg         19:01.00     3.
          1:09.80  2:24.54  4:55.76 10:00.95 19:01.00
    4.  Vera  WEINBERG                9302144 NIMO                  21:37.94     4.
          1:15.44  2:38.85  5:28.66 11:16.60 21:37.94



-----------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                Dames, 1500m vrije slag           Dames Senioren Open
10-11-2007                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang
-----------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte  GREVEN                 8705620 ZC Valkenburg         18:43.80     1.
          1:09.82  2:24.73  4:55.60  9:58.02 18:43.80
    2.  Jenny  SCHOUTEN               8703674 ZC Valkenburg         18:43.96     2.
          1:10.01  2:24.28  4:54.55  9:58.31 18:43.96
    3.  Liz  ROMPELBERG               9003146 ZC Valkenburg         19:19.33     3.
          1:12.08  2:29.31  5:03.61 10:12.76 19:19.33
    4.  Irene  GUBBELS                8801532 ZC Valkenburg         19:50.20     4.
          1:10.28  2:27.41  5:06.63 10:28.91 19:50.20
    5.  Fanny  ROBBERTSEN             9102622 NIMO                  20:03.73     5.
          1:13.02  2:31.76  5:12.73 10:38.86 20:03.73
    6.  Michelle  HACKING             9107646 NIMO                  21:02.45     6.
          1:17.39  2:41.32  5:30.32 11:09.67 21:02.45
    7.  Tessa  KIERKELS               9101602 ZC Valkenburg         21:06.98     7.
          1:15.08  2:38.30  5:27.98 11:12.19 21:06.98
    8.  Thessa  HOPMAN                9001588 ZC Valkenburg         21:36.94     8.
          1:20.13  2:45.53  5:38.00 11:27.37 21:36.94
    9.  Inge  SNIJKERS                9008112 NIMO                  25:25.26     9.
          1:32.67  3:14.42  6:40.60 13:36.10 25:25.26



Splash Meet Manager 2007Registered to ZCV