brevetwedstrijd
Venray (NED),    9.9.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m schoolslag, Minoren 3 en later    Nr. 2. Meisjes, 25m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 3. Jongens, 25m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 4. Dames, 25m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 25m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 8. Dames, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 12. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 14. Alle, 25m rugslag, Minoren 3 en later
Nr. 15. Meisjes, 25m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 16. Jongens, 25m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 17. Dames, 25m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 18. Heren, 25m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 19. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 21. Dames, 50m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 25. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 26. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 27. Alle, 25m vlinderslag, Minoren 3 en later    Nr. 28. Meisjes, 25m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 29. Jongens, 25m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 30. Dames, 25m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 31. Heren, 25m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 34. Dames, 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 35. Heren, 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 36. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 37. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 38. Alle, 25m vrije slag, Minoren 3 en later
Nr. 39. Meisjes, 25m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 40. Jongens, 25m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 41. Dames, 25m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 42. Heren, 25m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 43. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 45. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 49. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 50. Heren, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Alle, 25m schoolslag                   Minoren 3 en later
9.9.07 - 14:00                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Ellen van Duren               9901412 Noord Limburg(SG)        25.54                 
        Bart van der Zanden           9900849 Noord Limburg(SG)        28.19                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 25m schoolslag        Meisjes Minioren 5 en later
9.9.07 - 14:00                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Fenne Vervoort                98veagv Noord Limburg(SG)        25.44                 
        Lisa Martens                  9802534 Noord Limburg(SG)        25.88                 
        Daphne de Block               97blagv Noord Limburg(SG)        27.46                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 25m schoolslag        Jongens Minioren 6 en later
9.9.07 - 14:00                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)        23.15                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 25m schoolslag                            Sen open
9.9.07 - 14:05                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Denise Peeters                9406418 Noord Limburg(SG)        22.25                 
        Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)        22.84                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 25m schoolslag                            Sen open
9.9.07 - 14:05                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)        20.96                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Minioren 5 en later
9.9.07 - 14:05                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Naomi Euwes                   9701374 Noord Limburg(SG)        48.53                 
            48.53
        Sarah Bos                     9700918 Noord Limburg(SG)        50.93                 
            50.93
        Maxime Rintjema               9700916 Noord Limburg(SG)        55.28                 
            55.28



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 50m schoolslag                            Sen open
9.9.07 - 14:10                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Bernadette Verstegen          9107878 Noord Limburg(SG)        37.39                 
            37.39
        Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)        41.57                 
            41.57
        Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)        44.29                 
            44.29
        Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)        45.82                 
            45.82
        Lisa Peeters                  9503136 Noord Limburg(SG)        46.03                 
            46.03
        Evi Schols                    9602912 Noord Limburg(SG)        50.01                 
            50.01




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Dames, 100m schoolslag                            Sen open
9.9.07 - 14:15                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Lisa Dreesens                 9105798 HZPC                   1:17.38                 
          1:17.38
        Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:23.83                 
          1:23.83
        Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:27.45                 
          1:27.45
        Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)      1:32.17                 
          1:32.17



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Heren, 100m schoolslag                            Sen open
9.9.07 - 14:20                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      1:14.16                 
          1:14.16
        Dion Dreesens                 9302189 HZPC                   1:14.73                 
          1:14.73
        Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)      1:17.03                 
          1:17.03
        Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      1:18.14                 
          1:18.14
        Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)      1:18.98                 
          1:18.98
        Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      1:30.02                 
          1:30.02
        Thijs Quaedvlieg              9204129 Noord Limburg(SG)      1:30.73                 
          1:30.73
        Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:31.77                 
          1:31.77
        Sjors Thomassen               9104843 Noord Limburg(SG)      1:36.62                 
          1:36.62
   DIS  Hans Westerkamp               9302745 Noord Limburg(SG)                 DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Alle, 25m rugslag                    Minoren 3 en later
9.9.07 - 14:25                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Bart van der Zanden           9900849 Noord Limburg(SG)        23.19                 
        Ellen van Duren               9901412 Noord Limburg(SG)        25.01                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 25m rugslag          Meisjes Minioren 5 en later
9.9.07 - 14:25                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Fenne Vervoort                98veagv Noord Limburg(SG)        24.51                 
        Lisa Martens                  9802534 Noord Limburg(SG)        25.16                 
        Daphne de Block               97blagv Noord Limburg(SG)        26.88                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 25m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
9.9.07 - 14:30                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)        20.82                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 25m rugslag                              Sen open
9.9.07 - 14:30                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Denise Peeters                9406418 Noord Limburg(SG)        17.41                 
        Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)        22.20                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 25m rugslag                              Sen open
9.9.07 - 14:30                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)        20.26                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m rugslag          Meisjes Minioren 5 en later
9.9.07 - 14:30                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Sarah Bos                     9700918 Noord Limburg(SG)        44.43                 
            44.43
        Naomi Euwes                   9701374 Noord Limburg(SG)        45.35                 
            45.35
        Maxime Rintjema               9700916 Noord Limburg(SG)        49.77                 
            49.77



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Dames, 50m rugslag                              Sen open
9.9.07 - 14:35                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Bernadette Verstegen          9107878 Noord Limburg(SG)        36.95                 
            36.95
        Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)        39.72                 
            39.72
        Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)        40.22                 
            40.22
        Lisa Peeters                  9503136 Noord Limburg(SG)        45.78                 
            45.78
        Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)        45.97                 
            45.97
        Evi Schols                    9602912 Noord Limburg(SG)        50.75                 
            50.75




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 100m rugslag                             Sen open
9.9.07 - 14:40                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Lisa Dreesens                 9105798 HZPC                   1:12.26                 
          1:12.26
        Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:13.89                 
          1:13.89
        Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:16.76                 
          1:16.76
        Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)      1:25.99                 
          1:25.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 100m rugslag                             Sen open
9.9.07 - 14:45                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Dion Dreesens                 9302189 HZPC                   1:07.90                 
          1:07.90
        Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      1:09.26                 
          1:09.26
        Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)      1:11.24                 
          1:11.24
        Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      1:11.82                 
          1:11.82
        Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)      1:13.15                 
          1:13.15
        Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:21.10                 
          1:21.10
        Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      1:22.57                 
          1:22.57
        Sjors Thomassen               9104843 Noord Limburg(SG)      1:22.79                 
          1:22.79
        Thijs Quaedvlieg              9204129 Noord Limburg(SG)      1:26.70                 
          1:26.70
        Hans Westerkamp               9302745 Noord Limburg(SG)      1:31.49                 
          1:31.49



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Alle, 25m vlinderslag                  Minoren 3 en later
9.9.07 - 14:50                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Bart van der Zanden           9900849 Noord Limburg(SG)        29.44                 
        Ellen van Duren               9901412 Noord Limburg(SG)        31.78                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Meisjes, 25m vlinderslag        Meisjes Minioren 5 en later
9.9.07 - 14:50                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Naomi Euwes                   9701374 Noord Limburg(SG)        19.43                 
        Maxime Rintjema               9700916 Noord Limburg(SG)        21.18                 
        Sarah Bos                     9700918 Noord Limburg(SG)        21.40                 
        Fenne Vervoort                98veagv Noord Limburg(SG)        23.74                 
        Daphne de Block               97blagv Noord Limburg(SG)        25.56                 
        Lisa Martens                  9802534 Noord Limburg(SG)        25.76                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Jongens, 25m vlinderslag        Jongens Minioren 6 en later
9.9.07 - 14:55                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)        18.70                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Dames, 25m vlinderslag                            Sen open
9.9.07 - 14:55                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Bernadette Verstegen          9107878 Noord Limburg(SG)        14.91                 
        Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)        15.88                 
        Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)        16.05                 
        Denise Peeters                9406418 Noord Limburg(SG)        16.50                 
        Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)        18.60                 
        Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)        21.41                 
        Evi Schols                    9602912 Noord Limburg(SG)        23.75                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Heren, 25m vlinderslag                            Sen open
9.9.07 - 14:55                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)        18.84                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Dames, 50m vlinderslag                            Sen open
9.9.07 - 15:00                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Lisa Peeters                  9503136 Noord Limburg(SG)        40.46                 
            40.46



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Heren, 50m vlinderslag                            Sen open
9.9.07 - 15:00                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Dion Dreesens                 9302189 HZPC                     28.32                 
            28.32
        Thijs Quaedvlieg              9204129 Noord Limburg(SG)        36.19                 
            36.19
        Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)        38.20                 
            38.20
        Hans Westerkamp               9302745 Noord Limburg(SG)        38.40                 
            38.40



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Dames, 100m vlinderslag                           Sen open
9.9.07 - 15:05                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Lisa Dreesens                 9105798 HZPC                   1:07.70                 
          1:07.70
        Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:13.91                 
          1:13.91
        Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:17.23                 
          1:17.23
        Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)      1:20.76                 
          1:20.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Heren, 100m vlinderslag                           Sen open
9.9.07 - 15:05                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      1:05.00                 
          1:05.00
        Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      1:05.23                 
          1:05.23
        Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)      1:08.91                 
          1:08.91
        Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)      1:11.04                 
          1:11.04
        Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:23.11                 
          1:23.11
        Sjors Thomassen               9104843 Noord Limburg(SG)      1:34.44                 
          1:34.44



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Alle, 25m vrije slag                   Minoren 3 en later
9.9.07 - 15:10                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Ellen van Duren               9901412 Noord Limburg(SG)        22.04                 
        Bart van der Zanden           9900849 Noord Limburg(SG)        22.54                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Meisjes, 25m vrije slag        Meisjes Minioren 5 en later
9.9.07 - 15:10                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Lisa Martens                  9802534 Noord Limburg(SG)        20.34                 
        Fenne Vervoort                98veagv Noord Limburg(SG)        20.74                 
        Daphne de Block               97blagv Noord Limburg(SG)        22.57                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Jongens, 25m vrije slag        Jongens Minioren 6 en later
9.9.07 - 15:10                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)        16.74                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 25m vrije slag                            Sen open
9.9.07 - 15:15                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Denise Peeters                9406418 Noord Limburg(SG)        15.67                 
        Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)        17.35                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Heren, 25m vrije slag                            Sen open
9.9.07 - 15:15                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)        16.64                 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Minioren 5 en later
9.9.07 - 15:15                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Sarah Bos                     9700918 Noord Limburg(SG)        39.54                 
            39.54
        Naomi Euwes                   9701374 Noord Limburg(SG)        40.01                 
            40.01
        Maxime Rintjema               9700916 Noord Limburg(SG)        40.84                 
            40.84



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Dames, 50m vrije slag                            Sen open
9.9.07 - 15:20                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Bernadette Verstegen          9107878 Noord Limburg(SG)        30.63                 
            30.63
        Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)        32.93                 
            32.93
        Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)        33.33                 
            33.33
        Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)        37.39                 
            37.39
        Lisa Peeters                  9503136 Noord Limburg(SG)        38.88                 
            38.88
        Evi Schols                    9602912 Noord Limburg(SG)        43.69                 
            43.69




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                    Dames, 100m vrije slag                            Sen open
9.9.07 - 15:25                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Lisa Dreesens                 9105798 HZPC                   1:01.39                 
          1:01.39
        Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:07.62                 
          1:07.62
        Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:08.40                 
          1:08.40
        Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)      1:11.77                 
          1:11.77



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                    Heren, 100m vrije slag                            Sen open
9.9.07 - 15:30                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
        Dion Dreesens                 9302189 HZPC                     56.05                 
            56.05
        Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      1:01.79                 
          1:01.79
        Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      1:02.17                 
          1:02.17
        Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)      1:02.60                 
          1:02.60
        Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)      1:04.80                 
          1:04.80
        Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:10.90                 
          1:10.90
        Thijs Quaedvlieg              9204129 Noord Limburg(SG)      1:11.18                 
          1:11.18
        Sjors Thomassen               9104843 Noord Limburg(SG)      1:13.65                 
          1:13.65
        Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      1:14.75                 
          1:14.75
        Hans Westerkamp               9302745 Noord Limburg(SG)      1:16.48                 
          1:16.48



Splash Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)