Eiffel Swimmers/PSV Limietwedstrijd
Eindhoven (NED),    9.2.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Heren, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 4. Heren, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Heren, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 10. Heren, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 12. Heren, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 14. Heren, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 16. Heren, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 1500m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 18. Heren, 1500m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 20. Heren, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Dames, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 24. Heren, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 26. Heren, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 27. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 28. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Dames, 400m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy vd Zanden               8805004 Eiffel Swimmers PSV    4:27.95     1.          
            31.28  1:05.71  1:40.15  2:14.62  2:48.32  3:22.68  3:56.14  4:27.95
    2.  Manon van Rooijen             8201404 De Dolfijn             4:28.22     2.          
            30.96  1:04.82  1:39.39  2:13.91  2:48.70  3:22.88  3:56.69  4:28.22
    3.  Jessica Spruit                9103756 Eiffel Swimmers PSV    4:33.49     3.          
            31.09  1:05.47  1:40.04  2:15.14  2:49.99  3:24.84  3:59.78  4:33.49
    4.  Roxanne Linders               9204230 Eiffel Swimmers PSV    4:41.98     4.          
            31.72  1:06.86  1:42.50  2:18.99  2:54.80  3:31.29  4:07.51  4:41.98
    5.  Pauline van Dam               9304422 Eiffel Swimmers PSV    4:52.42     5.          
            32.80  1:09.80  1:46.46  2:23.28  3:00.47  3:38.63  4:16.06  4:52.42
    6.  Evelien Schat                 9504730 Eiffel Swimmers PSV    5:34.77     6.          
            35.72  1:17.42  2:00.79  2:44.45  3:27.06  4:53.47  5:34.77



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 400m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Vangeneugden              8302775 Eiffel Swimmers PSV    3:58.45     1.          
            28.27    57.77  1:28.21  1:58.72  2:28.98  2:59.34  3:29.57  3:58.45
    2.  Stefan Oosting                8101265 Eiffel Swimmers PSV    4:01.79     2.          
            28.13    58.54  1:29.62  2:00.62  2:31.45  3:01.71  3:31.89  4:01.79
    3.  Giel van Dijk                 9104211 De Biesboschzwemmers   4:26.03     3.          
            30.62  1:03.82  1:37.72  2:11.75  2:45.80  3:20.11  3:54.37  4:26.03
    4.  Victor Poot                   9203651 ZV Vlaardingen         4:26.44     4.          
            29.97  1:03.20  1:37.59  2:11.94  2:46.34  3:20.77  3:55.10  4:26.44
    5.  Raymond van de Merwe          8602077 Wvz                    4:31.27     5.          
            30.25  1:04.21  1:38.92  2:13.41  2:48.26  3:22.87  3:57.41  4:31.27
    6.  Raoul Engelenburg             8900843 De Dolfijn             4:32.03     6.          
            31.20  1:05.89  1:40.61  2:15.79  2:50.65  3:25.12  3:58.91  4:32.03
    7.  Wouter Houtman                9001293 Eiffel Swimmers PSV    4:33.24     7.          
            31.65  1:06.29  1:40.97  2:15.91  2:50.56  3:25.29  3:59.67  4:33.24
    8.  Thomas van Mierlo             9300353 Budel                  4:47.70     8.          
            30.09  1:05.65  1:43.14  2:20.61  2:58.52  3:35.70  4:12.89  4:47.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Dekker                   8500628 Eiffel Swimmers PSV      54.52     1.          
            26.68    54.52
    2.  Marleen Veldhuis              7900894 Eiffel Swimmers PSV      55.27     2.          
            26.35    55.27
    3.  Femke Heemskerk               8705224 De Dolfijn               55.84     3.          
            26.95    55.84
    4.  Hinkelien Schreuder           8402192 Eiffel Swimmers PSV      56.61     4.          
            27.42    56.61
    5.  Saskia de Jonge               8601826 't Tolhekke              57.39     5.          
            27.54    57.39
    6.  Celina Lemmen                 8501866 Eiffel Swimmers PSV      58.23     6.          
            28.10    58.23
    7.  Linda Weekers                 9004184 Eiffel Swimmers PSV    1:00.68     7.          
            29.76  1:00.68
    8.  Moniek Nijhuis                8803188 De Dolfijn             1:00.80     8.          
            29.21  1:00.80
    9.  Marcha Admiraal               9300012 De Biesboschzwemmers   1:00.99     9.          
            29.63  1:00.99
   10.  Vivianne van den Broek        9200302 Wiekslag               1:01.69    10.          
            30.06  1:01.69
   11.  DaniŽlle van der Veer         9301804 Eiffel Swimmers PSV    1:01.82    11.          
            29.49  1:01.82
   12.  Malissa van de Heuvel         9304922 Eiffel Swimmers PSV    1:02.52    12.          
            29.99  1:02.52
   13.  Kelly de Jong                 9101474 De Dolfijn             1:02.63    13.          
            30.13  1:02.63
   14.  Jocelyn Spruit                9302044 Eiffel Swimmers PSV    1:03.13    14.          
            30.60  1:03.13
   15.  Tanja van Essen               9404678 Wiekslag               1:04.23    15.          
            31.02  1:04.23
   16.  Jamie de Jong                 9300898 De Dolfijn             1:04.61    16.          
            31.03  1:04.61
   17.  Pascalle Rovers               9301064 Trb/Res                1:04.93    17.          
            31.49  1:04.93
   18.  Kiki Klerks                   9301764 Wiekslag               1:05.15    18.          
            31.24  1:05.15
   19.  Ashley Verburg                9301616 Eiffel Swimmers PSV    1:05.37    19.          
            31.19  1:05.37
   20.  Nathalie Schoonderwoerd       8603188 Van Uden-de Gouwe      1:06.12    20.          
            31.63  1:06.12
   21.  Manon Houtman                 9101348 Eiffel Swimmers PSV    1:06.46    21.          
            31.69  1:06.46
   22.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    1:09.15    22.          
            32.83  1:09.15
    NG  Kimberley van Wijk            9402040 Van Uden-de Gouwe                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 100m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter vd Hoogenband          7800443 Eiffel Swimmers PSV      49.36     1.          
            23.47    49.36
    2.  Mitja Zastrow                 7701249 Eiffel Swimmers PSV      50.06     2.          
            24.26    50.06
    3.  Robert Lijesen                8501579 Eiffel Swimmers PSV      51.22     3.          
            24.58    51.22
    4.  Bas van Velthoven             8502695 De Dolfijn               51.54     4.          
            24.69    51.54
    5.  Stefan de Die                 8603905 De Dolfijn               51.99     5.          
            24.77    51.99
    6.  Lennart Stekelenburg          8602979 Eiffel Swimmers PSV      52.40     6.          
            25.36    52.40
    7.  Patrick Janssen               9102817 Eiffel Swimmers PSV      53.61     7.          
            25.96    53.61
    8.  Jasper van Mierlo             9002005 Budel                    54.82     8.          
            26.60    54.82
    9.  Steven Nonnekes               9003749 Van Vliet Barracuda      54.94     9.          
            26.55    54.94
   10.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      55.08    10.          
            26.66    55.08
   11.  Rick de Greef                 8400749 Budel                    55.20    11.          
            26.02    55.20
   12.  Tommie Kersten                8801817 Eiffel Swimmers PSV      55.85    12.          
            26.57    55.85
   13.  Joey de Ruiter                9101971 Eiffel Swimmers PSV      55.99    13.          
            26.71    55.99
   14.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV      58.08    14.          
            27.81    58.08
   15.  Paul Koster                   9304465 Z & Pc Dio               58.63    15.          
            28.35    58.63
   16.  Boris Galjart                 9201997 ZV Vlaardingen           59.41    16.          
            29.02    59.41
   17.  Handy Widjaja                 9102555 Eiffel Swimmers PSV    1:00.01    17.          
            29.21  1:00.01
   18.  Frans Slaats                  9300461 Eiffel Swimmers PSV    1:00.29    18.          
            28.60  1:00.29
   19.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum               1:00.80    19.          
            29.62  1:00.80
   20.  Rolf Boers                    9301555 Van Uden-de Gouwe      1:03.78    20.          
            29.64  1:03.78
   21.  Jeroen Rongen                 9101933 E.O.Z.C.               1:05.56    21.          
            30.45  1:05.56
   22.  Bart Schouten                 9400453 De Biesboschzwemmers   1:08.82    22.          
            32.46  1:08.82
    NG  Joost Reijns                  8702725 DWK                                NG          
    NG  Lars Rongen                   8902635 E.O.Z.C.                           NG          
    NG  Ivan Timmers                  8502601 E.O.Z.C.                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m schoolslag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvonne van de Pol             8803472 DWK                      36.07     1.          
    2.  Kirsten van der Steen         8101420 Wiekslag                 36.63     2.          
    3.  Nilshaira Isenia              8907234 Eiffel Swimmers PSV      36.71     3.          
    4.  Pascalle Rovers               9301064 Trb/Res                  39.20     4.          
    5.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen              43.72     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 50m schoolslag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs van Valkengoed          8302141 Wvz                      29.60     1.          
    2.  Davey de Vos                  8903451 Van Uden-de Gouwe        33.07     2.          
    3.  Kevin Kuijpers                9006751 E.O.Z.C.                 35.86     3.          
    4.  Jeroen Kocken                 8905953 Lutra                    40.24     4.          
    5.  Wim v.d. Ende                 9205301 Lutra                    43.00     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Dames, 200m schoolslag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kristel Doreleijers           9302568 Eiffel Swimmers PSV    2:49.91     1.          
            38.46  1:21.77  2:05.66  2:49.91
    2.  Lieke Verouden                9003948 Eiffel Swimmers PSV    2:55.54     2.          
            40.08  1:24.67  2:09.90  2:55.54
    3.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    2:57.78     3.          
            40.06  1:26.30  2:12.28  2:57.78
    4.  Whitney van Hoeckel           9402390 Z & Pc Dio             3:13.01     4.          
            42.94  1:32.53  2:22.90  3:13.01
    5.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV    3:15.42     5.          
            42.57  1:32.09  2:24.17  3:15.42
    6.  Laura Korsman                 9302034 De Biesboschzwemmers   3:19.49     6.          
            44.13  1:34.44  2:26.46  3:19.49



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Heren, 200m schoolslag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017 Zwemlust/Utrecht(SG)   2:19.76     1.          
            31.22  1:06.70  1:43.04  2:19.76
    2.  Rutger Sloof                  8803141 DWK                    2:25.57     2.          
            32.57  1:09.23  1:47.01  2:25.57
    3.  Bart Dunweg                   9301763 ZV Vlaardingen         2:40.99     3.          
            35.80  1:17.35  2:00.04  2:40.99
    4.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV    2:43.74     4.          
            36.46  1:18.42  2:01.12  2:43.74
    5.  Victor Poot                   9203651 ZV Vlaardingen         2:58.14     5.          
            40.38  1:25.17  2:12.87  2:58.14
    6.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum               2:58.72     6.          
            41.58  1:28.30  2:14.16  2:58.72
    7.  Jordy Jongenelen              9504995 De Krabben             3:12.57     7.          
            43.52  1:32.52  2:23.34  3:12.57
    NG  Nick van Gemert               8900943 DWK                                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Dames, 50m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy vd Zanden               8805004 Eiffel Swimmers PSV      29.40     1.          
    2.  Milou Julicher                9301320 Wiekslag                 30.02     2.          
    3.  Silvie Ketelaars              8503778 DWK                      30.13     3.          
    4.  Suzan v.d. Bogaard            8900450 Eiffel Swimmers PSV      30.20     4.          
    5.  Tessa Brouwer                 9105548 De Dolfijn               30.69     5.          
    6.  Jocelyn Spruit                9302044 Eiffel Swimmers PSV      31.16     6.          
    7.  Linda Weekers                 9004184 Eiffel Swimmers PSV      31.86     7.          
    8.  Michelle Hendrikx             9303186 Eiffel Swimmers PSV      32.53     8.          
    9.  Pauline van Dam               9304422 Eiffel Swimmers PSV      33.70     9.          
   10.  Sylvana Kusters               9403436 Wiekslag                 34.32    10.          
   11.  Lisa Borger                   9503194 Brunssum                 36.08    11.          
   12.  Nikki van der Zee             9503340 De Krabben               36.35    12.          
   13.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen              40.30    13.          
    NG  Lisanne Jente                 9600788 Brunssum                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 50m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659 Eiffel Swimmers PSV      25.04     1.          
    2.  Danny van Zoen                8402677 De Dolfijn               26.58     2.          
    3.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag                 27.69     3.          
    4.  Mike Liefhebber               9104543 Wvz                      28.40     4.          
    5.  Paul Koster                   9304465 Z & Pc Dio               28.51     5.          
    6.  Davey de Vos                  8903451 Van Uden-de Gouwe        28.97     6.          
    7.  Rick de Greef                 8400749 Budel                    29.35     7.          
    8.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV      29.78     8.          
    9.  Kevin Kuijpers                9006751 E.O.Z.C.                 30.01     9.          
   10.  Thomas van Mierlo             9300353 Budel                    31.88    10.          
   11.  Jeroen Kocken                 8905953 Lutra                    32.28    11.          
   12.  Rolf Boers                    9301555 Van Uden-de Gouwe        33.60    12.          
   13.  Wim v.d. Ende                 9205301 Lutra                    35.05    13.          
    NG  Ivan Timmers                  8502601 E.O.Z.C.                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 200m vlinderslag                alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Griet Buelens                         FAST                   2:17.47     1.          
            31.07  1:05.21  1:40.91  2:17.47
    2.  Manon van Rooijen             8201404 De Dolfijn             2:22.18     2.          
            31.96  1:07.73  1:45.33  2:22.18
    3.  JoŽlle Scheps                 9202364 Van Uden-de Gouwe      2:32.22     3.          
            32.67  1:10.51  1:51.44  2:32.22
    4.  Jamie de Jong                 9300898 De Dolfijn             2:36.93     4.          
            32.59  1:11.80  1:54.23  2:36.93
    5.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum               2:53.02     5.          
            35.37  1:18.24  2:04.30  2:53.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Heren, 200m vlinderslag                alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri Verlinden               8803549 Eiffel Swimmers PSV    2:02.88     1.          
            27.07    58.12  1:30.08  2:02.88
    2.  Raymond van de Merwe          8602077 Wvz                    2:12.73     2.          
            28.54  1:01.35  1:36.54  2:12.73
    3.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV    2:22.90     3.          
            30.39  1:05.95  1:43.73  2:22.90
    4.  Robin Borger                  9305183 Brunssum               2:42.13     4.          
            35.64  1:17.36  2:00.85  2:42.13
    NG  Mike vd Zanden                8703905 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192 Eiffel Swimmers PSV      29.53     1.          
    2.  Evy Witlox                    8804946 DWK                      31.27     2.          
    3.  Roxanne Linders               9204230 Eiffel Swimmers PSV      33.17     3.          
    4.  Sabine Lina                   8902680 Van Vliet Barracuda      34.51     4.          
    5.  Malissa van de Heuvel         9304922 Eiffel Swimmers PSV      34.73     5.          
    6.  Kelly de Jong                 9101474 De Dolfijn               35.83     6.          
    7.  Dian Kortleve                 9402132 Wiekslag                 35.94     7.          
    8.  Nikki van der Zee             9503340 De Krabben               37.01     8.          
    9.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen              40.77     9.          
   10.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen              41.43    10.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Heren, 50m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Lijesen              9001819 Van Vliet Barracuda      27.89     1.          
    2.  Robert Yallop                 8903679 DWK                      28.52     2.          
    3.  Joey de Ruiter                9101971 Eiffel Swimmers PSV      28.68     3.          
    4.  Jeroen Kocken                 8905953 Lutra                    36.19     4.          
    5.  Wim v.d. Ende                 9205301 Lutra                    37.30     5.          
    6.  Jordy Jongenelen              9504995 De Krabben               37.99     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Dames, 200m rugslag                  alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    2:34.40     1.          
            35.37  1:14.12  1:54.59  2:34.40
    2.  Kiki Klerks                   9301764 Wiekslag               2:37.37     2.          
            36.95  1:17.09  1:58.74  2:37.37
    3.  Naomi Julicher                9202606 Wiekslag               2:37.89     3.          
            36.68  1:16.72  1:58.09  2:37.89
    4.  Ashley Verburg                9301616 Eiffel Swimmers PSV    2:41.44     4.          
            36.82  1:17.39  2:00.31  2:41.44
    5.  Sanne Ter Burg                9501058 Eiffel Swimmers PSV    2:47.62     5.          
            39.30  1:22.01  2:05.69  2:47.62
    6.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    2:49.80     6.          
            39.79  1:22.34  2:06.30  2:49.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Heren, 200m rugslag                  alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Keetman                  8401145 DWK                    2:06.69     1.          
            29.72  1:01.65  1:34.75  2:06.69
    2.  Mitchell Verburg              9400277 Eiffel Swimmers PSV    2:35.22     2.          
            36.18  1:15.94  1:56.04  2:35.22
    3.  Silvan Viehmann               9403763 Brunssum               2:44.71     3.          
            39.28  1:21.06  2:04.53  2:44.71
    NG  Rico Nemeth                   9004455 Brunssum                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Dames, 1500m vrije slag                alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               9300012 De Biesboschzwemmers  19:18.46     1.          
            32.65  1:10.13  1:47.89  2:25.89  3:03.21  3:41.92  4:19.76  4:58.46  5:36.85
          6:15.45  6:53.71  7:33.42  8:12.20  8:52.12  9:30.63 10:09.96 10:48.86 11:28.60
         12:07.43 12:47.39 13:26.05 14:05.69 14:45.03 15:25.36 16:04.69 16:44.50 17:23.20
         18:02.64 18:40.99 19:18.46



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Heren, 1500m vrije slag                alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maarten v.d. Weijden          8101923 Eiffel Swimmers PSV   15:52.49     1.          
            30.19  1:02.74  1:35.13  2:07.50  2:39.97  3:12.63  3:44.60  4:16.38  4:48.55
          5:20.64  5:52.91  6:24.60  6:56.75  7:28.47  8:00.67  8:32.15  9:04.39  9:35.93
         10:08.18 10:39.28 11:11.24 11:42.38 12:14.62 12:45.85 13:18.04 13:49.46 14:21.56
         14:52.59 15:23.69 15:52.49
    2.  Allen Lindeberg               8906543 Eiffel Swimmers PSV   16:59.50     2.          
            30.37  1:03.59  1:36.52  2:09.62  2:43.56  3:17.24  3:50.68  4:24.37  4:58.86
          5:32.51  6:06.68  6:41.21  7:15.75  7:50.02  8:24.99  9:00.01  9:34.87 10:10.70
         10:45.05 11:19.33 11:53.67 12:28.55 13:02.77 13:36.45 14:11.04 14:45.17 15:19.72
         15:52.97 16:27.28 16:59.50
    3.  Martijn Rongen                8705073 E.O.Z.C.              18:49.91     3.          
            31.26  1:05.84  1:41.01  2:17.04  2:53.09  3:29.97  4:06.78  4:44.27  5:21.35
          5:58.38  6:35.61  7:13.05  7:50.61  8:29.17  9:07.45  9:46.57 10:25.42 11:03.60
         11:42.01 12:21.38 13:00.04 13:38.22 14:17.13 14:56.21 15:35.44 16:14.67 16:53.95
         17:32.56 18:12.79 18:49.91
    4.  Thom Wever                    9102711 Z.V.Hoorn-Aurik (08-  19:03.86     4.          
            31.55  1:08.01  1:45.17  2:22.84  3:00.49  3:38.33  4:16.58  4:54.16  5:32.69
          6:11.27  6:49.49  7:28.41  8:07.65  8:46.87  9:25.74 10:04.56 10:43.38 11:21.72
         12:00.74 12:39.99 13:19.27 13:57.75 14:36.26 15:14.38 15:52.83 16:31.47 17:09.97
         17:49.10 18:26.94 19:03.86
    5.  Casper van der Haagen         9202521 Z.V.Hoorn-Aurik (08-  19:21.19     5.          
            32.25  1:09.20  1:47.06  2:25.48  3:04.07  3:42.89  4:21.95  5:00.96  5:40.16
          6:19.34  6:58.61  7:37.04  8:16.27  8:55.22  9:34.37 10:13.10 10:52.61 11:32.14
         12:11.58 12:50.79 13:30.71 14:10.00 14:49.82 15:29.47 16:09.31 16:48.44 17:27.07
         18:05.93 18:44.56 19:21.19
    6.  Jesse Dekker                  9301699 Z.V.Hoorn-Aurik (08-  20:41.85     6.          
            33.95  1:12.69  1:52.13  2:33.28  3:15.22  3:57.48  4:39.26  5:21.87  6:03.56
          6:46.37  7:28.45  8:10.80  8:52.46  9:34.27 10:16.47 10:58.76 11:40.98 12:23.73
         13:05.84 13:48.45 14:31.02 15:13.66 15:56.14 16:38.65 17:20.15 18:01.89 18:43.10
         19:23.51 20:03.22 20:41.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Dames, 400m wisselslag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verouden             9400150 Eiffel Swimmers PSV    5:35.88     1.          
            35.10  1:16.28  2:01.45  2:45.41  3:32.13  4:19.60  4:58.82  5:35.88



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Heren, 400m wisselslag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Vangeneugden              8302775 Eiffel Swimmers PSV    4:45.34     1.          
            30.98  1:06.49  1:47.26  2:24.61  3:05.54  3:46.29  4:17.19  4:45.34
    2.  Raymond van de Merwe          8602077 Wvz                    4:49.26     2.          
            29.66  1:04.29  1:43.14  2:21.41  3:02.79  3:44.21  4:17.47  4:49.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 50m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Dekker                   8500628 Eiffel Swimmers PSV      24.78     1.          
    2.  Celina Lemmen                 8501866 Eiffel Swimmers PSV      27.40     2.          
    3.  JoŽlle Scheps                 9202364 Van Uden-de Gouwe        27.98     3.          
    4.  Nilshaira Isenia              8907234 Eiffel Swimmers PSV      28.25     4.          
    5.  Tanja van Essen               9404678 Wiekslag                 29.55     5.          
    6.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV      29.95     6.          
    7.  Pascalle Rovers               9301064 Trb/Res                  30.26     7.          
    8.  Jamie de Jong                 9300898 De Dolfijn               30.29     8.          
    9.  Sylvana Kusters               9403436 Wiekslag                 31.98     9.          
   10.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen              32.16    10.          
   11.  Lisa Borger                   9503194 Brunssum                 33.75    11.          
   12.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen              33.79    12.          
   DIS  Nathalie Schoonderwoerd       8603188 Van Uden-de Gouwe                 DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 50m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Lijesen                8501579 Eiffel Swimmers PSV      23.39     1.          
    2.  Bastiaan Tamminga             8101659 Eiffel Swimmers PSV      24.68     2.          
    3.  Jasper van Mierlo             9002005 Budel                    24.74     3.          
    4.  Rick de Greef                 8400749 Budel                    25.13     4.          
    5.  Steven Nonnekes               9003749 Van Vliet Barracuda      25.49     5.          
    6.  Tommie Kersten                8801817 Eiffel Swimmers PSV      25.62     6.          
    7.  Davey de Vos                  8903451 Van Uden-de Gouwe        26.53     7.          
    8.  Raoul Engelenburg             8900843 De Dolfijn               26.69     8.          
    9.  Paul Koster                   9304465 Z & Pc Dio               26.76     9.          
   10.  Thomas van Mierlo             9300353 Budel                    27.14    10.          
   11.  Kevin Kuijpers                9006751 E.O.Z.C.                 27.24    11.          
   12.  Frans Slaats                  9300461 Eiffel Swimmers PSV      27.56    12.          
   13.  Boris Galjart                 9201997 ZV Vlaardingen           28.16    13.          
   14.  Rolf Boers                    9301555 Van Uden-de Gouwe        29.27    14.          
   15.  Bart Schouten                 9400453 De Biesboschzwemmers     30.67    15.          
    NG  Joost Reijns                  8702725 DWK                                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Dames, 100m schoolslag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188 De Dolfijn             1:11.43     1.          
            33.20  1:11.43
    2.  Tessa Brouwer                 9105548 De Dolfijn             1:12.00     2.          
            34.81  1:12.00
    3.  Suzan v.d. Bogaard            8900450 Eiffel Swimmers PSV    1:17.04     3.          
            36.42  1:17.04
    4.  Kirsten van der Steen         8101420 Wiekslag               1:22.64     4.          
            38.08  1:22.64
    5.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:23.63     5.          
            39.06  1:23.63



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Heren, 100m schoolslag                 alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin van Aggele              8400017 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.71     1.          
            29.32  1:02.71
    2.  Lennart Stekelenburg          8602979 Eiffel Swimmers PSV    1:03.18     2.          
            29.92  1:03.18
    3.  Thijs van Valkengoed          8302141 Wvz                    1:03.47     3.          
            30.30  1:03.47
    4.  Rutger Sloof                  8803141 DWK                    1:07.25     4.          
            31.31  1:07.25
    5.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV    1:14.00     5.          
            34.28  1:14.00
    6.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:19.05     6.          
            37.28  1:19.05
    7.  Handy Widjaja                 9102555 Eiffel Swimmers PSV    1:19.64     7.          
            37.43  1:19.64
    8.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum               1:20.19     8.          
            37.62  1:20.19
    NG  Nick van Gemert               8900943 DWK                                NG          
    NG  Ivan Timmers                  8502601 E.O.Z.C.                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Dames, 100m vlinderslag                alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marleen Veldhuis              7900894 Eiffel Swimmers PSV    1:00.25     1.          
            28.07  1:00.25
    2.  Jessica Spruit                9103756 Eiffel Swimmers PSV    1:04.22     2.          
            30.36  1:04.22
    3.  Saskia de Jonge               8601826 't Tolhekke            1:05.08     3.          
            29.73  1:05.08
    4.  DaniŽlle van der Veer         9301804 Eiffel Swimmers PSV    1:06.21     4.          
            30.73  1:06.21
    5.  Kelly de Jong                 9101474 De Dolfijn             1:06.64     5.          
            30.71  1:06.64
    6.  Roxanne Linders               9204230 Eiffel Swimmers PSV    1:07.30     6.          
            31.70  1:07.30
    7.  Vivianne van den Broek        9200302 Wiekslag               1:08.31     7.          
            31.33  1:08.31
    8.  Silvie Ketelaars              8503778 DWK                    1:10.12     8.          
            32.47  1:10.12
    9.  Lieke Verouden                9003948 Eiffel Swimmers PSV    1:10.58     9.          
            32.81  1:10.58
   10.  Malissa van de Heuvel         9304922 Eiffel Swimmers PSV    1:10.65    10.          
            33.02  1:10.65
   11.  Yvonne van de Pol             8803472 DWK                    1:13.08    11.          
            32.93  1:13.08
   12.  Pauline van Dam               9304422 Eiffel Swimmers PSV    1:14.21    12.          
            34.00  1:14.21
   13.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum               1:16.63    13.          
            34.68  1:16.63
   14.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    1:23.92    14.          
            38.15  1:23.92
   15.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV    1:34.56    15.          
            40.45  1:34.56
    NG  Lisanne Jente                 9600788 Brunssum                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 100m vlinderslag                alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri Verlinden               8803549 Eiffel Swimmers PSV      54.65     1.          
            25.71    54.65
    2.  Bas van Velthoven             8502695 De Dolfijn               56.92     2.          
            26.23    56.92
    3.  Patrick Janssen               9102817 Eiffel Swimmers PSV      59.56     3.          
            27.95    59.56
    4.  Raymond van de Merwe          8602077 Wvz                      59.58     4.          
            27.64    59.58
    5.  Danny van Zoen                8402677 De Dolfijn             1:00.40     5.          
            27.68  1:00.40
    6.  Wouter Houtman                9001293 Eiffel Swimmers PSV    1:00.64     6.          
            28.53  1:00.64
    7.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV    1:01.24     7.          
            28.16  1:01.24
    8.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV    1:03.86     8.          
            29.63  1:03.86
    9.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    1:04.00     9.          
            29.56  1:04.00
   10.  Giel van Dijk                 9104211 De Biesboschzwemmers   1:05.00    10.          
            30.77  1:05.00
   11.  Mike Liefhebber               9104543 Wvz                    1:07.96    11.          
            31.10  1:07.96
   12.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag               1:08.57    12.          
            29.55  1:08.57
   13.  Rutger Sloof                  8803141 DWK                    1:10.24    13.          
            31.09  1:10.24
   14.  Jordy Jongenelen              9504995 De Krabben             1:19.02    14.          
            35.36  1:19.02
    NG  Mike vd Zanden                8703905 Eiffel Swimmers PSV                NG          
    NG  Lars Rongen                   8902635 E.O.Z.C.                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Dames, 100m rugslag                  alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Heemskerk               8705224 De Dolfijn             1:05.31     1.          
            32.09  1:05.31
    2.  Hinkelien Schreuder           8402192 Eiffel Swimmers PSV    1:05.37     2.          
            32.02  1:05.37
    3.  Wendy vd Zanden               8805004 Eiffel Swimmers PSV    1:05.99     3.          
            32.46  1:05.99
    4.  Lenneke van Schaik            8603124 De Dolfijn             1:06.71     4.          
            31.93  1:06.71
    5.  Evy Witlox                    8804946 DWK                    1:06.92     5.          
            32.01  1:06.92
    6.  JoŽlle Scheps                 9202364 Van Uden-de Gouwe      1:11.43     6.          
            35.19  1:11.43
    7.  Naomi Julicher                9202606 Wiekslag               1:12.29     7.          
            35.07  1:12.29
    8.  Milou Julicher                9301320 Wiekslag               1:12.69     8.          
            35.33  1:12.69
    9.  Ashley Verburg                9301616 Eiffel Swimmers PSV    1:13.33     9.          
            35.24  1:13.33
   10.  Kristel Doreleijers           9302568 Eiffel Swimmers PSV    1:13.43    10.          
            35.68  1:13.43
   11.  Jocelyn Spruit                9302044 Eiffel Swimmers PSV    1:14.08    11.          
            36.70  1:14.08
   12.  Michelle Hendrikx             9303186 Eiffel Swimmers PSV    1:15.43    12.          
            37.96  1:15.43
   13.  Whitney van Hoeckel           9402390 Z & Pc Dio             1:16.47    13.          
            37.29  1:16.47
   14.  Dian Kortleve                 9402132 Wiekslag               1:16.51    14.          
            37.24  1:16.51
   15.  Sabine Lina                   8902680 Van Vliet Barracuda    1:16.82    15.          
            37.05  1:16.82
   16.  Sanne Ter Burg                9501058 Eiffel Swimmers PSV    1:20.60    16.          
            39.11  1:20.60
   17.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    1:21.65    17.          
            40.30  1:21.65
   18.  Evelien Schat                 9504730 Eiffel Swimmers PSV    1:22.32    18.          
            40.30  1:22.32
   19.  Nikki van der Zee             9503340 De Krabben             1:22.86    19.          
            40.00  1:22.86
   20.  Nathalie Schoonderwoerd       8603188 Van Uden-de Gouwe      1:24.54    20.          
            41.29  1:24.54
    NG  Kimberley van Wijk            9402040 Van Uden-de Gouwe                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Heren, 100m rugslag                  alg. leeftijdsgroep
9.2.08                                                                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Keetman                  8401145 DWK                      58.13     1.          
            28.78    58.13
    2.  Robert Yallop                 8903679 DWK                    1:01.09     2.          
            29.72  1:01.09
    3.  Bastiaan Lijesen              9001819 Van Vliet Barracuda    1:02.09     3.          
            30.37  1:02.09
    4.  Mitchell Verburg              9400277 Eiffel Swimmers PSV    1:12.43     4.          
            34.84  1:12.43
    5.  Silvan Viehmann               9403763 Brunssum               1:18.11     5.          
            37.99  1:18.11
    6.  Robin Borger                  9305183 Brunssum               1:18.27     6.          
            37.50  1:18.27
    7.  Jeroen Rongen                 9101933 E.O.Z.C.               1:18.62     7.          
            36.59  1:18.62



Splash Meet Manager 2007Registered to PSV Eindhoven