Speedowedstrijd deel 2 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Noord-Holland


Nr. 1  100m vrije slag  Dames  7 - 8 jaar
Nr. 2  100m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3  100m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 4
Nr. 4  50m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 5
Nr. 5  200m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 5
Nr. 6  200m wisselslag  Heren  Jongens Minioren 6
Nr. 7  200m vlinderslag  Dames  11 - 12 jaar
Nr. 8  200m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9  100m rugslag  Dames  7 - 8 jaar
Nr. 10  100m wisselslag  Heren  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 11  100m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 4
Nr. 12  100m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 5
Nr. 13  100m wisselslag  Dames  Meisjes Minioren 5
Nr. 14  100m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 6
Nr. 15  200m rugslag  Dames  11 - 12 jaar
Nr. 16  200m rugslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd deel 2zondag 16 december 2007 - 13:30


Nr. 1   100m vrije slag  Dames  7 - 8 jaar16-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Bibi Stokvis99De Bron1:35.42
2.Jasmijn Padt99DAW-Finenzo1:51.39
3.Denice Hukema99Ed-Vo2:02.22
4.Mara Döderlein De Win00WZ&PC Purmerend2:15.08


Nr. 2   100m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 4 en later16-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Lars van der Velden98DAW-Finenzo1:43.67
2.Rick van Zanten98Waterland1:50.44
3.Bas Vlugt99Ed-Vo1:54.07
4.Sander Karregat98Ed-Vo1:57.28
5.Thomas Haneveld98DAW-Finenzo2:00.43
6.Brian Otjes99Aquarius2:02.17
7.Hugo Blom98De Reuring2:04.86
8.Tim Tuijp98Ed-Vo2:09.02
9.Ian van Tiel00WZ&PC Purmerend2:12.52
10.Vito Meij99Waterland2:14.73
11.Simon Koopen98WZ&PC Purmerend2:20.62
dis.Martijn de Ruiter99Aquarius1:58.78SA-:--.--1:58.78
SL en SA diskwalificatie
dis.Barry van Engeldorp99Aquarius2:13.02SK-:--.--2:13.02
SK  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


Nr. 3   100m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 416-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Saritha van Zanten98Waterland1:31.29
2.Naomi Cohen98Waterland1:34.64
3.Benthe Vries De98De Reuring1:42.85
4.Elvira Korthagen98Ed-Vo1:48.70
5.Shanna Veerman98Ed-Vo1:49.47
6.Roanne Stolk98Waterland1:54.10
7.Merel Tol98Ed-Vo2:00.52
8.Demy Appel98Waterland2:05.64
dis.Silke Jonk98DAW-FinenzoSM-:--.---:--.--
sm  Niet aangetikt bij het keer- en/of eindpunt (geen tijd noteren).
ng.Marielle Vijver98Hoorn Aurikng
NG = AFG; ng is in dit geval tijdig afgemeld (24 uur)


Nr. 4   50m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 516-12-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Levi Tol97Ed-Vo42.14
2.Maurits de Bruijn97DAW-Finenzo46.25
3.Victor Nieuwstad97Noordkop-Zeemac48.39
4.Sanjay Jagroep97DAW-Finenzo50.90
5.Daan Pruim97Waterland52.53
6.Niels van Kogelenberg97EZV52.98
7.Huib Koenen97De Reuring55.04
8.Davy Barrett97Noordkop-Zeemac58.27
9.Nico Karregat97Ed-Vo1:00.38
10.Jan Boon97EZV1:00.82
dis.Danny Fabian Groen97WZ&PC Purmerend1:03.68VC
vc  Armen niet over het water naar voren gebracht.


Nr. 5   200m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 516-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Mirl de Boer97DAW-Finenzo2:45.91
2.José Verbeek97WZ&PC Purmerend2:55.88
3.Annika Vader97Noordkop-Zeemac2:59.80
4.Danielle Visser97De Reuring3:02.39
5.Isabelle Otte97Ed-Vo3:19.31
6.Bianca Denekamp97WZ&PC Purmerend3:20.89
7.Kyla Groeneveld97De Reuring3:21.08
8.Yvanna Zuurveld97DAW-Finenzo3:25.08
9.Kim Hiemstra97De Reuring3:27.63
10.Alicia Furumaya97De Reuring3:29.87
11.Britt Doedse97WZ&PC Purmerend3:31.00
12.Lonneke van Wouwen97DAW-Finenzo3:48.26
13.Annika Epker97Hoorn Aurik3:55.89
ng.zaElin Ahlstrand97DAW-Finenzo


Nr. 6   200m wisselslag  Heren  Jongens Minioren 616-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Lars Haarsma96Hoorn Aurik2:51.34
2.Yannick Vijver96Hoorn Aurik2:55.83
3.Carlo Kemp96WZ&PC Purmerend3:00.81
4.Danny Berlemon96Hoorn Aurik3:09.891
5.Bas De Lange96EZV3:09.892
6.Jordi Kerssens96Hoorn Aurik3:28.34
7.Rick Peereboom96DAW-Finenzo3:29.75
8.Jos Kalverboer96Waterland3:37.97
9.Martijn Falk96DAW-Finenzo3:38.93
10.Brian de Pagter96DAW-Finenzo4:13.80
dis.Marnix Vermeer96AquariusAE-:--.---:--.---:--.---:--.--
AE en RE diskwalificatie (AE=zonder tijd)
dis.Jeroen Hoeben96Hoorn Aurik3:23.86VC-:--.---:--.---:--.--3:23.86
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Ruben Pera96Hoorn Aurik3:28.08RC-:--.---:--.---:--.--3:28.08
RC en SA diskwalificatie
dis.Rik Stoelwinder96Aquarius3:37.03VC-:--.---:--.---:--.--3:37.03
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Niels de Jongh96Aquarius4:01.11VC-:--.---:--.---:--.--4:01.11
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


Nr. 7   200m vlinderslag  Dames  11 - 12 jaar16-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Rosanne Padt95DAW-Finenzo2:46.11
2.Annemiek Suiker95De Reuring2:49.93
3.Helena La95Hoorn Aurik3:00.64
4.Miloes Rozemuller95Hoorn Aurik3:01.81
5.Roxann Geenen96DAW-Finenzo3:10.65
6.Claudia Rijkhoff96Hoorn Aurik3:11.03
7.Judith Oudhuis95Waterland3:12.07
8.Manon Wiersma96Hoorn Aurik3:14.51
9.Rosa Veerman96Ed-Vo3:16.42
10.Sophie Padt96DAW-Finenzo3:19.79
11.Janine Kroon96Ed-Vo3:20.61
12.Maxine Alfonsi95DAW-Finenzo3:23.93
13.Lara Deul96Ed-Vo3:25.80
14.Mariska van Engeldorp95Aquarius3:31.21
15.Tess de Boer96DAW-Finenzo3:33.34
16.Laura Stokx96DAW-Finenzo3:39.58
17.Lotte Rustenburg96EZV3:41.47
18.Charita Furumaya95De Reuring3:42.19
19.Laura Rustenburg95EZV3:43.99
20.Kristine Zwaan96EZV3:44.30
21.Marloes Jellema95WZ&PC Purmerend3:46.06
22.Toet de Vries96De Reuring3:52.44
23.Marcha Kemp95WZ&PC Purmerend3:58.48
24.Annemarie Otte96Ed-Vo4:00.45
25.Denise Otjes96Aquarius4:07.65
26.Monica Schouten96Waterland4:07.81
dis.Jonna Epker95Hoorn AurikAE-:--.---:--.---:--.---:--.--
AE  De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren).
dis.Janine Rooker96WZ&PC Purmerend3:11.37VE-:--.---:--.---:--.--3:11.37
VE  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
dis.Anne van Rongen95WZ&PC Purmerend3:21.13VE-:--.---:--.---:--.--3:21.13
VE  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
dis.Elna van Deelen96EZV3:37.19VC-:--.---:--.---:--.--3:37.19
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Lisa Schellinger96Waterland3:38.28VC-:--.---:--.---:--.--3:38.28
VC en VE diskwalificatie
dis.Hilde Boon95EZV3:57.47VE-:--.---:--.---:--.--3:57.47
VE  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
dis.Yvonne Jager95De Reuring4:09.80VE-:--.---:--.---:--.--4:09.80
VE  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
dis.Ilse Mulder96De Reuring4:10.60VC-:--.---:--.---:--.--4:10.60
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Nathalie Veldboer96De Reuring4:12.07VE-:--.---:--.---:--.--4:12.07
Ve en VC diskwalificatie
ng.zaSabrina van der Vis95Waterland
ng.Becky Vendel96De Reuringng
ng = AFG; ng is in dit geval een tijdige afmelding (24 uur)
ng.Naomi Sier95Ed-Vong
ng = AFG; ng is in dit geval een tijdige afmelding (24 uur)
ng.Laura Beekes96Hoorn Aurikng


Nr. 8   200m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 216-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Frank van der Wolff94Hoorn Aurik2:38.00
2.Kingue Struijf94WZ&PC Purmerend2:47.81
3.Koen Kesting94Waterland2:51.43
4.Ruben Tol95Ed-Vo2:53.72
5.Gerco Kalverboer94Waterland3:01.57
6.Dave Heshof95WZ&PC Purmerend3:07.29
7.Bryan Kroon94Ed-Vo3:17.25
8.Job Boersma95De Reuring3:21.36
9.Remco Tol95Ed-Vo3:23.31
10.Guus Jonk95Hoorn Aurik3:25.82
11.Rowdy Spaltman95DAW-Finenzo3:27.42
12.Remco Visser95De Reuring3:35.57
dis.Brecht van Kuijk94EZV3:50.28VC-:--.---:--.---:--.--3:50.28
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
ng.Roel Alers95WZ&PC Purmerendng


Nr. 9   100m rugslag  Dames  7 - 8 jaar16-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Bibi Stokvis99De Bron1:55.56
2.Jasmijn Padt99DAW-Finenzo1:59.52
3.Denice Hukema99Ed-Vo2:11.46
dis.Mara Döderlein De Win00WZ&PC Purmerend2:14.19RF-:--.--2:14.19
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


Nr. 10   100m wisselslag  Heren  Jongens Minioren 4 en later16-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Lars van der Velden98DAW-Finenzo1:32.54
2.Rick van Zanten98Waterland1:35.94
3.Tim Tuijp98Ed-Vo1:43.18
4.Martijn de Ruiter99Aquarius1:43.40
5.Bas Vlugt99Ed-Vo1:47.79-:--.--1:47.79
6.Hugo Blom98De Reuring1:52.67
dis.Thomas Haneveld98DAW-Finenzo1:43.09RH-:--.--1:43.09
RH en SL diskwalificatie
dis.Sander Karregat98Ed-Vo1:48.13VC-:--.--1:48.13
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Brian Otjes99Aquarius1:57.61RH-:--.--1:57.61
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
dis.Simon Koopen98WZ&PC Purmerend2:05.53VC-:--.--2:05.53
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Vito Meij99Waterland2:05.95VC-:--.--2:05.95
VC en RH diskwalificatie
dis.Barry van Engeldorp99Aquarius2:09.91VC-:--.--2:09.91
VC en RH diskwalificatie
dis.Ian van Tiel00WZ&PC Purmerend2:11.49VC-:--.--2:11.49
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


Nr. 11   100m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 416-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Saritha van Zanten98Waterland1:27.33
2.Shanna Veerman98Ed-Vo1:35.63
3.Benthe Vries De98De Reuring1:37.20
4.Roanne Stolk98Waterland1:38.44
5.Silke Jonk98DAW-Finenzo1:40.38
6.Elvira Korthagen98Ed-Vo1:40.72
7.Merel Tol98Ed-Vo1:42.88
8.Demy Appel98Waterland1:55.69
dis.Naomi Cohen98WaterlandVR-:--.---:--.--
VRA  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
ng.Marielle Vijver98Hoorn Aurikng
NG = AFG; ng in dit geval een tijdige afmelding (24 uur)


Nr. 12   100m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 516-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Maurits de Bruijn97DAW-Finenzo1:39.38
2.Levi Tol97Ed-Vo1:45.52
3.Huib Koenen97De Reuring1:46.68
4.Nico Karregat97Ed-Vo1:50.10
5.Daan Pruim97Waterland1:54.82
6.Niels van Kogelenberg97EZV1:56.25
7.Sanjay Jagroep97DAW-Finenzo1:56.64
8.Jan Boon97EZV1:58.051
9.Davy Barrett97Noordkop-Zeemac1:58.052
10.Danny Fabian Groen97WZ&PC Purmerend2:13.90
dis.Victor Nieuwstad97Noordkop-Zeemac1:49.97SA-:--.--1:49.97
SA  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


Nr. 13   100m wisselslag  Dames  Meisjes Minioren 516-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Mirl de Boer97DAW-Finenzo1:27.60
2.José Verbeek97WZ&PC Purmerend1:31.20
3.Danielle Visser97De Reuring1:33.68
4.Yvanna Zuurveld97DAW-Finenzo1:42.25
5.Kyla Groeneveld97De Reuring1:43.46
6.Bianca Denekamp97WZ&PC Purmerend1:43.85
7.Isabelle Otte97Ed-Vo1:44.10
8.Kim Hiemstra97De Reuring1:45.33
9.Britt Doedse97WZ&PC Purmerend1:50.29
10.Lonneke van Wouwen97DAW-Finenzo1:51.77
11.Annika Epker97Hoorn Aurik2:09.38-:--.--2:09.38
dis.Annika Vader97Noordkop-Zeemac1:38.85VC-:--.--1:38.85
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Alicia Furumaya97De Reuring1:46.09VC-:--.--1:46.09
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
ng.zaElin Ahlstrand97DAW-Finenzo


Nr. 14   100m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 616-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Lars Haarsma96Hoorn Aurik1:08.94
2.Carlo Kemp96WZ&PC Purmerend1:11.84
3.Yannick Vijver96Hoorn Aurik1:14.82
4.Danny Berlemon96Hoorn Aurik1:16.07
5.Bas De Lange96EZV1:19.68
6.Jordi Kerssens96Hoorn Aurik1:24.74
7.Jeroen Hoeben96Hoorn Aurik1:25.28
8.Ruben Pera96Hoorn Aurik1:25.65
9.Rick Peereboom96DAW-Finenzo1:26.01
10.Marnix Vermeer96Aquarius1:28.78
11.Rik Stoelwinder96Aquarius1:29.25
12.Martijn Falk96DAW-Finenzo1:29.53
13.Jos Kalverboer96Waterland1:30.11
14.Niels de Jongh96Aquarius1:37.69
15.Brian de Pagter96DAW-Finenzo1:46.30


Nr. 15   200m rugslag  Dames  11 - 12 jaar16-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Rosanne Padt95DAW-Finenzo2:37.59
2.Rosa Veerman96Ed-Vo2:38.43
3.Julia Brouwers96WZ&PC Purmerend2:44.68
4.Claudia Rijkhoff96Hoorn Aurik2:45.59
5.Janine Rooker96WZ&PC Purmerend2:48.39
6.Miloes Rozemuller95Hoorn Aurik2:49.64
7.Helena La95Hoorn Aurik2:49.79
8.Davina van Perge95DAW-Finenzo2:50.59
9.Mariska van Engeldorp95Aquarius2:52.78
10.Laura Stokx96DAW-Finenzo2:53.15
11.Mandy Verhage95DAW-Finenzo2:54.73
12.Manon Wiersma96Hoorn Aurik2:56.43
13.Marit Visscher96DAW-Finenzo2:58.99
14.Marcha Kemp95WZ&PC Purmerend2:59.43
15.Annemiek Suiker95De Reuring3:00.97
16.Tess de Boer96DAW-Finenzo3:04.16
17.Roxann Geenen96DAW-Finenzo3:05.35
18.Maxine Alfonsi95DAW-Finenzo3:09.13
19.Denise Otjes96Aquarius3:09.58
20.Sophie Padt96DAW-Finenzo3:09.89
21.Toet de Vries96De Reuring3:10.07
22.Marloes Jellema95WZ&PC Purmerend3:10.82
23.Jonna Epker95Hoorn Aurik3:11.00
24.Marit van Elsas95DAW-Finenzo3:12.69
25.Lisa Schellinger96Waterland3:12.92
26.Janine Kroon96Ed-Vo3:13.54
27.Lara Deul96Ed-Vo3:13.81
28.Kristine Zwaan96EZV3:18.79
29.Rebecca Martens96DAW-Finenzo3:20.27
30.Elena Peeters96DAW-Finenzo3:20.89
31.Hilde Boon95EZV3:21.28
32.Annemarie Otte96Ed-Vo3:22.65
33.Nathalie Veldboer96De Reuring3:25.47
34.Elna van Deelen96EZV3:26.25
35.Lotte Rustenburg96EZV3:28.02
36.Nathalja Wiersma96DAW-Finenzo3:29.351
37.Monica Schouten96Waterland3:29.352
38.Laura Rustenburg95EZV3:31.34
39.Yvonne Jager95De Reuring3:32.93
40.Carmen Drijfhout95De Bron3:34.21
41.Ilse Mulder96De Reuring3:48.59
dis.Franka Boerkamp96AquariusRE-:--.---:--.---:--.---:--.--
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
dis.Judith Oudhuis95Waterland3:18.40RF-:--.---:--.---:--.--3:18.40
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
dis.Charita Furumaya95De Reuring3:36.97RC-:--.---:--.---:--.--3:36.97
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ng.Anne van Rongen95WZ&PC Purmerend
ng.Becky Vendel96De Reuringng
NG = AFG; ng is in dit geval tijdig afgemeld (24 uur)
ng.Sabrina van der Vis95Waterlandng
ng.Naomi Sier95Ed-Vong
ng = AFG; ng is in dit geval tijdig afgemeld (24 uur)
ng.Kaylee Ruiter96De Bronng
ng.Laura Beekes96Hoorn Aurikng


Nr. 16   200m rugslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 216-12-2007


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Frank van der Wolff94Hoorn Aurik2:26.99
2.Vincent Schram94DAW-Finenzo2:39.91
3.Kingue Struijf94WZ&PC Purmerend2:40.77
4.Gerco Kalverboer94Waterland2:44.00
5.Dave Heshof95WZ&PC Purmerend2:45.16
6.Ruben Tol95Ed-Vo2:46.33
7.Koen Kesting94Waterland2:50.17
8.Job Boersma95De Reuring2:50.49
9.Glenn Smit94DAW-Finenzo2:52.75
10.Brecht van Kuijk94EZV2:54.69
11.Guus Jonk95Hoorn Aurik2:58.02
12.Remco Tol95Ed-Vo3:00.49
13.Bryan Kroon94Ed-Vo3:01.48
14.Remco Visser95De Reuring3:04.63
15.Paul de Graaf95Waterland3:04.76
16.Sam Buter95DAW-Finenzo3:08.45
17.Rowdy Spaltman95DAW-Finenzo3:08.90
18.Pepijn Jorink95DAW-Finenzo3:10.39
19.Roy Kant94De Bron3:12.07
20.Eric Nieuwstad94Noordkop-Zeemac3:15.61
21.Jan Peereboom95DAW-Finenzo3:18.25
22.Jasper Falk95DAW-Finenzo3:21.35
23.Ronald Purmer95De Bron3:39.91-:--.---:--.---:--.--3:39.91
24.Ted Boerkamp95Aquarius4:07.45
dis.Christiaan Zwaal95Noordkop-Zeemac2:54.51RC-:--.---:--.---:--.--2:54.51
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Tim Huisintveld95DAW-Finenzo4:02.63RD-:--.---:--.---:--.--4:02.63
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ng.Roel Alers95WZ&PC Purmerendng