Jumbo Multi Meet 2010
Cuijk (NED),    20. - 21.2.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 50m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 4 x 50m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Alle, 25m schoolslag, 6 - 8 jaar    Nr. 4. Meisjes, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar
Nr. 5. Jongens, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar    Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Alle, 25m rugslag, 6 - 8 jaar
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, 8 - 10 jaar    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, 8 - 10 jaar
Nr. 13. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Meisjes, 100m wisselslag, 8 - 10 jaar    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, 8 - 10 jaar
Nr. 17. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 18. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 20. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 21. Heren, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 22. Alle, 25m vrije slag, 6 - 8 jaar    Nr. 23. Meisjes, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 25. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 26. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 27. Alle, 25m vlinderslag, 6 - 8 jaar
Nr. 28. Meisjes, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar    Nr. 29. Jongens, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar
Nr. 30. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 31. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 33. Dames, 6 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 34. Heren, 6 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Dames, 4 x 50m wisselslag                   11 jaar en ouder
20.2.10 - 12:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium SG 1                  Tritium SG             2:08.33            2:09.70           
        Merel Siroen, 88                           Chantal Willems, 91
        Kim Loeffen, 94                            Petra Schuivens, 93
            34.20  2:09.70

  2. Zeester Meerval 1             Zeester Meerval        2:21.69            2:22.38           
        Inge Arts, 92                              Lisa van Casteren, 94
        Lotte Verbiesen, 98                        Edith van den Elzen, 93
            32.48  2:22.38

  3. Tritium SG 3                  Tritium SG             2:25.06            2:26.70           
        Shauny Feider, 93                          Naomi Feider, 91
        Elske Eikholt, 93                          Elodie Siroen, 90
            37.69  2:26.70

  4. De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:30.63            2:28.54           
        Alja Huibers, 91                           Cindy Hendriks, 92
        Danielle Thijssen, 93                      Marjoke Debets, 86
            41.00  2:28.54

  5. Zeester Meerval 2             Zeester Meerval        2:34.31            2:33.06           
        Anne van Casteren, 96                      Sofie Nooijen, 97
        Hester van de Elzen, 95                    Sarah van Beijsterveldt, 95
            40.91  2:33.06

  6. Zeester Meerval 3             Zeester Meerval        2:46.74            2:52.74           
        Tekla van den Elzen, 97                    Iris van de Crommert, 98
        Maritte Pisters, 98                        Maaike de Beer, 97
            48.66  2:52.74

 DIS Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:33.52                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Fenne Vervoort, 98                         Maxime Rintjema, 97
        Naomi Euwes, 97                            Vera Hendriks, 94
            38.65

 DIS Tritium SG 2                  Tritium SG             2:23.98                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Manon Barten, 97                           Charessa Feider, 94
        Wilma Scheepers, 88                        Christa Schuivens, 96
            40.38




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 4 x 50m wisselslag                   11 jaar en ouder
20.2.10 - 12:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium SG 1                  Tritium SG             1:56.54            1:54.47           
        Joppe Schuurmans, 89                       Mart Hendriks, 93
        Jelte Schuurmans, 91                       Simon van den Broek, 93
            28.52  1:54.47

  2. Tritium SG 2                  Tritium SG             1:59.51            2:00.86           
        Dieder Schuurmans, 95                      Bas Berndes, 89
        Bart Maas, 92                              Ronald Vullings, 87
            31.11  2:00.86

  3. Tritium SG 3                  Tritium SG             2:21.21            2:14.68           
        Daniel van Dijk, 97                        Sander Barten, 94
        Karim El Samman, 95                        Teun Strijbosch, 96
            34.41  2:14.68

  4. Thalassa 1                    Thalassa               2:31.46            2:31.60           
        Bob Simonis, 97                            Wilco Minten, 69
        Robin Simonis, 91                          Remko Eijsbouts, 92
            43.84  2:31.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Alle, 25m schoolslag                            6 - 8 jaar
20.2.10 - 12:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        28.83 0100480      28.20           
  2. Jarno Koster                  Tritium SG                  NT 0200637      28.69           
  3. Kim Fleuren                   Tritium SG                  NT 02KFAGV      28.72           
  4. Antoine van Dreumel           De Waalstroom            34.50 0200187      29.63           
  5. Lola Hengst                   Tritium SG               36.75 0300236      31.60           
  6. Lotta Bosmans                 Tritium SG               44.58 0200794      35.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 50m schoolslag                         8 - 10 jaar
20.2.10 - 12:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium SG               53.38 0000104      50.93           
  2. Daphne Helsper                De Waalstroom            59.92 9904100      52.21           
  3. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 99SAAGV      53.20           
  4. Mayke van der Veen            Thalassa                 55.78 99MVAGV      54.15           
  5. Esther Verbruggen             Tritium SG               58.20 0003384      54.97           
  6. Kiki Hengst                   Tritium SG                  NT 9904688      55.51           
  7. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)        59.02 9904394      56.59           
  8. Jinte Groen van Wettum        De Waalstroom            59.32 9902624      56.71           
  9. Isis de Mol                   Noord Limburg(SG)           NT 9904626      58.61           
 10. Nica van Rossenberg           Tritium SG               58.79 0100268      59.36           
 11. Donja Schutte                 Tritium SG               59.46 9901468    1:00.22           
 12. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      1:00.70 0001378    1:01.10           
 13. Denise Geulen                 Tritium SG                  NT 0003672    1:01.47           
 DIS Sabien Timmers                Tritium SG               55.48 9904440                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m schoolslag                         8 - 10 jaar
20.2.10 - 12:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)           NT 0002853      53.54           
  2. Jasper Arends                 De Waalstroom            53.98 0001529      53.61           
  3. Rik Cillessen                 Tritium SG               56.80 0000599      56.53           
  4. Thijs Arends                  De Waalstroom          1:00.86 0001851      59.68           
  5. Joost Geerdink                De Waalstroom          1:15.34 0002467    1:01.11           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m schoolslag                         11 - 12 jaar
20.2.10 - 12:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Jansen                   ZV Hydra               1:32.17 9703484    1:33.10           
            44.13  1:33.10
  2. Manon Barten                  Tritium SG             1:37.26 9701452    1:36.26           
            45.17  1:36.26
  3. Maritte Pisters               Zeester Meerval        1:36.91 9802190    1:36.95           
            45.92  1:36.95
  4. Maaike de Beer                Zeester Meerval        1:38.44 9702504    1:38.73           
            47.33  1:38.73
  5. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:37.77 9701374    1:39.94           
            47.48  1:39.94
  6. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:39.07 9802916    1:40.39           
            46.91  1:40.39
  7. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:41.49 9700916    1:41.34           
            47.54  1:41.34
  8. Iris van de Crommert          Zeester Meerval        1:42.11 9801782    1:46.55           
            50.05  1:46.55
  9. Tekla van den Elzen           Zeester Meerval        1:39.36 9701484    1:49.29           
            51.00  1:49.29
 10. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:51.16 9801998    1:49.46           
            52.69  1:49.46
 11. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:54.58 9704816    1:50.26           
            51.74  1:50.26
 12. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 98MEAGV    1:56.34           
            53.12  1:56.34
 13. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          2:05.54 9800480    2:11.73           
          1:03.82  2:11.73
 14. Marieke Schouten              Tritium SG                  NT 9805374    2:25.25           
          1:06.08  2:25.25
 15. Marissa Rutten                Tritium SG                  NT 9805384    2:31.70           
          1:09.48  2:31.70


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m schoolslag                         13 - 14 jaar
20.2.10 - 12:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hester van de Elzen           Zeester Meerval        1:34.31 9501554    1:31.38           
            43.44  1:31.38
  2. Selina van de Berge           Thalassa               1:42.00 95-05948   1:41.49           
            47.16  1:41.49
 DIS Willeke Pas                   Tritium SG             1:54.29 9603702    1:48.70           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            48.79  1:48.70


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m schoolslag                     15 jaar en ouder
20.2.10 - 12:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium SG             1:19.15 9403432    1:19.05           
            36.44  1:19.05
  2. Edith van den Elzen           Zeester Meerval        1:21.89 9302018    1:24.55           
            40.06  1:24.55
  3. Lisa van Casteren             Zeester Meerval        1:25.76 9403552    1:28.96           
            42.24  1:28.96
  4. Elise Verhagen                ZV Hydra               1:30.85 9304306    1:31.45           
            42.06  1:31.45
  5. Elske Eikholt                 Tritium SG             1:32.76 9305032    1:32.96           
            43.40  1:32.96
  6. Fardau Lettinga               De Waalstroom          1:35.37 9405364    1:36.14           
            45.88  1:36.14
  7. Lisette van de Steeg          Tritium SG             1:39.39 9400256    1:36.92           
            45.01  1:36.92
  8. Lisa Simonis                  Thalassa               1:44.80 93-05774   1:47.57           
            50.02  1:47.57
  9. Simone van Bommel             Thalassa               1:54.36 94-05585   1:57.30           
            53.92  1:57.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m schoolslag                         11 - 12 jaar
20.2.10 - 12:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium SG             1:41.23 9701577    1:38.43           
            45.61  1:38.43
  2. Sieb Wesseling                Tritium SG             1:46.80 9800489    1:46.83           
            49.75  1:46.83
  3. Vinnie Giesbers               Tritium SG             1:54.10 9704693    1:52.57           
            51.39  1:52.57
  4. Joran Gielissen               Thalassa               1:56.99 98-03615   1:53.41           
            51.54  1:53.41
  5. Bob Simonis                   Thalassa               2:02.72 97-08485   1:53.63           
            54.38  1:53.63
 DIS Julian Huijbers               ZV Hydra               1:41.35 9803175    1:46.71           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.95  1:46.71


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m schoolslag                         13 - 14 jaar
20.2.10 - 12:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:16.73 9501389    1:16.21           
            35.04  1:16.21
  2. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:25.12 9503691    1:24.48           
            39.24  1:24.48
  3. Karim El Samman               Tritium SG                  NT 9505707    1:33.45           
            41.71  1:33.45
  4. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 960        1:53.10           
            51.89  1:53.10


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m schoolslag                     15 jaar en ouder
20.2.10 - 12:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:04.91 9200249    1:08.31           
            31.83  1:08.31
  2. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        1:08.85 9204109    1:09.93           
            32.78  1:09.93
  3. Mart Hendriks                 Tritium SG             1:14.10 9304079    1:16.21           
            34.78  1:16.21
  4. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               1:15.21 9303419    1:16.71           
            35.97  1:16.71
  5. Barrie Pals                   Tritium SG             1:28.04 9202013    1:18.15           
            36.12  1:18.15
  6. Ronald Vullings               Tritium SG             1:18.63 8703655    1:19.38           
            38.21  1:19.38
  7. Bart Maas                     Tritium SG             1:19.53 9205139    1:19.51           
            36.88  1:19.51
  8. Koen Wessels                  ZV Hydra               1:22.12 9403041    1:22.35           
            39.35  1:22.35
  9. Tom Bus                       ZV Hydra               1:21.32 8700571    1:23.12           
            38.48  1:23.12
 10. Martijn Verhagen              ZV Hydra               1:23.64 9105603    1:25.57           
            39.04  1:25.57
 11. Wilco Minten                  Thalassa                    NT 69-01339   1:27.10           
            40.14  1:27.10
 12. Remko Eijsbouts               Thalassa               1:30.36 92-05601   1:30.07           
            42.35  1:30.07
 13. Rens Mahler                   Tritium SG             1:27.20 9206411    1:30.25           
            40.63  1:30.25
 14. Mark Delissen                 ZV Hydra               1:30.66 9206889    1:31.80           
            42.64  1:31.80
 15. Robin Simonis                 Thalassa               1:31.33 91-05685   1:33.17           
            42.52  1:33.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                        11 - 12 jaar
20.2.10 - 12:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval        1:23.71 9702092    1:26.64           
            39.96  1:26.64
  2. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        1:25.75 9802120    1:34.10           
            40.92  1:34.10
 DIS Marieke Schouten              Tritium SG                  NT 9805374                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                        13 - 14 jaar
20.2.10 - 12:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sarah van Beijsterveldt       Zeester Meerval        1:26.30 9501552    1:26.02           
            39.30  1:26.02
  2. Christa Schuivens             Tritium SG             1:32.35 9603730    1:29.35           
            39.28  1:29.35
  3. Hildy Siroen                  Tritium SG             1:35.92 9502154    1:36.37           
            40.08  1:36.37
  4. Anne van Casteren             Zeester Meerval        1:35.10 9601288    1:38.19           
            44.55  1:38.19


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                    15 jaar en ouder
20.2.10 - 12:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:04.79 9203076    1:06.58           
            30.70  1:06.58
  2. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:15.23 9207672    1:13.67           
            34.51  1:13.67
  3. Chantal Willems               Tritium SG             1:11.87 9105482    1:18.49           
            35.90  1:18.49
  4. Charessa Feider               Tritium SG             1:22.89 9404340    1:19.73 FJ 1      
            36.14  1:19.73
  5. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:23.99 9306094    1:19.73 FJ 2      
            36.77  1:19.73
  6. Elodie Siroen                 Tritium SG             1:20.20 9003414    1:21.44           
            36.51  1:21.44
  7. Petra Schuivens               Tritium SG             1:18.54 9305036    1:22.00           
            36.70  1:22.00
  8. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:17.55 9405270    1:22.60           
            36.67  1:22.60
  9. Charlot Timmers               ZV Hydra               1:22.63 9203780    1:23.45           
            37.20  1:23.45
 10. Marjoke Debets                De Waalstroom          1:21.43 8600768    1:24.45           
            46.45  1:24.45
 11. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:24.64 9101352    1:27.53           
            39.09  1:27.53
 12. Shauny Feider                 Tritium SG             1:22.23 9305940    1:27.97           
            37.35  1:27.97



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m vlinderslag                        11 - 12 jaar
20.2.10 - 12:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium SG             1:21.52 9701577    1:28.58           
            39.44  1:28.58
  2. Sieb Wesseling                Tritium SG             1:34.40 9800489    1:39.10           
            43.60  1:39.10


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m vlinderslag                        13 - 14 jaar
20.2.10 - 12:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:09.44 9501389    1:06.71           
            30.19  1:06.71
  2. Teun Strijbosch               Tritium SG             1:09.04 9603041    1:09.79           
            32.44  1:09.79
  3. Dieder Schuurmans             Tritium SG             1:19.43 9500447    1:15.20           
            33.60  1:15.20
 DIS Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 960        1:50.88           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            51.06  1:50.88


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m vlinderslag                    15 jaar en ouder
20.2.10 - 12:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Onrust                   Zeester Meerval          59.86 9205125    1:02.95           
            28.74  1:02.95
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        59.89 9200249    1:03.63 FJ 1      
            29.76  1:03.63
  3. Bas Berndes                   Tritium SG             1:03.07 8900217    1:03.63 FJ 2      
            29.46  1:03.63
  4. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:03.79 9200893    1:04.36           
            30.16  1:04.36
  5. Joppe Schuurmans              Tritium SG             1:03.32 8905447    1:04.49           
            30.27  1:04.49
  6. Simon van den Broek           Tritium SG             1:08.67 9302383    1:06.44           
            30.06  1:06.44
  7. Jelte Schuurmans              Tritium SG             1:11.36 9104841    1:08.26           
            30.67  1:08.26
  8. Niek Kouwenberg               ZV Hydra               1:09.80 8601715    1:13.29           
            33.05  1:13.29
  9. Jop de Wit                    ZV Hydra               1:15.08 8904449    1:14.95           
            34.13  1:14.95
 10. Sander Barten                 Tritium SG             1:15.67 9401899    1:16.81           
            34.72  1:16.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Alle, 25m rugslag                             6 - 8 jaar
20.2.10 - 13:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        25.54 0100480      24.22           
  2. Kim Fleuren                   Tritium SG                  NT 02KFAGV      27.11           
  3. Jarno Koster                  Tritium SG                  NT 0200637      27.82           
  4. Antoine van Dreumel           De Waalstroom               NT 0200187      30.02           
  5. Lotta Bosmans                 Tritium SG               38.02 0200794      32.39           
  6. Lola Hengst                   Tritium SG               38.92 0300236      32.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag                           8 - 10 jaar
20.2.10 - 13:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium SG               48.25 0000104      44.39           
  2. Daphne Helsper                De Waalstroom               NT 9904100      48.45           
  3. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 99SAAGV      50.63           
  4. Nica van Rossenberg           Tritium SG               54.76 0100268      52.32           
  5. Esther Verbruggen             Tritium SG               54.95 0003384      53.23           
  6. Kiki Hengst                   Tritium SG                  NT 9904688      54.02           
  7. Mayke van der Veen            Thalassa                 58.98 99MVAGV      55.20           
  8. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)        57.03 9904394      55.47           
  9. Sabien Timmers                Tritium SG               58.44 9904440      56.16           
 10. Donja Schutte                 Tritium SG               57.04 9901468      56.30           
 11. Isis de Mol                   Noord Limburg(SG)           NT 9904626      56.60           
 12. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      1:02.90 0001378      58.20           
 13. Jinte Groen van Wettum        De Waalstroom          1:11.64 9902624    1:03.15           
 14. Denise Geulen                 Tritium SG                  NT 0003672    1:03.37           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag                           8 - 10 jaar
20.2.10 - 13:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasper Arends                 De Waalstroom            53.67 0001529      50.13           
  2. Rik Cillessen                 Tritium SG               53.17 0000599      52.00           
  3. Thijs Arends                  De Waalstroom            54.76 0001851      53.23           
  4. Joost Geerdink                De Waalstroom            59.02 0002467      53.51           
  5. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)           NT 0002853      59.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                         11 - 12 jaar
20.2.10 - 13:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval        1:10.29 9702092    1:10.95           
            34.20  1:10.95
  2. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:12.08 9802916    1:15.32           
            35.48  1:15.32
  3. Maud Jansen                   ZV Hydra               1:13.20 9703484    1:15.42           
            35.83  1:15.42
  4. Manon Barten                  Tritium SG             1:18.16 9701452    1:17.29           
            37.02  1:17.29
  5. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:19.85 9700916    1:17.48           
            36.82  1:17.48
  6. Maaike de Beer                Zeester Meerval        1:20.58 9702504    1:18.88           
            38.52  1:18.88
  7. Maritte Pisters               Zeester Meerval        1:27.71 9802190    1:20.51           
            38.76  1:20.51
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:19.03 9701374    1:21.68           
            38.13  1:21.68
  9. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:30.43 9704816    1:22.00           
            38.89  1:22.00
 10. Iris van de Crommert          Zeester Meerval        1:20.11 9801782    1:23.82           
            40.02  1:23.82
 11. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:35.61 9801998    1:26.97           
            41.38  1:26.97
 12. Tekla van den Elzen           Zeester Meerval        1:31.18 9701484    1:37.23           
            45.60  1:37.23
 13. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:58.84 9800480    1:51.50           
            54.41  1:51.50
 14. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 98MEAGV    2:09.02           
          1:00.32  2:09.02
 15. Marieke Schouten              Tritium SG                  NT 9805374    2:27.48           
          1:03.02  2:27.48
 DIS Marissa Rutten                Tritium SG                  NT 9805384                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                         13 - 14 jaar
20.2.10 - 13:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessie van den Broek          ZV Hydra               1:04.27 9502408    1:06.54           
            32.57  1:06.54
  2. Christa Schuivens             Tritium SG             1:07.84 9603730    1:07.65           
            32.54  1:07.65
  3. Sarah van Beijsterveldt       Zeester Meerval        1:08.12 9501552    1:11.86           
            34.26  1:11.86
  4. Hildy Siroen                  Tritium SG             1:16.15 9502154    1:15.04           
            35.92  1:15.04
  5. Selina van de Berge           Thalassa               1:18.39 95-05948   1:15.76           
            36.29  1:15.76
  6. Claudia van Schijndel         ZV Hydra               1:21.31 9606066    1:16.45           
            36.89  1:16.45
  7. Hester van de Elzen           Zeester Meerval        1:20.89 9501554    1:17.72           
            37.53  1:17.72
  8. Anne van Casteren             Zeester Meerval        1:19.23 9601288    1:21.73           
            38.07  1:21.73
  9. Willeke Pas                   Tritium SG             1:28.45 9603702    1:28.63           
            40.43  1:28.63


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                     15 jaar en ouder
20.2.10 - 13:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium SG               59.93 9403432      59.76           
            28.86    59.76
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval          59.80 9203076    1:03.32           
            29.48  1:03.32
  3. Lisa van Casteren             Zeester Meerval        1:03.69 9403552    1:06.38           
            31.18  1:06.38
  4. Petra Schuivens               Tritium SG             1:04.38 9305036    1:07.10           
            32.02  1:07.10
  5. Edith van den Elzen           Zeester Meerval        1:11.57 9302018    1:07.52           
            32.13  1:07.52
  6. Charessa Feider               Tritium SG             1:08.36 9404340    1:07.65           
            32.64  1:07.65
  7. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:03.45 9405270    1:08.02           
            31.89  1:08.02
  8. Naomi Feider                  Tritium SG             1:07.07 9107956    1:08.15 FJ 1      
            32.39  1:08.15
  9. Wilma Scheepers               Tritium SG             1:06.97 8803836    1:08.15 FJ 2      
            33.16  1:08.15
 10. Elodie Siroen                 Tritium SG             1:07.50 9003414    1:08.83           
            33.07  1:08.83
 11. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:08.38 9306094    1:09.06           
            33.92  1:09.06
 12. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:09.61 9101352    1:09.60           
            34.00  1:09.60
 13. Shauny Feider                 Tritium SG             1:08.59 9305940    1:13.04           
            33.74  1:13.04
 14. Joyce Janssen                 ZV Hydra               1:11.63 9304304    1:13.23           
            35.02  1:13.23
 15. Charlot Timmers               ZV Hydra               1:10.69 9203780    1:13.44           
            35.06  1:13.44
 16. Marjoke Debets                De Waalstroom          1:11.77 8600768    1:13.82           
            35.39  1:13.82
 17. Elise Verhagen                ZV Hydra               1:12.21 9304306    1:15.22           
            35.32  1:15.22
 18. Lisette van de Steeg          Tritium SG             1:21.38 9400256    1:16.86           
            40.12  1:16.86
 19. Elske Eikholt                 Tritium SG             1:14.43 9305032    1:20.23           
            38.10  1:20.23
 20. Simone van Bommel             Thalassa               1:30.31 94-05585   1:29.73           
            41.45  1:29.73
 21. Lisa Simonis                  Thalassa               1:29.28 93-05774   1:32.42           
            41.79  1:32.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                         11 - 12 jaar
20.2.10 - 13:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieb Wesseling                Tritium SG             1:13.95 9800489    1:14.98           
            35.34  1:14.98
  2. Julian Huijbers               ZV Hydra               1:26.58 9803175    1:21.45           
            39.42  1:21.45
  3. Bob Simonis                   Thalassa               1:29.14 97-08485   1:29.08           
            40.58  1:29.08
  4. Vinnie Giesbers               Tritium SG             1:32.92 9704693    1:31.70           
            42.20  1:31.70
  5. Joppe Bosmans                 Tritium SG             1:38.78 9803275    1:33.40           
            44.00  1:33.40
  6. Joran Gielissen               Thalassa               1:38.78 98-03615   1:33.86           
            43.92  1:33.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                         13 - 14 jaar
20.2.10 - 13:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo              59.20 9501389      58.65           
            27.88    58.65
  2. Dieder Schuurmans             Tritium SG             1:00.98 9500447    1:01.04           
            29.77  1:01.04
  3. Teun Strijbosch               Tritium SG             1:01.45 9603041    1:02.36           
            30.29  1:02.36
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:04.92 9503691    1:04.72           
            31.47  1:04.72
  5. Karim El Samman               Tritium SG             1:12.51 9505707    1:11.99           
            33.81  1:11.99
  6. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 960        1:43.26           
            47.57  1:43.26


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                     15 jaar en ouder
20.2.10 - 13:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Hendriks                 Tritium SG               54.99 9304079      56.00           
            26.76    56.00
  2. Kevin Janssen                 Zeester Meerval          56.83 9204109      57.02           
            27.38    57.02
  3. Jelte Schuurmans              Tritium SG               57.67 9104841      57.07           
            27.57    57.07
  4. Joppe Schuurmans              Tritium SG               55.34 8905447      57.20           
            27.80    57.20
  5. Bas Berndes                   Tritium SG               57.20 8900217      57.82           
            28.00    57.82
  6. Simon van den Broek           Tritium SG             1:00.64 9302383      58.65           
            28.07    58.65
  7. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            57.70 9200893      58.65 FJ 1      
            28.36    58.65
  8. Luuk Onrust                   Zeester Meerval          55.95 9205125      58.77           
            27.76    58.77
  9. Ronald Vullings               Tritium SG               54.60 8703655      59.16           
            28.10    59.16
 10. Bart Maas                     Tritium SG             1:01.64 9205139    1:01.29           
            29.12  1:01.29
 11. Barrie Pals                   Tritium SG             1:11.28 9202013    1:01.32           
            28.39  1:01.32
 12. Niels de Jong                 ZV Hydra               1:01.30 8905797    1:01.67           
            29.54  1:01.67
 13. Tom Bus                       ZV Hydra               1:01.17 8700571    1:02.64           
            29.30  1:02.64
 14. Jop de Wit                    ZV Hydra               1:04.20 8904449    1:03.18           
            30.79  1:03.18
 15. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               1:03.00 9303419    1:04.32 FJ 1      
            30.95  1:04.32
 16. Stef Janssen                  ZV Hydra               1:04.09 9206891    1:04.32 FJ 2      
            29.89  1:04.32
 17. Niek Kouwenberg               ZV Hydra               1:02.70 8601715    1:04.36           
            30.23  1:04.36
 18. Sander Barten                 Tritium SG             1:06.07 9401899    1:06.26           
            31.82  1:06.26
 19. Koen Wessels                  ZV Hydra               1:04.92 9403041    1:07.51           
            32.92  1:07.51
 20. Mark Delissen                 ZV Hydra               1:05.92 9206889    1:07.86           
            33.16  1:07.86
 21. Wilco Minten                  Thalassa                    NT 69-01339   1:07.92           
            31.48  1:07.92
 22. Martijn Verhagen              ZV Hydra               1:08.38 9105603    1:08.64           
            33.16  1:08.64
 23. Robin Simonis                 Thalassa               1:09.22 91-05685   1:09.10           
            32.60  1:09.10
 24. Rens Mahler                   Tritium SG             1:06.06 9206411    1:09.92           
            33.23  1:09.92
 25. Remko Eijsbouts               Thalassa               1:09.66 92-05601   1:10.29           
            33.80  1:10.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m wisselslag                         8 - 10 jaar
20.2.10 - 13:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium SG             1:42.34 0000104    1:38.16           
          1:38.16
  2. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 99SAAGV    1:48.43           
          1:48.43
  3. Daphne Helsper                De Waalstroom          2:05.53 9904100    1:50.49           
          1:50.49
  4. Esther Verbruggen             Tritium SG             2:08.09 0003384    1:55.57           
          1:55.57
  5. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)      2:00.48 9904394    1:59.16           
          1:59.16
  6. Sabien Timmers                Tritium SG             2:03.54 9904440    1:59.37           
          1:59.37
  7. Kiki Hengst                   Tritium SG                  NT 9904688    2:02.26           
          2:02.26
  8. Nica van Rossenberg           Tritium SG             2:13.00 0100268    2:03.39           
          2:03.39
  9. Donja Schutte                 Tritium SG             2:03.27 9901468    2:10.16           
          2:10.16
 10. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)           NT 0100480    2:10.26           
          2:10.26
 11. Jinte Groen van Wettum        De Waalstroom          2:15.20 9902624    2:12.32           
          2:12.32
 12. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      2:27.42 0001378    2:15.70           
          2:15.70
 DIS Isis de Mol                   Noord Limburg(SG)           NT 9904626    2:03.70           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:03.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag                         8 - 10 jaar
20.2.10 - 13:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rik Cillessen                 Tritium SG                  NT 0000599    1:55.45           
          1:55.45
  2. Jasper Arends                 De Waalstroom          1:57.89 0001529    1:56.36           
          1:56.36
  3. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)           NT 0002853    2:08.16           
          2:08.16
  4. Thijs Arends                  De Waalstroom          2:09.74 0001851    2:08.76           
          2:08.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m wisselslag                         11 - 12 jaar
20.2.10 - 13:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval        2:55.18 9702092    2:57.57           
            40.10  2:57.57
  2. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        2:59.07 9802120    3:03.00           
            41.60  3:03.00
  3. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      3:03.92 9802916    3:09.86           
            41.48  3:09.86
  4. Maritte Pisters               Zeester Meerval        3:09.00 9802190    3:10.77           
            42.00  3:10.77
  5. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      3:09.02 9700916    3:12.13           
            43.21  3:12.13
  6. Manon Barten                  Tritium SG             3:08.64 9701452    3:13.36           
            43.11  3:13.36
  7. Maaike de Beer                Zeester Meerval        3:11.60 9702504    3:15.57           
            48.76  3:15.57
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      3:17.56 9701374    3:20.52           
            46.29  3:20.52
  9. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 98MEAGV    4:33.96           
            58.27  4:33.96
 DIS Iris van de Crommert          Zeester Meerval        3:22.82 9801782                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
 DIS Emmeke Arends                 De Waalstroom          3:43.57 9801998    3:38.60           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            52.42  3:38.60


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m wisselslag                         13 - 14 jaar
20.2.10 - 13:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christa Schuivens             Tritium SG             2:57.46 9603730    2:57.28           
            39.59  2:57.28
  2. Sarah van Beijsterveldt       Zeester Meerval        2:56.39 9501552    2:57.97           
            39.49  2:57.97
  3. Claudia van Schijndel         ZV Hydra               3:53.48 9606066    3:14.07           
            43.30  3:14.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m wisselslag                     15 jaar en ouder
20.2.10 - 13:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval        2:26.86 9203076    2:31.39           
            31.54  2:31.39
  2. Kim Loeffen                   Tritium SG             2:29.50 9403432    2:33.11           
            33.23  2:33.11
  3. Els Kuijpers                  ZV Hydra               2:43.35 8802570    2:43.37           
            32.36  2:43.37
  4. Cindy Hendriks                De Waalstroom          2:54.35 9207672    2:47.07           
            36.02  2:47.07
  5. Wilma Scheepers               Tritium SG             2:41.67 8803836    2:48.80           
            35.06  2:48.80
  6. Edith van den Elzen           Zeester Meerval        2:39.57 9302018    2:49.23           
            37.33  2:49.23
  7. Petra Schuivens               Tritium SG             2:45.86 9305036    2:50.32           
            37.42  2:50.32
  8. Danielle Thijssen             De Waalstroom          2:53.33 9306094    2:51.36           
            38.16  2:51.36
  9. Charessa Feider               Tritium SG             2:52.95 9404340    2:52.98           
            37.19  2:52.98
 10. Shauny Feider                 Tritium SG             2:51.16 9305940    2:59.89           
            38.23  2:59.89
 11. Alja Huibers                  De Waalstroom          3:03.25 9101352    3:03.82           
            40.36  3:03.82
 12. Naomi Feider                  Tritium SG             2:50.81 9107956    3:04.36           
            39.89  3:04.36
 13. Elske Eikholt                 Tritium SG             3:11.84 9305032    3:11.84           
            39.95  3:11.84
 14. Fardau Lettinga               De Waalstroom          3:15.24 9405364    3:15.34           
            47.09  3:15.34
 15. Lisette van de Steeg          Tritium SG             3:22.51 9400256    3:15.67           
            44.48  3:15.67
 DIS Joyce Janssen                 ZV Hydra               2:55.11 9304304    2:57.64           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.29  2:57.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m wisselslag                         11 - 12 jaar
20.2.10 - 14:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium SG             3:19.10 9701577    2:55.08           
            40.02  2:55.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m wisselslag                         13 - 14 jaar
20.2.10 - 14:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            2:29.14 9501389    2:25.45           
            30.36  2:25.45
  2. Teun Strijbosch               Tritium SG             2:33.06 9603041    2:31.23           
            33.26  2:31.23
  3. Dieder Schuurmans             Tritium SG             2:37.42 9500447    2:36.64           
            34.67  2:36.64


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m wisselslag                     15 jaar en ouder
20.2.10 - 14:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:17.13 9200249    2:23.13           
            29.76  2:23.13
  2. Jelte Schuurmans              Tritium SG             2:24.72 9104841    2:24.46           
            31.17  2:24.46
  3. Joppe Schuurmans              Tritium SG             2:24.00 8905447    2:26.39           
            29.67  2:26.39
  4. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        2:26.78 9204109    2:27.67           
            32.54  2:27.67
  5. Luuk Onrust                   Zeester Meerval        2:23.40 9205125    2:28.42           
            29.64  2:28.42
  6. Mart Hendriks                 Tritium SG             2:24.38 9304079    2:28.53           
            30.44  2:28.53
  7. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          2:33.39 9200893    2:34.60           
            30.53  2:34.60
  8. Niels de Jong                 ZV Hydra               2:38.67 8905797    2:37.14           
            33.58  2:37.14
  9. Barrie Pals                   Tritium SG             2:37.00 9202013    2:40.58           
            33.46  2:40.58
 10. Stef Janssen                  ZV Hydra               2:51.59 9206891    2:47.15           
            34.84  2:47.15
 11. Sander Barten                 Tritium SG             2:50.29 9401899    2:52.20           
            36.26  2:52.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Dames, 50m vrije slag                         11 - 12 jaar
21.2.10 - 10:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval          31.75 9700778      31.58           
  2. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval          32.41 9702092      31.71           
  3. Manon Barten                  Tritium SG               34.05 9701452      32.94           
  4. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          34.02 9802120      32.96           
  5. Carlijn Viering               De Waalstroom            33.52 9701142      33.31           
  6. Maud Jansen                   ZV Hydra                 32.80 9703484      34.41           
  7. Maaike de Beer                Zeester Meerval          35.48 9702504      34.51           
  8. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)        36.85 9700916      35.06           
  9. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        36.66 9701374      35.16           
 10. Maritte Pisters               Zeester Meerval          36.86 9802190      35.40           
 11. Elle Hoevenaars               Zeester Meerval          35.91 9801458      35.61           
 12. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)        39.80 9704816      37.60           
 13. Tekla van den Elzen           Zeester Meerval          39.17 9701484      41.41           
 14. Marissa Rutten                Tritium SG                  NT 9805384    1:00.59           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Dames, 50m vrije slag                         13 - 14 jaar
21.2.10 - 10:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esma van Vonderen             Zeester Meerval          29.44 9501112      29.69           
  2. Jessie van den Broek          ZV Hydra                 29.86 9502408      30.42           
  3. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        30.95 9603098      31.32           
  4. Christa Schuivens             Tritium SG               32.24 9603730      31.48           
  5. Claudia van Schijndel         ZV Hydra                 34.53 9606066      33.35           
  6. Selina van de Berge           Thalassa                 33.78 95-05948     33.85           
  7. Hildy Siroen                  Tritium SG               33.96 9502154      34.31           
  8. Anne van Casteren             Zeester Meerval          35.93 9601288      36.23           
  9. Willeke Pas                   Tritium SG               38.63 9603702      37.42           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Dames, 50m vrije slag                     15 jaar en ouder
21.2.10 - 10:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium SG               27.63 9403432      27.50           
  2. Els Kuijpers                  ZV Hydra                 29.55 8802570      28.34           
  3. Inge Arts                     Zeester Meerval          27.73 9203076      28.60           
  4. Merel Siroen                  Tritium SG               28.09 8804006      28.78           
  5. Kimberley Teunissen           De Waalstroom            28.36 9201742      28.92           
  6. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        29.19 9405270      29.54           
  7. Cindy Hendriks                De Waalstroom            30.58 9207672      29.78           
  8. Wilma Scheepers               Tritium SG               30.61 8803836      30.72           
  9. Petra Schuivens               Tritium SG               28.96 9305036      30.82           
 10. Naomi Feider                  Tritium SG               30.31 9107956      31.08           
 11. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)        31.01 9406418      31.13           
 12. Julie Thomassen               Tritium SG               30.18 8804278      31.32           
 13. Danielle Thijssen             De Waalstroom            32.10 9306094      31.49           
 14. Elodie Siroen                 Tritium SG               31.35 9003414      31.62           
 15. Charessa Feider               Tritium SG               31.38 9404340      32.20           
 16. Shauny Feider                 Tritium SG               31.24 9305940      32.61           
 17. Charlot Timmers               ZV Hydra                 31.67 9203780      32.77           
 18. Joyce Janssen                 ZV Hydra                 32.46 9304304      32.85           
 19. Elise Verhagen                ZV Hydra                 32.17 9304306      32.87           
 20. Elske Eikholt                 Tritium SG               33.52 9305032      33.48           
 21. Marthe van der Ven            ZV Hydra                 32.82 8904910      33.75           
 22. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)        33.10 9305060      34.57           
 23. Laura van Reen                De Waalstroom            33.19 9306300      36.49           
 24. Lisa Simonis                  Thalassa                 36.64 93-05774     36.95           
 25. Simone van Bommel             Thalassa                 40.10 94-05585     37.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 50m vrije slag                         11 - 12 jaar
21.2.10 - 10:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium SG               32.94 9701577      31.53           
  2. Sieb Wesseling                Tritium SG               33.96 9800489      32.13           
  3. Julian Huijbers               ZV Hydra                 38.74 9803175      34.94           
  4. Bob Simonis                   Thalassa                 38.92 97-08485     37.33           
  5. Joran Gielissen               Thalassa                 40.19 98-03615     39.41           
  6. Jordan van Kilsdonk           ZV Hydra                 42.77 9804341      40.21           
  7. Joppe Bosmans                 Tritium SG               43.76 9803275      42.06           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 50m vrije slag                         13 - 14 jaar
21.2.10 - 10:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo              26.93 9501389      27.12           
  2. Dieder Schuurmans             Tritium SG               27.70 9500447      27.93           
  3. Teun Strijbosch               Tritium SG               28.70 9603041      28.02           
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        29.60 9503691      29.02           
  5. Karim El Samman               Tritium SG               33.62 9505707      31.30           
  6. Toby Mouwen                   Zeester Meerval          31.52 9501513      31.43           
  7. Remco van Kilsdonk            ZV Hydra                 35.56 9603331      34.88           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 50m vrije slag                     15 jaar en ouder
21.2.10 - 10:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Hendriks                 Tritium SG               24.50 9304079      24.68           
  2. Thomas Felten                 De Waalstroom            24.01 8300655      24.74           
  3. Ronald Vullings               Tritium SG               24.62 8703655      25.38           
  4. Joppe Schuurmans              Tritium SG               25.53 8905447      25.66           
  5. Loek Herberts                 Zeester Meerval          26.06 9001173      25.89           
  6. Niek Havekes                  De Waalstroom            25.99 8601127      25.93           
  7. Jelte Schuurmans              Tritium SG               25.93 9104841      26.06           
  8. Bas Berndes                   Tritium SG               26.05 8900217      26.15           
  9. Kevin Janssen                 Zeester Meerval          26.03 9204109      26.33           
 10. Simon van den Broek           Tritium SG               26.69 9302383      26.54           
 11. Mark Effing                   Tritium SG               26.68 8600761      26.69           
 12. Dirk Zeelte                   De Waalstroom            27.56 9105911      26.80           
 13. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            26.42 9200893      26.90           
 14. Bart Maas                     Tritium SG               27.59 9205139      27.05           
 15. Niek Kouwenberg               ZV Hydra                 27.34 8601715      27.14           
 16. Tom Bus                       ZV Hydra                 27.70 8700571      27.51           
 17. Barrie Pals                   Tritium SG               31.60 9202013      27.56           
 18. Stef Janssen                  ZV Hydra                 28.36 9206891      28.30           
 19. Jeroen van den Corput         ZV Hydra                 28.66 9303419      28.67           
 20. Koen Wessels                  ZV Hydra                 30.18 9403041      29.31           
 21. Mark Delissen                 ZV Hydra                 29.34 9206889      29.49           
 22. Rens Mahler                   Tritium SG               28.99 9206411      29.87           
 23. Sander Barten                 Tritium SG               29.67 9401899      29.89           
 24. Martijn Verhagen              ZV Hydra                 30.50 9105603      30.06           
 25. Remko Eijsbouts               Thalassa                 30.65 92-05601     30.29           
 26. Robin Simonis                 Thalassa                 30.58 91-05685     30.40           
 27. Michael Rooijakkers           Thalassa                 35.02 90-07221     35.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Alle, 25m vrije slag                            6 - 8 jaar
21.2.10 - 10:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        24.48 0200074      21.61           
  2. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        25.21 0100480      23.02           
  3. Jarno Koster                  Tritium SG                  NT 0200637      23.54           
  4. Lola Hengst                   Tritium SG               37.15 0300236      27.87           
  5. Lotta Bosmans                 Tritium SG               37.31 0200794      28.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 50m vrije slag                         8 - 10 jaar
21.2.10 - 10:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium SG               39.60 0000104      37.25           
  2. Daphne Helsper                De Waalstroom            49.76 9904100      42.92           
  3. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 99SAAGV      43.40           
  4. Sabien Timmers                Tritium SG               49.17 9904440      44.06           
  5. Esther Verbruggen             Tritium SG               46.00 0003384      45.19           
  6. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)           NT 9904394      45.60           
  7. Nica van Rossenberg           Tritium SG               45.05 0100268      45.67           
  8. Jinte Groen van Wettum        De Waalstroom            52.62 9902624      45.73           
  9. Kiki Hengst                   Tritium SG                  NT 9904688      48.38           
 10. Donja Schutte                 Tritium SG               51.92 9901468      50.39           
 11. Laura Peeters                 Tritium SG               59.05 9903062      50.47           
 12. Isis de Mol                   Noord Limburg(SG)           NT 9904626      50.92           
 13. Denise Geulen                 Tritium SG                  NT 0003672      51.82           
 14. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      1:03.94 0001378      56.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m vrije slag                         8 - 10 jaar
21.2.10 - 10:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Smid                    Tritium SG               45.95 0100627      41.36           
  2. Rik Cillessen                 Tritium SG               43.51 0000599      41.92           
  3. Joost Geerdink                De Waalstroom            49.26 0002467      45.65           
  4. Jasper Arends                 De Waalstroom            50.61 0001529      47.10           
  5. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)           NT 0002853      47.97           
  6. Thijs Arends                  De Waalstroom            56.23 0001851      50.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 100m rugslag                          11 - 12 jaar
21.2.10 - 10:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:22.44 9701142    1:20.64           
            39.16  1:20.64
  2. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval        1:26.90 9702092    1:20.77           
            39.83  1:20.77
  3. Maritte Pisters               Zeester Meerval        1:29.05 9802190    1:24.99           
            42.78  1:24.99
  4. Maud Jansen                   ZV Hydra               1:26.66 9703484    1:25.33           
            41.00  1:25.33
  5. Manon Barten                  Tritium SG             1:22.04 9701452    1:26.08           
            42.16  1:26.08
  6. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:31.79 9700916    1:27.40           
            42.60  1:27.40
  7. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        1:31.29 9802120    1:27.77           
            43.24  1:27.77
  8. Maaike de Beer                Zeester Meerval        1:32.27 9702504    1:31.22           
            45.16  1:31.22
  9. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:37.45 9704816    1:32.25           
            45.27  1:32.25
 10. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:28.45 9701374    1:32.31           
            45.30  1:32.31
 11. Elle Hoevenaars               Zeester Meerval        1:32.26 9801458    1:33.91           
            45.52  1:33.91
 12. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:52.29 9801998    1:38.36           
            47.80  1:38.36
 13. Tekla van den Elzen           Zeester Meerval        1:36.88 9701484    1:40.62           
            47.25  1:40.62
 DIS Marissa Rutten                Tritium SG                  NT 9805384                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 100m rugslag                          13 - 14 jaar
21.2.10 - 10:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:12.70 9603098    1:15.10           
            36.76  1:15.10
  2. Christa Schuivens             Tritium SG             1:22.95 9603730    1:22.71           
            39.72  1:22.71
  3. Selina van de Berge           Thalassa               1:24.36 95-05948   1:22.72           
            41.12  1:22.72
  4. Anne van Casteren             Zeester Meerval        1:28.18 9601288    1:28.12           
            43.24  1:28.12
  5. Hildy Siroen                  Tritium SG             1:25.86 9502154    1:28.34           
            42.00  1:28.34
  6. Claudia van Schijndel         ZV Hydra               1:48.64 9606066    1:29.63           
            43.89  1:29.63
  7. Willeke Pas                   Tritium SG             1:37.28 9603702    1:37.13           
            46.00  1:37.13


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 100m rugslag                      15 jaar en ouder
21.2.10 - 10:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:07.39 9203076    1:08.83           
            33.72  1:08.83
  2. Kim Loeffen                   Tritium SG             1:08.04 9403432    1:11.03           
            34.59  1:11.03
  3. Els Kuijpers                  ZV Hydra               1:13.89 8802570    1:14.79           
            36.08  1:14.79
  4. Wilma Scheepers               Tritium SG             1:13.13 8803836    1:15.49           
            36.77  1:15.49
  5. Petra Schuivens               Tritium SG             1:15.15 9305036    1:16.02           
            36.41  1:16.02
  6. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:15.42 9406418    1:18.28           
            38.05  1:18.28
  7. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:21.22 9207672    1:18.99           
            39.62  1:18.99
  8. Charessa Feider               Tritium SG             1:21.15 9404340    1:22.09           
            40.05  1:22.09
  9. Elodie Siroen                 Tritium SG             1:20.33 9003414    1:23.19           
            39.93  1:23.19
 10. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:18.67 9405270    1:23.62           
            39.35  1:23.62
 11. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:25.00 9307192    1:23.77           
            42.02  1:23.77
 12. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:24.62 9306094    1:24.19           
            41.88  1:24.19
 13. Shauny Feider                 Tritium SG             1:19.80 9305940    1:25.05           
            40.12  1:25.05
 14. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)      1:28.29 9305060    1:26.98           
            42.83  1:26.98
 15. Laura van Reen                De Waalstroom          1:20.09 9306300    1:28.88           
            41.75  1:28.88
 16. Elske Eikholt                 Tritium SG             1:25.62 9305032    1:28.99           
            43.28  1:28.99
 17. Lisa Simonis                  Thalassa               1:32.38 93-05774   1:31.30           
            45.74  1:31.30
 18. Simone van Bommel             Thalassa                    NT 94-05585   1:42.10           
            47.47  1:42.10
 DIS Marthe van der Ven            ZV Hydra               1:26.13 8904910    1:30.03           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            42.52  1:30.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                          11 - 12 jaar
21.2.10 - 10:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium SG             1:15.95 9701577    1:15.86           
            36.64  1:15.86
  2. Sieb Wesseling                Tritium SG             1:30.26 9800489    1:29.96           
            44.00  1:29.96
  3. Jordan van Kilsdonk           ZV Hydra               1:44.92 9804341    1:40.59           
            49.29  1:40.59
  4. Bob Simonis                   Thalassa               1:38.69 97-08485   1:46.42           
            50.95  1:46.42
  5. Joran Gielissen               Thalassa                    NT 98-03615   1:46.71           
            47.34  1:46.71
  6. Joppe Bosmans                 Tritium SG             1:48.84 9803275    1:50.44           
            53.40  1:50.44


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                          13 - 14 jaar
21.2.10 - 10:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dieder Schuurmans             Tritium SG             1:08.40 9500447    1:09.02           
            33.55  1:09.02
  2. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:08.95 9501389    1:10.94           
            34.19  1:10.94
  3. Teun Strijbosch               Tritium SG             1:13.89 9603041    1:20.17           
            37.98  1:20.17
  4. Toby Mouwen                   Zeester Meerval        1:29.56 9501513    1:27.41           
            41.80  1:27.41
  5. Remco van Kilsdonk            ZV Hydra               1:39.05 9603331    1:35.60           
            47.07  1:35.60


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m rugslag                      15 jaar en ouder
21.2.10 - 10:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe Schuurmans              Tritium SG             1:01.71 8905447    1:02.77           
            30.78  1:02.77
  2. Jelte Schuurmans              Tritium SG             1:02.48 9104841    1:03.91           
            32.12  1:03.91
  3. Mart Hendriks                 Tritium SG             1:02.84 9304079    1:05.06           
            32.33  1:05.06
  4. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:07.82 8901119    1:07.12           
            33.14  1:07.12
  5. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:10.28 9200893    1:09.36           
            34.51  1:09.36
  6. Daan Viering                  De Waalstroom          1:09.96 9403839    1:10.12           
            33.83  1:10.12
  7. Bart Maas                     Tritium SG             1:13.23 9205139    1:12.12           
            34.39  1:12.12
  8. Koen Wessels                  ZV Hydra               1:13.00 9403041    1:12.88           
            35.31  1:12.88
  9. Niek Kouwenberg               ZV Hydra               1:09.58 8601715    1:13.36           
            35.38  1:13.36
 10. Ronald Vullings               Tritium SG             1:11.73 8703655    1:14.00           
            35.73  1:14.00
 11. Stef Janssen                  ZV Hydra               1:19.91 9206891    1:15.09           
            36.08  1:15.09
 12. Sander Barten                 Tritium SG             1:13.96 9401899    1:15.49           
            35.89  1:15.49
 13. Robin Simonis                 Thalassa               1:23.67 91-05685   1:22.50           
            40.50  1:22.50
 14. Martijn Verhagen              ZV Hydra               1:22.11 9105603    1:23.63           
            41.00  1:23.63
 15. Michael Rooijakkers           Thalassa               1:28.10 90-07221   1:26.16           
            41.26  1:26.16
 DIS Remko Eijsbouts               Thalassa               1:22.58 92-05601                     
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
 DIS Simon van den Broek           Tritium SG             1:18.82 9302383    1:14.09           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            35.47  1:14.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Alle, 25m vlinderslag                           6 - 8 jaar
21.2.10 - 11:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        29.59 0200074      22.93           
  2. Nica van Rossenberg           Tritium SG               26.27 0100268      26.33           
  3. Jarno Koster                  Tritium SG                  NT 0200637      27.46           
  4. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        30.86 0100480      29.20           
 DIS Jelle Smid                    Tritium SG               32.91 0100627                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Lola Hengst                   Tritium SG               47.42 0300236      38.30           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 50m vlinderslag                         8 - 10 jaar
21.2.10 - 11:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium SG               48.64 0000104      47.48           
  2. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 99SAAGV      51.80           
  3. Daphne Helsper                De Waalstroom               NT 9904100      56.57           
  4. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)        55.67 9904394    1:00.21           
  5. Donja Schutte                 Tritium SG             1:01.34 9901468    1:01.64           
  6. Isis de Mol                   Noord Limburg(SG)           NT 9904626    1:01.92           
  7. Jinte Groen van Wettum        De Waalstroom               NT 9902624    1:11.02           
 DIS Sabien Timmers                Tritium SG             1:08.12 9904440    1:02.10           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Denise Geulen                 Tritium SG                  NT 0003672    1:04.78           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      1:03.89 0001378    1:14.19           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 50m vlinderslag                         8 - 10 jaar
21.2.10 - 11:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasper Arends                 De Waalstroom               NT 0001529      59.48           
  2. Thijs Arends                  De Waalstroom               NT 0001851    1:15.57           
 DIS Rik Cillessen                 Tritium SG             1:05.64 0000599    1:07.84           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Joost Geerdink                De Waalstroom               NT 0002467    1:12.37           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)           NT 0002853    1:21.13           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m vrije slag                         11 - 12 jaar
21.2.10 - 11:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlijn Viering               De Waalstroom          2:34.29 9701142    2:33.79           
            34.76  1:14.19  2:33.79
  2. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval        2:34.82 9702092    2:35.73           
            35.39  1:15.16  2:35.73
  3. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval        2:44.58 9700778    2:43.81           
            39.39  1:22.20  2:43.81
  4. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        2:50.22 9802120    2:44.36           
            37.32  1:20.95  2:44.36
  5. Maritte Pisters               Zeester Meerval        3:02.63 9802190    2:53.19           
            40.77  1:25.93  2:53.19
  6. Maaike de Beer                Zeester Meerval        3:01.93 9702504    2:53.82           
            39.95  1:24.73  2:53.82
  7. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      2:53.90 9700916    2:54.23           
            39.60  1:24.64  2:54.23
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      2:51.70 9701374    2:57.91           
            40.60  1:26.98  2:57.91
  9. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)      3:19.59 9704816    3:02.56           
            41.22  1:28.50  3:02.56
 10. Emmeke Arends                 De Waalstroom          3:22.83 9801998    3:09.02           
            42.32  1:29.70  3:09.02


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m vrije slag                         13 - 14 jaar
21.2.10 - 11:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        2:20.69 9501112    2:22.31           
            31.80  1:08.68  2:22.31
  2. Christa Schuivens             Tritium SG             2:36.00 9603730    2:34.56           
            34.39  1:14.39  2:34.56
  3. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      2:37.11 9603098    2:40.26           
            35.51  1:16.16  2:40.26
  4. Anne van Casteren             Zeester Meerval        3:00.95 9601288    2:52.28           
            39.49  1:25.24  2:52.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m vrije slag                     15 jaar en ouder
21.2.10 - 11:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium SG             2:11.95 9403432    2:12.04           
            31.06  1:05.88  2:12.04
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval        2:10.14 9203076    2:12.70           
            32.14  1:07.70  2:12.70
  3. Kimberley Teunissen           De Waalstroom          2:19.23 9201742    2:15.00           
            31.17  1:05.39  2:15.00
  4. Cindy Hendriks                De Waalstroom          2:30.65 9207672    2:21.38           
            33.23  1:08.80  2:21.38
  5. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      2:24.89 9405270    2:26.74           
            33.21  1:11.19  2:26.74
  6. Danielle Thijssen             De Waalstroom          2:29.83 9306094    2:31.92           
            35.64  1:14.23  2:31.92
  7. Charessa Feider               Tritium SG             2:32.42 9404340    2:34.33           
            34.61  1:14.36  2:34.33
  8. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      2:37.24 9406418    2:38.30           
            37.52  1:18.89  2:38.30
  9. Shauny Feider                 Tritium SG             2:29.51 9305940    2:38.79           
            36.50  1:16.84  2:38.79
 10. Naomi Feider                  Tritium SG             2:30.65 9107956    2:39.38           
            36.74  1:18.24  2:39.38
 11. Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)      2:39.54 9305060    2:51.91           
            39.47  1:22.81  2:51.91
 DIS Marthe van der Ven            ZV Hydra               2:43.04 8904910                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m vrije slag                         11 - 12 jaar
21.2.10 - 11:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium SG             2:37.67 9701577    2:37.76           
            35.54  1:16.23  2:37.76
  2. Sieb Wesseling                Tritium SG             2:47.26 9800489    2:40.70           
            35.33  1:17.45  2:40.70
  3. Julian Huijbers               ZV Hydra                    NT 9803175    2:55.74           
            38.33  1:23.26  2:55.74


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m vrije slag                         13 - 14 jaar
21.2.10 - 11:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            2:11.03 9501389    2:18.51           
            30.58  1:05.36  2:18.51
  2. Teun Strijbosch               Tritium SG             2:21.07 9603041    2:19.00           
            32.36  1:08.82  2:19.00
  3. Dieder Schuurmans             Tritium SG             2:21.97 9500447    2:22.80           
            32.18  1:08.55  2:22.80
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      2:29.31 9503691    2:25.75           
            33.62  1:10.43  2:25.75
  5. Toby Mouwen                   Zeester Meerval        2:53.48 9501513    2:43.63           
            35.76  1:17.18  2:43.63


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m vrije slag                     15 jaar en ouder
21.2.10 - 11:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Felten                 De Waalstroom          1:54.82 8300655    1:55.68           
            26.24    55.05  1:55.68
  2. Loek Herberts                 Zeester Meerval        1:58.26 9001173    2:00.82           
            28.11    58.82  2:00.82
  3. Niek Havekes                  De Waalstroom          2:01.98 8601127    2:03.67           
            28.36  1:00.51  2:03.67
  4. Mart Hendriks                 Tritium SG             2:05.67 9304079    2:05.83           
            27.11    59.27  2:05.83
  5. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        2:08.67 9204109    2:06.00           
            29.71  1:01.68  2:06.00
  6. Tom Havekes                   De Waalstroom          2:05.68 8901119    2:06.80           
            30.04  1:02.36  2:06.80
  7. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          2:04.58 9200893    2:07.92           
            30.64  1:02.57  2:07.92
  8. Jelte Schuurmans              Tritium SG             2:11.10 9104841    2:10.34           
            30.93  1:05.48  2:10.34
  9. Mark Effing                   Tritium SG             2:08.51 8600761    2:11.67           
            30.29  1:03.64  2:11.67
 10. Joppe Schuurmans              Tritium SG             2:04.00 8905447    2:12.53           
            29.55  1:03.86  2:12.53
 11. Daan Viering                  De Waalstroom          2:15.67 9403839    2:12.84           
            30.96  1:05.21  2:12.84
 12. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          2:16.72 9105911    2:13.04           
            31.73  1:06.45  2:13.04
 13. Bart Maas                     Tritium SG             2:18.51 9205139    2:19.94           
            30.55  1:05.46  2:19.94
 14. Barrie Pals                   Tritium SG             2:39.90 9202013    2:21.50           
            32.43  1:08.87  2:21.50




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Dames, 6 x 50m vrije slag                   11 jaar en ouder
21.2.10 - 11:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium SG 1                  Tritium SG             2:55.33            2:58.39           
        Kim Loeffen, 94                            Petra Schuivens, 93
        Naomi Feider, 91                           Merel Siroen, 88
        Christa Schuivens, 96                      Wilma Scheepers, 88
            28.05  2:58.39

  2. Zeester Meerval 1             Zeester Meerval        3:11.28            3:08.26           
        Inge Arts, 92                              Sofie Nooijen, 97
        Esma van Vonderen, 95                      Lotte Verbiesen, 98
        Anne Hoevenaars, 97                        Anne van Casteren, 96
            28.23  3:08.26

  3. De Waalstroom 1               De Waalstroom          3:11.79            3:10.15           
        Cindy Hendriks, 92                         Laura van Reen, 93
        Rebecca Thijssen, 93                       Danielle Thijssen, 93
        Carlijn Viering, 97                        Kimberley Teunissen, 92
            29.71  3:10.15

  4. Tritium SG 2                  Tritium SG             3:10.43            3:14.78           
        Charessa Feider, 94                        Shauny Feider, 93
        Manon Barten, 97                           Julie Thomassen, 88
        Willeke Pas, 96                            Elodie Siroen, 90
            32.00  3:14.78

  5. Noord Limburg(SG) 999         Noord Limburg(SG)           NT            3:18.13           
        Margot v. Iersel, 96                       Naomi Euwes, 97
        Lori Leenen, 93                            Denise Peeters, 94
        Maxime Rintjema, 97                        Vera Hendriks, 94
            31.00  3:18.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Heren, 6 x 50m vrije slag                   11 jaar en ouder
21.2.10 - 11:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium SG 1                  Tritium SG             2:33.31            2:33.86           
        Mart Hendriks, 93                          Bas Berndes, 89
        Jelte Schuurmans, 91                       Joppe Schuurmans, 89
        Mark Effing, 86                            Ronald Vullings, 87
            26.00  2:33.86

  2. De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:41.15            2:43.08           
        Niek Havekes, 86                           Dirk Zeelte, 91
        Tom Havekes, 89                            Bryan Meeuwissen, 92
        Daan Viering, 94                           Thomas Felten, 83
            26.97  2:43.08

  3. Tritium SG 2                  Tritium SG             2:49.34            2:48.39           
        Teun Strijbosch, 96                        Rens Mahler, 92
        Dieder Schuurmans, 95                      Bart Maas, 92
        Sander Barten, 94                          Simon van den Broek, 93
            27.95  2:48.39




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Tritium (SG)