A-Kringkampioenschappen 2008 deel 1
Beverwijk (NED),    17.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Heren, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Dames, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Heren, 200m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 8. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 9. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 50m vrije slag                   17 jaar en jonger
17-5-2008 - 14:15                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Cornwall                 9003855 Zaanstad (SG)            25.45     1.          
    2.  Matthijs Boers                9102717 Noordkop-Zeemacht SG     25.46     2.          
    3.  Sverre Eschweiler             9204035 Z.V.Hoorn-Aurik          25.65     3.          
    4.  Felix Kramer                  9001659 Rapido '82               26.18     4.          
    5.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo              26.21     5.          
    6.  Jeffrey Appel                 9200027 ZV Waterland             26.51     6.          
    7.  Dennis Eliveld                9202351 DAW-Finenzo              26.54     7.          
    8.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo              26.61     8.          
    9.  Richard Veerman               9106345 Ed-Vo                    26.69     9.          
   10.  Jorrick Druyven               9400507 Oeza                     26.89    10.          
   11.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)            26.91    11.          
   12.  Martijn Gras                  9100751 Zaanstad (SG)            27.09    12.          
   13.  Kees Veerman                  9205457 Ed-Vo                    27.19    13.          
   13.  Wouter Allard                 9000031 Rapido '82               27.19    13.          
   15.  Dennis de Ruiter              9206069 Zv Aquarius              27.20    15.          
   16.  Stefan Bouwman                9100251 ZV Waterland             27.21    16.          
   17.  Kasper Gerdes                 9301873 De Reuring               27.23    17.          
   18.  Timo v.d. Veen                9104133 Hpc                      27.29    18.          
   19.  Robin Ras                     9105275 Nva/Hhc                  27.36    19.          
   20.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo              27.48    20.          
   20.  Hans Peter Hartog             9100859 DAW-Finenzo              27.48    20.          
   22.  Marc Bruin                    9000471 De Reuring               27.49    22.          
   23.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo              27.52    23.          
   24.  Morgan Tuijn                  9005303 Nva/Hhc                  27.63    24.          
   25.  Mike ter Horst                9402785 Zeeschuimers             27.68    25.          
   26.  Daan Kooi                     9101287 Zaanstad (SG)            27.84    26.          
   27.  Rob Tol                       9205459 Ed-Vo                    27.90    27.          
   28.  Menno Spataro                 9401447 EZV Enkhuizen            28.13    28.          
   29.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo              28.18    29.          
   30.  Matthijs Dinkla               9000687 ZV Waterland             28.23    30.          
   31.  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend          28.25    31.          
   32.  Rian Visser                   9007141 DAW-Finenzo              28.60    32.          
   33.  Kingue Struijf                9400913 WZ&PC Purmerend          28.63    33.          
   34.  Kenneth Olofsen               9201891 Zaanstad (SG)            28.90    34.          
   35.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend          31.42    35.          
    NG  Shane Zoer                    9104091 EZV Enkhuizen                      NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 50m vrije slag                    18 jaar en ouder
17-5-2008 - 14:15                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dennis de Waal                8603421 Z.V.Hoorn-Aurik          25.75     1.          
    2.  Jeroen Leuverink              8601899 Noordkop-Zeemacht SG     25.87     2.          
    3.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo              26.73     3.          
    4.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo              26.82     4.          
    5.  Klaas van Beek                8805914 Zeeschuimers             26.89     5.          
    6.  Kenneth Deinum                8900647 Rapido '82               27.13     6.          
    7.  Gerard Hoedjes                8701363 DAW-Finenzo              28.33     7.          
   DIS  Marijn Nijssen                8703983 Z.V.Hoorn-Aurik                   DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  Loek Rolvink                  8301803 Rapido '82                      NG.ZA          
 AFGEM  Rene de Boer                  6400087 DAW-Finenzo                     AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 50m vlinderslag                   15 jaar en jonger
17-5-2008 - 14:25                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cleo Denise Bol               9403314 WZ&PC Purmerend          31.54     1.          
    2.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo              31.72     2.          
    3.  Chantalle van der Fluit       9206406 DAW-Finenzo              31.92     3.          
    4.  Shelley de Boer               9302840 Zaanstad (SG)            32.18     4.          
    5.  Pascalle Spiekerman           9403030 WZ&PC Purmerend          32.79     5.          
    6.  Jessica de Ruiter             9306160 Zv Aquarius              32.92     6.          
    7.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo              32.99     7.          
    8.  Naomi Stens                   9302266 Zaanstad (SG)            33.40     8.          
    9.  Daniëlle de Groot             9303868 Oeza                     33.42     9.          
   10.  Nadia du Fossé                9401110 Hpc                      33.60    10.          
   11.  Suzanne Mosch                 9400548 Noordkop-Zeemacht SG     33.82    11.          
   11.  Sharon van der Leest          9202772 WZ&PC Purmerend          33.82    11.          
   13.  Claudia Rijkhoff              9603338 Z.V.Hoorn-Aurik          33.84    13.FJ 1      
   14.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo              33.84    14.FJ 2      
   15.  Anouk Limburg                 9501806 Noordkop-Zeemacht SG     33.89    15.          
   16.  Kimberly Mijnen               9503644 Zaanstad (SG)            33.99    16.          
   17.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)            34.09    17.          
   18.  Miloes Rozemuller             9501832 Z.V.Hoorn-Aurik          34.56    18.          
   19.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius              34.57    19.          
   20.  Carmen Krijnen                9301454 WZ&PC Purmerend          34.86    20.          
   21.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend          34.88    21.          
   22.  Danique Mallon                9402114 Oeza                     35.06    22.FJ 1      
   23.  Mandy Verhage                 9501382 DAW-Finenzo              35.06    23.FJ 2      
   24.  Rosa Schot                    9207500 DAW-Finenzo              35.07    24.          
   25.  Annemiek Suiker               9501636 De Reuring               35.10    25.          
   26.  Esmee Vermeulen               9600678 Zaanstad (SG)            35.16    26.          
   27.  Roxann Geenen                 9601518 DAW-Finenzo              35.31    27.          
   28.  Kim Luyken                    9403558 Zv Aquarius              35.62    28.          
   29.  Manon Wiersma                 9600112 Z.V.Hoorn-Aurik          35.77    29.          
   30.  Lisa Koster                   9401682 Oeza                     35.82    30.          
   31.  Inge Koopman                  9303382 Rapido '82               36.32    31.          
   32.  Rosa Veerman                  9600862 Ed-Vo                    36.44    32.          
   33.  Cindy van Heusden             9206310 Zaanstad (SG)            36.49    33.          
   34.  Marjolein Vink                9306478 Oeza                     36.74    34.          
   35.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo              37.16    35.          
   36.  Janine Rooker                 9600316 WZ&PC Purmerend          39.09    36.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 50m vlinderslag                    16 jaar en ouder
17-5-2008 - 14:25                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo              31.09     1.          
    2.  Annet Bakker                  9004566 Noordkop-Zeemacht SG     31.77     2.          
    3.  Nicole Palmboom               9106072 Oeza                     31.83     3.          
    4.  Monique Jonker                8501472 De Reuring               32.41     4.          
    5.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo              32.57     5.          
    6.  Tessa Mosch                   9102172 Noordkop-Zeemacht SG     33.33     6.          
    7.  Simone de Wit                 8604152 Z.V.Hoorn-Aurik          33.39     7.          
    8.  Marije Lenos                  8602264 Hpc                      33.47     8.          
    9.  Maureen Udes                  9103128 WZ&PC Purmerend          33.54     9.          
   10.  Nathalie van Velzen           8502970 WZ&PC Purmerend          33.73    10.          
   11.  Lidewij Vink                  9007508 Oeza                     33.92    11.          
   12.  Anouk van der Gracht          8901408 Oeza                     34.05    12.          
   13.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend          34.39    13.          
   14.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo              35.39    14.          
   14.  Lisa Bakels                   9000106 ZV Waterland             35.39    14.          
   16.  Sanne Essers                  9100912 Oeza                     36.53    16.          
    NG  Tatjana Wit                   9007744 Zeeschuimers                       NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 1
17-5-2008 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Guus Jonk                     9501509 Z.V.Hoorn-Aurik        3:01.31     1.          
          3:01.31
    2.  Sjors Lieverst                9501389 Zaanstad (SG)          3:04.08     2.          
          3:04.08
    3.  Lars Kerkhoff                 9501007 Rapido '82             3:06.38     3.          
          3:06.38
    4.  Klaas Schoute                 9500891 DAW-Finenzo            3:07.34     4.          
          1:31.27  3:07.34
    5.  Paul de Graaf                 9500107 ZV Waterland           3:10.72     5.          
          3:10.72
    6.  Job Boersma                   9501185 De Reuring             3:22.18     6.          
          3:22.18
 AFGEM  Felix Geenen                  9501085 DAW-Finenzo                     AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 2
17-5-2008 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kingue Struijf                9400913 WZ&PC Purmerend        2:54.17     1.          
          1:22.68  2:54.17
    2.  Bryan Kroon                   9402341 Ed-Vo                  3:00.63     2.          
          3:00.63
    3.  Michael van Dam               9401501 Hpc                    3:01.96     3.          
          1:29.91  3:01.96
    4.  Gerco Kalverboer              9400231 ZV Waterland           3:02.40     4.          
          1:28.43  3:02.40
    5.  Menno Schaefer                9402461 Rapido '82             3:11.89     5.          
          1:31.82  3:11.89
    6.  Koen Kesting                  9400225 ZV Waterland           3:11.93     6.          
          3:11.93
    7.  Frank van der Wolff           9400955 Z.V.Hoorn-Aurik        3:12.78     7.          
          1:31.45  3:12.78


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 3
17-5-2008 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            2:47.34     1.          
          2:47.34
    2.  Marcel Schouten               9300653 Rapido '82             2:51.91     2.          
          2:51.91
    3.  Daan Remmelzwaal              9302553 Zaanstad (SG)          2:52.63     3.          
          2:52.63
    4.  Stefan Schulte                9302443 Rapido '82             2:52.69     4.          
          2:52.69
    5.  Nick Venema                   9300951 ZV Waterland           2:57.07     5.          
          1:25.54  2:57.07
    6.  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend        3:00.53     6.          
          3:00.53
    7.  Jesse Dekker                  9301699 Z.V.Hoorn-Aurik        3:04.91     7.          
          1:30.17  3:04.91
    8.  Marcel van Alphen             9305307 EZV Enkhuizen          3:07.12     8.          
          3:07.12
    9.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            3:17.22     9.          
          3:17.22
   10.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          3:21.50    10.          
          1:35.00  3:21.50


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 4
17-5-2008 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 9200027 ZV Waterland           2:53.66     1.          
          1:23.75  2:53.66


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                       Heren Jeugd 1
17-5-2008 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hans Peter Hartog             9100859 DAW-Finenzo            2:49.36     1.          
          1:22.34  2:49.36
    2.  Timo v.d. Veen                9104133 Hpc                    2:49.62     2.          
          2:49.62
    3.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            2:49.74     3.          
          2:49.74
    4.  Kristian Stam                 9102187 Zaanstad (SG)          3:00.94     4.          
          1:27.66  3:00.94
    5.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo            3:16.49     5.          
          3:16.49
    NG  Shane Zoer                    9104091 EZV Enkhuizen                      NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                       Heren Jeugd 2
17-5-2008 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rian Visser                   9007141 DAW-Finenzo            2:47.26     1.          
          1:19.37  2:47.26
    2.  Marc Bruin                    9000471 De Reuring             2:50.62     2.          
          2:50.62
    3.  Matthijs Dinkla               9000687 ZV Waterland           2:53.66     3.          
          1:22.56  2:53.66
    4.  Gerben Rozie                  9002507 Noordkop-Zeemacht SG   2:56.06     4.          
          1:24.05  2:56.06


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                    18 jaar en ouder
17-5-2008 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paul Oudendijk                8101287 Oeza                   2:38.11     1.          
          2:38.11
    2.  Rico Jonker                   8705069 De Reuring             2:49.26     2.          
          1:20.60  2:49.26
    3.  Dennis de Waal                8603421 Z.V.Hoorn-Aurik        2:52.45     3.          
          1:18.97  2:52.45
    4.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo            2:53.74     4.          
          1:21.18  2:53.74
    5.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo            2:54.74     5.          
          1:23.52  2:54.74
    6.  Karel Bol                     8700327 DAW-Finenzo            2:58.45     6.          
          1:22.40  2:58.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                  Meisjes Junioren 1
17-5-2008 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmee Vermeulen               9600678 Zaanstad (SG)          4:58.78     1.          
          4:58.78
    2.  Janine Rooker                 9600316 WZ&PC Purmerend        5:01.45     2.          
          1:11.63  2:28.76  3:45.97  5:01.45
    3.  Rosa Veerman                  9600862 Ed-Vo                  5:08.07     3.          
          1:12.00  2:31.09  3:51.34  5:08.07
    4.  Claudia Rijkhoff              9603338 Z.V.Hoorn-Aurik        5:16.43     4.          
          1:15.57  2:37.36  3:59.15  5:16.43
    5.  Manon Wiersma                 9600112 Z.V.Hoorn-Aurik        5:22.72     5.          
          5:22.72
    6.  Roxann Geenen                 9601518 DAW-Finenzo            5:24.82     6.          
          1:15.22  2:38.12  4:02.18  5:24.82
    7.  Julia Brouwers                9600868 WZ&PC Purmerend        5:54.18     7.          
          1:22.38  5:54.18
 NG.ZA  Lola Holsboer                 9601554 Zeeschuimers                    NG.ZA          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                  Meisjes Junioren 2
17-5-2008 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miloes Rozemuller             9501832 Z.V.Hoorn-Aurik        5:07.33     1.          
          5:07.33
    2.  Helena La                     9502134 Z.V.Hoorn-Aurik        5:14.04     2.          
          5:14.04
    3.  Davina van Perge              9503786 DAW-Finenzo            5:16.07     3.          
          1:14.70  5:16.07
    4.  Mandy Verhage                 9501382 DAW-Finenzo            5:21.38     4.          
          1:14.42  2:36.14  3:59.37  5:21.38
    5.  Daisy Koning                  9500314 Zeeschuimers           5:21.59     5.          
          5:21.59
    6.  Kimberly Mijnen               9503644 Zaanstad (SG)          5:24.56     6.          
          1:13.62  2:38.64  4:04.20  5:24.56
    7.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius            5:25.17     7.          
          1:15.03  2:38.67  4:03.73  5:25.17
    8.  Annemiek Suiker               9501636 De Reuring             5:45.97     8.          
          5:45.97
    9.  Britt Jansen                  9500526 Rapido '82             5:49.28     9.          
          1:13.44  2:35.68  4:16.48  5:49.28


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                  Meisjes Junioren 3
17-5-2008 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Boers                    9400994 Noordkop-Zeemacht SG   4:47.14     1.          
          4:47.14
    2.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        4:58.32     2.          
          4:58.32
    3.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            4:59.69     3.          
          1:09.59  2:25.78  3:44.39  4:59.69
    4.  Suzanne Mosch                 9400548 Noordkop-Zeemacht SG   5:05.23     4.          
          1:13.99  2:32.89  3:49.84  5:05.23
    5.  Lisa Koster                   9401682 Oeza                   5:07.30     5.          
          1:11.70  2:30.95  3:50.85  5:07.30
    6.  Tara van den Bogaard          9404286 Nva/Hhc                5:33.23     6.          
          1:15.56  2:41.36  4:07.70  5:33.23
    7.  Els de Bruin                  9401660 Rapido '82             5:43.55     7.          
          1:13.00  2:39.31  4:12.69  5:43.55


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                       Dames Jeugd 1
17-5-2008 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shelley de Boer               9302840 Zaanstad (SG)          5:02.11     1.          
          1:09.54  2:25.86  3:43.93  5:02.11
    2.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            5:03.18     2.          
          1:10.68  2:27.87  3:45.88  5:03.18
    3.  Daniëlle de Groot             9303868 Oeza                   5:08.33     3.          
          1:12.51  5:08.33
    4.  Carmen Krijnen                9301454 WZ&PC Purmerend        5:32.53     4.          
          5:32.53
    5.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo            5:39.21     5.          
          1:18.68  5:39.21


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                       Dames Jeugd 2
17-5-2008 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van der Leest          9202772 WZ&PC Purmerend        4:59.17     1.          
          1:11.95  2:29.08  3:45.37  4:59.17
    2.  Corine Rooker                 9201522 WZ&PC Purmerend        5:29.38     2.          
          1:14.02  2:38.73  4:05.22  5:29.38


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                    16 jaar en ouder
17-5-2008 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            4:46.68     1.          
          1:07.94  2:20.64  3:33.95  4:46.68
    2.  Katinka van Vastenhoven       8402500 Zeeschuimers           5:02.72     2.          
          1:09.93  2:27.14  3:45.12  5:02.72
    3.  Tessa Mosch                   9102172 Noordkop-Zeemacht SG   5:07.54     3.          
          5:07.54
    4.  Lidewij Vink                  9007508 Oeza                   5:08.50     4.          
          5:08.50
    5.  Simone de Wit                 8604152 Z.V.Hoorn-Aurik        5:13.17     5.          
          1:11.72  5:13.17



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                   Jongens Junioren 1
17-5-2008 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend        1:11.86     1.          
    2.  Sjors Lieverst                9501389 Zaanstad (SG)          1:14.75     2.          
    3.  Remco Tol                     9501505 Ed-Vo                  1:15.35     3.          
    4.  Job Boersma                   9501185 De Reuring             1:19.95     4.          
    5.  Ruben Tol                     9501119 Ed-Vo                  1:21.04     5.          
    6.  Klaas Schoute                 9500891 DAW-Finenzo            1:21.87     6.          
    7.  Lars Kerkhoff                 9501007 Rapido '82             1:24.66     7.          
    8.  Guus Jonk                     9501509 Z.V.Hoorn-Aurik        1:25.61     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                   Jongens Junioren 2
17-5-2008 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorrick Druyven               9400507 Oeza                   1:08.04     1.          
    2.  Frank van der Wolff           9400955 Z.V.Hoorn-Aurik        1:09.64     2.          
    3.  Mike ter Horst                9402785 Zeeschuimers           1:13.75     3.          
    4.  Menno Spataro                 9401447 EZV Enkhuizen          1:14.07     4.          
    5.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo            1:14.94     5.          
    6.  Jesse Meyer                   9403633 Zaanstad (SG)          1:15.35     6.          
    7.  Kingue Struijf                9400913 WZ&PC Purmerend        1:15.82     7.          
    8.  Michael van Dam               9401501 Hpc                    1:17.93     8.          
    9.  Koen Kesting                  9400225 ZV Waterland           1:18.20     9.          
   10.  Gerco Kalverboer              9400231 ZV Waterland           1:19.07    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                   Jongens Junioren 3
17-5-2008 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          1:06.99     1.          
    2.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            1:10.63     2.          
    3.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend        1:11.88     3.          
    4.  Marcel Schouten               9300653 Rapido '82             1:12.02     4.          
    5.  Daan Remmelzwaal              9302553 Zaanstad (SG)          1:13.57     5.          
    6.  Robin Döderlein de Win        9302447 WZ&PC Purmerend        1:15.92     6.          
    7.  Nick Venema                   9300951 ZV Waterland           1:16.85     7.          
    8.  Aaron Koomen                  9304381 Rapido '82             1:17.82     8.          
    9.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            1:19.46     9.          
   10.  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend        1:19.57    10.          
   11.  Jesse Dekker                  9301699 Z.V.Hoorn-Aurik        1:22.17    11.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                   Jongens Junioren 4
17-5-2008 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sverre Eschweiler             9204035 Z.V.Hoorn-Aurik        1:04.86     1.          
    2.  Dennis Eliveld                9202351 DAW-Finenzo            1:08.55     2.          
    3.  Kees Veerman                  9205457 Ed-Vo                  1:11.01     3.          
    4.  Jeffrey Appel                 9200027 ZV Waterland           1:11.26     4.          
    5.  Rob Tol                       9205459 Ed-Vo                  1:14.64     5.          
    6.  Derk de Boer                  9202091 EZV Enkhuizen          1:14.85     6.          
    7.  Casper van der Haagen         9202521 Z.V.Hoorn-Aurik        1:16.86     7.          
    8.  Kenneth Olofsen               9201891 Zaanstad (SG)          1:18.36     8.          
    9.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo            1:21.75     9.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                        Heren Jeugd 1
17-5-2008 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Matthijs Boers                9102717 Noordkop-Zeemacht SG   1:03.39     1.          
    2.  Hans Peter Hartog             9100859 DAW-Finenzo            1:07.81     2.          
    3.  Stefan Bouwman                9100251 ZV Waterland           1:11.10     3.          
    4.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            1:11.53     4.FJ 1      
    5.  Timo v.d. Veen                9104133 Hpc                    1:11.53     5.FJ 2      
    6.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo            1:12.38     6.          
    7.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo            1:13.10     7.          
    8.  Richard Veerman               9106345 Ed-Vo                  1:13.16     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                        Heren Jeugd 2
17-5-2008 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Cornwall                 9003855 Zaanstad (SG)          1:07.08     1.          
    2.  Wouter Allard                 9000031 Rapido '82             1:07.43     2.          
    3.  Marc Bruin                    9000471 De Reuring             1:13.56     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                     18 jaar en ouder
17-5-2008 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paul Oudendijk                8101287 Oeza                   1:06.06     1.          
    2.  Jeroen Leuverink              8601899 Noordkop-Zeemacht SG   1:07.32     2.          
    3.  Marijn Nijssen                8703983 Z.V.Hoorn-Aurik        1:09.80     3.          
    4.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo            1:10.36     4.          
    5.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo            1:13.47     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 1
17-5-2008 - 15:50                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Ruig                    9603240 Zaanstad (SG)          1:22.83     1.          
    2.  Lindsey Reijsoo               9603078 Rapido '82             1:27.14     2.          
    3.  Marit Visscher                9600004 DAW-Finenzo            1:28.81     3.          
    4.  Rosa Veerman                  9600862 Ed-Vo                  1:29.23     4.          
    5.  Manon Wiersma                 9600112 Z.V.Hoorn-Aurik        1:29.47     5.          
    6.  Esmee Vermeulen               9600678 Zaanstad (SG)          1:32.32     6.          
    7.  Janine Kroon                  9600600 Ed-Vo                  1:32.43     7.          
    8.  Lucille Stroobach             9601482 Noordkop-Zeemacht SG   1:34.20     8.          
    9.  Janine Rooker                 9600316 WZ&PC Purmerend        1:34.26     9.          
   10.  Roxann Geenen                 9601518 DAW-Finenzo            1:34.40    10.          
   11.  Claudia Rijkhoff              9603338 Z.V.Hoorn-Aurik        1:41.32    11.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 2
17-5-2008 - 15:50                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Helena La                     9502134 Z.V.Hoorn-Aurik        1:25.32     1.          
    2.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)          1:27.83     2.          
    3.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius            1:28.82     3.          
    4.  Davina van Perge              9503786 DAW-Finenzo            1:30.18     4.          
    5.  Sabrina van der Vis           9503298 ZV Waterland           1:31.93     5.          
    6.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo            1:32.40     6.          
    7.  Marcha Kemp                   9504810 WZ&PC Purmerend        1:34.13     7.          
    8.  Anouk Limburg                 9501806 Noordkop-Zeemacht SG   1:34.45     8.          
    9.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:34.61     9.          
   10.  Miloes Rozemuller             9501832 Z.V.Hoorn-Aurik        1:35.48    10.          
   11.  Kimberly Mijnen               9503644 Zaanstad (SG)          1:35.90    11.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 3
17-5-2008 - 15:50                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascalle Spiekerman           9403030 WZ&PC Purmerend        1:21.34     1.          
    2.  Cleo Denise Bol               9403314 WZ&PC Purmerend        1:27.83     2.          
    3.  Nadia du Fossé                9401110 Hpc                    1:27.98     3.          
    4.  Lisanne Dercksen              9406514 Nva/Hhc                1:28.65     4.          
    5.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:30.39     5.          
    6.  Neeltje Winkler               9402652 Rapido '82             1:32.17     6.          
    7.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo            1:34.00     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                       Dames Jeugd 1
17-5-2008 - 15:50                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Naomi Stens                   9302266 Zaanstad (SG)          1:24.58     1.          
    2.  Daniëlle de Groot             9303868 Oeza                   1:28.60     2.          
    3.  Shelley de Boer               9302840 Zaanstad (SG)          1:33.07     3.          
    4.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo            1:33.50     4.          
    5.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            1:39.59     5.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                       Dames Jeugd 2
17-5-2008 - 15:50                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van der Leest          9202772 WZ&PC Purmerend        1:20.47     1.          
    2.  Cindy van Heusden             9206310 Zaanstad (SG)          1:26.39     2.          
    3.  Diede Witkamp                 9205684 DAW-Finenzo            1:30.29     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                    16 jaar en ouder
17-5-2008 - 15:50                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nathalie van Velzen           8502970 WZ&PC Purmerend        1:21.20     1.          
    2.  Femke Lourens                 9108288 Nva/Hhc                1:24.66     2.          
    3.  Monique Jonker                8501472 De Reuring             1:25.04     3.          
    4.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:26.96     4.          
    5.  Nicole Palmboom               9106072 Oeza                   1:29.71     5.          
    6.  Maureen Udes                  9103128 WZ&PC Purmerend        1:30.35     6.          
    7.  Annet Bakker                  9004566 Noordkop-Zeemacht SG   1:30.41     7.          
    8.  Tessa Mosch                   9102172 Noordkop-Zeemacht SG   1:30.79     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 1
17-5-2008 - 16:05                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjors Lieverst                9501389 Zaanstad (SG)          2:41.39     1.          
          2:41.39
    2.  Ruben Tol                     9501119 Ed-Vo                  2:45.89     2.          
          2:45.89
    3.  Guus Jonk                     9501509 Z.V.Hoorn-Aurik        2:48.03     3.          
          2:48.03
    4.  Job Boersma                   9501185 De Reuring             2:49.27     4.          
          2:49.27
    5.  Klaas Schoute                 9500891 DAW-Finenzo            2:49.72     5.          
          2:49.72
    6.  Paul de Graaf                 9500107 ZV Waterland           3:03.81     6.          
          3:03.81
   DIS  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend        2:57.04    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SD - Benen niet in zelfde hor.vlak
          2:57.04
 AFGEM  Felix Geenen                  9501085 DAW-Finenzo                     AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 2
17-5-2008 - 16:05                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike ter Horst                9402785 Zeeschuimers           2:31.63     1.          
          2:31.63
    2.  Jorrick Druyven               9400507 Oeza                   2:32.74     2.          
          2:32.74
    3.  Kingue Struijf                9400913 WZ&PC Purmerend        2:33.86     3.          
          2:33.86
    4.  Frank van der Wolff           9400955 Z.V.Hoorn-Aurik        2:37.70     4.          
          2:37.70
    5.  Michael van Dam               9401501 Hpc                    2:37.93     5.          
          2:37.93
    6.  Gerco Kalverboer              9400231 ZV Waterland           2:41.60     6.          
          2:41.60
    7.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo            2:41.86     7.          
          2:41.86
    8.  Koen Kesting                  9400225 ZV Waterland           2:45.95     8.          
          2:45.95
    9.  Bryan Kroon                   9402341 Ed-Vo                  2:47.77     9.          
          2:47.77


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 3
17-5-2008 - 16:05                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcel Schouten               9300653 Rapido '82             2:29.60     1.          
          2:29.60
    2.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            2:31.89     2.          
          2:31.89
    2.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          2:31.89     2.          
          2:31.89
    4.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            2:32.95     4.          
          2:32.95
    5.  Daan Remmelzwaal              9302553 Zaanstad (SG)          2:42.33     5.          
          2:42.33
    6.  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend        2:43.48     6.          
          2:43.48
    7.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend        2:44.36     7.          
          2:44.36
    8.  Nick Venema                   9300951 ZV Waterland           2:46.21     8.          
          2:46.21


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 4
17-5-2008 - 16:05                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dennis Eliveld                9202351 DAW-Finenzo            2:24.67     1.          
          2:24.67
    2.  Sverre Eschweiler             9204035 Z.V.Hoorn-Aurik        2:26.16     2.          
          2:26.16
    3.  Jeffrey Appel                 9200027 ZV Waterland           2:29.78     3.          
          2:29.78
   DIS  Kees Veerman                  9205457 Ed-Vo                             DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                       Heren Jeugd 1
17-5-2008 - 16:05                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Matthijs Boers                9102717 Noordkop-Zeemacht SG   2:18.51     1.          
          2:18.51
    2.  Hans Peter Hartog             9100859 DAW-Finenzo            2:25.35     2.          
          2:25.35
    3.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            2:26.67     3.          
          2:26.67
    4.  Martijn Gras                  9100751 Zaanstad (SG)          2:29.35     4.          
          2:29.35
    5.  Timo v.d. Veen                9104133 Hpc                    2:29.84     5.          
          2:29.84
    6.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo            2:33.79     6.          
          2:33.79
    7.  Richard Veerman               9106345 Ed-Vo                  2:35.11     7.          
          2:35.11
    8.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo            2:49.37     8.          
          2:49.37
    NG  Shane Zoer                    9104091 EZV Enkhuizen                      NG          
    NG  Kristian Stam                 9102187 Zaanstad (SG)                      NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                       Heren Jeugd 2
17-5-2008 - 16:05                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    NG  Wouter Allard                 9000031 Rapido '82                         NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                    18 jaar en ouder
17-5-2008 - 16:05                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paul Oudendijk                8101287 Oeza                   2:27.96     1.          
          2:27.96
    2.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo            2:28.16     2.          
          2:28.16
    3.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo            2:33.07     3.          
          2:33.07
   DIS  Jeroen Leuverink              8601899 Noordkop-Zeemacht SG   2:28.66    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:28.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag      Meisjes Junioren 3 en later
17-5-2008 - 16:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        5:05.25     1.          
        Julia Brouwers, 96                        Cleo Denise Bol, 94
        Pascalle Spiekerman, 94                   Yvonne Verbeek, 94
          1:18.94  2:42.32  3:58.46  5:05.25

    2.  Noordkop-Zeemacht SG 1                Noordkop-Zeemacht SG   5:12.13     2.          
        Suzanne Mosch, 94                         Lisa Boers, 94
        Lucille Stroobach, 96                     Anouk Limburg, 95
          1:16.29  5:12.13

    3.  Z.V.Hoorn-Aurik 1                     Z.V.Hoorn-Aurik        5:15.53     3.          
        Claudia Rijkhoff, 96                      Miloes Rozemuller, 95
        Manon Wiersma, 96                         Helena La, 95
          1:17.43  2:44.27  4:04.74  5:15.53

    4.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            5:19.38     4.          
        Davina van Perge, 95                      Rosanne Padt, 95
        Marit Visscher, 96                        Roxann Geenen, 96
          1:20.49  2:49.07  4:10.12  5:19.38

    5.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          5:23.16     5.          
        Sanne Bommer, 95                          Femke Aan, 96
        Amber Ruig, 96                            Kimberly Mijnen, 95
          1:23.81  2:47.97  4:12.25  5:23.16

    6.  Oeza 1                                Oeza                   5:26.26     6.          
        Linda Crok, 94                            Danique Mallon, 94
        Lisa Koster, 94                           Brenda Zwarthoed, 96
          1:22.40  5:26.26




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 4 x 100m wisselslag               Dames Senioren Open
17-5-2008 - 16:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        5:00.42     1.          
        Corine Rooker, 92                         Sharon van der Leest, 92
        Nathalie van Velzen, 85                   Maureen Udes, 91
          1:15.60  2:37.73  3:53.33  5:00.42

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            5:05.39     2.          
        Chantalle van der Fluit, 92               Sharona Mlcoch, 94
        Maaike Vooren, 91                         Marianne vd Poll, 89
          1:17.26  5:05.39

    3.  Oeza 2                                Oeza                   5:21.58     3.          
        Lidewij Vink, 90                          Daniëlle de Groot, 93
        Nicole Palmboom, 91                       Lisa Koster, 94
          1:22.82  2:53.79  4:12.32  5:21.58




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Jongens, 4 x 100m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
17-5-2008 - 16:40                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            4:02.87     1.          
        Jeffrey Spaltman, 92                      Joey Stokx, 93
        Mart de Boer, 93                          Dennis Eliveld, 92
          1:02.10  2:02.44  3:04.94  4:02.87

    2.  Z.V.Hoorn-Aurik 1                     Z.V.Hoorn-Aurik        4:04.77     2.          
        Casper van der Haagen, 92                 Frank van der Wolff, 94
        Jesse Dekker, 93                          Sverre Eschweiler, 92
          1:03.73  2:07.02  3:09.59  4:04.77

    3.  ZV Waterland 1                        ZV Waterland           4:11.16     3.          
        Gerco Kalverboer, 94                      Koen Kesting, 94
        Nick Venema, 93                           Jeffrey Appel, 92
          1:03.26  4:11.16

    4.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        4:11.25     4.          
        Kingue Struijf, 94                        Ritchoberto Peternella, 93
        Robin Döderlein de Win, 93                Jordy de Klerk, 93
          1:02.19  2:08.26  3:11.16  4:11.25

    5.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          4:19.27     5.          
        Sjors Lieverst, 95                        Daan Remmelzwaal, 93
        Ruben Dekker, 93                          Kenneth Olofsen, 92
          1:06.78  2:07.74  3:16.80  4:19.27




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Heren, 4 x 100m vrije slag               Heren Senioren Open
17-5-2008 - 16:45                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            3:58.81     1.          
        Patrick Molenkamp, 88                     Hans Peter Hartog, 91
        Thom de Boer, 91                          Bart Schram, 91
            59.37  1:59.39  2:57.56  3:58.81




Splash Meet Manager 2007Registered to Kring Noord-Holland