Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  6 - 9 jaar
Nr. 5. Meisjes, 25m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 25m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 19. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Alle, 25m schoolslag  6 - 9 jaar
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag  6 - 9 jaar
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag  6 jaar en ouder


D3-Comp deel 5 2007/2008
Landgraaf, 6.4.2008


Programmanr. 2
6.4.08
Meisjes, 4 x 50m vrije slag4x50m Vrije Slag Meisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mz&pc 1Mz&pc2:27.752:19.57
Nora Chrif
Maaike Greven
95
95
36.49Simone Vroemen
Maxime Nieman
94
95
2.Nimo 1Nimo2:21.652:22.45
Kim Bartels
Carlijn Jaspers
92
94
34.42Kimberley Brouwer de
Tessa Lenoire
95
93
3.Nimo 2Nimo2:29.082:26.54
Lieke Janssen
Joyce Veldman
93
93
36.76Nina van Soest
Angelica Snackers
95
92
4.Eszet 1Eszet2:39.782:35.77
Zoë Schreurs
Renee Kuijpers
95
95
42.33Chantal Schrijnewerkers
Robin Marban
93
93
NGZV Vaals 1ZV Vaals2:18.12
Xenia Flamm, Jana Prömpler, Sanne Cremer, Jennifer Heim
NGEurode KZC 1Eurode KZC2:44.28
Andrea Karlovic, Shanna van Vliet, Lynn Hikspoors, Jennifer Nelissen

<< TOP >>
Programmanr. 2
6.4.08
Meisjes, 4 x 50m vrije slag4x50m Vrije Slag Meisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mz&pc 1Mz&pc2:27.752:19.57
Nora Chrif
Maaike Greven
95
95
36.49Simone Vroemen
Maxime Nieman
94
95
2.Nimo 1Nimo2:21.652:22.45
Kim Bartels
Carlijn Jaspers
92
94
34.42Kimberley Brouwer de
Tessa Lenoire
95
93
3.Nimo 2Nimo2:29.082:26.54
Lieke Janssen
Joyce Veldman
93
93
36.76Nina van Soest
Angelica Snackers
95
92
4.Eszet 1Eszet2:39.782:35.77
Zoë Schreurs
Renee Kuijpers
95
95
42.33Chantal Schrijnewerkers
Robin Marban
93
93
NGZV Vaals 1ZV Vaals2:18.12
Xenia Flamm, Jana Prömpler, Sanne Cremer, Jennifer Heim
NGEurode KZC 1Eurode KZC2:44.28
Andrea Karlovic, Shanna van Vliet, Lynn Hikspoors, Jennifer Nelissen


<< TOP >>
Programmanr. 3
6.4.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Minoren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Quint JacobsNimoNT98016712:02.76
DISJelle LootsEurode KZCNT99003332:06.97
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISLeroy Brouwer deNimoNT99007392:10.99
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISZinedine AbdijiEurode KZCNT99008372:20.84
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBoris karlovicEurode KZCNT99005292:36.43
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NGEric SchroederEurode KZCNT9900837

<< TOP >>
Programmanr. 3
6.4.08
Meisjes, 100m wisselslag

6 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carmen van de RijtMz&pc1:30.7698014121:30.49
2.Daphne ErkensNimoNT98023721:50.17
3.Stella PeetersNimo1:51.7799008121:55.88
4.Michelle SmeetsEszetNT98025361:57.30
5.Nina VriezelaarMz&pc1:55.2899005701:58.64
DISLieve GöbbelsEurode KZCNT00005142:02.45
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISSanne HattumEurode KZCNT99008982:09.17
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISFlorance LakiereMz&pcNT99003402:10.58
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISNikki KrottjéEurode KZCNT99000962:14.78
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMarla GeeversEurode KZCNT00003622:20.16
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISGwen SchielenEurode KZCNT00002202:29.48
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISChristy BaurmanEurode KZCNT00002402:44.97
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
6.4.08
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Verena di BartolomeoNimo21.86960243819.53
2.Shannon OdenhovenNimo21.16970360823.02
3.Lisa JongenNimoNT960492423.43
4.Fenne LootsEurode KZC28.82970267224.15
4.Frederique PloumenEurode KZC25.05980123024.15
6.Iris ProvaasMz&pcNT980334424.23
7.Karin StrolenbergEszet29.40960430224.78
8.Lisa SnijkersNimo31.24970011225.67
9.Gwen HengelbrockZV VaalsNT980053026.23
DISEsther ProvaasMz&pcNT9803346
AD - Gestart nadat het vertrek heeft plaatsgehad (geen tijd noteren).
DISMichelle BarteletMz&pcNT980218425.01
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISHanneke KoenenZV VaalsNT970295028.21
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISPilar AlgeraEurode KZCNT980302035.04
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
6.4.08
Jongens, 25m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
DISAlexander LakiereMz&pc21.86970159719.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKyle SchielenEurode KZC23.23980083322.03
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISStan KeulenEurode KZCNT970242126.02
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISWessel AdamEurode KZCNT980155526.85
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISStan HengelbrockZV VaalsNT960118328.35
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISIvo VoldersZV VaalsNT970107728.76
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 9
6.4.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nora ChrifMz&pc1:20.5695010021:16.85
2.Maaike GrevenMz&pc1:23.3695008261:19.14
3.Nina van SoestNimo1:29.2995025101:21.22
4.Kimberley Brouwer deNimo1:26.9595053921:21.52
5.Simone VroemenMz&pc1:26.7794057941:21.57
6.Maxime NiemanMz&pc1:24.0295043261:22.12
7.Carlijn JaspersNimo1:20.2294057981:22.90
8.Katrien KurversNimo1:30.3695034081:26.03
9.Jennifer HeimZV Vaals1:45.0994028181:28.08
10.Vera BerghmansMz&pc1:33.5295019181:28.45
11.Shanna van GeloovenMz&pc1:32.2696054441:28.63
12.Lynn HikspoorsEurode KZCNT96050221:30.59
13.Carlijn SmeetsNimo1:29.1195021941:31.87
14.Andrea KarlovicEurode KZCNT94066341:37.60
15.Renee KuijpersEszetNT95054801:39.15
16.Megan VerhoeffNimoNT94069321:41.04
17.Melanie Bruin deNimoNT95050421:45.59
18.Jana PrömplerZV Vaals2:01.5695042441:46.30
19.Xenia FlammZV VaalsNT94058101:47.50
20.Inge StrolenbergEszetNT94064802:18.76
DISZoë SchreursEszetNT9505304
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGShanna van VlietEurode KZCNT9505498

BMBo KerkhoffNimoNT95023761:11.40


<< TOP >>
Programmanr. 11
6.4.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen MartinMz&pc1:15.8795008391:14.20
2.Dante Heyden van derEurode KZC1:37.3596034151:31.08
3.Mel LaumenNimoNT95020791:37.41
4.Bob van der WijstEurode KZC1:39.6095048031:37.97
5.Roy BüchelsZV VaalsNT95005671:40.74
6.Rob KösterZV VaalsNT95008331:46.09
7.Roy DankersEurode KZCNT96027111:50.53
8.Robin Van de WeteringEurode KZC1:56.5295050911:51.02


<< TOP >>
Programmanr. 12
6.4.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SchwillensMz&pc1:20.3592016021:21.88
2.Valerie NiemanMz&pc1:30.3593051381:26.88
3.Jennifer NelissenEurode KZC1:35.3696025461:28.59
4.Lieke JanssenNimo1:30.6293059541:29.62
5.Robin MarbanEszet1:31.3793019481:30.12
6.Kim BartelsNimo1:31.2392074261:30.65
7.Raymonde WeyzenMz&pc1:33.4894057921:31.97
8.Joyce VeldmanNimo1:40.6993074101:33.18
9.Tessa LenoireNimo1:34.4593052261:34.28
10.Chantal SchrijnewerkersEszet1:39.3693051941:37.87
11.Priscilla Brouwer deNimo2:20.6893074482:04.10
NGSanne CremerZV Vaals1:30.629200386

BMChloé RutzerveldNimoNT92034501:17.21
BMBo PeetersNimoNT93065641:19.26


<< TOP >>
Programmanr. 13
6.4.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim GrevenMz&pc1:14.2592023731:14.92
2.Wouter ThonnonMz&pc1:17.7093029571:17.43
3.Charan SplinterNimo1:40.8894067461:31.82
DISFerneau PloumenEurode KZC1:44.6596024091:41.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMarco KösterZV Vaals2:22.6493019411:54.56
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBart-Jan PloumenNimoNT93068052:01.35
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGJoey StreichertEurode KZCNT9305637


<< TOP >>
Programmanr. 19
6.4.08
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda van der SandeMz&pc1:15.2888066221:15.46
2.Monika SchwollZV Vaals1:22.9867003441:25.80
3.Inge SnijkersNimo1:27.0790081121:26.70
4.Leonie LennardsEszet1:22.1386022621:26.81
5.Linda VerhaeghEszet1:25.5888044861:27.46
6.Dorien SwertsMz&pc1:31.7792035001:31.64
7.Indra SwertsMz&pc1:27.2890058961:31.93
8.Angelica SnackersNimo1:31.9192024301:35.19
9.Dionne MartinMz&pc1:40.8092056161:37.76
10.Rachella FeenstraEurode KZC1:40.1186045341:38.34
11.Mandy PiereijEurode KZC1:42.4390077061:49.13
12.Kirsten LangenNimo1:57.3791082281:49.21

BMMelissa MeijerNimoNT93043741:11.86
BMVera WeinbergNimoNT93021441:17.40


<< TOP >>
Programmanr. 21
6.4.08
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander van ElburgMz&pc1:03.6488009371:05.90
2.Gertjan WintenMz&pc1:12.4188038811:15.20
3.Sol GeraedtsEszet1:16.0891006851:15.22
4.Maarten CoxEszet1:18.2390005751:16.69
5.Ralf te LamNimo1:18.5391013891:17.50
6.Franz te LamNimo1:16.4864004491:18.80
7.Peter MertensMz&pc1:19.9785017251:22.48
8.Tom HinskensNimo1:38.1790072411:23.67
9.Marc BrounsNimo1:21.1780002171:23.79
10.Tom GoffinNimo1:38.1086044571:28.17
11.Tijn CoxEszet1:27.5490005771:30.26
12.Roy LahouMz&pc1:31.7889064831:31.89
13.David BurgerNimoNT91073811:33.08


<< TOP >>
Programmanr. 22
6.4.08
Jongens, 25m schoolslagJongens Minoren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Quint JacobsNimo28.11980167126.66
2.Zinedine AbdijiEurode KZCNT990083728.01
3.Boris karlovicEurode KZC29.89990052928.69
4.Enrico GillissenZV Vaals31.98980116129.00
5.Jelle LootsEurode KZC29.10990033329.25
6.Leroy Brouwer deNimo29.12990073930.55
DISStefan VoldersZV Vaals28.48990043528.27
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
NGEric SchroederEurode KZC28.759900837

<< TOP >>
Programmanr. 22
6.4.08
Meisjes, 25m schoolslag

6 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne ErkensNimo23.01980237224.28
2.Gwen HengelbrockZV Vaals23.64980053025.27
3.Nina VriezelaarMz&pc25.53990057025.82
4.Iris ProvaasMz&pc26.34980334426.05
5.Stella PeetersNimo30.19990081226.71
6.Florance LakiereMz&pc25.99990034027.74
7.Nikki KrottjéEurode KZC28.63990009627.99
8.Jaqueline van DoorenMz&pcNT980297028.18
9.Lieve GöbbelsEurode KZC29.65000051428.19
10.Marla GeeversEurode KZC29.16000036228.64
11.Kelly DrissenEszet29.52990119628.87
12.Famke BüchelsZV Vaals29.21990006829.13
13.Sanne HattumEurode KZC28.90990089829.98
14.Gwen SchielenEurode KZC31.15000022030.34
15.Michelle SmeetsEszet31.19980253631.63
16.Chayenne OdenhovenNimo38.06000046835.56
17.Christy BaurmanEurode KZC32.34000024036.40


<< TOP >>
Programmanr. 24
6.4.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carmen van de RijtMz&pc35.67980141236.36
2.Verena di BartolomeoNimo39.34960243838.62
3.Karin StrolenbergEszet48.57960430241.92
4.Esther ProvaasMz&pc43.10980334642.00
5.Shannon OdenhovenNimo42.10970360842.89
6.Michelle BarteletMz&pc53.13980218443.18
7.Frederique PloumenEurode KZC48.50980123044.76
8.Hanneke KoenenZV Vaals46.58970295045.83
9.Lisa JongenNimo47.51960492446.36
10.Lisa SnijkersNimo49.26970011246.67
11.Fenne LootsEurode KZC48.26970267248.40
12.Pilar AlgeraEurode KZC1:14.1298030201:04.64


<< TOP >>
Programmanr. 26
6.4.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alexander LakiereMz&pc36.38970159737.26
2.Stan KeulenEurode KZC45.16970242140.34
3.Kyle SchielenEurode KZC44.59980083342.59
4.Stan HengelbrockZV Vaals47.31960118344.95
5.Ivo VoldersZV Vaals47.19970107747.69
6.Wessel AdamEurode KZCNT980155557.76
7.Tom van MölkenEszet1:22.9497027031:14.78


<< TOP >>
Programmanr. 27
6.4.08
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone VroemenMz&pc45.55940579443.34
2.Raymonde WeyzenMz&pc45.67940579244.64
3.Jennifer HeimZV Vaals44.67940281845.33
4.Carlijn JaspersNimo46.06940579847.30
5.Nina van SoestNimo47.82950251047.50
6.Katrien KurversNimo47.39950340847.73
7.Nora ChrifMz&pc46.62950100247.78
8.Carlijn SmeetsNimo51.71950219449.95
9.Xenia FlammZV Vaals51.80940581050.46
10.Renee KuijpersEszet53.47950548052.25
11.Lynn HikspoorsEurode KZC52.45960502252.34
12.Zoë SchreursEszet55.40950530452.39
13.Andrea KarlovicEurode KZC50.08940663453.42
14.Inge StrolenbergEszet54.15940648053.43
15.Megan VerhoeffNimo51.33940693253.59
16.Melanie Bruin deNimo58.86950504257.18
17.Jana PrömplerZV Vaals1:00.29950424458.23
NGShanna van VlietEurode KZC49.419505498


<< TOP >>
Programmanr. 28
6.4.08
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen MartinMz&pc45.97950083947.02
2.Dante Heyden van derEurode KZC52.32960341554.15
3.Mel LaumenNimo56.92950207955.17
4.Robin Van de WeteringEurode KZC55.08950509155.84
5.Rob KösterZV Vaals56.62950083356.26
6.Roy BüchelsZV Vaals57.22950056757.82
7.Bob van der WijstEurode KZC58.6295048031:01.29
8.Roy DankersEurode KZC57.4896027111:02.68


<< TOP >>
Programmanr. 30
6.4.08
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SchwillensMz&pc1:20.6492016021:21.45
2.Maaike GrevenMz&pc1:28.1995008261:29.74
3.Kim BartelsNimo1:34.3492074261:32.74
4.Tessa LenoireNimo1:35.1593052261:33.14
5.Kimberley Brouwer deNimo1:38.2595053921:33.34
6.Valerie NiemanMz&pc1:33.8193051381:33.42
7.Joyce VeldmanNimo1:46.0693074101:35.80
8.Robin MarbanEszet1:44.6893019481:36.14
9.Lieke JanssenNimo1:35.6293059541:36.75
10.Jennifer NelissenEurode KZC1:37.0996025461:37.20
11.Maxime NiemanMz&pc1:42.0095043261:37.39
12.Shanna van GeloovenMz&pc1:44.7496054441:40.59
13.Chantal SchrijnewerkersEszet1:57.3793051941:43.89
14.Vera BerghmansMz&pc1:49.2395019181:44.44
15.Priscilla Brouwer deNimoNT93074482:01.80
NGSanne CremerZV Vaals1:35.149200386

BMChloé RutzerveldNimoNT92034501:19.14
BMRylana SlaghuisNimoNT94012861:21.98
BMBo KerkhoffNimoNT95023761:25.68


<< TOP >>
Programmanr. 32
6.4.08
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim GrevenMz&pc1:15.6092023731:14.89
2.Wouter ThonnonMz&pc1:18.4293029571:18.00
3.Charan SplinterNimo1:47.8294067461:36.77
4.Bart-Jan PloumenNimoNT93068052:09.27
DISFerneau PloumenEurode KZC1:49.8296024091:45.56
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGJoey StreichertEurode KZCNT9305637


<< TOP >>
Programmanr. 35
6.4.08
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda van der SandeMz&pc31.00880662231.09
2.Leonie LennardsEszet32.48860226234.27
3.Monika SchwollZV Vaals33.78670034434.53
4.Inge SnijkersNimo34.50900811235.36
5.Linda VerhaeghEszet35.92880448636.41
6.Indra SwertsMz&pc33.64900589636.65
7.Angelica SnackersNimo36.07920243036.96
8.Dorien SwertsMz&pc37.67920350036.97
9.Rachella FeenstraEurode KZC37.82860453438.50
10.Dionne MartinMz&pc39.19920561639.64
11.Kirsten LangenNimo40.45910822840.95
12.Mandy PiereijEurode KZC40.41900770642.73

BMMelissa MeijerNimoNT930437428.61
BMVera WeinbergNimoNT930214429.92
BMBo PeetersNimoNT930656431.07


<< TOP >>
Programmanr. 36
6.4.08
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander van ElburgMz&pc25.54880093725.42
2.Sol GeraedtsEszet28.74910068527.21
3.Gertjan WintenMz&pcNT880388128.55
4.Peter MertensMz&pc29.69850172529.64
5.Ralf te LamNimo29.57910138929.93
6.Maarten CoxEszet30.23900057530.23
7.Franz te LamNimo30.89640044930.77
8.Marc BrounsNimo32.42800021733.07
9.Tijn CoxEszet32.91900057733.14
10.David BurgerNimo37.44910738134.27
11.Tom GoffinNimo34.95860445735.09
12.Roy LahouMz&pc35.05890648335.67
13.Tom HinskensNimo35.40900724137.66
14.Marco KösterZV Vaals44.89930194143.90


<< TOP >>
Programmanr. 37
6.4.08
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eurode KZC 1Eurode KZC2:55.382:58.67
Bob van der Wijst
Ferneau Ploumen
95
96
44.77Roy Dankers
Dante Heyden van der
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 38
6.4.08
Alle, 4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
6 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eurode KZC 1Eurode KZC1:48.121:50.45
Kyle Schielen
Pilar Algera
98
98
Jelle Loots
Frederique Ploumen
99
98
2.NimoNimoNT1:52.89
Quint Jacobs
Stella Peeters
98
99
Leroy Brouwer de
Daphne Erkens
99
98
3.ZV Vaals 1ZV Vaals1:53.311:53.03
Stefan Volders
Famke Büchels
99
99
Enrico Gillissen
Gwen Hengelbrock
98
98
DISEurode KZC 2Eurode KZC1:56.92
EA - Te vroeg overgenomen.
Eric Schroeder, Lieve Göbbels, Boris karlovic, Nikki Krottjé
NGEurode KZC 3Eurode KZC1:57.88
Zinedine Abdiji, Marla Geevers, Wessel Adam, Sanne Hattum


<< TOP >>
Programmanr. 39
6.4.08
Alle, 8 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)
6 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mz&pc 1Mz&pc4:12.524:17.54
Jeroen Martin
Maaike Greven
Wouter Thonnon
Evelien Schwillens
95
95
93
92
35.39Tim Greven
Indra Swerts
Sander van Elburg
Linda van der Sande
92
90
88
88
2.Nimo 1Nimo4:40.254:46.46
Mel Laumen
Carlijn Jaspers
Charan Splinter
Tessa Lenoire
95
94
94
93
43.83Ralf te Lam
Kim Bartels
Franz te Lam
Inge Snijkers
91
92
64
90
3.Eurode KZC 1Eurode KZC5:34.875:36.68
Bob van der Wijst
Andrea Karlovic
Ferneau Ploumen
Shanna van Vliet
95
94
96
95
46.15Dante Heyden van der
Jennifer Nelissen
Roy Dankers
Rachella Feenstra
96
96
96
86
4.ZV Vaals 1ZV Vaals5:20.785:52.33
Stan Hengelbrock
Jennifer Heim
Rob Köster
Xenia Flamm
96
94
95
94
50.97Roy Büchels
Sanne Cremer
Marco Köster
Monika Schwoll
95
92
93
67
NGNimo 2Nimo5:16.06
Jeffrey Brand van den, Nina van Soest, Bart-Jan Ploumen, Kimberley Brouwer de
Tom Hinskens, Joyce Veldman, Marc Brouns, Lieke Janssen