Kring Speedo Clubmeet
Venray (NED),    21.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
21-11-2010                               (1m,1j,1m,1j)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:25.03            2:26.36           
        Cox Maartje, 00                            Janssen Max, 00
        Lamber Lisa, 00                            Janssen Jesse, 00
            40.32  2:26.36

  2. MOSA~regio 1                  MOSA~regio             2:43.26            2:39.45           
        van den Beucken Milou, 00                  Ewalds Romy, 00
        Leipsig Patrick, 99                        Smeets Bram, 00
            37.70  2:39.45

  3. HZPC Horst 1                  HZPC Horst             2:46.94            2:45.28           
        Meulenkamp Lieke, 01                       de Vries Noa, 01
        Weken Pasha, 99                            Aerts Sander, 99
          2:45.28

  4. RZ 1                          RZ                          NT            3:09.09           
        Mayer Anne, 00                             Dielemans Jolie, 00
        Stevens Cheyenne, 01                       van der Sluizen Kelly, 00
          3:09.09

  5. Eszet 1                       Eszet                  3:17.88            3:13.48           
        Driessen Naomi, 01                         Smeets Lyan, 00
        van Mölken Nick, 99                        Sanders Ian, 01
            46.64  3:13.48

  6. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:28.02            3:15.95           
        de Nies Kiki, 01                           Gelissen Loes, 01
        Jansen Mike, 02                            Meerten Luuk, 99
            45.54  3:15.95

  7. RZL 1                         RZL                    3:50.00            3:16.26           
        Welters Nian, 00                           Schreurs Nathalie, 00
        Verstappen Joën, 02                        Redman Sander, 99
            51.39  3:16.26




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Euwes Neri                    Noord Limburg(SG)        57.10 0200074      55.86           
  2. Smits Lisa                    RZ                       59.96 0201566      56.32           
  3. van der Wielen Manon          Heldense Zwemverenig     59.11 0200550      58.13           
  4. van Megen Anne                Hzpc                        NT 0200582      58.25           
  5. Winands Jill                  Eszet                  1:05.65 0200580      59.80           
  6. Swinkels Ilse                 Hzpc                        NT 0201504    1:00.13           
  7. Verhaegh Lotte                Hzpc                        NT 0201558    1:06.42           
  8. Elbers Mascha                 Noord Limburg(SG)      1:24.81 0200560    1:09.36           
  9. Schlicher Luna                RZ                          NT 0201564    1:15.23           
AFGE Giesen Jesse                  ROB                    1:08.26 0201698                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 3 en 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanders Ian                   Eszet                    49.24 0100373      48.89           
  2. Vlijt Daniël                  Patrick                  53.10 0100183      50.50           
  3. Tomicic Stefan                RZ                          NT 0101271      50.95           
  4. Janssen Tijn                  Heldense Zwemverenig     56.33 0101167      53.45           
  5. van Poll Tim                  De Roersoppers           54.55 0101501      53.98           
  6. Schmetzer Enzo                De Roersoppers           52.80 0100439      54.89           
  7. Wijnands Daan                 De Roersoppers         1:05.83 0200127    1:00.77           
  8. Slots Jelle                   Hzpc                   1:05.54 0102257    1:01.19           
  9. Verhagen Quentin              Noord Limburg(SG)      1:02.61 0101955    1:02.54           
 10. Zanders Dennis                Hzpc                        NT 0201075    1:03.92           
 11. Knoops Joris                  RZ                          NT 0101267    1:04.13           
 12. van Poll Andy                 De Roersoppers         1:04.56 0200493    1:08.20           
 13. Bisschop Sybren               ROB                    1:13.69 0201191    1:08.64           
 DIS Mooren Eloy                   De Roersoppers         1:12.11 0100651                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS van Mastrigt Roy              RZ                     1:05.04 0102339    1:06.92           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 DIS de Ridder Yulian              RZ                          NT 0102341    1:10.08           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Eijssen Dick                  RZ                          NT 0102409    1:14.02           
        SM - Bij het keer- en/of eindpunt in het geheel niet aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. van den Beucken Milou         MOSA~regio               44.47 0002564      46.60           
  2. Thijssen Daphne               ROB                      49.82 0001078      47.76           
  3. Pauwels Zoë                   Heldense Zwemverenig     46.32 0001034      48.41 FJ 1      
  4. Schoonheim Marjolein          De Roersoppers           51.00 0000250      48.41 FJ 2      
  5. van Emmerik Marit             ROB                      48.97 0001406      48.62           
  6. Gijpmans Britt                ROB                      49.76 0001404      49.39           
  7. Geraets Lianne                ROB                      55.20 0002322      50.50           
  8. van Rijt Sarine               Patrick                  53.14 0001194      51.16           
  9. Mooren Amy                    De Roersoppers           53.44 0000360      51.36           
 10. Salden Lynn                   Patrick                     NT 0004466      52.20           
 11. Janssen Benthe                Heldense Zwemverenig   1:00.02 0002974      53.86           
 12. Dielemans Jolie               RZ                          NT 0001630      56.02           
 13. Jacobs Inge                   RZL                         NT 0003158    1:01.06           
 14. Schmidgall Samantha           Eszet                       NT 0002154    1:14.02           
 DIS Zanders Celine                Hzpc                        NT 0003054    1:04.23           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koster Koen                   Hzpc                     36.46 9900517      36.76           
  2. Nelissen Serve                De Roersoppers           39.45 9900579      38.73           
  3. Bloemen Luc                   Noord Limburg(SG)        47.00 9902013      47.02           
  4. Wijnands Roel                 De Roersoppers           48.92 9901877      47.10           
  5. Louwarts Cas                  RZ                       51.78 9901249      47.92           
 DIS Slobbe Roel                   Patrick                  43.80 9901287      43.97           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS van Gellekom Jeroen           Patrick                     NT 9903795      54.62           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 DIS Paulussen Mariano             Patrick                  55.91 9901283      56.39           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. van den Hoef Imke             Hzpc                   1:22.93 0101552    1:20.42           
          1:20.42
  2. Lamber Jessie                 Heldense Zwemverenig   1:36.51 0100546    1:34.82           
          1:34.82
  3. Broen Daphne                  RZ                          NT 0101622    1:36.10           
          1:36.10
  4. Meulenkamp Lieke              Hzpc                   1:45.83 0101554    1:41.22           
          1:41.22
  5. van der Wielen Anouk          Heldense Zwemverenig        NT 0101514    1:42.33           
          1:42.33
  6. Roeven Anne                   Heldense Zwemverenig        NT 0101512    1:44.21           
          1:44.21
  7. de Nies Kiki                  De Roersoppers         1:55.00 0100870    1:49.26           
          1:49.26
  8. van Boxtel Channa             Noord Limburg(SG)      1:58.31 0100480    1:51.45           
          1:51.45
  9. Hawinkels Joyce               Eszet                  2:07.57 0100706    1:54.37           
          1:54.37
 10. Jacobs Britt                  RZL                         NT 0101650    1:54.48           
          1:54.48
 11. Schmitz Rebecca               MOSA~regio             2:03.75 0102036    1:56.64           
          1:56.64
 12. Gelissen Loes                 De Roersoppers         2:00.00 0102166    1:59.98           
          1:59.98
 13. Brauer Eveline                MOSA~regio             2:25.38 0102034    2:30.92           
          2:30.92
AFGE Mercelina Chanour             De Roersoppers         2:00.00 0101374                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janssen Max                   Heldense Zwemverenig   1:15.46 0000263    1:16.48           
          1:16.48
  2. Janssen Jesse                 Heldense Zwemverenig   1:13.64 0000267    1:16.76           
          1:16.76
  3. van Megen Giel                Hzpc                   1:28.02 0000265    1:25.87           
          1:25.87
  4. de Groot Wouter               Noord Limburg(SG)      1:43.26 0002253    1:31.07           
          1:31.07
  5. Smeets Bram                   MOSA~regio             1:38.64 0002587    1:32.26           
          1:32.26
  6. Swagten Twan                  De Roersoppers         1:47.51 0001123    1:37.12           
          1:37.12
  7. Pepping Rik                   Noord Limburg(SG)           NT 0003559    1:42.36           
          1:42.36
  8. Vervoort Rick                 De Roersoppers         1:46.53 0002353    1:42.60           
          1:42.60
  9. Hoven Dylan                   Noord Limburg(SG)      1:47.20 0002853    1:42.76           
          1:42.76
 10. Hawinkels Lesley              ROB                    1:45.44 0000937    1:44.16           
          1:44.16
AFGE Maamar Yessin                 MOSA~regio             1:55.40 0002801                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m rugslag                    Meisjes Minioren 3
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Euwes Neri                    Noord Limburg(SG)        53.69 0200074      50.70           
  2. van Megen Anne                Hzpc                     53.60 0200582      54.74           
  3. van der Wielen Manon          Heldense Zwemverenig     56.75 0200550      55.72           
  4. Verhaegh Lotte                Hzpc                        NT 0201558      58.72           
  5. Winands Jill                  Eszet                  1:13.06 0200580    1:01.32           
  6. Smits Lisa                    RZ                     1:02.03 0201566    1:02.89           
  7. Schlicher Luna                RZ                          NT 0201564    1:05.16           
  8. Elbers Mascha                 Noord Limburg(SG)      1:22.04 0200560    1:05.89           
 DIS Swinkels Ilse                 Hzpc                        NT 0201504    1:01.86           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Giesen Jesse                  ROB                         NT 0201698                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 3 en 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlijt Daniël                  Patrick                  46.05 0100183      45.32           
  2. Bervar Beau                   MOSA~regio               58.54 0101277      48.89           
  3. van Poll Tim                  De Roersoppers           49.05 0101501      49.10           
  4. Tomicic Stefan                RZ                          NT 0101271      51.32           
  5. Janssen Tijn                  Heldense Zwemverenig     56.04 0101167      52.36           
  6. Schmetzer Enzo                De Roersoppers           50.71 0100439      52.63           
  7. Verstappen Joën               RZL                      58.80 0200495      54.86           
  8. van der Zanden Alex           Hzpc                     58.28 0102259      56.39           
  9. Jansen Mike                   De Roersoppers           57.19 0200151      57.74           
 10. Bisschop Sybren               ROB                         NT 0201191      58.86           
 11. Verhagen Quentin              Noord Limburg(SG)      1:02.24 0101955      59.03           
 12. van Poll Andy                 De Roersoppers         1:05.00 0200493    1:00.20           
 13. Mooren Eloy                   De Roersoppers         1:10.00 0100651    1:01.86           
 14. Knoops Joris                  RZ                          NT 0101267    1:02.22           
 15. Wijnands Daan                 De Roersoppers         1:10.00 0200127    1:02.64           
 16. Zanders Dennis                Hzpc                        NT 0201075    1:04.04           
 17. van Mastrigt Roy              RZ                     1:12.36 0102339    1:12.57           
 DIS Eijssen Dick                  RZ                          NT 0102409                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ewalds Romy                   MOSA~regio             1:31.50 0000164    1:32.64           
          1:32.64
  2. Schoonheim Marjolein          De Roersoppers         1:40.82 0000250    1:35.95           
          1:35.95
  3. Thijssen Daphne               ROB                    1:41.64 0001078    1:38.95           
          1:38.95
  4. Lamber Lisa                   Heldense Zwemverenig   1:38.05 0000524    1:39.89           
          1:39.89
  5. van Rijt Sarine               Patrick                1:57.27 0001194    1:41.23           
          1:41.23
  6. Gijpmans Britt                ROB                    1:39.70 0001404    1:41.43           
          1:41.43
  7. van Emmerik Marit             ROB                    1:53.67 0001406    1:42.57           
          1:42.57
  8. van der Beek Lissa            Eszet                  2:04.28 0001112    1:46.00           
          1:46.00
  9. Salden Lynn                   Patrick                     NT 0004466    1:46.86           
          1:46.86
 10. Janssen Benthe                Heldense Zwemverenig   1:51.06 0002974    1:53.70           
          1:53.70
 11. Eerens Jaimy                  De Roersoppers         2:00.00 0002094    1:55.94           
          1:55.94
 12. Smeets Lyan                   Eszet                       NT 0003046    2:06.98           
          2:06.98
 13. Schmidgall Samantha           Eszet                  2:20.97 0002154    2:07.76           
          2:07.76
 14. Welters Nian                  RZL                         NT 0003694    2:07.82           
          2:07.82
 15. Zanders Celine                Hzpc                   2:25.69 0003054    2:13.51           
          2:13.51
 DIS Geraets Lianne                ROB                    2:09.42 0002322    1:44.51           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:44.51
 DIS Wouters Gwen                  Eszet                       NT 0001824    1:52.88           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:52.88
 DIS Schreurs Serena               MOSA~regio                  NT 0003638    1:53.20           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:53.20
 DIS van der Sluizen Kelly         RZ                          NT 0001628    1:53.61           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:53.61
 DIS Hesen Ciel                    Noord Limburg(SG)      2:00.76 0001378    2:02.23           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:02.23
AFGE Cox Charlotte                 RZ                          NT 0001626                      
AFGE Dielemans Jolie               RZ                          NT 0001630                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koster Koen                   Hzpc                   1:21.20 9900517    1:20.32           
          1:20.32
  2. Nelissen Serve                De Roersoppers         1:25.10 9900579    1:25.82           
          1:25.82
  3. Aerts Sander                  Hzpc                   1:33.98 9902045    1:31.75           
          1:31.75
  4. Louwarts Cas                  RZ                          NT 9901249    1:34.30           
          1:34.30
  5. Zenden Daan                   De Roersoppers         1:36.65 9900667    1:34.36           
          1:34.36
  6. Wijnands Roel                 De Roersoppers         1:37.67 9901877    1:35.13           
          1:35.13
  7. Bloemen Luc                   Noord Limburg(SG)      1:34.15 9902013    1:35.67           
          1:35.67
  8. Slobbe Roel                   Patrick                1:40.31 9901287    1:37.10           
          1:37.10
  9. v.d. A Jesse                  Noord Limburg(SG)           NT 9903959    1:42.39           
          1:42.39
 10. Paulussen Mariano             Patrick                1:59.60 9901283    1:44.94           
          1:44.94
 11. Meerten Luuk                  De Roersoppers         1:55.00 9903427    2:08.82           
          2:08.82
 12. van Mölken Nick               Eszet                       NT 9901981    2:12.13           
          2:12.13
 DIS van Gellekom Jeroen           Patrick                     NT 9903795    1:45.95           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:45.95
 DIS Redman Sander                 RZL                         NT 9903307    2:10.25           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:10.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. de Vries Noa                  Hzpc                     49.69 0101556      49.70           
  2. Driessen Naomi                Eszet                    58.47 0100704      52.75           
  3. Lamber Jessie                 Heldense Zwemverenig     54.03 0100546      52.83           
  4. Koc Zeyda                     Noord Limburg(SG)        53.15 0102196      52.86           
  5. Jacobs Britt                  RZL                    1:00.04 0101650      53.32           
  6. van der Wielen Anouk          Heldense Zwemverenig     56.19 0101514      57.44           
  7. Broen Daphne                  RZ                          NT 0101622      59.13           
  8. Stevens Cheyenne              RZ                     1:04.76 0102860    1:09.64           
 DIS Brauer Eveline                MOSA~regio             1:13.19 0102034                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
AFGE Mercelina Chanour             De Roersoppers           58.27 0101374                      
AFGE Gelissen Loes                 De Roersoppers         1:02.96 0102166                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janssen Max                   Heldense Zwemverenig     48.83 0000263      48.42           
  2. van Megen Giel                Hzpc                     52.02 0000265      50.76           
  3. Pepping Rik                   Noord Limburg(SG)        53.86 0003559      52.31           
  4. Swagten Twan                  De Roersoppers           58.92 0001123      54.13           
  5. Hawinkels Lesley              ROB                      58.86 0000937    1:01.60           
 DIS Hoven Dylan                   Noord Limburg(SG)        50.76 0002853      53.98           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 DIS Vervoort Rick                 De Roersoppers         1:00.00 0002353    1:04.45           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Maamar Yessin                 MOSA~regio                  NT 0002801                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. van der Wielen Manon          Heldense Zwemverenig     50.02 0200550      48.95           
  2. Swinkels Ilse                 Hzpc                     54.81 0201504      52.39           
  3. Smits Lisa                    RZ                          NT 0201566      53.07           
  4. Winands Jill                  Eszet                    54.86 0200580      55.23           
  5. Verhaegh Lotte                Hzpc                     58.49 0201558      58.54           
  6. Elbers Mascha                 Noord Limburg(SG)           NT 0200560    1:15.70           
  7. Schlicher Luna                RZ                          NT 0201564    1:21.42           
AFGE Giesen Jesse                  ROB                         NT 0201698                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlijt Daniël                  Patrick                  40.23 0100183      38.04           
  2. Sanders Ian                   Eszet                    40.44 0100373      39.60           
  3. Bervar Beau                   MOSA~regio               44.59 0101277      44.23           
  4. Janssen Tijn                  Heldense Zwemverenig     47.21 0101167      47.46           
  5. Verstappen Joën               RZL                      52.92 0200495      48.37           
  6. Knoops Joris                  RZ                          NT 0101267      50.02           
  7. van der Zanden Alex           Hzpc                     54.81 0102259      50.92           
  8. Wijnands Daan                 De Roersoppers           53.07 0200127      51.51           
  9. de Ridder Yulian              RZ                          NT 0102341      51.81           
 10. Verhagen Quentin              Noord Limburg(SG)        57.93 0101955      54.95           
 11. Jansen Mike                   De Roersoppers           51.44 0200151      57.32           
 12. van Poll Andy                 De Roersoppers           58.50 0200493      59.80           
 13. Mooren Eloy                   De Roersoppers           55.95 0100651    1:00.26           
 14. Bisschop Sybren               ROB                         NT 0201191    1:00.50           
 15. van Mastrigt Roy              RZ                          NT 0102339    1:11.54           
 16. Eijssen Dick                  RZ                          NT 0102409    1:25.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijssen Daphne               ROB                    1:29.14 0001078    1:25.32           
          1:25.32
  2. Pauwels Zoë                   Heldense Zwemverenig   1:26.24 0001034    1:25.95           
          1:25.95
  3. Gijpmans Britt                ROB                    1:31.29 0001404    1:30.36           
            43.00  1:30.36
  4. Cox Maartje                   Heldense Zwemverenig   1:34.55 0003166    1:32.95           
          1:32.95
  5. Geraets Lianne                ROB                    1:38.87 0002322    1:33.36           
          1:33.36
  6. Jacobs Inge                   RZL                    1:34.22 0003158    1:34.04           
          1:34.04
  7. van der Beek Lissa            Eszet                  1:42.13 0001112    1:34.70           
          1:34.70
  8. Mooren Amy                    De Roersoppers         1:33.97 0000360    1:35.11           
          1:35.11
  9. van Rijt Sarine               Patrick                1:39.12 0001194    1:36.30           
            45.14  1:36.30
 10. Salden Lynn                   Patrick                     NT 0004466    1:38.42           
          1:38.42
 11. van Emmerik Marit             ROB                    1:34.53 0001406    1:41.37           
          1:41.37
 12. Schreurs Serena               MOSA~regio             1:50.76 0003638    1:42.72           
          1:42.72
 13. Eerens Jaimy                  De Roersoppers         2:00.00 0002094    1:44.70           
          1:44.70
 14. Wouters Gwen                  Eszet                  2:03.86 0001824    1:47.53           
          1:47.53
 15. Schreurs Nathalie             RZL                    2:11.92 0003460    1:51.64           
          1:51.64
 16. Mayer Anne                    RZ                     1:59.06 0004314    1:53.70           
          1:53.70
 17. Smeets Lyan                   Eszet                  2:03.19 0003046    2:01.51           
            55.20  2:01.51
 18. Zanders Celine                Hzpc                   2:05.57 0003054    2:02.07           
          2:02.07
 19. Hesen Ciel                    Noord Limburg(SG)      2:09.57 0001378    2:04.86           
          2:04.86
AFGE Dielemans Jolie               RZ                     1:41.43 0001630                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koster Koen                   Hzpc                   1:07.47 9900517    1:09.10           
          1:09.10
  2. Nelissen Serve                De Roersoppers         1:12.76 9900579    1:14.04           
          1:14.04
  3. Zenden Daan                   De Roersoppers         1:22.11 9900667    1:23.26           
            39.89  1:23.26
  4. Slobbe Roel                   Patrick                1:23.89 9901287    1:24.23           
          1:24.23
  5. van Gellekom Jeroen           Patrick                1:30.63 9903795    1:27.54           
          1:27.54
  6. v.d. A Jesse                  Noord Limburg(SG)           NT 9903959    1:29.65           
          1:29.65
  7. Paulussen Mariano             Patrick                1:40.29 9901283    1:35.17           
          1:35.17
  8. Leipsig Patrick               MOSA~regio             1:46.47 9903973    1:48.73           
          1:48.73
  9. Meerten Luuk                  De Roersoppers         1:50.00 9903427    1:55.26 FJ 1      
            53.16  1:55.26
 10. van Mastrigt Mike             RZ                     1:48.99 9903135    1:55.26 FJ 2      
          1:55.26
 11. Redman Sander                 RZL                    1:51.47 9903307    1:55.85           
          1:55.85
 12. van Mölken Nick               Eszet                  2:02.20 9901981    2:11.67           
          2:11.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. van den Hoef Imke             Hzpc                   1:36.17 0101552    1:35.51           
          1:35.51
  2. Lamber Jessie                 Heldense Zwemverenig   1:41.39 0100546    1:41.42           
          1:41.42
  3. Koc Zeyda                     Noord Limburg(SG)           NT 0102196    1:51.30           
          1:51.30
  4. Roeven Anne                   Heldense Zwemverenig   1:49.73 0101512    1:51.42           
          1:51.42
  5. van der Wielen Anouk          Heldense Zwemverenig   1:52.76 0101514    1:57.48           
          1:57.48
  6. de Nies Kiki                  De Roersoppers         2:00.00 0100870    2:00.04           
          2:00.04
  7. Driessen Naomi                Eszet                  2:14.02 0100704    2:02.64           
          2:02.64
  8. Hawinkels Joyce               Eszet                       NT 0100706    2:09.97           
          2:09.97
 DIS van Boxtel Channa             Noord Limburg(SG)      1:55.89 0100480    1:59.29           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:59.29
 DIS Schmitz Rebecca               MOSA~regio                  NT 0102036    2:13.29           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:13.29
 DIS Stevens Cheyenne              RZ                          NT 0102860    2:18.01           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:18.01
 DIS Brauer Eveline                MOSA~regio                  NT 0102034    2:44.16           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:44.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janssen Jesse                 Heldense Zwemverenig   1:24.86 0000267    1:29.76           
          1:29.76
  2. van Megen Giel                Hzpc                   1:41.21 0000265    1:38.07           
          1:38.07
  3. de Groot Wouter               Noord Limburg(SG)      1:45.33 0002253    1:41.32           
          1:41.32
  4. Smeets Bram                   MOSA~regio                  NT 0002587    1:47.64           
          1:47.64
  5. Hoven Dylan                   Noord Limburg(SG)      1:53.04 0002853    1:55.57           
          1:55.57
  6. Hawinkels Lesley              ROB                    2:00.07 0000937    2:02.60           
          2:02.60
 DIS Swagten Twan                  De Roersoppers         1:55.46 0001123    1:56.02           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:56.02
 DIS Vervoort Rick                 De Roersoppers         1:55.00 0002353    2:04.76           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:04.76
AFGE Maamar Yessin                 MOSA~regio                  NT 0002801                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag        Meisjes Minioren 3, 4 en 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   3:00.11            3:06.86           
        Pauwels Zoë, 00                            Lamber Lisa, 00
        Janssen Benthe, 00                         Cox Maartje, 00
            45.04  3:06.86

  2. HZPC Horst 1                  HZPC Horst             3:10.23            3:12.83           
        van Megen Anne, 02                         van den Hoef Imke, 01
        de Vries Noa, 01                           Meulenkamp Lieke, 01
            54.11  3:12.83

  3. MOSA~regio 1                  MOSA~regio             3:12.52            3:24.54           
        Schmitz Rebecca, 01                        Ewalds Romy, 00
        Schreurs Serena, 00                        van den Beucken Milou, 00
            55.54  3:24.54

  4. RZ 2                          RZ                          NT            3:27.92           
        Dielemans Jolie, 00                        Broen Daphne, 01
        van der Sluizen Kelly, 00                  Mayer Anne, 00
            47.36  3:27.92

  5. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      3:23.64            3:41.22           
        van Boxtel Channa, 01                      Euwes Neri, 02
        Koc Zeyda, 01                              Hesen Ciel, 00
            55.34  3:41.22

  6. Eszet 1                       Eszet                       NT            3:43.98           
        Wouters Gwen, 00                           van der Beek Lissa, 00
        Schmidgall Samantha, 00                    Hawinkels Joyce, 01
            59.48  3:43.98

 DIS De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:25.80                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Mooren Amy, 00                             Schoonheim Marjolein, 00
        Gelissen Loes, 01                          Eerens Jaimy, 00
            48.89

 DIS RZL 1                         RZL                    3:40.00            4:03.95           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
        Schreurs Nathalie, 00                      Jacobs Inge, 00
        Jacobs Britt, 01                           Welters Nian, 00
          1:02.89  4:03.95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Jongens, 4 x 50m wisselslag        Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:12.63            3:11.51           
        Zenden Daan, 99                            Wijnands Roel, 99
        Schmetzer Enzo, 01                         van Poll Tim, 01
            44.39  3:11.51

  2. HZPC Horst 1                  HZPC Horst             3:35.66            3:27.70           
        van der Zanden Alex, 01                    Aerts Sander, 99
        Slots Jelle, 01                            Weken Pasha, 99
            58.58  3:27.70

  3. RZ 1                          RZ                          NT            3:30.95           
        de Ridder Yulian, 01                       Louwarts Cas, 99
        Tomicic Stefan, 01                         van Mastrigt Mike, 99
            55.96  3:30.95

 DIS Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)           NT                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        de Groot Wouter, 00                        Bloemen Luc, 99
        v.d. A Jesse, 99                           Pepping Rik, 00
            47.26




SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)